Σούζη.... τρως;

Διασκέδαση, μόδα, life style, dolce vita
Ορέστης 35

Re: Σούζη.... τρως;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 09 Φεβ 2020, 13:24

Kiki mat έγραψε:
09 Φεβ 2020, 07:06
Ορέστης 35 έγραψε:
08 Φεβ 2020, 22:33
Gherschaagk έγραψε:
08 Φεβ 2020, 21:58
Όχι φίλε. Θα πας στο κοντινό σου γυμναστήριο. Αν μπλέξεις με λεωφορεία δεν θα πας πουθενά.
Σκατα! Εγω σκεφτομουν οτι μπορει να μου κανει καλο να ξεφευγω λιγο απ τη βρωμογειτονια και να μπαινω σε μμμ οπως ο κοσμος που πηγαινει στη δουλεια του. Οι αλλοι ειναι ολη μερα καθε μερα στους δρομους. Αλλα αν ειναι να μην πηγαινω πουθενα...
Ρε χοντρε κάνε ότι θες . Πάρε λεωφορείο,παρε αυτοκίνητο . Ξέρεις αυτή η βλακεία που λένε όλοι " αποφύγετε το αυτοκίνητο όπου μπορείτε" κάνει τον άνθρωπο μαλάκα . Ξέρεις πως πάει ; Σου βάζουν αγγαρείες τις κάνεις με τα πόδια,ευτυχισμενος ότι επιτυγχάνεται ο στόχος για γυμναστική . Μην ακούς κανέναν . Το σωστό είναι να γυμναζεσαι για να γυμναζεσαι και όχι να πηγαίνεις σαν τον μαλάκα παντού με τα πόδια .Πάνε δύο στάσεις παρακάτω με τα πόδια ... Είναι μαλακία ρε ,πως να το κανουμε
Θελει να πει η γκερ οτι θα βαριεμαι να παω λογω ταλαιπωριας με τα μμμ. (μου αρεσει να με λες σκατοχοντρε)

Kiki mat
Δημοσιεύσεις: 1849
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 08:20
Phorum.gr user: Dela

Re: Σούζη.... τρως;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kiki mat » 09 Φεβ 2020, 13:27

Ορέστης 35 έγραψε:
09 Φεβ 2020, 13:24
Kiki mat έγραψε:
09 Φεβ 2020, 07:06
Ορέστης 35 έγραψε:
08 Φεβ 2020, 22:33


Σκατα! Εγω σκεφτομουν οτι μπορει να μου κανει καλο να ξεφευγω λιγο απ τη βρωμογειτονια και να μπαινω σε μμμ οπως ο κοσμος που πηγαινει στη δουλεια του. Οι αλλοι ειναι ολη μερα καθε μερα στους δρομους. Αλλα αν ειναι να μην πηγαινω πουθενα...
Ρε χοντρε κάνε ότι θες . Πάρε λεωφορείο,παρε αυτοκίνητο . Ξέρεις αυτή η βλακεία που λένε όλοι " αποφύγετε το αυτοκίνητο όπου μπορείτε" κάνει τον άνθρωπο μαλάκα . Ξέρεις πως πάει ; Σου βάζουν αγγαρείες τις κάνεις με τα πόδια,ευτυχισμενος ότι επιτυγχάνεται ο στόχος για γυμναστική . Μην ακούς κανέναν . Το σωστό είναι να γυμναζεσαι για να γυμναζεσαι και όχι να πηγαίνεις σαν τον μαλάκα παντού με τα πόδια .Πάνε δύο στάσεις παρακάτω με τα πόδια ... Είναι μαλακία ρε ,πως να το κανουμε
Θελει να πει η γκερ οτι θα βαριεμαι να παω λογω ταλαιπωριας με τα μμμ. (μου αρεσει να με λες σκατοχοντρε)
Δε σε λέω έτσι . Εμένα τα παιδιά μου με λένε όλο τρυφεραδα χοντρό μου πόσουμ

Ορέστης 35

Re: Σούζη.... τρως;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 09 Φεβ 2020, 13:30

Kiki mat έγραψε:
09 Φεβ 2020, 09:25
Εμένα ξερετε τι χαζομαρα με δερνε,φορουσα δεκαπεντεποντα τακούνια και έκανα γενική καθαριότητα . Τα πάντα τα είχα μετατρέψει σε γυμναστική . Όλοι μέρα μετρούσα. Πρόσληψη θερμίδων καύσεις θερμίδων . Τώρα περναω κατάθλιψη ούτε βαφομαι . Συνέρχομαι σιγά σιγά . Θα αρχίσω ,θα κυλησω πάλι στην παράνοια μου . Δεν μπορώ αλλιώς. Μου λένε λόγω υγείας πρέπει να αδυνατισεις και το κίνητρο μου φαίνεται μηδαμηνο .Θα μπω στο συγκεκριμένο επώνυμο φορεματάκι. Για μένα αυτό είναι κίνητρο . Θα φορέσω το πολύ κοντό και στενό δερμάτινο μπουφάνάκι . Ορίστε ένα κίνητρο. Ή καλύτερη θεραπεία το shopping therapy για μένα έτσι αντιμετωπίζεται η κατάθλιψη. Τώρα ως χοντρή πάλι φτιαχνομαι με τα ψώνια . Ένα καλό φουλαρι για τον λαιμό, μία τσάντα . Τώρα προσπαθώ να ψωνιζω πράγματα που θα μου μείνουν άμα αδυνατισω . Επόμενη μου αγορά είναι ένα καλό ζευγάρι αθλητικά παπούτσια έχω σταμπαρει ένα ζευγάρι.
Εμενα μου χαμογελασε και μιλησε μια ωραια κοπελα. Αυτο ηταν κινητρο. Αλλα ξεφουσκωσε γρηγορα γιατι σκεφτομαι οτι δε θα εχει αισια καταληξη ετσι ή αλλιως. Επισης πρεπει να αραιωσω απ το φορουμ γιατι με επηρεαζουν αρνητικα διαφορα ατομα.

Ορέστης 35

Re: Σούζη.... τρως;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 09 Φεβ 2020, 13:31

Kiki mat έγραψε:
09 Φεβ 2020, 13:27
Ορέστης 35 έγραψε:
09 Φεβ 2020, 13:24
Kiki mat έγραψε:
09 Φεβ 2020, 07:06

Ρε χοντρε κάνε ότι θες . Πάρε λεωφορείο,παρε αυτοκίνητο . Ξέρεις αυτή η βλακεία που λένε όλοι " αποφύγετε το αυτοκίνητο όπου μπορείτε" κάνει τον άνθρωπο μαλάκα . Ξέρεις πως πάει ; Σου βάζουν αγγαρείες τις κάνεις με τα πόδια,ευτυχισμενος ότι επιτυγχάνεται ο στόχος για γυμναστική . Μην ακούς κανέναν . Το σωστό είναι να γυμναζεσαι για να γυμναζεσαι και όχι να πηγαίνεις σαν τον μαλάκα παντού με τα πόδια .Πάνε δύο στάσεις παρακάτω με τα πόδια ... Είναι μαλακία ρε ,πως να το κανουμε
Θελει να πει η γκερ οτι θα βαριεμαι να παω λογω ταλαιπωριας με τα μμμ. (μου αρεσει να με λες σκατοχοντρε)
Δε σε λέω έτσι . Εμένα τα παιδιά μου με λένε όλο τρυφεραδα χοντρό μου πόσουμ
Αυτοι που βριζουν καμκα φορα ειναι πιο ειλικρινεις.

Kiki mat
Δημοσιεύσεις: 1849
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 08:20
Phorum.gr user: Dela

Re: Σούζη.... τρως;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kiki mat » 09 Φεβ 2020, 13:34

Ορέστης 35 έγραψε:
09 Φεβ 2020, 13:30
Kiki mat έγραψε:
09 Φεβ 2020, 09:25
Εμένα ξερετε τι χαζομαρα με δερνε,φορουσα δεκαπεντεποντα τακούνια και έκανα γενική καθαριότητα . Τα πάντα τα είχα μετατρέψει σε γυμναστική . Όλοι μέρα μετρούσα. Πρόσληψη θερμίδων καύσεις θερμίδων . Τώρα περναω κατάθλιψη ούτε βαφομαι . Συνέρχομαι σιγά σιγά . Θα αρχίσω ,θα κυλησω πάλι στην παράνοια μου . Δεν μπορώ αλλιώς. Μου λένε λόγω υγείας πρέπει να αδυνατισεις και το κίνητρο μου φαίνεται μηδαμηνο .Θα μπω στο συγκεκριμένο επώνυμο φορεματάκι. Για μένα αυτό είναι κίνητρο . Θα φορέσω το πολύ κοντό και στενό δερμάτινο μπουφάνάκι . Ορίστε ένα κίνητρο. Ή καλύτερη θεραπεία το shopping therapy για μένα έτσι αντιμετωπίζεται η κατάθλιψη. Τώρα ως χοντρή πάλι φτιαχνομαι με τα ψώνια . Ένα καλό φουλαρι για τον λαιμό, μία τσάντα . Τώρα προσπαθώ να ψωνιζω πράγματα που θα μου μείνουν άμα αδυνατισω . Επόμενη μου αγορά είναι ένα καλό ζευγάρι αθλητικά παπούτσια έχω σταμπαρει ένα ζευγάρι.
Εμενα μου χαμογελασε και μιλησε μια ωραια κοπελα. Αυτο ηταν κινητρο. Αλλα ξεφουσκωσε γρηγορα γιατι σκεφτομαι οτι δε θα εχει αισια καταληξη ετσι ή αλλιως. Επισης πρεπει να αραιωσω απ το φορουμ γιατι με επηρεαζουν αρνητικα διαφορα ατομα.
Και εγώ λέω να την κάνω .... έτσι με ελαφρά βηματακια . Μου την πεφτεις ρέ;

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Σούζη.... τρως;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 09 Φεβ 2020, 13:36

Ορέστη!;
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Ορέστης 35

Re: Σούζη.... τρως;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 09 Φεβ 2020, 13:36

Kiki mat έγραψε:
09 Φεβ 2020, 13:34
Ορέστης 35 έγραψε:
09 Φεβ 2020, 13:30
Kiki mat έγραψε:
09 Φεβ 2020, 09:25
Εμένα ξερετε τι χαζομαρα με δερνε,φορουσα δεκαπεντεποντα τακούνια και έκανα γενική καθαριότητα . Τα πάντα τα είχα μετατρέψει σε γυμναστική . Όλοι μέρα μετρούσα. Πρόσληψη θερμίδων καύσεις θερμίδων . Τώρα περναω κατάθλιψη ούτε βαφομαι . Συνέρχομαι σιγά σιγά . Θα αρχίσω ,θα κυλησω πάλι στην παράνοια μου . Δεν μπορώ αλλιώς. Μου λένε λόγω υγείας πρέπει να αδυνατισεις και το κίνητρο μου φαίνεται μηδαμηνο .Θα μπω στο συγκεκριμένο επώνυμο φορεματάκι. Για μένα αυτό είναι κίνητρο . Θα φορέσω το πολύ κοντό και στενό δερμάτινο μπουφάνάκι . Ορίστε ένα κίνητρο. Ή καλύτερη θεραπεία το shopping therapy για μένα έτσι αντιμετωπίζεται η κατάθλιψη. Τώρα ως χοντρή πάλι φτιαχνομαι με τα ψώνια . Ένα καλό φουλαρι για τον λαιμό, μία τσάντα . Τώρα προσπαθώ να ψωνιζω πράγματα που θα μου μείνουν άμα αδυνατισω . Επόμενη μου αγορά είναι ένα καλό ζευγάρι αθλητικά παπούτσια έχω σταμπαρει ένα ζευγάρι.
Εμενα μου χαμογελασε και μιλησε μια ωραια κοπελα. Αυτο ηταν κινητρο. Αλλα ξεφουσκωσε γρηγορα γιατι σκεφτομαι οτι δε θα εχει αισια καταληξη ετσι ή αλλιως. Επισης πρεπει να αραιωσω απ το φορουμ γιατι με επηρεαζουν αρνητικα διαφορα ατομα.
Και εγώ λέω να την κάνω .... έτσι με ελαφρά βηματακια . Μου την πεφτεις ρέ;
Για μια συμμαθητρια μου λεω,

Kiki mat
Δημοσιεύσεις: 1849
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 08:20
Phorum.gr user: Dela

Re: Σούζη.... τρως;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kiki mat » 09 Φεβ 2020, 13:38

Ορέστης 35 έγραψε:
09 Φεβ 2020, 13:36
Kiki mat έγραψε:
09 Φεβ 2020, 13:34
Ορέστης 35 έγραψε:
09 Φεβ 2020, 13:30


Εμενα μου χαμογελασε και μιλησε μια ωραια κοπελα. Αυτο ηταν κινητρο. Αλλα ξεφουσκωσε γρηγορα γιατι σκεφτομαι οτι δε θα εχει αισια καταληξη ετσι ή αλλιως. Επισης πρεπει να αραιωσω απ το φορουμ γιατι με επηρεαζουν αρνητικα διαφορα ατομα.
Και εγώ λέω να την κάνω .... έτσι με ελαφρά βηματακια . Μου την πεφτεις ρέ;
Για μια συμμαθητρια μου λεω,
Χαμόγελα την και εσύ . Σε μία κουταλιά νερό πνίγεται αυτή η νεολαία.

Ορέστης 35

Re: Σούζη.... τρως;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 09 Φεβ 2020, 14:55

Kiki mat έγραψε:
09 Φεβ 2020, 13:38
Ορέστης 35 έγραψε:
09 Φεβ 2020, 13:36
Kiki mat έγραψε:
09 Φεβ 2020, 13:34

Και εγώ λέω να την κάνω .... έτσι με ελαφρά βηματακια . Μου την πεφτεις ρέ;
Για μια συμμαθητρια μου λεω,
Χαμόγελα την και εσύ . Σε μία κουταλιά νερό πνίγεται αυτή η νεολαία.
Της αξιζει καποιος καλυτερος.

Kiki mat
Δημοσιεύσεις: 1849
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 08:20
Phorum.gr user: Dela

Re: Σούζη.... τρως;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kiki mat » 09 Φεβ 2020, 14:58

Ορέστης 35 έγραψε:
09 Φεβ 2020, 14:55
Kiki mat έγραψε:
09 Φεβ 2020, 13:38
Ορέστης 35 έγραψε:
09 Φεβ 2020, 13:36


Για μια συμμαθητρια μου λεω,
Χαμόγελα την και εσύ . Σε μία κουταλιά νερό πνίγεται αυτή η νεολαία.
Της αξιζει καποιος καλυτερος.
Ετσι πάει το έργο ,οι καλοί με τους καλούς και οι κακοί με τους κακούς . Για πες πότε επεσες στην χύτρα με τον μαγικό ζωμό.

Ορέστης 35

Re: Σούζη.... τρως;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 09 Φεβ 2020, 14:59

Kiki mat έγραψε:
09 Φεβ 2020, 14:58
Ορέστης 35 έγραψε:
09 Φεβ 2020, 14:55
Kiki mat έγραψε:
09 Φεβ 2020, 13:38

Χαμόγελα την και εσύ . Σε μία κουταλιά νερό πνίγεται αυτή η νεολαία.
Της αξιζει καποιος καλυτερος.
Ετσι πάει το έργο ,οι καλοί με τους καλούς και οι κακοί με τους κακούς . Για πες πότε επεσες στην χύτρα με τον μαγικό ζωμό.
Δε θυμαμαι.

Άβαταρ μέλους
Κόκκορας
Δημοσιεύσεις: 17777
Εγγραφή: 03 Ιουν 2018, 17:20
Phorum.gr user: Κόκορας
Τοποθεσία: Συμβασιλεύουσα Πόλις

Re: Σούζη.... τρως;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κόκκορας » 09 Φεβ 2020, 15:03

οι αποτομες αυξομειωσεις βαρους ειναι ενας δρομος με γερες πιθανοτητες για το ιατρειο,ενας τροπος ζωης που μπορει να προκαλεσει και ανεπανορθωτη βλαβη

οποιο θεωρουν πως η "επιστημη" τουτεστιν μιλωντας συγκεκριμενα η ιατρικη μπορει να δωσει λυσεις στα περισσοτερα προβληματα σφαλλει,εχει βοηθησει πολλους και πολυ σε πολλα,οχι σε ολα,πιθανον ουτε καν στα περισσοτερα που ταλανιζουν τον κοσμο π.χ ενα απλο συναχι,δεν ειναι ευκολο να αντιμετωπιστει(ποσοι ιοι μπορει να το προκαλουν).
χανουμε κιλα για λογους υγειας(και καλυτερα οχι ματαιοδοξιας) και το κανουμε σταδιακα και ει δυνατον με επιβλεψη ...η καλη διατροφη και η ασκηση βοηθουν ψυχοσωματικα,τον ανθρωπο ως ολοτητα.

Kiki mat
Δημοσιεύσεις: 1849
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 08:20
Phorum.gr user: Dela

Re: Σούζη.... τρως;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kiki mat » 09 Φεβ 2020, 16:55

Ορέστης 35 έγραψε:
09 Φεβ 2020, 14:59
Kiki mat έγραψε:
09 Φεβ 2020, 14:58
Ορέστης 35 έγραψε:
09 Φεβ 2020, 14:55


Της αξιζει καποιος καλυτερος.
Ετσι πάει το έργο ,οι καλοί με τους καλούς και οι κακοί με τους κακούς . Για πες πότε επεσες στην χύτρα με τον μαγικό ζωμό.
Δε θυμαμαι.
Εγώ που λες έπεσα στην χύτρα γύρω το 1983 .Εσύ πρέπει να σουν αγεννητος

Γιάννης

Re: Σούζη.... τρως;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιάννης » 09 Φεβ 2020, 17:05

Alien666 έγραψε:
16 Δεκ 2019, 18:45
Είστε από αυτούς που παραδέχονται ανοιχτά ότι τα επιπλέον κιλά που βάζουν προέρχονται από το πολύ φαγητό ή υποστηρίζετε ότι έτσι είναι ο μεταβολισμός σας και ότι παχαίνετε ακόμη κι από τον αέρα;
Εγώ με τίποτα. Έχω γύρω στα 5-10 περιττά κιλά, και δεν είναι "ο μεταβολισμός μου". Απεναντίας, έτσι όπως τρώω είναι άξιο απορίας που δεν έχω 20-30 κιλά παραπάνω.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Σούζη.... τρως;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 09 Φεβ 2020, 20:52

Γιάννης έγραψε:
09 Φεβ 2020, 17:05
Alien666 έγραψε:
16 Δεκ 2019, 18:45
Είστε από αυτούς που παραδέχονται ανοιχτά ότι τα επιπλέον κιλά που βάζουν προέρχονται από το πολύ φαγητό ή υποστηρίζετε ότι έτσι είναι ο μεταβολισμός σας και ότι παχαίνετε ακόμη κι από τον αέρα;
Εγώ με τίποτα. Έχω γύρω στα 5-10 περιττά κιλά, και δεν είναι "ο μεταβολισμός μου". Απεναντίας, έτσι όπως τρώω είναι άξιο απορίας που δεν έχω 20-30 κιλά παραπάνω.
Τρώω ότι μου κάνει κέφι χωρίς να έχω περιττά κιλά.

Δεν ξέρω αν είναι λόγω μεταβολισμού ή αν δεν τρώω και τόσο πολύ τελικά.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Life style”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών