ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΡΟΥΧΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Διασκέδαση, μόδα, life style, dolce vita
Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΡΟΥΧΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 22 Ιαν 2019, 19:16

Μια ακόμα εταιρεία που ξέχασα να αναφέρω επίσης δικιά μας, είναι η New Company. Σακάκια, παντελόνια και μπουφάν είναι εξαιρετικά, στυλάτα ανθεκτικά.
Σε παπούτσι, δεν έχω βάλει πιο άνετο από ένα Ιταλικό μάρκας Stonefly, Ο κατασκευαστής δεν είναι superbrand, μάλλον μια μικρή τοπική μάρκα και την έχει ένα μαγαζί στην Μητροπόλεως και ένα άλλο στην Αριστοτέλους. To πήρα για καλό, κανέναν γάμο(άλλου), καμιά κηδεία(άλλου) κάτι τέτοιο τέλος πάντων, αλλά είναι τόσο πούπουλο που το έχω ξεφτυλίσει κόβοντας χιλιόμετρα, αφού σχεδόν δεν φοράω πλέον ,κανένα άλλο.

-71
Δημοσιεύσεις: 1251
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2018, 21:53

Re: ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΡΟΥΧΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από -71 » 22 Ιαν 2019, 19:41

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
22 Ιαν 2019, 18:49
-71 έγραψε:
22 Ιαν 2019, 18:28

Μια ερώτηση μιας και είσαι σαλονίκη.Αγόραζα πουκάμισα από Johsnson που έχει την έδρα του σαλονίκη.Παλιά είχε καταστήματα εδώ αλλά με την κρίση τα έκλεισε προ πολλού.Είχα κατορθώσει να μου στείλει κάποια με ταχυδρομείο,τους είχα πάρει τηλ. για νέα παραγγελία και με ξέχασαν.Γνωρίζεις αν πηγαίνει καλά το μαγαζί πάνω;Αν τους γνωρίζεις βέβαια.
Όχι δεν τους γνωρίζω. Βλέπω είναι στην Βαλαωρίτου,αλλά δεν είναι κανένα γνωστό όνομα. Αθάνατα πουκάμισα βγάζει μια βιοτεχνία στην Τούμπα,ονόματι Divario. Απλά δεν τερματίζονται ποτέ. Από άλλες πιο γνωστές εταιρίες πολύ ικναοποιημένος έμεινα από την Bostonians, που χτυπάει και τρελές εκπτώσεις και γενικά ότι και αν πήρα, πουκάμισα, τζιν, μπλούζες, ήταν σε πολύ νορμάλ κόστος, πολύ στυλάτα και πολύ ποιοτικά
Είναι έλληνας ο Divario;Δε θέλω να δίνω λεφτά σε ξένους.Τα μεγέθη του είναι μεγάλα;Συνηθίζουν πολλοί να φτιάχνουν στενά τα νούμερά τους και έχω μεγάλες πλάτες και δε χωράω.Αυτός βασικά είναι ο λόγος που φοράω Johnson.Είναι ελληνικά και μου έρχονται κουτί στο μέγεθος.

Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΡΟΥΧΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 22 Ιαν 2019, 20:06

-71 έγραψε:
22 Ιαν 2019, 19:41


Είναι έλληνας ο Divario;Δε θέλω να δίνω λεφτά σε ξένους.Τα μεγέθη του είναι μεγάλα;Συνηθίζουν πολλοί να φτιάχνουν στενά τα νούμερά τους και έχω μεγάλες πλάτες και δε χωράω.Αυτός βασικά είναι ο λόγος που φοράω Johnson.Είναι ελληνικά και μου έρχονται κουτί στο μέγεθος.
Έλληνας, αλλά ψιλοαχώνευτος ειδικά ο γέρος που είναι η παλιά γενιά. Ο γιος είναι ΟΚ. Στην γειτονιά εκείνη μεγάλωσα. Η κανονική γραμμή είναι ανοιχτή. Πρέπει να στέλνει χοντρική πολύ πράγμα σε όλη την Ελλάδα, γιατί έχω δει πολλές φορές τις κούτες έξω και άλλες γράφανε αποστολή Εβρο, Θεσσαλία, Μεσσολόγγι κ.λ.π.
https://www.mpitounistore.gr/product-tag/divario/
Βλέπω πως στα μαγαζιά τα έχουν γυρω στα 45. Τόσα τα πετυχα και στην Κοζάνη, που τα δούλευαν τα τοπικα . Στην γειτονία από ένα μικρό κατάστημα που έχει τα δίνει 25, χωρίς 20 :D Υπερτατο value for money. Έχει πολλά σχέδια για όλα τα γούστα.

-71
Δημοσιεύσεις: 1251
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2018, 21:53

Re: ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΡΟΥΧΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από -71 » 22 Ιαν 2019, 20:25

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
22 Ιαν 2019, 20:06
-71 έγραψε:
22 Ιαν 2019, 19:41


Είναι έλληνας ο Divario;Δε θέλω να δίνω λεφτά σε ξένους.Τα μεγέθη του είναι μεγάλα;Συνηθίζουν πολλοί να φτιάχνουν στενά τα νούμερά τους και έχω μεγάλες πλάτες και δε χωράω.Αυτός βασικά είναι ο λόγος που φοράω Johnson.Είναι ελληνικά και μου έρχονται κουτί στο μέγεθος.
Έλληνας, αλλά ψιλοαχώνευτος ειδικά ο γέρος που είναι η παλιά γενιά. Ο γιος είναι ΟΚ. Στην γειτονιά εκείνη μεγάλωσα. Η κανονική γραμμή είναι ανοιχτή. Πρέπει να στέλνει χοντρική πολύ πράγμα σε όλη την Ελλάδα, γιατί έχω δει πολλές φορές τις κούτες έξω και άλλες γράφανε αποστολή Εβρο, Θεσσαλία, Μεσσολόγγι κ.λ.π.
https://www.mpitounistore.gr/product-tag/divario/
Βλέπω πως στα μαγαζιά τα έχουν γυρω στα 45. Τόσα τα πετυχα και στην Κοζάνη, που τα δούλευαν τα τοπικα . Στην γειτονία από ένα μικρό κατάστημα που έχει τα δίνει 25, χωρίς 20 :D Υπερτατο value for money. Έχει πολλά σχέδια για όλα τα γούστα.
Ευχαριστώ.Μπορεί να παραγγείλω για δοκιμή.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Life style”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών