ASMR Massage by Mary

Διασκέδαση, μόδα, life style, dolce vita
Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 22893
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

ASMR Massage by Mary

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 04 Αύγ 2020, 11:04

Όταν ξεκουράζομαι, είμαι έτοιμος για ύπνο και θελω να γλαρώσω για να τον πάρω γλυκά (τον ύπνο) ενίοτε παρακολουθώ διάφορα asmr massage βιντεάκια στο yt, και χαλαρώνω και μόνο που τα βλέπω. Όταν όμως η λίστα των related μου πέταξε μπρος μου το παρακάτω βίντεο, η χαλάρωση πήρε εντελώς διαφορετική διάσταση που... μόνο χαλάρωση δεν τη λες! :oops:

Δάσκαλε Eθνικοκοινωνιστης αναμένω πάραυτα βαθμολογία για το έκφυλο Μαιράκι, μη με απογοητεύσεις!

SpoilerShow
Εικόνα
Αχ Μαιρούλα τι μας έκανες! :c040:
+1 και για το κάδρο του μέγιστου Ατατούρκ στον τοίχο, για να πήζουν τα ερντογανικά πουτανάκια!

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: ASMR Massage by Mary

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 04 Αύγ 2020, 15:08

στην αρχη νομιζα οτι ηταν η χειρδαρη :fp:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Japetus
Δημοσιεύσεις: 2042
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:33
Τοποθεσία: KN21QC

Re: ASMR Massage by Mary

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Japetus » 04 Αύγ 2020, 15:51

Για κάποιο λόγο τα 'άσεμε ρε' είχαν εξελιχθεί σε μεγάλο νεοτουρκοχιπστεράδικο τρεντ στη γείτονα. Δεν ξέρω αν τα κυνήγησε ο θείος Ταΐπ ή ακόμα...

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 14616
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: ASMR Massage by Mary

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 04 Αύγ 2020, 15:58

Japetus έγραψε:
04 Αύγ 2020, 15:51
Για κάποιο λόγο τα 'άσεμε ρε' είχαν εξελιχθεί σε μεγάλο νεοτουρκοχιπστεράδικο τρεντ στη γείτονα
παντού έχει γίνει αυτό
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: ASMR Massage by Mary

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 04 Αύγ 2020, 16:08

vantono έγραψε:
04 Αύγ 2020, 11:04
Όταν ξεκουράζομαι, είμαι έτοιμος για ύπνο και θελω να γλαρώσω για να τον πάρω γλυκά (τον ύπνο) ενίοτε παρακολουθώ διάφορα asmr massage βιντεάκια στο yt, και χαλαρώνω και μόνο που τα βλέπω. Όταν όμως η λίστα των related μου πέταξε μπρος μου το παρακάτω βίντεο, η χαλάρωση πήρε εντελώς διαφορετική διάσταση που... μόνο χαλάρωση δεν τη λες! :oops:

Δάσκαλε Eθνικοκοινωνιστης αναμένω πάραυτα βαθμολογία για το έκφυλο Μαιράκι, μη με απογοητεύσεις!

SpoilerShow
Εικόνα
Αχ Μαιρούλα τι μας έκανες! :c040:
+1 και για το κάδρο του μέγιστου Ατατούρκ στον τοίχο, για να πήζουν τα ερντογανικά πουτανάκια!
Καθόσουνα κι έβλεπες μισή ώρα αυτήν τη μαλακία και δεν έβαζες κάνα γιουπορν να τον παίξεις να ξεραθείς να στανιάρουν οι συνάψεις σου;
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
dna replication
Δημοσιεύσεις: 30296
Εγγραφή: 16 Απρ 2018, 21:29
Phorum.gr user: dna

Re: ASMR Massage by Mary

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dna replication » 04 Αύγ 2020, 16:10

καλή η Μαίρη, μου θύμισε μια βοηθό σε ένα κομμωτήριο που μου έκανε το κεφάλι ζελέ...
μετά ο Σταύρος πήρε μια άλλη ανόρεχτη, που είτε με ζεμάταγε είτε με πάγωνε και με έτριβε σαν αγγαρεία


α, και κάτω από το άγρυπνο βλέμμα του Κεμάλ Ατατούρκ η Μαίρη

Наше дело правое - победа будет за нами!

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: ASMR Massage by Mary

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 04 Αύγ 2020, 16:15

Καληνύχτα Κεμάλ, αυτός ο κόσμος δε θα αλλάξει ποτέ!
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20205
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: ASMR Massage by Mary

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 04 Αύγ 2020, 16:22

vantono έγραψε:
04 Αύγ 2020, 11:04
Όταν ξεκουράζομαι, είμαι έτοιμος για ύπνο και θελω να γλαρώσω για να τον πάρω γλυκά (τον ύπνο) ενίοτε παρακολουθώ διάφορα asmr massage βιντεάκια στο yt, και χαλαρώνω και μόνο που τα βλέπω. Όταν όμως η λίστα των related μου πέταξε μπρος μου το παρακάτω βίντεο, η χαλάρωση πήρε εντελώς διαφορετική διάσταση που... μόνο χαλάρωση δεν τη λες! :oops:

Δάσκαλε Eθνικοκοινωνιστης αναμένω πάραυτα βαθμολογία για το έκφυλο Μαιράκι, μη με απογοητεύσεις!

SpoilerShow
Εικόνα
Αχ Μαιρούλα τι μας έκανες! :c040:
+1 και για το κάδρο του μέγιστου Ατατούρκ στον τοίχο, για να πήζουν τα ερντογανικά πουτανάκια!
Η τύπισσα καταστρέφει το τριχωτό της κεφαλής, το pH της περιοχής και το σμηγμα. Η επιτρεπόμενη δόση σαμπουάν, ανεξαρτήτως μεγέθους τρίχας , διότι μας αφορά το μέγεθος κρανίου, είναι οριακά πιο μεγαλη από ένα φουντούκι.

Αν το κρανίο είναι τεράστιο, χωρίζεις σε δύο δόσεις και με ένα φουντούκι κάνεις την κάθε πλευρά .

Το μάκρος πλένεται με ο,τι έχει προκύψει από το κρανίο σαν υγρό και δεν μας αφορά το σαπουνισμα του ιδιαίτερα , γιατί είναι νεκρό σώμα .

Το κρανίο πλένεται κυκλικά με τα δαχτυλα, μαλακά, χωρίς πίεση, ίσα ίσα ένα ελαφρύ μασαζ πάνω στο τριχωτό, χωρίς να ανακατεύεις ταυτόχρονα τα μαλλιά, σε περίπτωση που είναι μακριά και χωρίς να αφήσεις σημείο, που να μην περάσουν οι άκρες των δαχτύλων σου. Αν το κάνεις για όλο το κρανιο επιμελώς , δεν χρειάζεται δεύτερη δοση.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12514
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: ASMR Massage by Mary

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 04 Αύγ 2020, 16:25

Cecily Anne έγραψε:
04 Αύγ 2020, 16:22
Το κρανίο πλένεται κυκλικά με τα δαχτυλα, μαλακά, χωρίς πίεση, ίσα ίσα ένα ελαφρύ μασαζ πάνω στο τριχωτό, χωρίς να ανακατεύεις ταυτόχρονα τα μαλλιά, σε περίπτωση που είναι μακριά και χωρίς να αφήσεις σημείο, που να μην περάσουν οι άκρες των δαχτύλων σου. Αν το κάνεις για όλο το κρανιο επιμελώς , δεν χρειάζεται δεύτερη δοση.
Εικόνα
People blow their minds ,They choose to resign
This deformed society is part of a design
It'll never go away , It's in the cards that way
The masses of humanity have always had to suffer

Άβαταρ μέλους
Νταρνάκας
Δημοσιεύσεις: 3780
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 15:41
Phorum.gr user: Νταρνάκας
Τοποθεσία: Εμμανουήλ Παπάς Σερρών

Re: ASMR Massage by Mary

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νταρνάκας » 04 Αύγ 2020, 16:25

Τουρκάλα είναι;;;
Μοιρίδιοι κλωστῆρες, πανάφυκτον ἀνάγκῃ ζεῦγμ’ ἐπὶ δυστήνοις παισὶ βροτῶν θέμενοι, ἠγάγετο με ποτέ ἱμερτοῦ πρὸς φάος ἠελίου.

Γιάννης

Re: ASMR Massage by Mary

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιάννης » 04 Αύγ 2020, 16:26

Ω Παναΐαμ'...

Μαίρη, Μαίρη, πώς το τρίβουν το πιπέρι...

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21305
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: ASMR Massage by Mary

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 04 Αύγ 2020, 16:34

vantono έγραψε:
04 Αύγ 2020, 11:04
Όταν ξεκουράζομαι, είμαι έτοιμος για ύπνο και θελω να γλαρώσω για να τον πάρω γλυκά (τον ύπνο) ενίοτε παρακολουθώ διάφορα asmr massage βιντεάκια στο yt, και χαλαρώνω και μόνο που τα βλέπω. Όταν όμως η λίστα των related μου πέταξε μπρος μου το παρακάτω βίντεο, η χαλάρωση πήρε εντελώς διαφορετική διάσταση που... μόνο χαλάρωση δεν τη λες! :oops:

Δάσκαλε Eθνικοκοινωνιστης αναμένω πάραυτα βαθμολογία για το έκφυλο Μαιράκι, μη με απογοητεύσεις!

SpoilerShow
Εικόνα
Αχ Μαιρούλα τι μας έκανες! :c040:
+1 και για το κάδρο του μέγιστου Ατατούρκ στον τοίχο, για να πήζουν τα ερντογανικά πουτανάκια!
γεια σου ρε βαντονε, κι εγώ ακριβώς το ίδιο κάνω
τη ξέρω τη τουκράλα τη παρακολουθώ τον τελευταίο μήνα, είχα μάλιστα παρατηρήσει το κάδρο του ατατούρκ, το έχω δει και σε άλλα τουρκικά "barber shops" με κάδρο κεμαλ
στην Ελλάδα έχει εκλείψει η νοοτροπία κρεμάω τον ταδε πολιτικό στο μαγαζί/σπίτι μου

υγ. τα καλύτερα όμως asmr μασαζάκια τα έχουν οι βιετναμεζες και οι ταϊλανδέζες
άμα θες μπορώ να σου στείλω λινκς καναλιών :D
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: ASMR Massage by Mary

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 04 Αύγ 2020, 17:03

Cecily Anne έγραψε:
04 Αύγ 2020, 16:22
vantono έγραψε:
04 Αύγ 2020, 11:04
Όταν ξεκουράζομαι, είμαι έτοιμος για ύπνο και θελω να γλαρώσω για να τον πάρω γλυκά (τον ύπνο) ενίοτε παρακολουθώ διάφορα asmr massage βιντεάκια στο yt, και χαλαρώνω και μόνο που τα βλέπω. Όταν όμως η λίστα των related μου πέταξε μπρος μου το παρακάτω βίντεο, η χαλάρωση πήρε εντελώς διαφορετική διάσταση που... μόνο χαλάρωση δεν τη λες! :oops:

Δάσκαλε Eθνικοκοινωνιστης αναμένω πάραυτα βαθμολογία για το έκφυλο Μαιράκι, μη με απογοητεύσεις!

SpoilerShow
Εικόνα
Αχ Μαιρούλα τι μας έκανες! :c040:
+1 και για το κάδρο του μέγιστου Ατατούρκ στον τοίχο, για να πήζουν τα ερντογανικά πουτανάκια!
Η τύπισσα καταστρέφει το τριχωτό της κεφαλής, το pH της περιοχής και το σμηγμα. Η επιτρεπόμενη δόση σαμπουάν, ανεξαρτήτως μεγέθους τρίχας , διότι μας αφορά το μέγεθος κρανίου, είναι οριακά πιο μεγαλη από ένα φουντούκι.

Αν το κρανίο είναι τεράστιο, χωρίζεις σε δύο δόσεις και με ένα φουντούκι κάνεις την κάθε πλευρά .

Το μάκρος πλένεται με ο,τι έχει προκύψει από το κρανίο σαν υγρό και δεν μας αφορά το σαπουνισμα του ιδιαίτερα , γιατί είναι νεκρό σώμα .

Το κρανίο πλένεται κυκλικά με τα δαχτυλα, μαλακά, χωρίς πίεση, ίσα ίσα ένα ελαφρύ μασαζ πάνω στο τριχωτό, χωρίς να ανακατεύεις ταυτόχρονα τα μαλλιά, σε περίπτωση που είναι μακριά και χωρίς να αφήσεις σημείο, που να μην περάσουν οι άκρες των δαχτύλων σου. Αν το κάνεις για όλο το κρανιο επιμελώς , δεν χρειάζεται δεύτερη δοση.
Ξέχασες να αναφέρεις πως τα νυχάκια της Μαίρης είναι πολύ βρώμικα.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22341
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: ASMR Massage by Mary

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 04 Αύγ 2020, 17:14

Cecily Anne έγραψε:
04 Αύγ 2020, 16:22
Η τύπισσα καταστρέφει
οκ οκ, καταλάβαμε, δεν έχεις ιδέα τι είναι το ασμρ. :011:

δες αυτό το βιντεάκι που το εξηγεί καλά, και εγώ εκεί το έμαθα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος enaon την 04 Αύγ 2020, 17:16, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 14616
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: ASMR Massage by Mary

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 04 Αύγ 2020, 17:16

πάντως, το ότι υπάρχει ολόκληρη βιομηχανία απο twitch thots που κάνουν asmr και εσείς πήγατε και κολλήσατε με τη Μαιρούλα την κομμώτρια, δεν ξέρω πως να το χαρακτηρίσω :lol:

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Life style”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών