Οι κριτικες της ομαδας Μασαμπουκας

Συνταγές, φαγητά, γλυκίσματα, ποτά και cocktails (μόνο για χορτάτους).
Άβαταρ μέλους
OANNHSEA
Δημοσιεύσεις: 8457
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 11:27

Re: Οι κριτικες της ομαδας Μασαμπουκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από OANNHSEA » 28 Μαρ 2024, 12:48

Communio Sancta έγραψε:
28 Μαρ 2024, 12:22
Ερμής έγραψε:
28 Μαρ 2024, 12:11
H Λιβαδεια είναι οκ και χειροποίητη, στα άλλα ουτε απέξω.
Βρε συ, πήγες να τσεκάρεις τον Γιώργο στην αγορά του Πειραιά; Τον δοκίμασα όταν ήρθα.
https://www.gastronomos.gr/magazi/to-so ... dea/83111/
Πολύ ευχάριστο snack για ένα διάλειμμα όταν έχεις βγει για δουλειές στην αγορά.
Αυτός είναι νέος στον Πειραιά - εκεί που βρίσκεται πιο παλιά ήταν ένα κατάστημα που πουλούσε αυγά...

.
Bellum omnium contra omnes
Ου παντός πλειν εις Κόρινθον...

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23300
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Οι κριτικες της ομαδας Μασαμπουκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 28 Μαρ 2024, 13:10

πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας έγραψε:
28 Μαρ 2024, 12:35
OANNHSEA έγραψε:
26 Μαρ 2024, 09:31
[img]https://i.postimg.cc/tTGD0mmt/Vibe ... .jpg[/img]

Τυροσαλάτα - σχετικά καλή


[img]https://i.postimg.cc/pL8FNXN4/Vibe ... .jpg[/img]

Μοσχαρίσια μάγουλα κοκκινιστά. Κόλαση, αλλά μικρή μερίδα...


[img]https://i.postimg.cc/vTVVQQg4/Vibe ... .jpg[/img]

Λουκάνικο ξιδάτο πικάντικο - αρκετά καλό.


[img]https://i.postimg.cc/521Pjt5d/Vibe ... .jpg[/img]

Προβατίνα κοκκινιστή με μακαρόνια - ναι ρε!!! Ώρε νοστιμιά...


[img]https://i.postimg.cc/W4xgFWRF/Vibe ... .jpg[/img]

Φρυγαδέλι σε μεριδούλες - άπαιχτο...


[img]https://i.postimg.cc/yxkMQ8Qr/IMG- ... .jpg[/img]

Ο μεζές ...κάποιου τέλος πάντων... :oops:
Καγιανάς με φέτα και σουντζούκι... Ωραίο...


Επίσης πήραμε μία πατάτες με κιμά και τυρί - άλλο πράμα λέμε... Και μία πατάτες με τυρί...
Κάτι που ήταν ακραίο όπως φάνηκε στη συνέχεια με τις πατάτες που ήταν συνοδευτικό στα πιάτα...
Οι ενστάσεις που έχω είναι για τα μάγουλα και το φρυγαδέλι, τα οποία ήταν σχετικά μικρές μερίδες...

.

Καλό θα ήταν να μπαίνει λογαριασμός ή τιμοκατάλογος, ακούει ο άλλος το 30αρι και του μένει αυτό λέγοντας και πόσες μπύρες θα ήπιανε τα παιδιά;;;;! Ή ακούει το 20αρι, που δεν λέει κάτι πάλι, αν φάγατε 4 άτομα είναι νορμάλ, αν φάγατε 5 ακριβούτσικο. Καλή συνέχεια.
4 άτομα και πρέπει να ηπιαμε συνολικά 10-12 μπύρες. Κοινώς ένα σαραντάρι ήταν οι μπύρες στο περίπου.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Communio Sancta
Δημοσιεύσεις: 200
Εγγραφή: 02 Μαρ 2024, 19:12

Re: Οι κριτικες της ομαδας Μασαμπουκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Communio Sancta » 28 Μαρ 2024, 13:30

πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας έγραψε:
28 Μαρ 2024, 12:29
Φαίνεται καλό. Το σέρβις ήταν ευγενικό;
Το προσωπικό πάρα πολύ ευγενικό. Το αφεντικό κάνει πολύ λεζάντα για την αυθεντικότητα του προϊόντος, και τα πολλά λόγια με κουράζουν. Αλλά η διαδικασία φτιαξίματος είναι πολύ καλή.
ΕΙΔΟΝ ΕΓΩ ΤΑΣ ΠΑΓΙΔΑΣ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ HΠΛΩΜΕΝΑΣ ΕΠΙ ΠΑΣΑΝ ΤΗΝ ΓΗΝ ΚΑΙ ΗΡΩΤΗΘΗΝ : ΑΡΑ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΕΚΦΥΓΕΙΝ ΤΑΥΤΑΣ; ΚΑΙ ΗΚΟΥΣΑ ΦΩΝΗΝ ΛΕΓΟΥΣΑΝ ΜΟΙ : "Ο ΤΑΠΕΙΝΟΣ".
ΕXODUS!

Άβαταρ μέλους
Communio Sancta
Δημοσιεύσεις: 200
Εγγραφή: 02 Μαρ 2024, 19:12

Re: Οι κριτικες της ομαδας Μασαμπουκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Communio Sancta » 28 Μαρ 2024, 13:32

Ερμής έγραψε:
28 Μαρ 2024, 12:25
Όχι αλλα τον έχω στα υπόψη. Όταν πάω πειραια χτυπάω καράμπελα που ειναι πιουριλα.
Δοκίμασέ τον. Πολύ ξεκούραστο σουβλάκι. Όταν βγαίνω για δουλειές, σταματάω πάντα για μια πίτα, τώρα βρήκα κι αυτόν που βολεύει.
ΕΙΔΟΝ ΕΓΩ ΤΑΣ ΠΑΓΙΔΑΣ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ HΠΛΩΜΕΝΑΣ ΕΠΙ ΠΑΣΑΝ ΤΗΝ ΓΗΝ ΚΑΙ ΗΡΩΤΗΘΗΝ : ΑΡΑ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΕΚΦΥΓΕΙΝ ΤΑΥΤΑΣ; ΚΑΙ ΗΚΟΥΣΑ ΦΩΝΗΝ ΛΕΓΟΥΣΑΝ ΜΟΙ : "Ο ΤΑΠΕΙΝΟΣ".
ΕXODUS!

Άβαταρ μέλους
Communio Sancta
Δημοσιεύσεις: 200
Εγγραφή: 02 Μαρ 2024, 19:12

Re: Οι κριτικες της ομαδας Μασαμπουκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Communio Sancta » 28 Μαρ 2024, 13:33

Ερμής έγραψε:
28 Μαρ 2024, 13:10

Καλό θα ήταν να μπαίνει λογαριασμός ή τιμοκατάλογος τυροκατάλογος,
ΕΙΔΟΝ ΕΓΩ ΤΑΣ ΠΑΓΙΔΑΣ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ HΠΛΩΜΕΝΑΣ ΕΠΙ ΠΑΣΑΝ ΤΗΝ ΓΗΝ ΚΑΙ ΗΡΩΤΗΘΗΝ : ΑΡΑ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΕΚΦΥΓΕΙΝ ΤΑΥΤΑΣ; ΚΑΙ ΗΚΟΥΣΑ ΦΩΝΗΝ ΛΕΓΟΥΣΑΝ ΜΟΙ : "Ο ΤΑΠΕΙΝΟΣ".
ΕXODUS!

Άβαταρ μέλους
Communio Sancta
Δημοσιεύσεις: 200
Εγγραφή: 02 Μαρ 2024, 19:12

Re: Οι κριτικες της ομαδας Μασαμπουκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Communio Sancta » 28 Μαρ 2024, 13:34

Το φριγαδέλι δεν το ήξερα ως το πρώτο μισό της δεκαετίας του '90.
ΕΙΔΟΝ ΕΓΩ ΤΑΣ ΠΑΓΙΔΑΣ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ HΠΛΩΜΕΝΑΣ ΕΠΙ ΠΑΣΑΝ ΤΗΝ ΓΗΝ ΚΑΙ ΗΡΩΤΗΘΗΝ : ΑΡΑ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΕΚΦΥΓΕΙΝ ΤΑΥΤΑΣ; ΚΑΙ ΗΚΟΥΣΑ ΦΩΝΗΝ ΛΕΓΟΥΣΑΝ ΜΟΙ : "Ο ΤΑΠΕΙΝΟΣ".
ΕXODUS!

Άβαταρ μέλους
πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας
Δημοσιεύσεις: 1382
Εγγραφή: 03 Φεβ 2024, 16:11

Re: Οι κριτικες της ομαδας Μασαμπουκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας » 28 Μαρ 2024, 13:59

Communio Sancta έγραψε:
28 Μαρ 2024, 13:30
πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας έγραψε:
28 Μαρ 2024, 12:29
Φαίνεται καλό. Το σέρβις ήταν ευγενικό;
Το προσωπικό πάρα πολύ ευγενικό. Το αφεντικό κάνει πολύ λεζάντα για την αυθεντικότητα του προϊόντος, και τα πολλά λόγια με κουράζουν. Αλλά η διαδικασία φτιαξίματος είναι πολύ καλή.
:ty: (δεν έχω πάει, μια ματιά στα σχόλια έριξα, σημειώθηκε όμως για δοκιμή)
Ερμής έγραψε:
28 Μαρ 2024, 13:10
4 άτομα και πρέπει να ηπιαμε συνολικά 10-12 μπύρες. Κοινώς ένα σαραντάρι ήταν οι μπύρες στο περίπου.
:sal13: επέμεινα στις τιμές, διότι κάποιες μερίδες φαίνονται πολύ πετίτ, αλλά δεν πολυ έχω επαφή με την εστίαση πλην γνωστών στεκιών εδώ και κάνα 2χρονο, μπορεί να είναι γενικό φαινόμενο

για να ρίξω το (ταπεινό) μου πετραδάκι και γω στην πληροφόρηση, δοκίμασα πριν καιρό το Νόστιμο (ίδιο οικοδομικό τετράγωνο με το Τέλειον). Τυχαία δοκιμή, απέξω δεν σου γεμίζει επ' ουδενί το μάτι. Επιβεβαίωσα πρόσφατα και δεύτερη φορά, το αρχικό συμπέρασμα. Πίτα αλάδωτη αλλά πεντανόστιμη και καπνισμένη τόσο όσο. Κρέας πολύ νόστιμο. Δεν θυμάμαι αν είχε πατάτα αλλά το τυλιχτό είχε αυτό το σωληνοειδές σχήμα και όχι της χοάνης.

Για λόγους βαλιουφορμανει, συνήθειας, ζεστού σέρβις και γερμανικής ιδιοσυγκρασίας, εξακολουθώ να ανηφορίζω την περιοχή με πρωταρχικό στόχο το Τέλειον. Αν όμως πέσετε σε μεγάλη ουρά/έλλειψη τραπεζιού ή πεινάσετε ημέρα Δευτέρα που δεν ευκαιρεί, είναι μια πολύ αξιόλογη εναλλακτική ο δίπλα.

επίσης ο κ.Τέλειος έχει το ίδιο κακό των Il toto από εσπρεσσάδικα :-? Στους πιστούς θαμώνες του, εκτός από εραστές της καλής πρώτης ύλης, συγκαταλέγονται πολλοί τρέντουλο πρωχοκάγκουρες :-? ηλικίας από Beriaμέχρι vantonoκαι δεν μπορείς να κάτσεις σαν άνθρωπος. Πολύ θόρυβος (για τον θόρυβο και μόνο), κάπνα, αμάξια πάνω στο πεζοδρόμιο. Το διπλανό είναι αρκετά πιο ήσυχο.
Στύξ έγραψε:
08 Απρ 2024, 23:10
Ως έφεδρος αξιωματικός ,έχω μάθει να αποδίδω τιμές την κατάλληλη στιγμή και στην ανάλογη περίσταση.
Δε θα τα ισοπεδώσουμε όλα..

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23372
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Οι κριτικες της ομαδας Μασαμπουκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 28 Μαρ 2024, 14:10

πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας έγραψε:
28 Μαρ 2024, 13:59
Communio Sancta έγραψε:
28 Μαρ 2024, 13:30
πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας έγραψε:
28 Μαρ 2024, 12:29
Φαίνεται καλό. Το σέρβις ήταν ευγενικό;
Το προσωπικό πάρα πολύ ευγενικό. Το αφεντικό κάνει πολύ λεζάντα για την αυθεντικότητα του προϊόντος, και τα πολλά λόγια με κουράζουν. Αλλά η διαδικασία φτιαξίματος είναι πολύ καλή.
:ty: (δεν έχω πάει, μια ματιά στα σχόλια έριξα, σημειώθηκε όμως για δοκιμή)
Ερμής έγραψε:
28 Μαρ 2024, 13:10
4 άτομα και πρέπει να ηπιαμε συνολικά 10-12 μπύρες. Κοινώς ένα σαραντάρι ήταν οι μπύρες στο περίπου.
:sal13: επέμεινα στις τιμές, διότι κάποιες μερίδες φαίνονται πολύ πετίτ, αλλά δεν πολυ έχω επαφή με την εστίαση πλην γνωστών στεκιών εδώ και κάνα 2χρονο, μπορεί να είναι γενικό φαινόμενο

για να ρίξω το (ταπεινό) μου πετραδάκι και γω στην πληροφόρηση, δοκίμασα πριν καιρό το Νόστιμο (ίδιο οικοδομικό τετράγωνο με το Τέλειον). Τυχαία δοκιμή, απέξω δεν σου γεμίζει επ' ουδενί το μάτι. Επιβεβαίωσα πρόσφατα και δεύτερη φορά, το αρχικό συμπέρασμα. Πίτα αλάδωτη αλλά πεντανόστιμη και καπνισμένη τόσο όσο. Κρέας πολύ νόστιμο. Δεν θυμάμαι αν είχε πατάτα αλλά το τυλιχτό είχε αυτό το σωληνοειδές σχήμα και όχι της χοάνης.

Για λόγους βαλιουφορμανει, συνήθειας, ζεστού σέρβις και γερμανικής ιδιοσυγκρασίας, εξακολουθώ να ανηφορίζω την περιοχή με πρωταρχικό στόχο το Τέλειον. Αν όμως πέσετε σε μεγάλη ουρά/έλλειψη τραπεζιού ή πεινάσετε ημέρα Δευτέρα που δεν ευκαιρεί, είναι μια πολύ αξιόλογη εναλλακτική ο δίπλα.

επίσης ο κ.Τέλειος έχει το ίδιο κακό των Il toto από εσπρεσσάδικα :-? Στους πιστούς θαμώνες του, εκτός από εραστές της καλής πρώτης ύλης, συγκαταλέγονται πολλοί τρέντουλο πρωχοκάγκουρες :-? ηλικίας από Beriaμέχρι vantono και δεν μπορείς να κάτσεις σαν άνθρωπος. Πολύ θόρυβος (για τον θόρυβο και μόνο), κάπνα, αμάξια πάνω στο πεζοδρόμιο. Το διπλανό είναι αρκετά πιο ήσυχο.
:xena:
pick one please

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23300
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Οι κριτικες της ομαδας Μασαμπουκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 28 Μαρ 2024, 14:13

πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας έγραψε:
28 Μαρ 2024, 13:59
Communio Sancta έγραψε:
28 Μαρ 2024, 13:30
πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας έγραψε:
28 Μαρ 2024, 12:29
Φαίνεται καλό. Το σέρβις ήταν ευγενικό;
Το προσωπικό πάρα πολύ ευγενικό. Το αφεντικό κάνει πολύ λεζάντα για την αυθεντικότητα του προϊόντος, και τα πολλά λόγια με κουράζουν. Αλλά η διαδικασία φτιαξίματος είναι πολύ καλή.
:ty: (δεν έχω πάει, μια ματιά στα σχόλια έριξα, σημειώθηκε όμως για δοκιμή)
Ερμής έγραψε:
28 Μαρ 2024, 13:10
4 άτομα και πρέπει να ηπιαμε συνολικά 10-12 μπύρες. Κοινώς ένα σαραντάρι ήταν οι μπύρες στο περίπου.
:sal13: επέμεινα στις τιμές, διότι κάποιες μερίδες φαίνονται πολύ πετίτ, αλλά δεν πολυ έχω επαφή με την εστίαση πλην γνωστών στεκιών εδώ και κάνα 2χρονο, μπορεί να είναι γενικό φαινόμενο

για να ρίξω το (ταπεινό) μου πετραδάκι και γω στην πληροφόρηση, δοκίμασα πριν καιρό το Νόστιμο (ίδιο οικοδομικό τετράγωνο με το Τέλειον). Τυχαία δοκιμή, απέξω δεν σου γεμίζει επ' ουδενί το μάτι. Επιβεβαίωσα πρόσφατα και δεύτερη φορά, το αρχικό συμπέρασμα. Πίτα αλάδωτη αλλά πεντανόστιμη και καπνισμένη τόσο όσο. Κρέας πολύ νόστιμο. Δεν θυμάμαι αν είχε πατάτα αλλά το τυλιχτό είχε αυτό το σωληνοειδές σχήμα και όχι της χοάνης.

Για λόγους βαλιουφορμανει, συνήθειας, ζεστού σέρβις και γερμανικής ιδιοσυγκρασίας, εξακολουθώ να ανηφορίζω την περιοχή με πρωταρχικό στόχο το Τέλειον. Αν όμως πέσετε σε μεγάλη ουρά/έλλειψη τραπεζιού ή πεινάσετε ημέρα Δευτέρα που δεν ευκαιρεί, είναι μια πολύ αξιόλογη εναλλακτική ο δίπλα.

επίσης ο κ.Τέλειος έχει το ίδιο κακό των Il toto από εσπρεσσάδικα :-? Στους πιστούς θαμώνες του, εκτός από εραστές της καλής πρώτης ύλης, συγκαταλέγονται πολλοί τρέντουλο πρωχοκάγκουρες :-? ηλικίας από Beriaμέχρι vantonoκαι δεν μπορείς να κάτσεις σαν άνθρωπος. Πολύ θόρυβος (για τον θόρυβο και μόνο), κάπνα, αμάξια πάνω στο πεζοδρόμιο. Το διπλανό είναι αρκετά πιο ήσυχο.
Δυστυχώς τα καλά μαθαίνονται μέσω του νετ. Στον Αχιλλέα πια κάθεσαι και περιμένεις ώρα γιατί έχουν πλακώσει όλες οι λινάτσες της λάιφο :e040:
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14032
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Οι κριτικες της ομαδας Μασαμπουκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 29 Μαρ 2024, 16:59

Ερμής έγραψε:
28 Μαρ 2024, 12:07
πολυ maistream και τα τρία. Αν επρεπε να επιλέξω ένα θα ήταν ο Ρουμελιώτης. Αλλα και πάλι παίζουν πολύ καλύτερα
Στο Δράμι έχεις φάει;
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23300
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Οι κριτικες της ομαδας Μασαμπουκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 29 Μαρ 2024, 18:37

southern έγραψε:
29 Μαρ 2024, 16:59
Ερμής έγραψε:
28 Μαρ 2024, 12:07
πολυ maistream και τα τρία. Αν επρεπε να επιλέξω ένα θα ήταν ο Ρουμελιώτης. Αλλα και πάλι παίζουν πολύ καλύτερα
Στο Δράμι έχεις φάει;
Ναι
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23300
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Οι κριτικες της ομαδας Μασαμπουκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 13 Απρ 2024, 11:35

Περιμένω να ανέβουν φώτο, γιατι έχω το φτυάρι έτοιμο και γυαλισμένο.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Airman68
Δημοσιεύσεις: 9149
Εγγραφή: 09 Ιαν 2019, 20:22
Phorum.gr user: Airman68
Τοποθεσία: UK

Re: Οι κριτικες της ομαδας Μασαμπουκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Airman68 » 13 Απρ 2024, 11:54

Ερμής έγραψε:
13 Απρ 2024, 11:35
Περιμένω να ανέβουν φώτο, γιατι έχω το φτυάρι έτοιμο και γυαλισμένο.
:lol: πού πήγατε χθες;;
Yippie Kay Yay

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23300
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Οι κριτικες της ομαδας Μασαμπουκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 13 Απρ 2024, 11:57

Airman68 έγραψε:
13 Απρ 2024, 11:54
Ερμής έγραψε:
13 Απρ 2024, 11:35
Περιμένω να ανέβουν φώτο, γιατι έχω το φτυάρι έτοιμο και γυαλισμένο.
:lol: πού πήγατε χθες;;
Την προηγούμενη Παρασκευή, στο Ίλιον
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11921
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Οι κριτικες της ομαδας Μασαμπουκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 23 Απρ 2024, 17:56

Θα πάτε κάποια φορά κάπου με Ιαπωνέζικη ή Περουβιανή κουζίνα;
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Μαγειρική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών