Τα κρυπτονομισματα καταρρεουν γιατι τωρα

Ειδήσεις, προβλήματα και προτάσεις
Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3284
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Τα κρυπτονομισματα καταρρεουν γιατι τωρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 21 Ιουν 2022, 10:18

´Ετσι και αλλιώς η ανάλυση που κάνει, επι της ουσίας δεν λέει τίποτα απολύτως. Δεν επενδύουν επειδή πέφτουν τα cryptos και τα cryptos πέφτουν επειδή δεν επενδύουν.

Wow
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Τα κρυπτονομισματα καταρρεουν γιατι τωρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 21 Ιουν 2022, 10:21

plouf έγραψε:
21 Ιουν 2022, 00:54
independent44 έγραψε:
21 Ιουν 2022, 00:36
plouf έγραψε:
21 Ιουν 2022, 00:20


Αυτο τν καιρο ξεκινα και η συγκομιδη των σιτηρων στην Ρωσια που ειναι ο κορυφαιος εξαγωγεας
στην ΕΕ.

Θα το πληρνουμε κι αυτο σε ρουβλια οπως το πετρελαιο;Τι θα αποφασισει αραγε ο συντροφος Βαλοντια; :p2:
Είναι πολύ μικρό το ποσό
[img]https://i.postimg.cc/yNYSYsC5/Scre ... .png[/img]
Ωραια λοιπον τωρα το καταλαβα οτι οι εξαγωγες της Ρωσιας ειναι σε συντριπτικη πλειοψηφια τα ορυκτα καυσιμα.

Ωστοσο αλιευσα και αυτη την χθεσινη ειδηση απο το σαπιταλ που λεει οτι η συγκομιδη των σιτηρων στην Ουκρανια εχει ξεκινησει
παρα τον πολεμο και το ενδιαφερον ειναι οτι στα σιλο παραμενουν μεγαλες ποσοτητες αποθηκευμενες απο την περσυνη
σοδεια και δεν υπαρχουν εναλλακτικοι τροποι αποθηκευσης της σοδειας συν οτι τα λιμανια ειναι ακομα κλειστα.
Ολα αυτα ειναι πολυ ανησυχιτικα και μου φαινεται οτι θα πουμε το ψωμι ψωμακι

Να προσθεσουμε επισης πως σημερα ξεκινησαν διαδηλωσεις σε Βελγιο και Βρετανια για την ακριβεια.

μην ανησυχεις απο ωρα σε ωρα οι ευρωπαιοι και ο μπιντες μπουκαρουν στην μοσχα :giggle::giggle:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα


Άβαταρ μέλους
Fluffy
Δημοσιεύσεις: 21735
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2019, 08:54

Re: Τα κρυπτονομισματα καταρρεουν γιατι τωρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fluffy » 23 Ιουν 2022, 07:19

Chilloutbuddy έγραψε:
21 Ιουν 2022, 05:57
Kρυπτονομίσματα, μετοχές, παράγωγα, ακίνητα, ιππόδρομος, καπότες, πατατάκια, όλα το ίδιο είναι:
Αν έχεις πρόσβαση σε εσωτερικές πληροφορίες αγοράζεις, αν δεν έχεις είσαι μαρίδα και πληρώνεις αυτούς που έχουν.
συσσωρεύεται πλουτος σε λίγα χέρια;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Οικονομία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών