Λευκή φανέλα και τοξική αρρενωπότητα

Διασκέδαση, μόδα, life style, dolce vita
Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9053
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Λευκή φανέλα και τοξική αρρενωπότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 09 Μαρ 2023, 18:15

Sid Vicious έγραψε:
09 Μαρ 2023, 15:52
hellegennes έγραψε:
09 Μαρ 2023, 15:50
Η επόμενη ερώτηση ποια είναι; Τι σημαίνει διχοτόμηση;
Αυτό Bic είναι απειλή να ξες
Δεν μασάω ρε συ. Αντέχω, τόσα χρόνια προπονούμαι. :lol:
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Λευκή φανέλα και τοξική αρρενωπότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 09 Μαρ 2023, 18:18

Bic έγραψε:
09 Μαρ 2023, 18:15
Sid Vicious έγραψε:
09 Μαρ 2023, 15:52
hellegennes έγραψε:
09 Μαρ 2023, 15:50
Η επόμενη ερώτηση ποια είναι; Τι σημαίνει διχοτόμηση;
Αυτό Bic είναι απειλή να ξες
Δεν μασάω ρε συ. Αντέχω, τόσα χρόνια προπονούμαι. :lol:
Ρε άνθρωπε, εδώ καμαρώνουμε τον Χέλη σε ημίγυμνη φωτογράφιση και έρχεσαι εσύ να μας ζαλίζεις με τα μοντάζ και τα φωτομοντάζ και δεν συμμαζεύεται;
Άμα θες τέτοια, μπες σε κανένα σοβαρό φόρουμ, εδώ πέρα προσπαθούμε να κάνουμε κατάσταση και μου τον αποπροσανατολίζεις.

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9053
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Λευκή φανέλα και τοξική αρρενωπότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 09 Μαρ 2023, 18:22

Καρολίνα έγραψε:
09 Μαρ 2023, 18:18
Bic έγραψε:
09 Μαρ 2023, 18:15
Sid Vicious έγραψε:
09 Μαρ 2023, 15:52

Αυτό Bic είναι απειλή να ξες
Δεν μασάω ρε συ. Αντέχω, τόσα χρόνια προπονούμαι. :lol:
Ρε άνθρωπε, εδώ καμαρώνουμε τον Χέλη σε ημίγυμνη φωτογράφιση και έρχεσαι εσύ να μας ζαλίζεις με τα μοντάζ και τα φωτομοντάζ και δεν συμμαζεύεται;
Άμα θες τέτοια, μπες σε κανένα σοβαρό φόρουμ, εδώ πέρα προσπαθούμε να κάνουμε κατάσταση και μου τον αποπροσανατολίζεις.
Όλα στον Σπύρο.
Εικόνα
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Λευκή φανέλα και τοξική αρρενωπότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 09 Μαρ 2023, 18:25

Bic έγραψε:
09 Μαρ 2023, 18:22
Καρολίνα έγραψε:
09 Μαρ 2023, 18:18
Bic έγραψε:
09 Μαρ 2023, 18:15

Δεν μασάω ρε συ. Αντέχω, τόσα χρόνια προπονούμαι. :lol:
Ρε άνθρωπε, εδώ καμαρώνουμε τον Χέλη σε ημίγυμνη φωτογράφιση και έρχεσαι εσύ να μας ζαλίζεις με τα μοντάζ και τα φωτομοντάζ και δεν συμμαζεύεται;
Άμα θες τέτοια, μπες σε κανένα σοβαρό φόρουμ, εδώ πέρα προσπαθούμε να κάνουμε κατάσταση και μου τον αποπροσανατολίζεις.
Όλα στον Σπύρο.
Εικόνα
Ποιος είναι ο ΣΠΥΡΟΣ;

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 22899
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Λευκή φανέλα και τοξική αρρενωπότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 09 Μαρ 2023, 18:27

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9053
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Λευκή φανέλα και τοξική αρρενωπότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 09 Μαρ 2023, 18:35

vantono έγραψε:
09 Μαρ 2023, 18:27
Εικόνα
Ναι, τέτοια κάνε της εσύ, να ανεβάσει το post rate της στα 200/ημέρα. Και να μας πρήξει στα ΠΜ, να της δώσουμε το τηλέφωνο του Σπύρου...
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Λευκή φανέλα και τοξική αρρενωπότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 09 Μαρ 2023, 18:43

Bic έγραψε:
09 Μαρ 2023, 18:35
vantono έγραψε:
09 Μαρ 2023, 18:27
Εικόνα
Ναι, τέτοια κάνε της εσύ, να ανεβάσει το post rate της στα 200/ημέρα. Και να μας πρήξει στα ΠΜ, να της δώσουμε το τηλέφωνο του Σπύρου...
Κατασκοπεύεις το post rate μου;

Σκέφτομαι να ανοίξω νήμα για το που να χτυπήσω τατού με το όνομα του Χέλη, εκεί να δεις πόσα ποστ θα κάνω την ημέρα.

Γατάκι.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40345
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Λευκή φανέλα και τοξική αρρενωπότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 09 Μαρ 2023, 19:27

Bic έγραψε:
09 Μαρ 2023, 18:14
Αυτό που λες για επεξεργασία χρωμάτων, φωτεινότητας και τα ρέστα, πρώτη φορά το ακούω ως μοντάζ. Επεξεργασία φωτογραφίας, ναι; Ρετούς, ναι. Μοντάζ όμως; Είσαι πολύ σίγουρος;
Σοβαρά τώρα; Πρώτη φορά ακούς να λέμε για μια επεξεργασμένη φωτογραφία ότι είναι προϊόν φωτομοντάζ; Περιμέναμε το photoshop για να έχουμε επεξεργασία;
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9053
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Λευκή φανέλα και τοξική αρρενωπότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 09 Μαρ 2023, 19:36

hellegennes έγραψε:
09 Μαρ 2023, 19:27
Bic έγραψε:
09 Μαρ 2023, 18:14
Αυτό που λες για επεξεργασία χρωμάτων, φωτεινότητας και τα ρέστα, πρώτη φορά το ακούω ως μοντάζ. Επεξεργασία φωτογραφίας, ναι; Ρετούς, ναι. Μοντάζ όμως; Είσαι πολύ σίγουρος;
Σοβαρά τώρα; Πρώτη φορά ακούς να λέμε για μια επεξεργασμένη φωτογραφία ότι είναι προϊόν φωτομοντάζ; Περιμέναμε το photoshop για να έχουμε επεξεργασία;
Ρε μαλάκα, γιατί είσαι τόσο τσιτωμένος; Ξεκίνησα με μια απλή-απλούστατη και κυρίως ειλικρινέστατη ερώτηση, μου απάντησες μια αρλούμπα, σε ξαναρώτησα επειδή δεν κατάλαβα κι άρχισες τις προσβολές και τις εξυπνάδες. ΟΚ, είναι απλό, πες "ρε συ μπερδεύτηκα, αλλιώς ήθελα να το πω" μην μου κάνεις αναλύσεις που δεν ταιριάζουν με το στυλ σου. Συνήθως εσύ είσαι ο ακριβολόγος που θες οι ορισμοί να είναι ακριβείς και δεν σε νοιάζει αν η κυρα-Μελπομένη στο χωριό έχει συνηθίσει να λέει κάτι λάθος, μη μου λες τώρα ότι επειδή μπορεί να άκουσες πουθενά κανέναν άσχετο να λέει φωτομοντάζ το ρετούς, ισχύει κιόλας. Ξες πολύ καλά τι είναι και το μοντάζ, και το κολάζ και όλα αυτά. Γιατί το συνεχίζεις;
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40345
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Λευκή φανέλα και τοξική αρρενωπότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 09 Μαρ 2023, 20:31

Bic έγραψε:
09 Μαρ 2023, 19:36
hellegennes έγραψε:
09 Μαρ 2023, 19:27
Bic έγραψε:
09 Μαρ 2023, 18:14
Αυτό που λες για επεξεργασία χρωμάτων, φωτεινότητας και τα ρέστα, πρώτη φορά το ακούω ως μοντάζ. Επεξεργασία φωτογραφίας, ναι; Ρετούς, ναι. Μοντάζ όμως; Είσαι πολύ σίγουρος;
Σοβαρά τώρα; Πρώτη φορά ακούς να λέμε για μια επεξεργασμένη φωτογραφία ότι είναι προϊόν φωτομοντάζ; Περιμέναμε το photoshop για να έχουμε επεξεργασία;
Ρε μαλάκα, γιατί είσαι τόσο τσιτωμένος; Ξεκίνησα με μια απλή-απλούστατη και κυρίως ειλικρινέστατη ερώτηση, μου απάντησες μια αρλούμπα, σε ξαναρώτησα επειδή δεν κατάλαβα κι άρχισες τις προσβολές και τις εξυπνάδες. ΟΚ, είναι απλό, πες "ρε συ μπερδεύτηκα, αλλιώς ήθελα να το πω" μην μου κάνεις αναλύσεις που δεν ταιριάζουν με το στυλ σου. Συνήθως εσύ είσαι ο ακριβολόγος που θες οι ορισμοί να είναι ακριβείς και δεν σε νοιάζει αν η κυρα-Μελπομένη στο χωριό έχει συνηθίσει να λέει κάτι λάθος, μη μου λες τώρα ότι επειδή μπορεί να άκουσες πουθενά κανέναν άσχετο να λέει φωτομοντάζ το ρετούς, ισχύει κιόλας. Ξες πολύ καλά τι είναι και το μοντάζ, και το κολάζ και όλα αυτά. Γιατί το συνεχίζεις;
Βλέπεις κάπου κάποια προσβολή στο παρατιθέμενο; Είναι η λέξη "φωτογραφία" ή η λέξη "σοβαρά"; Για να ξέρω κι εγώ τι σε προσβάλλει.

Για την κυρα-Μελπομένη δεν ξέρω, εγώ μια ζωή ξέρω ότι το φωτομοντάζ είναι προϊόν επεξεργασίας φωτογραφίας. Το κολάζ είναι άλλο πράγμα, γι' αυτό και είναι άλλη λέξη. Η σύνθεση είναι υποσύνολο του φωτομοντάζ. Το δε ρετουσάρισμα είναι καλλωπισμός. Είναι μικρές αλλαγές και βελτιώσεις, όχι φίλτρα, παραμορφώσεις και εμφανείς αλλοιώσεις χαρακτηριστικών.

Ό,τι δεν έχεις ακούσει ποτέ πριν δεν είναι απαραίτητα ψέματα ή λάθος. Ούτε κάνει την ανάγνωσή σου στο ύφος των άλλων σωστή. Δεν βλέπω που είδες τσίτωμα, απάντησα σε φυσιολογικό τόνο στην "ειλικρινή" σου απορία, η οποία, μετατράπηκε ξαφνικά σε βεβαιότητα ότι κάνω λάθος. Εγώ συνήθως όταν εκφράζω ειλικρινή απορία είναι γιατί δεν γνωρίζω κάτι. Πρώτη φορά βλέπω κάποιον να εκφράζει ειλικρινή απορία με αντιθετικό conviction. Είναι κάποιο νέου είδους οξύμωρο;
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42513
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Λευκή φανέλα και τοξική αρρενωπότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 09 Μαρ 2023, 20:32

Αυτό μου το πέταξε το τουίτερ, είναι σχετικό.

🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9053
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Λευκή φανέλα και τοξική αρρενωπότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 09 Μαρ 2023, 21:12

hellegennes έγραψε:
09 Μαρ 2023, 20:31
Bic έγραψε:
09 Μαρ 2023, 19:36
hellegennes έγραψε:
09 Μαρ 2023, 19:27
Σοβαρά τώρα; Πρώτη φορά ακούς να λέμε για μια επεξεργασμένη φωτογραφία ότι είναι προϊόν φωτομοντάζ; Περιμέναμε το photoshop για να έχουμε επεξεργασία;
Ρε μαλάκα, γιατί είσαι τόσο τσιτωμένος; Ξεκίνησα με μια απλή-απλούστατη και κυρίως ειλικρινέστατη ερώτηση, μου απάντησες μια αρλούμπα, σε ξαναρώτησα επειδή δεν κατάλαβα κι άρχισες τις προσβολές και τις εξυπνάδες. ΟΚ, είναι απλό, πες "ρε συ μπερδεύτηκα, αλλιώς ήθελα να το πω" μην μου κάνεις αναλύσεις που δεν ταιριάζουν με το στυλ σου. Συνήθως εσύ είσαι ο ακριβολόγος που θες οι ορισμοί να είναι ακριβείς και δεν σε νοιάζει αν η κυρα-Μελπομένη στο χωριό έχει συνηθίσει να λέει κάτι λάθος, μη μου λες τώρα ότι επειδή μπορεί να άκουσες πουθενά κανέναν άσχετο να λέει φωτομοντάζ το ρετούς, ισχύει κιόλας. Ξες πολύ καλά τι είναι και το μοντάζ, και το κολάζ και όλα αυτά. Γιατί το συνεχίζεις;
Βλέπεις κάπου κάποια προσβολή στο παρατιθέμενο; Είναι η λέξη "φωτογραφία" ή η λέξη "σοβαρά"; Για να ξέρω κι εγώ τι σε προσβάλλει.
Εξυπνάδες. Ναι, στο παρατιθέμενο δεν έχει, αλλά αμέσως πιο πριν:
hellegennes έγραψε:
09 Μαρ 2023, 15:44
Σημαίνει ότι έχει υποστεί κάποιου είδους επεξεργασία των στοιχείων της, που μπορεί να αφορά τα χρώματα, την φωτεινότητα, την αντίθεση, την ευκρίνεια, να αφαιρούνται στοιχεία, να προστίθενται στοιχεία ή να διορθώνονται "ατέλειες". Απορώ που κάνεις τέτοια ερώτηση.
Και μετά την... "απορία" σου που κάνω τέτοια ερώτηση και χωρίς να παρεμβληθεί άλλο ποστ μου, συνεχίζεις μόνος σου...
hellegennes έγραψε:
09 Μαρ 2023, 15:50
Δεν το ήξερα ότι γυρίσαμε στο νηπιαγωγείο και δεν ξέρουμε τι σημαίνουν οι λέξεις. Η επόμενη ερώτηση ποια είναι; Τι σημαίνει διχοτόμηση;
Αυτά για το τσίτωμα, την επιθετική διάθεση και τις προσβολές. Και φυσικά, την μη-απάντηση, πάνω απ' όλα. Γκαρίσματα για να αποφύγεις να απαντήσεις ευθέως...


hellegennes έγραψε:
09 Μαρ 2023, 20:31
Για την κυρα-Μελπομένη δεν ξέρω, εγώ μια ζωή ξέρω ότι το φωτομοντάζ είναι προϊόν επεξεργασίας φωτογραφίας. Το κολάζ είναι άλλο πράγμα, γι' αυτό και είναι άλλη λέξη. Η σύνθεση είναι υποσύνολο του φωτομοντάζ. Το δε ρετουσάρισμα είναι καλλωπισμός. Είναι μικρές αλλαγές και βελτιώσεις, όχι φίλτρα, παραμορφώσεις και εμφανείς αλλοιώσεις χαρακτηριστικών.
Κι απ' ότι φαίνεται, μόνο εσύ το ξες αυτό, έστω και μια ζωή όπως λες. Κι επειδή σκέφτηκα ότι μπορεί να κάνω λάθος, έψαξα αρκετά στον γούγλη και πουθενά δεν είδα κάτι τέτοιο, αντιθέτως βρήκα διάφορα sites (και όχι μόνο ελληνικά) να λένε ότι το φωτομοντάζ είναι η σύνθεση και σε πολλά μάλιστα το αναφέρουν ως φωτομοντάζ ή φωτοκολλάζ, δηλαδή έννοιες ίδιες ή σχεδόν ίδιες. Και πάνω-κάτω, αυτό ήξερα κι εγώ. Εννοώ, όπου το δίνουν ως ορισμό ή όπου μιλάνε άνθρωποι σχετικοί, όχι εδώ κι εκεί στο ίντερνε, που μπορεί κάποιος άσχετος να το λέει έτσι εννοώντας οτιδήποτε, μέχρι και το γράψιμο της ημερομηνίας από πίσω με μαρκαδόρο πχ.

hellegennes έγραψε:
09 Μαρ 2023, 20:31
Ό,τι δεν έχεις ακούσει ποτέ πριν δεν είναι απαραίτητα ψέματα ή λάθος. Ούτε κάνει την ανάγνωσή σου στο ύφος των άλλων σωστή. Δεν βλέπω που είδες τσίτωμα, απάντησα σε φυσιολογικό τόνο στην "ειλικρινή" σου απορία, η οποία, μετατράπηκε ξαφνικά σε βεβαιότητα ότι κάνω λάθος. Εγώ συνήθως όταν εκφράζω ειλικρινή απορία είναι γιατί δεν γνωρίζω κάτι. Πρώτη φορά βλέπω κάποιον να εκφράζει ειλικρινή απορία με αντιθετικό conviction. Είναι κάποιο νέου είδους οξύμωρο;
Σαφώς και δεν είναι απαραίτητα ψέμα ή λάθος. Γι' αυτό και η αρχική, ειλικρινέστατη ερώτησή μου (είτε το πιστεύεις είτε όχι, άλλωστε αν μπεις στον κόπο να την ξαναδείς θα καταλάβεις απ' το ύφος μου ότι όντως σε ρώτησα για να μάθω). Και δεν μετατράπηκε "ξαφνικά" σε καμμιά βεβαιότητα όπως λες, μου είπες μια φαφλατάδικη αρλούμπα για το πώς χρησιμοποιούμε το ρήμα και ποιες λέξεις συγγενεύουν με το μοντάζ και κάτι άσχετα εντελώς με την ερώτησή μου, που ήταν η πολύ απλή "τι σημαίνει μοντάζ σε φωτογραφία", δηλαδή τι είδους επεξεργασία είναι αυτή, επειδή την είχα ακούσει μόνο για βίντεο. Ειδικά το "αμοντάριστη" που λες, που παραθέτει 100% σε βίντεο, ούτε σε φωτομοντάζ ούτε σε τίποτα. Παραθέτω:
Bic έγραψε:
09 Μαρ 2023, 15:20
hellegennes έγραψε:
08 Μαρ 2023, 22:49
Bic έγραψε:
08 Μαρ 2023, 10:41

Τι σημαίνει αμοντάριστη φωτογραφία; Δεν είναι όρος που αφορά βίντεο (footage);
Ισχύει και για τις φωτογραφίες, σημαίνει πχ μη επεξεργασμένη για κάποιον παράξενο λόγο;
Οι λέξεις μοντάρω-μοντάρισμα-μονταρισμένος-αμοντάριστος αφορούν κείμενο, εικόνα ή βίντεο.
Ωραία μέχρι εδώ. Δεν το 'ξερα, ούτε και το 'χα ξανακούσει, αλλά ίσως ξες κάτι παραπάνω γι' αυτό και σε ρώτησα.
hellegennes έγραψε:
08 Μαρ 2023, 22:49
Συγκεκριμένα για τις φωτογραφίες λέμε φωτομοντάζ το αποτέλεσμα, αλλά για τους ρηματικούς τύπους χρησιμοποιούμε το "μοντάρω".
Ποιο αποτέλεσμα; Αυτό ρωτάω, τι ακριβώς σημαίνει η λέξει μοντάζ ή μονταρισμένη, αμοντάριστη κλπ κλπ όταν μιλάμε για μια φωτογραφία. Δεν σου είπα να μου κλίνεις το ρήμα ή να μου πεις τα παράγωγά του.
Κι όπως βλέπεις, ούτε την δεύτερη φορά σου λέω ότι λες μαλακίες. Ξαναρωτάω μάλιστα ακριβώς το ίδιο πράμα, επειδή λες για το αποτέλεσμα αλλά δεν λες ποιο είναι αυτό το αποτέλεσμα, τι δηλαδή κάνει το μοντάζ. Και κάπου εκεί, άρχισες τα άσχετα και τις επιθέσεις, που συνήθως δείχνουν ότι κάποιος έχει άδικο, κατάλαβε τη μαλακία του, αλλά δεν θέλει να το παραδεχτεί. Κι όταν στριμώχτηκες λιγάκι, έδωσες επιτέλους κι έναν ορισμό, έστω και δικό σου, από σένα για σένα.

Αυτά για σήμερα. Όσοι πήρατε ποπ κορν φάτε τα γρήγορα διαβάζοντας τι θα πει ο Χέλης (αν απαντήσει), εγώ θα ξαναμπώ αύριο πάλι. :lol:
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 22899
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Λευκή φανέλα και τοξική αρρενωπότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 09 Μαρ 2023, 21:26

Δεν τις μπορώ καθόλου τις εντάσεις.
Θα με αναγκάσετε να ανεβάσω βυζοφωτο μου με ξυρισμένο στήθος, ως ένδειξη διαμαρτυρίας για το πολεμικό κλίμα του νήματος και προώθηση της ειρήνης.

Φεμεν του πχορουμ θα με κάνετε όπως το πάτε.

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Λευκή φανέλα και τοξική αρρενωπότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 09 Μαρ 2023, 21:28

vantono έγραψε:
09 Μαρ 2023, 21:26
Δεν τις μπορώ καθόλου τις εντάσεις.
Θα με αναγκάσετε να ανεβάσω βυζοφωτο μου με ξυρισμένο στήθος, ως ένδειξη διαμαρτυρίας για το πολεμικό κλίμα του νήματος και προώθηση της ειρήνης.

Φεμεν του πχορουμ θα με κάνετε όπως το πάτε.
Γιατί το ξυρίζεις;

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 22899
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Λευκή φανέλα και τοξική αρρενωπότητα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 09 Μαρ 2023, 21:33

Το τριμαρω, δεν το ξυριζω.
Αλλά ως ένδειξη ειρήνης θα το ξυρισω μονο και μόνο για το πχορουμ.
Αλλιώς δεν μπορώ να γράψω πάνω με μαρκαδόρο, όπως κανουν οι φεμεν.
Πώς θα γράψω Bic+Χέλης = LFE, stop war, με την τρίχα κάγκελο?

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Life style”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών