Ιωάννα Τούνη: Φωτιά στο διαδίκτυο για τη δήλωση "o κόσμος δεν θέλει να δουλέψει"

Διασκέδαση, μόδα, life style, dolce vita
Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40677
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ιωάννα Τούνη: Φωτιά στο διαδίκτυο για τη δήλωση "o κόσμος δεν θέλει να δουλέψει"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 03 Αύγ 2021, 14:46

vantono έγραψε:
03 Αύγ 2021, 11:28
Την κριτική να την αντιμετωπίσει για τις μαλακίες που λέει, εννοείται, αλλά καθαρά και μόνο για τις μαλακίες που λέει. Οταν λεει τις μαλακίες της και ο άλλος την κράζει οχι επειδη λεει μαλακίες, αλλα επειδή τρώει πούτσες, είναι στείρα κριτική.
Νομίζω ότι χάνεις το πόιντ, που δεν είναι αν τρώει πούτσες και βγάζει τον κώλο της στα σόσιαλ, αλλά ότι κάποιος που η «δουλειά» του είναι να βγάζει τον κώλο του στα μήντια, δεν δικαιούται να έχει άποψη για το πώς και πότε θα δουλέψει ο άλλος που λιώνει κάτω απ' την ζέστη.

Με λίγα λόγια, το πόιντ είναι «δούλεψε, μωρή μαλακισμένη, πρώτα, στην ζωή σου και μετά έχε άποψη για την δουλειά των άλλων».



ΥΓ: όταν λέω «δικαιούται», εννοώ ηθικά. Νομικά δικαιούται να πει ό,τι αρχιδιά σκεφτεί. Και επίσης, όταν λες δημόσια την άποψή σου, θα περιμένεις να ακούσεις και δημόσια κριτική. Στείρα, γόνιμη, γκαστρωμένη, 9 μηνών, με γραβάτα στον λαιμό ή με γραβάτα στον πούτσο.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος hellegennes την 03 Αύγ 2021, 14:50, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14668
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ιωάννα Τούνη: Φωτιά στο διαδίκτυο για τη δήλωση "o κόσμος δεν θέλει να δουλέψει"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 03 Αύγ 2021, 14:49

vantono έγραψε:
03 Αύγ 2021, 13:00
Σιγουρα ολο και κατι θα σκαρφιστεί να το γυρίσει. Η απωλεια φολοερς ειναι μαχαιρια στην καρδια :e040:
Παίζει να κάνει καμμιά φωτογράφιση σε γιαπί με τα μαστόρια να σοβατίζουν, τύπε.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: Ιωάννα Τούνη: Φωτιά στο διαδίκτυο για τη δήλωση "o κόσμος δεν θέλει να δουλέψει"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 03 Αύγ 2021, 14:49

vantono έγραψε:
03 Αύγ 2021, 10:58
Gherschaagk έγραψε:
03 Αύγ 2021, 10:42
vantono έγραψε:
03 Αύγ 2021, 10:40

:goodpost:
Δεν την βρίζουμε.

Συνέλθετε.
Ποιος είπε για σενα συγκεκριμένα, οτι την βρίζεις?
Για τους άλλους μιλάμε -εντός κι εκτός πχορουμ- που την κράζουν ως "πουτάνα" και όχι ως μαλακισμένη. Αυτοι που αντι να την κραξουν για τις μαλακίες της, την κράζουν επειδη παιρνει μπιτσούκια ή στηνεται στα 4 σε αμαξια ή ο,τι αλλο. Καταρχήν ρε παπάρα, δεν σου πεφτει λογος για το τι βάζει στο στόμα της η άλλη ή στον κώλο της. Ο,τι και να κανει μαγκιά της. Μαγκιά της που ζει άνετα κι όπως γουστάρει ενώ ο μέσος σεξιστής επικριτής της θα δουλεύει μια ζωή σαν είλωτας.
Το πρόβλημα τους δεν είναι οι Τούνες, το πρόβλημα τους ειναι η ζηλια, ο φθόνος. Γιατί προκειται για τοσο κοινωνικά αδέξια άτομα που δεν εχουν αγγίξει γυναικα στη ζωή τους και που η ζωη τους γενικα ειναι τόσο ελλιπής από άποψη αυτοπραγμάτωσης που ασχολουνται με ξένες τρύπες. Όσο βλήμα και να είναι η καθε Τουνη, το κριτήριο αξιολόγησης για τη μαλακία που τη δέρνει ΔΕΝ έχει να κάνει με το τι τρώει στα τέσσερα ή βάζει στο στόμα της ή κάνει γαργάρα.

Η Τουνη θεωρείται δημόσιο πρόσωπο. ( Είναι κατάντια της κοινωνίας, αλλά ισχύει.) Τα δημόσια πρόσωπα,λοιπόν,ΩΦΕΙΛΟΥΝ να είναι πιο προσεκτικά
όταν μιλάνε(ειδικά όταν η δημοσιότητα είναι η δουλειά τους). Αλλιώς να είναι και έτοιμα και για τον κανιβαλισμό που θα ακολουθήσει.
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29691
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ιωάννα Τούνη: Φωτιά στο διαδίκτυο για τη δήλωση "o κόσμος δεν θέλει να δουλέψει"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 03 Αύγ 2021, 14:49

under έγραψε:
03 Αύγ 2021, 14:45
Gherschaagk έγραψε:
03 Αύγ 2021, 10:18
Ασέβαστος έγραψε:
03 Αύγ 2021, 10:15

και επειδη ολοα δουλευαν κανονικα, πεθαναν 1500 ανθρωποι.

οποτε, το αυτονοητο πλεον, ειναι οτι προκειμενου να μην πεθανουν 1500 ανθρωποι, ας μη γινουν τα χατηρια της τουνη.
Το μυαλό του δεν δουλεύει κανονικά πάντως.
Δε νομιζω οτι εισαι απο τους ανθρωπους που μπορουν να κρινουν το μυαλο αλλων.Με την εννοια οτι δεν σε παιρνει δηλαδη.
Εντελώς συμπτωματικά, και οι υπόλοιποι το ίδιο πιστεύουν με εμένα.


Κλάψε.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18493
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: Ιωάννα Τούνη: Φωτιά στο διαδίκτυο για τη δήλωση "o κόσμος δεν θέλει να δουλέψει"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 03 Αύγ 2021, 14:52

Gherschaagk έγραψε:
03 Αύγ 2021, 14:49
under έγραψε:
03 Αύγ 2021, 14:45
Gherschaagk έγραψε:
03 Αύγ 2021, 10:18


Το μυαλό του δεν δουλεύει κανονικά πάντως.
Δε νομιζω οτι εισαι απο τους ανθρωπους που μπορουν να κρινουν το μυαλο αλλων.Με την εννοια οτι δεν σε παιρνει δηλαδη.
Εντελώς συμπτωματικά, και οι υπόλοιποι το ίδιο πιστεύουν με εμένα.


Κλάψε.
Αρα αν 10 ηλιθιοι συμφωνουν με σενα θεωρεισαι ξαφνικα εξυπνη :lol:
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13247
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Ιωάννα Τούνη: Φωτιά στο διαδίκτυο για τη δήλωση "o κόσμος δεν θέλει να δουλέψει"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 03 Αύγ 2021, 14:55

under έγραψε:
03 Αύγ 2021, 14:52
Gherschaagk έγραψε:
03 Αύγ 2021, 14:49
under έγραψε:
03 Αύγ 2021, 14:45


Δε νομιζω οτι εισαι απο τους ανθρωπους που μπορουν να κρινουν το μυαλο αλλων.Με την εννοια οτι δεν σε παιρνει δηλαδη.
Εντελώς συμπτωματικά, και οι υπόλοιποι το ίδιο πιστεύουν με εμένα.


Κλάψε.
Αρα αν 10 ηλιθιοι συμφωνουν με σενα θεωρεισαι ξαφνικα εξυπνη :lol:
Μπα..Εσύ έχεις μια ακατανίκητη έλξη με την ηλιθιότητα. Εν αντιθέσει με την τύπισσα που είναι γατόνι.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18493
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: Ιωάννα Τούνη: Φωτιά στο διαδίκτυο για τη δήλωση "o κόσμος δεν θέλει να δουλέψει"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 03 Αύγ 2021, 14:59

Πασιφάη έγραψε:
03 Αύγ 2021, 14:55
Μπα..Εσύ έχεις μια ακατανίκητη έλξη με την ηλιθιότητα. Εν αντιθέσει με την τύπισσα που είναι γατόνι.
Βρεθηκε ο ενας,μενουν αλλοι 9 για να παρει πιστοποιητικο εξυπναδας η geerhssknagwkwkewbk
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Άβαταρ μέλους
Freelancer
Δημοσιεύσεις: 895
Εγγραφή: 29 Μαρ 2021, 09:34

Re: Ιωάννα Τούνη: Φωτιά στο διαδίκτυο για τη δήλωση "o κόσμος δεν θέλει να δουλέψει"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Freelancer » 03 Αύγ 2021, 15:03

Δεν ξέρω τι καπνό φουμάρει αυτή η Τούνη και για τί ακριβώς είναι γνωστή, αλλά από ότι φαίνεται είναι εύκολο να αποκωδικοποιήσεις ότι είναι εντελώς ηλίθια και με νεόπλουτες ονειρώξεις. Πράγμα που την κάνει προσβάσιμο στόχο, δεν έχει και πολλή πληροφορία στο να την βρίσεις και να τη κοροιδέψεις, είναι εύκολο. Πάει αυτό.
Αυτό που έχει ενδιαφέρον είναι η μαλακία που δέρνει αυτή τη συριζαίικη βοθροσελίδα το ΤΖΙΖ. Από ένα στόρι της προαναφερθείσας ηλίθιας έβγαλε "συμπεράσματα" για τις επιχειρηματικές πρακτικές των παξινών και ότι τάχα τα μαγαζιά δεν δουλεύουν λόγω καύσωνα και μάλιστα αυτό είναι θέμα αξιοπρέπειας(!!!) των επιχειρηματιών του νησιού. Η πραγματικότητα βέβαια είναι ότι οι ταβέρνες και τα καφέ του νησιού δουλεύουν ασταμάτητα, τεντώνοντας τους εργαζόμενους όπως κάνουν όλες οι επιχειρήσεις του τουρισμού.
Επειδή στο νησί έχω ζήσει πολλά καλοκαίρια της ζωής μου, και επειδή αυτό το καλοκαίρι με βρίσκει να κουβαλάω μέσα στον καύσωνα αυτόν τελάρα με ψάρια για τις ταβέρνες που γίνεται ο λόγος, είναι προφανές ότι κατουράω το ΤΖΙΖ και τους ρεφορμιστικούς του δεκάρικους στη μάπα. Αν η Τούνη είναι ενοχλητική και αντιπαθητική, σελίδες που πουλάνε "αριστερή ενημέρωση" νιώθωντας ότι έχουν το δικαίωμα να παίξουν με το θυμικό του κοινού τους για λίγα λαηξ πάνω σε ψέμματα για "καλούς επιχειρηματίες" είναι επικίνδυνες πολιτικά και αναξιοπρεπείς δημοσιογραφικά.
Ενάντια στο κόσμο και των δύο.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13247
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Ιωάννα Τούνη: Φωτιά στο διαδίκτυο για τη δήλωση "o κόσμος δεν θέλει να δουλέψει"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 03 Αύγ 2021, 15:13

under έγραψε:
03 Αύγ 2021, 14:59
Πασιφάη έγραψε:
03 Αύγ 2021, 14:55
Μπα..Εσύ έχεις μια ακατανίκητη έλξη με την ηλιθιότητα. Εν αντιθέσει με την τύπισσα που είναι γατόνι.
Βρεθηκε ο ενας,μενουν αλλοι 9 για να παρει πιστοποιητικο εξυπναδας η geerhssknagwkwkewbk
Κι εγώ σ'αγαπώ γλυκέ μου Γιαννιώτη. Αλλά δεν μπορώ να κρύψω απ'το πχόρουμ την πικρή αλήθεια. :lol::romance-hearteyes:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
waldorf
Δημοσιεύσεις: 3579
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:47

Re: Ιωάννα Τούνη: Φωτιά στο διαδίκτυο για τη δήλωση "o κόσμος δεν θέλει να δουλέψει"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από waldorf » 03 Αύγ 2021, 17:29

under έγραψε:
03 Αύγ 2021, 14:52
...

Αρα αν 10 ηλιθιοι συμφωνουν με σενα θεωρεισαι ξαφνικα εξυπνη :lol:
Ενώ αν κανένας ηλίθιος δεν συμφωνεί με`σένα είσαι διάνοια.
Ή μήπως δεν υπάρχουν δέκα ηλίθιοι αλλά ένας στην παραπάνω εξίσωση; :smt017
wooded glade έγραψε:
29 Μάιος 2021, 14:40
...
Εσύ τώρα τι θες ; Μας γράφεις ακατάληπτα.

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18493
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: Ιωάννα Τούνη: Φωτιά στο διαδίκτυο για τη δήλωση "o κόσμος δεν θέλει να δουλέψει"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 03 Αύγ 2021, 17:40

waldorf έγραψε:
03 Αύγ 2021, 17:29
under έγραψε:
03 Αύγ 2021, 14:52
...

Αρα αν 10 ηλιθιοι συμφωνουν με σενα θεωρεισαι ξαφνικα εξυπνη :lol:
Ενώ αν κανένας ηλίθιος δεν συμφωνεί με`σένα είσαι διάνοια.
Ή μήπως δεν υπάρχουν δέκα ηλίθιοι αλλά ένας στην παραπάνω εξίσωση; :smt017
Να σου το πω αλλιως : Το μονο σιγουρο ειναι οτι η επικληση πληθους προς επικυρωση διανοιας μονο απο ηλιθιο μπορει να γινει.
Και αν συμφωνεις με εναν ηλιθιο μαντεψε τι εισαι και εσυ...
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Άβαταρ μέλους
waldorf
Δημοσιεύσεις: 3579
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:47

Re: Ιωάννα Τούνη: Φωτιά στο διαδίκτυο για τη δήλωση "o κόσμος δεν θέλει να δουλέψει"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από waldorf » 03 Αύγ 2021, 17:46

Ε να κάνει η μάνα..
Μην το παλεύεις μωρέ μάβρε καλοκαιριάτικα.
Είπε χαζομάρα μιά τυχάρπαστη,βγήκες να την υπερασπιστείς τον ήπιες.
Άστο να πάει στο γεροδιάολο να πάει,τι χολοσκάς;
wooded glade έγραψε:
29 Μάιος 2021, 14:40
...
Εσύ τώρα τι θες ; Μας γράφεις ακατάληπτα.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69748
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ιωάννα Τούνη: Φωτιά στο διαδίκτυο για τη δήλωση "o κόσμος δεν θέλει να δουλέψει"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 03 Αύγ 2021, 17:48

Freelancer έγραψε:
03 Αύγ 2021, 15:03
Δεν ξέρω τι καπνό φουμάρει αυτή η Τούνη και για τί ακριβώς είναι γνωστή, αλλά από ότι φαίνεται είναι εύκολο να αποκωδικοποιήσεις ότι είναι εντελώς ηλίθια και με νεόπλουτες ονειρώξεις. Πράγμα που την κάνει προσβάσιμο στόχο, δεν έχει και πολλή πληροφορία στο να την βρίσεις και να τη κοροιδέψεις, είναι εύκολο. Πάει αυτό.
Αυτό που έχει ενδιαφέρον είναι η μαλακία που δέρνει αυτή τη συριζαίικη βοθροσελίδα το ΤΖΙΖ. Από ένα στόρι της προαναφερθείσας ηλίθιας έβγαλε "συμπεράσματα" για τις επιχειρηματικές πρακτικές των παξινών και ότι τάχα τα μαγαζιά δεν δουλεύουν λόγω καύσωνα και μάλιστα αυτό είναι θέμα αξιοπρέπειας(!!!) των επιχειρηματιών του νησιού. Η πραγματικότητα βέβαια είναι ότι οι ταβέρνες και τα καφέ του νησιού δουλεύουν ασταμάτητα, τεντώνοντας τους εργαζόμενους όπως κάνουν όλες οι επιχειρήσεις του τουρισμού.
Επειδή στο νησί έχω ζήσει πολλά καλοκαίρια της ζωής μου, και επειδή αυτό το καλοκαίρι με βρίσκει να κουβαλάω μέσα στον καύσωνα αυτόν τελάρα με ψάρια για τις ταβέρνες που γίνεται ο λόγος, είναι προφανές ότι κατουράω το ΤΖΙΖ και τους ρεφορμιστικούς του δεκάρικους στη μάπα. Αν η Τούνη είναι ενοχλητική και αντιπαθητική, σελίδες που πουλάνε "αριστερή ενημέρωση" νιώθωντας ότι έχουν το δικαίωμα να παίξουν με το θυμικό του κοινού τους για λίγα λαηξ πάνω σε ψέμματα για "καλούς επιχειρηματίες" είναι επικίνδυνες πολιτικά και αναξιοπρεπείς δημοσιογραφικά.
Ενάντια στο κόσμο και των δύο.
Σωστός.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29755
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Ιωάννα Τούνη: Φωτιά στο διαδίκτυο για τη δήλωση "o κόσμος δεν θέλει να δουλέψει"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 03 Αύγ 2021, 17:52

Γω πάντως, αν μάθαινα ότι σε ένα μέρος που σκέφτομαι να πάω διακοπές, οι ταβέρνες κλείνουν το μεσημέρι έως αργά το απόγευμα, δε νομίζω να πήγαινα εν τέλει.

Σε ο,τι αφορά τον όλο χαμό, αν δεν το είχε πει η Τουνη, δεν θα είχε ασχοληθεί κανείς.

Θέλω να πω, ότι σιγά αυτό που είπε και έπρεπε να γίνει χαμός.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69748
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ιωάννα Τούνη: Φωτιά στο διαδίκτυο για τη δήλωση "o κόσμος δεν θέλει να δουλέψει"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 03 Αύγ 2021, 18:02

Ιωάννα Τούνη: Η απάντηση για τους Παξούς και οι χαμένοι followers - Σιχάθηκα να με περιμένουν στη γωνία
«Έχω σιχαθεί να με περιμένουν στην γωνία! Ψάχνετε διακαώς να βρείτε το ΛΑΘΟΣ μου. Πρέπει να είμαι οπωσδήποτε κομπλεξική, κακιά, άπονη, χαζογκόμενα, ρηχή, αναίσθητη, ασυνείδητη, βίζιτ*, που**να… ΚΑΤΙ! Πρέπει οπωσδήποτε μια κοπέλα που φαινομενικά «τα έχει όλα λυμένα» να μην τα έχει! Κάτι κακό να κρύβεται, κάτι κακό να συμβαίνει πίσω από όλο αυτό. Ε λοιπόν φτάνει!

Έχω δεχθεί τόση ύβρη & τόσο bullying, χωρίς να έχω πειράξει ποτέ κανέναν! Είμαι μια κοπέλα που δεν της χαρίστηκε τίποτα! Για να καταλάβεις, πριν χρόνια, όταν πέρασα Παιδαγωγικό στην Αλεξανδρούπολη, για να καταφέρω όντως να σπουδάσω, συγκατοίκησα με μια κοπέλα παντελώς άγνωστη! ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΤΟ ΕΝΟΙΚΙΟ!

Έχω δουλέψει χρόνια σερβιτόρα, προμόσιον, μπαρ, sitting, κλπ σε μπιτς μπαρ, εστιατόρια, καφετέριες κλαμπ, ΠΑΝΤΟΥ! Έχω κάνει 12ωρα&12ωρα εργασίας παράλληλα με την σχολή μου… Και για όσους σπεύσουν να μου προσάψουν οτιδήποτε, ΕΧΩ 2 ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ και τεράστιες ευθύνες! Δεν είμαι απλά “influencer” & δεν βγαίνω απλά φωτογραφίες!

Το ότι έπειτα από χρόνια καθαρής δουλειάς και στοχοπροσήλωσης κατάφερα στα 28 μου να έχω μια Α οικονομική άνεση, ΔΕΝ ΤΟ ΧΡΩΣΤΑΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ & σίγουρα ΔΕΝ ΤΟ ΣΤΕΡΗΣΑ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ που κάθεσαι και με δικάζεις με τόσο φτηνό και τραγικό τρόπο!

Όσον αφορά την τελευταία μου «δήλωση» που με ΚΑΤΑΣΠΑΡΑΞΕΣ -once again- αυτό που είπα είναι πως δεν γίνεται σε μια χώρα όπου η οικονομία στηρίζεται στον τουρισμό, σε νησιά (όπως οι Παξοί που επισκέφτηκα χθες) που η σεζόν διαρκεί 2-3 μήνες όλο τον χρόνο, να κλείνουν όλα τα ταβερνάκια και τα μαγαζιά μέχρι αργά το απόγευμα!

Και όχι γιατί «δεν βρήκε φαγητό η Τούνη» αλλά γιατί δεν θα βρει φαγητό ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΟΥΡΙΣΤΑΣ! Αν γνώριζες πως θα πας κάπου να περάσεις τις διακοπές σου και δεν θα έβρισκες τίποτα ανοιχτό να φας ή να πιεις… ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΣ; Αυτό λέω!

Προς θεού, όχι να δουλεύουν οι άνθρωποι από το πρωί μέχρι το βράδυ, υπάρχουν ωράρια! Και για αυτούς που με βρίζετε με κατεβατά & μου εύχεστε καρκίνο επειδή έχει ζέστη έξω, σκοτώστε με! Λογικά εγώ ευθύνομαι και για τον καύσωνα στην Ελλάδα!

Ας τα κλείσουμε όλα να κάτσουμε σπίτι μας κάτω από το κλιματιστικό, να επιταχύνουμε την χρεοκοπία! Αλήθεια κουράστηκα να απολογούμαι για τα αυτονόητα… ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ! Φτάνει πια».
Το πιο ενδιαφέρον είναι αυτό:
Ενδεικτικά αναφέρουμε πως πριν την εν λόγω ανάρτηση μετρούσε η Ιωάννα Τούνη μετρούσε 800.000 και τώρα έχει 786.000.
Mιλάμε για αποδεκατισμό των υποστηρικτών, όχι αστεία. :lol:

Περισσότερα εδώ:

https://www.protothema.gr/life-style/Go ... sti-gonia/

Με λίγα λόγια, μπορεί να είναι βαλβίδες εκτόνωσης οι αποδιοπομπαίες αίγες, αλλά δεν φταίει η Τούνη για το κοινό της, έτσι;

Μιλάμε για 786.000 ηλιθίων, που πολύ καλά κάνει και τους αρμέγει.

Στους χαζούς, δεν αξίζει κάτι καλύτερο.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Life style”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών