αραβας θα πάρει τη ΜΟΥΝΑΡΑ

Διασκέδαση, μόδα, life style, dolce vita
Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: αραβας θα πάρει τη ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 08 Ιουν 2022, 20:23

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
08 Ιουν 2022, 20:14
Gherschaagk έγραψε:
08 Ιουν 2022, 20:10
Τώρα που διάβασα το άρθρο, ανακαλώ.

Θα τον φάει για πρωινό και 4 ώρες μετά θα πάει για το κυρίως.
καλα :giggle:
Πληρώνεις για σεξ είπες.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: αραβας θα πάρει τη ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 08 Ιουν 2022, 20:23

stergiosbik έγραψε:
08 Ιουν 2022, 19:51
Volk έγραψε:
08 Ιουν 2022, 19:46
stergiosbik έγραψε:
08 Ιουν 2022, 19:40


Μπαααα.
Θα πει τον δεσπότη Παναγιώτη εκεί.
Αν οντως σηκωσει χερι και τη χτυπησει, καλα θα του κανει κιολας! Ουτε για κουλουρι δεν θα του μεινει!
Για Μουσουλμανο μιλάς.
Αν τις φάει,που θα τις φάει,καλά να πάθει γιατί πάει γυρεύοντας.
Όλοι γνωρίζουν την συμπεριφορά τους και δεν μπορεί να πει ότι δεν ήξερε.
Γνωμη σου.

Η δικη μου γνωμη ειναι οταν δεν γουσταρει ενας τυπος τη συμπεριφορα μιας γυναικας, δεν τη χτυπα, τη γραφει στα αρχιδια του και παει παρακατω συνεχιζοντας τη ζωη του μακρια της. Το να χτυπησει ενας τυπος μια γυναικα, ειναι ισχυρη ενδειξη οτι δεν ειναι αντρας.

Στο εν λογω φανταστικο σεναριο οτι και καλα πηγε εκει και τη χτυπησε, θα του αλλαξει τα φωτα αν οντως θα εχει δικιο και καλα θα του κανει!
Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16949
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: αραβας θα πάρει τη ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 08 Ιουν 2022, 20:26

Της είπε  ‘no one else left for you’ :smt005:

Mike, αυτή είναι 36, έτσι;
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Αλιόσα
Δημοσιεύσεις: 7283
Εγγραφή: 23 Ιουν 2021, 15:43
Phorum.gr user: Αλιόσα
Τοποθεσία: Βλαδιβοστόκ

Re: αραβας θα πάρει τη ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αλιόσα » 08 Ιουν 2022, 20:26

Volk έγραψε:
08 Ιουν 2022, 20:23
Η δικη μου γνωμη ειναι οταν δεν γουσταρει ενας τυπος τη συμπεριφορα μιας γυναικας, δεν τη χτυπα, τη γραφει στα αρχιδια του και παει παρακατω συνεχιζοντας τη ζωη του μακρια της. Το να χτυπησει ενας τυπος μια γυναικα, ειναι ισχυρη ενδειξη οτι δεν ειναι αντρας.
Ο Θεοχάρης δηλαδή δεν ειναι άντρας; ταυτόχρονα σε κάνει μπαούλο και σενα και τη γυναικα με το γκομενο :c020:



μουσουλμάνος εκ σαουδικής αραβίας και κανει προταση γάμου σε μια που υπάρχουν τσόντες της στο διαδύκτιο;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Αλιόσα την 08 Ιουν 2022, 20:28, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

stergiosbik
Δημοσιεύσεις: 16949
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:22
Τοποθεσία: Λαρισα-Ορεινη Καλαμπακα

Re: αραβας θα πάρει τη ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stergiosbik » 08 Ιουν 2022, 20:28

Volk έγραψε:
08 Ιουν 2022, 20:23
stergiosbik έγραψε:
08 Ιουν 2022, 19:51
Volk έγραψε:
08 Ιουν 2022, 19:46


Αν οντως σηκωσει χερι και τη χτυπησει, καλα θα του κανει κιολας! Ουτε για κουλουρι δεν θα του μεινει!
Για Μουσουλμανο μιλάς.
Αν τις φάει,που θα τις φάει,καλά να πάθει γιατί πάει γυρεύοντας.
Όλοι γνωρίζουν την συμπεριφορά τους και δεν μπορεί να πει ότι δεν ήξερε.
Γνωμη σου.

Η δικη μου γνωμη ειναι οταν δεν γουσταρει ενας τυπος τη συμπεριφορα μιας γυναικας, δεν τη χτυπα, τη γραφει στα αρχιδια του και παει παρακατω συνεχιζοντας τη ζωη του μακρια της. Το να χτυπησει ενας τυπος μια γυναικα, ειναι ισχυρη ενδειξη οτι δεν ειναι αντρας.

Στο εν λογω φανταστικο σεναριο οτι και καλα πηγε εκει και τη χτυπησε, θα του αλλαξει τα φωτα αν οντως θα εχει δικιο και καλα θα του κανει!
Την δικη σου γνωμη στον μουσουλμανικο κοσμο την εχεουν χεσμενη,οπως και την δικη μου.
Και ναι,αν η πυροβολημενη παει εκει εχει πολλες πιθανοτητες να της συμπεριφερθει χειροτερα και απο σκυλο και μαντεψε.
Θα του κλασει τ αρχιδια η μουσουλμανικη δικαιοσυνη.
Το πιθανοτερο ειναι να την βαρεσει και ο αραβας δικαστης γιατι δεν αρπαξε αρκετες απο τον συζυγο. :smt023

Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: αραβας θα πάρει τη ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 08 Ιουν 2022, 20:39

stergiosbik έγραψε:
08 Ιουν 2022, 20:28
Volk έγραψε:
08 Ιουν 2022, 20:23
stergiosbik έγραψε:
08 Ιουν 2022, 19:51


Για Μουσουλμανο μιλάς.
Αν τις φάει,που θα τις φάει,καλά να πάθει γιατί πάει γυρεύοντας.
Όλοι γνωρίζουν την συμπεριφορά τους και δεν μπορεί να πει ότι δεν ήξερε.
Γνωμη σου.

Η δικη μου γνωμη ειναι οταν δεν γουσταρει ενας τυπος τη συμπεριφορα μιας γυναικας, δεν τη χτυπα, τη γραφει στα αρχιδια του και παει παρακατω συνεχιζοντας τη ζωη του μακρια της. Το να χτυπησει ενας τυπος μια γυναικα, ειναι ισχυρη ενδειξη οτι δεν ειναι αντρας.

Στο εν λογω φανταστικο σεναριο οτι και καλα πηγε εκει και τη χτυπησε, θα του αλλαξει τα φωτα αν οντως θα εχει δικιο και καλα θα του κανει!
Την δικη σου γνωμη στον μουσουλμανικο κοσμο την εχεουν χεσμενη,οπως και την δικη μου.
Και ναι,αν η πυροβολημενη παει εκει εχει πολλες πιθανοτητες να της συμπεριφερθει χειροτερα και απο σκυλο και μαντεψε.
Θα του κλασει τ αρχιδια η μουσουλμανικη δικαιοσυνη.
Το πιθανοτερο ειναι να την βαρεσει και ο αραβας δικαστης γιατι δεν αρπαξε αρκετες απο τον συζυγο. :smt023
Αν και ειναι ασχετο με το νημα, εν συντομια θα σου πω τα εξης, αν θες κρατα τα, αν θες πετα τα.

Σε αρκετες περιπτωσεις στη ζωη γυρω μας, στο να βρεις την αληθεια σε ενα ζητημα, αρκει να ακολουθησεις το μονοπατι του χρηματος.

Με αυτο ως βαση, υπαρχουν αρκετοι ανθρωποι καθε ειδους ειδικοτητας οπου μπορουν να δασκαλεψουν-στηριξουν-υπερασπισουν τον χ ανθρωπο σε μια τετοια κατασταση.

Λογω του οτι δεν ζουμε στο πριν 200 χρονια και λογω του οτι εχει λαβει μαθηματα και εμπειρια πανω στο ζητημα, την επομενη φορα, θα φροντισει και να εχει δικιο και να ειναι προετοιμασμενη πριν ακομα συμβει!

Πριν καν γνωρισει τον τυπο απο κοντα, θα εχει μιλησει-αναλυσει τα παντα με τους ανθρωπους που ναι διπλα της σε ολο αυτο, εχοντας συμφωνησει ακομα και το ποσα θα λαβουν απο το τελικο ποσο.

Υποθετικο φανταστικο παραδειγμα: Τον εχει τον τυπο αρχοντα, πεταει στα ουρανια που ειναι μαζι της. Του ζηταει να πανε Λονδινο μαζι, ρομαντικο διημερο. Αλλωστε, ειναι συνηθες ολοι αυτοι να εχουν γειτονια τους το Λονδινο.

Θελω να μεινουμε στο ταδε χλιδα ξενοδοχειο, ποσο μου αρεσει η θεα απο εκει!

Εννοειται οτι ο τυπος τη παει εκει, καρφωτες ip φουλ εξτρα! Τα χει φροντισει ολα για τον ερωτα της ζωης του!

Φτανουν. Ολα καλα. Σε χ χρονικο διαστημα αφου εχουν φτασει, στηνει τις συνθηκες για να τον φερει εκτος εαυτου για να κανει αυτο που ειπες, δηλαδη να τη χτυπησει επειδη νιωθει μαγκας και δυνατος!

Πιθανα σεναρια:

Ο τυπος τη ψαχουλευεται τη φαση, ειναι επι Αγγλικου εδαφους, τη παραταει και χωριζουν. Παιρνει οτι θα παρει στο διαζυγιο και οσα προλαβε να παρει και αντε γεια.

Ο τυπος ειναι παρορμητικος μπετοστοκος και μη αντρας και σηκωνει χερι, επι Αγγλικου εδαφους.

Καληνυχτα!
Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14541
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: αραβας θα πάρει τη ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 08 Ιουν 2022, 20:45

Υπηρξε ΠΟΛΥ ΜΟΥΝΑΡΑ παντως η κυρια.
Τα συγχαρητηρια μου και απολυτη κατανοηση για την τυφλωση του Τζονι.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Daje την 08 Ιουν 2022, 20:51, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16949
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: αραβας θα πάρει τη ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 08 Ιουν 2022, 20:48

Αλιόσα έγραψε:
08 Ιουν 2022, 20:26
μουσουλμάνος εκ σαουδικής αραβίας και κανει προταση γάμου σε μια που υπάρχουν τσόντες της στο διαδύκτιο;
Άλλο θέλει, όχι τίποτα σοβαρό.

Κάπου στα 90's, μια τιτλούχος ομορφιάς από τις ΗΠΑ, αμέσως μετά και τον διεθνή διαγωνισμό, είχε πάει στο Μπρουνέι μετά από πρόσκληση του σουλτάνου με τριετές συμβόλαιο εργασίας.

Νόμιζε πως θα κάνει καριέρα, ίσως να τυλίξει τον γιο του ή στη χειρότερη θα την σκεπάσουν με χρυσάφι, το ζώον.

Επί τρία χρόνια την γλεντούσε ο σουλτάνος, οι υπουργοί του και οι επίσημοι προσκεκλημένοι τους. Μετά της είπαν "ευχαριστούμε για τις υπηρεσίες σας", την πλήρωσαν και την άφησαν να επιστρέψει στις ΗΠΑ.
Τι του έκανε; Ήταν στις ειδήσεις, προτελευταίο θέμα, αυτή έλεγε πως κατέθεσε μήνυση, είχε βγει στα κανάλια των ΗΠΑ κλαίγοντας, στην Ελλάδα είδαμε μόνον φωτογραφίες της να είναι κλαμμένη, πολύ γέλιο ρίξαμε με την βλακεία που την έδερνε και τίποτα άλλο.

Δεν είδα κανέναν πρόεδρο των ΗΠΑ να τα σπάει με τον σουλτάνο του Μπρουνέι ο οποίος αποθρασύνθηκε εντελώς.
Έκανε αντίστοιχες προτάσεις σε top models, διάσημες ηθοποιούς, ολυμπιονίκες (σε μια είχε υποσχεθεί μια πισίνα ολυμπιακών διαστάσεων από χρυσό 24 καρατίων, στη Ναόμι Κάμπελ ένα νησί(!!!!!), την είχε πέσει και στην Σκάλυ από τα X-Files.
Τον έφτυσαν όλες και τέλος.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25889
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: αραβας θα πάρει τη ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 08 Ιουν 2022, 21:02

Volk έγραψε:
08 Ιουν 2022, 20:23
stergiosbik έγραψε:
08 Ιουν 2022, 19:51
Volk έγραψε:
08 Ιουν 2022, 19:46


Αν οντως σηκωσει χερι και τη χτυπησει, καλα θα του κανει κιολας! Ουτε για κουλουρι δεν θα του μεινει!
Για Μουσουλμανο μιλάς.
Αν τις φάει,που θα τις φάει,καλά να πάθει γιατί πάει γυρεύοντας.
Όλοι γνωρίζουν την συμπεριφορά τους και δεν μπορεί να πει ότι δεν ήξερε.
Γνωμη σου.

Η δικη μου γνωμη ειναι οταν δεν γουσταρει ενας τυπος τη συμπεριφορα μιας γυναικας, δεν τη χτυπα, τη γραφει στα αρχιδια του και παει παρακατω συνεχιζοντας τη ζωη του μακρια της. Το να χτυπησει ενας τυπος μια γυναικα, ειναι ισχυρη ενδειξη οτι δεν ειναι αντρας.

Στο εν λογω φανταστικο σεναριο οτι και καλα πηγε εκει και τη χτυπησε, θα του αλλαξει τα φωτα αν οντως θα εχει δικιο και καλα θα του κανει!
μηπως ειναι μια ισχυρη ενδειξη πως ειναι οπαδος της πατριαρχιας κ εναντιον της ισοτητας;

παραδειγμα (ακραιο)

ερχομαι κ σου λεω Volk γαμιεται η μανα σου η καραπουταναρα για ενα 5 ευρο κ φυσικα χωρις σκεψη με πλακωνεις στα μπουνιδια στα κλωτσιδια κ σταματας μονο οταν κουραστεις κ πολυ καλα θα κανεις
αν στο πει γυναικα γιατι δεν θα κανεις το ιδιο ;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Αγις την 08 Ιουν 2022, 21:02, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23062
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: αραβας θα πάρει τη ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 08 Ιουν 2022, 21:02

Juno έγραψε:
08 Ιουν 2022, 20:48
Αλιόσα έγραψε:
08 Ιουν 2022, 20:26
μουσουλμάνος εκ σαουδικής αραβίας και κανει προταση γάμου σε μια που υπάρχουν τσόντες της στο διαδύκτιο;
Άλλο θέλει, όχι τίποτα σοβαρό.

Κάπου στα 90's, μια τιτλούχος ομορφιάς από τις ΗΠΑ, αμέσως μετά και τον διεθνή διαγωνισμό, είχε πάει στο Μπρουνέι μετά από πρόσκληση του σουλτάνου με τριετές συμβόλαιο εργασίας.

Νόμιζε πως θα κάνει καριέρα, ίσως να τυλίξει τον γιο του ή στη χειρότερη θα την σκεπάσουν με χρυσάφι, το ζώον.

Επί τρία χρόνια την γλεντούσε ο σουλτάνος, οι υπουργοί του και οι επίσημοι προσκεκλημένοι τους. Μετά της είπαν "ευχαριστούμε για τις υπηρεσίες σας", την πλήρωσαν και την άφησαν να επιστρέψει στις ΗΠΑ.
Τι του έκανε; Ήταν στις ειδήσεις, προτελευταίο θέμα, αυτή έλεγε πως κατέθεσε μήνυση, είχε βγει στα κανάλια των ΗΠΑ κλαίγοντας, στην Ελλάδα είδαμε μόνον φωτογραφίες της να είναι κλαμμένη, πολύ γέλιο ρίξαμε με την βλακεία που την έδερνε και τίποτα άλλο.

Δεν είδα κανέναν πρόεδρο των ΗΠΑ να τα σπάει με τον σουλτάνο του Μπρουνέι ο οποίος αποθρασύνθηκε εντελώς.
Έκανε αντίστοιχες προτάσεις σε top models, διάσημες ηθοποιούς, ολυμπιονίκες (σε μια είχε υποσχεθεί μια πισίνα ολυμπιακών διαστάσεων από χρυσό 24 καρατίων, στη Ναόμι Κάμπελ ένα νησί(!!!!!), την είχε πέσει και στην Σκάλυ από τα X-Files.
Τον έφτυσαν όλες και τέλος.
Πολύ ωραία ιστορία :D
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16949
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: αραβας θα πάρει τη ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 08 Ιουν 2022, 21:06

Volk έγραψε:
08 Ιουν 2022, 20:39
...

.....
Υποθετικο φανταστικο παραδειγμα: Τον εχει τον τυπο αρχοντα, πεταει στα ουρανια που ειναι μαζι της. Του ζηταει να πανε Λονδινο μαζι, ρομαντικο διημερο. Αλλωστε, ειναι συνηθες ολοι αυτοι να εχουν γειτονια τους το Λονδινο.

Θελω να μεινουμε στο ταδε χλιδα ξενοδοχειο, ποσο μου αρεσει η θεα απο εκει!

Εννοειται οτι ο τυπος τη παει εκει, καρφωτες ip φουλ εξτρα! Τα χει φροντισει ολα για τον ερωτα της ζωης του!

Φτανουν. Ολα καλα. Σε χ χρονικο διαστημα αφου εχουν φτασει, στηνει τις συνθηκες για να τον φερει εκτος εαυτου για να κανει αυτο που ειπες, δηλαδη να τη χτυπησει επειδη νιωθει μαγκας και δυνατος!

Πιθανα σεναρια:

Ο τυπος τη ψαχουλευεται τη φαση, ειναι επι Αγγλικου εδαφους, τη παραταει και χωριζουν. Παιρνει οτι θα παρει στο διαζυγιο και οσα προλαβε να παρει και αντε γεια.

Ο τυπος ειναι παρορμητικος μπετοστοκος και μη αντρας και σηκωνει χερι, επι Αγγλικου εδαφους.

Καληνυχτα!
Πραγματικές ιστορίες.

Παρίσι: τύπισσα από το κλειστό σόι του Σαουδάραβα βασιλιά (κόρη ή αδελφή) σπάστηκε με τον τεχνίτη τον οποίο η ίδια κάλεσε στο σπίτι της για επισκευή, έβαλε τους φύλακές να τον δείρουν και μετά τον ανάγκασαν να γονατίσει και να της ζητήσει συγνώμη.
Αυτός έκανε μήνυση, έγινε σύσταση, όλα καλά.

Πολλές πραγματικές ιστορίες γυναικών που δεν ταξίδεψαν πριν κάνουν παιδιά και μετά, το παιδί έμενε πάντα πίσω στο σπίτι. Οι Άραβες την έχουν πατήσει με συζύγους που τους παράτησαν και πήραν μαζί τους τα παιδιά και δεν τους αφήνουν ούτε το διαβατήριο.
"Τι το θες το διαβατήριο, θα πας κάπου;"

Πιο πιθανό είναι η μέγαιρα να περάσει τα ελληνοτουρκικά σύνορα τρέχοντας ή κολυμπώντας, όπως η άλλη στο αυτοβιογραφικό "Ποτέ χωρίς την κόρη μου" και οι υπάλληλοι της FRONTEX να της λένε "Μωρή, τι έκανες στον Τζώνυ;"

Αν και πιστεύω πως δεν τη θέλει για σύζυγο, όπως ανέλυσα πιο πάνω, εκτός αν είναι gay και δεν θέλει να τον καταλάβουν και, αν ισχύει, θα πέσει ακόμα περισσότερο ξύλο και μάλιστα στα καλά καθούμενα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Juno την 08 Ιουν 2022, 21:16, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16949
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: αραβας θα πάρει τη ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 08 Ιουν 2022, 21:07

AlienWay έγραψε:
08 Ιουν 2022, 21:02

Πολύ ωραία ιστορία :D
Αλήθεια λέω. Το είδα στις ειδήσεις και μετά σε ειδησεογραφικό περιοδικό.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23062
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: αραβας θα πάρει τη ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 08 Ιουν 2022, 21:09

Juno έγραψε:
08 Ιουν 2022, 21:07
AlienWay έγραψε:
08 Ιουν 2022, 21:02

Πολύ ωραία ιστορία :D
Αλήθεια λέω. Το είδα στις ειδήσεις και μετά σε ειδησεογραφικό περιοδικό.
Παίζει να το είχα δει κι εγώ, απλά δεν έδωσα σημασία γιατί τότε ήμουν πιο επιρρεπής στη προπαγάνδα των μίντια.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16949
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: αραβας θα πάρει τη ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 08 Ιουν 2022, 21:14

Volk έγραψε:
08 Ιουν 2022, 20:39
....

Πιθανα σεναρια:

Ο τυπος τη ψαχουλευεται τη φαση, ειναι επι Αγγλικου εδαφους, τη παραταει και χωριζουν. Παιρνει οτι θα παρει στο διαζυγιο και οσα προλαβε να παρει και αντε γεια.
Παίρνει αυτά που έχει πάνω της εκείνη την ώρα, ό,τι και αν έχει υπογράψει. Ο νόμος του παιδόφιλου προφήτη είναι πιο πάνω από οποιοδήποτε υπογεγραμμένο συμβόλαιο. Γιατί νομίζεις πως από κάποιο σημείο και μετά, είναι όλες τους στα χρυσαφικά από πάνω ως κάτω;
Τους αρέσει το "χρυσόμυγα look";

Εδώ τα τελευταία χρόνια τις χωρίζουν στέλνοντας τρία SMS "σε χωρίζω", θεωρώντας τους υπαλλήλους την εταιρείας που μεταφέρει το σήμα ως μάρτυρες και μάλιστα έχει αναφερθεί περίπτωση που τη χώρισε ενώ αυτή ήταν σε SPA για να μην φορά τα πανάκριβα κοσμήματα.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: αραβας θα πάρει τη ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 08 Ιουν 2022, 21:36

Αγις έγραψε:
08 Ιουν 2022, 21:02
Volk έγραψε:
08 Ιουν 2022, 20:23
stergiosbik έγραψε:
08 Ιουν 2022, 19:51


Για Μουσουλμανο μιλάς.
Αν τις φάει,που θα τις φάει,καλά να πάθει γιατί πάει γυρεύοντας.
Όλοι γνωρίζουν την συμπεριφορά τους και δεν μπορεί να πει ότι δεν ήξερε.
Γνωμη σου.

Η δικη μου γνωμη ειναι οταν δεν γουσταρει ενας τυπος τη συμπεριφορα μιας γυναικας, δεν τη χτυπα, τη γραφει στα αρχιδια του και παει παρακατω συνεχιζοντας τη ζωη του μακρια της. Το να χτυπησει ενας τυπος μια γυναικα, ειναι ισχυρη ενδειξη οτι δεν ειναι αντρας.

Στο εν λογω φανταστικο σεναριο οτι και καλα πηγε εκει και τη χτυπησε, θα του αλλαξει τα φωτα αν οντως θα εχει δικιο και καλα θα του κανει!
μηπως ειναι μια ισχυρη ενδειξη πως ειναι οπαδος της πατριαρχιας κ εναντιον της ισοτητας;

παραδειγμα (ακραιο)

ερχομαι κ σου λεω Volk γαμιεται η μανα σου η καραπουταναρα για ενα 5 ευρο κ φυσικα χωρις σκεψη με πλακωνεις στα μπουνιδια στα κλωτσιδια κ σταματας μονο οταν κουραστεις κ πολυ καλα θα κανεις
αν στο πει γυναικα γιατι δεν θα κανεις το ιδιο ;
Οταν μια γυναικα αρχιζει να μιλαει οπως περιγραφεις, τι ωφελος εχω ως ανθρωπος να συνεχισω να ειμαι εκει στον ιδιο χωρο μαζι της; Τι θα κερδισω με το να ασχοληθω μαζι της και να κανω το οτιδηποτε αλλο πλεον του απλα να τη γραψω στα παπαρια μου και να φυγω;

Δηλαδη, ειναι καλοκαιρι, τελεια μερα, εμφανιζεται η χ τυπισσα στο δρομο και λεει αυτα τα ασχημα που λεει για τη μανα μου.

Πρωτη επιλογη: Να ασχοληθω μαζι της με το να κανω μαλακιες και να μπλεξω σε μαλακισμενες-τοξικες καταστασεις σαν κανας αγαθιαρης και αμπαλος μαλακας εκτος ελεγχου.

Δευτερη επιλογη: Τη γραφω στα παπαρια μου, ειναι σαν να μην υπαρχει. Συνεχιζω, αραζω για καφε στο χ μαγαζι, παιρνω τηλεφωνο τη χ γυναικα, ερχεται αραζουμε για καφε και μετα σκαμε παραλια και περναμε ομορφα. Ενδεχομενως να σκασει και καμια φιλη της πιο μετα στο ταβερνακι που θα χουμε αραξει για καλαμαρακια!

Τριτη επιλογη: Τη γραφω στα παπαρια μου, ειναι σαν να μην υπαρχει. Παω στο παρκο να κανω καμια προπονηση να ωφεληθω ψυχικα και σωματικα. Καπακια, περναω απο το σουπερ να παρω υλικα να μαγειρεψω κανα καυλα φαι να φαω να μη τρωω συνεχεια εξω!

Τεταρτη επιλογη: Τη γραφω στα παπαρια μου, ειναι σαν να μην υπαρχει. Σου στελνω πμ να παμε για καφε παραλια. Με γραφεις στα παπαρια σου δεν ερχεσαι και πηγαινω μονος μου και φιλοσοφω απολαμβανοντας τη θεα και διαβαζοντας τα σχολια εδω μεσα να περασει η ωρα.
Εχει τοσα ομορφα και καυλα πραγματα η ζωη για να ασχοληθεις.

Πεμπτη επιλογη: Τη γραφω στα παπαρια μου, ειναι σαν να μην υπαρχει. Πριν φυγω, της δινω ενα φυλλαδιο που μου δωσαν στο φαναρι. Φευγω και πηγαινω να παρω κανα ρουχο-παπουτσι να κανω και τη βολτα μου.

Υπαρχουν 100αδες επιλογες για μια τετοια περιπτωση. Το μονο σιγουρο, τη γραφω στα παπαρια μου, ειναι σαν να μην υπαρχει. Η ζωη ειναι ομορφη και συντομη, δεν θα ασχοληθω με κατι τετοιο.

Τωρα, περι πατριαρχιας κτλπ.

Θεωρω οτι ολο αυτο που εχει υπαρξει ανα τους αιωνες, ηταν λαθος! Αποτελεσμα, η κοινωνια που ζουμε.

Δεν οδηγησε σε κατι ομορφο, ουτε σε κατι δικαιο, ουτε σε κατι δημιουργικο.

Αυτο που πιστευω ειναι οτι ο καθε ανθρωπος, ειτε ειναι γυναικα ειτε αντρας, ειτε χ εθνικοτητας ειτε χ θρησκειας, ειναι ολοι ισοι μεταξυ τους και εχουν τα ιδια δικαιωματα στη ζωη και θα πρεπει να σεβονται ο ενας τον αλλον.
Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Life style”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών