Επιθυμίες

Διασκέδαση, μόδα, life style, dolce vita
- Casper -

Re: Επιθυμίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 10 Ιουν 2020, 23:49

Gherschaagk έγραψε:
10 Ιουν 2020, 23:45
- Casper - έγραψε:
10 Ιουν 2020, 23:44
Gherschaagk έγραψε:
10 Ιουν 2020, 23:41


Δεν έχω καλή ισορροπία, έχω γυμνάσει μέση. Ακριβώς αυτό που γράφω. Ραχιαίους στο φουλ.
Δεν ξέρω καν να κάνω ραχιαίους. Λολ.
Θα βάλω να δω στο youtube. Όχι για τις γόβες, άλλα λέμε τώρα. :P
Τώρα γελάω εγώ σαν το χαζό.

:smt005::smt005::smt005::smt005:
:lol:

Μόνο κοιλιακούς και stretching ξέρω. Και ό,τι μας μάθαιναν στο λύκειο τελοσπάντων.
Άσε που δυσκολεύομαι μ' αυτές τις ασκήσεις.

(Πάντως παίζει να' χω θέμα σκολίωσης. Έστω ελαφρύ. Βελτιώθηκε όταν δούλεψα σέρβις και με "ίσιωνε" κάθε τρεις και λίγο η γυναίκα του αφεντικού και που αναγκαζόμουν να στέκομαι ίσια).

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23358
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Επιθυμίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 10 Ιουν 2020, 23:53

Αγις έγραψε:
10 Ιουν 2020, 23:43
Ερμής έγραψε:
10 Ιουν 2020, 23:27
Α Δε ξέρω ας τοποθετηθεί ο Άγις, που είχε τις ενστάσεις του σχετικά, πως του αρέσουν
δεν μ αρεσουν γενικα - βασανιστηριο ειναι για αυτες που τις φορανε + προβληματικο για την υγεια τους - κ φυσικα οι πραγματικα ωραιες δεν τις εχουν αναγκη για να ψηλωσουν να τονισουν γαμπα η γλουτους πανω σε καλαμοποδαρα
στην συγκεκριμενη περιπτωση εχουμε δειγμα κακου γουστου - οι κοκκινες που αναρτηθηκαν απο την Ναιδα ηταν στυλατες πολυ καλη επιλογη
Διαφωνώ ευθεία, καθέτως και διαγωνιως.
Η κόκκινες που έβαλε η Ναιδα μη ξεχνάς ήταν Louboutin αν και μάλλον είχε πολύ χαμηλό τακούνι που δεν είναι του γούστου μου. Λατρεύω τα ψηλά όσο τα γυαλιά και τα black nails.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Επιθυμίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 10 Ιουν 2020, 23:54

- Casper - έγραψε:
10 Ιουν 2020, 23:49
Gherschaagk έγραψε:
10 Ιουν 2020, 23:45
- Casper - έγραψε:
10 Ιουν 2020, 23:44


Δεν ξέρω καν να κάνω ραχιαίους. Λολ.
Θα βάλω να δω στο youtube. Όχι για τις γόβες, άλλα λέμε τώρα. :P
Τώρα γελάω εγώ σαν το χαζό.

:smt005::smt005::smt005::smt005:
:lol:

Μόνο κοιλιακούς και stretching ξέρω. Και ό,τι μας μάθαιναν στο λύκειο τελοσπάντων.
Άσε που δυσκολεύομαι μ' αυτές τις ασκήσεις.

(Πάντως παίζει να' χω θέμα σκολίωσης. Έστω ελαφρύ. Βελτιώθηκε όταν δούλεψα σέρβις και με "ίσιωνε" κάθε τρεις και λίγο η γυναίκα του αφεντικού και που αναγκαζόμουν να στέκομαι ίσια).
Θα σκύψεις να πιάσεις τα δάχτυλα των ποδιών σου, να τεντώσει η πλάτη και να πεταχτεί η σπονδυλική στήλη πάνω. Η μάνα σου θα τρέξει τα δάχτυλα της κατά μήκος της σπονδυλικής στήλης. Αν σε κάποιο σημείο κάνει ζιγκ-ζαγκ τότε σίγουρα έχεις. Αν δεν βρεθεί τέτοιο σημείο, τότε μάλλον δεν έχεις.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

- Casper -

Re: Επιθυμίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 10 Ιουν 2020, 23:56

Gherschaagk έγραψε:
10 Ιουν 2020, 23:54
- Casper - έγραψε:
10 Ιουν 2020, 23:49
Gherschaagk έγραψε:
10 Ιουν 2020, 23:45


Τώρα γελάω εγώ σαν το χαζό.

:smt005::smt005::smt005::smt005:
:lol:

Μόνο κοιλιακούς και stretching ξέρω. Και ό,τι μας μάθαιναν στο λύκειο τελοσπάντων.
Άσε που δυσκολεύομαι μ' αυτές τις ασκήσεις.

(Πάντως παίζει να' χω θέμα σκολίωσης. Έστω ελαφρύ. Βελτιώθηκε όταν δούλεψα σέρβις και με "ίσιωνε" κάθε τρεις και λίγο η γυναίκα του αφεντικού και που αναγκαζόμουν να στέκομαι ίσια).
Θα σκύψεις να πιάσεις τα δάχτυλα των ποδιών σου, να τεντώσει η πλάτη και να πεταχτεί η σπονδυλική στήλη πάνω. Η μάνα σου θα τρέξει τα δάχτυλα της κατά μήκος της σπονδυλικής στήλης. Αν σε κάποιο σημείο κάνει ζιγκ-ζαγκ τότε σίγουρα έχεις. Αν δεν βρεθεί τέτοιο σημείο, τότε μάλλον δεν έχεις.
Σ' ευχαριστώ. :)

Θα το δοκιμάσουμε αύριο γιατί έχει πάει για ύπνο :p

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Επιθυμίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 10 Ιουν 2020, 23:58

- Casper - έγραψε:
10 Ιουν 2020, 23:56
Gherschaagk έγραψε:
10 Ιουν 2020, 23:54
- Casper - έγραψε:
10 Ιουν 2020, 23:49


:lol:

Μόνο κοιλιακούς και stretching ξέρω. Και ό,τι μας μάθαιναν στο λύκειο τελοσπάντων.
Άσε που δυσκολεύομαι μ' αυτές τις ασκήσεις.

(Πάντως παίζει να' χω θέμα σκολίωσης. Έστω ελαφρύ. Βελτιώθηκε όταν δούλεψα σέρβις και με "ίσιωνε" κάθε τρεις και λίγο η γυναίκα του αφεντικού και που αναγκαζόμουν να στέκομαι ίσια).
Θα σκύψεις να πιάσεις τα δάχτυλα των ποδιών σου, να τεντώσει η πλάτη και να πεταχτεί η σπονδυλική στήλη πάνω. Η μάνα σου θα τρέξει τα δάχτυλα της κατά μήκος της σπονδυλικής στήλης. Αν σε κάποιο σημείο κάνει ζιγκ-ζαγκ τότε σίγουρα έχεις. Αν δεν βρεθεί τέτοιο σημείο, τότε μάλλον δεν έχεις.
Σ' ευχαριστώ. :)

Θα το δοκιμάσουμε αύριο γιατί έχει πάει για ύπνο :p
Δεν πιέζουμε κανέναν.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25928
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Επιθυμίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 11 Ιουν 2020, 00:03

Ερμής έγραψε:
10 Ιουν 2020, 23:53
Αγις έγραψε:
10 Ιουν 2020, 23:43
Ερμής έγραψε:
10 Ιουν 2020, 23:27
Α Δε ξέρω ας τοποθετηθεί ο Άγις, που είχε τις ενστάσεις του σχετικά, πως του αρέσουν
δεν μ αρεσουν γενικα - βασανιστηριο ειναι για αυτες που τις φορανε + προβληματικο για την υγεια τους - κ φυσικα οι πραγματικα ωραιες δεν τις εχουν αναγκη για να ψηλωσουν να τονισουν γαμπα η γλουτους πανω σε καλαμοποδαρα
στην συγκεκριμενη περιπτωση εχουμε δειγμα κακου γουστου - οι κοκκινες που αναρτηθηκαν απο την Ναιδα ηταν στυλατες πολυ καλη επιλογη
Διαφωνώ ευθεία, καθέτως και διαγωνιως.
Η κόκκινες που έβαλε η Ναιδα μη ξεχνάς ήταν Louboutin αν και μάλλον είχε πολύ χαμηλό τακούνι που δεν είναι του γούστου μου. Λατρεύω τα ψηλά όσο τα γυαλιά και τα black nails.
γουστα..
λατρευω τις φυσικα ωραιες που δεν εχουν αναγκη απο οτιδηποτε - δεν δινω κ σημασια σε ντυσιματα αρτα κ γιαννενα σημαιοστολισμους :003:
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Επιθυμίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 11 Ιουν 2020, 00:05

Βαριέμαι να σημαιοστολιστώ με το κροπ τοπ που πήρα και το ασορτί παντελόνι και να βγάλω φώτο τέτοια ώρα.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23358
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Επιθυμίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 11 Ιουν 2020, 00:24

Αγις έγραψε:
11 Ιουν 2020, 00:03
Ερμής έγραψε:
10 Ιουν 2020, 23:53
Αγις έγραψε:
10 Ιουν 2020, 23:43


δεν μ αρεσουν γενικα - βασανιστηριο ειναι για αυτες που τις φορανε + προβληματικο για την υγεια τους - κ φυσικα οι πραγματικα ωραιες δεν τις εχουν αναγκη για να ψηλωσουν να τονισουν γαμπα η γλουτους πανω σε καλαμοποδαρα
στην συγκεκριμενη περιπτωση εχουμε δειγμα κακου γουστου - οι κοκκινες που αναρτηθηκαν απο την Ναιδα ηταν στυλατες πολυ καλη επιλογη
Διαφωνώ ευθεία, καθέτως και διαγωνιως.
Η κόκκινες που έβαλε η Ναιδα μη ξεχνάς ήταν Louboutin αν και μάλλον είχε πολύ χαμηλό τακούνι που δεν είναι του γούστου μου. Λατρεύω τα ψηλά όσο τα γυαλιά και τα black nails.
γουστα..
λατρευω τις φυσικα ωραιες που δεν εχουν αναγκη απο οτιδηποτε - δεν δινω κ σημασια σε ντυσιματα αρτα κ γιαννενα σημαιοστολισμους :003:
Μωρέ έχω δει φυσικές ωραίες που δε προσέχουν και σε λίγα χρόνια είναι σα τις βλάχουλες στο παχνι έτοιμες να αρμεξουν γιδια . Το να προσέχει η άλλη δείχνει ότι σε τιμά. Οι άλλες μακρυά
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

- Casper -

Re: Επιθυμίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 11 Ιουν 2020, 00:39

Gherschaagk έγραψε:
11 Ιουν 2020, 00:05
Βαριέμαι να σημαιοστολιστώ με το κροπ τοπ που πήρα και το ασορτί παντελόνι και να βγάλω φώτο τέτοια ώρα.
Έλα βάλεε. :oops:
(Αύριο αν θες, δεν πιέζουμε κανέναν :003: )

Μ' αρέσει να παίρνω ιδέες και να χαζεύω ρούχα. :lol:

- Casper -

Re: Επιθυμίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 11 Ιουν 2020, 00:41

Ερμής έγραψε:
11 Ιουν 2020, 00:24
Αγις έγραψε:
11 Ιουν 2020, 00:03
Ερμής έγραψε:
10 Ιουν 2020, 23:53

Διαφωνώ ευθεία, καθέτως και διαγωνιως.
Η κόκκινες που έβαλε η Ναιδα μη ξεχνάς ήταν Louboutin αν και μάλλον είχε πολύ χαμηλό τακούνι που δεν είναι του γούστου μου. Λατρεύω τα ψηλά όσο τα γυαλιά και τα black nails.
γουστα..
λατρευω τις φυσικα ωραιες που δεν εχουν αναγκη απο οτιδηποτε - δεν δινω κ σημασια σε ντυσιματα αρτα κ γιαννενα σημαιοστολισμους :003:
Μωρέ έχω δει φυσικές ωραίες που δε προσέχουν και σε λίγα χρόνια είναι σα τις βλάχουλες στο παχνι έτοιμες να αρμεξουν γιδια . Το να προσέχει η άλλη δείχνει ότι σε τιμά. Οι άλλες μακρυά
Είναι και θέμα γονιδίων. Νομίζω. Μπορεί να μην κάνει τίποτα και σε λίγα χρόνια όπως λες να είναι σαν να μην άλλαξε τίποτα. Εκτός κι' αν λένε ψέματα.

Πρώτα απ' όλα τιμά τον εαυτό της και τον αγαπά. Δεν μιλάμε βέβαια για υπερβολές αλλά τουλάχιστον για τα στοιχειώδη.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23358
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Επιθυμίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 11 Ιουν 2020, 00:47

Αυτό λέω. Τι να το κάνω να έχει φυσική ομορφιά στα 18 και στα 30 να έχει χέρια μπετατζη και μούτρα ψαρα από το απεριποιητο.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25928
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Επιθυμίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 11 Ιουν 2020, 01:03

Ερμής έγραψε:
11 Ιουν 2020, 00:47
Αυτό λέω. Τι να το κάνω να έχει φυσική ομορφιά στα 18 και στα 30 να έχει χέρια μπετατζη και μούτρα ψαρα από το απεριποιητο.
οσες ειναι προικισμενες απο τη φυση + γυμναζονται αντεχουν στον χρονο + δεν εχουν αναγκη απο σημαιοστολισμους
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23358
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Επιθυμίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 11 Ιουν 2020, 01:09

Παπαρια μαντολες. Αν δε προσέχεις τον εαυτό σου θα γίνεις σα τη μπαλοτσα και κυριολεκτικά και μεταφορικά.
Αυτά περί φυσικής ομορφιάς και ότι δε παίζει ανάγκη περιποίησης τα έχουν βγάλει κάποιες που στο σχολείο ήταν μουναρες και στα 30 τις έβλεπες και ήθελες να ξερασεις και φυσικά επειδή κάποιοι κατακαημένοι γιδοβοσκοι τις έβλεπαν πιο ωραίες από τις γιδες που είχαν μάθει να πηδάνε, το έπαιρναν πάνω τους. Παραδείγματα άπειρα κυρίως στην επαρχεία.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

- Casper -

Re: Επιθυμίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 11 Ιουν 2020, 01:25

Ερμής έγραψε:
11 Ιουν 2020, 00:47
Αυτό λέω. Τι να το κάνω να έχει φυσική ομορφιά στα 18 και στα 30 να έχει χέρια μπετατζη και μούτρα ψαρα από το απεριποιητο.
Θέμα γονιδίων εννοώ ότι το δέρμα θα "κρατιέται" μια χαρά και στα 30 και στα 40 χωρίς η κοπέλα να "προσέχει" αρκετά. Έχω δει κοπέλες 30++ να μην πολυφροντίζουν τον εαυτό τους και το δέρμα τους να λάμπει ή να μικροδείχνουν. Αν έχεις καλά γονίδια θέλω να πω, δεν χρειάζεται να κάνεις πολλά. Σίγουρα η περιποίηση καλή είναι, αλλά σου λέω και ότι παρατηρώ και αυτό το φαινόμενο και μάλιστα σε αρκετές. :)

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25928
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Επιθυμίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 11 Ιουν 2020, 01:26

αν δεν εχει γεννηθει ωραια οτι και να κανει ειναι ανωφελο κ φυσικα παραπλανητικο κ ψευτικο μια τεραστια βιομηχανια εστιαζει στα εφοδια παραπλανησης :003: απο την κορυφη μεχρι τα νυχια
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Απάντηση

Επιστροφή στο “Life style”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών