ΤΖΟΝΙ ΝΤΕΠ vs ΜΟΥΝΑΡΑ

Διασκέδαση, μόδα, life style, dolce vita
Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14547
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: ΤΖΟΝΙ ΝΤΕΠ vs ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 29 Απρ 2022, 17:00

Blackdog έγραψε:
29 Απρ 2022, 16:57
και η χειροτερη εμπειρια που ειχα σε ολη μου την ζωη οσον αφορα το αλλο φυλο. :a040:
Εχεις δηλαδη εμπειριες και με τα 2 φυλα? :-?
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Blackdog
Δημοσιεύσεις: 2438
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2021, 14:47

Re: ΤΖΟΝΙ ΝΤΕΠ vs ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Blackdog » 29 Απρ 2022, 17:03

Daje έγραψε:
29 Απρ 2022, 17:00
Blackdog έγραψε:
29 Απρ 2022, 16:57
και η χειροτερη εμπειρια που ειχα σε ολη μου την ζωη οσον αφορα το αλλο φυλο. :a040:
Εχεις δηλαδη εμπειριες και με τα 2 φυλα? :-?
Απ ολο το δραμα μου αυτο βρηκες να σχολιασεις; :lol:

Σεξουαλικες μονο με το ενα, φιλικες εχω και με τα δυο

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23267
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: ΤΖΟΝΙ ΝΤΕΠ vs ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 29 Απρ 2022, 19:56

Blackdog έγραψε:
29 Απρ 2022, 16:57
Η Αμπερ ελεγε οτι ειχε ptsd (μετατραυματικο στρες) και οτι ηταν κακοποιημενη απ ολους τους συντροφους της μεχρι και τον Τζονυ

Ειχα μια γκομενα καποτε που ελεγε ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ

Ηταν η πιο τρελη γυναικα που εχω γνωρισει ποτε και η χειροτερη εμπειρια που ειχα σε ολη μου την ζωη οσον αφορα το αλλο φυλο
. :a040:


Το γαμησι δεν ηταν τιπτα συγκλονιστικο, αντιθετως βαζω ενα 6/10
Και εγώ είχα συναντήσει μια παρόμοια περίπτωση, στο μακρινό παρελθόν. Μου ειχε εκμυστηρευτεί ότι στην προηγούμενή της σχέση είχε κακοποιηθεί πολύ άσχημα τόσο σωματικά όσο και ψυχικά, και οταν τα φτιάξαμε κακοποιούσε εμένα*. Φταίω κι εγώ βεβαια, που ημουν ερωτευμένος και αγνοούσα ένα σκασμό red flags, πριν σκάσει επισήμως η κακοποίηση.

* ψυχικά (για αρχή). Όταν άρχισε να περνάει και στο σωματικό η όλη φάση (ελαφρώς ευτυχώς), τότε βρήκα τη δυναμη και ξέκοψα.

Blackdog
Δημοσιεύσεις: 2438
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2021, 14:47

Re: ΤΖΟΝΙ ΝΤΕΠ vs ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Blackdog » 29 Απρ 2022, 20:27

vantono έγραψε:
29 Απρ 2022, 19:56

Και εγώ είχα συναντήσει μια παρόμοια περίπτωση, στο μακρινό παρελθόν. Μου ειχε εκμυστηρευτεί ότι στην προηγούμενή της σχέση είχε κακοποιηθεί πολύ άσχημα τόσο σωματικά όσο και ψυχικά, και οταν τα φτιάξαμε κακοποιούσε εμένα*.

Σε μενα δεν ειπε για τον πρωην μονο, αλλα για ολους τους πρωην φτανοντας μεχρι και τον πατερα της που την εδερνε. Αυτο το ptsd το ειχε κανει σημαια και απαιτουσε να το σεβομαι με θρησκευτικη ευλαβεια. Η συναισθηματικη κακοποιηση και οι συνεχομενες προσβολες ηταν η ρουτινα και κατα προσωπο αλλα και σε τριτους. Φυσικα εθαβε και τους τριτους σε μενα. Πουλαγε την εικονα του θυματος αλλα ηταν κρεηζυ φακιν μπιτς.
Φταίω κι εγώ βεβαια, που ημουν ερωτευμένος και αγνοούσα ένα σκασμό red flags, πριν σκάσει επισήμως η κακοποίηση.
Ετσι ακριβως

Εγω εκοψα εντελως οταν καταλαβα οτι καποια στιγμη θα με ρωταγαν που ειναι και θα ελεγα "δεν ξερω, εξαφανιστηκε ξαφνικα" :roll:

Η τυπισσα μαθαινα απο κοινους γνωστους οτι με εβριζε και απειλουσε οτι θα βαλει να με σαπισουν στο ξυλο, για τουλαχιστον δυο χρονια μετα.

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14547
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: ΤΖΟΝΙ ΝΤΕΠ vs ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 29 Απρ 2022, 20:28

Απο περιεργεια παιδια, ηταν και ΜΟΥΝΑΡΕΣ αυτες οι 2 για τις οποιες μιλατε ή μονο διεστραμμενες?
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Blackdog
Δημοσιεύσεις: 2438
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2021, 14:47

Re: ΤΖΟΝΙ ΝΤΕΠ vs ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Blackdog » 29 Απρ 2022, 20:32

Daje έγραψε:
29 Απρ 2022, 20:28
Απο περιεργεια παιδια, ηταν και ΜΟΥΝΑΡΕΣ αυτες οι 2 για τις οποιες μιλατε ή μονο διεστραμμενες?
Η δικια μου ηταν ενα 8/10


Αν η αλλη δεν ειναι ΜΟΥΝΑΡΑ (συ ειπας)δεν μπορει να τα κανει αυτα. Τρωει ποδι στα πρωτα 5 δευτερολεπτα.

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14547
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: ΤΖΟΝΙ ΝΤΕΠ vs ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 29 Απρ 2022, 20:36

Ναι, η αληθεια ειναι οτι ο γενικος κανονας ειναι αυτος που λες.
Μπραβο παντως που ξεμπλεξες. Ακουγεται τοξικη κατασταση.
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23097
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: ΤΖΟΝΙ ΝΤΕΠ vs ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 29 Απρ 2022, 20:38

Παραδέχτηκε λέει στο δικαστήριο ότι η ίδια έχεσε στο κρεβάτι του και ότι "ήταν μια κακή φάρσα που πήγε στραβά".

Δηλαδή μπορεί κάποιος να κατουρήσει στη σούπα μας ή να χύσει στον καφέ μας, να μας βάλει να τα πιούμε και να πει "πλάκα έκανα".

Φυσικά αν το κάνει άντρας σε γυναίκα, θεωρείται μισογυνισμός.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Blackdog
Δημοσιεύσεις: 2438
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2021, 14:47

Re: ΤΖΟΝΙ ΝΤΕΠ vs ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Blackdog » 29 Απρ 2022, 20:38

Daje έγραψε:
29 Απρ 2022, 20:36
Ναι, η αληθεια ειναι οτι ο γενικος κανονας ειναι αυτος που λες.
Μπραβο παντως που ξεμπλεξες. Ακουγεται τοξικη κατασταση.
Μην σου τυχει φιλε μου

Εκανα να ξανακουμπησω γυναικα πανω απο ενα χρονο

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23267
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: ΤΖΟΝΙ ΝΤΕΠ vs ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 29 Απρ 2022, 21:35

Daje έγραψε:
29 Απρ 2022, 20:28
Απο περιεργεια παιδια, ηταν και ΜΟΥΝΑΡΕΣ αυτες οι 2 για τις οποιες μιλατε ή μονο διεστραμμενες?
τέτοιες τυπισσες συνήθως είναι ΜΟΥΝΑΡΟΤΑΤΕΣ!
Αυτό ακριβώς που αναφέρθηκε πιο πάνω: Αν η άλλη δεν είναι ΜΟΥΝΑΡΑ, δεν την παίρνει να τα κάνει αυτά.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23267
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: ΤΖΟΝΙ ΝΤΕΠ vs ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 29 Απρ 2022, 21:41

Blackdog έγραψε:
29 Απρ 2022, 20:27
vantono έγραψε:
29 Απρ 2022, 19:56

Και εγώ είχα συναντήσει μια παρόμοια περίπτωση, στο μακρινό παρελθόν. Μου ειχε εκμυστηρευτεί ότι στην προηγούμενή της σχέση είχε κακοποιηθεί πολύ άσχημα τόσο σωματικά όσο και ψυχικά, και οταν τα φτιάξαμε κακοποιούσε εμένα*.

Σε μενα δεν ειπε για τον πρωην μονο, αλλα για ολους τους πρωην φτανοντας μεχρι και τον πατερα της που την εδερνε. Αυτο το ptsd το ειχε κανει σημαια και απαιτουσε να το σεβομαι με θρησκευτικη ευλαβεια. Η συναισθηματικη κακοποιηση και οι συνεχομενες προσβολες ηταν η ρουτινα και κατα προσωπο αλλα και σε τριτους. Φυσικα εθαβε και τους τριτους σε μενα. Πουλαγε την εικονα του θυματος αλλα ηταν κρεηζυ φακιν μπιτς.
Φταίω κι εγώ βεβαια, που ημουν ερωτευμένος και αγνοούσα ένα σκασμό red flags, πριν σκάσει επισήμως η κακοποίηση.
Ετσι ακριβως

Εγω εκοψα εντελως οταν καταλαβα οτι καποια στιγμη θα με ρωταγαν που ειναι και θα ελεγα "δεν ξερω, εξαφανιστηκε ξαφνικα" :roll:

Η τυπισσα μαθαινα απο κοινους γνωστους οτι με εβριζε και απειλουσε οτι θα βαλει να με σαπισουν στο ξυλο, για τουλαχιστον δυο χρονια μετα.
Και σε μένα η άλλη μου είχε μιλήσει για τον πολύ αυστηρό και παλαιών αρχων πατέρα της, που την μεγάλωσε με τη νοοτροπία τύπου "θα σε σκοτώσω αν μάθω ότι έχεις βρει γκόμενο", αλλά χωρίς να αναφέρει κάτι για σωματική κακοποίηση από τον πατέρα.
Μόνο από τον συγκεκριμενο πρώην. Και μου έλεγε και κάτι πολύ άσχημα, σε φάση "με έριχνε κάτω και με κλωτσουσε στο κεφάλι και στα πλευρά", και εγώ τη λυπομουν απίστευτα και γινόμουν τέρμα στοργικος. Στην πορεία δυστυχώς δεν εκτιμήθηκε καθόλου αυτή η συμπεριφορά μου.

Γενικά ναι, μιλάμε για πολλή τοξικότητα σε τέτοιες φάσεις. Όσο πιο πριν το καταλάβει κάποιος/α ότι πάει να μπλέξει σε τέτοια φάση, καλύτερα να ξεκοβει αμέσως.

stergiosbik
Δημοσιεύσεις: 16955
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:22
Τοποθεσία: Λαρισα-Ορεινη Καλαμπακα

Re: ΤΖΟΝΙ ΝΤΕΠ vs ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stergiosbik » 29 Απρ 2022, 21:56

vantono έγραψε:
29 Απρ 2022, 21:41
Blackdog έγραψε:
29 Απρ 2022, 20:27
vantono έγραψε:
29 Απρ 2022, 19:56

Και εγώ είχα συναντήσει μια παρόμοια περίπτωση, στο μακρινό παρελθόν. Μου ειχε εκμυστηρευτεί ότι στην προηγούμενή της σχέση είχε κακοποιηθεί πολύ άσχημα τόσο σωματικά όσο και ψυχικά, και οταν τα φτιάξαμε κακοποιούσε εμένα*.

Σε μενα δεν ειπε για τον πρωην μονο, αλλα για ολους τους πρωην φτανοντας μεχρι και τον πατερα της που την εδερνε. Αυτο το ptsd το ειχε κανει σημαια και απαιτουσε να το σεβομαι με θρησκευτικη ευλαβεια. Η συναισθηματικη κακοποιηση και οι συνεχομενες προσβολες ηταν η ρουτινα και κατα προσωπο αλλα και σε τριτους. Φυσικα εθαβε και τους τριτους σε μενα. Πουλαγε την εικονα του θυματος αλλα ηταν κρεηζυ φακιν μπιτς.
Φταίω κι εγώ βεβαια, που ημουν ερωτευμένος και αγνοούσα ένα σκασμό red flags, πριν σκάσει επισήμως η κακοποίηση.
Ετσι ακριβως

Εγω εκοψα εντελως οταν καταλαβα οτι καποια στιγμη θα με ρωταγαν που ειναι και θα ελεγα "δεν ξερω, εξαφανιστηκε ξαφνικα" :roll:

Η τυπισσα μαθαινα απο κοινους γνωστους οτι με εβριζε και απειλουσε οτι θα βαλει να με σαπισουν στο ξυλο, για τουλαχιστον δυο χρονια μετα.
Και μου έλεγε και κάτι πολύ άσχημα, σε φάση "με έριχνε κάτω και με κλωτσουσε στο κεφάλι και στα πλευρά", και εγώ τη λυπομουν απίστευτα και γινόμουν τέρμα στοργικος.
Θεωρω οτι της "σφυριζες" και εναν καθε φορα που γινονταν αυτο. :lol:

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23267
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: ΤΖΟΝΙ ΝΤΕΠ vs ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 29 Απρ 2022, 22:09

stergiosbik έγραψε:
29 Απρ 2022, 21:56
vantono έγραψε:
29 Απρ 2022, 21:41
Blackdog έγραψε:
29 Απρ 2022, 20:27


Σε μενα δεν ειπε για τον πρωην μονο, αλλα για ολους τους πρωην φτανοντας μεχρι και τον πατερα της που την εδερνε. Αυτο το ptsd το ειχε κανει σημαια και απαιτουσε να το σεβομαι με θρησκευτικη ευλαβεια. Η συναισθηματικη κακοποιηση και οι συνεχομενες προσβολες ηταν η ρουτινα και κατα προσωπο αλλα και σε τριτους. Φυσικα εθαβε και τους τριτους σε μενα. Πουλαγε την εικονα του θυματος αλλα ηταν κρεηζυ φακιν μπιτς.



Ετσι ακριβως

Εγω εκοψα εντελως οταν καταλαβα οτι καποια στιγμη θα με ρωταγαν που ειναι και θα ελεγα "δεν ξερω, εξαφανιστηκε ξαφνικα" :roll:

Η τυπισσα μαθαινα απο κοινους γνωστους οτι με εβριζε και απειλουσε οτι θα βαλει να με σαπισουν στο ξυλο, για τουλαχιστον δυο χρονια μετα.
Και μου έλεγε και κάτι πολύ άσχημα, σε φάση "με έριχνε κάτω και με κλωτσουσε στο κεφάλι και στα πλευρά", και εγώ τη λυπομουν απίστευτα και γινόμουν τέρμα στοργικος.
Θεωρω οτι της "σφυριζες" και εναν καθε φορα που γινονταν αυτο. :lol:
Στοργικά και προδερμίσια όμως, παρακαλώ. :roll::003:
Δεν το πήγαινα ποτέ εκεί επίτηδες βεβαια. Η ίδια το επεδίωκε, με τον τρόπο της. Γενικά ήταν φουλ χειριστική.
Ακόμα και σε ό,τι ειχε να κάνει με σεξ. Πχ, απο ενα σημειο και μετά, δεν μου επετρεπε ουτε να τραβάω μαλακία μόνος μου, ουτε να βλεπω τσόντες ή να γκουγκλαρω γκομενες (διασημες και μη). Μονο να κανω σεχ μαζί της. Εψαχνε ιστορικό σε pc, κανονικά.
Σε κάποια φάση ειχε φτάσει στο τέρμα psycho λέβελ να μου "μετράει" μεχρι και την καρμπονάρα με το που τελείωνα, καθε φορά μετά την πράξη. Αν δεν έβγαζα πολύ = την έπαιξα πριν, ή είδα τσόντα ή την κεράτωσα.

Τι να πεις. Καποιες φασεις του παρελθόντος σου ειναι να τις θυμάσαι μετά απο καιρο και να μην ξερεις αν πρεπει να γελάς ή να κλαις.

stergiosbik
Δημοσιεύσεις: 16955
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:22
Τοποθεσία: Λαρισα-Ορεινη Καλαμπακα

Re: ΤΖΟΝΙ ΝΤΕΠ vs ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stergiosbik » 29 Απρ 2022, 22:20

vantono έγραψε:
29 Απρ 2022, 22:09
stergiosbik έγραψε:
29 Απρ 2022, 21:56
vantono έγραψε:
29 Απρ 2022, 21:41

Και μου έλεγε και κάτι πολύ άσχημα, σε φάση "με έριχνε κάτω και με κλωτσουσε στο κεφάλι και στα πλευρά", και εγώ τη λυπομουν απίστευτα και γινόμουν τέρμα στοργικος.
Θεωρω οτι της "σφυριζες" και εναν καθε φορα που γινονταν αυτο. :lol:
Στοργικά και προδερμίσια όμως, παρακαλώ. :roll::003:
Δεν το πήγαινα ποτέ εκεί επίτηδες βεβαια. Η ίδια το επεδίωκε, με τον τρόπο της. Γενικά ήταν φουλ χειριστική.
Ακόμα και σε ό,τι ειχε να κάνει με σεξ. Πχ, απο ενα σημειο και μετά, δεν μου επετρεπε ουτε να τραβάω μαλακία μόνος μου, ουτε να βλεπω τσόντες ή να γκουγκλαρω γκομενες (διασημες και μη). Μονο να κανω σεχ μαζί της. Εψαχνε ιστορικό σε pc, κανονικά.
Σε κάποια φάση ειχε φτάσει στο τέρμα psycho λέβελ να μου "μετράει" μεχρι και την καρμπονάρα με το που τελείωνα, καθε φορά μετά την πράξη. Αν δεν έβγαζα πολύ = την έπαιξα πριν, ή είδα τσόντα ή την κεράτωσα.

Τι να πεις. Καποιες φασεις του παρελθόντος σου ειναι να τις θυμάσαι μετά απο καιρο και να μην ξερεις αν πρεπει να γελάς ή να κλαις.
Που τις βρισκετε αυτες ρε!
Η καλυτερη συνταγη για τετοιες γκομενες ειναι να την κανεις αμεσως μολις δεις το παραμικρο συμπτωμα τετοιας συμπεριφορας πριν προλαβεις να νοιωσεις το οτιδηποτε για αυτες.
Αν καθυστερησεις,παει το εχασες το παιχνιδι.
Σε τυλιξαν σε χρονο dt.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23097
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: ΤΖΟΝΙ ΝΤΕΠ vs ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 29 Απρ 2022, 22:21

Πώς την παλεύετε με "χειριστικές" γυναίκες και δεν αποχωρείτε με τη μία;
Ζούμε σε μια οικονομία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Life style”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών