Πέθανε ο Σεχίδης.

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
argouen
Δημοσιεύσεις: 4518
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 19:53

Re: Πέθανε ο Σεχίδης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από argouen » 12 Φεβ 2019, 21:36

https://eglima.org/2008/03/15/sehides_1/
Για όποιον θελει να θυμηθει την ιστορια, εχει και λεπτομέρειες που δεν πολυξεραμε, ειναι σε συνεχειες
Νήφε και μέμνησο απιστείν

User_601

Re: Πέθανε ο Σεχίδης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 12 Φεβ 2019, 21:37

lolek1 έγραψε:
12 Φεβ 2019, 21:28
Εσθήρ έγραψε:
12 Φεβ 2019, 21:19
lolek1 έγραψε:
12 Φεβ 2019, 21:01


:o ο ανθρωπος ηταν τρελος.
η πολιτεια τον εκλεισε φυλακη χωρις αδειες χωρις να τον αφησει εξω μετα τα 25 χρονια;; ενω αλλοι περνανε ζωη και κοτα εχοντας κανει χειρωτερα εγκληματα εν γνωση τους και μη δειχνοντας μεταμελεια.
θα επρεπε να εχει κανονικες αδειες οπως ολοι οι υπολοιποι ακομα και αν θα ειχε για συνοδο του ενα αστυνομικο συνεχως διπλα του
Πρωτον: Εφοσον ηταν τρελλος με βουλα και ακαταλογιστο,το να τον καταριομαστε και να λεμε διαφορα,ειναι ατοπο,διοτι το ακαταλογιστο ειναι ακαταλογιστο.Δυστυχως ειναι παθηση.
Δευτερον: Αδεια σε σχιζοφρενη με ιστορικο τοσων φονων;Δηλαδη να βγει και να σκοτωσει αλλους 5-6;Αφου εχει το ακαταλογιστο λεμε.Δεν χρειαζεται λογικη για να σκοτωσει.Οποτε ακυρο το χαζοεπιχειρημα σου.
Δυστυχως ηταν επικυνδινος για τους υπολοιπους.
μα εγραψα, να εχει και εναν φρουρο διπλα του. δεν επιτρεπετε να τον βασανιζεις γιατι του ετυχε να χτυπησει μπιελες.
OANNHSEA ειναι και για εσενα απαντηση :p2:
Δεν γινεται πουθενα αυτο,να εχουν ενα φρουρο διπλα τους
.
Θα επρεπε να υπαρχουν ανθρωπινα ιδρυματα για αναλογες περιπτωσεις,τα αλλα ειναι βλακειες.
Η μεγαλυτερη ομως βλακεια,ειναι οι παπατζες του OANNHSEA
Απο την μια τον λεει ψυχασθενη,απο την αλλη λεει για ενεσεις και συναφη.Ο ΜΙΣΑΝΘΡΩΠΙΣΜΟΣ ΚΑΙ Η ΑΝΟΗΣΙΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ.
Ο κουφοντινας εχεις σωας τα μυαλα του ,επελεξε να δολοφονει και τον θρεφουμε.Το αυτο για Παπαδοπουλο και πατακο.Τους θρεφαμε τοσα χρονια.Και τοσους αλλους εγκληματιες,μονο που μια χαρα σωας ειχαν τα μυαλα τους και επελεξαν να κανουν αυτα που εκαναν.
Ο σεχιδης και καθε σεχιδης δεν επελεξε ψυχατρικη παθηση και αν δειτε και την ιστορια του,την μεγαλυτερη ευθυνη την φερνει ο μπαμπας του,δασκαλος,που δνε ηθελε να τον παει σε ψυχιατρο και καλεσε τον νταη θειο ,να τον κανει ντα.Αποψε τα ελεγε ο Πανος σομπολος,ψαξτε το κιολας.Τουτεστιν...ενα παιδι με ακρως προβληματικη συπεριφορα,αφεθηκε χωρις ιατρικη παρακολουθιση,επειδη ο μπαμπας /δασκαλος,δεν ηθελε το στιγμα οτι εχει παιδι τρελλο...ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.
ΟΧΙ,ΔΝ ΕΠΙΛΕΓΕΙ Ο ΨΥΧΑΣΘΕΝΗς ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΑΣΘΕΝΗς,για αυτο και εχουν το ακαταλογιστο.Αυτα περι ενεσεις,να τα βαλει ο OANNHSEA να μην πω που,και απλα τον χαρακτηριζουν αυτα που λεει.
Και ξαναλεω,αν εκανε παιδι με σχιζοφρενεια η σοβαρη ψυχιατρικη παθηση με επιθετικη συμπεριφορα η συνδρομο καταδιωξης,ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΘΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ;ΕΥΘΑΝΑΣΙΑ;Τα ιδια θα ελεγε;

Μισανθρωποι γμτ.
ΥΓ.Τον OANNHSEA,τι τον επικαλησε;να μου κανει ντα; :smt005:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος User_601 την 12 Φεβ 2019, 22:18, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
ΓΕΣΑΡ
Δημοσιεύσεις: 1175
Εγγραφή: 09 Φεβ 2019, 11:30

Re: Πέθανε ο Σεχίδης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΕΣΑΡ » 12 Φεβ 2019, 21:41

OANNHSEA έγραψε:
12 Φεβ 2019, 21:12
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ έγραψε:
12 Φεβ 2019, 21:09
OANNHSEA έγραψε:
12 Φεβ 2019, 20:46
Σχιζοφρένεια είναι να πληρώνεις ένα σωρό χρήματα για να κρατάς κλειδωμένο μέσα στη φυλακή έναν ψυχασθενή που σκότωσε 5 άτομα της οικογένειας του...

.
Εισαι και υπερ της ευγονικης να υποθεσω.
Εάν δεν το έχεις προσέξει, η ευγονική εφαρμόζεται εδώ και πάνω από 20 χρόνια στην Ελλάδα και στην υπόλοιπη Ευρώπη...

.
Μάλλον η δυσγονική εννοείς

Ορέστης 35

Re: Πέθανε ο Σεχίδης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 12 Φεβ 2019, 21:50

Ενας βαρια κακοποιημενος ανθρωπος.

Augustin Meaulnes
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: 04 Φεβ 2019, 00:15

Re: Πέθανε ο Σεχίδης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Augustin Meaulnes » 12 Φεβ 2019, 21:53

Εσθήρ έγραψε:
12 Φεβ 2019, 21:37
lolek1 έγραψε:
12 Φεβ 2019, 21:28
Εσθήρ έγραψε:
12 Φεβ 2019, 21:19


Πρωτον: Εφοσον ηταν τρελλος με βουλα και ακαταλογιστο,το να τον καταριομαστε και να λεμε διαφορα,ειναι ατοπο,διοτι το ακαταλογιστο ειναι ακαταλογιστο.Δυστυχως ειναι παθηση.
Δευτερον: Αδεια σε σχιζοφρενη με ιστορικο τοσων φονων;Δηλαδη να βγει και να σκοτωσει αλλους 5-6;Αφου εχει το ακαταλογιστο λεμε.Δεν χρειαζεται λογικη για να σκοτωσει.Οποτε ακυρο το χαζοεπιχειρημα σου.
Δυστυχως ηταν επικυνδινος για τους υπολοιπους.
μα εγραψα, να εχει και εναν φρουρο διπλα του. δεν επιτρεπετε να τον βασανιζεις γιατι του ετυχε να χτυπησει μπιελες.
OANNHSEA ειναι και για εσενα απαντηση :p2:
Δεν γινεται πουθενα αυτο,να εχουν ενα φρουρο διπλα τους
.
Θα επρεπε να υπαρχουν ανθρωπινα ιδρυματα για αναλογες περιπτωσεις,τα αλλα ειναι βλακειες.
Η μεγαλυτερη ομως βλακεια,ειναι οι παπατζες του OANNHSEA
Απο την μια τον λεει ψυχασθενη,απο την αλλη λεει για ενεσεις και συναφη.Ο ΜΙΣΑΝΘΡΩΠΙΣΜΟΣ ΚΑΙ Η ΑΝΟΗΣΙΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ.
Ο κουφοντινας εχεις σωας τα μυαλα του ,επελεξε να δολοφονει και τον θρεφουμε.
Ο σεχιδης και καθε σεχιδης δεν επελεξε ψυχατρικη παθηση και αν δειτε και την ιστορια του,την μεγαλυτερη ευθυνη την φερνει ο μπαμπας του,δασκαλος,που δνε ηθελε να τον παει σε ψυχιατρο και καλεσε τον νταη θειο ,να τον κανει ντα.Αποψε τα ελεγε ο Πανος σομπολος,ψαξτε το κιολας.Τουτεστιν...ενα παιδι με ακρως προβληματικη συπεριφορα,αφεθηκε χωρις ιατρικη παρακολουθιση,επειδη ο μπαμπας /δασκαλος,δεν ηθελε το στιγμα οτι εχει παιδι τρελλο...ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.
ΟΧΙ,ΔΝ ΕΠΙΛΕΓΕΙ Ο ΨΥΧΑΣΘΕΝΗς ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΑΣΘΕΝΗς,για αυτο και εχουν το ακαταλογιστο.Αυτα περι ενεσεις,να τα βαλει ο OANNHSEA να μην πω που,και απλα τον χαρακτηριζουν αυτα που λεει.
Και ξαναλεω,αν εκανε παιδι με σχιζοφρενεια η σοβαρη ψυχιατρικη παθηση με επιθετικη συμπεριφορα η συνδρομο καταδιωξης,ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΘΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ;ΕΥΘΑΝΑΣΙΑ;Τα ιδια θα ελεγε;

Μισανθρωποι γμτ.
ΥΓ.Τον OANNHSEA,τι τον επικαλησε;να μου κανει ντα; :smt005:
Μια καλοπροαιρετη συμβουλή αγαπούλα
Ειναι ωραίο που τοποθετεισαι σε κάθε θεμα χωρις να λογαριαζεις συμπάθειες και αντιπαθειες και πραγματικά πιστεύεις όσα λες και παθιάζεσαι αλλα

Χαλάρωσε λιγο

Δλδ γραφει ο άλλος"αυτο που γραφω απαντάει και στον ονισέα" και απαντάς"τι τον φωνάζεις να με κάνει ντα"

ΛΟΛ
cras amet qui numquam amavit quique amavit cras amet

(δοντ σορυ για την απουσία πικαντικου σεξαστειου-δεν θα επαναληφθεί)

User_601

Re: Πέθανε ο Σεχίδης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 12 Φεβ 2019, 22:14

Augustin Meaulnes έγραψε:
12 Φεβ 2019, 21:53
Εσθήρ έγραψε:
12 Φεβ 2019, 21:37
lolek1 έγραψε:
12 Φεβ 2019, 21:28


μα εγραψα, να εχει και εναν φρουρο διπλα του. δεν επιτρεπετε να τον βασανιζεις γιατι του ετυχε να χτυπησει μπιελες.
OANNHSEA ειναι και για εσενα απαντηση :p2:
Δεν γινεται πουθενα αυτο,να εχουν ενα φρουρο διπλα τους
.
Θα επρεπε να υπαρχουν ανθρωπινα ιδρυματα για αναλογες περιπτωσεις,τα αλλα ειναι βλακειες.
Η μεγαλυτερη ομως βλακεια,ειναι οι παπατζες του OANNHSEA
Απο την μια τον λεει ψυχασθενη,απο την αλλη λεει για ενεσεις και συναφη.Ο ΜΙΣΑΝΘΡΩΠΙΣΜΟΣ ΚΑΙ Η ΑΝΟΗΣΙΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ.
Ο κουφοντινας εχεις σωας τα μυαλα του ,επελεξε να δολοφονει και τον θρεφουμε.
Ο σεχιδης και καθε σεχιδης δεν επελεξε ψυχατρικη παθηση και αν δειτε και την ιστορια του,την μεγαλυτερη ευθυνη την φερνει ο μπαμπας του,δασκαλος,που δνε ηθελε να τον παει σε ψυχιατρο και καλεσε τον νταη θειο ,να τον κανει ντα.Αποψε τα ελεγε ο Πανος σομπολος,ψαξτε το κιολας.Τουτεστιν...ενα παιδι με ακρως προβληματικη συπεριφορα,αφεθηκε χωρις ιατρικη παρακολουθιση,επειδη ο μπαμπας /δασκαλος,δεν ηθελε το στιγμα οτι εχει παιδι τρελλο...ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.
ΟΧΙ,ΔΝ ΕΠΙΛΕΓΕΙ Ο ΨΥΧΑΣΘΕΝΗς ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΑΣΘΕΝΗς,για αυτο και εχουν το ακαταλογιστο.Αυτα περι ενεσεις,να τα βαλει ο OANNHSEA να μην πω που,και απλα τον χαρακτηριζουν αυτα που λεει.
Και ξαναλεω,αν εκανε παιδι με σχιζοφρενεια η σοβαρη ψυχιατρικη παθηση με επιθετικη συμπεριφορα η συνδρομο καταδιωξης,ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΘΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ;ΕΥΘΑΝΑΣΙΑ;Τα ιδια θα ελεγε;

Μισανθρωποι γμτ.
ΥΓ.Τον OANNHSEA,τι τον επικαλησε;να μου κανει ντα; :smt005:
Μια καλοπροαιρετη συμβουλή αγαπούλα
Ειναι ωραίο που τοποθετεισαι σε κάθε θεμα χωρις να λογαριαζεις συμπάθειες και αντιπαθειες και πραγματικά πιστεύεις όσα λες και παθιάζεσαι αλλα

Χαλάρωσε λιγο

Δλδ γραφει ο άλλος"αυτο που γραφω απαντάει και στον ονισέα" και απαντάς"τι τον φωνάζεις να με κάνει ντα"

ΛΟΛ
Χαλαρωσε λιγο αγαπουλα.Ειναι ωραιο που τοποθετεισαι σε καθε θεμα ,λογαριαζοντας συμπαθειες και αντιπαθειες,αλλα,δεν θα μου πεις τι να γραφω,και τι να μη γραφω,ουτε χρειαζομαι τις συμβουλες σου,διοτι θα σε αρχισω και εγω στις συμβουλες, ναι αγαπουλα; :wave:
ΛΕΛ.

Augustin Meaulnes
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: 04 Φεβ 2019, 00:15

Re: Πέθανε ο Σεχίδης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Augustin Meaulnes » 12 Φεβ 2019, 22:17

Αυτο ακριβως ειναι το θεμα, δεν λογαριάζω ουτε και εγω για αυτο σε παω

Προφανώς δεν θα σου πω τι να γράψεις αλλα μου φάνηκε λιγο αστειο αυτο που απάντησες στο :
OANNHSEA ειναι και για εσενα απαντηση

Δεν ειναι κακο να κανουμε λάθη, κακό ειναι να επιμενουμε
cras amet qui numquam amavit quique amavit cras amet

(δοντ σορυ για την απουσία πικαντικου σεξαστειου-δεν θα επαναληφθεί)

parafrwn
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 2590
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 07:52

Re: Πέθανε ο Σεχίδης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από parafrwn » 12 Φεβ 2019, 22:19

RIP
Σας σιχάθηκε η ψυχή μου.

User_601

Re: Πέθανε ο Σεχίδης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 12 Φεβ 2019, 22:19

Augustin Meaulnes έγραψε:
12 Φεβ 2019, 22:17
Αυτο ακριβως ειναι το θεμα, δεν λογαριάζω ουτε και εγω για αυτο σε παω

Προφανώς δεν θα σου πω τι να γράψεις αλλα μου φάνηκε λιγο αστειο αυτο που απάντησες στο :
OANNHSEA ειναι και για εσενα απαντηση

Δεν ειναι κακο να κανουμε λάθη, κακό ειναι να επιμενουμε
Για αυτο σου λεω,ξανακοιτα τις παπαριες που γραφεις. :wave:
Εσενα σου φανηκε αστειο αυτο που εγραψα και μου απαντησες,επειδη σου φανηκε αστειο,κα εμενα μου φανηκε αστειο να επικαλειται ο αλλος τον αλλον και για αυτο του απαντησα.Βλεπεις καμια διαφορα; :wave:

Augustin Meaulnes
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: 04 Φεβ 2019, 00:15

Re: Πέθανε ο Σεχίδης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Augustin Meaulnes » 12 Φεβ 2019, 22:24

Εσθήρ έγραψε:
12 Φεβ 2019, 22:19
Augustin Meaulnes έγραψε:
12 Φεβ 2019, 22:17
Αυτο ακριβως ειναι το θεμα, δεν λογαριάζω ουτε και εγω για αυτο σε παω

Προφανώς δεν θα σου πω τι να γράψεις αλλα μου φάνηκε λιγο αστειο αυτο που απάντησες στο :
OANNHSEA ειναι και για εσενα απαντηση

Δεν ειναι κακο να κανουμε λάθη, κακό ειναι να επιμενουμε
Για αυτο σου λεω,ξανακοιτα τις παπαριες που γραφεις. :wave:
Εσενα σου φανηκε αστειο αυτο που εγραψα και μου απαντησες,επειδη σου φανηκε αστειο,κα εμενα μου φανηκε αστειο να επικαλειται ο αλλος τον αλλον και για υατο του απαντησα.Βλεπεις καμια διαφορα; :wave:
Ναι, βλέπω οτι δεν σκαμπαζεις πολλα απο ανάγνωση

Έγραψε κατι απαντωντας σου και πρόσθεσε ΟΝΙΣΕΑ ΑΥΤΟ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ
του απάντησες "Τι τον φωνάζεις να με κάνει ντα"

Σου επισημαίνω την ανοησία σου ευγενικά και συνεχίζεις το τσάμικο και η πλακα ειναι οτι επι της ουσίας του τοπικ μέσες άκρες εσυ εισαι που με κάλυψες

Δεν θα επανέλθω εκ νέου,μπορει κανείς ανατρεχοντας στην προηγούμενη παραθεση μου να βγάλει τα συμπεράσματα του

Το "παπαριες" ασχολίαστο
cras amet qui numquam amavit quique amavit cras amet

(δοντ σορυ για την απουσία πικαντικου σεξαστειου-δεν θα επαναληφθεί)

User_601

Re: Πέθανε ο Σεχίδης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 12 Φεβ 2019, 22:27

Augustin Meaulnes έγραψε:
12 Φεβ 2019, 22:24
Εσθήρ έγραψε:
12 Φεβ 2019, 22:19
Augustin Meaulnes έγραψε:
12 Φεβ 2019, 22:17
Αυτο ακριβως ειναι το θεμα, δεν λογαριάζω ουτε και εγω για αυτο σε παω

Προφανώς δεν θα σου πω τι να γράψεις αλλα μου φάνηκε λιγο αστειο αυτο που απάντησες στο :
OANNHSEA ειναι και για εσενα απαντηση

Δεν ειναι κακο να κανουμε λάθη, κακό ειναι να επιμενουμε
Για αυτο σου λεω,ξανακοιτα τις παπαριες που γραφεις. :wave:
Εσενα σου φανηκε αστειο αυτο που εγραψα και μου απαντησες,επειδη σου φανηκε αστειο,κα εμενα μου φανηκε αστειο να επικαλειται ο αλλος τον αλλον και για υατο του απαντησα.Βλεπεις καμια διαφορα; :wave:
Ναι, βλέπω οτι δεν σκαμπαζεις πολλα απο ανάγνωση

Έγραψε κατι απαντωντας σου και πρόσθεσε ΟΝΙΣΕΑ ΑΥΤΟ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ
του απάντησες "Τι τον φωνάζεις να με κάνει ντα"

Σου επισημαίνω την ανοησία σου ευγενικά και συνεχίζεις το τσάμικο και η πλακα ειναι οτι επι της ουσίας του τοπικ μέσες άκρες εσυ εισαι που με κάλυψες

Δεν θα επανέλθω εκ νέου,μπορει κανείς ανατρεχοντας στην προηγούμενη παραθεση μου να βγάλει τα συμπεράσματα του

Το "παπαριες" ασχολίαστο
Αυτα σε εμενα δεν περνανε.Μπουλινγκ εκει που σε παιρνει ναι;Αντε νανακια τωρα.
Τραβα και μια ΣΕΛΦΙ,ΕΠΑΝΔΡΩΜΕΝΗ! Για το 2019! :smt005:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος User_601 την 12 Φεβ 2019, 22:28, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Πέθανε ο Σεχίδης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 12 Φεβ 2019, 22:28

:003: ... :smt005:
the end

the comet the course the tail

Re: Πέθανε ο Σεχίδης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 12 Φεβ 2019, 22:31

Εσθήρ έγραψε:
12 Φεβ 2019, 22:27

Αυτα σε εμενα δεν περνανε.Μπουλινγκ εκει που σε παιρνει ναι;Αντε νανακια τωρα.
Τραβα και μια ΣΕΛΦΙ,ΕΠΑΝΔΡΩΜΕΝΗ! Για το 2019! :smt005:
:smt005::smt038

Augustin Meaulnes
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: 04 Φεβ 2019, 00:15

Re: Πέθανε ο Σεχίδης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Augustin Meaulnes » 12 Φεβ 2019, 22:42

the comet the course the tail έγραψε:
12 Φεβ 2019, 22:31
Εσθήρ έγραψε:
12 Φεβ 2019, 22:27

Αυτα σε εμενα δεν περνανε.Μπουλινγκ εκει που σε παιρνει ναι;Αντε νανακια τωρα.
Τραβα και μια ΣΕΛΦΙ,ΕΠΑΝΔΡΩΜΕΝΗ! Για το 2019! :smt005:
:smt005::smt038
Χαριτωμένο πραγματι αλλα καθολα επιβαρυντικο
Αν εχει αρκετο μυαλο για λογοπαιχνια, σίγουρα εχει και αρκετό μυαλο ώστε να κατάλαβε την γκάφα της

Οποτε...την μπάλα στην εξέδρα φίλε
cras amet qui numquam amavit quique amavit cras amet

(δοντ σορυ για την απουσία πικαντικου σεξαστειου-δεν θα επαναληφθεί)

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Πέθανε ο Σεχίδης.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 12 Φεβ 2019, 22:49

Augustin Meaulnes έγραψε:
12 Φεβ 2019, 22:42
the comet the course the tail έγραψε:
12 Φεβ 2019, 22:31
Εσθήρ έγραψε:
12 Φεβ 2019, 22:27

Αυτα σε εμενα δεν περνανε.Μπουλινγκ εκει που σε παιρνει ναι;Αντε νανακια τωρα.
Τραβα και μια ΣΕΛΦΙ,ΕΠΑΝΔΡΩΜΕΝΗ! Για το 2019! :smt005:
:smt005::smt038
Χαριτωμένο πραγματι αλλα καθολα επιβαρυντικο
Αν εχει αρκετο μυαλο για λογοπαιχνια, σίγουρα εχει και αρκετό μυαλο ώστε να κατάλαβε την γκάφα της

Οποτε...την μπάλα στην εξέδρα φίλε
Εγώ που είμαι απ' έξω και παρακολουθώ η Εσθήρ έχει δίκιο με το γενικό θέμα, όντως είναι έξυπνη, αλλά σε έχει αδικήσει.
the end

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών