αραβας θα πάρει τη ΜΟΥΝΑΡΑ

Διασκέδαση, μόδα, life style, dolce vita
Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: αραβας θα πάρει τη ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 09 Ιουν 2022, 14:34

alekhine έγραψε:
09 Ιουν 2022, 14:16
Juno έγραψε:
08 Ιουν 2022, 20:48

Έκανε αντίστοιχες προτάσεις σε top models, διάσημες ηθοποιούς, ολυμπιονίκες (σε μια είχε υποσχεθεί μια πισίνα ολυμπιακών διαστάσεων από χρυσό 24 καρατίων, στη Ναόμι Κάμπελ ένα νησί(!!!!!), την είχε πέσει και στην Σκάλυ από τα X-Files.
Τον έφτυσαν όλες και τέλος.
μερακλης ο σουλτανος

....
Όχι ρε :smt005::smt005:

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10163
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: αραβας θα πάρει τη ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 09 Ιουν 2022, 14:45

Να σαι ζαμπλουτος και να μη σταυρωνεις κομενακι με τπτ .

φωτο του λεμε ρει . :smt005:

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29693
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: αραβας θα πάρει τη ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 09 Ιουν 2022, 14:49

alekhine έγραψε:
09 Ιουν 2022, 14:16
Juno έγραψε:
08 Ιουν 2022, 20:48

Έκανε αντίστοιχες προτάσεις σε top models, διάσημες ηθοποιούς, ολυμπιονίκες (σε μια είχε υποσχεθεί μια πισίνα ολυμπιακών διαστάσεων από χρυσό 24 καρατίων, στη Ναόμι Κάμπελ ένα νησί(!!!!!), την είχε πέσει και στην Σκάλυ από τα X-Files.
Τον έφτυσαν όλες και τέλος.
μερακλης ο σουλτανος

Gherschaagk έγραψε:
08 Ιουν 2022, 22:03
Όχι βέβαια. Όταν βγαίνει με άντρες δεν θέλει να το κάνει μαζί τους.
ο Volk εχει πει οτι δεν κανει παρεα με αντρες :102::102::102:
Συγνώμη, είναι πραγματικά σουλτάνος;
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Κος Mike
Δημοσιεύσεις: 1229
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 23:42

Re: αραβας θα πάρει τη ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κος Mike » 09 Ιουν 2022, 15:23

Κος Mike έγραψε:
09 Ιουν 2022, 01:22
αμάν
η ΜΟΥΝΑΡΑ προέκυψε phsyco
SpoilerShow




τιμιε Fluffy γενναίε ΜπλεΜπουμπυς αξιόπιστε Μαδουραίος

Άβαταρ μέλους
Κος Mike
Δημοσιεύσεις: 1229
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 23:42

Re: αραβας θα πάρει τη ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κος Mike » 09 Ιουν 2022, 15:24

Juno έγραψε:
08 Ιουν 2022, 20:26
Κος Mike έγραψε:
08 Ιουν 2022, 19:13



Εικόνα
Της είπε  ‘no one else left for you’ :smt005:

Mike, αυτή είναι 36, έτσι;


ΕΜΠ1 :romance-hearteyes::romance-hearteyes::romance-hearteyes:

Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14096
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: αραβας θα πάρει τη ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 09 Ιουν 2022, 15:41

Τι να του φαει, μονο αν της τα δωσει απο μονος του.
Για οσους δεν το προσεξαν ο τυπος ειναι σαουδαραβας. Φανταστειτε να παει στο δικαστηριο εκει και να ζηταει να του παρει τα περιουσιακά του στοιχεία. Στην καλυτερη γι'αυτην περίπτωση θα λιωσουν στα γελια οι γιαχαμπιμπηδες δικαστες, στην χειροτερη θα καταληξει σε βαλιτσα.

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: αραβας θα πάρει τη ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 09 Ιουν 2022, 15:57

panos291 έγραψε:
09 Ιουν 2022, 15:41
Τι να του φαει, μονο αν της τα δωσει απο μονος του.
Για οσους δεν το προσεξαν ο τυπος ειναι σαουδαραβας. Φανταστειτε να παει στο δικαστηριο εκει και να ζηταει να του παρει τα περιουσιακά του στοιχεία. Στην καλυτερη γι'αυτην περίπτωση θα λιωσουν στα γελια οι γιαχαμπιμπηδες δικαστες, στην χειροτερη θα καταληξει σε βαλιτσα.
'H θα την ανταλλάξουν με 200 καμήλες :smt077

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: αραβας θα πάρει τη ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 09 Ιουν 2022, 16:38

stergiosbik έγραψε:
08 Ιουν 2022, 20:28
Volk έγραψε:
08 Ιουν 2022, 20:23
stergiosbik έγραψε:
08 Ιουν 2022, 19:51


Για Μουσουλμανο μιλάς.
Αν τις φάει,που θα τις φάει,καλά να πάθει γιατί πάει γυρεύοντας.
Όλοι γνωρίζουν την συμπεριφορά τους και δεν μπορεί να πει ότι δεν ήξερε.
Γνωμη σου.

Η δικη μου γνωμη ειναι οταν δεν γουσταρει ενας τυπος τη συμπεριφορα μιας γυναικας, δεν τη χτυπα, τη γραφει στα αρχιδια του και παει παρακατω συνεχιζοντας τη ζωη του μακρια της. Το να χτυπησει ενας τυπος μια γυναικα, ειναι ισχυρη ενδειξη οτι δεν ειναι αντρας.

Στο εν λογω φανταστικο σεναριο οτι και καλα πηγε εκει και τη χτυπησε, θα του αλλαξει τα φωτα αν οντως θα εχει δικιο και καλα θα του κανει!
Την δικη σου γνωμη στον μουσουλμανικο κοσμο την εχεουν χεσμενη,οπως και την δικη μου.
Και ναι,αν η πυροβολημενη παει εκει εχει πολλες πιθανοτητες να της συμπεριφερθει χειροτερα και απο σκυλο και μαντεψε.
Θα του κλασει τ αρχιδια η μουσουλμανικη δικαιοσυνη.
Το πιθανοτερο ειναι να την βαρεσει και ο αραβας δικαστης γιατι δεν αρπαξε αρκετες απο τον συζυγο. :smt023
Οι φεμιναζι οπως η Μαρια Καλογεροπουλου ειναι λαθρολαγνες και αγωνιζονται επι της ουσιας για το δικαιωμα των μουσουλμανων
να επιβαλλουν στις γυναικες τους την ισλαμικη μαντιλα.Στο προφιλ μαλιστα που εχει στο τουϊτερ υποστηριζει τον Ζελενσκι και τους ναζι του Αζοφ.Αν παντως θες να καταλαβεις τις φεμιναζι ριξε μια ματια στο βιντεακι παρακατω για να καταλαβεις με ποσο
παθος υπερασπιζονται την ισλαμικη μαντηλα. :g030::g030:


Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: αραβας θα πάρει τη ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 09 Ιουν 2022, 16:51

Juno έγραψε:
08 Ιουν 2022, 20:48
Αλιόσα έγραψε:
08 Ιουν 2022, 20:26
μουσουλμάνος εκ σαουδικής αραβίας και κανει προταση γάμου σε μια που υπάρχουν τσόντες της στο διαδύκτιο;
Άλλο θέλει, όχι τίποτα σοβαρό.

Κάπου στα 90's, μια τιτλούχος ομορφιάς από τις ΗΠΑ, αμέσως μετά και τον διεθνή διαγωνισμό, είχε πάει στο Μπρουνέι μετά από πρόσκληση του σουλτάνου με τριετές συμβόλαιο εργασίας.

Νόμιζε πως θα κάνει καριέρα, ίσως να τυλίξει τον γιο του ή στη χειρότερη θα την σκεπάσουν με χρυσάφι, το ζώον.

Επί τρία χρόνια την γλεντούσε ο σουλτάνος, οι υπουργοί του και οι επίσημοι προσκεκλημένοι τους. Μετά της είπαν "ευχαριστούμε για τις υπηρεσίες σας", την πλήρωσαν και την άφησαν να επιστρέψει στις ΗΠΑ.
Τι του έκανε; Ήταν στις ειδήσεις, προτελευταίο θέμα, αυτή έλεγε πως κατέθεσε μήνυση, είχε βγει στα κανάλια των ΗΠΑ κλαίγοντας, στην Ελλάδα είδαμε μόνον φωτογραφίες της να είναι κλαμμένη, πολύ γέλιο ρίξαμε με την βλακεία που την έδερνε και τίποτα άλλο.

Δεν είδα κανέναν πρόεδρο των ΗΠΑ να τα σπάει με τον σουλτάνο του Μπρουνέι ο οποίος αποθρασύνθηκε εντελώς.
Έκανε αντίστοιχες προτάσεις σε top models, διάσημες ηθοποιούς, ολυμπιονίκες (σε μια είχε υποσχεθεί μια πισίνα ολυμπιακών διαστάσεων από χρυσό 24 καρατίων, στη Ναόμι Κάμπελ ένα νησί(!!!!!), την είχε πέσει και στην Σκάλυ από τα X-Files.
Τον έφτυσαν όλες και τέλος.
:bravo::bravo::bravo:
Υπαρχει ομως και κατι αλλο που δεν ξερεις και πρεπει να ειπωθει.
Αυτοι οι μπαγιοκληδες τυποι που εσυ λες με τις γυναικες τους ειναι ρομαντικοι και γινονται χαλι να τους πατησεις.
Οταν ομως τις παντρευονται γινονται πραγματικοι σατραπηδες και ανθρωπομορφα τερατα.

Θυμαμαι πριν απο δεκαπεντε χρονια που μια αμερικανιδα ειχε παντρευτει εναν σαουδαραβα και μαλιστα απεκτησαν
και παιδια.

Η συγκεκριμενη περνουσε φοβερα μαρτυρια και τον περιεγραφε σαν τερας και τελικα καταφερε να δραπετευσει απο την Σαουδικη
Αραβια χωρις βεβαια να παρει μαζι της τα παιδια της.

Η ιδια εγραψε και ενα βιβλιο για τα βιωματα της στην Σαουδικη Αραβια και μεταφραστηκε και στα ελληνικα.

Κατα τ'αλλα οι φεμιναζι υπερασπιονται με παθος την επιβολη της ισλαμικης μαντηλας κι αν δε βαριεσαι δες το βιδεακι
και θα καταλαβεις.


Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: αραβας θα πάρει τη ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 09 Ιουν 2022, 17:01

Volk έγραψε:
08 Ιουν 2022, 21:36
Αγις έγραψε:
08 Ιουν 2022, 21:02
Volk έγραψε:
08 Ιουν 2022, 20:23


Γνωμη σου.

Η δικη μου γνωμη ειναι οταν δεν γουσταρει ενας τυπος τη συμπεριφορα μιας γυναικας, δεν τη χτυπα, τη γραφει στα αρχιδια του και παει παρακατω συνεχιζοντας τη ζωη του μακρια της. Το να χτυπησει ενας τυπος μια γυναικα, ειναι ισχυρη ενδειξη οτι δεν ειναι αντρας.

Στο εν λογω φανταστικο σεναριο οτι και καλα πηγε εκει και τη χτυπησε, θα του αλλαξει τα φωτα αν οντως θα εχει δικιο και καλα θα του κανει!
μηπως ειναι μια ισχυρη ενδειξη πως ειναι οπαδος της πατριαρχιας κ εναντιον της ισοτητας;

παραδειγμα (ακραιο)

ερχομαι κ σου λεω Volk γαμιεται η μανα σου η καραπουταναρα για ενα 5 ευρο κ φυσικα χωρις σκεψη με πλακωνεις στα μπουνιδια στα κλωτσιδια κ σταματας μονο οταν κουραστεις κ πολυ καλα θα κανεις
αν στο πει γυναικα γιατι δεν θα κανεις το ιδιο ;
Οταν μια γυναικα αρχιζει να μιλαει οπως περιγραφεις, τι ωφελος εχω ως ανθρωπος να συνεχισω να ειμαι εκει στον ιδιο χωρο μαζι της; Τι θα κερδισω με το να ασχοληθω μαζι της και να κανω το οτιδηποτε αλλο πλεον του απλα να τη γραψω στα παπαρια μου και να φυγω;

Δηλαδη, ειναι καλοκαιρι, τελεια μερα, εμφανιζεται η χ τυπισσα στο δρομο και λεει αυτα τα ασχημα που λεει για τη μανα μου.

Πρωτη επιλογη: Να ασχοληθω μαζι της με το να κανω μαλακιες και να μπλεξω σε μαλακισμενες-τοξικες καταστασεις σαν κανας αγαθιαρης και αμπαλος μαλακας εκτος ελεγχου.

Δευτερη επιλογη: Τη γραφω στα παπαρια μου, ειναι σαν να μην υπαρχει. Συνεχιζω, αραζω για καφε στο χ μαγαζι, παιρνω τηλεφωνο τη χ γυναικα, ερχεται αραζουμε για καφε και μετα σκαμε παραλια και περναμε ομορφα. Ενδεχομενως να σκασει και καμια φιλη της πιο μετα στο ταβερνακι που θα χουμε αραξει για καλαμαρακια!

Τριτη επιλογη: Τη γραφω στα παπαρια μου, ειναι σαν να μην υπαρχει. Παω στο παρκο να κανω καμια προπονηση να ωφεληθω ψυχικα και σωματικα. Καπακια, περναω απο το σουπερ να παρω υλικα να μαγειρεψω κανα καυλα φαι να φαω να μη τρωω συνεχεια εξω!

Τεταρτη επιλογη: Τη γραφω στα παπαρια μου, ειναι σαν να μην υπαρχει. Σου στελνω πμ να παμε για καφε παραλια. Με γραφεις στα παπαρια σου δεν ερχεσαι και πηγαινω μονος μου και φιλοσοφω απολαμβανοντας τη θεα και διαβαζοντας τα σχολια εδω μεσα να περασει η ωρα.
Εχει τοσα ομορφα και καυλα πραγματα η ζωη για να ασχοληθεις.

Πεμπτη επιλογη: Τη γραφω στα παπαρια μου, ειναι σαν να μην υπαρχει. Πριν φυγω, της δινω ενα φυλλαδιο που μου δωσαν στο φαναρι. Φευγω και πηγαινω να παρω κανα ρουχο-παπουτσι να κανω και τη βολτα μου.

Υπαρχουν 100αδες επιλογες για μια τετοια περιπτωση. Το μονο σιγουρο, τη γραφω στα παπαρια μου, ειναι σαν να μην υπαρχει. Η ζωη ειναι ομορφη και συντομη, δεν θα ασχοληθω με κατι τετοιο.

Τωρα, περι πατριαρχιας κτλπ.

Θεωρω οτι ολο αυτο που εχει υπαρξει ανα τους αιωνες, ηταν λαθος! Αποτελεσμα, η κοινωνια που ζουμε.

Δεν οδηγησε σε κατι ομορφο, ουτε σε κατι δικαιο, ουτε σε κατι δημιουργικο.

Αυτο που πιστευω ειναι οτι ο καθε ανθρωπος, ειτε ειναι γυναικα ειτε αντρας, ειτε χ εθνικοτητας ειτε χ θρησκειας, ειναι ολοι ισοι μεταξυ τους και εχουν τα ιδια δικαιωματα στη ζωη και θα πρεπει να σεβονται ο ενας τον αλλον.
:goodpost::goodpost::goodpost:
Για πρωτη φορα μπορω να πως θα συμφωνησω απεριφραστα μαζι σου αν και σχεδον καθολου δεν παρακολουθω τα
γραπτα σου.

Ακομα κι αν ενας τυχαιος τυπος τυπος στο δρομο εβριζε την μανα μου θεωρω συνετο να αποφυγω τον καυγα μαζι του
και στην μονη περιπτωση που θα χειροδικησω ειναι αν επιτεθει πρωτος πραγμα που θεωρω το πιο συνετο.

Keyser Soze
Δημοσιεύσεις: 2807
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 15:22

Re: αραβας θα πάρει τη ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Keyser Soze » 09 Ιουν 2022, 17:10

Την psycho την ρώτησε κανείς ??)

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21416
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: αραβας θα πάρει τη ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 09 Ιουν 2022, 17:14

panos291 έγραψε:
09 Ιουν 2022, 15:41
Τι να του φαει, μονο αν της τα δωσει απο μονος του.
Για οσους δεν το προσεξαν ο τυπος ειναι σαουδαραβας. Φανταστειτε να παει στο δικαστηριο εκει και να ζηταει να του παρει τα περιουσιακά του στοιχεία. Στην καλυτερη γι'αυτην περίπτωση θα λιωσουν στα γελια οι γιαχαμπιμπηδες δικαστες, στην χειροτερη θα καταληξει σε βαλιτσα.
νομίζουν ότι οι Άραβες είναι κορόιδα όπως οι δυτικοί
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: αραβας θα πάρει τη ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 09 Ιουν 2022, 17:19

plouf έγραψε:
09 Ιουν 2022, 17:01
Volk έγραψε:
08 Ιουν 2022, 21:36
Αγις έγραψε:
08 Ιουν 2022, 21:02


μηπως ειναι μια ισχυρη ενδειξη πως ειναι οπαδος της πατριαρχιας κ εναντιον της ισοτητας;

παραδειγμα (ακραιο)

ερχομαι κ σου λεω Volk γαμιεται η μανα σου η καραπουταναρα για ενα 5 ευρο κ φυσικα χωρις σκεψη με πλακωνεις στα μπουνιδια στα κλωτσιδια κ σταματας μονο οταν κουραστεις κ πολυ καλα θα κανεις
αν στο πει γυναικα γιατι δεν θα κανεις το ιδιο ;
Οταν μια γυναικα αρχιζει να μιλαει οπως περιγραφεις, τι ωφελος εχω ως ανθρωπος να συνεχισω να ειμαι εκει στον ιδιο χωρο μαζι της; Τι θα κερδισω με το να ασχοληθω μαζι της και να κανω το οτιδηποτε αλλο πλεον του απλα να τη γραψω στα παπαρια μου και να φυγω;

Δηλαδη, ειναι καλοκαιρι, τελεια μερα, εμφανιζεται η χ τυπισσα στο δρομο και λεει αυτα τα ασχημα που λεει για τη μανα μου.

Πρωτη επιλογη: Να ασχοληθω μαζι της με το να κανω μαλακιες και να μπλεξω σε μαλακισμενες-τοξικες καταστασεις σαν κανας αγαθιαρης και αμπαλος μαλακας εκτος ελεγχου.

Δευτερη επιλογη: Τη γραφω στα παπαρια μου, ειναι σαν να μην υπαρχει. Συνεχιζω, αραζω για καφε στο χ μαγαζι, παιρνω τηλεφωνο τη χ γυναικα, ερχεται αραζουμε για καφε και μετα σκαμε παραλια και περναμε ομορφα. Ενδεχομενως να σκασει και καμια φιλη της πιο μετα στο ταβερνακι που θα χουμε αραξει για καλαμαρακια!

Τριτη επιλογη: Τη γραφω στα παπαρια μου, ειναι σαν να μην υπαρχει. Παω στο παρκο να κανω καμια προπονηση να ωφεληθω ψυχικα και σωματικα. Καπακια, περναω απο το σουπερ να παρω υλικα να μαγειρεψω κανα καυλα φαι να φαω να μη τρωω συνεχεια εξω!

Τεταρτη επιλογη: Τη γραφω στα παπαρια μου, ειναι σαν να μην υπαρχει. Σου στελνω πμ να παμε για καφε παραλια. Με γραφεις στα παπαρια σου δεν ερχεσαι και πηγαινω μονος μου και φιλοσοφω απολαμβανοντας τη θεα και διαβαζοντας τα σχολια εδω μεσα να περασει η ωρα.
Εχει τοσα ομορφα και καυλα πραγματα η ζωη για να ασχοληθεις.

Πεμπτη επιλογη: Τη γραφω στα παπαρια μου, ειναι σαν να μην υπαρχει. Πριν φυγω, της δινω ενα φυλλαδιο που μου δωσαν στο φαναρι. Φευγω και πηγαινω να παρω κανα ρουχο-παπουτσι να κανω και τη βολτα μου.

Υπαρχουν 100αδες επιλογες για μια τετοια περιπτωση. Το μονο σιγουρο, τη γραφω στα παπαρια μου, ειναι σαν να μην υπαρχει. Η ζωη ειναι ομορφη και συντομη, δεν θα ασχοληθω με κατι τετοιο.

Τωρα, περι πατριαρχιας κτλπ.

Θεωρω οτι ολο αυτο που εχει υπαρξει ανα τους αιωνες, ηταν λαθος! Αποτελεσμα, η κοινωνια που ζουμε.

Δεν οδηγησε σε κατι ομορφο, ουτε σε κατι δικαιο, ουτε σε κατι δημιουργικο.

Αυτο που πιστευω ειναι οτι ο καθε ανθρωπος, ειτε ειναι γυναικα ειτε αντρας, ειτε χ εθνικοτητας ειτε χ θρησκειας, ειναι ολοι ισοι μεταξυ τους και εχουν τα ιδια δικαιωματα στη ζωη και θα πρεπει να σεβονται ο ενας τον αλλον.
:goodpost::goodpost::goodpost:
Για πρωτη φορα μπορω να πως θα συμφωνησω απεριφραστα μαζι σου αν και σχεδον καθολου δεν παρακολουθω τα
γραπτα σου.

Ακομα κι αν ενας τυχαιος τυπος τυπος στο δρομο εβριζε την μανα μου θεωρω συνετο να αποφυγω τον καυγα μαζι του
και στην μονη περιπτωση που θα χειροδικησω ειναι αν επιτεθει πρωτος πραγμα που θεωρω το πιο συνετο.
:+1:
Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

Άβαταρ μέλους
Κος Mike
Δημοσιεύσεις: 1229
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 23:42

Re: αραβας θα πάρει τη ΜΟΥΝΑΡΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κος Mike » 13 Ιουν 2022, 13:38

«Είμαι πολύ καλύτερος από τον γέρο» - Σαουδάραβας κάνει πρόταση γάμου στην Amber Heard
είπε στη ΜΟΥΝΑΡΑ
https://www.youweekly.gr/article/news/6 ... mber-heard

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Life style”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών