Η χαρά του παιδεραστή πάλι οι στολές του Jumbo

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Η χαρά του παιδεραστή πάλι οι στολές του Jumbo

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 05 Μαρ 2019, 17:41

Εμένα Lady bug η μία και frozen η άλλη. Αλλά ειλικρινά τα ίδια σκατά είναι. Περιεχόμενο τηλεόρασης είναι, Άρα...!
Απλά ρε Φος, βρίσκω μαλακία να βάζουμε φίλτρο όπως μας φανεί. Από τη μια καλές οι αστικές αξίες (αυτό που λέμε γενικά κι αόριστα οι αριστερο... τέτοιοι) και τις κρατάμε (Διαγωνισμοί-ανταγωνισμοί, τάμπλετ για παιχνίδια, κλπ κλπ δεν μου έρχονται τώρα όλα αυτά που κατηγορώ), από την άλλη ότι δεν μας βολεύει πολύ βγάζουμε μια ηθική αρχή και την προβάλουμε και λέμε όχι.

Δηλαδή αυτό το πράγμα που εκφράζει η Νάιδα είναι ακριβώς αυτή η υποκρισία. Παράνοια.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Η χαρά του παιδεραστή πάλι οι στολές του Jumbo

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 05 Μαρ 2019, 17:42

foscilis έγραψε:
05 Μαρ 2019, 17:32
Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω λύση αν μου ζητήσει. :)

Αλλά δεν έχει τύχει και ποτέ. 2 χρονών ήθελε να ντυθεί δεινόσαυρος, 3 μελισσούλα, 4-5 Έλσα, 6 Άριελ, 7 πάλι Έλσα και 8 ήθελε να ντυθεί μπαλαρίνα με τη στολή που βάζει στο μπαλέτο για να λυσσάξουν οι φίλες της που πάει μπαλέτο. Και τα πιο πολλά κοριτσάκια στην τάξη της έτσι ντύνονται.
Εμένα η ανηψιά είναι 12 1/2. Φέτος ήθελε κάτι Κοκό,τρελοκάπελας, κάτι γάτους από την Αλίκη, τελικά ντύθηκε Γιν και Γιανγκ. Αλλά αν μου ζητούσε να ντυθεί κάτι τέτοιο δεν θα το επέτρεπα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Η χαρά του παιδεραστή πάλι οι στολές του Jumbo

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 05 Μαρ 2019, 17:43

Χαοτικός έγραψε:
05 Μαρ 2019, 17:41
Εμένα Lady bug η μία και frozen η άλλη. Αλλά ειλικρινά τα ίδια σκατά είναι. Περιεχόμενο τηλεόρασης είναι, Άρα...!
Απλά ρε Φος, βρίσκω μαλακία να βάζουμε φίλτρο όπως μας φανεί. Από τη μια καλές οι αστικές αξίες (αυτό που λέμε γενικά κι αόριστα οι αριστερο... τέτοιοι) και τις κρατάμε (Διαγωνισμοί-ανταγωνισμοί, τάμπλετ για παιχνίδια, κλπ κλπ δεν μου έρχονται τώρα όλα αυτά που κατηγορώ), από την άλλη ότι δεν μας βολεύει πολύ βγάζουμε μια ηθική αρχή και την προβάλουμε και λέμε όχι.

Δηλαδή αυτό το πράγμα που εκφράζει η Νάιδα είναι ακριβώς αυτή η υποκρισία. Παράνοια.
Τι εκφράζω εγώ που είναι υποκρισία. Για πες.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Η χαρά του παιδεραστή πάλι οι στολές του Jumbo

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 05 Μαρ 2019, 17:51

ΓΑΛΗ έγραψε:
05 Μαρ 2019, 17:41
Χαοτικός έγραψε:
05 Μαρ 2019, 17:30
ΓΑΛΗ έγραψε:
05 Μαρ 2019, 17:27


Ζεις ακόμη στην εποχή που ο γυμνισμός θεωρείται ερωτικό φετίχ για ομαλούς και ανώμαλους;

Κατά τη γνώμη μου είναι η πιο αντιερωτική συλλογική πράξη.
Αυτό ήξερες τόσα χρόνια για το γυμνισμό; Ότι είναι κάτι ερωτικό ή ότι γίνεται για λόγους σχετικούς με ερωτισμό;
Γιατί εκεί που αράζαμε σε απόμερες παραλίες κανείς δεν το έβλεπε έτσι.
Έχω κάνει γυμνισμό σε απόμερες παραλίες και γι' αυτό ακριβώς το λέω.

Το σίγουρο είναι ότι δεν θεωρούσα ότι έκανα κάτι προχωρημένο και ότι σπανίως έβγαζα το σλιπάκι του μαγιώ για καθαρά πρακτικούς και όχι σεμνότυφους λόγους.


Κατά τα άλλα, έχω μια συντηρητική/παρωχημένη (πεσ' το όπως θες) άποψη για την αισθητική και ομολογώ ότι ο ομαδικός οργανωμένος γυμνισμός πασών των ηλικιών σε συνδυασμό με την ανεπάρκεια παραγωγής μελανίνης σε επίμαχα σημεία, μου προκαλεί βαρύτατης μορφής οπτική δυσφορία και δεν τον τίμησα ποτέ.
ε μην τον τιμήσεις ποτέ. ούτε θα χάσεις κάτι ούτε θα κερδίσεις. Εγώ δεν έχω αισθητική - βασικά πολεμώ τον όρο αυτό.
Κυρίως νιώθω. δεν με νοιάζει να βλέπω "μη καυλωτικά" πράγματα.

έχεις υπ' όψιν σου την επιθετικότητα και την απαξία που έχουν εισπράξει πολλές γυναίκες, επειδή απλά δεν ήταν μουνάρες και δεν κάλυπταν το γούστο του καθένα ("Πως είσαι έτσι μωρή" κλπ;). ή το άλλο πάλι, να φοράς μίνι ή τάγκα και να έχεις κώλο δυο μέτρα και κυτταρίτιδα. Εκεί να δεις τι εισπράτει η κάθε μία. Οι ίδιες οι γυναίκες είναι που βρίζουν άλλες γυναίκες άμα το κάνουν.

"Ε το βλήμα που φοράει και μίνι! Τι να δείξει;"
Οι ίδιες αυτές που αναρωτιούνται, κάποια άλλη στιγμή θα σου πουν ότι δεν φοράνε μισοφόρια για να δείξουν. Απλά επειδή... έτσι. Ένα απλό ντύσιμο είναι.

Και σου λέω τώρα. Χρωστάς να είσαι μουνάρα για να έχεις το δικαίωμα να κυκλοφορείς όπως γουστάρεις;
Όλα για το φαίνεσθαι τα κάνουμε;
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Η χαρά του παιδεραστή πάλι οι στολές του Jumbo

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 05 Μαρ 2019, 18:02

Naida έγραψε:
05 Μαρ 2019, 17:43
Χαοτικός έγραψε:
05 Μαρ 2019, 17:41
Εμένα Lady bug η μία και frozen η άλλη. Αλλά ειλικρινά τα ίδια σκατά είναι. Περιεχόμενο τηλεόρασης είναι, Άρα...!
Απλά ρε Φος, βρίσκω μαλακία να βάζουμε φίλτρο όπως μας φανεί. Από τη μια καλές οι αστικές αξίες (αυτό που λέμε γενικά κι αόριστα οι αριστερο... τέτοιοι) και τις κρατάμε (Διαγωνισμοί-ανταγωνισμοί, τάμπλετ για παιχνίδια, κλπ κλπ δεν μου έρχονται τώρα όλα αυτά που κατηγορώ), από την άλλη ότι δεν μας βολεύει πολύ βγάζουμε μια ηθική αρχή και την προβάλουμε και λέμε όχι.

Δηλαδή αυτό το πράγμα που εκφράζει η Νάιδα είναι ακριβώς αυτή η υποκρισία. Παράνοια.
Τι εκφράζω εγώ που είναι υποκρισία. Για πες.
Είχα μια κουβέντα για το θέμα του βιασμού μιας κοπέλας στην.... στην... πες ρε. Είχαν αθωωθεί οι δυο άντρες και κάποιες διαδικτυακά ξεσηκώθηκαν. Τους την έδινε που στο δικαστήριο ακούστηκε το επιχείρημα περί γνωστών και επιφανών παιδιών στην περιοχή τους. Επίσης ακούστηκε το επιχείρημα περί προκλητικού ντυσίματος.
Λέγανε λοιπόν, τι μαλακία αυτο το επιχείρημα περί πρόκλησης και όπως θέλει θα ντύνονται η γυναίκα κλπ. Είπα εγώ "και να φαίνεται ο μισός κώλος; Μου απάντησαν ότι είναι μέρος του σώματος και ... "Δεν κατάλαβα! Δεν ντυθούμε όπως θέλουμε για να μη σε καυλώσουμε; !!!"
Τέλος πάντων κατέληξε σε μπινελίκια λόγω ύφους και η μία κουβέντα έφερνε την άλλη και ξέρεις.

Όλο αυτό λοιπόν θα μπορούσε να έχει γίνει μαζί σου. Αυτό λέω για υποκρισία.

Δηλαδή είναι κακό να το βάλουν τα κορίτσια γιατί πουτανίζουν άμα το κάνουν αλλά είναι καλό να το βάλουν οι δεκαεξάρες, γιατί πουτανίζουν άμα το κάνουν. Είναι καλό να φοράς πουτανίστικα λοιπόν γιατί προκαλούνται οι άντρες, αλλά είναι κακό να σε παρενοχλήσουν οι άντρες αφού έχουν προκληθεί πιο πριν.
Πως τα βλέπεις όλα αυτά;
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69803
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Η χαρά του παιδεραστή πάλι οι στολές του Jumbo

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 05 Μαρ 2019, 18:08

Χαοτικός έγραψε:
05 Μαρ 2019, 17:51
Και σου λέω τώρα. Χρωστάς να είσαι μουνάρα για να έχεις το δικαίωμα να κυκλοφορείς όπως γουστάρεις;
Όλα για το φαίνεσθαι τα κάνουμε;
Φυσικά όχι. Όλοι οι άνθρωποι έχουν το δικαίωμα να εκφράζονται και να εκτίθενται όπως γουστάρουν.

Αλλά επίσης έχουν το δικαίωμα να επηρεάζονται θετικά ή αρνητικά από το φαίνεσθαι των άλλων.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Η χαρά του παιδεραστή πάλι οι στολές του Jumbo

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 05 Μαρ 2019, 18:11

ΓΑΛΗ έγραψε:
05 Μαρ 2019, 18:08
Χαοτικός έγραψε:
05 Μαρ 2019, 17:51
Και σου λέω τώρα. Χρωστάς να είσαι μουνάρα για να έχεις το δικαίωμα να κυκλοφορείς όπως γουστάρεις;
Όλα για το φαίνεσθαι τα κάνουμε;
Φυσικά όχι. Όλοι οι άνθρωποι έχουν το δικαίωμα να εκφράζονται και να εκτίθενται όπως γουστάρουν.

Αλλά επίσης έχουν το δικαίωμα την αδυναμία να επηρεάζονται θετικά ή αρνητικά από το φαίνεσθαι των άλλων.
... θα έλεγα.


Δικαιωματικά δεν το συζητάμε. Απλά το πάμε πιο πέρα να δούμε και τι αξίζει από αυτά που κάνουμε.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69803
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Η χαρά του παιδεραστή πάλι οι στολές του Jumbo

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 05 Μαρ 2019, 18:19

Χαοτικός έγραψε:
05 Μαρ 2019, 18:11
ΓΑΛΗ έγραψε:
05 Μαρ 2019, 18:08
Χαοτικός έγραψε:
05 Μαρ 2019, 17:51
Και σου λέω τώρα. Χρωστάς να είσαι μουνάρα για να έχεις το δικαίωμα να κυκλοφορείς όπως γουστάρεις;
Όλα για το φαίνεσθαι τα κάνουμε;
Φυσικά όχι. Όλοι οι άνθρωποι έχουν το δικαίωμα να εκφράζονται και να εκτίθενται όπως γουστάρουν.

Αλλά επίσης έχουν το δικαίωμα την αδυναμία να επηρεάζονται θετικά ή αρνητικά από το φαίνεσθαι των άλλων.
... θα έλεγα.

Δικαιωματικά δεν το συζητάμε. Απλά το πάμε πιο πέρα να δούμε και τι αξίζει από αυτά που κάνουμε.
Αν θες να το πάμε παραπέρα, θα έπρεπε να αναρωτηθείς σε ποια καμπή ηλικίας αρχίζουν οι προβληματισμοί για την κενότητα του φαίνεσθαι.

Προσωπικώς, δεν προτίθεμαι να πέσω σ' αυτήν την παγίδα. :P
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Η χαρά του παιδεραστή πάλι οι στολές του Jumbo

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 05 Μαρ 2019, 18:21

Χαοτικός έγραψε:
05 Μαρ 2019, 18:02
Naida έγραψε:
05 Μαρ 2019, 17:43
Χαοτικός έγραψε:
05 Μαρ 2019, 17:41
Εμένα Lady bug η μία και frozen η άλλη. Αλλά ειλικρινά τα ίδια σκατά είναι. Περιεχόμενο τηλεόρασης είναι, Άρα...!
Απλά ρε Φος, βρίσκω μαλακία να βάζουμε φίλτρο όπως μας φανεί. Από τη μια καλές οι αστικές αξίες (αυτό που λέμε γενικά κι αόριστα οι αριστερο... τέτοιοι) και τις κρατάμε (Διαγωνισμοί-ανταγωνισμοί, τάμπλετ για παιχνίδια, κλπ κλπ δεν μου έρχονται τώρα όλα αυτά που κατηγορώ), από την άλλη ότι δεν μας βολεύει πολύ βγάζουμε μια ηθική αρχή και την προβάλουμε και λέμε όχι.

Δηλαδή αυτό το πράγμα που εκφράζει η Νάιδα είναι ακριβώς αυτή η υποκρισία. Παράνοια.
Τι εκφράζω εγώ που είναι υποκρισία. Για πες.
Είχα μια κουβέντα για το θέμα του βιασμού μιας κοπέλας στην.... στην... πες ρε. Είχαν αθωωθεί οι δυο άντρες και κάποιες διαδικτυακά ξεσηκώθηκαν. Τους την έδινε που στο δικαστήριο ακούστηκε το επιχείρημα περί γνωστών και επιφανών παιδιών στην περιοχή τους. Επίσης ακούστηκε το επιχείρημα περί προκλητικού ντυσίματος.
Λέγανε λοιπόν, τι μαλακία αυτο το επιχείρημα περί πρόκλησης και όπως θέλει θα ντύνονται η γυναίκα κλπ. Είπα εγώ "και να φαίνεται ο μισός κώλος; Μου απάντησαν ότι είναι μέρος του σώματος και ... "Δεν κατάλαβα! Δεν ντυθούμε όπως θέλουμε για να μη σε καυλώσουμε; !!!"
Τέλος πάντων κατέληξε σε μπινελίκια λόγω ύφους και η μία κουβέντα έφερνε την άλλη και ξέρεις.

Όλο αυτό λοιπόν θα μπορούσε να έχει γίνει μαζί σου. Αυτό λέω για υποκρισία.

Δηλαδή είναι κακό να το βάλουν τα κορίτσια γιατί πουτανίζουν άμα το κάνουν αλλά είναι καλό να το βάλουν οι δεκαεξάρες, γιατί πουτανίζουν άμα το κάνουν. Είναι καλό να φοράς πουτανίστικα λοιπόν γιατί προκαλούνται οι άντρες, αλλά είναι κακό να σε παρενοχλήσουν οι άντρες αφού έχουν προκληθεί πιο πριν.
Πως τα βλέπεις όλα αυτά;
Βλέπω ότι έχεις μπερδέψει τα πάντα όλα. Φυσικά μια γυναίκα μπορεί να ντυθεί με ότι της γουσταρει,όσο πουτανίστικα κι αν ειναι.
Και φυσικά δεν μπορεί ο κάθενας επειδή φόρεσε ότι φόρεσε να αποκτήσει δικαιώματα πάνω της.
Το ανήλικο κορίτσι από την άλλη δεν είναι η ηλικία του για ρούχα πουτανίστικα. Απλά και λιτά.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
ΓΕΣΑΡ
Δημοσιεύσεις: 1175
Εγγραφή: 09 Φεβ 2019, 11:30

Re: Η χαρά του παιδεραστή πάλι οι στολές του Jumbo

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΕΣΑΡ » 05 Μαρ 2019, 18:33

Ερμής έγραψε:
05 Μαρ 2019, 14:14
Και φυσικά κανείς πατέρας δε θα ντύσει το κοριτσάκι του έτσι. Κάτι ξέκωλα μανάδες το κάνουν που θέλουν να δώσουν τις ίδιες αρχές και στην επόμενη γενιά.
Κανένας αξιοπρεπής πατέρας. Υπάρχουν πολλά κατώτερα "αρσενικά" που το ανέχονται σιωπηλά ή και το επικροτούν. Για το δεύτερο μάλιστα έχεις παραδείγματα και χωρίς να βγεις από το σπίτι σου, από αυτό το νήμα

Άβαταρ μέλους
Alchemist501
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: 02 Μαρ 2019, 23:57

Re: Η χαρά του παιδεραστή πάλι οι στολές του Jumbo

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Alchemist501 » 05 Μαρ 2019, 18:36

-
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Alchemist501 την 05 Μαρ 2019, 18:42, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
“A half-truth is even more dangerous than a lie. A lie, you can detect at some stage, but half a truth is sure to mislead you for long.”

― Anurag Shourie

Άβαταρ μέλους
Alchemist501
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: 02 Μαρ 2019, 23:57

Re: Η χαρά του παιδεραστή πάλι οι στολές του Jumbo

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Alchemist501 » 05 Μαρ 2019, 18:37

Χαοτικός έγραψε:
05 Μαρ 2019, 16:57
Naida έγραψε:
05 Μαρ 2019, 16:48


Μα δεν είναι το θέμα τα παιδιά που θα το φορέσουν τι σκεφτονται.
Δωσ' μου ένα καλό λόγο που πρέπει το παιδί να ντυθεί με στολή που παραπέμπει σε σεξουαλικές φαντασιώσεις.
Ποιο μωρέ παραπέμπει σε σεξουαλικές φαντασιώσεις; Τα ρούχα από μόνα τους; Πόση αλλοτρίωση πια;
Ο λόγος που φοράνε τα πιτσιρίκια στολή είναι οι ίδιες οι απόκριες και θέλουν να παραστήσουν κάτι. Δεν φοράει στολή για σεξουαλικές φαντασιώσεις. Φοράει στολή μπάτσου. Πολύ απλά

Δε μου λες; Δίνεις δίκιο σε αυτήν που την έπεσε στην μάνα που θήλαζε το μωρό της έξω λέγοντας της "μπορείς να πας πιο πέρα γιατί φαίνεται το βυζί σου και βλέπει ο άντρας μου;" Ή μάλλον θα κάνω αλλιώς την ερώτηση. Τι έκανε αυτή η μάνα; Έδειχνε το βυζί της ή θήλαζε το μωρό της;

Εικόνα

Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Alchemist501 την 05 Μαρ 2019, 18:41, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
“A half-truth is even more dangerous than a lie. A lie, you can detect at some stage, but half a truth is sure to mislead you for long.”

― Anurag Shourie

Άβαταρ μέλους
Alchemist501
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: 02 Μαρ 2019, 23:57

Re: Η χαρά του παιδεραστή πάλι οι στολές του Jumbo

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Alchemist501 » 05 Μαρ 2019, 18:40

Naida έγραψε:
05 Μαρ 2019, 17:01
Χαοτικός έγραψε:
05 Μαρ 2019, 16:57
Naida έγραψε:
05 Μαρ 2019, 16:48


Μα δεν είναι το θέμα τα παιδιά που θα το φορέσουν τι σκεφτονται.
Δωσ' μου ένα καλό λόγο που πρέπει το παιδί να ντυθεί με στολή που παραπέμπει σε σεξουαλικές φαντασιώσεις.
Ποιο μωρέ παραπέμπει σε σεξουαλικές φαντασιώσεις; Τα ρούχα από μόνα τους; Πόση αλλοτρίωση πια;
Ο λόγος που φοράνε τα πιτσιρίκια στολή είναι οι ίδιες οι απόκριες και θέλουν να παραστήσουν κάτι. Δεν φοράει στολή για σεξουαλικές φαντασιώσεις. Φοράει στολή μπάτσου. Πολύ απλά

Δε μου λες; Δίνεις δίκιο σε αυτήν που την έπεσε στην μάνα που θήλαζε το μωρό της έξω λέγοντας της "μπορείς να πας πιο πέρα γιατί φαίνεται το βυζί σου και βλέπει ο άντρας μου;" Ή μάλλον θα κάνω αλλιώς την ερώτηση. Τι έκανε αυτή η μάνα; Έδειχνε το βυζί της ή θήλαζε το μωρό της;
Από πότε η στολή μπατσίνας είναι με διχτυωτό, κοντό σορτς κτλ;
Ο πλανήτης που ζει ακούγεται ωραίος πάντως αν αυτό είναι σύνηθες εκεί.
“A half-truth is even more dangerous than a lie. A lie, you can detect at some stage, but half a truth is sure to mislead you for long.”

― Anurag Shourie

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32643
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Η χαρά του παιδεραστή πάλι οι στολές του Jumbo

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 05 Μαρ 2019, 18:40

ΓΑΛΗ έγραψε:
05 Μαρ 2019, 15:04
Last Veteran έγραψε:
05 Μαρ 2019, 14:38
ΓΑΛΗ έγραψε:
05 Μαρ 2019, 09:56
Κατά τα άλλα, θολώνουν τα πρόσωπα των παιδιών στις οικογενειακές φωτο του facebook.

H παράνοια σε όλο το μεγαλείο της.
Την ώρα που βλέπω αυτήν την καρακιτσαρία διαολιζομαι. Τι το βγάζεις δημόσια το παιδί σου και το κρύβεις; και περιμένεις και λαικς;
Ποιος ο λόγος που το κάνουν αυτό; φοβούνται μην τα απαγάγουν;
Όχι, είναι υποχρεωτικό. Απαγορεύεται η σαφής απεικόνιση των προσώπων ανηλίκων παιδιών.
και η φατσουλα στη συσκευασια των παμπερς; και καθε παιδι σε καθε διαφημιση;

τι απαγορευετια, να το βγαλεις στο φβ να το δουνε οι 100 "φιλοι" σου, αλλα να το βγαλεις στην τιβι ολα καλα;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14909
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Η χαρά του παιδεραστή πάλι οι στολές του Jumbo

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 05 Μαρ 2019, 18:42

Εχετε καπσει την φλαντζα.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών