Ένα debate με υποστηρικτές της 17Ν

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: Ένα debate με υποστηρικτές της 17Ν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 13 Μαρ 2019, 20:03

Golden Age έγραψε:
13 Μαρ 2019, 19:39
Pirate7G έγραψε:
13 Μαρ 2019, 18:49
Beria έγραψε:
13 Μαρ 2019, 18:44

Εγώ δεν καταλαβαίνω τους λόγους. Για πες τι εννοείς;
Ο οποιοσδήποτε Δολοφονεί, βιάζει, κακοποιει παιδιά πρέπει να σαπίζει στην φυλακή.

Είπε ο οπαδός του Βελουχιώτη που κατέσφαξε παιδάκια στο Μελιγαλά.
Εκατομμυρια παιδιά δολοφόνησε ο ιδεολογικός μπαμπάς σου ο ψυχανωμαλος ο Χίτλερ, στα στρατόπεδα συγκέντρωσης. Τα άλλα που λες είναι απλά ψέματα γιατί θες να δικαιολογήσεις τις δολοφονίες παιδιων στον Μελιγαλα από τα πουτανάκια του χίτλερ, τους ταγματαλητες δηλαδη
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29026
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Ένα debate με υποστηρικτές της 17Ν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 13 Μαρ 2019, 20:07

Pirate7G έγραψε:
13 Μαρ 2019, 20:03
Golden Age έγραψε:
13 Μαρ 2019, 19:39
Pirate7G έγραψε:
13 Μαρ 2019, 18:49


Ο οποιοσδήποτε Δολοφονεί, βιάζει, κακοποιει παιδιά πρέπει να σαπίζει στην φυλακή.

Είπε ο οπαδός του Βελουχιώτη που κατέσφαξε παιδάκια στο Μελιγαλά.
Εκατομμυρια παιδιά δολοφόνησε ο ιδεολογικός μπαμπάς σου ο ψυχανωμαλος ο Χίτλερ, στα στρατόπεδα συγκέντρωσης. Τα άλλα που λες είναι απλά ψέματα γιατί θες να δικαιολογήσεις τις δολοφονίες παιδιων στον Μελιγαλα από τα πουτανάκια του χίτλερ, τους ταγματαλητες δηλαδη
Ναι, ό,τι δεν σε συμφέρει είναι "ψέμματα". Βέβαια, μπροστά στα εκατομμύρια παιδιών που κατέσφαξε το άλλο ίνδαλμά σου ο Στάλιν, ο Βελουχιώτης ήταν..."πλημμεληματίας".

Άβαταρ μέλους
Βινόσαυρος
Δημοσιεύσεις: 6335
Εγγραφή: 26 Απρ 2018, 05:38

Re: Ένα debate με υποστηρικτές της 17Ν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βινόσαυρος » 13 Μαρ 2019, 20:10

Εικόνα
Αλληλεγγύη στην κα. Σταυράκη-Πατούλη.
Αλληλεγγύη στην αδελφότητα Κυρίλλου και Μεθοδίου.
Αλληλεγγύη στον κ. Καιρίδη.
Αλληλεγγύη στην κα. Συγγενιώτου.

Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: Ένα debate με υποστηρικτές της 17Ν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 13 Μαρ 2019, 20:15

Golden Age έγραψε:
13 Μαρ 2019, 20:07
Pirate7G έγραψε:
13 Μαρ 2019, 20:03
Golden Age έγραψε:
13 Μαρ 2019, 19:39



Είπε ο οπαδός του Βελουχιώτη που κατέσφαξε παιδάκια στο Μελιγαλά.
Εκατομμυρια παιδιά δολοφόνησε ο ιδεολογικός μπαμπάς σου ο ψυχανωμαλος ο Χίτλερ, στα στρατόπεδα συγκέντρωσης. Τα άλλα που λες είναι απλά ψέματα γιατί θες να δικαιολογήσεις τις δολοφονίες παιδιων στον Μελιγαλα από τα πουτανάκια του χίτλερ, τους ταγματαλητες δηλαδη
Ναι, ό,τι δεν σε συμφέρει είναι "ψέμματα". Βέβαια, μπροστά στα εκατομμύρια παιδιών που κατέσφαξε το άλλο ίνδαλμά σου ο Στάλιν, ο Βελουχιώτης ήταν..."πλημμεληματίας".
Επίσης συνεχίζεις τα ψέματα λέγοντας πως ο αγαμίας του χίτλερ, ο Στάλιν, είναι ίνδαλμα μου και πως σκότωσε εκατομμυρια παιδιά. Κι όλα αυτά για να δικαιολογήσεις τον μεγαλύτερο σφαγέα και παράφρονα στην ιστορία της ανθρωπότητας. Τον μπαμπά σου τον χίτλερ δηλαδή, που ούτε κ ο γαμιας του ο Στάλιν δεν τον φτάνει σε δολοφονίες.
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29026
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Ένα debate με υποστηρικτές της 17Ν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 13 Μαρ 2019, 20:17

Pirate7G έγραψε:
13 Μαρ 2019, 20:15
Golden Age έγραψε:
13 Μαρ 2019, 20:07
Pirate7G έγραψε:
13 Μαρ 2019, 20:03


Εκατομμυρια παιδιά δολοφόνησε ο ιδεολογικός μπαμπάς σου ο ψυχανωμαλος ο Χίτλερ, στα στρατόπεδα συγκέντρωσης. Τα άλλα που λες είναι απλά ψέματα γιατί θες να δικαιολογήσεις τις δολοφονίες παιδιων στον Μελιγαλα από τα πουτανάκια του χίτλερ, τους ταγματαλητες δηλαδη
Ναι, ό,τι δεν σε συμφέρει είναι "ψέμματα". Βέβαια, μπροστά στα εκατομμύρια παιδιών που κατέσφαξε το άλλο ίνδαλμά σου ο Στάλιν, ο Βελουχιώτης ήταν..."πλημμεληματίας".
Επίσης συνεχίζεις τα ψέματα λέγοντας πως ο αγαμίας του χίτλερ, ο Στάλιν, είναι ίνδαλμα μου και πως σκότωσε εκατομμυρια παιδιά. Κι όλα αυτά για να δικαιολογήσεις τον μεγαλύτερο σφαγέα και παράφρονα στην ιστορία της ανθρωπότητας. Τον μπαμπά σου τον χίτλερ δηλαδή, που ούτε κ ο γαμιας του ο Στάλιν δεν τον φτάνει σε δολοφονίες.
Ναι ξέρω, δεν είσαι σταλινικός αλλά.... λένε ψέμματα για το σύντροφο Στάλιν, το μπαμπά σου.

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 14989
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Ένα debate με υποστηρικτές της 17Ν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 13 Μαρ 2019, 20:19

Pirate7G έγραψε:
13 Μαρ 2019, 20:15
Golden Age έγραψε:
13 Μαρ 2019, 20:07
Pirate7G έγραψε:
13 Μαρ 2019, 20:03


Εκατομμυρια παιδιά δολοφόνησε ο ιδεολογικός μπαμπάς σου ο ψυχανωμαλος ο Χίτλερ, στα στρατόπεδα συγκέντρωσης. Τα άλλα που λες είναι απλά ψέματα γιατί θες να δικαιολογήσεις τις δολοφονίες παιδιων στον Μελιγαλα από τα πουτανάκια του χίτλερ, τους ταγματαλητες δηλαδη
Ναι, ό,τι δεν σε συμφέρει είναι "ψέμματα". Βέβαια, μπροστά στα εκατομμύρια παιδιών που κατέσφαξε το άλλο ίνδαλμά σου ο Στάλιν, ο Βελουχιώτης ήταν..."πλημμεληματίας".
Επίσης συνεχίζεις τα ψέματα λέγοντας πως ο αγαμίας του χίτλερ, ο Στάλιν, είναι ίνδαλμα μου και πως σκότωσε εκατομμυρια παιδιά. Κι όλα αυτά για να δικαιολογήσεις τον μεγαλύτερο σφαγέα και παράφρονα στην ιστορία της ανθρωπότητας. Τον μπαμπά σου τον χίτλερ δηλαδή, που ούτε κ ο γαμιας του ο Στάλιν δεν τον φτάνει σε δολοφονίες.
βασικά μια χαρά τον φτάνει τον χιτλερ ο σταλιν σε δολοφονίες. στα ίσα χτυπιούνται για τον τίτλο του μεγαλύτερου σφαγέα εβερ. Αν λάβουμε υπόψη βέβαια και το μέγεθος μιας χώρας εν΄ςο σφαγέα και άρα το πόσους είχε διαθέσιμους να σφάξει ο πολ ποτ παίρνει το χρυσό με άνεση.
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: Ένα debate με υποστηρικτές της 17Ν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 13 Μαρ 2019, 23:31

Golden Age έγραψε:
13 Μαρ 2019, 20:17
Pirate7G έγραψε:
13 Μαρ 2019, 20:15
Golden Age έγραψε:
13 Μαρ 2019, 20:07


Ναι, ό,τι δεν σε συμφέρει είναι "ψέμματα". Βέβαια, μπροστά στα εκατομμύρια παιδιών που κατέσφαξε το άλλο ίνδαλμά σου ο Στάλιν, ο Βελουχιώτης ήταν..."πλημμεληματίας".
Επίσης συνεχίζεις τα ψέματα λέγοντας πως ο αγαμίας του χίτλερ, ο Στάλιν, είναι ίνδαλμα μου και πως σκότωσε εκατομμυρια παιδιά. Κι όλα αυτά για να δικαιολογήσεις τον μεγαλύτερο σφαγέα και παράφρονα στην ιστορία της ανθρωπότητας. Τον μπαμπά σου τον χίτλερ δηλαδή, που ούτε κ ο γαμιας του ο Στάλιν δεν τον φτάνει σε δολοφονίες.
Ναι ξέρω, δεν είσαι σταλινικός αλλά.... λένε ψέμματα για το σύντροφο Στάλιν, το μπαμπά σου.
Την τύφλα σου ξέρεις. Και δεν είναι μπαμπάς. Είναι γονέας 1. Πηξε
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Άβαταρ μέλους
nikos_hellas
Δημοσιεύσεις: 989
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2018, 15:05

Re: Ένα debate με υποστηρικτές της 17Ν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nikos_hellas » 13 Μαρ 2019, 23:34

Pirate7G έγραψε:
13 Μαρ 2019, 23:31
Και δεν είναι μπαμπάς. Είναι γονέας 1.
:p3:
Ενάντια στη νέα τάξη πραγμάτων.
Against the new world order.

Άβαταρ μέλους
Βινόσαυρος
Δημοσιεύσεις: 6335
Εγγραφή: 26 Απρ 2018, 05:38

Re: Ένα debate με υποστηρικτές της 17Ν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βινόσαυρος » 14 Μαρ 2019, 08:20

πειρατή δώσε πόνο <3
Αλληλεγγύη στην κα. Σταυράκη-Πατούλη.
Αλληλεγγύη στην αδελφότητα Κυρίλλου και Μεθοδίου.
Αλληλεγγύη στον κ. Καιρίδη.
Αλληλεγγύη στην κα. Συγγενιώτου.

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7819
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Ένα debate με υποστηρικτές της 17Ν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 14 Μαρ 2019, 16:22

Pirate7G έγραψε:
13 Μαρ 2019, 19:31
Γάταρος έγραψε:
13 Μαρ 2019, 18:52
Pirate7G έγραψε:
13 Μαρ 2019, 18:49
Ο οποιοσδήποτε Δολοφονεί, βιάζει, κακοποιει παιδιά πρέπει να σαπίζει στην φυλακή.
Άρα το ίδιο πρέπει να ισχύει και για τους δολοφόνους της 17Ν ή η ζωή ενός ενήλικου έχει λιγότερη αξία από εκείνη ενός ανήλικου; Δηλαδή πιστεύεις ότι αν σε δολοφονούσε κάποιος πριν γίνεις 18 θα ήταν κάτι κατακριτέο αλλά αν σε δολοφονούσε τώρα θα άξιζε μια δεύτερη ευκαιρία;

Ποιός μίλησε για 2η ευκαιρία; Είδες για ποιο πράγμα μιλάγαμε; Για άδειες μιλάγαμε.
Εσύ άλλαξες εντελώς θεματολογία.
To θέμα του νήματος είναι ότι προκάλεσα να κάνω ένα debate με υποστηρικτές της 17Ν αλλά εσείς οι αναρχοκομμουνιστές είστε τόσο υπερήφανοι για τις ιδέες σας που το βάλατε στα πόδια μιμούμενοι τους παππούδες σας που γίνανε λαγοί στο Βίτσι και στο Γράμμο.

Εσύ έγραψες ότι όποιος δολοφονεί ανήλικο πρέπει να σαπίζει στη φυλακή. Σε ρώτησα αν θεωρείς ότι η ζωή ενός ενηλίκου έχει λιγότερη αξία από τη ζωή ενός ανηλίκου κι αν θα πρέπει να σαπίζουν στη φυλακή και όσοι δολοφονούν δεκάδες ενηλίκους όπως οι ψυχανώμαλοι κομμουνιστές της 17Ν.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7819
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Ένα debate με υποστηρικτές της 17Ν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 16 Μαρ 2019, 18:06

Λαγοί έγιναν οι υποστηρικτές της 17Ν. Αυτοί είναι οι υπερήφανοι κομμουνιστές που δήθεν δεν ντρέπονται για τις απόψεις τους.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29728
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Ένα debate με υποστηρικτές της 17Ν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 16 Μαρ 2019, 18:33

Pirate7G έγραψε:
13 Μαρ 2019, 18:13
Lord Brum έγραψε:
13 Μαρ 2019, 18:10
Pirate7G έγραψε:
13 Μαρ 2019, 18:08


Τι περιμένεις από χιτλερικούς;
Η 17Ν τους πείραξε και καλά :lol:
όταν κάποια στιγμή μετά από 11 χρόνια ο ρουπακιάς αιτηθεί άδειας, θα υποστηρίξεις το δικαίωμά του ως κρατουμένου ή όχι?
Ναι
Στον Κορκονεα όμως όχι. Δεν χρειάζεται να εξηγήσω τους λόγους νομίζω
:lol:

Ο Κουφοντινας, αλλά και ο Ρουπακιας ειμαι στυγνοί δολοφόνοι.

Στον Κορκονέα όπου είχαμε εξοστρακισμό όμως, όχι άδεια .


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: Ένα debate με υποστηρικτές της 17Ν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 16 Μαρ 2019, 19:45

Otto Weininger έγραψε:
16 Μαρ 2019, 18:33
Pirate7G έγραψε:
13 Μαρ 2019, 18:13
Lord Brum έγραψε:
13 Μαρ 2019, 18:10


όταν κάποια στιγμή μετά από 11 χρόνια ο ρουπακιάς αιτηθεί άδειας, θα υποστηρίξεις το δικαίωμά του ως κρατουμένου ή όχι?
Ναι
Στον Κορκονεα όμως όχι. Δεν χρειάζεται να εξηγήσω τους λόγους νομίζω
:lol:

Ο Κουφοντινας, αλλά και ο Ρουπακιας ειμαι στυγνοί δολοφόνοι.

Στον Κορκονέα όπου είχαμε εξοστρακισμό όμως, όχι άδεια .
Πότε δεν υπήρξε εξοστρακισμος. Αυτά ήταν παπαριες της υπεράσπισης. Κάτι έπρεπε να πουν.
Αιώνια φυλακή στον Κορκονεα
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29728
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Ένα debate με υποστηρικτές της 17Ν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 16 Μαρ 2019, 19:47

Pirate7G έγραψε:
16 Μαρ 2019, 19:45
Otto Weininger έγραψε:
16 Μαρ 2019, 18:33
Pirate7G έγραψε:
13 Μαρ 2019, 18:13


Ναι
Στον Κορκονεα όμως όχι. Δεν χρειάζεται να εξηγήσω τους λόγους νομίζω
:lol:

Ο Κουφοντινας, αλλά και ο Ρουπακιας ειμαι στυγνοί δολοφόνοι.

Στον Κορκονέα όπου είχαμε εξοστρακισμό όμως, όχι άδεια .
Πότε δεν υπήρξε εξοστρακισμος. Αυτά ήταν παπαριες της υπεράσπισης. Κάτι έπρεπε να πουν.
Αιώνια φυλακή στον Κορκονεα
Ο ιατροδικαστής στην δική και η βαλλιστική το είπαν, όχι η υπεράσπιση.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


zteo
Δημοσιεύσεις: 10104
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:36

Re: Ένα debate με υποστηρικτές της 17Ν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από zteo » 16 Μαρ 2019, 19:52

Τελικα οι δεξιοι και οι εθνικιστες ειναι πολιτικα ανικανοι να δουν το μελλων και κυνηγανε φαντασματα του παρελθοντος.
Όποιος σπέρνει Τσιπρες και ραντίζει Ανδρουλακηδες θερίζει Μητσοτακιδες και μια γκέισα Παναγία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών