Μέρη για βόλτες στην Αθήνα.

Διασκέδαση, μόδα, life style, dolce vita
Noob saibot
Δημοσιεύσεις: 354
Εγγραφή: 06 Μαρ 2022, 17:30
Phorum.gr user: Noob
Τοποθεσία: Τόπος ιερός

Μέρη για βόλτες στην Αθήνα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Noob saibot » 22 Μαρ 2022, 11:01

Στη περιοχή που μένω δεν υπάρχει κάτι αξιόλογο. Μου αρέσει να πηγαίνω Νέα Φιλαδέλφεια στο Γρηγόρη ή στα Everest. Και η εν εθρεία (καφετέρια) πολύ καλή. Κέντρο είναι ακόμα σταθερή αξία; Στην εποχή μας; Ψηρή; Μοναστηράκι; Από καφετέριες η καλύτερη που έχω δει είναι η Verde. Στου Παπάγου. Υπάρχει ακόμα; Εσείς που βγαίνετε; Πλέον.
There is no system

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22781
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Μέρη για βόλτες στην Αθήνα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 22 Μαρ 2022, 11:05

Μην είσαι φλώρος. Κάλλιθεα. Έχει τα πάντα. Τσιμέντο, βρώμα, κλειστά καταστήματα, ανοιχτά, τεράστια αγορά, πράσινο, θάλασσα, κίνηση, γαλήνη, ότι τραβάει η ψυχή σου. Και αν θες πιο ηρεμία, από τις Τζιτζιφιές πας δίπλα μοσχάτο. Αρκεί να έχεις περπατησει κάνα διωρο, να την απολαύσεις.

Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4357
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: Μέρη για βόλτες στην Αθήνα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 22 Μαρ 2022, 11:09

γενικά πιστεύω, ότι μόνον κατόπιν βομβαρδισμού η Αθήνα θα αποκτήσει μέρη για βόλτες. *

το μόνο που έχει είναι το ιστορικό κέντρο και τίποτα άλλο.

και υπάρχει πάντα, ο εφιάλτης του παρκαρίσματος ή των χάλια μμμ




*
τύπου Ναγκασάκι και διαθεσιμότητα 500 χρόνια και βάλε
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23337
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Μέρη για βόλτες στην Αθήνα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 22 Μαρ 2022, 11:14

Noob saibot έγραψε:
22 Μαρ 2022, 11:01
Στη περιοχή που μένω δεν υπάρχει κάτι αξιόλογο. Μου αρέσει να πηγαίνω Νέα Φιλαδέλφεια στο Γρηγόρη ή στα Everest. Και η εν εθρεία (καφετέρια) πολύ καλή. Κέντρο είναι ακόμα σταθερή αξία; Στην εποχή μας; Ψηρή; Μοναστηράκι; Από καφετέριες η καλύτερη που έχω δει είναι η Verde. Στου Παπάγου. Υπάρχει ακόμα; Εσείς που βγαίνετε; Πλέον.
Εν Αιθρία ως μπυραρία την ήξερα εγώ οταν πηγαινα (και ήταν καλή) αλλά εχω να παω κατι χρονια. Το γυρισε σε καφετέρια τώρα ή σαν καφετέρια το εχει μόνο τα πρωινά?
Ωραία και η piu verde, ενα καιρό την είχα και στέκι. Από κέντρο δοκίμασε να πας Γιασεμί στην Πλάκα ή Clumsies στην Πραξιτέλους. Ειναι πολύ καλά και για χειμωνιάτικη φάση. Το κλάμσις έχει και area 51, που είναι τοπ καφές για μένα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος vantono την 22 Μαρ 2022, 11:24, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23337
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Μέρη για βόλτες στην Αθήνα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 22 Μαρ 2022, 11:22

Naranjita έγραψε:
22 Μαρ 2022, 11:09
γενικά πιστεύω, ότι μόνον κατόπιν βομβαρδισμού η Αθήνα θα αποκτήσει μέρη για βόλτες. *

το μόνο που έχει είναι το ιστορικό κέντρο και τίποτα άλλο.

και υπάρχει πάντα, ο εφιάλτης του παρκαρίσματος ή των χάλια μμμ
Δεν είναι χάλια τα ΜΜΜ, το μετρό είναι μια χαρά, μεγάλος σωσμός. Μπορείς να κάνεις πχ, απόσταση Ελληνικό-Περιστερι με 1,20€ χωρίς καν να αλλάξεις τρένο. Τα λεφτά του εισιτηρίου στο μετρό αξίζουν 1000%, αν εχεις ορεξη για περπάτημα και βόλτα με μέσα.
Αν εννοείς λεωφορεία/τρόλει/τραμ κτλ, έχεις δίκιο. Η φάση πρεπει να ειναι τραγική, αν και δεν ξερω γιατι παιζει να 'χω να μπω κοντά μια δεκαετία+ σε τέτοια.

Για το παρκάρισμα και το κυκλοφοριακό γενικώς, πολύ σωστά τα λες. Εγώ από τότε όμως που βάζω το αμάξι σε παρκινγκ (ενώ μεχρι αρκετά χρονια πριν κατά εναν αλλόκοτα παράδοξο λόγο τσιγκουνευόμουν να δωσω σε παρκινγκ) έχω βρει την υγειά μου. Αν και τακτικά εδω και χρόνια χρησιμοποιώ μονο μηχανή για κέντρο, το αμαξι θα το πάρω μονο αν σκοπεύουμε να παμε πάνω απο 2 άτομα καπου.

Άβαταρ μέλους
gassim
Δημοσιεύσεις: 7724
Εγγραφή: 06 Απρ 2018, 00:59

Re: Μέρη για βόλτες στην Αθήνα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gassim » 22 Μαρ 2022, 11:33

Πειραιάς, όλη η περιοχή απο μικρολίμανο μέχρι πασαλιμάνι.
Καλλιθέα, από το Νιάρχος παίρνεις την πεζογέφυρα που περνάει πάνω απο την παραλιακή και συνεχίζεις την βόλτα στο τροκαντερό και στην μαρίνα
Κουκάκι, είναι όλο κατάλληλο για βόλτες είτε μέχρι το κέντρο είτε προς τον λόφο Φιλοπάππου.
Πάρκο τρίτση αν σου αρέσουν τα πάρκα
Γλυφάδα, ο κεντρικός δρόμος που περνάει το τραμ για μαγαζιά ή ο πεζόδρομος κάτω απο την παραλιακή και δίπλα στην θάλασσα. Επίσης απο την Άνω γλυφάδα πας βόλτα σε βουνό αν είσαι τέτοιος τύπος.
Εξάρχεια, Παγκράτι, Μέτς, Κυψέλη αγαπημένες περιοχές για βόλτες σε αστικό περιβάλον.
Κηφισιά, ειδικά τον χειμώνα αν ρίχνει και λίγο χιόνι είναι σαν να είσαι εξωτερικό.
Καλά όλο το εμπορικό ιστορικό κέντρο της Αθήνας δεν το αναφέρω καν.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος gassim την 22 Μαρ 2022, 11:37, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
gassim
Δημοσιεύσεις: 7724
Εγγραφή: 06 Απρ 2018, 00:59

Re: Μέρη για βόλτες στην Αθήνα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gassim » 22 Μαρ 2022, 11:36

vantono έγραψε:
22 Μαρ 2022, 11:22
Naranjita έγραψε:
22 Μαρ 2022, 11:09
γενικά πιστεύω, ότι μόνον κατόπιν βομβαρδισμού η Αθήνα θα αποκτήσει μέρη για βόλτες. *

το μόνο που έχει είναι το ιστορικό κέντρο και τίποτα άλλο.

και υπάρχει πάντα, ο εφιάλτης του παρκαρίσματος ή των χάλια μμμ
Δεν είναι χάλια τα ΜΜΜ, το μετρό είναι μια χαρά, μεγάλος σωσμός. Μπορείς να κάνεις πχ, απόσταση Ελληνικό-Περιστερι με 1,20€ χωρίς καν να αλλάξεις τρένο. Τα λεφτά του εισιτηρίου στο μετρό αξίζουν 1000%, αν εχεις ορεξη για περπάτημα και βόλτα με μέσα.
Αν εννοείς λεωφορεία/τρόλει/τραμ κτλ, έχεις δίκιο. Η φάση πρεπει να ειναι τραγική, αν και δεν ξερω γιατι παιζει να 'χω να μπω κοντά μια δεκαετία+ σε τέτοια.

Για το παρκάρισμα και το κυκλοφοριακό γενικώς, πολύ σωστά τα λες. Εγώ από τότε όμως που βάζω το αμάξι σε παρκινγκ (ενώ μεχρι αρκετά χρονια πριν κατά εναν αλλόκοτα παράδοξο λόγο τσιγκουνευόμουν να δωσω σε παρκινγκ) έχω βρει την υγειά μου. Αν και τακτικά εδω και χρόνια χρησιμοποιώ μονο μηχανή για κέντρο, το αμαξι θα το πάρω μονο αν σκοπεύουμε να παμε πάνω απο 2 άτομα καπου.
Το τραμ είναι επίσης μια χαρά με καινούριους καθαρούς συρμούς. Για τα λεωφορεία αν κατεβάσεις την εφαρμογή moovit ενημερώνεσαι ακριβώς για το πότε θα περάσουν απο τις στάσεις και βελτιώνεται κατά πολύ η εμπειρία.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23337
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Μέρη για βόλτες στην Αθήνα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 22 Μαρ 2022, 11:37

gassim έγραψε:
22 Μαρ 2022, 11:33
Πειραιάς, όλη η περιοχή απο μικρολίμανο μέχρι πασαλιμάνι.
Καλλιθέα, από το Νιάρχος παίρνεις την πεζογέφυρα που περνάει πάνω απο την παραλιακή και συνεχίζεις την βόλτα στο τροκαντερό και στην μαρίνα
Κουκάκι, είναι όλο κατάλληλο για βόλτες είτε μέχρι το κέντρο είτε προς τον λόφο Φιλοπάππου.
Πάρκο τρίτση αν σου αρέσουν τα πάρκα
Γλυφάδα, ο κεντρικός δρόμος που περνάει το τραμ για μαγαζιά ή ο πεζόδρομος κάτω απο την παραλιακή και δίπλα στην θάλασσα. Επίσης απο την Άνω γλυφάδα πας βόλτα σε βουνό αν είσαι τέτοιος τύπος.
Εξάρχεια, Παγκράτι, Μέτς, Κυψέλη αγαπημένες περιοχές για βόλτες σε αστικό περιβάλον.
Κηφισιά, ειδικά τον χειμώνα αν ρίχνει και λίγο χιόνι είναι σαν να είσαι εξωτερικό.
:smt023
Σωστός σε όλα. Αφήνω Παγκράτι-Μετς-Κυψέλη λίγο απ'εξω, γιατί δεν τα έχω πολυ-γυρίσει για να έχω ολοκληρωμένη προσωπική άποψη.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23337
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Μέρη για βόλτες στην Αθήνα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 22 Μαρ 2022, 11:40

gassim έγραψε:
22 Μαρ 2022, 11:36
vantono έγραψε:
22 Μαρ 2022, 11:22
Naranjita έγραψε:
22 Μαρ 2022, 11:09
γενικά πιστεύω, ότι μόνον κατόπιν βομβαρδισμού η Αθήνα θα αποκτήσει μέρη για βόλτες. *

το μόνο που έχει είναι το ιστορικό κέντρο και τίποτα άλλο.

και υπάρχει πάντα, ο εφιάλτης του παρκαρίσματος ή των χάλια μμμ
Δεν είναι χάλια τα ΜΜΜ, το μετρό είναι μια χαρά, μεγάλος σωσμός. Μπορείς να κάνεις πχ, απόσταση Ελληνικό-Περιστερι με 1,20€ χωρίς καν να αλλάξεις τρένο. Τα λεφτά του εισιτηρίου στο μετρό αξίζουν 1000%, αν εχεις ορεξη για περπάτημα και βόλτα με μέσα.
Αν εννοείς λεωφορεία/τρόλει/τραμ κτλ, έχεις δίκιο. Η φάση πρεπει να ειναι τραγική, αν και δεν ξερω γιατι παιζει να 'χω να μπω κοντά μια δεκαετία+ σε τέτοια.

Για το παρκάρισμα και το κυκλοφοριακό γενικώς, πολύ σωστά τα λες. Εγώ από τότε όμως που βάζω το αμάξι σε παρκινγκ (ενώ μεχρι αρκετά χρονια πριν κατά εναν αλλόκοτα παράδοξο λόγο τσιγκουνευόμουν να δωσω σε παρκινγκ) έχω βρει την υγειά μου. Αν και τακτικά εδω και χρόνια χρησιμοποιώ μονο μηχανή για κέντρο, το αμαξι θα το πάρω μονο αν σκοπεύουμε να παμε πάνω απο 2 άτομα καπου.
Το τραμ είναι επίσης μια χαρά με καινούριους καθαρούς συρμούς. Για τα λεωφορεία αν κατεβάσεις την εφαρμογή moovit ενημερώνεσαι ακριβώς για το πότε θα περάσουν απο τις στάσεις και βελτιώνεται κατά πολύ η εμπειρία.
Το τραμ παίζει να είναι πιο αργό και απο τρόλει όμως, ρε 'συ. Από αυτή την αποψη το λεω, αλλιώς απ' όπου περνάει τραμ, θεωρητικά ειναι πολύ καλές περιοχές.
Ειχα μπει κάποιες φορές πριν χρονια τραμ, και εκτός του ότι πήγαινε σαν σε σλόου μόσιον, ήταν και τίγκα απο πιτσιρίκια με αμάνικα που πηγαιναν καλοκαιριατικα για μπάνιο παραλιακά και η μασχαλίλα μου έριχνε μπουκέτα στη μύτη.

Άβαταρ μέλους
gassim
Δημοσιεύσεις: 7724
Εγγραφή: 06 Απρ 2018, 00:59

Re: Μέρη για βόλτες στην Αθήνα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gassim » 22 Μαρ 2022, 11:41

Naranjita έγραψε:
22 Μαρ 2022, 11:09
γενικά πιστεύω, ότι μόνον κατόπιν βομβαρδισμού η Αθήνα θα αποκτήσει μέρη για βόλτες. *

το μόνο που έχει είναι το ιστορικό κέντρο και τίποτα άλλο.

και υπάρχει πάντα, ο εφιάλτης του παρκαρίσματος ή των χάλια μμμ




*
τύπου Ναγκασάκι και διαθεσιμότητα 500 χρόνια και βάλε
Υποψιάζομαι οτι απλά δεν σου αρέσει να περπατάς. Σε όλο το λεκανοπέδιο (και εκτός αθήνας) υπάρχουν καταπληκτικά μέρη για βόλτες.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23286
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Μέρη για βόλτες στην Αθήνα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 22 Μαρ 2022, 11:43

Αν εξαιρέσεις την κίνηση, γαμάει η Αθήνα, σε όποιον δεν αρέσει να πάει σε κανένα κατσάβραχο.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 11905
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: Μέρη για βόλτες στην Αθήνα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 22 Μαρ 2022, 11:45

Noob saibot έγραψε:
22 Μαρ 2022, 11:01
Στη περιοχή που μένω δεν υπάρχει κάτι αξιόλογο. Μου αρέσει να πηγαίνω Νέα Φιλαδέλφεια στο Γρηγόρη ή στα Everest. Και η εν εθρεία (καφετέρια) πολύ καλή. Κέντρο είναι ακόμα σταθερή αξία; Στην εποχή μας; Ψηρή; Μοναστηράκι; Από καφετέριες η καλύτερη που έχω δει είναι η Verde. Στου Παπάγου. Υπάρχει ακόμα; Εσείς που βγαίνετε; Πλέον.
Να πας στην arch μπυραρία στο Περιστέρι.
Για κάνα ναργιλε στο αραβικο στο Αιγάλεω , αν λειτουργεί ακόμη, αριστερά όπως κατεβαίνεις την ιερα οδό μέσα στα στενάκια δεν θυμάμαι ακριβώς σε ποιο πέρασαν χρόνια...

Για καφέ καλά ήταν δάσος Χαϊδαρίου
Και κάτω κέντρο Καραϊσκάκη .

Άβαταρ μέλους
gassim
Δημοσιεύσεις: 7724
Εγγραφή: 06 Απρ 2018, 00:59

Re: Μέρη για βόλτες στην Αθήνα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gassim » 22 Μαρ 2022, 11:46

vantono έγραψε:
22 Μαρ 2022, 11:40
gassim έγραψε:
22 Μαρ 2022, 11:36
vantono έγραψε:
22 Μαρ 2022, 11:22

Δεν είναι χάλια τα ΜΜΜ, το μετρό είναι μια χαρά, μεγάλος σωσμός. Μπορείς να κάνεις πχ, απόσταση Ελληνικό-Περιστερι με 1,20€ χωρίς καν να αλλάξεις τρένο. Τα λεφτά του εισιτηρίου στο μετρό αξίζουν 1000%, αν εχεις ορεξη για περπάτημα και βόλτα με μέσα.
Αν εννοείς λεωφορεία/τρόλει/τραμ κτλ, έχεις δίκιο. Η φάση πρεπει να ειναι τραγική, αν και δεν ξερω γιατι παιζει να 'χω να μπω κοντά μια δεκαετία+ σε τέτοια.

Για το παρκάρισμα και το κυκλοφοριακό γενικώς, πολύ σωστά τα λες. Εγώ από τότε όμως που βάζω το αμάξι σε παρκινγκ (ενώ μεχρι αρκετά χρονια πριν κατά εναν αλλόκοτα παράδοξο λόγο τσιγκουνευόμουν να δωσω σε παρκινγκ) έχω βρει την υγειά μου. Αν και τακτικά εδω και χρόνια χρησιμοποιώ μονο μηχανή για κέντρο, το αμαξι θα το πάρω μονο αν σκοπεύουμε να παμε πάνω απο 2 άτομα καπου.
Το τραμ είναι επίσης μια χαρά με καινούριους καθαρούς συρμούς. Για τα λεωφορεία αν κατεβάσεις την εφαρμογή moovit ενημερώνεσαι ακριβώς για το πότε θα περάσουν απο τις στάσεις και βελτιώνεται κατά πολύ η εμπειρία.
Το τραμ παίζει να είναι πιο αργό και απο τρόλει όμως, ρε 'συ. Από αυτή την αποψη το λεω, αλλιώς απ' όπου περνάει τραμ, θεωρητικά ειναι πολύ καλές περιοχές.
Ειχα μπει κάποιες φορές πριν χρονια τραμ, και εκτός του ότι πήγαινε σαν σε σλόου μόσιον, ήταν και τίγκα απο πιτσιρίκια με αμάνικα που πηγαιναν καλοκαιριατικα για μπάνιο παραλιακά και η μασχαλίλα μου έριχνε μπουκέτα στη μύτη.
Εντάξει τώρα αυτό με την μασχαλίλα σου έτυχε, δεν πηγαίνουν για μπάνιο όλο τον χρόνο με αμάνικα :).
Επίσης κάθε μέσο έχει την ταχύτητα του, δεν μπορείς να πεις οτι το πλοίο που πάει κρήτη είναι αργό επειδή το αεροπλάνο πάει πιο γρήγορα. Αν ξέρεις οτι για να πας σε ένα μέρος με τραμ θα κάνεις 45 λεπτά κανονίζεις το πρόγραμμά σου ωστε να είσαι εκεί στην ώρα σου. Αν αντί για 45 λεπτά κάνει μία ώρα λες οτι φταίει το τράμ που πήγε αργά, αλλά αν πάει σε 45 λεπτά σε πήγε μια χαρά και ας υπάρχει το μετρό που πάει σε 15.
Σε γενικες γραμμές το τραμ είναι καλό για κοντινές αποστάσεις, να το πάρεις ας πούμε απο νεο κόσμο να πας σύνταγμα. Αν το πάρεις απο Βούλα για να πας Πειραιά θα φας την μισή μέρα.
Αλλά το τραμ έχει λόγο ύπαρξης και πρέπει να επεκταθεί όσο το δυνατόν περισσότερο.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39688
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Μέρη για βόλτες στην Αθήνα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 22 Μαρ 2022, 11:49

Noob saibot έγραψε:
22 Μαρ 2022, 11:01
Στη περιοχή που μένω δεν υπάρχει κάτι αξιόλογο. Μου αρέσει να πηγαίνω Νέα Φιλαδέλφεια στο Γρηγόρη ή στα Everest. Και η εν εθρεία (καφετέρια) πολύ καλή. Κέντρο είναι ακόμα σταθερή αξία; Στην εποχή μας; Ψηρή; Μοναστηράκι; Από καφετέριες η καλύτερη που έχω δει είναι η Verde. Στου Παπάγου. Υπάρχει ακόμα; Εσείς που βγαίνετε; Πλέον.


Ζαππειο-Πλακα-Μοναστηρακι-Θησειο-Φιλοπαππου.

Verde υπαρχει.

.

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21065
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Μέρη για βόλτες στην Αθήνα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 22 Μαρ 2022, 11:57

Φιλοπάππου για ψειριστική σε τουρίστα.
Εξάρχεια για μπάχαλα.
Ζωγράφου για μπάχαλα με βάζελους.
Καμίνια για μπάχαλα με γαύρους.
Κολωνός για πέσιμο σε τράπερς.
Άγιος Παντελεήμων για πέσιμο σε αλλοδαπούς.
Ομόνοια για σπρώξιμο για πραμάτειας.
Αχαρνές για πρέζα σε χονδρεμπορική.
Ακαδημίας για πρέζα στη λιανική.
Παγκράτι για ψείριστική οχήματος/παπιού.
Συγγρού για ανδρογύναικες.
Χίλτον για ποτό με γυναίκες.
Ιπποκράτους για μαύρες.
ΚΤΕΛ για φθηνό γυαλάκι.
Γλυφάδα για κόκα.
Αγιά Βαρβάρα για ρούχα μάρκες.
Αττική για γκράφιτι.
Λιόσια για εναπόθεση μπαζών.
Ζωγράφου για παρκάρισμα.
Μεταξουργείο για ύπνο με παρέα ή χωρίς.
Περιστέρι και Νέα Σμύρνη για εύκολες.
Κολωνάκι, Ψυρρή και Κορυδαλλό για μέτριες.
Κηφισιά για δύσκολες.
Ασπρόπυργο για χωρισμό.
Πειραιάς για γαμωσταυρίδι.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Life style”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών