Ρολόγια

Διασκέδαση, μόδα, life style, dolce vita
Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9163
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Ρολόγια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 03 Ιουν 2022, 15:39

talaipwros έγραψε:
03 Ιουν 2022, 15:38
Bazoomba έγραψε:
03 Ιουν 2022, 15:36
Υπάρχει μηχανικό για ατομα που δεν ψηφιζουν ΝΔ;
Εικόνα

https://www.saroglouhome.gr/eidi-diakos ... idra-69014

εντος μπατζετ
:smt005:
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: Ρολόγια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 03 Ιουν 2022, 15:42

Bazoomba έγραψε:
03 Ιουν 2022, 15:36
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
03 Ιουν 2022, 15:19
Bazoomba έγραψε:
03 Ιουν 2022, 15:16
Για εμάς τα λα'ι'κά παιδιά και τις φτωχάτζες θα βάλετε τίποτα;
Αυτό με άλλο λουράκι αξίζει; Με δερμάτινο ίσως;
https://rologomania.gr/product/%cf%81%c ... 2268-gold/
κουώρτζ είναι, ίσως και να έχει μεγαλύτερο περιθώριο κέρδους με όρους % από το ρόλυ. Γιατί δεν παίρνεις ένα μηχανικό; Ποιό είναι το μπάτζετ σου;
Μαξ 50ευρω :oops::oops::oops::oops: Δεν ειχα ποτε μου ρολοι δεν μου αρεσαν, αλλα ειδα προσφατα αυτα με το μαυρο καντραν και τα εβρεξα λιγο. Τι διαφορά έχουν; Υπάρχει μηχανικό για ατομα που δεν ψηφιζουν ΝΔ;
Μια βολτα στα μαγαζια θα σε οδηγησει στην απαντηση τυπε.
Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27154
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Ρολόγια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 03 Ιουν 2022, 15:45

Bazoomba έγραψε:
03 Ιουν 2022, 15:36
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
03 Ιουν 2022, 15:19


κουώρτζ είναι, ίσως και να έχει μεγαλύτερο περιθώριο κέρδους με όρους % από το ρόλυ. Γιατί δεν παίρνεις ένα μηχανικό; Ποιό είναι το μπάτζετ σου;
Μαξ 50ευρω :oops::oops::oops::oops: Δεν ειχα ποτε μου ρολοι δεν μου αρεσαν, αλλα ειδα προσφατα αυτα με το μαυρο καντραν και τα εβρεξα λιγο. Τι διαφορά έχουν; Υπάρχει μηχανικό για ατομα που δεν ψηφιζουν ΝΔ;
Κάνε υπομονή, μάζεψε άλλα 50, και ξεχύσου σαν τον έμετο να πάρεις αυτό
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9163
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Ρολόγια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 03 Ιουν 2022, 15:49

Ναι εμετός όπως το λες. Δεν μου παέι η καρδια να στάξω παραπάνω, ιδιαίτερ αγια τέτοιες κουμούτσες. Θέλομε πιο γυναικωτές σχεδιάσεις, όπως αυτή που ανέβασα. Με ψήσατε, θα το πάρω!
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9163
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Ρολόγια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 03 Ιουν 2022, 15:50

Συμφωνούν μαζί μου και κάτι Ινδοί στα ριβιουζ. Ψήθηκα!
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27154
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Ρολόγια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 03 Ιουν 2022, 15:52

Bazoomba έγραψε:
03 Ιουν 2022, 15:49
Ναι εμετός όπως το λες. Δεν μου παέι η καρδια να στάξω παραπάνω, ιδιαίτερ αγια τέτοιες κουμούτσες. Θέλομε πιο γυναικωτές σχεδιάσεις, όπως αυτή που ανέβασα. Με ψήσατε, θα το πάρω!
α, συγγνώμην, δεν αντελήφθην ότι βιαζόσουνα για να το φοράς στο φετινό ΓΚΕΪ ΠΡΑΪΝΤ
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: Ρολόγια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 03 Ιουν 2022, 15:53

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
03 Ιουν 2022, 15:45
Bazoomba έγραψε:
03 Ιουν 2022, 15:36
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
03 Ιουν 2022, 15:19


κουώρτζ είναι, ίσως και να έχει μεγαλύτερο περιθώριο κέρδους με όρους % από το ρόλυ. Γιατί δεν παίρνεις ένα μηχανικό; Ποιό είναι το μπάτζετ σου;
Μαξ 50ευρω :oops::oops::oops::oops: Δεν ειχα ποτε μου ρολοι δεν μου αρεσαν, αλλα ειδα προσφατα αυτα με το μαυρο καντραν και τα εβρεξα λιγο. Τι διαφορά έχουν; Υπάρχει μηχανικό για ατομα που δεν ψηφιζουν ΝΔ;
Κάνε υπομονή, μάζεψε άλλα 50, και ξεχύσου σαν τον έμετο να πάρεις αυτό
Α μπραβο, seiko!!!!!!
Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37781
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ρολόγια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 03 Ιουν 2022, 15:58

Bazoomba έγραψε:
03 Ιουν 2022, 15:50
Συμφωνούν μαζί μου και κάτι Ινδοί στα ριβιουζ. Ψήθηκα!

:lol:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25202
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Ρολόγια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 05 Ιουν 2022, 18:38

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
03 Ιουν 2022, 15:06
talaipwros έγραψε:
03 Ιουν 2022, 12:52
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
03 Ιουν 2022, 12:51


Για ποιό λόγο να χαλάσει;

Και έχουν βγει κάτι μέγκλα ΟΡ για νεαρές κυρίες πρόσφατα, όπως το ροζ ή το γαλάζιο των tiffany's :romance-hearteyes:
ε αμα το εχεις στο συρταρι και το βγαζεις εξω μια φορα το μηνα, δε χαλαει; δε κολλαει ο μηχανισμος;
οχι ρε γιατί να κολλήσει; λιπασμένα είναι όλα. θα κάνεις και το σέρβις κάθε δεκαετία και είσαι κομπλέ. σαν τις μεκ είναι και τα ρολόγια. όσο λιγότερα χλμ γράφουν σε τόσο καλύτερη κατάσταση είναι

λοιπόν, εδώ είσαι

Εικόνα

Εικόνα

(και άμα σε κόψει για φορτόκλα ο ντίλερ και θέλει να σε κανακέψει, θα σε αγγαρέψω να μου πάρεις ένα gmt pepsi σε τιμή αντιπροσωπείας :003: )

ναι καλα, να σου παρω μια ντουζινα να βρισκεται;

λοιπον, πηγα σημερα, δοκιμαζω με την κορη, δοκιμασε και την χρωματικη προταση σου ( εξακολουθει και θελει το μαυρο σε 31mm διαμετρο), οκ λεω, τυλιξτε μου ενα μαυρο για το σπιτι.


Αμ δε

Λιστα αναμονης και δεν μπορουμε να σας δωσουμε διοτι πρεπει να προστατεψουμε την ROLEX απο την μαυρη αγορα. Εδωσα τα στοιχεια μου , εβαλαν οτι εκδηλωσα ενδιαφερον και θα με παρουν τηλεφωνο οταν ερθει τιποτα.
Αν αγορασετε κανα κοσμημα για το κοριτσι και δουμε οτι ειστε καλος πελατης, θα βοηθησει να το παρετε γρηγοροτερα.
Ναι , οκ

Τες πα, μπηκα στη λιστα, θα ρωτησω και μια αλλη Rolex πιο κατω να τσεκαρω οτι δεν λεγανε βλακειες.
Εικόνα

Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: Ρολόγια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 05 Ιουν 2022, 18:52

Κανε μια βολτα απο Καισσαρη και Πατσεα να δεις το τι θα σου πουν.
Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29696
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ρολόγια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 05 Ιουν 2022, 18:58

talaipwros έγραψε:
05 Ιουν 2022, 18:38
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
03 Ιουν 2022, 15:06
talaipwros έγραψε:
03 Ιουν 2022, 12:52

ε αμα το εχεις στο συρταρι και το βγαζεις εξω μια φορα το μηνα, δε χαλαει; δε κολλαει ο μηχανισμος;
οχι ρε γιατί να κολλήσει; λιπασμένα είναι όλα. θα κάνεις και το σέρβις κάθε δεκαετία και είσαι κομπλέ. σαν τις μεκ είναι και τα ρολόγια. όσο λιγότερα χλμ γράφουν σε τόσο καλύτερη κατάσταση είναι

λοιπόν, εδώ είσαι

Εικόνα

Εικόνα

(και άμα σε κόψει για φορτόκλα ο ντίλερ και θέλει να σε κανακέψει, θα σε αγγαρέψω να μου πάρεις ένα gmt pepsi σε τιμή αντιπροσωπείας :003: )

ναι καλα, να σου παρω μια ντουζινα να βρισκεται;

λοιπον, πηγα σημερα, δοκιμαζω με την κορη, δοκιμασε και την χρωματικη προταση σου ( εξακολουθει και θελει το μαυρο σε 31mm διαμετρο), οκ λεω, τυλιξτε μου ενα μαυρο για το σπιτι.


Αμ δε

Λιστα αναμονης και δεν μπορουμε να σας δωσουμε διοτι πρεπει να προστατεψουμε την ROLEX απο την μαυρη αγορα. Εδωσα τα στοιχεια μου , εβαλαν οτι εκδηλωσα ενδιαφερον και θα με παρουν τηλεφωνο οταν ερθει τιποτα.
Αν αγορασετε κανα κοσμημα για το κοριτσι και δουμε οτι ειστε καλος πελατης, θα βοηθησει να το παρετε γρηγοροτερα.
Ναι , οκ

Τες πα, μπηκα στη λιστα, θα ρωτησω και μια αλλη Rolex πιο κατω να τσεκαρω οτι δεν λεγανε βλακειες.
Εικόνα
Η Rolex έγινε Hermes που για να αγοράσεις μια birkin των 10 Κ πρέπει πρώτα να κάνεις λογαριασμό στο κατάστημα τουλάχιστον άλλα 10 αλλά σε πράγματα που δεν χρειάζεσαι;
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25202
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Ρολόγια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 05 Ιουν 2022, 19:01

Gherschaagk έγραψε:
05 Ιουν 2022, 18:58


Η Rolex έγινε Hermes που για να αγοράσεις μια birkin των 10 Κ πρέπει πρώτα να κάνεις λογαριασμό στο κατάστημα τουλάχιστον άλλα 10 αλλά σε πράγματα που δεν χρειάζεσαι;
δεν εχω ιδεα, οτι μου ειπαν λεω.
Θα παω σε αλλες 2 Rolex να ρωτησω αν και ειναι η ιδια εταιρεια που τα εισαγει, οποτε δεν εχω ελπιδες.

Απο την αλλη ο κινεζοιος εκαμε λιστα αναμονης παντου. Τα 3 προηγουμενα λεξους ειχαν 3 μερες αναμονη, για το 4ο θα περιμενω 6 μηνες και βλεπουμε, οποτε ισως ο λογος να ειναι αυτος.

Μου ειπε οτι το Oyster perpetual ειναι πολυ σπανιο.
Οκ λεγω, να παρουμε ενα explorer τοτε. Οχι λεγει, και παλι ιδια αναμονη.

επεμενε οτι ο λογος ειναι η προστασια απο την μαυρη αγορα

Ε δε μας χαιρετανε, δε θα πεθανουμε κιολας

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23242
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ρολόγια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 05 Ιουν 2022, 19:06

Γιατρέ γιατί έχεις κολλήσει με τα ρολεξ;
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25202
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Ρολόγια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 05 Ιουν 2022, 19:10

Ερμής έγραψε:
05 Ιουν 2022, 19:06
Γιατρέ γιατί έχεις κολλήσει με τα ρολεξ;
ειναι καλο vfm αλλα δεν εχω κολλησει. Τους ειπα οτι αν δεν εχω νεα τους σε μερικους μηνες, θα ψαξω αλλη μαρκα. Οκ μου ειπαν, ουτως ή αλλως θα σας ενημερωσουμε οταν εχουμε νεωτερα, ο λογαριασμος σας δε σβηνει.

Κατα τα αλλα νομιζω οτι για την κορη ειναι καλο vfm ενα Oyster perpetual. Τιποτα υπερβολικο, λιτο αλλα ποιοτικο.
( το κωλοπαιδο αρχιζε να ψελιζει κατι για σκουλαρικια ωστε να το φερουν νωριτερα, το βλεμα της μανας της ηταν αρκετο)

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27154
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Ρολόγια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 05 Ιουν 2022, 19:11

talaipwros έγραψε:
05 Ιουν 2022, 18:38
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
03 Ιουν 2022, 15:06
talaipwros έγραψε:
03 Ιουν 2022, 12:52

ε αμα το εχεις στο συρταρι και το βγαζεις εξω μια φορα το μηνα, δε χαλαει; δε κολλαει ο μηχανισμος;
οχι ρε γιατί να κολλήσει; λιπασμένα είναι όλα. θα κάνεις και το σέρβις κάθε δεκαετία και είσαι κομπλέ. σαν τις μεκ είναι και τα ρολόγια. όσο λιγότερα χλμ γράφουν σε τόσο καλύτερη κατάσταση είναι

λοιπόν, εδώ είσαι

Εικόνα

Εικόνα

(και άμα σε κόψει για φορτόκλα ο ντίλερ και θέλει να σε κανακέψει, θα σε αγγαρέψω να μου πάρεις ένα gmt pepsi σε τιμή αντιπροσωπείας :003: )

ναι καλα, να σου παρω μια ντουζινα να βρισκεται;

λοιπον, πηγα σημερα, δοκιμαζω με την κορη, δοκιμασε και την χρωματικη προταση σου ( εξακολουθει και θελει το μαυρο σε 31mm διαμετρο), οκ λεω, τυλιξτε μου ενα μαυρο για το σπιτι.


Αμ δε

Λιστα αναμονης και δεν μπορουμε να σας δωσουμε διοτι πρεπει να προστατεψουμε την ROLEX απο την μαυρη αγορα. Εδωσα τα στοιχεια μου , εβαλαν οτι εκδηλωσα ενδιαφερον και θα με παρουν τηλεφωνο οταν ερθει τιποτα.
Αν αγορασετε κανα κοσμημα για το κοριτσι και δουμε οτι ειστε καλος πελατης, θα βοηθησει να το παρετε γρηγοροτερα.
Ναι , οκ

Τες πα, μπηκα στη λιστα, θα ρωτησω και μια αλλη Rolex πιο κατω να τσεκαρω οτι δεν λεγανε βλακειες.
Εικόνα
Θα σε πάρουνε. Εμένα με πήρανε, αλλά ήταν αργά. Όταν σε πάρουν, και αν τελικά αγοράσεις από αυτούς, μπες στη λίστα για gmt pepsi. Εγώ θα βάλω τα λεφτά, εσύ το πρόσωπο
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Life style”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών