My style !

Διασκέδαση, μόδα, life style, dolce vita
Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 27 Μάιος 2024, 14:40

Ερμής έγραψε:
27 Μάιος 2024, 14:22
Gherschaagk έγραψε:
27 Μάιος 2024, 14:19
Ερμής έγραψε:
27 Μάιος 2024, 11:50


Τετοια λες και μου έρχεται στο μυαλό εκείνος ο τηλεπωλητης με το δανειο τριχών απο δεξια για αριστερα :a040:
Μην τον ακούς. Να πάρεις silica complete και να χρησιμοποιείς μινοξιδίλη σε καθημερινή βάση μετά το λούσιμο. Στους 4 μήνες θα δεις διαφορά.
Πρεπει να πάω στον Οττο για προμήθειες.
Πέρνα πρώτα από έναν δερματολόγο.

Αν σε απασχολεί.

Αν δεν σε απασχολεί μια χαρά είσαι και είναι σίγουρο πως αυτά που φοράς είναι πολύ καλής ποιότητας.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14871
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 27 Μάιος 2024, 14:46

Gherschaagk έγραψε:
27 Μάιος 2024, 14:19
Ερμής έγραψε:
27 Μάιος 2024, 11:50
Feindflug έγραψε:
26 Μάιος 2024, 12:34


Υ.Γ. : Ξύρισε το κεφάλι σου. Ο πόλεμος χάθηκε. Σώσε την τιμή σου και σταμάτα αυτούς τους δανεισμούς από πίσω και πλαγίως.
Τετοια λες και μου έρχεται στο μυαλό εκείνος ο τηλεπωλητης με το δανειο τριχών απο δεξια για αριστερα :a040:
Μην τον ακούς. Να πάρεις silica complete και να χρησιμοποιείς μινοξιδίλη σε καθημερινή βάση μετά το λούσιμο. Στους 4 μήνες θα δεις διαφορά.
Οι γνήσιοι άντρες αναγνωρίζουν τις χαμένες μάχες τους, δικιά μου, είτε πρόκειται για τρίχες, είτε για ρυτίδες, είτε για αγάπες.

Η παράταση του φαινομένου με ουσίες που αποδεδειγμένα μπορούν μόνο να αναβάλλουν το αναπόφευκτο, δεν οδηγεί πουθενά, παρά μόνο σε χάσιμο χρόνου και χρημάτων.

Αντίκρυσε με θάρρος το είδωλό σου στον καθρέφτη, τύπε, και να νιώθεις περήφανος για όσα έζησες εσύ και οι τρίχες σου όλα αυτά τα χρόνια, καθώς ο κουρέας - φύλακας της τιμής σου, κλείνει αυτό το κεφάλαιο της ζωής σου.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 27 Μάιος 2024, 14:52

Feindflug έγραψε:
27 Μάιος 2024, 14:46
Gherschaagk έγραψε:
27 Μάιος 2024, 14:19
Ερμής έγραψε:
27 Μάιος 2024, 11:50


Τετοια λες και μου έρχεται στο μυαλό εκείνος ο τηλεπωλητης με το δανειο τριχών απο δεξια για αριστερα :a040:
Μην τον ακούς. Να πάρεις silica complete και να χρησιμοποιείς μινοξιδίλη σε καθημερινή βάση μετά το λούσιμο. Στους 4 μήνες θα δεις διαφορά.
Οι γνήσιοι άντρες αναγνωρίζουν τις χαμένες μάχες τους, δικιά μου, είτε πρόκειται για τρίχες, είτε για ρυτίδες, είτε για αγάπες.

Η παράταση του φαινομένου με ουσίες που αποδεδειγμένα μπορούν μόνο να αναβάλλουν το αναπόφευκτο, δεν οδηγεί πουθενά, παρά μόνο σε χάσιμο χρόνου και χρημάτων.

Αντίκρυσε με θάρρος το είδωλό σου στον καθρέφτη, τύπε, και να νιώθεις περήφανος για όσα έζησες εσύ και οι τρίχες σου όλα αυτά τα χρόνια, καθώς ο κουρέας - φύλακας της τιμής σου, κλείνει αυτό το κεφάλαιο της ζωής σου.
Γυμνάζεσαι δικέ μου;
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14871
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 27 Μάιος 2024, 15:02

Gherschaagk έγραψε:
27 Μάιος 2024, 14:52
Feindflug έγραψε:
27 Μάιος 2024, 14:46
Gherschaagk έγραψε:
27 Μάιος 2024, 14:19


Μην τον ακούς. Να πάρεις silica complete και να χρησιμοποιείς μινοξιδίλη σε καθημερινή βάση μετά το λούσιμο. Στους 4 μήνες θα δεις διαφορά.
Οι γνήσιοι άντρες αναγνωρίζουν τις χαμένες μάχες τους, δικιά μου, είτε πρόκειται για τρίχες, είτε για ρυτίδες, είτε για αγάπες.

Η παράταση του φαινομένου με ουσίες που αποδεδειγμένα μπορούν μόνο να αναβάλλουν το αναπόφευκτο, δεν οδηγεί πουθενά, παρά μόνο σε χάσιμο χρόνου και χρημάτων.

Αντίκρυσε με θάρρος το είδωλό σου στον καθρέφτη, τύπε, και να νιώθεις περήφανος για όσα έζησες εσύ και οι τρίχες σου όλα αυτά τα χρόνια, καθώς ο κουρέας - φύλακας της τιμής σου, κλείνει αυτό το κεφάλαιο της ζωής σου.
Γυμνάζεσαι δικέ μου;
Αρκετά, δικιά μου.

Ναι, καταλαβαίνω που το πας, ότι θα έπρεπε να αφήνω το σώμα μου να σαπίζει φυσικά και τέτοια...

Δεν είναι καθόλου το ίδιο. Γυμνάζουμε το σώμα, για να ατσαλώνουμε το πνεύμα. Για να μπορούμε να ανταποκριθούμε στις δυσκολίες της ζωής και να μην γινόμαστε βάρος στους άλλους, λόγω της οκνηρίας και της τρυφηλότητας μας. Η αποκλειστική έννοια για την εξωτερική ομορφιά δεν είναι αρσενικό χαρακτηριστικό. Οι άνδρες παρέχουν και προστατεύουν. Οι γυναίκες αντίθετα είναι πλάσματα του κάλλους. Αυτό το κάλλος μπορεί να προστατευθεί από ένα γυμνασμένο κορμί, όχι από μια καλοταιριασμένη φράντζα και μια αψεγάδιαστη επιδερμίδα.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 27 Μάιος 2024, 15:17

Feindflug έγραψε:
27 Μάιος 2024, 15:02
Gherschaagk έγραψε:
27 Μάιος 2024, 14:52
Feindflug έγραψε:
27 Μάιος 2024, 14:46

Οι γνήσιοι άντρες αναγνωρίζουν τις χαμένες μάχες τους, δικιά μου, είτε πρόκειται για τρίχες, είτε για ρυτίδες, είτε για αγάπες.

Η παράταση του φαινομένου με ουσίες που αποδεδειγμένα μπορούν μόνο να αναβάλλουν το αναπόφευκτο, δεν οδηγεί πουθενά, παρά μόνο σε χάσιμο χρόνου και χρημάτων.

Αντίκρυσε με θάρρος το είδωλό σου στον καθρέφτη, τύπε, και να νιώθεις περήφανος για όσα έζησες εσύ και οι τρίχες σου όλα αυτά τα χρόνια, καθώς ο κουρέας - φύλακας της τιμής σου, κλείνει αυτό το κεφάλαιο της ζωής σου.
Γυμνάζεσαι δικέ μου;
Αρκετά, δικιά μου.

Ναι, καταλαβαίνω που το πας, ότι θα έπρεπε να αφήνω το σώμα μου να σαπίζει φυσικά και τέτοια...

Δεν είναι καθόλου το ίδιο. Γυμνάζουμε το σώμα, για να ατσαλώνουμε το πνεύμα. Για να μπορούμε να ανταποκριθούμε στις δυσκολίες της ζωής και να μην γινόμαστε βάρος στους άλλους, λόγω της οκνηρίας και της τρυφηλότητας μας. Η αποκλειστική έννοια για την εξωτερική ομορφιά δεν είναι αρσενικό χαρακτηριστικό. Οι άνδρες παρέχουν και προστατεύουν. Οι γυναίκες αντίθετα είναι πλάσματα του κάλλους. Αυτό το κάλλος μπορεί να προστατευθεί από ένα γυμνασμένο κορμί, όχι από μια καλοταιριασμένη φράντζα και μια αψεγάδιαστη επιδερμίδα.
Δλδ εσύ κυκλοφορείς αχτένιστος ή πλένεις πρόσωπο μια φορά στους 3 μήνες; Δόντια κάθε πότε; Το λέω γιατί είδα γνωστή τις προάλλες στο σούπερ που τα κάτω δόντια της δεν ξεχώριζαν από την πέτρα. Ήταν μια ενιαία γραμμή. Μια σιχασιά την ένιωσα.

Εκτός αυτού, ο Ερμής μια χαρά ντουλάπα είναι απ' ότι έχει δείξει εδώ μέσα. Δε νομίζω να μην μπορεί να προστατεύσει τη γυναίκα του ή το παιδί του. Πού το κακό να φτιάξει και τη φράντζα λοιπόν αν το θέλει;

Κι εγώ πού το κακό να γυμνάζομαι και να φτιάχνω και νύχια;

Κι εσύ εδώ που τα λέμε περιποιείσαι νύχι. Δεν το αφήνεις τσαπί για να κάνεις αυλάκια στον κήπο. Πραγματικά δεν καταλαβαίνω.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14871
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 27 Μάιος 2024, 15:25

Gherschaagk έγραψε:
27 Μάιος 2024, 15:17
Feindflug έγραψε:
27 Μάιος 2024, 15:02
Gherschaagk έγραψε:
27 Μάιος 2024, 14:52


Γυμνάζεσαι δικέ μου;
Αρκετά, δικιά μου.

Ναι, καταλαβαίνω που το πας, ότι θα έπρεπε να αφήνω το σώμα μου να σαπίζει φυσικά και τέτοια...

Δεν είναι καθόλου το ίδιο. Γυμνάζουμε το σώμα, για να ατσαλώνουμε το πνεύμα. Για να μπορούμε να ανταποκριθούμε στις δυσκολίες της ζωής και να μην γινόμαστε βάρος στους άλλους, λόγω της οκνηρίας και της τρυφηλότητας μας. Η αποκλειστική έννοια για την εξωτερική ομορφιά δεν είναι αρσενικό χαρακτηριστικό. Οι άνδρες παρέχουν και προστατεύουν. Οι γυναίκες αντίθετα είναι πλάσματα του κάλλους. Αυτό το κάλλος μπορεί να προστατευθεί από ένα γυμνασμένο κορμί, όχι από μια καλοταιριασμένη φράντζα και μια αψεγάδιαστη επιδερμίδα.
Δλδ εσύ κυκλοφορείς αχτένιστος ή πλένεις πρόσωπο μια φορά στους 3 μήνες; Δόντια κάθε πότε; Το λέω γιατί είδα γνωστή τις προάλλες στο σούπερ που τα κάτω δόντια της δεν ξεχώριζαν από την πέτρα. Ήταν μια ενιαία γραμμή. Μια σιχασιά την ένιωσα.

Εκτός αυτού, ο Ερμής μια χαρά ντουλάπα είναι απ' ότι έχει δείξει εδώ μέσα. Δε νομίζω να μην μπορεί να προστατεύσει τη γυναίκα του ή το παιδί του. Πού το κακό να φτιάξει και τη φράντζα λοιπόν αν το θέλει;

Κι εγώ πού το κακό να γυμνάζομαι και να φτιάχνω και νύχια;

Κι εσύ εδώ που τα λέμε περιποιείσαι νύχι. Δεν το αφήνεις τσαπί για να κάνεις αυλάκια στον κήπο. Πραγματικά δεν καταλαβαίνω.
Ανάμεσα σε αυτό που έγραψα και στον λέτσο που περιγράφεις, υπάρχει ένας τεράστιος δρόμος, δικιά μου.

Μην νομίζεις ότι τον διαβαίνεις με μια δρασκελιά, απλά για να μου την πεις. Σε έχω για καλύτερη.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 27 Μάιος 2024, 15:30

Feindflug έγραψε:
27 Μάιος 2024, 15:25
Gherschaagk έγραψε:
27 Μάιος 2024, 15:17
Feindflug έγραψε:
27 Μάιος 2024, 15:02

Αρκετά, δικιά μου.

Ναι, καταλαβαίνω που το πας, ότι θα έπρεπε να αφήνω το σώμα μου να σαπίζει φυσικά και τέτοια...

Δεν είναι καθόλου το ίδιο. Γυμνάζουμε το σώμα, για να ατσαλώνουμε το πνεύμα. Για να μπορούμε να ανταποκριθούμε στις δυσκολίες της ζωής και να μην γινόμαστε βάρος στους άλλους, λόγω της οκνηρίας και της τρυφηλότητας μας. Η αποκλειστική έννοια για την εξωτερική ομορφιά δεν είναι αρσενικό χαρακτηριστικό. Οι άνδρες παρέχουν και προστατεύουν. Οι γυναίκες αντίθετα είναι πλάσματα του κάλλους. Αυτό το κάλλος μπορεί να προστατευθεί από ένα γυμνασμένο κορμί, όχι από μια καλοταιριασμένη φράντζα και μια αψεγάδιαστη επιδερμίδα.
Δλδ εσύ κυκλοφορείς αχτένιστος ή πλένεις πρόσωπο μια φορά στους 3 μήνες; Δόντια κάθε πότε; Το λέω γιατί είδα γνωστή τις προάλλες στο σούπερ που τα κάτω δόντια της δεν ξεχώριζαν από την πέτρα. Ήταν μια ενιαία γραμμή. Μια σιχασιά την ένιωσα.

Εκτός αυτού, ο Ερμής μια χαρά ντουλάπα είναι απ' ότι έχει δείξει εδώ μέσα. Δε νομίζω να μην μπορεί να προστατεύσει τη γυναίκα του ή το παιδί του. Πού το κακό να φτιάξει και τη φράντζα λοιπόν αν το θέλει;

Κι εγώ πού το κακό να γυμνάζομαι και να φτιάχνω και νύχια;

Κι εσύ εδώ που τα λέμε περιποιείσαι νύχι. Δεν το αφήνεις τσαπί για να κάνεις αυλάκια στον κήπο. Πραγματικά δεν καταλαβαίνω.
Ανάμεσα σε αυτό που έγραψα και στον λέτσο που περιγράφεις, υπάρχει ένας τεράστιος δρόμος, δικιά μου.

Μην νομίζεις ότι τον διαβαίνεις με μια δρασκελιά, απλά για να μου την πεις. Σε έχω για καλύτερη.
Καμία σχέση. Απλά ο καθένας από εμάς θα μοστραριστεί κατά πως θέλει.

Και στην τελική, τα 10 λεπτά που θα αφιερώνει τη μέρα στη φράντζα δεν θα τον επηρεάζουν σε τίποτα ούτε θα τον κάνουν να το γυρίσει τώρα στα γεράματα
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Casp
Δημοσιεύσεις: 3110
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 27 Μάιος 2024, 15:34

Άρα για σένα η εμφάνιση δεν έχει ΚΑΜΙΑ σημασία;

Οι γυναίκες να μην βάζουν καθόλου κρέμες; Γιατί άλλο το "αποδέχομαι ότι γερνάω" και άλλο το "φροντίζω τον εαυτό μου και παρατείνω για λίγο τα σημάδια γήρανσης". Αν δεν σε ένοιαζε καθόλου η εμφάνιση, θα ντυνόσουν με ό,τι πιο φθηνό έβρισκες μπροστά σου. Όλους μας νοιάζει η εμφάνιση είτε το παραδέχονται είτε όχι.

Σκέψου την κοπέλα που παραμορφώθηκε ολόκληρη με το βιτριόλι πόσα ψυχολογικά της άφησε αυτό. Να μην τρέξει να κάνει όλες τις απαραίτητες εγχειρήσεις δηλαδή (άσε έξω την υγεία εδώ που πολλές από αυτές χρειάζονται να γίνουν) για να δείχνει όπως πριν επειδή δεν θα πρέπει να την νοιάζει η εμφάνιση;

Ο καθένας από εμάς για να νιώθει καλά με τον εαυτό του, έχει κάποια συγκεκριμένα "στάνταρτς". Και αυτά τα στάνταρτς τα θέλουμε για όσα περισσότερα χρόνια κρατήσουν, ακόμη και αν μιλάμε για τρίχες.
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
kongrosian
Δημοσιεύσεις: 4625
Εγγραφή: 30 Μάιος 2020, 13:26
Τοποθεσία: μόνος κι έρμος

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kongrosian » 05 Ιουν 2024, 21:16

Εικόνα
cease fire!

Άβαταρ μέλους
micmic
Δημοσιεύσεις: 2676
Εγγραφή: 08 Μάιος 2023, 09:29
Phorum.gr user: micmic

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από micmic » 05 Ιουν 2024, 21:29

Φτιάχνει κανείς ρούχα/παπούτσια στο artscow; Έχω φτιάξει διάφορα κατά καιρούς και βγαίνουν καλά. Πχ εδώ ένα φόρεμα που είχα φτιάξει για την κόρη μου με σχέδιο του Mordillo:


Εικόνα

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71715
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 15 Ιουν 2024, 10:28

Η νέα τάση για άντρες. Συντονιστείτε.

https://www.enikos.gr/wp-content/upload ... it.mp4?_=1

Όχι, δεν είναι τρανς.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71715
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 15 Ιουν 2024, 10:30

micmic έγραψε:
05 Ιουν 2024, 21:29
Φτιάχνει κανείς ρούχα/παπούτσια στο artscow; Έχω φτιάξει διάφορα κατά καιρούς και βγαίνουν καλά. Πχ εδώ ένα φόρεμα που είχα φτιάξει για την κόρη μου με σχέδιο του Mordillo:


Εικόνα
Πολύ καλό. :)
Gavalas for President! :grfl:

λαθρολάγνο κουρκουμπίνι
Δημοσιεύσεις: 92
Εγγραφή: 20 Μάιος 2024, 11:43

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από λαθρολάγνο κουρκουμπίνι » 15 Ιουν 2024, 10:38

Casp έγραψε:
23 Απρ 2024, 15:14
ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Απρ 2024, 15:08
Casp έγραψε:
23 Απρ 2024, 15:02
Και μένα μου άρεσε πολύ όμως και θα το φοράω και γενικά σε εξόδους, δεν είναι για μια φορά.
Και πολύ καλά θα κάνεις. Γενικώς, η φάση "καλό ρούχο για μια φορά" είναι λίγο αλλού γι' αλλού νοοτροπία. :lol:
Plus το ότι δεν μου αρέσουν τα πολύ επίσημα ρούχα ούτως ή άλλως. Προτιμώ τα πιο απλά και διακριτικά.

Η πεθερά μου πχ θα ντυθεί υπερπαραγωγή και της αρέσουν πολύ τα γυαλιστερά (αλλά οκ, αυτή πες δικαιολογείται, παντρεύει την κόρη της και έχει άλλο στυλ). Θα με πήγαινε στο κατάστημα που ψώνισε το δικό της φόρεμα αλλά το απέφυγα διακριτικά. Όταν της είπα ότι πήρα ήδη δεν της πολυάρεσε και άρχισε να του βρίσκει προβλήματα επειδή από πίσω είναι έτσι (και είναι πολλά τα λεφτά του -110-):

Εικόνα

αλλά εμένα δεν με νοιάζει. Της είπα ότι είναι κάτι που θα το ξαναφορέσω πολλές φορές και αναγκάστηκε να το χωνέψει.

Αν είσαι η τραγουδίστρια για το γλέντι μετά τον γάμο, καλό είναι. Αλλιώς, δευτεράντζαν.
Annibas έγραψε:
18 Μαρ 2022, 13:30
Είναι απάτη πραγματικά το πιθανότερο, το περίεργο είναι πως είχε στηθεί η απάτη τόσους αιώνες και με τέτοια επιτυχία.

Casp
Δημοσιεύσεις: 3110
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » Σήμερα, 16:27

λαθρολάγνο κουρκουμπίνι έγραψε:
15 Ιουν 2024, 10:38
Casp έγραψε:
23 Απρ 2024, 15:14
ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Απρ 2024, 15:08


Και πολύ καλά θα κάνεις. Γενικώς, η φάση "καλό ρούχο για μια φορά" είναι λίγο αλλού γι' αλλού νοοτροπία. :lol:
Plus το ότι δεν μου αρέσουν τα πολύ επίσημα ρούχα ούτως ή άλλως. Προτιμώ τα πιο απλά και διακριτικά.

Η πεθερά μου πχ θα ντυθεί υπερπαραγωγή και της αρέσουν πολύ τα γυαλιστερά (αλλά οκ, αυτή πες δικαιολογείται, παντρεύει την κόρη της και έχει άλλο στυλ). Θα με πήγαινε στο κατάστημα που ψώνισε το δικό της φόρεμα αλλά το απέφυγα διακριτικά. Όταν της είπα ότι πήρα ήδη δεν της πολυάρεσε και άρχισε να του βρίσκει προβλήματα επειδή από πίσω είναι έτσι (και είναι πολλά τα λεφτά του -110-):

Εικόνα

αλλά εμένα δεν με νοιάζει. Της είπα ότι είναι κάτι που θα το ξαναφορέσω πολλές φορές και αναγκάστηκε να το χωνέψει.

Αν είσαι η τραγουδίστρια για το γλέντι μετά τον γάμο, καλό είναι. Αλλιώς, δευτεράντζαν.
Α καλώς τον Μένιο μας!

Έχασες γιατί δεν έβαλα αυτό τελικά.
Είχα βρεθεί με τον αδερφό μου και μου έφερε 2-3 φορέματα που είχα. Πάλι μαύρο έβαλα αλλά ήταν πιο όμορφο (και ομοιόμορφο, επειδή αυτό από κάτω είναι σαν παντελονάκι).
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Life style”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών