My style !

Διασκέδαση, μόδα, life style, dolce vita
Άβαταρ μέλους
Fata_Morgana
Δημοσιεύσεις: 2176
Εγγραφή: 15 Οκτ 2023, 22:11

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fata_Morgana » 24 Δεκ 2023, 20:21

Casp ωραίο το outfit αλλά εγώ τρελαίνομαι για το μαλλί σου. Τι θεσπέσια μαλλούρα είναι αυτή :romance-hearteyes:

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα
Δημοσιεύσεις: 2286
Εγγραφή: 15 Σεπ 2023, 00:39

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα » 24 Δεκ 2023, 20:22

Fata_Morgana έγραψε:
24 Δεκ 2023, 20:21
Casp ωραίο το outfit αλλά εγώ τρελαίνομαι για το μαλλί σου. Τι θεσπέσια μαλλούρα είναι αυτή :romance-hearteyes:
Έχει και τα καλά της η υγρασία.

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 10009
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 24 Δεκ 2023, 20:25

Εντωμεταξύ, η Casp είναι από τα ελάχιστα μέλη που έχει ανεβάσει φωτογραφίες ανφας, χωρίς κανένα φίλτρο.
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48652
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 24 Δεκ 2023, 20:29

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
24 Δεκ 2023, 20:22
Fata_Morgana έγραψε:
24 Δεκ 2023, 20:21
Casp ωραίο το outfit αλλά εγώ τρελαίνομαι για το μαλλί σου. Τι θεσπέσια μαλλούρα είναι αυτή :romance-hearteyes:
Έχει και τα καλά της η υγρασία.
:giggle:
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9234
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 24 Δεκ 2023, 20:30

Feindflug έγραψε:
24 Δεκ 2023, 20:14
40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
24 Δεκ 2023, 20:07
Feindflug έγραψε:
24 Δεκ 2023, 17:34

Δηλαδή, τύπισσα, κυκλοφορεί ο έτσι όλη μέρα με αυτά έξω στους δρόμους και το απόγευμα βράδυ που έρχεται, τα βγάζει και τα αφήνει στην κρεβατοκάμαρα;
Τουλάχιστον αν βγούνε κατσαρίδες στο επόμενο σπίτι, όλοι θα ξέρουμε πια ότι δεν ήταν θέμα παλαιό
Δεν ξέρω για κατσαρίδες, τύπε, αλλά ο έτσι έχει φάει κράξιμο για πολλά, δικαίως και αδίκως και για το πιο σημαντικό, που αφήνει τα παπούτσια του στην κρεβατοκάμαρα, δεν τρέχει κάστανο.
Mπορεί να τα κρατάει από την μεριά της για να τα σνιφάρει.
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14691
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 24 Δεκ 2023, 20:32

Bazoomba έγραψε:
24 Δεκ 2023, 20:30
Feindflug έγραψε:
24 Δεκ 2023, 20:14
40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
24 Δεκ 2023, 20:07


Τουλάχιστον αν βγούνε κατσαρίδες στο επόμενο σπίτι, όλοι θα ξέρουμε πια ότι δεν ήταν θέμα παλαιό
Δεν ξέρω για κατσαρίδες, τύπε, αλλά ο έτσι έχει φάει κράξιμο για πολλά, δικαίως και αδίκως και για το πιο σημαντικό, που αφήνει τα παπούτσια του στην κρεβατοκάμαρα, δεν τρέχει κάστανο.
Mπορεί να τα κρατάει από την μεριά της για να τα σνιφάρει.
Αυτή η απάντηση είναι για το νήμα My kink, τύπε.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14618
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 24 Δεκ 2023, 23:44

ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Δεκ 2023, 18:34
Ο κρινόμενος είναι συνήθως αυτός που εκτίθεται.

Ο κριτής που ποτέ δεν εκτίθεται σε ό,τι αφορά στα δικά του προσωπικά δεδομένα των στοιχείων που κρίνει, είναι μαλάκας.

Χωρίς παπάκια.

Ως δωρεάν ψυχοθεραπευτική μέθοδα εκτόνωσης, δεκτή. Αλλά τίποτα παραπάνω.
πάλι λάθος είσαι.ο κρινόμενος είναι αυτός που πάντα εκτίθεται.το θέμα μας είναι ότι ο συγκεκριμένος κρινόμενος βρίσκεται σ αυτή τη θέση χωρίς τη θέληση του και ότι αυτή που τον έβαλε εκεί βάζει χέρι στους κριτές

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 25 Δεκ 2023, 11:33

nowhere έγραψε:
24 Δεκ 2023, 23:44
ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Δεκ 2023, 18:34
Ο κρινόμενος είναι συνήθως αυτός που εκτίθεται.

Ο κριτής που ποτέ δεν εκτίθεται σε ό,τι αφορά στα δικά του προσωπικά δεδομένα των στοιχείων που κρίνει, είναι μαλάκας.

Χωρίς παπάκια.

Ως δωρεάν ψυχοθεραπευτική μέθοδα εκτόνωσης, δεκτή. Αλλά τίποτα παραπάνω.
πάλι λάθος είσαι.ο κρινόμενος είναι αυτός που πάντα εκτίθεται.το θέμα μας είναι ότι ο συγκεκριμένος κρινόμενος βρίσκεται σ αυτή τη θέση χωρίς τη θέληση του και ότι αυτή που τον έβαλε εκεί βάζει χέρι στους κριτές
Μα και ο κριτής κρίνεται. Το ότι κάποιοι δεν το αντιλαμβάνονται και θεωρούν ότι είναι κάτι σαν τον παντεπόπτη οφθαλμό, που η δική ΤΟΥ άποψη βάζει τελεία σε όλα τα ερωτήματα, είναι άλλο θέμα.

Όλοι στο ίδιο πλαίσιο μεταξύ γραφικότητας και σοβαρότητας, κινούνται. Αυτό που θα δει ο α ως γραφικό/υστερικό/φτηνό, ο β θα το εκλάβει ως σοβαρό/αυθεντικό/τίμιο. Ή έστω θα προσποιηθεί ότι το βλέπει ως κάτι τέτοιο για τους δικούς του λόγους. Και η ζωή θα συνεχίζεται. :)
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14618
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 25 Δεκ 2023, 17:24

ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Δεκ 2023, 11:33
Μα και ο κριτής κρίνεται. Το ότι κάποιοι δεν το αντιλαμβάνονται και θεωρούν ότι είναι κάτι σαν τον παντεπόπτη οφθαλμό, που η δική ΤΟΥ άποψη βάζει τελεία σε όλα τα ερωτήματα, είναι άλλο θέμα.

Όλοι στο ίδιο πλαίσιο μεταξύ γραφικότητας και σοβαρότητας, κινούνται. Αυτό που θα δει ο α ως γραφικό/υστερικό/φτηνό, ο β θα το εκλάβει ως σοβαρό/αυθεντικό/τίμιο. Ή έστω θα προσποιηθεί ότι το βλέπει ως κάτι τέτοιο για τους δικούς του λόγους. Και η ζωή θα συνεχίζεται. :)
δεν είναι αυτό το θέμα μας αλλά ακόμα και εκτός θέματος καταφέρνεις να είσαι λάθος.τι λες δλδ ότι για να ψηφίσεις στη γιουριβίζιον ξερωγώ πρέπει να στείλεις και μια δικιά σου σύνθεση?

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7896
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 25 Δεκ 2023, 17:36

Ακόμη και όσοι δεν ενδιαφερόμαστε (αφού δεν έχει αποκτήσει στοιχεία θρίλερ) κάτι έχουμε διαβάσει. Φοβάμαι ότι αν τα βρει και τα διαβάσει θα έχουμε στοιχεία θρίλερ αλλά δεν θα μάθουμε την συνέχεια. :003:

Casp
Δημοσιεύσεις: 2936
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 25 Δεκ 2023, 21:58

Σιγα το σημαντικο και το σοβαρο. Παντα αφηνω τα παπουτσια μου στην κρεβατοκαμαρα (και εγω κι' αυτος). Και εχω ocd και ειμαι πολυ της καθαριοτητας (κι' αυτος το ιδιο, οσοι ερχονται σπιτι μας σχολιαζουν ποσο καθαροι και συγυρισμενοι ειμαστε). Εσεις δεν ξερω τι κανετε σπιτι σας, επιλογη σας να το κανετε αλλα εμεις ειμαστε μια χαρα.

+ το οτι δεν μυριζουν (τα παπουτσια μας, και γενικα τα ποδια μας) και ακομη και οταν ειναι ιδρωμενος αυτος ο ανθρωπος, δηλαδη μουσκεμα (οπως χθες που "λερωσε" και τα σεντονια με ιδρωτα επειδη μαλλον κρυωσε), δεν μυριζει καν. Δηλαδη ειναι να σκας. Ουτε εμενα μυριζει ο ιδρωτας μου, αλλα αυτος ο ανθρωπος ξυπναει και δεν μυριζει καν η ανασα του. Τιποτα. :o
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Casp
Δημοσιεύσεις: 2936
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 25 Δεκ 2023, 23:56

Antares έγραψε:
25 Δεκ 2023, 17:36
Ακόμη και όσοι δεν ενδιαφερόμαστε (αφού δεν έχει αποκτήσει στοιχεία θρίλερ) κάτι έχουμε διαβάσει. Φοβάμαι ότι αν τα βρει και τα διαβάσει θα έχουμε στοιχεία θρίλερ αλλά δεν θα μάθουμε την συνέχεια. :003:
Αυτο τωρα το ειδα. Τι στοιχεια θριλερ; Θα με δειρει ή θα με σκοτωσει; Και για ποιο λογο να το κανει; Επειδη λεω τα προσωπικα μου/μας στο ιντερνετ; Ξερει οτι εχω ψυχολογικα, δεν ειναι κατι καινουριο αυτο :lol:

Μπροστα του η μανα μου του ελεγε οτι γραφω σε ψυχοφορουμ (σε ενα φορουμ ψυχολογιας που εμπαινα παλια) και οτι μαλλον τον γνωρισα απο εκει. (Αυτο υποψιαζοταν η μανα μου). Δεν το σχολιασε καν, ουτε τον νοιαζει.

Και για την μουχλα του ελεγα τα σχολια που μου κανατε και με ρωτησε ποιος μου τα ειπε και του ειπα ξεκαθαρα πως ρωτησα σε φορουμ. Με ρωτησε πού μπηκα και απλα απαντησα «σε ενα τυχαιο φορουμ που βρηκα online». Σιγα μην κατσει να ασχοληθει. Και να ασχοληθει, δεν νομιζω καν να το θεωρησει κατι wow. Θα νευριασει λιγο στην αρχη, θα μου ζητησει τον λογο, θα παει να κανει καμια βολτα για να συνελθει και ως εκει. :003:
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11921
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 26 Δεκ 2023, 00:01

Casp έγραψε:
25 Δεκ 2023, 21:58
Σιγα το σημαντικο και το σοβαρο. Παντα αφηνω τα παπουτσια μου στην κρεβατοκαμαρα (και εγω κι' αυτος). Και εχω ocd και ειμαι πολυ της καθαριοτητας (κι' αυτος το ιδιο, οσοι ερχονται σπιτι μας σχολιαζουν ποσο καθαροι και συγυρισμενοι ειμαστε). Εσεις δεν ξερω τι κανετε σπιτι σας, επιλογη σας να το κανετε αλλα εμεις ειμαστε μια χαρα.

+ το οτι δεν μυριζουν (τα παπουτσια μας, και γενικα τα ποδια μας) και ακομη και οταν ειναι ιδρωμενος αυτος ο ανθρωπος, δηλαδη μουσκεμα (οπως χθες που "λερωσε" και τα σεντονια με ιδρωτα επειδη μαλλον κρυωσε), δεν μυριζει καν. Δηλαδη ειναι να σκας. Ουτε εμενα μυριζει ο ιδρωτας μου, αλλα αυτος ο ανθρωπος ξυπναει και δεν μυριζει καν η ανασα του. Τιποτα. :o
Σύμφωνα με αυτές τις πληροφορίες μπορούμε με ασφάλεια να αποκλείσουμε το ενδεχόμενο να είναι δρακονιανος/ρεπτίλιαν καθότι μυρίζουν οι ανάσες τους ή να είναι δαίμονας οπότε θα μύριζε θειάφι. Όπως επίσης μπορούμε με ασφάλεια να αποκλείσουμε το ενδεχόμενο να είναι Άγιος καθότι γνωστό πως το σώμα τους αποπνέει μύρο
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Casp
Δημοσιεύσεις: 2936
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 26 Δεκ 2023, 00:09

Sid Vicious έγραψε:
26 Δεκ 2023, 00:01
Casp έγραψε:
25 Δεκ 2023, 21:58
Σιγα το σημαντικο και το σοβαρο. Παντα αφηνω τα παπουτσια μου στην κρεβατοκαμαρα (και εγω κι' αυτος). Και εχω ocd και ειμαι πολυ της καθαριοτητας (κι' αυτος το ιδιο, οσοι ερχονται σπιτι μας σχολιαζουν ποσο καθαροι και συγυρισμενοι ειμαστε). Εσεις δεν ξερω τι κανετε σπιτι σας, επιλογη σας να το κανετε αλλα εμεις ειμαστε μια χαρα.

+ το οτι δεν μυριζουν (τα παπουτσια μας, και γενικα τα ποδια μας) και ακομη και οταν ειναι ιδρωμενος αυτος ο ανθρωπος, δηλαδη μουσκεμα (οπως χθες που "λερωσε" και τα σεντονια με ιδρωτα επειδη μαλλον κρυωσε), δεν μυριζει καν. Δηλαδη ειναι να σκας. Ουτε εμενα μυριζει ο ιδρωτας μου, αλλα αυτος ο ανθρωπος ξυπναει και δεν μυριζει καν η ανασα του. Τιποτα. :o
Σύμφωνα με αυτές τις πληροφορίες μπορούμε με ασφάλεια να αποκλείσουμε το ενδεχόμενο να είναι δρακονιανος/ρεπτίλιαν καθότι μυρίζουν οι ανάσες τους ή να είναι δαίμονας οπότε θα μύριζε θειάφι. Όπως επίσης μπορούμε με ασφάλεια να αποκλείσουμε το ενδεχόμενο να είναι Άγιος καθότι γνωστό πως το σώμα τους αποπνέει μύρο

Άγιος σίγουρα δεν είναι. :lol: Είναι απλά «Λατρεία» :lol::romance-hearteyes::romance-hearteyes::hebit::hebit::hebit:
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα
Δημοσιεύσεις: 2286
Εγγραφή: 15 Σεπ 2023, 00:39

Re: My style !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα » 26 Δεκ 2023, 00:50

Casp έγραψε:
25 Δεκ 2023, 21:58
Σιγα το σημαντικο και το σοβαρο. Παντα αφηνω τα παπουτσια μου στην κρεβατοκαμαρα (και εγω κι' αυτος). Και εχω ocd και ειμαι πολυ της καθαριοτητας
Πού να μην ήσουνα δηλαδή.... Τι άλλο θα δούνε τα ματάκια μας εδώ μέσα...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Life style”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών