My style !

Διασκέδαση, μόδα, life style, dolce vita
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 07 Σεπ 2021, 18:09

περαστική έγραψε:
07 Σεπ 2021, 18:04
Naida έγραψε:
07 Σεπ 2021, 17:54
περαστική έγραψε:
07 Σεπ 2021, 17:48


Θα το δοκιμάσω γιατί σου έχω εμπιστοσύνη στα αρώματα. Ξαναπήρα το her τώρα που είμαι αεροδρόμιο :)

Το αγαπημένο μου τώρα βέβαια είναι το libre της Saint Laurent, το βάζω κάθε φορά που περνάω :lol: όπως επίσης το l'imperatrice 3 της dolce gabbana που το βρήκα με 35 ευρώ αλλά έχω την εντύπωση πως δεν κρατάει πολύ η μυρωδιά.
Πω πω κι εγώ αν ήμουν σε τέτοιο μέρος, όλο σε αυτά θα ήμουν. Είναι πανάκριβα τα άτιμα :-? Το Libre είναι γαματο, το άλλο δεν το ξέρω. Εν τω μεταξύ δεν καταλαβαίνω πως κάποια μπορεί να έχει μόνο ένα άρωμα. Ακούω που λένε είναι το άρωμα μου και δεν το αλλάζω.
Μα πως γίνεται να έχεις ένα άρωμα μόνο από τ στιγμή που κυκλοφορούν τόσα υπέροχα;
Μύρισε το και πες μου γνώμη!
Ναι ακριβώς αυτό! Κολλάω ανά περιόδους με κάποιο και μετά δοκιμάζω κάτι άλλο και πορώνομαι μ' αυτό. Βέβαια τα αγαπημένα είναι αγαπημένα, είναι και τι σου "κάθεται" στο δέρμα. Θα το δοκιμάσω σίγουρα, αύριο κιόλας :P
Αυτό ακριβώς κάποια αγαπημένα στάνταρακια αλλά πολλά και διάφορα καινούρια. Ευχαριστώ και για την ψήφο εμπιστοσύνης :g094:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

περαστική

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστική » 07 Σεπ 2021, 18:14

Naida έγραψε:
07 Σεπ 2021, 18:09
Αυτό ακριβώς κάποια αγαπημένα στάνταρακια αλλά πολλά και διάφορα καινούρια. Ευχαριστώ και για την ψήφο εμπιστοσύνης :g094:
Αλίμονο :D

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 07 Σεπ 2021, 21:08

περαστική έγραψε:
07 Σεπ 2021, 17:48
Naida έγραψε:
07 Σεπ 2021, 17:34
Το φορούσε μια κοπέλα στο σούπερ και μύριζε απίστευτα υπέροχα. Βέβαια δεν θέλω να προδωσω το δικό μου, αλλά θα ήθελα να το δοκιμάσω. Idole lancome.

[img]https://i.postimg.cc/3rD4Sw4X/idol ... .jpg[/img]
Θα το δοκιμάσω γιατί σου έχω εμπιστοσύνη στα αρώματα. Ξαναπήρα το her τώρα που είμαι αεροδρόμιο :)

Το αγαπημένο μου τώρα βέβαια είναι το libre της Saint Laurent, το βάζω κάθε φορά που περνάω :lol: όπως επίσης το l'imperatrice 3 της dolce gabbana που το βρήκα με 35 ευρώ αλλά έχω την εντύπωση πως δεν κρατάει πολύ η μυρωδιά.
Τα καλοκαιρινά αρώματα δεν κρατάνε.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

περαστική

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστική » 08 Σεπ 2021, 17:47

Gherschaagk έγραψε:
07 Σεπ 2021, 21:08
περαστική έγραψε:
07 Σεπ 2021, 17:48
Naida έγραψε:
07 Σεπ 2021, 17:34
Το φορούσε μια κοπέλα στο σούπερ και μύριζε απίστευτα υπέροχα. Βέβαια δεν θέλω να προδωσω το δικό μου, αλλά θα ήθελα να το δοκιμάσω. Idole lancome.

[img]https://i.postimg.cc/3rD4Sw4X/idol ... .jpg[/img]
Θα το δοκιμάσω γιατί σου έχω εμπιστοσύνη στα αρώματα. Ξαναπήρα το her τώρα που είμαι αεροδρόμιο :)

Το αγαπημένο μου τώρα βέβαια είναι το libre της Saint Laurent, το βάζω κάθε φορά που περνάω :lol: όπως επίσης το l'imperatrice 3 της dolce gabbana που το βρήκα με 35 ευρώ αλλά έχω την εντύπωση πως δεν κρατάει πολύ η μυρωδιά.
Τα καλοκαιρινά αρώματα δεν κρατάνε.
Ισχύει δυστυχώς.

Και το idole καλοκαιρινό είναι; Naidaκι το δοκίμασα και μ' άρεσε πολύ! Αλλά το μυριζόμουν πάνω μου κανά 2ωρο μαξ :( Μου θύμισε και το l'imperatrice κιόλας :lol: Όταν ξαναπέρασα λίγο πριν σχολάσω είχε και ένα άλλο δίπλα του της ίδιας εταιρίας (δεν θυμάμαι όνομα) και μ' άρεσε κι' αυτό. Δεν ξέρω αν μόλις το είχε βάλει η κοπέλα στο σούπερ ή αν πάνω της κρατάει αλλά σε μένα δυστυχώς και στην συνάδελφο που το έβαλε δεν μας κράτησε η μυρωδιά :(

περαστική

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστική » 08 Σεπ 2021, 17:51

Μ' αρέσουν πολύ και τα IQ parfumerie πάντως που έχετε στην Ελλάδα. Τα ανακάλυψα τυχαία στην Ρήγα Φεραίου στην Πάτρα επειδή έχει κοπέλες έξω και σε ψεκάζουν. Δυστυχώς δεν έχουμε στην Κύπρο, είναι και πολύ φθηνά.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 08 Σεπ 2021, 18:00

περαστική έγραψε:
08 Σεπ 2021, 17:47
Gherschaagk έγραψε:
07 Σεπ 2021, 21:08
περαστική έγραψε:
07 Σεπ 2021, 17:48


Θα το δοκιμάσω γιατί σου έχω εμπιστοσύνη στα αρώματα. Ξαναπήρα το her τώρα που είμαι αεροδρόμιο :)

Το αγαπημένο μου τώρα βέβαια είναι το libre της Saint Laurent, το βάζω κάθε φορά που περνάω :lol: όπως επίσης το l'imperatrice 3 της dolce gabbana που το βρήκα με 35 ευρώ αλλά έχω την εντύπωση πως δεν κρατάει πολύ η μυρωδιά.
Τα καλοκαιρινά αρώματα δεν κρατάνε.
Ισχύει δυστυχώς.

Και το idole καλοκαιρινό είναι; Naidaκι το δοκίμασα και μ' άρεσε πολύ! Αλλά το μυριζόμουν πάνω μου κανά 2ωρο μαξ :( Μου θύμισε και το l'imperatrice κιόλας :lol: Όταν ξαναπέρασα λίγο πριν σχολάσω είχε και ένα άλλο δίπλα του της ίδιας εταιρίας (δεν θυμάμαι όνομα) και μ' άρεσε κι' αυτό. Δεν ξέρω αν μόλις το είχε βάλει η κοπέλα στο σούπερ ή αν πάνω της κρατάει αλλά σε μένα δυστυχώς και στην συνάδελφο που το έβαλε δεν μας κράτησε η μυρωδιά :(
Θα πάω να ψεκαστω και εγώ άμα πάω χοντος.
Αυτό που λέτε με την διάρκεια το έχω παρατηρήσει και εγώ σε άλλον κρατάει πολύ σε άλλον ελάχιστα το ίδιο άρωμα. Επίσης τα αντρικά αρώματα κρατάνε πιο πολύ. Ακόμα και εαν αγκαλιάσω άτομο με ανδρικό άρωμα μπορεί να μυρίζω ως την επόμενη. Δεν φεύγει. Το δικό μου μετα απο λόγο δεν μου μυρίζει σε μένα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

περαστική

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστική » 08 Σεπ 2021, 18:04

Naida έγραψε:
08 Σεπ 2021, 18:00
περαστική έγραψε:
08 Σεπ 2021, 17:47
Gherschaagk έγραψε:
07 Σεπ 2021, 21:08


Τα καλοκαιρινά αρώματα δεν κρατάνε.
Ισχύει δυστυχώς.

Και το idole καλοκαιρινό είναι; Naidaκι το δοκίμασα και μ' άρεσε πολύ! Αλλά το μυριζόμουν πάνω μου κανά 2ωρο μαξ :( Μου θύμισε και το l'imperatrice κιόλας :lol: Όταν ξαναπέρασα λίγο πριν σχολάσω είχε και ένα άλλο δίπλα του της ίδιας εταιρίας (δεν θυμάμαι όνομα) και μ' άρεσε κι' αυτό. Δεν ξέρω αν μόλις το είχε βάλει η κοπέλα στο σούπερ ή αν πάνω της κρατάει αλλά σε μένα δυστυχώς και στην συνάδελφο που το έβαλε δεν μας κράτησε η μυρωδιά :(
Θα πάω να ψεκαστω και εγώ άμα πάω χοντος.
Αυτό που λέτε με την διάρκεια το έχω παρατηρήσει και εγώ σε άλλον κρατάει πολύ σε άλλον ελάχιστα το ίδιο άρωμα. Επίσης τα αντρικά αρώματα κρατάνε πιο πολύ. Ακόμα και εαν αγκαλιάσω άτομο με ανδρικό άρωμα μπορεί να μυρίζω ως την επόμενη. Δεν φεύγει. Το δικό μου μετα απο λόγο δεν μου μυρίζει σε μένα.
Ακριβώς. Αχ αντρικά αρώματα, μεγάλη αδικία γμτ :lol: πάντως και με το her μου συμβαίνει αυτό. Ενώ νομίζω πως δεν κρατάει η μυρωδιά, έρχεται κάποιος μετά από ώρες και κάνει κοπλιμέντο για το άρωμα :Ρ

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 08 Σεπ 2021, 19:50

Είτε ανδρικά, είτε γυναικεία τα καλοκαιρινά κρατάνε λιγότερο.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 08 Σεπ 2021, 20:45

περαστική έγραψε:
08 Σεπ 2021, 18:04
Naida έγραψε:
08 Σεπ 2021, 18:00
περαστική έγραψε:
08 Σεπ 2021, 17:47


Ισχύει δυστυχώς.

Και το idole καλοκαιρινό είναι; Naidaκι το δοκίμασα και μ' άρεσε πολύ! Αλλά το μυριζόμουν πάνω μου κανά 2ωρο μαξ :( Μου θύμισε και το l'imperatrice κιόλας :lol: Όταν ξαναπέρασα λίγο πριν σχολάσω είχε και ένα άλλο δίπλα του της ίδιας εταιρίας (δεν θυμάμαι όνομα) και μ' άρεσε κι' αυτό. Δεν ξέρω αν μόλις το είχε βάλει η κοπέλα στο σούπερ ή αν πάνω της κρατάει αλλά σε μένα δυστυχώς και στην συνάδελφο που το έβαλε δεν μας κράτησε η μυρωδιά :(
Θα πάω να ψεκαστω και εγώ άμα πάω χοντος.
Αυτό που λέτε με την διάρκεια το έχω παρατηρήσει και εγώ σε άλλον κρατάει πολύ σε άλλον ελάχιστα το ίδιο άρωμα. Επίσης τα αντρικά αρώματα κρατάνε πιο πολύ. Ακόμα και εαν αγκαλιάσω άτομο με ανδρικό άρωμα μπορεί να μυρίζω ως την επόμενη. Δεν φεύγει. Το δικό μου μετα απο λόγο δεν μου μυρίζει σε μένα.
Ακριβώς. Αχ αντρικά αρώματα, μεγάλη αδικία γμτ :lol: πάντως και με το her μου συμβαίνει αυτό. Ενώ νομίζω πως δεν κρατάει η μυρωδιά, έρχεται κάποιος μετά από ώρες και κάνει κοπλιμέντο για το άρωμα :Ρ
Όντως κάνουν κοπλιμέντα για το άρωμα :003:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 16 Σεπ 2021, 08:58

Θέλω ένα hair mist.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 20 Σεπ 2021, 20:18

Εικόνα

Μου αρέσει αυτή η γλώσσα.

https://suc.gr/gunaikeio-slip-mememe-ps ... ndKHqWXj8Y

Δεν είναι βαμβακερό. :cry
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 22 Σεπ 2021, 04:39

Gherschaagk έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:18
Εικόνα

Μου αρέσει αυτή η γλώσσα.

https://suc.gr/gunaikeio-slip-mememe-ps ... ndKHqWXj8Y

Δεν είναι βαμβακερό. :cry
Ωραίο :lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

περαστική

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστική » 27 Σεπ 2021, 14:18

Εικόνα

Γενικά είμαι του μαύρου, άσπρου, άντε και του μπλε, αλλά... ερωτεύτηκα.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 27 Σεπ 2021, 18:46

Να το πάρεις αλλά να το προσέχεις γιατί κάτι μου λέει πως δύσκολα καθαρίζει.

Εικόνα

Το ζαχαρώνω αλλά δεν είναι πολωτικό και αμφιταλαντεύομαι. Να το πάρω, να μην το πάρω; Ιδού η απορία.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

περαστική

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστική » 27 Σεπ 2021, 20:50

Gherschaagk έγραψε:
27 Σεπ 2021, 18:46
Να το πάρεις αλλά να το προσέχεις γιατί κάτι μου λέει πως δύσκολα καθαρίζει.

Εικόνα

Το ζαχαρώνω αλλά δεν είναι πολωτικό και αμφιταλαντεύομαι. Να το πάρω, να μην το πάρω; Ιδού η απορία.
Ναι έτσι μου φαίνονται και μένα :lol:

Να πάρεις τα γυαλιά. Έχω τα ίδια σε μπλε ηλεκτρικ και μαύρα :lol: η αγαπημένη μου μάρκα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Life style”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών