ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΡΟΥΧΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Διασκέδαση, μόδα, life style, dolce vita
Άβαταρ μέλους
urbilum
Δημοσιεύσεις: 288
Εγγραφή: 15 Ιαν 2019, 11:22

Re: ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΡΟΥΧΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από urbilum » 22 Ιαν 2019, 12:15

enterprise-psi έγραψε:
22 Ιαν 2019, 12:09
Μονο κάτι κωλόγεροι φοράνε τέτοια παλτά.
θα συμφωνήσω, μου κάνει εντύπωση πάντως που οι γέροι φοράνε τα καλύτερα υφάσματα τρώνε στα καλύτερα εστιατόρια, και το εντυπωσιακότερο, στην Ελλάδα έχουν εκπορθήσει και τις καλύτερες καφετέριες,
και άσε τη νεολαία να πετάει 200€ για ένα τζιν, αυτοί φοράνε τα καλύτερα κασμίρια

Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΡΟΥΧΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 22 Ιαν 2019, 17:09

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
22 Ιαν 2019, 11:55
Θα το γράψω και ας φάω κράξιμο: για συγκεκριμένα κάζουαλ ρούχα, ο μάσιμο ο ντούτι είναι σόλιντ επιλογή. Έχω κτυπήσει κάτι μάλλινα ζιβάγκο και ένα μπουφανάκι εξαιρετικά αξιοπρεπή και σε άσωτη τιμή.
Ίδια ποιότητα με Zara,απλά διαφορετική θεματολογία καταστήματος.

brb και tyt
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6812
Εγγραφή: 17 Οκτ 2018, 15:11

Re: ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΡΟΥΧΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από brb και tyt » 22 Ιαν 2019, 17:13

Lugozzi έγραψε:
18 Ιαν 2019, 14:07
Ψάχνω κατάστημα στη Θεσσαλονίκη, που να έχει τέτοιου είδους ρουχισμό:
Φόρα άνετα παπούτσια, πήγαινε στο κέντρο κι άρχισε το ψάξιμο. Έχει πολύ ποδαρόδρομο αλλά λέει.

Και μην πολυζαλίζεις τις πωλήτριες.
Ο Λεωνίδας, ο Κολοκοτρώνης και οι Ταγματασφαλίτες
Γάταρος έγραψε:
05 Φεβ 2019, 15:27

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11590
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΡΟΥΧΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 22 Ιαν 2019, 17:14

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
22 Ιαν 2019, 17:09
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
22 Ιαν 2019, 11:55
Θα το γράψω και ας φάω κράξιμο: για συγκεκριμένα κάζουαλ ρούχα, ο μάσιμο ο ντούτι είναι σόλιντ επιλογή. Έχω κτυπήσει κάτι μάλλινα ζιβάγκο και ένα μπουφανάκι εξαιρετικά αξιοπρεπή και σε άσωτη τιμή.
Ίδια ποιότητα με Zara,απλά διαφορετική θεματολογία καταστήματος.
δεν είναι ίδια ποιότητα,είναι λίγο καλύτερη.
και στο αντρικό τμήμα στα περισσότερα κομμάτια είναι καλύτερη.
η φιλοσοφία tailored ρούχου.
πριν 20 χρόνια ίσχυε και στο γυναικείο(απλά τότε αντιγράφανε την Chloé ) .
εν πάσει περιπτώση για εκπτώσεις είναι καλά να πας στα Μασσιμο.
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΡΟΥΧΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 22 Ιαν 2019, 17:28

Μια μπλούζα που μου είχαν φέρει πριν χρόνια δώρο, μετα από κανένα μήνα ήταν ξεσκονόπανο. Δεν με χάλασε, γιατί ήταν μουσταρδί και την προτιμούσα με αυτή την χρηστική αξία. Αν και μου την έσπασε που έπρεπε να ανταποδώσω το δώρο.
Είμαι της λογικής αν παίρνεις, πάρε κάτι καλό να μείνει. Δεν είναι απαραίτητες οι μάρκες κ.λ.π., αν και αυτές στις εκπτώσεις ή το τέλος εποχής μπορούν να βρεθούν σε τιμή χώμα, οι Έλληνες κατασκευαστές είναι μια χάρα, η Θεσσαλονίκη εξακολουθεί να έχει πολλούς.
Επιμένω πάντως πως σε Mid-Price ξένο πολυκατάστημα τέτοιου στυλ, το M&S είναι προτιμότερο.

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11590
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΡΟΥΧΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 22 Ιαν 2019, 17:36

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
22 Ιαν 2019, 17:28
Μια μπλούζα που μου είχαν φέρει πριν χρόνια δώρο, μετα από κανένα μήνα ήταν ξεσκονόπανο. Δεν με χάλασε, γιατί ήταν μουσταρδί και την προτιμούσα με αυτή την χρηστική αξία. Αν και μου την έσπασε που έπρεπε να ανταποδώσω το δώρο.
Είμαι της λογικής αν παίρνεις, πάρε κάτι καλό να μείνει. Δεν είναι απαραίτητες οι μάρκες κ.λ.π., αν και αυτές στις εκπτώσεις ή το τέλος εποχής μπορούν να βρεθούν σε τιμή χώμα, οι Έλληνες κατασκευαστές είναι μια χάρα, η Θεσσαλονίκη εξακολουθεί να έχει πολλούς.
Επιμένω πάντως πως σε Mid-Price ξένο πολυκατάστημα τέτοιου στυλ, το M&S είναι προτιμότερο.
όσο δούλευε η αδερφή μου στα Μαρκς είχε κάνει την προίκα της.
είχε πάρει πάρα πολλά πράγματα στον άντρα της.
δεν είναι όλα ωραία απλά μπορείς να βρείς και πολύ καλά κομμάτια.
συμφωνώ ,κι εγώ έχω ψωνίσει κι έχω μια ζακέτα 8 χρόνια.κι είναι αναλλοίωτη.
απλά θέλει καλό τάιμινκ.να σταμπάρεις ρούχα και να τα πετύχεις στη κατάλληλη έκπτωση.
για τα Μάσσιμο στο λέω γιατί δούλευα στο γυναικείο κατάστημα και οι αποθήκες με τα αντρικά ήταν κολλητές.
το αντρικό ήταν πάντα πιο προσεγμένο από το γυναικείο. στα πάντα.
πλέον έχει αναβαθμισθεί. φαντάσου ότι εδώ και 8 χρόνια τα προβάλλουν και στα περιοδικά πόσο μάλλον στην Vogue(που ήταν κατά της προβολής η φιλοσοφία αυτής της εταιρείας).
κατα τ'άλλα ναι,λέμε ναι στα τοπικά καταστήματα. απλά θέλει ψάξιμο. ο αδερφός μου-ο μεσαίος- είχε πορωθεί τότε με το ΑΜΑΝ και πήγαινε στην Πτολεμαίων ,στο Ιματζινέρ :o . δε τρελαινόμουν αλλά αυτός είχε τρελό κόλλημα με αυτό το κατάστημα.υπάρχει άραγε ακόμα;
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΡΟΥΧΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 22 Ιαν 2019, 18:16

Εαν δούλευες στα MD , τότε ξέρεις κάτι παραπάνω, οπότε πάω πάσο.
Λούγκο, ραντεβού εκεί, μην μας φάει και ο ποδαρόδρομος.

Από Ελληνικές αγαπώ πολύ Dur https://dur.gr/ εχω γραφτει 4 φορές στο Newsleter με διαφορετικά mail για το extra 10%. Αθάνατες, μόνο προσοχή στα νούμερα. Τα περισσότερα ρούχα είναι Ελληνικής ραφής και τα νούμερα είναι πολύ άνετα,εισάγει όμως και κάποια Ιταλία. Σε αυτά τουλάχιστον +1

-71
Δημοσιεύσεις: 1251
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2018, 21:53

Re: ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΡΟΥΧΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από -71 » 22 Ιαν 2019, 18:28

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
22 Ιαν 2019, 18:16
Εαν δούλευες στα MD , τότε ξέρεις κάτι παραπάνω, οπότε πάω πάσο.
Λούγκο, ραντεβού εκεί, μην μας φάει και ο ποδαρόδρομος.

Από Ελληνικές αγαπώ πολύ Dur https://dur.gr/ εχω γραφτει 4 φορές στο Newsleter με διαφορετικά mail για το extra 10%. Αθάνατες, μόνο προσοχή στα νούμερα. Τα περισσότερα ρούχα είναι Ελληνικής ραφής και τα νούμερα είναι πολύ άνετα,εισάγει όμως και κάποια Ιταλία. Σε αυτά τουλάχιστον +1
Μια ερώτηση μιας και είσαι σαλονίκη.Αγόραζα πουκάμισα από Johsnson που έχει την έδρα του σαλονίκη.Παλιά είχε καταστήματα εδώ αλλά με την κρίση τα έκλεισε προ πολλού.Είχα κατορθώσει να μου στείλει κάποια με ταχυδρομείο,τους είχα πάρει τηλ. για νέα παραγγελία και με ξέχασαν.Γνωρίζεις αν πηγαίνει καλά το μαγαζί πάνω;Αν τους γνωρίζεις βέβαια.

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18499
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΡΟΥΧΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 22 Ιαν 2019, 18:40

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
22 Ιαν 2019, 11:55
Θα το γράψω και ας φάω κράξιμο: για συγκεκριμένα κάζουαλ ρούχα, ο μάσιμο ο ντούτι είναι σόλιντ επιλογή. Έχω κτυπήσει κάτι μάλλινα ζιβάγκο και ένα μπουφανάκι εξαιρετικά αξιοπρεπή και σε άσωτη τιμή.
Πουλοβερ και πλεχτα δεν θα ξαναεπαιρνα απο τον μασιμο τον ντουτι.Μια ζακετα και ενα πουλοβερ που ειχα παρει ξεφτισαν σε ενα χρονο.
Προτιμω να πληρωσω περισσοτερο και να παρω λιγοτερα κομματια απο αλλου.
Δυο παντελονια,παραδοξως κρατησαν και τα χρησιμοποιω ακομα που και που.
Αυτο που ηταν σουπερ επιλογη ηταν κατι μοκασινια που ειχα παρει.Πιο πολυ λογω σχεδιου αλλα τελικα αποδειχτηκαν και καλη ποιοτικη επιλογη.
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΡΟΥΧΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 22 Ιαν 2019, 18:49

-71 έγραψε:
22 Ιαν 2019, 18:28

Μια ερώτηση μιας και είσαι σαλονίκη.Αγόραζα πουκάμισα από Johsnson που έχει την έδρα του σαλονίκη.Παλιά είχε καταστήματα εδώ αλλά με την κρίση τα έκλεισε προ πολλού.Είχα κατορθώσει να μου στείλει κάποια με ταχυδρομείο,τους είχα πάρει τηλ. για νέα παραγγελία και με ξέχασαν.Γνωρίζεις αν πηγαίνει καλά το μαγαζί πάνω;Αν τους γνωρίζεις βέβαια.
Όχι δεν τους γνωρίζω. Βλέπω είναι στην Βαλαωρίτου,αλλά δεν είναι κανένα γνωστό όνομα. Αθάνατα πουκάμισα βγάζει μια βιοτεχνία στην Τούμπα,ονόματι Divario. Απλά δεν τερματίζονται ποτέ. Από άλλες πιο γνωστές εταιρίες πολύ ικναοποιημένος έμεινα από την Bostonians, που χτυπάει και τρελές εκπτώσεις και γενικά ότι και αν πήρα, πουκάμισα, τζιν, μπλούζες, ήταν σε πολύ νορμάλ κόστος, πολύ στυλάτα και πολύ ποιοτικά

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11590
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΡΟΥΧΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 22 Ιαν 2019, 18:49

under έγραψε:
22 Ιαν 2019, 18:40
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
22 Ιαν 2019, 11:55
Θα το γράψω και ας φάω κράξιμο: για συγκεκριμένα κάζουαλ ρούχα, ο μάσιμο ο ντούτι είναι σόλιντ επιλογή. Έχω κτυπήσει κάτι μάλλινα ζιβάγκο και ένα μπουφανάκι εξαιρετικά αξιοπρεπή και σε άσωτη τιμή.
Πουλοβερ και πλεχτα δεν θα ξαναεπαιρνα απο τον μασιμο τον ντουτι.Μια ζακετα και ενα πουλοβερ που ειχα παρει ξεφτισαν σε ενα χρονο.
Προτιμω να πληρωσω περισσοτερο και να παρω λιγοτερα κομματια απο αλλου.
Δυο παντελονια,παραδοξως κρατησαν και τα χρησιμοποιω ακομα που και που.
Αυτο που ηταν σουπερ επιλογη ηταν κατι μοκασινια που ειχα παρει.Πιο πολυ λογω σχεδιου αλλα τελικα αποδειχτηκαν και καλη ποιοτικη επιλογη.
εσύ το σάιτ που είχες βάλει(με το κουφετί παντελόνι,αν θυμάσαι) και εκείνο είναι συμπαθητικό.
λοιπόν τα παπούτσια στα Μασσιμο είναι άθλια.κι εννοώ την εφαρμογή. μάλλον ήσουν από τους τυχερούς που το πέλμα σου είναι ακριβώς σαν το καλούπι που φτιάχνεται το παπούτσι. γιατί η ποιότητα τους είναι καλή.
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

the comet the course the tail

Re: ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΡΟΥΧΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 22 Ιαν 2019, 18:52

τι gay thread είναι αυτό πάλι;;; :fp:

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18499
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΡΟΥΧΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 22 Ιαν 2019, 18:55

κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
22 Ιαν 2019, 18:49
εσύ το σάιτ που είχες βάλει(με το κουφετί παντελόνι,αν θυμάσαι) και εκείνο είναι συμπαθητικό.
λοιπόν τα παπούτσια στα Μασσιμο είναι άθλια.κι εννοώ την εφαρμογή. μάλλον ήσουν από τους τυχερούς που το πέλμα σου είναι ακριβώς σαν το καλούπι που φτιάχνεται το παπούτσι. γιατί η ποιότητα τους είναι καλή.
Ενα ζευγαρι παπουτσια εχω παρει απο τον μασιμο τον ντουτι και βγηκε καλο.Και το πηρα οπως ειπα λογω σχεδιου και μονο χωρις πολλες ελπιδες για την ποιοτητα.Τελικα ηταν σουπερ.Συνεπως δεν εχω λογω να μην σε πιστεψω για την εφαρμογη.
Η φιρμα της οποιας το site ειχα βαλει ειναι πολυ καλη.Βεβαια δεν ειναι στα οικονομικα του μασιμο του ντουτι,ειναι απο αρκετα εως πολυ παραπανω.
Αν θες ομως να διαθεσεις καποια χρηματα για καλα κομματια αξιζει παρα πολυ ποιοτικα.
Συνηθως πλεον απο εκει ψωνιζω και επειδη ξερω και τα νουμερα τα παιρνω κατευθειαν απο το ιντερνετ.Μονο σακακια δεν αγοραζω απο νετ αλλα επι τοπου.
Παπουτσια θεικα και στις εκπτωσεις τα βρισκεις σε πολυ καλες τιμες.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος under την 22 Ιαν 2019, 18:55, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11590
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΡΟΥΧΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 22 Ιαν 2019, 19:02

under έγραψε:
22 Ιαν 2019, 18:55
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
22 Ιαν 2019, 18:49
εσύ το σάιτ που είχες βάλει(με το κουφετί παντελόνι,αν θυμάσαι) και εκείνο είναι συμπαθητικό.
λοιπόν τα παπούτσια στα Μασσιμο είναι άθλια.κι εννοώ την εφαρμογή. μάλλον ήσουν από τους τυχερούς που το πέλμα σου είναι ακριβώς σαν το καλούπι που φτιάχνεται το παπούτσι. γιατί η ποιότητα τους είναι καλή.
Ενα ζευγαρι παπουτσια εχω παρει απο τον μασιμο τον ντουτι και βγηκε καλο.Και το πηρα οπως ειπα λογω σχεδιου και μονο χωρις πολλες ελπιδες για την ποιοτητα.Τελικα ηταν σουπερ.Συνεπως δεν εχω λογω να μην σε πιστεψω για την εφαρμογη.
Η φιρμα της οποιας το site ειχα βαλει ειναι πολυ καλη.Βεβαια δεν ειναι στα οικονομικα του μασιμο του ντουτι,ειναι απο αρκετα εως πολυ παραπανω.
Αν θες ομως να διαθεσεις καποια χρηματα για καλα κομματια αξιζει παρα πολυ ποιοτικα.
Συνηθως πλεον απο εκει ψωνιζω και επειδη ξερω και τα νουμερα τα παιρνω κατευθειαν απο το ιντερνετ.Μονο σακακια δεν αγοραζω απο νετ αλλα επι τοπου.
Παπουτσια θεικα και στις εκπτωσεις τα βρισκεις σε πολυ καλες τιμες.
αφού σε βόλεψε το καλούπι τέλος είσαι από τους τυχερούς,οπότε αν σου αρέσει καποια στιγμή ενα σχέδιο χτυπα το στις εκπτώσεις.



το σαιτ σου το βρήκα (το είχαμε στο σχετικό νήμα)
https://www.boggi.com/it_IT/abbigliamen ... classiche/
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18499
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΡΟΥΧΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 22 Ιαν 2019, 19:12

κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
22 Ιαν 2019, 19:02
αφού σε βόλεψε το καλούπι τέλος είσαι από τους τυχερούς,οπότε αν σου αρέσει καποια στιγμή ενα σχέδιο χτυπα το στις εκπτώσεις.



το σαιτ σου το βρήκα (το είχαμε στο σχετικό νήμα)
https://www.boggi.com/it_IT/abbigliamen ... classiche/
Δες τα παπουτσια.
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Life style”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών