H δραχμη της Κατερινας

Ειδήσεις, προβλήματα και προτάσεις
Άβαταρ μέλους
Leporello
Δημοσιεύσεις: 14049
Εγγραφή: 07 Αύγ 2018, 19:09
Phorum.gr user: Leporello

Re: H δραχμη της Κατερινας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Leporello » 25 Φεβ 2019, 16:52

hellegennes έγραψε:
25 Φεβ 2019, 16:48
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
25 Φεβ 2019, 16:42
Νεο τριο στουτζες
Τρίο στούτζες παρατηρούμε σ' αυτό το νήμα. Πράγματι. Εσένα, τον Ελτράπ και τον Λέπο.

Ισχυρισμοί Leporello: η προσσελήνωση του Άρμστρονγκ είναι επιστημονικά μεγαλύτερο επίτευγμα της θεωρίας της σχετικότητας και της εξερεύνησης του Ηλιακού Συστήματος.

Ισχυρισμοί Ελτράπ: η παγκόσμια οικονομία διαλύθηκε επί ηλεκτρονικής επανάστασης.

Ισχυρισμοί ΓΓ: η τιμή της Κατερίνας είναι ενδεικτική της αδυναμίας του εθνικού νομίσματος.

Δεν ξέρω αν πρέπει να γελάσω ή να κλάψω.
Εσυ να κλάψεις. Εγώ γελάω.
1.
hellegennes έγραψε:
13 Οκτ 2022, 21:35
Γνωρίζω πολύ καλύτερα στατιστική από σένα
2. Η λέξη υδρόφιλος είναι σύνθετη από δύο ελληνικές λέξεις το ύδωρ που σήμαινε νερό και το φίλος που σήμαινε φίλος.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40342
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: H δραχμη της Κατερινας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 25 Φεβ 2019, 16:55

Leporello έγραψε:
25 Φεβ 2019, 16:51
Κατ'αρχάς εγώ έγραψα πως ο πληθωρισμός ήταν συμπτωμα και όχι αιτία τής κρίσης. Εσύ αγνοούσες εντελώς την ύπαρξη τής κρίσης. Κατά δεύτερον, είναι εντελώς αστοχη η σύγκριση μεταξύ των δύο δεκαετιών ως προς την ανεργία. Την περίοδο ακριβώς εκείνη συνέβαινε μεταφορά δραστηριοτήτων τής Αμερικανικής Οικονομίας σε άλλους κλάδους.
Τον ισχυρισμό ότι υψηλοί πληθωρισμοί για πάνω από μερικά χρόνια είναι καταστροφικοί για την οικονομία έκανε ο φίλος σου, ο Ελτράπ. Κι εγώ καταδεικνύω ότι είναι πίπες.

Εξάλλου κι εσύ έπεσες στην λούμπα και είπες ότι η οικονομία όντως πήγαινε κατά διαόλου εκείνες τις δυο δεκαετίες και η σύγκριση της ανεργίας που έκανα καταδεικνύει ότι πίπες.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Leporello
Δημοσιεύσεις: 14049
Εγγραφή: 07 Αύγ 2018, 19:09
Phorum.gr user: Leporello

Re: H δραχμη της Κατερινας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Leporello » 25 Φεβ 2019, 16:55

hellegennes έγραψε:
25 Φεβ 2019, 16:52
Αλλά αν θέλεις να πούμε για την πρώτη δεκαετία του '20 αιώνα, επίσης ήταν επιστημονικά σημαντικότερη από τις τρεις μεταπολεμικές δεκαετίες. Αυτό ήταν το επιχείρημά σου;
Το επιχείρημά μου είναι πως λες παπαριές γενικώς. Ξεκίνησες από το ότι τις δεκαετίες του 40-60 υπήρξε στασιμότητα (!) και ότι το '70-'80 υπήρξε ανάπτυξη (!) και μετά, γιά να στηρίξεις τα αστήρικτα άρχισες να κατατάσσεις τα επιστημονικά επιτεύγματα κατά σειρά σπουδαιότητας, ενώ δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα. Είπαμε, έκανες την συζήτηση κωμική και σταματώ.
1.
hellegennes έγραψε:
13 Οκτ 2022, 21:35
Γνωρίζω πολύ καλύτερα στατιστική από σένα
2. Η λέξη υδρόφιλος είναι σύνθετη από δύο ελληνικές λέξεις το ύδωρ που σήμαινε νερό και το φίλος που σήμαινε φίλος.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40342
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: H δραχμη της Κατερινας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 25 Φεβ 2019, 16:56

talaipwros έγραψε:
25 Φεβ 2019, 16:51
μην ειστε κοροιδα

Μέλη που έχω στο ignore
Μετά από τόση φάπα που έχεις φάει, αυτή είναι μια καλή στρατηγική.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 17954
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: H δραχμη της Κατερινας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 25 Φεβ 2019, 16:56

hellegennes έγραψε:
25 Φεβ 2019, 16:55
Leporello έγραψε:
25 Φεβ 2019, 16:51
Κατ'αρχάς εγώ έγραψα πως ο πληθωρισμός ήταν συμπτωμα και όχι αιτία τής κρίσης. Εσύ αγνοούσες εντελώς την ύπαρξη τής κρίσης. Κατά δεύτερον, είναι εντελώς αστοχη η σύγκριση μεταξύ των δύο δεκαετιών ως προς την ανεργία. Την περίοδο ακριβώς εκείνη συνέβαινε μεταφορά δραστηριοτήτων τής Αμερικανικής Οικονομίας σε άλλους κλάδους.
Τον ισχυρισμό ότι υψηλοί πληθωρισμοί για πάνω από μερικά χρόνια είναι καταστροφικοί για την οικονομία έκανε ο φίλος σου, ο Ελτράπ. Κι εγώ καταδεικνύω ότι είναι πίπες.

Εξάλλου κι εσύ έπεσες στην λούμπα και είπες ότι η οικονομία όντως πήγαινε κατά διαόλου εκείνες τις δυο δεκαετίες και η σύγκριση της ανεργίας που έκανα καταδεικνύει ότι πίπες.
μια διόρθωση, όχι ελτραπ, εμτραπ, απ το εμετός.
ευχαριστώ

Άβαταρ μέλους
Leporello
Δημοσιεύσεις: 14049
Εγγραφή: 07 Αύγ 2018, 19:09
Phorum.gr user: Leporello

Re: H δραχμη της Κατερινας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Leporello » 25 Φεβ 2019, 17:00

hellegennes έγραψε:
25 Φεβ 2019, 16:55
Leporello έγραψε:
25 Φεβ 2019, 16:51
Κατ'αρχάς εγώ έγραψα πως ο πληθωρισμός ήταν συμπτωμα και όχι αιτία τής κρίσης. Εσύ αγνοούσες εντελώς την ύπαρξη τής κρίσης. Κατά δεύτερον, είναι εντελώς αστοχη η σύγκριση μεταξύ των δύο δεκαετιών ως προς την ανεργία. Την περίοδο ακριβώς εκείνη συνέβαινε μεταφορά δραστηριοτήτων τής Αμερικανικής Οικονομίας σε άλλους κλάδους.
Τον ισχυρισμό ότι υψηλοί πληθωρισμοί για πάνω από μερικά χρόνια είναι καταστροφικοί για την οικονομία έκανε ο φίλος σου, ο Ελτράπ. Κι εγώ καταδεικνύω ότι είναι πίπες.

Εξάλλου κι εσύ έπεσες στην λούμπα και είπες ότι η οικονομία όντως πήγαινε κατά διαόλου εκείνες τις δυο δεκαετίες και η σύγκριση της ανεργίας που έκανα καταδεικνύει ότι πίπες.
https://en.wikipedia.org/wiki/1973%E2%80%9375_recession
:c020:
1.
hellegennes έγραψε:
13 Οκτ 2022, 21:35
Γνωρίζω πολύ καλύτερα στατιστική από σένα
2. Η λέξη υδρόφιλος είναι σύνθετη από δύο ελληνικές λέξεις το ύδωρ που σήμαινε νερό και το φίλος που σήμαινε φίλος.

Άβαταρ μέλους
Ελβετός Τραπεζίτης
Δημοσιεύσεις: 4557
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:31
Τοποθεσία: Geneva, Los Angeles, St Lucia

Re: H δραχμη της Κατερινας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ελβετός Τραπεζίτης » 25 Φεβ 2019, 17:01

πήζον bot έγραψε:
25 Φεβ 2019, 12:54
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
25 Φεβ 2019, 12:49
Θελω να συνεχισουμε
Ανεβασε την τιμη του ψωμιου το 1973 και το 1999 την οποια με κατηγορεις οτι δεν εβαλα επιτηδες
ανεβασε την εσύ, εγώ απέδειξα οτι εβαλες τα στοιχεία που σε βολεύουν.
Εβαλες κατι με αυξηση 120 φορές και το αμεσως επομενο που βρήκες όταν ξεβρακώθηκες ήταν 40 φορές και μάλιστα σε διάστημα 5 ετών περισσότερο
Ελα ρε μπουφε :lol:βάλε ότι στοιχεια εχεις για "να κλείσεις στόματα" :smt005::smt005:
Success is not an end-of-the-road game, it's a never-ending-road game.

Άβαταρ μέλους
Ελβετός Τραπεζίτης
Δημοσιεύσεις: 4557
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:31
Τοποθεσία: Geneva, Los Angeles, St Lucia

Re: H δραχμη της Κατερινας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ελβετός Τραπεζίτης » 25 Φεβ 2019, 17:03

hellegennes έγραψε:
25 Φεβ 2019, 15:19
Leporello έγραψε:
25 Φεβ 2019, 11:57
hellegennes έγραψε:
25 Φεβ 2019, 10:56
Μιλάμε τώρα για τις δυο δεκαετίες που η επιστήμη και η τεχνολογία εκτοξεύθηκαν, μετά από 30 γαμημένα χρόνια στασιμότητας και οπισθοδρομισμού;

Σοβαρά, τώρα; Όντως, ας μην ξαναγράψουμε την ιστορία.
To 70 και 80 εκτοξεύθηκε η επιστήμη και η τεχνολογία μετά από 30 χρόνια στασιμότητας; Μιλάς γιά αυτά τα χρόνια στασιμότητας που έφεραν τον υψηλότερο ρυθμό ανάπτυξης παγκοσμίως γιά όλη την ανθρώπινη ιστορία και που έστειλαν τον άνθρωπο στην Σελήνη και που έγινε εκμετάλλευση τής πυρηνικής ενέργειας; :o
Έστειλαν τον άνθρωπο στην Σελήνη -που είναι τελείως ασήμαντο επίτευγμα από επιστημονική άποψη- ξοδεύοντας πάνω από 100 δισεκατομμύρια, αποδεικνύοντας ότι με αρκετό χρήμα και χρόνο μπορείς να πετύχεις πολλά πράγματα.

Όλη η σημαντική εξερεύνηση του ΗΣ ξεκίνησε από την NASA την δεκαετία του '70, με τους LandSat, τους Pioneer 10-13, τους Voyager, τους Viking, τα διαστημικά λεωφορεία και ένα μάτσο άλλα προγράμματα που έκαναν ΑΛΗΘΙΝΗ επιστήμη και όχι κινήσεις εντυπωσιασμού, στέλνοντας άδεια σαρδελοκούτια στο Φεγγάρι χωρίς πραγματικό επιστημονικό περιεχόμενο, που δεν προχώρησαν την επιστήμη και την τεχνολογία ούτε μια ίντσα.

Από άποψη ηλεκτρονικών, μηχανικών και επιστημονικών συστημάτων, τα επιτεύγματα της δεκαετίας του '70 είναι συγκριτικά εκατοντάδες φορές σημαντικότερα από το σύνολο των επιτευγμάτων των προηγούμενων 3 δεκαετιών, για να μην προχωρήσω στην ηλεκτρονική επανάσταση του '80, τα επιτεύγματα στην ιατρική, την μηχανική, την πληροφορική, κτλ.

Το ίδιο ισχύει και για το διαστημικό πρόγραμμα της ΕΣΣΔ. Ό,τι σημαντικό έκαναν συνέβη την δεκαετία του '70 (τα προγράμματα Venera και Mars). Η ESA, ο ευρωπαϊκός οργανισμός διαστήματος (ΕΟΔ) ιδρύθηκε την δεκαετία του '70.

Αλλά, εντάξει. Πήγαμε στο φεγγάρι το 1969 (μια ανάσα πριν την δεκαετία του '70).
Κακομοιρε νεροχύτη, δεν το σωζεις με τιποτα. :smt005::smt005::smt005:
Success is not an end-of-the-road game, it's a never-ending-road game.

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 17954
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: H δραχμη της Κατερινας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 25 Φεβ 2019, 17:04

Ελβετός Τραπεζίτης έγραψε:
25 Φεβ 2019, 17:01
πήζον bot έγραψε:
25 Φεβ 2019, 12:54
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
25 Φεβ 2019, 12:49
Θελω να συνεχισουμε
Ανεβασε την τιμη του ψωμιου το 1973 και το 1999 την οποια με κατηγορεις οτι δεν εβαλα επιτηδες
ανεβασε την εσύ, εγώ απέδειξα οτι εβαλες τα στοιχεία που σε βολεύουν.
Εβαλες κατι με αυξηση 120 φορές και το αμεσως επομενο που βρήκες όταν ξεβρακώθηκες ήταν 40 φορές και μάλιστα σε διάστημα 5 ετών περισσότερο
Ελα ρε μπουφε :lol:βάλε ότι στοιχεια εχεις για "να κλείσεις στόματα" :smt005::smt005:
ειναι στον οισοφαγο του σφουγγαρόπουλου. οταν ξαλαφρώσει ο χελι, εκει ψαξε

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: H δραχμη της Κατερινας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 25 Φεβ 2019, 17:05

Μα να μην μπορεις ρε μαλαξ να βρεις την τιμη του ψωμιου;
Για μενα το θεωρουσες παιχνιδακι
Τοσο χαμηλη αυτοεκτιμηση εχεις;
Θεωρεις οτι αυτα που βρισκω εγω για πλακα οτι εσυ δεν μπορεις να τα βρεις ουτε με σφαιρες;
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 17954
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: H δραχμη της Κατερινας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 25 Φεβ 2019, 17:06

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
25 Φεβ 2019, 17:05
Μα να μην μπορεις ρε μαλαξ να βρεις την τιμη του ψωμιου;
Για μενα το θεωρουσες παιχνιδακι
Τοσο χαμηλη αυτοεκτιμηση εχεις;
στον οισοφαγο ρε είναι, την βρηκα, αλλά την καταπιες.
Τι θες τωρα?

Άβαταρ μέλους
Ελβετός Τραπεζίτης
Δημοσιεύσεις: 4557
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:31
Τοποθεσία: Geneva, Los Angeles, St Lucia

Re: H δραχμη της Κατερινας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ελβετός Τραπεζίτης » 25 Φεβ 2019, 17:07

hellegennes έγραψε:
25 Φεβ 2019, 16:48
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
25 Φεβ 2019, 16:42
Νεο τριο στουτζες
Τρίο στούτζες παρατηρούμε σ' αυτό το νήμα. Πράγματι. Εσένα, τον Ελτράπ και τον Λέπο.

Ισχυρισμοί Leporello: η προσσελήνωση του Άρμστρονγκ είναι επιστημονικά μεγαλύτερο επίτευγμα της θεωρίας της σχετικότητας και της εξερεύνησης του Ηλιακού Συστήματος.

Ισχυρισμοί Ελτράπ: η παγκόσμια οικονομία διαλύθηκε επί ηλεκτρονικής επανάστασης.

Ισχυρισμοί ΓΓ: η τιμή της Κατερίνας είναι ενδεικτική της αδυναμίας του εθνικού νομίσματος.

Δεν ξέρω αν πρέπει να γελάσω ή να κλάψω.
Επικεντρωσου να πουλας σουβλάκια για να μην φαινεται οτι εισαι ισχυρογνωμων αλλαντάλας. :smt005::smt005::smt005:
Success is not an end-of-the-road game, it's a never-ending-road game.

Άβαταρ μέλους
Ελβετός Τραπεζίτης
Δημοσιεύσεις: 4557
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:31
Τοποθεσία: Geneva, Los Angeles, St Lucia

Re: H δραχμη της Κατερινας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ελβετός Τραπεζίτης » 25 Φεβ 2019, 17:08

πήζον bot έγραψε:
25 Φεβ 2019, 17:06
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
25 Φεβ 2019, 17:05
Μα να μην μπορεις ρε μαλαξ να βρεις την τιμη του ψωμιου;
Για μενα το θεωρουσες παιχνιδακι
Τοσο χαμηλη αυτοεκτιμηση εχεις;
στον οισοφαγο ρε είναι, την βρηκα, αλλά την καταπιες.
Τι θες τωρα?
18 σελιδες μπουρδολογεις, αντε Βαλε ρε τα στοιχεις που εχεις (για να γελασουμε) :smt005:
Success is not an end-of-the-road game, it's a never-ending-road game.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40342
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: H δραχμη της Κατερινας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 25 Φεβ 2019, 17:08

Leporello έγραψε:
25 Φεβ 2019, 16:55
hellegennes έγραψε:
25 Φεβ 2019, 16:52
Αλλά αν θέλεις να πούμε για την πρώτη δεκαετία του '20 αιώνα, επίσης ήταν επιστημονικά σημαντικότερη από τις τρεις μεταπολεμικές δεκαετίες. Αυτό ήταν το επιχείρημά σου;
Το επιχείρημά μου είναι πως λες παπαριές γενικώς. Ξεκίνησες από το ότι τις δεκαετίες του 40-60 υπήρξε στασιμότητα (!) και ότι το '70-'80 υπήρξε ανάπτυξη (!) και μετά, γιά να στηρίξεις τα αστήρικτα άρχισες να κατατάσσεις τα επιστημονικά επιτεύγματα κατά σειρά σπουδαιότητας, ενώ δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα. Είπαμε, έκανες την συζήτηση κωμική και σταματώ.
Φυσικά και υπάρχει τέτοιο πράγμα. Γι' αυτό κατατάσσουμε τους αιώνες ως χρυσούς, επαναστατικούς ή σκοτεινούς. Φυσικά και τις δεκαετίες του 40-60 υπήρξε τεχνολογική και επιστημονική στασιμότητα. Κωμικό είναι να το αρνείσαι και να παρουσιάζεις το πρόγραμμα Απόλλων, που στοίχισε πάνω από 100 δις για το μετέωρο βήμα του Άρμστρονγκ, ως σημαντικό επίτευγμα απέναντι στα επιτεύγματα των επόμενων δεκαετιών που έγινε πραγματική επανάσταση.

Το να σταματήσεις την συζήτηση είναι μια στρατηγική επιλογή. Συμφωνώ από την άποψη ότι δεν έχεις τρόπο να αντικρούσεις την άλλη πλευρά. Διαφωνώ βέβαια με τον τρόπο που σταματάς. Το τίμιο θα ήταν να παραδεχτείς ότι έχεις άδικο και το ξέρεις πολύ καλά. Η ιδεοληψία δεν είναι καλό πράγμα. Σε τυφλώνει. Μαζί με τον Πατησιώτη, είστε εδώ μέσα οι αξιολογότεροι και πιο καταρτισμένοι συνομιλητές που είναι ταυτόχρονα ιδεολογικά τυφλωμένοι όταν πρόκειται για ένα συγκεκριμένο ζήτημα.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 17954
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: H δραχμη της Κατερινας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 25 Φεβ 2019, 17:10

Ελβετός Τραπεζίτης έγραψε:
25 Φεβ 2019, 17:08
πήζον bot έγραψε:
25 Φεβ 2019, 17:06
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
25 Φεβ 2019, 17:05
Μα να μην μπορεις ρε μαλαξ να βρεις την τιμη του ψωμιου;
Για μενα το θεωρουσες παιχνιδακι
Τοσο χαμηλη αυτοεκτιμηση εχεις;
στον οισοφαγο ρε είναι, την βρηκα, αλλά την καταπιες.
Τι θες τωρα?
18 σελιδες μπουρδολογεις, αντε Βαλε ρε τα στοιχεις που εχεις (για να γελασουμε) :smt005:
τα έχει ο γιαννόπουλος, τωρα που θα βρει προιόν επί 121 θα επανέλθει με όλα τα στοιχεία.
Παντως δεν είναι καλος στο ψαξιμο ο βλαμενος κελευστής, να απολυθεί

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Οικονομία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών