Όσοι κάνουν «καμάκι» στους δρόμους θα πληρώνουν πρόστιμο €750 στη Γαλλία

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40719
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Όσοι κάνουν «καμάκι» στους δρόμους θα πληρώνουν πρόστιμο €750 στη Γαλλία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 17 Ιαν 2019, 03:54

vantono έγραψε:
17 Ιαν 2019, 02:05
Έθναρε σε περίμενα πυρ και μανία αυτές τις μέρες με τη διαφήμιση της ζιλέτ για την "τοξική αρρενωπότητα", να πετάς σπίθες κυριολεκτικα, αλλα εσύ ανοίγεις νηματα για τα δικαιώματα των Γάλλων πέφτουλων και την Παλαιολόγου. :e040: Πάει, χαλάσετε και οι μιγκτάου :-?
Για ποια διαφήμιση λες; Εγώ εκνευρίστηκα προχθές με μια φαρμακευτική διαφήμιση, τόσο σεξιστική απέναντι στους άντρες, που αν το αντικείμενο της κοροϊδίας ήταν γυναίκα, θα καιγόταν πάλι η Αθήνα, αυτήν την φορά από φεμινίστριες, το ΕΣΡ θα επέβαλλε πρόστιμο σε όλους τους σταθμούς και θα συζητούσαν γι' αυτό στην βουλή.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40719
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Όσοι κάνουν «καμάκι» στους δρόμους θα πληρώνουν πρόστιμο €750 στη Γαλλία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 17 Ιαν 2019, 03:58

κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
17 Ιαν 2019, 02:16
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
17 Ιαν 2019, 02:12
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
17 Ιαν 2019, 01:27


το φλέρτ και μάλιστα στην Γαλλία δε πρόκειται να ποινικοποιηθεί ποτέ!
....τοτε το όλο θέμα του νήματος τι αφορα ; :smt017
την σεξουαλικη παρενόχληση..
Δεν πήρα απάντηση στο αν υπάρχουν νόμοι σεξουαλικής παρενόχλησης στην Γαλλία. Αν υπάρχουν, τι ακριβώς αφορά αυτός ο νόμος;
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11927
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Όσοι κάνουν «καμάκι» στους δρόμους θα πληρώνουν πρόστιμο €750 στη Γαλλία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 17 Ιαν 2019, 04:00

Γραφικός έγραψε:
17 Ιαν 2019, 03:11
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
17 Ιαν 2019, 02:54
ρε συ στην Γαλλία έχουν ξεφύγει τα πράματα.
πέραν του ότι δεν είναι όλοι Γάλλοι αλλά κάθε καρυδιάς καρύδι,και όλοι τους είναι πλέον πωλητές ενός μπράντ,είναι άσχημη η κατάσταση.
το φλέρτ ποτε δεν είναι χυδαίο πόσο μάλλον παρενόχληση. ο μόνος λόγος να θεωρηθει παρενόχληση είναι να είναι χαλιας ο άλλος. αν και θα το έλεγα περισσότερο κακόγουστο. αλλά και πάλι γενικεύουμε.
δεν εχει να κάνει με το αν γουσταρεις μια γυναικα. δεν φλερταρουμε πάντα με σκοπό να να γαμηθούμε ρε συ.
το φλερτ είναι αναζωογόνηση,πηγή ενέργειας ,φρεσκάρουμε τη νιότη μας.
Αυτό ισχύει για την αποδέκτρια του φλερτ. Αν κάποιος ρισκάρει να τον απαξιώσουν, το κάνει γιατί ποντάρει να γαμήσει, όχι για να "φρεσκάρει την νιότη του".
Τόσα λάθη μέσα σε μια μόνο πρόταση.
Πρώτον, αν βλέπεις το φλερτ σαν ρίσκο,σαν φόβο απαξίωσης, παύει να είναι φλέρτ, το έχεις ήδη κατανοήσει στραβά πριν καν ξεκινήσεις. Το ίδιο ισχύει όταν το βλέπεις και σαν μέσο, σαν εργαλείο στο οποίο ποντάρεις για να πετύχεις κάτι, πόσο λάθος.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

2019
Δημοσιεύσεις: 299
Εγγραφή: 31 Δεκ 2018, 03:01

Re: Όσοι κάνουν «καμάκι» στους δρόμους θα πληρώνουν πρόστιμο €750 στη Γαλλία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 2019 » 17 Ιαν 2019, 04:00

Juno έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:45
Εσθήρ έγραψε:
16 Ιαν 2019, 22:23
ΟΚ αν εσυ περιμενεις να εκδηλωθει ο τυπος στην σταση του λεωφορειου
Α και δεν παίρνω λεωφορείο.

Καλύτερος καβγάς εβερ
aLiCat έγραψε:
17 Ιαν 2019, 02:28
Πάνας έγραψε:
17 Ιαν 2019, 02:27


Μας διώχνετε;
Μήπως μας εκβιάζετε οτι θα φύγετε;

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Όσοι κάνουν «καμάκι» στους δρόμους θα πληρώνουν πρόστιμο €750 στη Γαλλία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 17 Ιαν 2019, 04:05

hellegennes έγραψε:
17 Ιαν 2019, 03:54
vantono έγραψε:
17 Ιαν 2019, 02:05
Έθναρε σε περίμενα πυρ και μανία αυτές τις μέρες με τη διαφήμιση της ζιλέτ για την "τοξική αρρενωπότητα", να πετάς σπίθες κυριολεκτικα, αλλα εσύ ανοίγεις νηματα για τα δικαιώματα των Γάλλων πέφτουλων και την Παλαιολόγου. :e040: Πάει, χαλάσετε και οι μιγκτάου :-?
Για ποια διαφήμιση λες; Εγώ εκνευρίστηκα προχθές με μια φαρμακευτική διαφήμιση, τόσο σεξιστική απέναντι στους άντρες, που αν το αντικείμενο της κοροϊδίας ήταν γυναίκα, θα καιγόταν πάλι η Αθήνα, αυτήν την φορά από φεμινίστριες, το ΕΣΡ θα επέβαλλε πρόστιμο σε όλους τους σταθμούς και θα συζητούσαν γι' αυτό στην βουλή.
ανοιγουν τα ματια σιγα σιγα :wave:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Γραφικός

Re: Όσοι κάνουν «καμάκι» στους δρόμους θα πληρώνουν πρόστιμο €750 στη Γαλλία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 17 Ιαν 2019, 04:09

Sid Vicious έγραψε:
17 Ιαν 2019, 04:00
Τόσα λάθη μέσα σε μια μόνο πρόταση.
Πρώτον, αν βλέπεις το φλερτ σαν ρίσκο,σαν φόβο απαξίωσης, παύει να είναι φλέρτ, το έχεις ήδη κατανοήσει στραβά πριν καν ξεκινήσεις. Το ίδιο ισχύει όταν το βλέπεις και σαν μέσο, σαν εργαλείο στο οποίο ποντάρεις για να πετύχεις κάτι, πόσο λάθος.
Τελικά, ο λόγος που είχα εκτιμήσει το φλερτ, είναι ότι το είχα καταλάβει λάθος. Αν κρίνω από αυτά που μου λέτε άνδρες και γυναίκες εδώ μέσα, το φλερτ είναι μια μαλακία και μισή. Δηλαδή παίζει να πας σπίτι μόνος σου και να μονολογήσεις "ναι, αλλά φλέρταρα οπότε πήγε καλά η νύχτα;" Εγώ αν γυρίσω σπίτι μόνος μου σκέφτομαι "τουλάχιστον θα μπορούσα να είχα μείνει σπίτι να διαβάσω κανένα βιβλίο".

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11590
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Όσοι κάνουν «καμάκι» στους δρόμους θα πληρώνουν πρόστιμο €750 στη Γαλλία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 17 Ιαν 2019, 04:13

hellegennes έγραψε:
17 Ιαν 2019, 03:58
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
17 Ιαν 2019, 02:16
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
17 Ιαν 2019, 02:12


....τοτε το όλο θέμα του νήματος τι αφορα ; :smt017
την σεξουαλικη παρενόχληση..
Δεν πήρα απάντηση στο αν υπάρχουν νόμοι σεξουαλικής παρενόχλησης στην Γαλλία. Αν υπάρχουν, τι ακριβώς αφορά αυτός ο νόμος;
Παράνομη θα θεωρείται εφεξής η σεξουαλική παρενόχληση στους δρόμους της Γαλλίας, το γνωστό "καμάκι", και στους παραβάτες που θα "συλλαμβάνονται" επί τόπου θα επιβάλλεται πρόστιμο έως και 750 ευρώ στο πλαίσιο της λήψης αυστηρότερων μέτρων για την καταπολέμηση της σεξουαλικής βίας.

Οι βουλευτές υπερψήφισαν το νομοσχέδιο αργά το βράδυ της Τετάρτης, μερικές μόλις ημέρες μετά τον σάλο που προκλήθηκε στη Γαλλία όταν ένας άνδρας επιτέθηκε σε νεαρή γυναίκα, την Μαρί Λαγκέρ, επειδή εκείνη απάντησε στα χυδαία σχόλιά του έξω από ένα παρισινό καφέ.

"Η σεξουαλική παρενόχληση στους δρόμους δεν τιμωρούνταν στο παρελθόν. Από εδώ και στο εξής θα τιμωρείται", δήλωσε χθες Πέμπτη στον ραδιοφωνικό σταθμό Europe 1 η υπουργός Ισότητας Μαρλέν Σιαπά, η οποία είναι και η "αρχιτέκτονας" της νέας νομοθεσίας.

Ένα προσχέδιο νόμου ανέφερε ότι οι ανήλικοι κάτω των 15 ετών θα θεωρείται ότι δεν συναινούν σε σεξουαλική επαφή με μεγαλύτερο ηλικιακά πρόσωπο. Αλλά ο νέος νόμος αναφέρει ότι το σεξ ανάμεσα σε έναν ενήλικα και σε ένα πρόσωπο 15 ετών και κάτω μπορεί να χαρακτηριστεί βιασμός αν ο νεότερος από τους δύο θεωρείται ότι δεν είναι σε θέση να έχει συναινέσει.

Το ανώτατο διοικητικό δικαστήριο στη Γαλλία, το Συμβούλιο της Επικρατείας, είχε χαρακτηρίσει αντισυνταγματική την πρώτη εκδοχή.

Η νέα νομοθεσία θα δίνει ακόμη στα ανήλικα θύματα βιασμού μια επιπλέον δεκαετία για να το καταγγείλει παρατείνοντας έτσι την προθεσμία στα 30 χρόνια από τη στιγμή που θα κλείσει τα 18.

Κάποιοι επικριτές της νέας νομοθεσίας ισχυρίζονται ότι τα αυστηρά μέτρα θα σημάνουν το τέλος του φλερτ. Η Σιαπά, είχε δηλώσει τον περασμένο χρόνο στο Reuters ότι η κυβέρνηση δεν επιδιώκει την εξόντωση του φλερτ και της "κουλτούρας του γάλλου εραστή".

"Αυτό που είναι σημαντικό είναι...οι νόμοι της Γαλλικής Δημοκρατίας να απαγορεύουν τις προσβολές, την παρενόχληση, τις απειλές και τη συνήθεια να ακολουθεί κάποιος μια γυναίκα σε δημόσιους χώρους", δήλωσε χθες η Σιαπά.

(Πηγή: ΑΠΕ-ΜΠΕ)

http://www.kathimerini.gr/978195/articl ... o-750-eyrw
Κάποιοι επικριτές της νέας νομοθεσίας ισχυρίζονται ότι τα αυστηρά μέτρα θα σημάνουν το τέλος του φλερτ. Η Σιαπά, είχε δηλώσει τον περασμένο χρόνο στο Reuters ότι η κυβέρνηση δεν επιδιώκει την εξόντωση του φλερτ και της "κουλτούρας του γάλλου εραστή".
το άρθρο είναι από τον Αυγουστο(και είπα το έχω ξαναδει)
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11590
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Όσοι κάνουν «καμάκι» στους δρόμους θα πληρώνουν πρόστιμο €750 στη Γαλλία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 17 Ιαν 2019, 04:14

Γραφικός έγραψε:
17 Ιαν 2019, 04:09
Sid Vicious έγραψε:
17 Ιαν 2019, 04:00
Τόσα λάθη μέσα σε μια μόνο πρόταση.
Πρώτον, αν βλέπεις το φλερτ σαν ρίσκο,σαν φόβο απαξίωσης, παύει να είναι φλέρτ, το έχεις ήδη κατανοήσει στραβά πριν καν ξεκινήσεις. Το ίδιο ισχύει όταν το βλέπεις και σαν μέσο, σαν εργαλείο στο οποίο ποντάρεις για να πετύχεις κάτι, πόσο λάθος.
Τελικά, ο λόγος που είχα εκτιμήσει το φλερτ, είναι ότι το είχα καταλάβει λάθος. Αν κρίνω από αυτά που μου λέτε άνδρες και γυναίκες εδώ μέσα, το φλερτ είναι μια μαλακία και μισή. Δηλαδή παίζει να πας σπίτι μόνος σου και να μονολογήσεις "ναι, αλλά φλέρταρα οπότε πήγε καλά η νύχτα;" Εγώ αν γυρίσω σπίτι μόνος μου σκέφτομαι "τουλάχιστον θα μπορούσα να είχα μείνει σπίτι να διαβάσω κανένα βιβλίο".
:fp::fp:
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11927
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Όσοι κάνουν «καμάκι» στους δρόμους θα πληρώνουν πρόστιμο €750 στη Γαλλία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 17 Ιαν 2019, 04:18

Γραφικός έγραψε:
17 Ιαν 2019, 04:09
Sid Vicious έγραψε:
17 Ιαν 2019, 04:00
Τόσα λάθη μέσα σε μια μόνο πρόταση.
Πρώτον, αν βλέπεις το φλερτ σαν ρίσκο,σαν φόβο απαξίωσης, παύει να είναι φλέρτ, το έχεις ήδη κατανοήσει στραβά πριν καν ξεκινήσεις. Το ίδιο ισχύει όταν το βλέπεις και σαν μέσο, σαν εργαλείο στο οποίο ποντάρεις για να πετύχεις κάτι, πόσο λάθος.
Τελικά, ο λόγος που είχα εκτιμήσει το φλερτ, είναι ότι το είχα καταλάβει λάθος. Αν κρίνω από αυτά που μου λέτε άνδρες και γυναίκες εδώ μέσα, το φλερτ είναι μια μαλακία και μισή. Δηλαδή παίζει να πας σπίτι μόνος σου και να μονολογήσεις "ναι, αλλά φλέρταρα οπότε πήγε καλά η νύχτα;" Εγώ αν γυρίσω σπίτι μόνος μου σκέφτομαι "τουλάχιστον θα μπορούσα να είχα μείνει σπίτι να διαβάσω κανένα βιβλίο".
Άρα βλέπεις λάθος ακόμη και τη νυχτερινή έξοδο. Όντως θα ήταν καλύτερα να είχες μείνει σπίτι να διαβάσεις κανένα βιβλίο αν αυτό σε ευχαριστουσε περισσότερο.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Γραφικός

Re: Όσοι κάνουν «καμάκι» στους δρόμους θα πληρώνουν πρόστιμο €750 στη Γαλλία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 17 Ιαν 2019, 05:28

Sid Vicious έγραψε:
17 Ιαν 2019, 04:18
Άρα βλέπεις λάθος ακόμη και τη νυχτερινή έξοδο. Όντως θα ήταν καλύτερα να είχες μείνει σπίτι να διαβάσεις κανένα βιβλίο αν αυτό σε ευχαριστουσε περισσότερο.
Έστω ότι αγοράζω ένα ξυστό. Θα το αγοράσω γιατί ποντάρω κάτι. Το αγοράζω και το ξύνω και παίρνω τ' αρχίδια μου. Όταν τελειώσει η φάση δεν θα πω "τουλάχιστον έζησα την αδρεναλίνη". Θα πω "σκατά, θα μπορούσα να είχα κάνει αυτά τα 5€ ωραίο ξύδι που θα ρέει στον οργανισμό μου και θα γουστάρω". Δεν το έκανα αυτό, αλλά θα ήταν καλύτερα, για μένα, να το κάνω από την κατάσταση που βρίσκομαι τώρα. .

2019
Δημοσιεύσεις: 299
Εγγραφή: 31 Δεκ 2018, 03:01

Re: Όσοι κάνουν «καμάκι» στους δρόμους θα πληρώνουν πρόστιμο €750 στη Γαλλία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 2019 » 17 Ιαν 2019, 05:52

Γραφικός έγραψε:
17 Ιαν 2019, 05:28
Sid Vicious έγραψε:
17 Ιαν 2019, 04:18
Άρα βλέπεις λάθος ακόμη και τη νυχτερινή έξοδο. Όντως θα ήταν καλύτερα να είχες μείνει σπίτι να διαβάσεις κανένα βιβλίο αν αυτό σε ευχαριστουσε περισσότερο.
Έστω ότι αγοράζω ένα ξυστό. Θα το αγοράσω γιατί ποντάρω κάτι. Το αγοράζω και το ξύνω και παίρνω τ' αρχίδια μου. Όταν τελειώσει η φάση δεν θα πω "τουλάχιστον έζησα την αδρεναλίνη". Θα πω "σκατά, θα μπορούσα να είχα κάνει αυτά τα 5€ ωραίο ξύδι που θα ρέει στον οργανισμό μου και θα γουστάρω". Δεν το έκανα αυτό, αλλά θα ήταν καλύτερα, για μένα, να το κάνω από την κατάσταση που βρίσκομαι τώρα. .

Γιατί σε ολα τα ποστ αναφέρεις το αλκοόλ, αγαπούλα;

Θεωρείς οτι σου προσδιδει κύρος ή εισαι μποτ κάποιας εταιρίας αλκοολουχων;;;;;;;;
aLiCat έγραψε:
17 Ιαν 2019, 02:28
Πάνας έγραψε:
17 Ιαν 2019, 02:27


Μας διώχνετε;
Μήπως μας εκβιάζετε οτι θα φύγετε;

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Όσοι κάνουν «καμάκι» στους δρόμους θα πληρώνουν πρόστιμο €750 στη Γαλλία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 17 Ιαν 2019, 06:36

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
17 Ιαν 2019, 00:21
Naida έγραψε:
17 Ιαν 2019, 00:14
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
17 Ιαν 2019, 00:05
]

...εμείς οι "πίθηκοι" γ-μαμε νορμαλ γυναίκες
Γυναίκες με βλαμενες απόψεις τις αφήνουμε αγαμητες
Δηλαδή έρχονται και σου λενε "γεια σου Αινειαν, είμαστε οι γυναίκες με τις βλαμμρνες απόψεις γάμησε μας" κι εσύ ως άντρας πρόστυχος και σωστός λες "όχι καρχιές να μείνετε αγάμητες" και φεύγουν κλαίγοντας;
..γυναικα που ανοίγει το στόμα της και λέγει τέτοιες θεωρίες , απλα παίρνει ποδι , και ...πληρώνει μόνη της το ποτο της..
Οι γυναίκες στον πλανήτη γη είναι περισσότερες απο τους αντρες και γυναικα με τέτοιες προβληματικες απόψεις απλα δεν την πλησιάζει άντρας ..
Ε πες μου έτσι ντε να καταλάβω από την αρχή το εννοείς .
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19194
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Όσοι κάνουν «καμάκι» στους δρόμους θα πληρώνουν πρόστιμο €750 στη Γαλλία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 17 Ιαν 2019, 08:45

Naida έγραψε:
17 Ιαν 2019, 06:36
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
17 Ιαν 2019, 00:21
Naida έγραψε:
17 Ιαν 2019, 00:14


Δηλαδή έρχονται και σου λενε "γεια σου Αινειαν, είμαστε οι γυναίκες με τις βλαμμρνες απόψεις γάμησε μας" κι εσύ ως άντρας πρόστυχος και σωστός λες "όχι καρχιές να μείνετε αγάμητες" και φεύγουν κλαίγοντας;
..γυναικα που ανοίγει το στόμα της και λέγει τέτοιες θεωρίες , απλα παίρνει ποδι , και ...πληρώνει μόνη της το ποτο της..
Οι γυναίκες στον πλανήτη γη είναι περισσότερες απο τους αντρες και γυναικα με τέτοιες προβληματικες απόψεις απλα δεν την πλησιάζει άντρας ..
Ε πες μου έτσι ντε να καταλάβω από την αρχή το εννοείς .
..θέλω να πω οτι οι γυναίκες που εκφράζουν τέτοιες απόψεις ΔΕΝ εκφράζουν η εκπροσωπούν την συντριπτικη πλειοψηφία του γυναικείου φύλλου , και προσπαθουν να επιβάλουν τις αφυσικες και παράλογες αιψεις τους έτσι όπως ή ανεραστη γεροντοκόρη επέβαλε τάξη και ηθική στην κοινωνία ενος χωριού
Τέλος πάντων , εύχομαι τόσο σε εσένα όσο και στην Εσθήρ εδώ μέσα να ...μην σας κάνει καμάκι ποτε και κανένας αντρας στην ζωή σας !!! :003:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Όσοι κάνουν «καμάκι» στους δρόμους θα πληρώνουν πρόστιμο €750 στη Γαλλία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 17 Ιαν 2019, 08:52

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
17 Ιαν 2019, 08:45
Naida έγραψε:
17 Ιαν 2019, 06:36
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
17 Ιαν 2019, 00:21


..γυναικα που ανοίγει το στόμα της και λέγει τέτοιες θεωρίες , απλα παίρνει ποδι , και ...πληρώνει μόνη της το ποτο της..
Οι γυναίκες στον πλανήτη γη είναι περισσότερες απο τους αντρες και γυναικα με τέτοιες προβληματικες απόψεις απλα δεν την πλησιάζει άντρας ..
Ε πες μου έτσι ντε να καταλάβω από την αρχή το εννοείς .
..θέλω να πω οτι οι γυναίκες που εκφράζουν τέτοιες απόψεις ΔΕΝ εκφράζουν η εκπροσωπούν την συντριπτικη πλειοψηφία του γυναικείου φύλλου , και προσπαθουν να επιβάλουν τις αφυσικες και παράλογες αιψεις τους έτσι όπως ή ανεραστη γεροντοκόρη επέβαλε τάξη και ηθική στην κοινωνία ενος χωριού
Τέλος πάντων , εύχομαι τόσο σε εσένα όσο και στην Εσθήρ εδώ μέσα να ...μην σας κάνει καμάκι ποτε και κανένας αντρας στην ζωή σας !!! :003:
Ξαναλέω εγώ τώρα, η πλειοψηφία των γυναικών αποδεχονται καμάκι τέτοιου είδους;
"Στο απόσπασμα μπαίνουν «σχόλια, συμπεριφορές ή πίεση σεξουαλικής ή σεξιστικής φύσης που υποβαθμίζουν, ντροπιάζουν, απειλούν ή είναι επιθετικές».
Δείτε λίγο πέρα από τις γυναίκες "Αινειαν κεράσει ποτό εμένα" που ανέχονται την κάθε αηδία σας από ανάγκη.
Έλα σε παρακαλώ και είμαι με ελάχιστο ύπνο και πολλά νεύρα σήμερα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Athos
Δημοσιεύσεις: 4044
Εγγραφή: 20 Μάιος 2018, 17:30
Phorum.gr user: Athos

Re: Όσοι κάνουν «καμάκι» στους δρόμους θα πληρώνουν πρόστιμο €750 στη Γαλλία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athos » 17 Ιαν 2019, 08:54

χαχα τι μλκας η Γαλλία έχει φορτωθεί τη μισή Αφρική τρέχουν τα 750ντάρια απ τα μπατζάκια τους
θα το δουλεύετε σκληρά το εξηνταράκι σας

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών