Θέμης Κανέλλος: Έκανε πλαστική στα οπίσθια και μας δείχνει τη νέα του εικόνα

Διασκέδαση, μόδα, life style, dolce vita
Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9478
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Θέμης Κανέλλος: Έκανε πλαστική στα οπίσθια και μας δείχνει τη νέα του εικόνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 11 Ιούλ 2023, 21:33

user έγραψε:
11 Ιούλ 2023, 21:29
Isildur έγραψε:
11 Ιούλ 2023, 20:35
user έγραψε:
11 Ιούλ 2023, 16:58


Κι εγώ βλέπω ανθρώπους που είναι κάθετοι. Μη τολμήσω να ρωτήσω κάτι, μου συμπεριφέρονται σαν ψεκ, μην τολμήσω να πω πως αηδιάζω με τον Κανέλλο, εξισώνομαι με αντρογυναικο και μπιτς. Μόνο οι άντρες να μιλούν λοιπόν γιατί αλλιώς δεν είμαι παναγίτσα αλλά .... απλώς ένας άνθρωπος. Τεσπά.



Γενικό είναι το σχόλιο, όχι μόνο πάνω σ' αυτό που είπες εσύ.
Όχι μαρή, με παρεξήγησες. Δεν σχολιάζω (εδώ, αλλού το έκανα :lol: ) το γεγονός ότι ρωτάς για τα μπόλια και θες να μάθεις κλπ. Άλλο αυτό και άλλη συζήτηση αυτή, με τις δικές τις προεκτάσεις και παραμέτρους. Απλά σου λέω, ότι τη λογική "είσαι αμπόλιαστος, δεν σε κάνω παρέα" δεν την συνηθίζουν οι μπολιασμένοι που γνωρίζω και είναι και πάρα πολλοί, πολύ περισσότεροι απ' τους αμπόλιαστους (και τέτοιους γνωρίζω ή και κάνω παρέα, φυσικά). Το αντίθετο όμως το έχω ακούσει από γνωστούς μου. Και όχι μόνο στην πλάκα, έτσι; Και όχι μόνο τότε που υπήρχε η μεγάλη κόντρα μπολιασμένων/αμπόλιαστων λόγω των γνωστών συνθηκών και των μέτρων της κυβέρνησης κλπ, αλλά ακόμα και σήμερα.
Ρε πουλάκι μου κι εγώ κάνω παρέα με πολλούς μπολιασμένους και με κάνουν παρέα και δεν έχουμε θέματα. Το νήμα δεν το έκανα για να πυροδοτήσω κόντρα ανάμεσα. Απλώς ήθελα να δω τι γίνεται μ' αυτό το θέμα, μόνο αυτό.
Και νά σου πω και κάτι; Όταν ήταν η μεγάλη κόντρα, οι εμβολιασμένοι έλεγαν ότι οι ανεμβολίαστοι κάνουν επίθεση και το ίδιο ακριβώς ισχυρίζονταν κι οι ανεμβολίαστοι για τους εμβολιασμένους........ δηλαδή απ' αυτό και μόνο...δες πόσο ίδιοι είμαστε όλοι...

Τεσπά δεν θα συζητήσω πόσοι εμβολιασμένοι παραδέχτηκαν πράγματα για τα οποία έβριζαν τους ψεκ και τους εξισωναν με ό,τι πιο γραφικό.
Δεν θέλω να κάνω τέτοια συζήτηση.
Το θέμα του σεξ με απασχολούσε και ρώτησα.

Αυτά :)
Δεν λέω κάτι άλλο βρε. Γι' αυτό και είπα τι γίνεται "πλέον" και όχι την περίοδο της ανωμαλίας.


ΥΓ, δεν αναφέρομαι στο σεξ, έτσι; :003:
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10444
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: Θέμης Κανέλλος: Έκανε πλαστική στα οπίσθια και μας δείχνει τη νέα του εικόνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 11 Ιούλ 2023, 21:34

Δεν νομίζω να υπάρχει άνθρωπος εδώ μέσα να μην αηδιάζει με τον Κανελλο

user0972003
Δημοσιεύσεις: 3683
Εγγραφή: 12 Φεβ 2023, 18:41

Re: Θέμης Κανέλλος: Έκανε πλαστική στα οπίσθια και μας δείχνει τη νέα του εικόνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από user0972003 » 11 Ιούλ 2023, 22:39

Isildur έγραψε:
11 Ιούλ 2023, 20:26
user έγραψε:
11 Ιούλ 2023, 18:55
Isildur έγραψε:
11 Ιούλ 2023, 14:57

Κι αν δεν έκανες τα μπόλια Σαλαμάνδρα
Κι αν χωρίς ακίδες να 'χει ψάχνεις άνδρα
Σε γουστάρω σαν ανόθευτο βιτάμ
Σερσέ λα φαμ, σερσέ λα φαμ.

Sid Vicious
Hey τώρα το είδα αυτό :003::lol:

Μόνο μια στροφή;; Θέλω κι άλλο :D
Της στιγμής ήταν βρε. Άσε που, το έγραψε ο Sid, δεν είδες την υπογραφή; :003:
:lol:

Ναι ναι καλά, αν δεν ανοίξει το γυράδικο την Κυριακή το βραδάκι για να περάσω να φάω πιτόγυρο δεν πείθομαι :102::smt005::fp:

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28546
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Θέμης Κανέλλος: Έκανε πλαστική στα οπίσθια και μας δείχνει τη νέα του εικόνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 11 Ιούλ 2023, 22:42

jason0 έγραψε:
11 Ιούλ 2023, 21:34
Δεν νομίζω να υπάρχει άνθρωπος εδώ μέσα να μην αηδιάζει με τον Κανελλο
Ε ναι,να ειχε φτιαξει κωλο μονο με γυμναστηριο να του λεγαμε μπραβο,τωρα μεχ
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Θέμης Κανέλλος: Έκανε πλαστική στα οπίσθια και μας δείχνει τη νέα του εικόνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 11 Ιούλ 2023, 22:44

jason0 έγραψε:
11 Ιούλ 2023, 21:34
Δεν νομίζω να υπάρχει άνθρωπος εδώ μέσα να μην αηδιάζει με τον Κανελλο
Ήμουν πριν κάνα δίμηνο σε καφετέρια στη Μεταξουργα. Λέει ένας φίλος "αυτός εκεί είναι ο Κανελλος". Δεν ήξερα καν ποιος είναι. Μέσα στην εναλλακτικη πουστια της Αθήνας, πέρασε απαρατήρητος

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Θέμης Κανέλλος: Έκανε πλαστική στα οπίσθια και μας δείχνει τη νέα του εικόνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 12 Ιούλ 2023, 14:56

Isildur έγραψε:
11 Ιούλ 2023, 20:25
Gherschaagk έγραψε:
11 Ιούλ 2023, 18:08
Μαδουραίος έγραψε:
11 Ιούλ 2023, 13:58


Ανωμαλία ως γυναίκα να πηγαίνεις με άνδρες;

:p2:
Με ρώτησες αν θα έμπαινα σε έναν γκέη που δεν γουστάρει γυναίκες.

Η απάντηση σε μια τέτοια ερώτηση είναι πως δεν είμαι ανώμαλη να γουστάρω γκέη άντρες ή μονόκερους.
Για 15 μύρια όμως θα έμπαινες και θα τα μοιραζόσουν με τον άντρα σου, κάτι τέτοιο δεν είπες πιο πριν;
Το είπα; Με τσάκωσες.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Γυφτάκι
Δημοσιεύσεις: 797
Εγγραφή: 10 Ιουν 2023, 16:54

Re: Θέμης Κανέλλος: Έκανε πλαστική στα οπίσθια και μας δείχνει τη νέα του εικόνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γυφτάκι » 12 Ιούλ 2023, 15:00

jason0 έγραψε:
11 Ιούλ 2023, 21:34
Δεν νομίζω να υπάρχει άνθρωπος εδώ μέσα να μην αηδιάζει με τον Κανελλο
Μπα .. μή το λές . Εδώ τα μέλη για 18 σελίδες ασχολούνται με το κωλαράκι του Κανέλου :smt005:

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9478
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Θέμης Κανέλλος: Έκανε πλαστική στα οπίσθια και μας δείχνει τη νέα του εικόνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 12 Ιούλ 2023, 15:39

Gherschaagk έγραψε:
12 Ιούλ 2023, 14:56
Isildur έγραψε:
11 Ιούλ 2023, 20:25
Gherschaagk έγραψε:
11 Ιούλ 2023, 18:08


Με ρώτησες αν θα έμπαινα σε έναν γκέη που δεν γουστάρει γυναίκες.

Η απάντηση σε μια τέτοια ερώτηση είναι πως δεν είμαι ανώμαλη να γουστάρω γκέη άντρες ή μονόκερους.
Για 15 μύρια όμως θα έμπαινες και θα τα μοιραζόσουν με τον άντρα σου, κάτι τέτοιο δεν είπες πιο πριν;
Το είπα; Με τσάκωσες.
:lol:
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Θέμης Κανέλλος: Έκανε πλαστική στα οπίσθια και μας δείχνει τη νέα του εικόνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 12 Ιούλ 2023, 15:54

Isildur έγραψε:
12 Ιούλ 2023, 15:39
Gherschaagk έγραψε:
12 Ιούλ 2023, 14:56
Isildur έγραψε:
11 Ιούλ 2023, 20:25

Για 15 μύρια όμως θα έμπαινες και θα τα μοιραζόσουν με τον άντρα σου, κάτι τέτοιο δεν είπες πιο πριν;
Το είπα; Με τσάκωσες.
:lol:
Το θέμα είναι να ξεκαθαρίσουμε τι σημαίνει έμπαινες. Συνήθως το κάνουν οι άντρες. Οι γυναίκες εκ των πραγμάτων δεν μπορούν. Εκτός κι αν υπάρχει διαθέσιμος εξοπλισμός.

Οπότε για 15 μύρια με τον κατάλληλο εξοπλισμό, ναι κανένα πρόβλημα, αλλά στην περίπτωση που θα χρησιμοποιηθεί εξοπλισμός και είμαι εγώ αυτή που θα τον διαπεράσω, ούτε κέρατο δεν μπορεί να θεωρηθεί γιατί εκ των πραγμάτων δεν είναι Τα υπόλοιπα δεν νομίζω πως θα συμβούν ποτέ. Ούτε εγώ θα καθόμουν ποτέ στον Θεμόκερο, ούτε ο Θεμόκερος θα έμπαινε ποτέ σε γυναίκα.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9478
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Θέμης Κανέλλος: Έκανε πλαστική στα οπίσθια και μας δείχνει τη νέα του εικόνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 12 Ιούλ 2023, 16:07

Gherschaagk έγραψε:
12 Ιούλ 2023, 15:54
Isildur έγραψε:
12 Ιούλ 2023, 15:39
Gherschaagk έγραψε:
12 Ιούλ 2023, 14:56


Το είπα; Με τσάκωσες.
:lol:
Το θέμα είναι να ξεκαθαρίσουμε τι σημαίνει έμπαινες. Συνήθως το κάνουν οι άντρες. Οι γυναίκες εκ των πραγμάτων δεν μπορούν. Εκτός κι αν υπάρχει διαθέσιμος εξοπλισμός.

Οπότε για 15 μύρια με τον κατάλληλο εξοπλισμό, ναι κανένα πρόβλημα, αλλά στην περίπτωση που θα χρησιμοποιηθεί εξοπλισμός και είμαι εγώ αυτή που θα τον διαπεράσω, ούτε κέρατο δεν μπορεί να θεωρηθεί γιατί εκ των πραγμάτων δεν είναι Τα υπόλοιπα δεν νομίζω πως θα συμβούν ποτέ. Ούτε εγώ θα καθόμουν ποτέ στον Θεμόκερο, ούτε ο Θεμόκερος θα έμπαινε ποτέ σε γυναίκα.
Ναι βρε, κατάλαβα πώς το εννοούσες. Απλά εντόπισα μια αντίφαση στα δυο σου σχόλια και το ανέφερα.
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14743
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Θέμης Κανέλλος: Έκανε πλαστική στα οπίσθια και μας δείχνει τη νέα του εικόνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 12 Ιούλ 2023, 16:27

Isildur έγραψε:
12 Ιούλ 2023, 16:07
Gherschaagk έγραψε:
12 Ιούλ 2023, 15:54
Isildur έγραψε:
12 Ιούλ 2023, 15:39

:lol:
Το θέμα είναι να ξεκαθαρίσουμε τι σημαίνει έμπαινες. Συνήθως το κάνουν οι άντρες. Οι γυναίκες εκ των πραγμάτων δεν μπορούν. Εκτός κι αν υπάρχει διαθέσιμος εξοπλισμός.

Οπότε για 15 μύρια με τον κατάλληλο εξοπλισμό, ναι κανένα πρόβλημα, αλλά στην περίπτωση που θα χρησιμοποιηθεί εξοπλισμός και είμαι εγώ αυτή που θα τον διαπεράσω, ούτε κέρατο δεν μπορεί να θεωρηθεί γιατί εκ των πραγμάτων δεν είναι Τα υπόλοιπα δεν νομίζω πως θα συμβούν ποτέ. Ούτε εγώ θα καθόμουν ποτέ στον Θεμόκερο, ούτε ο Θεμόκερος θα έμπαινε ποτέ σε γυναίκα.
Ναι βρε, κατάλαβα πώς το εννοούσες. Απλά εντόπισα μια αντίφαση στα δυο σου σχόλια και το ανέφερα.
Τύπε, εκτός από το να απολογείσαι και να δικαιολογείσαι συνεχώς στις γυναίκες του πχώρουμ, τι αλλά χόμπι έχεις;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9478
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Θέμης Κανέλλος: Έκανε πλαστική στα οπίσθια και μας δείχνει τη νέα του εικόνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 12 Ιούλ 2023, 16:31

Feindflug έγραψε:
12 Ιούλ 2023, 16:27
Isildur έγραψε:
12 Ιούλ 2023, 16:07
Gherschaagk έγραψε:
12 Ιούλ 2023, 15:54


Το θέμα είναι να ξεκαθαρίσουμε τι σημαίνει έμπαινες. Συνήθως το κάνουν οι άντρες. Οι γυναίκες εκ των πραγμάτων δεν μπορούν. Εκτός κι αν υπάρχει διαθέσιμος εξοπλισμός.

Οπότε για 15 μύρια με τον κατάλληλο εξοπλισμό, ναι κανένα πρόβλημα, αλλά στην περίπτωση που θα χρησιμοποιηθεί εξοπλισμός και είμαι εγώ αυτή που θα τον διαπεράσω, ούτε κέρατο δεν μπορεί να θεωρηθεί γιατί εκ των πραγμάτων δεν είναι Τα υπόλοιπα δεν νομίζω πως θα συμβούν ποτέ. Ούτε εγώ θα καθόμουν ποτέ στον Θεμόκερο, ούτε ο Θεμόκερος θα έμπαινε ποτέ σε γυναίκα.
Ναι βρε, κατάλαβα πώς το εννοούσες. Απλά εντόπισα μια αντίφαση στα δυο σου σχόλια και το ανέφερα.
Τύπε, εκτός από το να απολογείσαι και να δικαιολογείσαι συνεχώς στις γυναίκες του πχώρουμ, τι αλλά χόμπι έχεις;
Να το κάνω και με τους άντρες.
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 12090
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Θέμης Κανέλλος: Έκανε πλαστική στα οπίσθια και μας δείχνει τη νέα του εικόνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 12 Ιούλ 2023, 17:17

user έγραψε:
11 Ιούλ 2023, 22:39
Isildur έγραψε:
11 Ιούλ 2023, 20:26
user έγραψε:
11 Ιούλ 2023, 18:55


Hey τώρα το είδα αυτό :003::lol:

Μόνο μια στροφή;; Θέλω κι άλλο :D
Της στιγμής ήταν βρε. Άσε που, το έγραψε ο Sid, δεν είδες την υπογραφή; :003:
:lol:

Ναι ναι καλά, αν δεν ανοίξει το γυράδικο την Κυριακή το βραδάκι για να περάσω να φάω πιτόγυρο δεν πείθομαι :102::smt005::fp:
Η αλήθεια είναι πως στην έως τώρα ζωή μου έχω κάνει πολλά για γυναίκα, το παραδέχομαι. Άλλωστε αυτή είναι η τραγική Μοίρα του Ανδρός, η Καταστροφή. Και η στωική αποδοχή της.
Όπως έγραψε και ο Mishima στο ποίημα θανάτου του (jisei) προς την σύζυγο του Υοκο "η πτώση είναι η πεμπτουσία του άνθους".
Ζήτησε μου λοιπόν να κατακτήσω τους ουρανούς και τα υψηλότερα βουνά, θα τα καταφέρω, ζήτησε μου να κατέβω στην βαθύτερη κόλαση, θα κατέβω. Ακόμα ζήτησε μου να κυριεύσω τον κόσμο όλο και να στον χαρίσω, στον γαλαξία να δώσω το όνομα σου να το τραγουδούν χιλιάδες ήλιοι μέχρι και το σύμπαν ακόμα να σβήσει. Ζήτησε μου να απαγγείλω ποιήματα του Χέλη, δεν θα φοβηθώ. Ή να σκοτώσω δράκους, ακόμα και τον Isildur.
Όμως μην μου ζητάς να πέσω τόσο χαμηλά, να δουλέψω Κυριακή, δεν θα το κάνω. Γιατί αν το κάνω θα πάψεις να με αγαπάς που έπεσα τόσο χαμηλά, θα νιώθεις ότι έπεσες και εσύ. Πιάσε το χέρι μου λοιπόν και μην μου ζητάς αυτό.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

user0972003
Δημοσιεύσεις: 3683
Εγγραφή: 12 Φεβ 2023, 18:41

Re: Θέμης Κανέλλος: Έκανε πλαστική στα οπίσθια και μας δείχνει τη νέα του εικόνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από user0972003 » 12 Ιούλ 2023, 17:52

Sid Vicious έγραψε:
12 Ιούλ 2023, 17:17
user έγραψε:
11 Ιούλ 2023, 22:39
Isildur έγραψε:
11 Ιούλ 2023, 20:26

Της στιγμής ήταν βρε. Άσε που, το έγραψε ο Sid, δεν είδες την υπογραφή; :003:
:lol:

Ναι ναι καλά, αν δεν ανοίξει το γυράδικο την Κυριακή το βραδάκι για να περάσω να φάω πιτόγυρο δεν πείθομαι :102::smt005::fp:
Η αλήθεια είναι πως στην έως τώρα ζωή μου έχω κάνει πολλά για γυναίκα, το παραδέχομαι. Άλλωστε αυτή είναι η τραγική Μοίρα του Ανδρός, η Καταστροφή. Και η στωική αποδοχή της.
Όπως έγραψε και ο Mishima στο ποίημα θανάτου του (jisei) προς την σύζυγο του Υοκο "η πτώση είναι η πεμπτουσία του άνθους".
Ζήτησε μου λοιπόν να κατακτήσω τους ουρανούς και τα υψηλότερα βουνά, θα τα καταφέρω, ζήτησε μου να κατέβω στην βαθύτερη κόλαση, θα κατέβω. Ακόμα ζήτησε μου να κυριεύσω τον κόσμο όλο και να στον χαρίσω, στον γαλαξία να δώσω το όνομα σου να το τραγουδούν χιλιάδες ήλιοι μέχρι και το σύμπαν ακόμα να σβήσει. Ζήτησε μου να απαγγείλω ποιήματα του Χέλη, δεν θα φοβηθώ. Ή να σκοτώσω δράκους, ακόμα και τον Isildur.
Όμως μην μου ζητάς να πέσω τόσο χαμηλά, να δουλέψω Κυριακή, δεν θα το κάνω. Γιατί αν το κάνω θα πάψεις να με αγαπάς που έπεσα τόσο χαμηλά, θα νιώθεις ότι έπεσες και εσύ. Πιάσε το χέρι μου λοιπόν και μην μου ζητάς αυτό.

😆😆😆

Έχεις αρχίσει να με πείθεις.....

Χμμμμ...για να το σκεφτώ :p2:

.......

Το βρήκα! Σαν Σαχλώμη που είμαι.....Θέλω το κεφάλι του Ιωάννη......
...έχμ του Δημήτρη κ εννοώ! Θα τον βρεις στο δωμάτιο επισκεπτών! :p1:

Σε πιατέλα....

Εεεε? Θα το κάνεις.?????

:D:D

Και μετά όχι απλώς θα σου στείλω όλες τις φωτογραφίες μου για να μου κάτσεις, αλλά θα σου χορέψω και τον χορό των επτά πέπλων...

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 12090
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Θέμης Κανέλλος: Έκανε πλαστική στα οπίσθια και μας δείχνει τη νέα του εικόνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 12 Ιούλ 2023, 18:13

Δεσποσύνη μου δεν θα δειλιάσω
Στον άθλο αυτό δεν θα 'μαι λίγος
Της Ιπποσύνης θα φορώ το ράσο
Στο κτήνος φέρω του χαμού ρίγος
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Life style”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών