Ιωάννα Τούνη: Φωτιά στο διαδίκτυο για τη δήλωση "o κόσμος δεν θέλει να δουλέψει"

Διασκέδαση, μόδα, life style, dolce vita
Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27048
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Ιωάννα Τούνη: Φωτιά στο διαδίκτυο για τη δήλωση "o κόσμος δεν θέλει να δουλέψει"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 28 Αύγ 2021, 10:06

Εγώ με ένα εκ δεν θα είχα πρόβλημα
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14549
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Ιωάννα Τούνη: Φωτιά στο διαδίκτυο για τη δήλωση "o κόσμος δεν θέλει να δουλέψει"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 28 Αύγ 2021, 10:24

να τσεκάρω κάτι.την διάρροια της τούνη με πόσα τη ρούφαγες?

Άβαταρ μέλους
Νταγκλης
Δημοσιεύσεις: 811
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2020, 20:51

Re: Ιωάννα Τούνη: Φωτιά στο διαδίκτυο για τη δήλωση "o κόσμος δεν θέλει να δουλέψει"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νταγκλης » 28 Αύγ 2021, 10:39

Δεν είμαστε καλά....ποιοι γράφουν σε αυτό το φόρουμ και δεν θα έμπαιναν στην Τούνη;; Ο Μπρατ Πητ και ο Τομ Κρουζ;
Beer! That frothy golden nectar of the germanic gods!

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14631
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ιωάννα Τούνη: Φωτιά στο διαδίκτυο για τη δήλωση "o κόσμος δεν θέλει να δουλέψει"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 28 Αύγ 2021, 10:45

Νταγκλης έγραψε:
28 Αύγ 2021, 10:39
Δεν είμαστε καλά....ποιοι γράφουν σε αυτό το φόρουμ και δεν θα έμπαιναν στην Τούνη;; Ο Μπρατ Πητ και ο Τομ Κρουζ;
Έλα, δικέ μου, τι ήθελες;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14631
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ιωάννα Τούνη: Φωτιά στο διαδίκτυο για τη δήλωση "o κόσμος δεν θέλει να δουλέψει"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 28 Αύγ 2021, 10:50

Υδράργυρος έγραψε:
28 Αύγ 2021, 09:38
Ειμαι διακοπες σε μη τουριστικη περιοχη. Διαπιστωσα οτι η τουνη εχει δικιο.
Στα χωρια δεν υπαρχει πια το καφενειο του χωριου. Ενα μερος που να σερβιρει κατι. Και οπου υπαρχει ανοιγει μονο το βραδυ. Μονο σε κεφαλοχωρια αν εισαι τυχερος μπορεις να βρεις κατι.

Βεβαια δεν θα το εθετα οτι ο κοσμος δε θελει να δουλεψει αφου οσους ειδα μονο τεμπεληδες δεν τους λες.
Αλλα μαλλον ειναι τετοια τα φορολογικα καθεστωτα, και τοσο ακριβο να απασχολεις προσωπικο, που ειναι απαγορευτικο να λειτουργουν
Και ποιος σου είπε ρε τύπε, ότι το καφενείο του χωριού ήταν πάντα ανοιχτό και τα μεσημέρια; Ποιος από τους 73 νοματαίους του χωριού θα βγει από το σπίτι του ντάλα μεσημέρι για να να κάνει λογαριασμό στον καφενέ;

Και στην τελική τι θέλει η τύπισσα; Αν πήγαινα εγώ στο σπίτι της μεσημεριάτικα καλοκαίρι, να της χτυπήσω το κουδούνι και να της ζητήσω να συν....... εργαστούμε επ' αμοιβή, θα παρατούσε τα πάντα για να με εξυπηρετήσει, επειδή αυτή είναι η δουλειά της;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 22899
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Ιωάννα Τούνη: Φωτιά στο διαδίκτυο για τη δήλωση "o κόσμος δεν θέλει να δουλέψει"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 14 Σεπ 2021, 09:45

Δημήτρης Αλεξάνδρου: Η νεολαία δεν έχει όρεξη για δουλειά - Η Ιωάννα Τούνη έχει την έπαρση της ηλικίας της

Ο Δημήτρης Αλεξάνδρου μίλησε για τη σχέση του με την Ιωάννα Τούνη, την οποία υπερασπίστηκε και για τη δήλωσή της για τους Παξούς, που προκάλεσαν σάλο

Eνα από τα πιο hot ζευγάρια της ελληνικής showbiz είναι η Ιωάννα Τούνη και ο Δημήτρης Αλεξάνδρου, ο οποίος μίλησε στην εκπομπή «Χαμογέλα και πάλι» για τη σχέση τους, τη δήλωσή της για τους Παξούς που προκάλεσε σάλο, αλλά και για τα νέα επαγγελματικά του σχέδια, καθώς τη φετινή σεζόν είναι στο πλευρό της Κατερίνας Καινούργιου στην εκπομπή «Super Κατερίνα» στον Alpha.
Ο Δημήτρης Αλεξάνδρου αναφερόμενος στη σύντροφό του είπε: «Η Ιωάννα είναι ένας πολύς εργατικός άνθρωπος, ξυπνάει κάθε μέρα στις 06.30 και δουλεύει. Η Ιωάννα έχει την έπαρση της ηλικίας, ίσως κι εγώ στην ηλικία της έλεγα αφιλτράριστα πράγματα».

Για τη δήλωση της συντρόφου του για τους Παξούς, όταν εν μέσω καύσωνα όλα τα καταστήματα στο νησί ήταν κλειστά, ο ίδιος είπε: «Έχουμε μία μικρή σεζόν καλοκαιρινή. Κάποιοι έχουν ανάγκη να δουλέψουν, κάποιοι άλλοι όχι. Δυστυχώς η νεολαία μας δεν έχει όρεξη να δουλέψει. Στους Παξούς η Ιωάννα ήθελε να εστιάσει ότι έχουμε μια μικρή καλοκαιρινή σεζόν. Κάποιοι έχουν την ανάγκη να δουλέψουν και κάποιοι άλλοι δεν έχουν. Έχω 2-3 καταστήματα και ψάχνω κόσμο για δουλειά. Και ο κόσμος μου λέει πως περιμένει το επίδομα. Δυστυχώς η νεολαία μας και εμείς οι ίδιοι δεν έχουμε την όρεξη για δουλειά. Και εγώ δεν το λέω για τους Παξούς, το λέω γενικότερα. Είμαστε σε μια φάση αγρανάπαυσης. Κάποιοι παρακαλάνε το επόμενο lockdown. Σε νησί παραθαλάσσιο 47 βαθμούς δεν έχει πιάσει ποτέ. Ήμουν εκεί, 31 βαθμούς να είχε το περισσότερο. Πάντα είναι ένα νησί που έχει ένα δικό του τρόπο επικοινωνίας. Να κλείνει κάποιες ώρες. Ο κάθε άνθρωπος όπως πιστεύει».

https://www.reader.gr/showbiz/384840/di ... Yzooj5aMqE
Εργατικιά η Τουνάρα μας, έτοιμη για φάμπρικα.

Επισης σύμφωνα με τον τύπο, στους Παξους εκεινη τη μερα οχι, δεν ειχε 40+, ειχε 31 βαθμους. Μόλις λιγο περισσότερο από σημερα δηλαδη. :lol:

Άβαταρ μέλους
1451
Δημοσιεύσεις: 1914
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 10:46
Phorum.gr user: Nikos1451
Τοποθεσία: Ελλάδα

Re: Ιωάννα Τούνη: Φωτιά στο διαδίκτυο για τη δήλωση "o κόσμος δεν θέλει να δουλέψει"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 1451 » 14 Σεπ 2021, 10:08

Έχω 2-3 καταστήματα και ψάχνω κόσμο για δουλειά. Και ο κόσμος μου λέει πως περιμένει το επίδομα. Δυστυχώς η νεολαία μας και εμείς οι ίδιοι δεν έχουμε την όρεξη για δουλειά.
Μετάφραση: "Θέλω να πληρώνω στα κορόιδα 20 ευρώ για 12 ώρες εργασίας και για κάποιον περίεργο λόγο δεν το δέχονται."

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 22899
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Ιωάννα Τούνη: Φωτιά στο διαδίκτυο για τη δήλωση "o κόσμος δεν θέλει να δουλέψει"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 14 Σεπ 2021, 10:11

1451 έγραψε:
14 Σεπ 2021, 10:08
Έχω 2-3 καταστήματα και ψάχνω κόσμο για δουλειά. Και ο κόσμος μου λέει πως περιμένει το επίδομα. Δυστυχώς η νεολαία μας και εμείς οι ίδιοι δεν έχουμε την όρεξη για δουλειά.
Μετάφραση: "Θέλω να πληρώνω στα κορόιδα 20 ευρώ για 12 ώρες εργασίας και για κάποιον περίεργο λόγο δεν το δέχονται."
:g030:

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 20839
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Ιωάννα Τούνη: Φωτιά στο διαδίκτυο για τη δήλωση "o κόσμος δεν θέλει να δουλέψει"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 14 Σεπ 2021, 10:24

1451 έγραψε:
14 Σεπ 2021, 10:08
Έχω 2-3 καταστήματα και ψάχνω κόσμο για δουλειά. Και ο κόσμος μου λέει πως περιμένει το επίδομα. Δυστυχώς η νεολαία μας και εμείς οι ίδιοι δεν έχουμε την όρεξη για δουλειά.
Μετάφραση: "Θέλω να πληρώνω στα κορόιδα 20 ευρώ για 12 ώρες εργασίας και για κάποιον περίεργο λόγο δεν το δέχονται."
Μπα. Θα ψάχνει και αυτός μεταφορείς για τίποτε κοκαϊνη, οι τίμιοι είναι περισσότεροι από όσο φαντάστηκε, και δεν θα βρίσκει υπαλλήλους.

Άβαταρ μέλους
Thor
Δημοσιεύσεις: 12129
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:13
Phorum.gr user: Thor

Re: Ιωάννα Τούνη: Φωτιά στο διαδίκτυο για τη δήλωση "o κόσμος δεν θέλει να δουλέψει"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 14 Σεπ 2021, 14:55

Ο κοσμος πως του τα λεει αυτα,πανε απ'τα μαγαζια του και του λενε,μαθαμε οτι ψαχνεις για υπαλληλους αλλα,εμεις δεν ερχομαστε γιατι περιμενουμε το επιδομα;
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 22899
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Ιωάννα Τούνη: Φωτιά στο διαδίκτυο για τη δήλωση "o κόσμος δεν θέλει να δουλέψει"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 14 Σεπ 2021, 19:16

Έφαγε κραξίδι απο Κοντοπίδαρο, ο κλαρινογαμβρός
https://www.gazzetta.gr/plus/2042433/o- ... EE3QHjC7Qs

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Ιωάννα Τούνη: Φωτιά στο διαδίκτυο για τη δήλωση "o κόσμος δεν θέλει να δουλέψει"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 14 Σεπ 2021, 19:27

Φαντάσου πόσο σκατα θα πληρώνει για να προτιμάει το επίδομα ο άλλος :p2:

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24347
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Ιωάννα Τούνη: Φωτιά στο διαδίκτυο για τη δήλωση "o κόσμος δεν θέλει να δουλέψει"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 14 Σεπ 2021, 19:41

EKPLIKTIKOS έγραψε:
14 Σεπ 2021, 19:27
Φαντάσου πόσο σκατα θα πληρώνει για να προτιμάει το επίδομα ο άλλος :p2:
Ισχύει για αρκετούς εργαζόμενους με βασικό και δηλωμένο part-time που χτυπάνε έξτρα ώρες. Δεν φτάνουν υπό κανονικές συνθήκες τα λεφτά του επιδόματος.

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12465
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: Ιωάννα Τούνη: Φωτιά στο διαδίκτυο για τη δήλωση "o κόσμος δεν θέλει να δουλέψει"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 19 Σεπ 2021, 15:32

βγηκε σημερα απο το εντυπο πρωτο θεμα ο τιμοκαταλογος της τουνη για προωθητικες ενεργειες μεσω instagram

αν βρισκονται καποιοι και της δινουν αυτα τα λεφτα προφανως και θα κανει κηρυγμα για τον κοσμο που δεν θελει να δουλεψει
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 22703
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Ιωάννα Τούνη: Φωτιά στο διαδίκτυο για τη δήλωση "o κόσμος δεν θέλει να δουλέψει"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 19 Σεπ 2021, 15:35

alekhine έγραψε:
19 Σεπ 2021, 15:32
βγηκε σημερα απο το εντυπο πρωτο θεμα ο τιμοκαταλογος της τουνη για προωθητικες ενεργειες μεσω instagram

αν βρισκονται καποιοι και της δινουν αυτα τα λεφτα προφανως και θα κανει κηρυγμα για τον κοσμο που δεν θελει να δουλεψει
Είναι υπερβολικά πολλά τα φράγκα για οποιαδήποτε, πόσο μάλλον για μία μπορδόχα.

Μέχρι και οι έσκορτ χρεώνουν λιγότερα.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Life style”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών