Γαϊδούρια της καθημερινότητας.

Διασκέδαση, μόδα, life style, dolce vita
Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12531
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: Γαϊδούρια της καθημερινότητας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 24 Φεβ 2019, 17:32

Εικόνα
People blow their minds ,They choose to resign
This deformed society is part of a design
It'll never go away , It's in the cards that way
The masses of humanity have always had to suffer

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48510
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Γαϊδούρια της καθημερινότητας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 24 Φεβ 2019, 17:35

Ασέβαστος έγραψε:
04 Ιαν 2019, 08:25
θετε γαιδουρια; παρτε ενα χτεσινο.

πελατης. πιθανοτατα μελος του πχορουμ. :003: θελει καυστικη σοδα, τουχει βουλωσει η χεστρα. παιρνει, και θελει συμβουλες για το πως να τη χρησιμοποιησει. το προβλημα του ειναι πως αφου ειναι βουλωμενη, αν ριξει την καυστικη αυτη θα μεινει στη λεκανη, δεν θα προχωρησει στο βουλωμενο σημειο. λογικο, και αντιθετα με τη συνηθη πρακτικη μου (ουγκ, δεν ξερω, βρες μαστορα) προσπαθω να εξηγησω. μα εκανα λαθος, καμμια σχεση με τη λογικη, θεωρει οτι η λυση ειναι να ριξει την καυστικη στο νεροχυτη, που δεν ειναι βουλωμενος.στην ιδια αποχετευση καταληγουν αφου. :fp: εκει λοιπον που καταριεμαι την ωρα και τη στιγμη που ανοιξα το στομα μου και προσπαθω να εξηγησω οτι η καυστικη δεν ειναι τηλεκατευθυνομενος πυραυλος, χτυπα το τηλεφωνο.

εχω την κακη συνηθεια να το εχω πανω στο γραφειο, στο φορτιστη, σε ανοιχτη ακροαση. ειναι η γυναικα μου, λεει οτι το παιδι εχει 39 πυρετο και εκανε εμετο, να παω να τους παρω να τους παω στο γιατρο, τελευταια κουβεντα πριν κλεισουν ειναι το παιδι που λεει "μπαμπα ελα γρηγορα, κανει κρυο"

λεω λοιπον στο γαιδαρο οτι πρεπει να φυγω, αμεσως,για τον προφανη λογο που ακουσε και αυτος στη συνομιλια. και θα γυρισω σε κανα τεταρτο, αν θελει κατι. δε φευγει, και συνεχιζει να με ρωτα τις βλακειες του. δεν απαντω, πιανω να κλειδωνω πορτες, να μαζευω κλειδια λεφτα κινητο για να φυγω, κι αυτος επιμενει να κατσω να του εξηγησω. σχεδον τον εσπρωξα να βγει εξω να κλειδωσω και δεν σταματησε να με ψελνει καθως εφευγα.

ε, φυσικα σημερα, μολις τωρα, ξαναρθε, να μου παραπονεθει οτι δεν εγινε δουλεια, αφου δεν εκατσα να του εξηγησω τι να κανει. φυσικα εριξε την καυστικη στο νεροχυτη.

ουγκ. δεν ξερω. βρες μαστορα. :011:
Πές του να την πιεί και να ρίξει μετά ένα χέσιμο. Αλλά να τη διαλύσει σε ποτήρι με νερό, μην την πιεί έτσι. Και να την ανακατέψει, οχι να την κουνήσει. Σέηκεν, νοτ στίρντ. :003:

Πλάκα κάνω, μην το κάνει κανένας πχορουμίτης.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Life style”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών