Υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι; Αν είναι δυνατόν....

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
paul25
Δημοσιεύσεις: 6583
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 12:43

Υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι; Αν είναι δυνατόν....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από paul25 » 01 Απρ 2019, 15:53

Το όνομα Πηνελόπη Αθανασοπούλου σας λέει κάτι; Ήταν για όσους το θυμούνται η "φίλη" του καθαρματία Σοριν Ματει, σήμερα έπεσα τυχαία σε αυτή την αγιογραφία της, δε λέω βασανισμένη ψυχή, αλλά αυτό που μου την έδωσε ήταν το εξής απόσπασμα στην ομολογία της.

Εδώ, στην Ομόνοια, όλοι οι πιτσιρικάδες θέλουν να του μοιάσουν. Οι περαστικοί μου δίνουν συγχαρητήρια. Πηγή: www.lifo.gr

Λέω οκ! Για τα πιτσιρίκια είναι γνωστό ότι είναι χαιβάνια αλλά ποιος νορμάλ άνθρωπος (αν θεωρήσουμε πως είναι νορμαλ) δίνει συγχαρητήρια στη τύπισσα και γιατί; και πριν προλάβω να το καλοσκεφτώ πέφτω πάνω σε ένα tribute αφιέρωμα στις "10 Ελληνίδες που θαυμάζουμε" που την εμπεριέχει μαζί με άλλες αξιοσέβαστες κυρίες. Τι θαυμάζουμε ακριβώς; Για θυμίστε μου; Ποιος νορμάλ άνθρωπος θαυμάζει την εν λόγω κυρία και της κάνει και tribute και αγιογραφίες; Δεν ψάχνω παραπάνω για να μην συγχυστώ.

Το tribute:
https://alithinesgynaikes.gr/2018/10/27 ... %BC%CE%B5/
«Μνημείο περιβαλλοντικού χάους, αρρώστιας και ανθρώπινου πόνου».
Για τον ΧΥΤΑ ΦΥΛΗΣ η Επιτροπη Αναφορων του Ευρωπαικου Κοινοβουλιου.

Άβαταρ μέλους
Χουργιατς
Δημοσιεύσεις: 6700
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 02:06

Re: Υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι; Αν είναι δυνατόν....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χουργιατς » 01 Απρ 2019, 16:01

H μεταξωτού είναι διπλοεγγραφή, πέραν τούτου η φωτογραφία ότι ταχάμου "εδώ παιδιά εγώ δουλεύω"
είναι τόσο συριζαϊκα στημένη
που ούτε έκοψε σε κανέναν να της δώσει να βάλει μια φορεσιά εργαστηρίου

Εικόνα

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24753
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι; Αν είναι δυνατόν....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 01 Απρ 2019, 16:29

ζούμε εποχές παρακμής, τι περιμένεις;

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14734
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: Υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι; Αν είναι δυνατόν....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 01 Απρ 2019, 16:38

Τρανσοφοβικό τοπ 10
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών