Νομιμα δικαιολογητικα για ανοιγμα λογαριασμου

Ειδήσεις, προβλήματα και προτάσεις
Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69803
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Νομιμα δικαιολογητικα για ανοιγμα λογαριασμου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 12 Αύγ 2019, 14:54

Ορέστης 35 έγραψε:
12 Αύγ 2019, 14:46
Βεβαια τελικα αποδειχτηκαν παπαριες αυτα που μου ελεγε η υπαλληλος γιατι στο εκκαθαριστικο ειναι δηλωμενη η κανονικη μου διευθυνση.
Μισό ρε Ορέστη, αν δηλώνεις άστεγος και στο εκκαθαριστικό που καταθέτεις υπάρχει δηλωμένη η κανονική σου διεύθυνση, αυτός που λέει παπαριές, δεν είναι η υπάλληλος.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Ορέστης 35

Re: Νομιμα δικαιολογητικα για ανοιγμα λογαριασμου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 12 Αύγ 2019, 15:19

Τους πηγα ολα τα χαρτια τυπωμενα (δε δεχονται πια στικ, ισως νομιζουν οτι η χρεωκοπια ειναι ιος ηυ) :D

Παρολα αυτα η παχουλοκομψη υπαλληλος πηγε στον διεθυντη και τον ρωτησε ψιθυριζοντας στο αυτι αν θα με δεχτουν...

Μου λεει με υφακι καργιολιστικο, καλα αφου ειστε ανεργος, που βρισκεται τα λεφτα να κανετε καταθεσεις. Λεω αυτο δεν αφορα την τραπεζα. Πως μου λεει, καβαλωντας τη φωνη μου σαν κυρατσα, ξεκιναμε μια συνεργασια και πρεπει να γνωριζουμε ο ενας τον αλλο. Απανταω, απο δωρεες. Δηλαδη, οταν λετε δωρεες, τι εννοειτε; Θα μου τα δινει η μανα μου μανταμ! Ξεκιναει η διαδικασια - σαραντα λεπτα υπεγραφα χαρτουρα, τουλαχιστον συνεχισα με μια κοπελιτσα που ηταν πιο συμπαθητικη, αλλα βουιζαν τα αυτια μου απο ολους τους θορυβους και τις φωνες. Με επιασε και φαγουρα στις γαμπες που ακουμπησαν στις βρωμοκαρεκλες.

Μετα αντιλαμβανομαι οτι εχουν τα στοιχεια μου απο παλια. Ρωταω ειχα καποιον λογαριασμο κοινο απο παλια; Οχι μου λενε. Τοτε απο που τα εχετε; Δεν γνωριζουμε μου λεει.... Αμεσως με κυριευσε ενα κλειστοφοβικο συναισθημα γιατι ο πατερας μου μας αφησε χρεη τζογου, πολλα χρεη, απο αυτα που δεν ξεπληρωνονται ποτε, και ακομα μας κυνηγανε εισπρακτικες. Δε μπορω να περιγραψω το συναισθημα, σαν να μπηκα μονος μου σε μια φυλακη. Αρχισα να μουρμουριζω μαυρα κορακια με νυχια γαμψα...

Μετα εκατσα να περιμενω στο ταμειο για να καταθεσω χρηματα. Απιστευτη ουρα, ειχαν εναν ταμεια μονο. 18 λεπτα αναμονη ελςγε το χαρτακι, μια ωρα περιμενα. Εν τω μεταξυ προσεξα ποσο περιφρονητικα μιλανε στους Πακιστανους, και παντα στον ενικο, ο, τι ηλικια και αν εχουν.

2 "νταν παει να μπει καποιος μεσα, αλλα η πορτα ειχε κλεισει. Χτυπαει και λεει ειναι δυο παρα δυο. Του λεει ο διευθυντης με ποιο ρολοι; Με το ρολοι της τραπεζας ειναι δυο ακριβως. Αυτος δεν εφευγε και αρχισε να χτυπαει με δυναμη την πορτα και να φωναζει οτι θα κανει καταγγελια. Πηγε ο διευθυντης μεχρι την πορτα φωναζανε και οι δυο, τελικα τον αφησαν απεξω. Ηρθε και μια αλλη γηραια υπαλληλος και εβαλε τις τσιριδες σε εμας που περιμεναμε για ταμειο οτι δεν θα εξυπηρετηθουμε γιατι περασε η ωρα.

Μετα πηγε ενας κυριος ταμειο και η γρια του εκανε ανακριση που βρηκε τα λεφτα πιυ καταθετει. Λεει αυτος παντα καταθετω τετοια ποσα, κοιταξτε το ιστορικο μου. Αρχισαν να τσακωνονται, τους λεει αμα τα εβαζα στο ατμ δεν θα ειχα ερωτησεις. Του λεει η αλλη με υφος σαν να τον ειχε καταδικασει ηδη ως εγκληματια, μη φοβαστε, το ατμ κανει μονο του ελεγχο...

Μετα στριγγλιζε αυτη, χαρη σας κανουμε που σας εξυπηρετουμε, ερχεστε δυο παρα ενα και μιλατε κιολας.

Αθλιοι ανθρωποι πραγματικα.

Δηλαδη για να επισκεφθεις ενα νησακι πρεπει πρωτα να πουλησεις την ψυχη σου στο διαολο...

Και ολα αυτα τα παρανομα και καταχρηστικα τα δεχεστε και τα γουσταρετε μερικοι. Οι τραπεζες το παιζουν σδοε. Αυτα ειναι χαρακτηριστικα κρατους-μπουρδελου. Και την εχω διαπιστωσει και σε αλλους τομεις τη συγχυση αρμοδιοτητων.

Πατερα Κλεομενη ποσο δικιο ειχες!

Ορέστης 35

Re: Νομιμα δικαιολογητικα για ανοιγμα λογαριασμου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 12 Αύγ 2019, 15:20

ΓΑΛΗ έγραψε:
12 Αύγ 2019, 14:54
Ορέστης 35 έγραψε:
12 Αύγ 2019, 14:46
Βεβαια τελικα αποδειχτηκαν παπαριες αυτα που μου ελεγε η υπαλληλος γιατι στο εκκαθαριστικο ειναι δηλωμενη η κανονικη μου διευθυνση.
Μισό ρε Ορέστη, αν δηλώνεις άστεγος και στο εκκαθαριστικό που καταθέτεις υπάρχει δηλωμένη η κανονική σου διεύθυνση, αυτός που λέει παπαριές, δεν είναι η υπάλληλος.
Δεν συνεννοουμαστε εμεις οι δυο, σε εχει χτυπησει ο θριαμβος του γκαντεμη που "καθαρισε" τον Υμηττο κατακουτελα.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69803
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Νομιμα δικαιολογητικα για ανοιγμα λογαριασμου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 12 Αύγ 2019, 15:23

Έχεις μπει για τα καλά στο μουντ του νέου ρόλου. :lol:

Στηρίζω.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Ορέστης 35

Re: Νομιμα δικαιολογητικα για ανοιγμα λογαριασμου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 12 Αύγ 2019, 15:27

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
12 Αύγ 2019, 14:53
Ορέστης 35 έγραψε:
12 Αύγ 2019, 12:19
H alpha bank αρνηθηκε να μου ανοιξει λογαριασμο λογω αστεγιας. Σηκωνει μηνυση αυτο ή οχι;
Ως άστεγος δικαιουσαι Επίδομα Αλληλεγγύης. Πώς θα το πάρεις χωρίς λογαριασμό;
Υπαρχει νομος οτι ολοι δικαιουνται τραπεζικου λογαριασμου. Αλλα οι τραπεζες ειναι υπερανω των νομων. Failed state παιδια. Κοιταξτε να ευχαριστηθειτε το καλοκαιρι, φατε και οτι λεφτα εχετε πριν σας τα φανε αυτοι, δεν σωζεται το κρατος.

Ορέστης 35

Re: Νομιμα δικαιολογητικα για ανοιγμα λογαριασμου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 12 Αύγ 2019, 15:28

ΓΑΛΗ έγραψε:
12 Αύγ 2019, 15:23
Έχεις μπει για τα καλά στο μουντ του νέου ρόλου. :lol:

Στηρίζω.
Οταν δεν εχουμε επιχειρηματα λεμε εξυπναδες.

Άβαταρ μέλους
Μηχανικός
Δημοσιεύσεις: 12036
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:31
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: Νομιμα δικαιολογητικα για ανοιγμα λογαριασμου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μηχανικός » 12 Αύγ 2019, 15:48

Άμα δήλωνες λαθρομετανάστης, θα σου άνοιγαν λογαριασμό χωρίς αυτά τα χαρτιά. :D

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69803
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Νομιμα δικαιολογητικα για ανοιγμα λογαριασμου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 12 Αύγ 2019, 16:18

Ορέστης 35 έγραψε:
12 Αύγ 2019, 15:27
Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
12 Αύγ 2019, 14:53
Ορέστης 35 έγραψε:
12 Αύγ 2019, 12:19
H alpha bank αρνηθηκε να μου ανοιξει λογαριασμο λογω αστεγιας. Σηκωνει μηνυση αυτο ή οχι;
Ως άστεγος δικαιουσαι Επίδομα Αλληλεγγύης. Πώς θα το πάρεις χωρίς λογαριασμό;
Υπαρχει νομος οτι ολοι δικαιουνται τραπεζικου λογαριασμου. Αλλα οι τραπεζες ειναι υπερανω των νομων. Failed state παιδια. Κοιταξτε να ευχαριστηθειτε το καλοκαιρι, φατε και οτι λεφτα εχετε πριν σας τα φανε αυτοι, δεν σωζεται το κρατος.
Ο νόμος που λες δεν υπάρχει. Και είναι άλλα τα κριτήρια για κάποιον που δηλώνει άστεγος, άφραγκος, ανήλικος, άπατρις και ό,τι άλλο γουστάρει ως πρόσφυγας και άλλα για κάποιον που έχει ελληνική ταυτότητα. Μην προσπαθείς να εμπλέξεις διαφορετικά πράγματα για να πλασάρεις το παραμυθάκι που σε βολεύει γιατί πέφτεις μονίμως σε αντιφάσεις.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Ορέστης 35

Re: Νομιμα δικαιολογητικα για ανοιγμα λογαριασμου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 12 Αύγ 2019, 16:32

ΓΑΛΗ έγραψε:
12 Αύγ 2019, 16:18
Ορέστης 35 έγραψε:
12 Αύγ 2019, 15:27
Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
12 Αύγ 2019, 14:53

Ως άστεγος δικαιουσαι Επίδομα Αλληλεγγύης. Πώς θα το πάρεις χωρίς λογαριασμό;
Υπαρχει νομος οτι ολοι δικαιουνται τραπεζικου λογαριασμου. Αλλα οι τραπεζες ειναι υπερανω των νομων. Failed state παιδια. Κοιταξτε να ευχαριστηθειτε το καλοκαιρι, φατε και οτι λεφτα εχετε πριν σας τα φανε αυτοι, δεν σωζεται το κρατος.
Ο νόμος που λες δεν υπάρχει. Και είναι άλλα τα κριτήρια για κάποιον που δηλώνει άστεγος, άφραγκος, ανήλικος, άπατρις και ό,τι άλλο γουστάρει ως πρόσφυγας και άλλα για κάποιον που έχει ελληνική ταυτότητα. Μην προσπαθείς να εμπλέξεις διαφορετικά πράγματα για να πλασάρεις το παραμυθάκι που σε βολεύει γιατί πέφτεις μονίμως σε αντιφάσεις.
Δεν τον βρισκω αλλα υπαρχει οδηγια της ΕΕ. Λογικα θα υπαρχει και ελληνικος νομος

Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8162
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: Νομιμα δικαιολογητικα για ανοιγμα λογαριασμου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 12 Αύγ 2019, 16:51

ΓΑΛΗ έγραψε:
12 Αύγ 2019, 16:18
Ορέστης 35 έγραψε:
12 Αύγ 2019, 15:27
Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
12 Αύγ 2019, 14:53

Ως άστεγος δικαιουσαι Επίδομα Αλληλεγγύης. Πώς θα το πάρεις χωρίς λογαριασμό;
Υπαρχει νομος οτι ολοι δικαιουνται τραπεζικου λογαριασμου. Αλλα οι τραπεζες ειναι υπερανω των νομων. Failed state παιδια. Κοιταξτε να ευχαριστηθειτε το καλοκαιρι, φατε και οτι λεφτα εχετε πριν σας τα φανε αυτοι, δεν σωζεται το κρατος.
Ο νόμος που λες δεν υπάρχει. Και είναι άλλα τα κριτήρια για κάποιον που δηλώνει άστεγος, άφραγκος, ανήλικος, άπατρις και ό,τι άλλο γουστάρει ως πρόσφυγας και άλλα για κάποιον που έχει ελληνική ταυτότητα. Μην προσπαθείς να εμπλέξεις διαφορετικά πράγματα για να πλασάρεις το παραμυθάκι που σε βολεύει γιατί πέφτεις μονίμως σε αντιφάσεις.


.

Ο αθρωπος γίνεται Σαδιστής Όρε..... αι υστερικαί γυναίκαι χοιρουχειρότερες......

Νά λές ευτυχώς πού δέν είχες απέναντί σου καμμιά Γαλή Ορεστη.....

Θά τσίριζε σά γατί θά σού φερνε καί τίποτα μπάτσους νά σέ μπαγλαρώσουνε

γιατί τής χάλαγες τήν αν- αισθητική πώς τό λένε.....

Θά σέ τύλαγε καί σέ μισ κόλλα χαρτί..... φτηνά τή γλύτωσες μέ τίς άλλες πατσαβούρες σέ λέω.....


.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Νομιμα δικαιολογητικα για ανοιγμα λογαριασμου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 12 Αύγ 2019, 16:55

Ορέστης 35 έγραψε:
12 Αύγ 2019, 15:27
Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
12 Αύγ 2019, 14:53
Ορέστης 35 έγραψε:
12 Αύγ 2019, 12:19
H alpha bank αρνηθηκε να μου ανοιξει λογαριασμο λογω αστεγιας. Σηκωνει μηνυση αυτο ή οχι;
Ως άστεγος δικαιουσαι Επίδομα Αλληλεγγύης. Πώς θα το πάρεις χωρίς λογαριασμό;
Υπαρχει νομος οτι ολοι δικαιουνται τραπεζικου λογαριασμου.
https://europa.eu/youreurope/citizens/c ... dex_el.htm

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69803
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Νομιμα δικαιολογητικα για ανοιγμα λογαριασμου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 12 Αύγ 2019, 16:59

Ορέστης 35 έγραψε:
12 Αύγ 2019, 16:32
ΓΑΛΗ έγραψε:
12 Αύγ 2019, 16:18
Ορέστης 35 έγραψε:
12 Αύγ 2019, 15:27


Υπαρχει νομος οτι ολοι δικαιουνται τραπεζικου λογαριασμου. Αλλα οι τραπεζες ειναι υπερανω των νομων. Failed state παιδια. Κοιταξτε να ευχαριστηθειτε το καλοκαιρι, φατε και οτι λεφτα εχετε πριν σας τα φανε αυτοι, δεν σωζεται το κρατος.
Ο νόμος που λες δεν υπάρχει. Και είναι άλλα τα κριτήρια για κάποιον που δηλώνει άστεγος, άφραγκος, ανήλικος, άπατρις και ό,τι άλλο γουστάρει ως πρόσφυγας και άλλα για κάποιον που έχει ελληνική ταυτότητα. Μην προσπαθείς να εμπλέξεις διαφορετικά πράγματα για να πλασάρεις το παραμυθάκι που σε βολεύει γιατί πέφτεις μονίμως σε αντιφάσεις.
Δεν τον βρισκω αλλα υπαρχει οδηγια της ΕΕ. Λογικα θα υπαρχει και ελληνικος νομος
Ένας είναι ο νόμος, τα υπόλοιπα είναι τυπικά διαδικαστικά για την κάθε χώρα. Και το σκεπτικό της οδηγίας το έχω ήδη αναφέρει.
ΓΑΛΗ έγραψε:
12 Αύγ 2019, 13:41

Γιατί τόσο η απαίτηση κάποιων δικαιολογητικών όσο και η επεξεργασία τους (που μπορεί να θεωρηθεί ως παραβίαση προσωπικών δεδομένων) έχουν ως σκοπό την πρόληψη της νομιμοποίησης εσόδων από παράνομες δραστηριότητες και της χρηματοδότησης της τρομοκρατίας.

Είναι πολύ απλά τα πράγματα και μην παριστάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις. :wink
Το να ισχυρίζεσαι λοιπόν ότι είσαι άνεργος και άστεγος αλλά συγχρόνως θέλεις να κάνεις καταθέσεις χρημάτων χωρίς να υπάρχει σαφής προσδιορισμός για την απόκτηση τους, μπορεί να εκληφθεί ως διακίνηση μαύρου χρήματος. Οι δωρεές που αναφέρεις ισχύουν μόνον όταν αφορούν σε μικροποσά τα οποία επίσης πρέπει να δικαιολογηθούν από αυτόν που στα παρέχει.

Σε κάθε περίπτωση, επειδή κανείς δεν ασχολείται με τα μικροποσά, είναι στη διακριτική ευχέρεια των τραπεζών να εγκρίνουν ανοίγματα λογαριασμών, όταν τα ποσά κινούνται σε σταθερά χαμηλά επίπεδα. Μπορούν όμως ανά πάσα στιγμή να ζητήσουν περισσότερα στοιχεία και αν αρνηθείς να μπλοκάρουν τον λογαριασμό, χωρίς αυτό να θεωρηθεί παραβίαση προσωπικών δεδομένων. Αυτό το θέμα, είναι ήδη λυμένο από την οδηγία της εε.

Και υποθέτω ότι για να τους πας τυπωμένα όλα τα έγγραφα που σου ζήτησαν, το έχεις ήδη καταλάβει.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69803
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Νομιμα δικαιολογητικα για ανοιγμα λογαριασμου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 12 Αύγ 2019, 17:00

Για περισσότερες λεπτομέρειες, εδώ.

https://eur-lex.europa.eu/legal-content ... 32015L0849
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69803
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Νομιμα δικαιολογητικα για ανοιγμα λογαριασμου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 12 Αύγ 2019, 17:04

ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
12 Αύγ 2019, 16:51
ΓΑΛΗ έγραψε:
12 Αύγ 2019, 16:18
Ορέστης 35 έγραψε:
12 Αύγ 2019, 15:27


Υπαρχει νομος οτι ολοι δικαιουνται τραπεζικου λογαριασμου. Αλλα οι τραπεζες ειναι υπερανω των νομων. Failed state παιδια. Κοιταξτε να ευχαριστηθειτε το καλοκαιρι, φατε και οτι λεφτα εχετε πριν σας τα φανε αυτοι, δεν σωζεται το κρατος.
Ο νόμος που λες δεν υπάρχει. Και είναι άλλα τα κριτήρια για κάποιον που δηλώνει άστεγος, άφραγκος, ανήλικος, άπατρις και ό,τι άλλο γουστάρει ως πρόσφυγας και άλλα για κάποιον που έχει ελληνική ταυτότητα. Μην προσπαθείς να εμπλέξεις διαφορετικά πράγματα για να πλασάρεις το παραμυθάκι που σε βολεύει γιατί πέφτεις μονίμως σε αντιφάσεις.


.

Ο αθρωπος γίνεται Σαδιστής Όρε..... αι υστερικαί γυναίκαι χοιρουχειρότερες......

Νά λές ευτυχώς πού δέν είχες απέναντί σου καμμιά Γαλή Ορεστη.....

Θά τσίριζε σά γατί θά σού φερνε καί τίποτα μπάτσους νά σέ μπαγλαρώσουνε

γιατί τής χάλαγες τήν αν- αισθητική πώς τό λένε.....

Θά σέ τύλαγε καί σέ μισ κόλλα χαρτί..... φτηνά τή γλύτωσες μέ τίς άλλες πατσαβούρες σέ λέω.....


.

Δοκίμασε έστω και μία φορά να γράψεις κάτι χωρίς να σκέφτεσαι.

Θα έχει περισσότερο ενδιαφέρον.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27154
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Νομιμα δικαιολογητικα για ανοιγμα λογαριασμου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 12 Αύγ 2019, 17:09

Ορέστης 35 έγραψε:
12 Αύγ 2019, 15:20
ΓΑΛΗ έγραψε:
12 Αύγ 2019, 14:54
Ορέστης 35 έγραψε:
12 Αύγ 2019, 14:46
Βεβαια τελικα αποδειχτηκαν παπαριες αυτα που μου ελεγε η υπαλληλος γιατι στο εκκαθαριστικο ειναι δηλωμενη η κανονικη μου διευθυνση.
Μισό ρε Ορέστη, αν δηλώνεις άστεγος και στο εκκαθαριστικό που καταθέτεις υπάρχει δηλωμένη η κανονική σου διεύθυνση, αυτός που λέει παπαριές, δεν είναι η υπάλληλος.
Δεν συνεννοουμαστε εμεις οι δυο, σε εχει χτυπησει ο θριαμβος του γκαντεμη που "καθαρισε" τον Υμηττο κατακουτελα.
Σε ντετέ έσβησε παρόλο που τρέχατε τρεις τα ξημερώματα για διάφορες εστίες
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Οικονομία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών