Ζητω η 25η Μαρτιου

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Στρακαστρουκας
Δημοσιεύσεις: 11160
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 17:48
Phorum.gr user: Στρακαστρουκας

Ζητω η 25η Μαρτιου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στρακαστρουκας » 24 Μαρ 2019, 16:10

Ας την τιμησουμε κανοντας αυτο που κανουμε καθε χρονο. Κλαμα για τα δυο-τρια μαυρακια που παρελαυνουν μαζι με τα δικα μας παιδια
"Δεν ειμαι ΝΔλης αλλα..."

Άβαταρ μέλους
ΜπλεΜπουμπυς
Δημοσιεύσεις: 20369
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 07:28
Τοποθεσία: Πανταχου παρων

Re: Ζητω η 25η Μαρτιου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜπλεΜπουμπυς » 24 Μαρ 2019, 16:13

Ελληνικές σημαίες στα μπαλκόνια αλλά καμία αντίρρηση στο ξεπούλημα των πάντων σε πολυεθνικές ΑΕ και την μετατροπή της χώρας σε μια τεράστια βάση των ΗΠΑ.
Πατριώτες my ass.
Οι ΗΠΑ θα πολεμανε την Ρωσια μεχρι τον ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ Ουκρανο !

Άβαταρ μέλους
Κουρκούας
Δημοσιεύσεις: 1410
Εγγραφή: 28 Ιαν 2019, 21:58
Phorum.gr user: Κουρκούας

Re: Ζητω η 25η Μαρτιου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κουρκούας » 24 Μαρ 2019, 16:14

τα μαυράκια το 21 ήταν στο στρατό του δράμαλη, γιατί να παρελαύνουν με μας τώρα; για να μαθαίνουν από μικρά να προβοκάρουν τις εκδηλώσεις για τη μακεδονία;

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
NewModelArmy
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:39

Re: Ζητω η 25η Μαρτιου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από NewModelArmy » 24 Μαρ 2019, 16:21

Κρέμασε την τουρκική σημαία στο μπαλκόνι του για την 25η Μαρτίου

ξαλλοι οι γείτονες με την κίνησή του, κάλεσαν την αστυνομία, η οποία έπεισε τον ένοικο να κατεβάσει τη σημαία με την ημισέληνο

Μεγάλη αναστάτωση προκάλεσε χθες αργά το βράδυ, παραμονή της εθνικής επετείου της 25ης Μαρτίου, ένας κάτοικος της Θεσσαλονίκης που διαμένει σε πολυκατοικία της οδού Β. Όλγας, όταν κρέμασε στο μπαλκόνι του μία σημαία της Τουρκίας.

Ιδιαίτερα ενοχλημένοι περίοικοι προέβησαν σε τηλεφωνική καταγγελία προς την Αστυνομία, η οποία μετέβη στο σημείο και, κάνοντας συστάσεις στον προκλητικό ένοικο της πολυκατοικίας, τον έπεισε να κατεβάσει την τουρκική σημαία.

Πηγή: https://www.voria.gr/article/thessaloni ... is-martiou

Εικόνα

Δεν τους χαλασε τα φασισταρια,τους γειτονες που καλεσαν και την αστυνομια.

Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: Ζητω η 25η Μαρτιου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 24 Μαρ 2019, 16:24

NewModelArmy έγραψε:
24 Μαρ 2019, 16:21
Κρέμασε την τουρκική σημαία στο μπαλκόνι του για την 25η Μαρτίου

ξαλλοι οι γείτονες με την κίνησή του, κάλεσαν την αστυνομία, η οποία έπεισε τον ένοικο να κατεβάσει τη σημαία με την ημισέληνο

Μεγάλη αναστάτωση προκάλεσε χθες αργά το βράδυ, παραμονή της εθνικής επετείου της 25ης Μαρτίου, ένας κάτοικος της Θεσσαλονίκης που διαμένει σε πολυκατοικία της οδού Β. Όλγας, όταν κρέμασε στο μπαλκόνι του μία σημαία της Τουρκίας.

Ιδιαίτερα ενοχλημένοι περίοικοι προέβησαν σε τηλεφωνική καταγγελία προς την Αστυνομία, η οποία μετέβη στο σημείο και, κάνοντας συστάσεις στον προκλητικό ένοικο της πολυκατοικίας, τον έπεισε να κατεβάσει την τουρκική σημαία.

Πηγή: https://www.voria.gr/article/thessaloni ... is-martiou

Εικόνα

Δεν τους χαλασε τα φασισταρια,τους γειτονες που καλεσαν και την αστυνομια.
Θεουλης.
Ακόμα πρέπει γελάει με το τρολαρισμα που τους έκανε.
Respect
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: Ζητω η 25η Μαρτιου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 24 Μαρ 2019, 16:26

Κουρκούας έγραψε:
24 Μαρ 2019, 16:14
τα μαυράκια το 21 ήταν στο στρατό του δράμαλη, γιατί να παρελαύνουν με μας τώρα; για να μαθαίνουν από μικρά να προβοκάρουν τις εκδηλώσεις για τη μακεδονία;

Εικόνα
:smt005:
Αυτός ο κακομοίρης τι πακέτο έφαγε. Να θεωρεί τον εαυτό του απόγονο του μεγαλέκου και οι "ομοαίματοι" συμπατριώτες του ομόφωνα να το θεωρούν 100% Αφρικανο
:smt005:
Δεν τον χάλασε
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Άβαταρ μέλους
Κουρκούας
Δημοσιεύσεις: 1410
Εγγραφή: 28 Ιαν 2019, 21:58
Phorum.gr user: Κουρκούας

Re: Ζητω η 25η Μαρτιου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κουρκούας » 24 Μαρ 2019, 16:27

Κατά τα άλλα, μια σημαία έξω από το σπίτι για να γιορτάσουμε την πιο επωφελή συμφωνία για τη χώρα την τελευταία 30ετία επιβάλλεται.

Άβαταρ μέλους
Chainis
Δημοσιεύσεις: 21282
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:39
Phorum.gr user: Chainis

Re: Ζητω η 25η Μαρτιου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chainis » 24 Μαρ 2019, 16:34

Πάντα θα υπάρχουν τέτοιοι Έλληνες.
Πήξτε.

Εικόνα
Όπου δεν κατάφερε να επικρατήσει ο ΕΛΑΣ εξοντωνοντας τις άλλες αντιστασιακες οργανώσεις δεν υπήρξαν και τάγματα ασφαλείας

Μάργκαρετ Θάτσερ:
Ο σοσιαλισμός είναι πολύ καλός μέχρι να τελειώσουν τα λεφτά των αλλων

Nito
Δημοσιεύσεις: 753
Εγγραφή: 23 Ιαν 2019, 18:32
Επικοινωνία:

Re: Ζητω η 25η Μαρτιου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nito » 24 Μαρ 2019, 16:36

NewModelArmy έγραψε:
24 Μαρ 2019, 16:21
SpoilerShow
Κρέμασε την τουρκική σημαία στο μπαλκόνι του για την 25η Μαρτίου

ξαλλοι οι γείτονες με την κίνησή του, κάλεσαν την αστυνομία, η οποία έπεισε τον ένοικο να κατεβάσει τη σημαία με την ημισέληνο

Μεγάλη αναστάτωση προκάλεσε χθες αργά το βράδυ, παραμονή της εθνικής επετείου της 25ης Μαρτίου, ένας κάτοικος της Θεσσαλονίκης που διαμένει σε πολυκατοικία της οδού Β. Όλγας, όταν κρέμασε στο μπαλκόνι του μία σημαία της Τουρκίας.

Ιδιαίτερα ενοχλημένοι περίοικοι προέβησαν σε τηλεφωνική καταγγελία προς την Αστυνομία, η οποία μετέβη στο σημείο και, κάνοντας συστάσεις στον προκλητικό ένοικο της πολυκατοικίας, τον έπεισε να κατεβάσει την τουρκική σημαία.

Πηγή: https://www.voria.gr/article/thessaloni ... is-martiou

Εικόνα

Δεν τους χαλασε τα φασισταρια,τους γειτονες που καλεσαν και την αστυνομια.
Παλιά όποιος έλεγε ότι η φασολάδα είναι τούρκικη και η φουστανέλα αλβανική, κατάφερνε να πάρει πόντους αναγνωρισιμότητας μέσω της πρόκλησης και του ερεθίσματος των εθνοπατριωτικών αντανακλαστικών της μάζας. Είχε γράψει κάτι τέτοια ωραία ο μακαρίτης ο Πετρόπουλος, ωραίος τυπάς.

Τώρα ποιος ασχολείται μ'αυτά; Για νταβαντούρι και μα μου, ούτε λόγος.

Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: Ζητω η 25η Μαρτιου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 24 Μαρ 2019, 16:40

Chainis έγραψε:
24 Μαρ 2019, 16:34
Πάντα θα υπάρχουν τέτοιοι Έλληνες.
Πήξτε.

Εικόνα
Όσοι έχουν πρόβλημα με την εμφάνιση του άλλου είναι πάντα δεξιοί και ακροδεξιοί. Ο ρατσισμός πάντα εκεί βρίσκεται. Για αυτό άλλωστε κι ο κακομοίρης της φώτο, που το πέρασαν για Αφρικανο ενώ ήταν Ελληνας, έγινε θύμα λόγω της εμφάνισης του. Επειδή δεξιοί κι ακροδεξιοί πλανώνται σε μια λευκοφυλετική ονείρωξη. Η οποία τους γεμίζει με μια ρατσιστική έπαρση, όπου τελικά λειτουργεί ως μπανανόφλουδα.

Η πραγματικοτητα ειναι άλλη όμως από αυτήν που νομίζουν πως είναι.
Οπότε καλά τους λες να πήξουν.
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Άβαταρ μέλους
Chainis
Δημοσιεύσεις: 21282
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:39
Phorum.gr user: Chainis

Re: Ζητω η 25η Μαρτιου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chainis » 24 Μαρ 2019, 17:05

Pirate7G έγραψε:
24 Μαρ 2019, 16:40
Chainis έγραψε:
24 Μαρ 2019, 16:34
Πάντα θα υπάρχουν τέτοιοι Έλληνες.
Πήξτε.

Εικόνα
Όσοι έχουν πρόβλημα με την εμφάνιση του άλλου είναι πάντα δεξιοί και ακροδεξιοί. Ο ρατσισμός πάντα εκεί βρίσκεται. Για αυτό άλλωστε κι ο κακομοίρης της φώτο, που το πέρασαν για Αφρικανο ενώ ήταν Ελληνας, έγινε θύμα λόγω της εμφάνισης του. Επειδή δεξιοί κι ακροδεξιοί πλανώνται σε μια λευκοφυλετική ονείρωξη. Η οποία τους γεμίζει με μια ρατσιστική έπαρση, όπου τελικά λειτουργεί ως μπανανόφλουδα.

Η πραγματικοτητα ειναι άλλη όμως από αυτήν που νομίζουν πως είναι.
Οπότε καλά τους λες να πήξουν.
Χέστηκα για τους ρατσιστές και τους αντιρατσιστές, για τα χρώματα της ίριδας, για το ποιοι Έλληνες μοιάζουν με Αφρικανούς και ποιοι με Σουηδούς, με τις ετικέτες σου και τα κουτάκια σου και τα κολλήματα σου.

Πάντα θα υπάρχουν πολλοί Έλληνες σαν τον Καγιαλέ θα τιμούν πάντα την Ελληνική σημαία, αυτήν που εσείς βρήκατε μέρα να την ευτελίσετε, δηλαδή να την φέρετε στα μέτρα σας.
Όπου δεν κατάφερε να επικρατήσει ο ΕΛΑΣ εξοντωνοντας τις άλλες αντιστασιακες οργανώσεις δεν υπήρξαν και τάγματα ασφαλείας

Μάργκαρετ Θάτσερ:
Ο σοσιαλισμός είναι πολύ καλός μέχρι να τελειώσουν τα λεφτά των αλλων

Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: Ζητω η 25η Μαρτιου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 24 Μαρ 2019, 17:24

Chainis έγραψε:
24 Μαρ 2019, 17:05
Pirate7G έγραψε:
24 Μαρ 2019, 16:40
Chainis έγραψε:
24 Μαρ 2019, 16:34
Πάντα θα υπάρχουν τέτοιοι Έλληνες.
Πήξτε.

Εικόνα
Όσοι έχουν πρόβλημα με την εμφάνιση του άλλου είναι πάντα δεξιοί και ακροδεξιοί. Ο ρατσισμός πάντα εκεί βρίσκεται. Για αυτό άλλωστε κι ο κακομοίρης της φώτο, που το πέρασαν για Αφρικανο ενώ ήταν Ελληνας, έγινε θύμα λόγω της εμφάνισης του. Επειδή δεξιοί κι ακροδεξιοί πλανώνται σε μια λευκοφυλετική ονείρωξη. Η οποία τους γεμίζει με μια ρατσιστική έπαρση, όπου τελικά λειτουργεί ως μπανανόφλουδα.

Η πραγματικοτητα ειναι άλλη όμως από αυτήν που νομίζουν πως είναι.
Οπότε καλά τους λες να πήξουν.
Χέστηκα για τους ρατσιστές και τους αντιρατσιστές, για τα χρώματα της ίριδας, για το ποιοι Έλληνες μοιάζουν με Αφρικανούς και ποιοι με Σουηδούς, με τις ετικέτες σου και τα κουτάκια σου και τα κολλήματα σου.

Πάντα θα υπάρχουν πολλοί Έλληνες σαν τον Καγιαλέ θα τιμούν πάντα την Ελληνική σημαία, αυτήν που εσείς βρήκατε μέρα να την ευτελίσετε, δηλαδή να την φέρετε στα μέτρα σας.
Εγώ κι οι ομοϊδεάτες μου δνε έχουμε κολλήματα με χρώματα, σημαίες και άλλα θεοποιημενα, από εσάς, κι ανούσια στην πραγματικότητα πραγματα.
Για εμένα Έλληνας είναι κι αυτός που τον έβγαλαν Αφρικανο οι μπαχαλονυκοκυραιοι λευκοφυλετιστες, Ελληνας είναι κι ο οποιοσδήποτε άλλος αισθάνεται και το δηλώνει αυτό. Δεν είμαι εγώ κι οι ομοϊδεάτες μου αυτοί που ασχολούμαστε με σημαίες, αίματα και φυλές. Εσείς είστε. Εσείς έχετε κολλήματα, με αποτέλεσμα να σχηματοποιείτε και να μορφοποιείτε ένα ολόκληρο έθνος κατ εικόνα κι ομοίωση σας. Κι όπως δεν ταιριάζει, στον Καιάδα. Η δογματική αντίληψη της πραγματικότητας δεν είναι κάτι που χαρακτηρίζει κάποιον άλλον, πέραν από εσάς.
Ο άνθρωπος της φώτο, που το κατηγόρησαν για στημένο Αφρικάνο, θύμα των ομοϊδεατών σου είναι.
Αν σε χαλάει, βρίσκεσαι σε λάθος μεριά.
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Al Bundy

Re: Ζητω η 25η Μαρτιου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Al Bundy » 24 Μαρ 2019, 17:30

NewModelArmy έγραψε:
24 Μαρ 2019, 16:21


Δεν τους χαλασε τα φασισταρια,τους γειτονες που καλεσαν και την αστυνομια.

Αν αναρτούσες την ελληνική σημαία στην Κωνσταντινούπολη την ημέρα της δικής τους εθνικής επετείου, το σίγουρο είναι πως οι γείτονές σου εκεί ΔΕΝ θα καλούσαν την αστυνομία αλλά τον ιατροδικαστή. :g030:

Άβαταρ μέλους
Chainis
Δημοσιεύσεις: 21282
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:39
Phorum.gr user: Chainis

Re: Ζητω η 25η Μαρτιου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chainis » 24 Μαρ 2019, 17:43

Pirate7G έγραψε:
24 Μαρ 2019, 17:24
Chainis έγραψε:
24 Μαρ 2019, 17:05
Pirate7G έγραψε:
24 Μαρ 2019, 16:40


Όσοι έχουν πρόβλημα με την εμφάνιση του άλλου είναι πάντα δεξιοί και ακροδεξιοί. Ο ρατσισμός πάντα εκεί βρίσκεται. Για αυτό άλλωστε κι ο κακομοίρης της φώτο, που το πέρασαν για Αφρικανο ενώ ήταν Ελληνας, έγινε θύμα λόγω της εμφάνισης του. Επειδή δεξιοί κι ακροδεξιοί πλανώνται σε μια λευκοφυλετική ονείρωξη. Η οποία τους γεμίζει με μια ρατσιστική έπαρση, όπου τελικά λειτουργεί ως μπανανόφλουδα.

Η πραγματικοτητα ειναι άλλη όμως από αυτήν που νομίζουν πως είναι.
Οπότε καλά τους λες να πήξουν.
Χέστηκα για τους ρατσιστές και τους αντιρατσιστές, για τα χρώματα της ίριδας, για το ποιοι Έλληνες μοιάζουν με Αφρικανούς και ποιοι με Σουηδούς, με τις ετικέτες σου και τα κουτάκια σου και τα κολλήματα σου.

Πάντα θα υπάρχουν πολλοί Έλληνες σαν τον Καγιαλέ θα τιμούν πάντα την Ελληνική σημαία, αυτήν που εσείς βρήκατε μέρα να την ευτελίσετε, δηλαδή να την φέρετε στα μέτρα σας.
Εγώ κι οι ομοϊδεάτες μου δνε έχουμε κολλήματα με χρώματα, σημαίες και άλλα θεοποιημενα, από εσάς, κι ανούσια στην πραγματικότητα πραγματα.
Για εμένα Έλληνας είναι κι αυτός που τον έβγαλαν Αφρικανο οι μπαχαλονυκοκυραιοι λευκοφυλετιστες, Ελληνας είναι κι ο οποιοσδήποτε άλλος αισθάνεται και το δηλώνει αυτό. Δεν είμαι εγώ κι οι ομοϊδεάτες μου αυτοί που ασχολούμαστε με σημαίες, αίματα και φυλές. Εσείς είστε. Εσείς έχετε κολλήματα, με αποτέλεσμα να σχηματοποιείτε και να μορφοποιείτε ένα ολόκληρο έθνος κατ εικόνα κι ομοίωση σας. Κι όπως δεν ταιριάζει, στον Καιάδα. Η δογματική αντίληψη της πραγματικότητας δεν είναι κάτι που χαρακτηρίζει κάποιον άλλον, πέραν από εσάς.
Ο άνθρωπος της φώτο, που το κατηγόρησαν για στημένο Αφρικάνο, θύμα των ομοϊδεατών σου είναι.
Αν σε χαλάει, βρίσκεσαι σε λάθος μεριά.
Έχεις φτιάξει τον φαντασιακό σου κόσμο σύμφωνα με το μίσος σου, δεν με ενδιαφέρει.

Ο άνθρωπος - Έλληνας που τον νόμισαν κάποιοι Αφρικανό, για μένα, από την στιγμή που τυλίχτηκε με την Ελληνική σημαία για να διαδηλώσει είναι ένας ακόμα Έλληνας που τιμάει την σημαία της χώρας.

Πήγαινε να συνεχίσεις τον χαβαλέ τώρα για το πόσο γαμάτο είναι να βάζουν κάποιοι Τούρκικη σημαία στο μπαλκόνι τους την 25η Μαρτίου, με απασχόλησες περισσότερο από όσο αξίζει.
Όπου δεν κατάφερε να επικρατήσει ο ΕΛΑΣ εξοντωνοντας τις άλλες αντιστασιακες οργανώσεις δεν υπήρξαν και τάγματα ασφαλείας

Μάργκαρετ Θάτσερ:
Ο σοσιαλισμός είναι πολύ καλός μέχρι να τελειώσουν τα λεφτά των αλλων

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69603
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ζητω η 25η Μαρτιου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 24 Μαρ 2019, 17:54

Pirate7G έγραψε:
24 Μαρ 2019, 16:24

Θεουλης.
Ακόμα πρέπει γελάει με το τρολαρισμα που τους έκανε.
Respect
Να υποθέσω ότι στις 28 Οκτωβρίου θα βγάλει σημαία με τη σβάστικα ο θεούλης; :smt005:

Θα κάνει πάλι τρελλό γέλιο.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών