ΜΑΙΡΗ ΣΥΝΑΤΣΑΚΗ μια influencer με κοινωνική συνείδηση !

Διασκέδαση, μόδα, life style, dolce vita
Άβαταρ μέλους
Fluffy
Δημοσιεύσεις: 21735
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2019, 08:54

Re: ΜΑΙΡΗ ΣΥΝΑΤΣΑΚΗ μια influencer με κοινωνική συνείδηση !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fluffy » 10 Αύγ 2020, 21:08

Papa John έγραψε:
10 Αύγ 2020, 21:02
Fluffy έγραψε:
10 Αύγ 2020, 20:39
ζηλευετε καθολου;
Τι παπάρας είσαι όμως !
Για ποιο λογο;

Kiki mat
Δημοσιεύσεις: 1849
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 08:20
Phorum.gr user: Dela

Re: ΜΑΙΡΗ ΣΥΝΑΤΣΑΚΗ μια influencer με κοινωνική συνείδηση !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kiki mat » 10 Αύγ 2020, 21:13

Fluffy έγραψε:
10 Αύγ 2020, 21:08
Papa John έγραψε:
10 Αύγ 2020, 21:02
Fluffy έγραψε:
10 Αύγ 2020, 20:39
ζηλευετε καθολου;
Τι παπάρας είσαι όμως !
Για ποιο λογο;
Εεε κάποιος λόγος θα υπάρχει.

Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: ΜΑΙΡΗ ΣΥΝΑΤΣΑΚΗ μια influencer με κοινωνική συνείδηση !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 10 Αύγ 2020, 21:14

Fluffy έγραψε:
10 Αύγ 2020, 21:08
Papa John έγραψε:
10 Αύγ 2020, 21:02
Fluffy έγραψε:
10 Αύγ 2020, 20:39
ζηλευετε καθολου;
Τι παπάρας είσαι όμως !
Για ποιο λογο;
Γιατί ασχολείσαι με καμμένες γκόμενες και ρωτάς αν ζηλεύουμε κιόλας.
Εσύ ζηλεύεις... Συνατσάκη ;
Και κατ'αρχάς,ποια είναι αυτή ; :lol:

Γενικότερα,ζηλεύεις ; Είναι γυναικείο χαρακτηριστικό η ζήλια.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20830
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: ΜΑΙΡΗ ΣΥΝΑΤΣΑΚΗ μια influencer με κοινωνική συνείδηση !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 10 Αύγ 2020, 21:14

Πρωτοβουλία Save Erimitis και την συλλογή υπογραφών κατά του Kassiopi Project
:g094::g094:Εικόνα :g094::g094:
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..


Άβαταρ μέλους
adon99
Δημοσιεύσεις: 4476
Εγγραφή: 06 Μαρ 2020, 10:56

Re: ΜΑΙΡΗ ΣΥΝΑΤΣΑΚΗ μια influencer με κοινωνική συνείδηση !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από adon99 » 20 Ιουν 2021, 17:11

Τολμησε(μαλλον θα ηταν μεθυσμενη οταν το κανε σαν κατι μυνηματα π στελνεις μεθυσμενος)να αναφερει το ρατσιστικο παραραληρημα του συριζαιου που ειναι διεθυντης σε ραδιοφωνικο σταθμο κ γραφει στον μπαξ μπανυ
Και ενιωσε στο πετσι της ποσο " προοδευτικοι" και ανοιχτομυαλοι ειναι οι αριστεροι σε αλλη αποψη

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20830
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: ΜΑΙΡΗ ΣΥΝΑΤΣΑΚΗ μια influencer με κοινωνική συνείδηση !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 20 Ιουν 2021, 18:17

adon99 έγραψε:
20 Ιουν 2021, 17:11
Τολμησε(μαλλον θα ηταν μεθυσμενη οταν το κανε σαν κατι μυνηματα π στελνεις μεθυσμενος)να αναφερει το ρατσιστικο παραραληρημα του συριζαιου που ειναι διεθυντης σε ραδιοφωνικο σταθμο κ γραφει στον μπαξ μπανυ
Και ενιωσε στο πετσι της ποσο " προοδευτικοι" και ανοιχτομυαλοι ειναι οι αριστεροι σε αλλη αποψη

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20830
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: ΜΑΙΡΗ ΣΥΝΑΤΣΑΚΗ μια influencer με κοινωνική συνείδηση !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 20 Ιουν 2021, 18:27

Εικόνα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29090
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: ΜΑΙΡΗ ΣΥΝΑΤΣΑΚΗ μια influencer με κοινωνική συνείδηση !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 20 Ιουν 2021, 18:35

Έχω την εντύπωση ότι ως φοιτήτρια πρέπει να 'ταν τροτσκιστοκάτι. Μετά μάλλον προσπάθησε να ισορροπήσει ανάμεσα στη φοιτητική και στη νέα επαγγελματική της συνείδηση. Αλλά όσο Μπογιόπουλος και να 'σαι, στο τέλος Παύλος Τσίμας θα γίνεις.

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34746
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: ΜΑΙΡΗ ΣΥΝΑΤΣΑΚΗ μια influencer με κοινωνική συνείδηση !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 20 Ιουν 2021, 18:41

adon99 έγραψε:
20 Ιουν 2021, 17:11
Τολμησε(μαλλον θα ηταν μεθυσμενη οταν το κανε σαν κατι μυνηματα π στελνεις μεθυσμενος)να αναφερει το ρατσιστικο παραραληρημα του συριζαιου που ειναι διεθυντης σε ραδιοφωνικο σταθμο κ γραφει στον μπαξ μπανυ
Και ενιωσε στο πετσι της ποσο " προοδευτικοι" και ανοιχτομυαλοι ειναι οι αριστεροι σε αλλη αποψη
Θα έπρεπε να ξέρει ότι όλες οι αρχές της αριστεράς είναι οργανωμένη απάτη για να ευνοηθεί η κομματική μαφία και όταν αυτή βάλλεται υποχωρούν.Τώρα το έμαθε. :wink

Άβαταρ μέλους
Parrot
Δημοσιεύσεις: 6975
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2019, 19:48

Re: ΜΑΙΡΗ ΣΥΝΑΤΣΑΚΗ μια influencer με κοινωνική συνείδηση !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Parrot » 20 Ιουν 2021, 18:42

Golden Age έγραψε:
20 Ιουν 2021, 18:35
Έχω την εντύπωση ότι ως φοιτήτρια πρέπει να 'ταν τροτσκιστοκάτι. Μετά μάλλον προσπάθησε να ισορροπήσει ανάμεσα στη φοιτητική και στη νέα επαγγελματική της συνείδηση. Αλλά όσο Μπογιόπουλος και να 'σαι, στο τέλος Παύλος Τσίμας θα γίνεις.
Υπάρχουν και χειρότερα.. :wave:

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20830
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: ΜΑΙΡΗ ΣΥΝΑΤΣΑΚΗ μια influencer με κοινωνική συνείδηση !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 08 Ιουν 2023, 15:50

:roll::roll::roll:



«Δεν τα πρεσβεύω διακοσμητικά για τον υπόλοιπο κόσμο, αλλά τώρα που έγινα μανουλίτσα, δεν θα ισχύσουν για μένα. Είναι πράγματα που πιστεύω βαθιά στην ψυχή μου», συμπλήρωσε.

Στη συνέχεια, εξήγησε πως η φράση αυτή της φαίνεται τελείως φυσιολογική, ενώ τόνισε πως το κοινωνικό φύλο προκύπτει στη ζωή κάποιου μετά από τα 4 χρόνια.

«Μου φαίνεται απολύτως λογική η έκφραση “βιολογικά κορίτσι”, γιατί αυτή είναι η αλήθεια. Είναι βιολογικά κορίτσι. Τα θέματα κοινωνικού φύλου προκύπτουν μετέπειτα στη ζωή, όχι πολύ αργότερα, οι άνθρωποι αποκτούν μια τέτοια αίσθηση κι από 4 χρονών. Αν το κοινωνικό της φύλο είναι διαφορετικό από το βιολογικό, ποια είμαι εγώ να πω το οτιδήποτε;», σημείωσε.

Τέλος, πρόσθεσε: «Θέλω πολύ περισσότερο να υπάρξει στο δικό μου παιδί αυτή η ελευθερία και δεν θέλω να προοικονομίσω τίποτα και μην αγχώνεστε, τα παιδιά δεν μπερδεύονται από την πολλή ελευθερία και αποδοχή. Αλλιώς δημιουργούνται τα προβλήματα, γιατί άκουσα πολλούς στο Twitter να το κοροϊδεύουν».
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3284
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: ΜΑΙΡΗ ΣΥΝΑΤΣΑΚΗ μια influencer με κοινωνική συνείδηση !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 08 Ιουν 2023, 15:54

georgebi έγραψε:
08 Ιουν 2023, 15:50
:roll::roll::roll:



«Δεν τα πρεσβεύω διακοσμητικά για τον υπόλοιπο κόσμο, αλλά τώρα που έγινα μανουλίτσα, δεν θα ισχύσουν για μένα. Είναι πράγματα που πιστεύω βαθιά στην ψυχή μου», συμπλήρωσε.

Στη συνέχεια, εξήγησε πως η φράση αυτή της φαίνεται τελείως φυσιολογική, ενώ τόνισε πως το κοινωνικό φύλο προκύπτει στη ζωή κάποιου μετά από τα 4 χρόνια.

«Μου φαίνεται απολύτως λογική η έκφραση “βιολογικά κορίτσι”, γιατί αυτή είναι η αλήθεια. Είναι βιολογικά κορίτσι. Τα θέματα κοινωνικού φύλου προκύπτουν μετέπειτα στη ζωή, όχι πολύ αργότερα, οι άνθρωποι αποκτούν μια τέτοια αίσθηση κι από 4 χρονών. Αν το κοινωνικό της φύλο είναι διαφορετικό από το βιολογικό, ποια είμαι εγώ να πω το οτιδήποτε;», σημείωσε.

Τέλος, πρόσθεσε: «Θέλω πολύ περισσότερο να υπάρξει στο δικό μου παιδί αυτή η ελευθερία και δεν θέλω να προοικονομίσω τίποτα και μην αγχώνεστε, τα παιδιά δεν μπερδεύονται από την πολλή ελευθερία και αποδοχή. Αλλιώς δημιουργούνται τα προβλήματα, γιατί άκουσα πολλούς στο Twitter να το κοροϊδεύουν».
Πώς το έλεγε ο ευγενής ποιητής από τα Λιόσια;
Alex you cannot outrun
He is a volcano of cum
Prepare for what is to come
Mairy Sinatsaki run!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος klg την 08 Ιουν 2023, 21:06, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22740
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: ΜΑΙΡΗ ΣΥΝΑΤΣΑΚΗ μια influencer με κοινωνική συνείδηση !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 08 Ιουν 2023, 15:56

Μπράβο στην συνατσακη, που έκανε ένα όμορφο ελληνάκι. Τώρα για τους κομπλεξικους αργοσχολους που όλη μέρα σχολιάζουν στο φόρουμ, με διάλειμμα μπας και ανέβηκε τίποτα καλό στο xvideos, ξυδακι.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20830
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: ΜΑΙΡΗ ΣΥΝΑΤΣΑΚΗ μια influencer με κοινωνική συνείδηση !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 08 Ιουν 2023, 16:00

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
08 Ιουν 2023, 15:56
Μπράβο στην συνατσακη, που έκανε ένα όμορφο ελληνάκι. Τώρα για τους κομπλεξικους αργοσχολους που όλη μέρα σχολιάζουν στο φόρουμ, με διάλειμμα μπας και ανέβηκε τίποτα καλό στο xvideos, ξυδακι.
:smt018:smt018:smt018


Εικόνα

:g030::g030::g030:
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Life style”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών