Εθνικη η Πειραιώς.

Ειδήσεις, προβλήματα και προτάσεις
Financial man
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: 26 Ιαν 2023, 17:26
Τοποθεσία: BOSTON USA.

Εθνικη η Πειραιώς.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Financial man » 10 Μάιος 2023, 14:34

Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του Forum.

Θέλω να ανοίξω έναν λογαριασμό στην τράπεζα για την πρακτική μου τον οποίον θα κρατήσω και αργότερα. Είμαι μεταξύ Εθνικής και Πειραιώς. Ξέρετε ποια τραπεζα μεταξύ αυτών των 2 είναι πιο εξελιγμένη σε θέματα ebanking , εξυπηρέτησης πελατών και γενικά ποια τραπεζα είναι καλύτερη σαν επιλογή?? Επίσης μεταξύ των προγραμμάτων Go4more και Yellows πιο είναι πιο ωφέλιμο για τον πελάτη??

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9357
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Εθνικη η Πειραιώς.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 10 Μάιος 2023, 14:56

Μεταξύ αυτών των 2, καλύτερη είναι η Alpha.

Μπορεί να σου φαίνεται σαν τρολιά αυτό που λέω, αλλά δεν είναι. Με Εθνική έχω χρόνια να συνεργαστώ βέβαια, αλλά θυμάμαι από τότε που συνεργαζόμασταν ότι ήταν ο ορισμός της τράπεζας με νοοτροπία δημοσίου (δεν ξέρω αν έχουν βελτιωθεί). Με Πειραιώς συνεργάζομαι και τώρα, όπως και με Eurobank και Alpha. Η λιγότερο "αγκυλωμένη" από τις τρεις και με το καλύτερο service, είναι η Alpha.
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25529
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Εθνικη η Πειραιώς.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 10 Μάιος 2023, 15:04

Η Εθνική πάντα είνια πιο γραφειοκρατική. Η Πειραιώς έχει πιο εύχρηστα e-banking, γενικά είναι πιο εύχρηστη και ευέλικτη τράπεζα. Για έναν απλό λογαριασμό μισθοδοσίας τράβα εκεί. Δες μόνο γιατί φορτώνουν κάτι ασφαλιστήρια συμβόλαια, άμα σου πουν για τέτοια τρέχα στην Εθνική

Financial man
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: 26 Ιαν 2023, 17:26
Τοποθεσία: BOSTON USA.

Re: Εθνικη η Πειραιώς.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Financial man » 10 Μάιος 2023, 15:05

Bic έγραψε:
10 Μάιος 2023, 14:56
Μεταξύ αυτών των 2, καλύτερη είναι η Alpha.

Μπορεί να σου φαίνεται σαν τρολιά αυτό που λέω, αλλά δεν είναι. Με Εθνική έχω χρόνια να συνεργαστώ βέβαια, αλλά θυμάμαι από τότε που συνεργαζόμασταν ότι ήταν ο ορισμός της τράπεζας με νοοτροπία δημοσίου (δεν ξέρω αν έχουν βελτιωθεί). Με Πειραιώς συνεργάζομαι και τώρα, όπως και με Eurobank και Alpha. Η λιγότερο "αγκυλωμένη" από τις τρεις και με το καλύτερο service, είναι η Alpha.

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση και την ενημέρωση. Κοιτα Εθνική έχουν οι γονείς μου και από ότι ακούω έχει ακόμα νοοτροπία δημοσίου σε πολλά ζητήματα αν και έχει βελτιωθεί όπως μου λένε. Πειραιώς που έχεις πως είναι σαν τραπεζα?? Στην εξυπηρέτηση πελατών είναι εξυπηρετικοί?? Τα yellows αξίζουν σαν πρόγραμμα η όχι??

Όσο αφορά την Alpha είναι καλή από όσο έχω ακούσει όμως δεν έχει τόσο μεγάλο δίκτυο όσο η Πειραιώς και η Εθνική και αυτό είναι ένα θέμα αν θέλεις μετρητά άμεσα. Επίσης, όταν λες λιγότερο αγκυλωμενη τι εννοείς??

Financial man
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: 26 Ιαν 2023, 17:26
Τοποθεσία: BOSTON USA.

Re: Εθνικη η Πειραιώς.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Financial man » 10 Μάιος 2023, 15:06

Υδράργυρος έγραψε:
10 Μάιος 2023, 15:04
Η Εθνική πάντα είνια πιο γραφειοκρατική. Η Πειραιώς έχει πιο εύχρηστα e-banking, γενικά είναι πιο εύχρηστη και ευέλικτη τράπεζα. Για έναν απλό λογαριασμό μισθοδοσίας τράβα εκεί. Δες μόνο γιατί φορτώνουν κάτι ασφαλιστήρια συμβόλαια, άμα σου πουν για τέτοια τρέχα στην Εθνική
Στην Εθνική που πήρα ένα τηλέφωνο για να ρωτήσω μου είπαν 27€ για να μου βγάλουν κάρτα. Ισχύει κάτι τέτοιο η απλά θέλουν να βάλουν ασφάλιση με το ζόρι??

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24771
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Εθνικη η Πειραιώς.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 10 Μάιος 2023, 15:13

Bic έγραψε:
10 Μάιος 2023, 14:56
Μεταξύ αυτών των 2, καλύτερη είναι η Alpha.

Μπορεί να σου φαίνεται σαν τρολιά αυτό που λέω, αλλά δεν είναι. Με Εθνική έχω χρόνια να συνεργαστώ βέβαια, αλλά θυμάμαι από τότε που συνεργαζόμασταν ότι ήταν ο ορισμός της τράπεζας με νοοτροπία δημοσίου (δεν ξέρω αν έχουν βελτιωθεί). Με Πειραιώς συνεργάζομαι και τώρα, όπως και με Eurobank και Alpha. Η λιγότερο "αγκυλωμένη" από τις τρεις και με το καλύτερο service, είναι η Alpha.
τα ίδια σκατά παραμένουν
τα υποκαταστήματα δεν σηκώνουν τηλέφωνο ποτέ, η εξυπηρέτηση στα υποκαταστήματα είναι πάντα προβληματική και το λογισμικό τους έχει 1000 προβλήματα τα οποία δεν φτιάχνουν ποτέ.

Απίστευτοι καραγκιόζηδες

Η γενική υποστήριξη πελατών μέσω τηλεφώνουν είναι καλή, είναι το μόνο καλό που έχουν.

Η πειραιώς έιναι γενικώς καλή

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9357
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Εθνικη η Πειραιώς.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 10 Μάιος 2023, 15:16

Financial man έγραψε:
10 Μάιος 2023, 15:05
Bic έγραψε:
10 Μάιος 2023, 14:56
Μεταξύ αυτών των 2, καλύτερη είναι η Alpha.

Μπορεί να σου φαίνεται σαν τρολιά αυτό που λέω, αλλά δεν είναι. Με Εθνική έχω χρόνια να συνεργαστώ βέβαια, αλλά θυμάμαι από τότε που συνεργαζόμασταν ότι ήταν ο ορισμός της τράπεζας με νοοτροπία δημοσίου (δεν ξέρω αν έχουν βελτιωθεί). Με Πειραιώς συνεργάζομαι και τώρα, όπως και με Eurobank και Alpha. Η λιγότερο "αγκυλωμένη" από τις τρεις και με το καλύτερο service, είναι η Alpha.

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση και την ενημέρωση. Κοιτα Εθνική έχουν οι γονείς μου και από ότι ακούω έχει ακόμα νοοτροπία δημοσίου σε πολλά ζητήματα αν και έχει βελτιωθεί όπως μου λένε. Πειραιώς που έχεις πως είναι σαν τραπεζα?? Στην εξυπηρέτηση πελατών είναι εξυπηρετικοί?? Τα yellows αξίζουν σαν πρόγραμμα η όχι??

Όσο αφορά την Alpha είναι καλή από όσο έχω ακούσει όμως δεν έχει τόσο μεγάλο δίκτυο όσο η Πειραιώς και η Εθνική και αυτό είναι ένα θέμα αν θέλεις μετρητά άμεσα. Επίσης, όταν λες λιγότερο αγκυλωμενη τι εννοείς??
Εννοώ ότι δεν έχουν αυτήν την δημοσιοϋπαλληλική νοοτροπία και ότι όποτε χρειάστηκα κάτι, ακόμα και κάποια ζόρικα θέματα που είχαν να κάνουν με ασφάλεια και προσπάθεια υποκλοπών κλπ, σκίστηκαν να με εξυπηρετήσουν και το κάνανε πολύ πρόθυμα. Μου φάνηκαν ιδιαίτερα προσιτοί και ανθρώπινοι (για τράπεζα), προς τον πελάτη τους. Σε αντίθεση με την Πειραιώς, ας πούμε. Μπορεί βέβαια να είναι και θέμα των τοπικών μου καταστημάτων, και κάπου αλλού να φέρονται αντίστροφα. Πάντως, και στο e-banking (που δεν είναι θέμα καταστήματος), θεωρώ ότι η Alpha είναι καλύτερη, με μόνο ίσως θέμα την εξτρά ασφάλεια που καμμιά φορά είναι εκνευριστική.
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Financial man
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: 26 Ιαν 2023, 17:26
Τοποθεσία: BOSTON USA.

Re: Εθνικη η Πειραιώς.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Financial man » 10 Μάιος 2023, 15:53

Δημοκράτης έγραψε:
10 Μάιος 2023, 15:13
Bic έγραψε:
10 Μάιος 2023, 14:56
Μεταξύ αυτών των 2, καλύτερη είναι η Alpha.

Μπορεί να σου φαίνεται σαν τρολιά αυτό που λέω, αλλά δεν είναι. Με Εθνική έχω χρόνια να συνεργαστώ βέβαια, αλλά θυμάμαι από τότε που συνεργαζόμασταν ότι ήταν ο ορισμός της τράπεζας με νοοτροπία δημοσίου (δεν ξέρω αν έχουν βελτιωθεί). Με Πειραιώς συνεργάζομαι και τώρα, όπως και με Eurobank και Alpha. Η λιγότερο "αγκυλωμένη" από τις τρεις και με το καλύτερο service, είναι η Alpha.
τα ίδια σκατά παραμένουν
τα υποκαταστήματα δεν σηκώνουν τηλέφωνο ποτέ, η εξυπηρέτηση στα υποκαταστήματα είναι πάντα προβληματική και το λογισμικό τους έχει 1000 προβλήματα τα οποία δεν φτιάχνουν ποτέ.

Απίστευτοι καραγκιόζηδες

Η γενική υποστήριξη πελατών μέσω τηλεφώνουν είναι καλή, είναι το μόνο καλό που έχουν.

Η πειραιώς έιναι γενικώς καλή
Για την Εθνική αναφέρεσαι??

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24771
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Εθνικη η Πειραιώς.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 10 Μάιος 2023, 16:25

Financial man έγραψε:
10 Μάιος 2023, 15:53
Δημοκράτης έγραψε:
10 Μάιος 2023, 15:13
Bic έγραψε:
10 Μάιος 2023, 14:56
Μεταξύ αυτών των 2, καλύτερη είναι η Alpha.

Μπορεί να σου φαίνεται σαν τρολιά αυτό που λέω, αλλά δεν είναι. Με Εθνική έχω χρόνια να συνεργαστώ βέβαια, αλλά θυμάμαι από τότε που συνεργαζόμασταν ότι ήταν ο ορισμός της τράπεζας με νοοτροπία δημοσίου (δεν ξέρω αν έχουν βελτιωθεί). Με Πειραιώς συνεργάζομαι και τώρα, όπως και με Eurobank και Alpha. Η λιγότερο "αγκυλωμένη" από τις τρεις και με το καλύτερο service, είναι η Alpha.
τα ίδια σκατά παραμένουν
τα υποκαταστήματα δεν σηκώνουν τηλέφωνο ποτέ, η εξυπηρέτηση στα υποκαταστήματα είναι πάντα προβληματική και το λογισμικό τους έχει 1000 προβλήματα τα οποία δεν φτιάχνουν ποτέ.

Απίστευτοι καραγκιόζηδες

Η γενική υποστήριξη πελατών μέσω τηλεφώνουν είναι καλή, είναι το μόνο καλό που έχουν.

Η πειραιώς έιναι γενικώς καλή
Για την Εθνική αναφέρεσαι??
ναι, αν μπορείς να την αποφύγεις απέφυγε την

Financial man
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: 26 Ιαν 2023, 17:26
Τοποθεσία: BOSTON USA.

Re: Εθνικη η Πειραιώς.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Financial man » 10 Μάιος 2023, 17:01

Δημοκράτης έγραψε:
10 Μάιος 2023, 16:25
Financial man έγραψε:
10 Μάιος 2023, 15:53
Δημοκράτης έγραψε:
10 Μάιος 2023, 15:13


τα ίδια σκατά παραμένουν
τα υποκαταστήματα δεν σηκώνουν τηλέφωνο ποτέ, η εξυπηρέτηση στα υποκαταστήματα είναι πάντα προβληματική και το λογισμικό τους έχει 1000 προβλήματα τα οποία δεν φτιάχνουν ποτέ.

Απίστευτοι καραγκιόζηδες

Η γενική υποστήριξη πελατών μέσω τηλεφώνουν είναι καλή, είναι το μόνο καλό που έχουν.

Η πειραιώς έιναι γενικώς καλή
Για την Εθνική αναφέρεσαι??
ναι, αν μπορείς να την αποφύγεις απέφυγε την
Η Πειραιώς είναι καλή σε ότι αφορά Ebanking, εξυπηρέτηση, rewarding programs κτλ?? Έχω δει ότι έχει κάτι υπηρεσίες τύπου: Λεφτά στο λεπτό κτλ που φαίνονται χρήσιμα.

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19756
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Εθνικη η Πειραιώς.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 10 Μάιος 2023, 17:04

Bic έγραψε:
10 Μάιος 2023, 14:56
Μεταξύ αυτών των 2, καλύτερη είναι η Alpha.

Μπορεί να σου φαίνεται σαν τρολιά αυτό που λέω, αλλά δεν είναι. Με Εθνική έχω χρόνια να συνεργαστώ βέβαια, αλλά θυμάμαι από τότε που συνεργαζόμασταν ότι ήταν ο ορισμός της τράπεζας με νοοτροπία δημοσίου (δεν ξέρω αν έχουν βελτιωθεί). Με Πειραιώς συνεργάζομαι και τώρα, όπως και με Eurobank και Alpha. Η λιγότερο "αγκυλωμένη" από τις τρεις και με το καλύτερο service, είναι η Alpha.
Καλά τώρα, μιλάς σοβαρά; Η χειρότερη τράπεζα! Γραφειοκρατία στο μάξιμουμ, όσο για το e-banking δεν είναι self-explaining όπως στις άλλες και επιπλέον για τον προσωπικό λογαριασμό έχει επιπλέον βήμα με μήνυμα στο κινητό το οποίο δεν έχεις δυνατότητα να απενεργοποιήσεις. Είναι η μόνη τράπεζα με την οποία έχω συναντήσει προβλήματα σε διαδικαστικά θέματα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Green Dragon την 11 Μάιος 2023, 12:44, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Financial man
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: 26 Ιαν 2023, 17:26
Τοποθεσία: BOSTON USA.

Re: Εθνικη η Πειραιώς.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Financial man » 10 Μάιος 2023, 17:08

Green Dragon έγραψε:
10 Μάιος 2023, 17:04
Bic έγραψε:
10 Μάιος 2023, 14:56
Μεταξύ αυτών των 2, καλύτερη είναι η Alpha.

Μπορεί να σου φαίνεται σαν τρολιά αυτό που λέω, αλλά δεν είναι. Με Εθνική έχω χρόνια να συνεργαστώ βέβαια, αλλά θυμάμαι από τότε που συνεργαζόμασταν ότι ήταν ο ορισμός της τράπεζας με νοοτροπία δημοσίου (δεν ξέρω αν έχουν βελτιωθεί). Με Πειραιώς συνεργάζομαι και τώρα, όπως και με Eurobank και Alpha. Η λιγότερο "αγκυλωμένη" από τις τρεις και με το καλύτερο service, είναι η Alpha.
Καλά τώρα, μιλάς σοβαρά; Η χιερότερη τράπεζα! Γραφειοκρατία στο μάξιμουμ, όσο για το e-banking δεν είναι self-explaining όπως στις άλλες και επιπλέον για τον προσωπικό λογαριασμό έχει επιπλέον βήμα με μήνυμα στο κινητό το οποίο δεν έχεις δυνατότητα να απενεργοποιήσεις. Είναι η μόνη τράπεζα με την οποία έχω συναντήσει προβλήματα σε διαδικαστικά θέματα.
Μεταξύ Εθνικής και Πειραιώς τι προτείνεις??

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27235
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Εθνικη η Πειραιώς.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 10 Μάιος 2023, 17:16

Bic έγραψε:
10 Μάιος 2023, 14:56
Μεταξύ αυτών των 2, καλύτερη είναι η Alpha.

Μπορεί να σου φαίνεται σαν τρολιά αυτό που λέω, αλλά δεν είναι. Με Εθνική έχω χρόνια να συνεργαστώ βέβαια, αλλά θυμάμαι από τότε που συνεργαζόμασταν ότι ήταν ο ορισμός της τράπεζας με νοοτροπία δημοσίου (δεν ξέρω αν έχουν βελτιωθεί). Με Πειραιώς συνεργάζομαι και τώρα, όπως και με Eurobank και Alpha. Η λιγότερο "αγκυλωμένη" από τις τρεις και με το καλύτερο service, είναι η Alpha.
Προ τριμήνου για μια βεβαίωση μου ζήτησε 20 ευρώ η Αλφα

Σε τι τυπώνει τις βεβαιώσεις ρε πστ η μου σε φύλλα χρυσού?
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Allah
Δημοσιεύσεις: 799
Εγγραφή: 08 Ιαν 2023, 14:40
Phorum.gr user: Άγιος Παπάριος, Άγιος, Έσχατόγερος
Τοποθεσία: Mecca
Επικοινωνία:

Re: Εθνικη η Πειραιώς.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Allah » 10 Μάιος 2023, 17:17

Πρόσφατα σχετικά άνοιξα λογαριασμό στην Alpha. Εντάξει μέχρι στιγμής, ούτε κρύο ούτε ζέστη. Νωρίς ακόμα και δεν έχω πλήρη εικόνα.

Την Πειραιώς την χρησιμοποιώ πολλά χρόνια (ήμουν πελάτης της Αγροτικής κάποτε και πέρασα αυτόματα με τη συγχώνευση). Γενικά έχω καλές εντυπώσεις, δεν μου έχουν δημιουργήσει ποτέ κάποιο πρόβλημα.

Σημειωτέον ότι από τότε που έφυγα από Αθήνα και πλέον εξυπηρετούνται από επαρχιακό υποκατάστημα σε σχετικά μικρή κοινωνία, η ποιότητα της εξυπηρέτησης έχει ανέβει κατακόρυφα: αφενός μεν δεν έχει τον συνωστισμό και την πολυκοσμία που έχουν τα αθηναϊκά υποκαταστήματα, αφετέρου είναι μικρό μέρος που όλοι γνωριζόμαστε με όλους με αποτέλεσμα όλα να διεξάγονται σωστά μεν, αλλά σε λίγο πιο χαλαρούς ρυθμούς.

Η μόνη τράπεζα που μου έχει κάνει κακή εντύπωση παλιά, πάνω από δεκαετία, ήταν η Eurobank, την οποία από τότε έχω μακριά κι αλάργα. Ίσως να έχει φτιάξει τώρα, δεν ξέρω, αλλά τότε ήταν ένα χαοτικό κωλοχανείο σε σχέση με τις άλλες.

Για την Εθνική δεν έχω ιδέα.
nik_killthemall έγραψε:
23 Νοέμ 2023, 21:03
Είμαστε μαζί με το Ισραηλ μπραβο στην γενοκτονία - εθνοκαθαρση που ετοιμάζει !
! ٱللَّٰهُ أَكْبَرُ

Financial man
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: 26 Ιαν 2023, 17:26
Τοποθεσία: BOSTON USA.

Re: Εθνικη η Πειραιώς.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Financial man » 10 Μάιος 2023, 17:26

Allah έγραψε:
10 Μάιος 2023, 17:17
Πρόσφατα σχετικά άνοιξα λογαριασμό στην Alpha. Εντάξει μέχρι στιγμής, ούτε κρύο ούτε ζέστη. Νωρίς ακόμα και δεν έχω πλήρη εικόνα.

Την Πειραιώς την χρησιμοποιώ πολλά χρόνια (ήμουν πελάτης της Αγροτικής κάποτε και πέρασα αυτόματα με τη συγχώνευση). Γενικά έχω καλές εντυπώσεις, δεν μου έχουν δημιουργήσει ποτέ κάποιο πρόβλημα.

Σημειωτέον ότι από τότε που έφυγα από Αθήνα και πλέον εξυπηρετούνται από επαρχιακό υποκατάστημα σε σχετικά μικρή κοινωνία, η ποιότητα της εξυπηρέτησης έχει ανέβει κατακόρυφα: αφενός μεν δεν έχει τον συνωστισμό και την πολυκοσμία που έχουν τα αθηναϊκά υποκαταστήματα, αφετέρου είναι μικρό μέρος που όλοι γνωριζόμαστε με όλους με αποτέλεσμα όλα να διεξάγονται σωστά μεν, αλλά σε λίγο πιο χαλαρούς ρυθμούς.

Η μόνη τράπεζα που μου έχει κάνει κακή εντύπωση παλιά, πάνω από δεκαετία, ήταν η Eurobank, την οποία από τότε έχω μακριά κι αλάργα. Ίσως να έχει φτιάξει τώρα, δεν ξέρω, αλλά τότε ήταν ένα χαοτικό κωλοχανείο σε σχέση με τις άλλες.

Για την Εθνική δεν έχω ιδέα.
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Οικονομία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών