Life coaching χωρίς αναισθητικό

Διασκέδαση, μόδα, life style, dolce vita
Άβαταρ μέλους
lyna
Δημοσιεύσεις: 2140
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 01:38

Re: Life coaching χωρίς αναισθητικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lyna » 02 Μαρ 2019, 19:55

Otto Weininger έγραψε:
02 Μαρ 2019, 19:53
Από το 2010 ; Ποιος ήταν;
οχι στο δικό σας.
~~¥~~

Ορέστης 35

Re: Life coaching χωρίς αναισθητικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 02 Μαρ 2019, 20:03

Ενας λαιφ κοουτς θα με ειχε βοηθησει να πετυχω πολλα πραγματα που ηθελα να πετυχω και δεν τα καταφερα. Απλα δε θα ειχα λεφτα να τον πληρωσω.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16322
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Life coaching χωρίς αναισθητικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 02 Μαρ 2019, 20:05

Η φύση απεχθάνεται το κενό. Οταν ο δυτικος αθρωπος εξοβελισε απο τη ζωη του το μπουσουλα της θρησκειας για το πώς θα τη ζήσει και ξέχασε να βάλει κάτι άλλο στη θεση της ήταν επομενο να αναδυθουν αλλου ειδους τσαρλατανοι να παρουν τη θεση των παπαδων για να του λενε πώς να το κάνει. Ειναι μια ανθρωπινη αναγκη και καποιος πρεπει να την καλυψει. Δε θα ειναι οι παπαδες; Θα ειναι οι διαφοροι αλλοι σανοπώλες.
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27157
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Life coaching χωρίς αναισθητικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 02 Μαρ 2019, 20:11

Λήξαν το θέμα, ας προχωρήσομε στα επόμενα μπινελίκια
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11590
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Life coaching χωρίς αναισθητικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 02 Μαρ 2019, 20:17

:urock:
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25903
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Life coaching χωρίς αναισθητικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 02 Μαρ 2019, 20:37

Yochanan έγραψε:
02 Μαρ 2019, 20:05
Η φύση απεχθάνεται το κενό. Οταν ο δυτικος αθρωπος εξοβελισε απο τη ζωη του το μπουσουλα της θρησκειας για το πώς θα τη ζήσει και ξέχασε να βάλει κάτι άλλο στη θεση της ήταν επομενο να αναδυθουν αλλου ειδους τσαρλατανοι να παρουν τη θεση των παπαδων για να του λενε πώς να το κάνει. Ειναι μια ανθρωπινη αναγκη και καποιος πρεπει να την καλυψει. Δε θα ειναι οι παπαδες; Θα ειναι οι διαφοροι αλλοι σανοπώλες.
:smt023

*Eναλλακτικα παραγγέλνεις μπριτζολάρα και μεχρι να ετοιμαστει τα συζητάς στη μπαρα με την πιο ξανθια πνευματικο του καταστηματος πινοντας ενα - δυο κοκτειλ .
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 11898
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: Life coaching χωρίς αναισθητικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 02 Μαρ 2019, 20:40

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
02 Μαρ 2019, 20:11
Λήξαν το θέμα, ας προχωρήσομε στα επόμενα μπινελίκια
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20261
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Life coaching χωρίς αναισθητικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 02 Μαρ 2019, 21:12

mec έγραψε:
02 Μαρ 2019, 18:59
Cecily Anne έγραψε:
02 Μαρ 2019, 18:15
Είδαμε και τα δικά σου ποστ μέχρι τώρα στο νήμα πόσο σοβαρά κρίθηκαν. Περιμένω να δω κι εγώ, έχει ενδιαφέρον.
Ένα ποστ μου σχετικά με την ανατροφή κάποιων κόπηκε. Είχα θεωρήσει ότι αν μιλήσω ευρύτερα κι όχι προσωποποιημένα και δεν χρησιμοποιήσω συγκεκριμμένους προσβλητικούς χαρακτηρισμούς αλλά απαξίωση, θα μπορούσε να περάσει. Έκανα λάθος κι εκ των υστέρων θεωρώ ότι ήμουν υπερβολικός και καλώς κόπηκε. Από κει και πέρα και πάρα πολλά πόστς στο νήμα κόπηκαν μεταξύ των οποίων και δικά μου. Δεν έχω κάποιου είδους ασυλία και δεν βλέπω για ποιο λόγο να έχεις εσύ. Για ό,τι είναι ενάντια στον κανονισμό λαμβάνονται μέτρα και ισχύουν για όλους μας.

Τι έχεις να μου καταλογίσεις; Θέματα απόψεων;
Κοιτα κατανοώ οτι δεν μιλας καλα τα ελληνικά Οποτε θα θεωρήσω τα σχολια περί «Μπυρας και βιδων» πχ που υπάρχουν αδυναμία έκφρασης σου και Επισης θα θεωρήσω οτι δεν τα είδαν. :) ενα παράδειγμα απο αυτα που ειπες. Εγω επιμένω οτι δεν πρεπει να σβηστεί το ποστ μου διότι ειναι η γνώμη μου σε απάντηση της γνώμης σου. Απο εκει κ πέρα ο,τι νομίζουν. Εγω ειμαι ξεκάθαρη στις απόψεις μου. Εσυ τι εχεις να μου καταλογίσεις τις απόψεις μου ; Πιο πανω ακριβως την ιδια καραμέλα χρησιμοποιείς σαν δικαιολογία.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Κουρκούας
Δημοσιεύσεις: 1410
Εγγραφή: 28 Ιαν 2019, 21:58
Phorum.gr user: Κουρκούας

Re: Life coaching χωρίς αναισθητικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κουρκούας » 02 Μαρ 2019, 21:17

mec έγραψε:
02 Μαρ 2019, 19:46
Κουρκούας έγραψε:
02 Μαρ 2019, 19:27
Η φωνή της Αληθειας έγραψε:
02 Μαρ 2019, 18:58
Ωραιο νημα, διαβασα λιγακι... γνωριζω μονο ενα ατομο που παρουσιαζεται κατι ως λαιφ κοουτς, αλλα αυτος αυτοαποκαλειται «inspirational speaker»... μεσηλικας, με ασπρισμενα δοντια, δεν παντρευτηκε ποτε, δεν εχει ουτε παιδια, ουτε γατια, παρα μονο μια (υπερμουναρα) γκομενα καμια 10ετα μικροτερη του. Ειναι ολη την ωρα ειτε στα γυμναστηρια, ειτε σε ποδηλατικες εκδρομες, εκδρομες με κανο κτλ. Καλα κανει ο ανθρωπος αμα αυτο το ευχαριστει, δεν κατακρινω καθολου τον τροπο ζωης του, αλλα να δινει «συμβουλες ζωης» σε επιτυχημενα στελεχη μεγαλων εταιρειων, σε οικογενειαρχες, σε επιχειρηματιες κτλ... απο που και ως που 😆 ;
αυτό που περιγράφεις είναι 9 στα 10 ατζέντης στη βιομηχανία παροχής σεξουαλικών υπηρεσιών.
:smt005::smt005::smt005: Άσταδιαλαρε, μη με δίνεις τόσο στεγνά.
Δεν το απεύθυνα σε σένα, δεν είσαι ο τύπος που περιγράφει η φωνή. Αυτός ο τύπος είναι στερεότυπο, σα να βγαίνει σε φωτοτυπίες ένα πράγμα.

Το επάγγελμα μπορεί να το τεστάρει κιόλας αν τον συναντά συχνά και προσποιηθεί ότι έχει (ή όντως έχει) φράγκα.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23268
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Life coaching χωρίς αναισθητικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 02 Μαρ 2019, 22:30

Πάτε καλα;;; σοβαρά τωρα.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
lyna
Δημοσιεύσεις: 2140
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 01:38

Re: Life coaching χωρίς αναισθητικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lyna » 02 Μαρ 2019, 22:47

Ερμής έγραψε:
02 Μαρ 2019, 22:30
Πάτε καλα;;; σοβαρά τωρα.
:vp20:
~~¥~~

Spiros252
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 11581
Εγγραφή: 13 Μαρ 2018, 19:22
Phorum.gr user: Spiros252
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Life coaching χωρίς αναισθητικό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Spiros252 » 02 Μαρ 2019, 23:43

Έχουμε πει πολλές φορές να μη γράφετε για συντονιστικά ζητήματα μέσα στα νήματα των δημοσίων ενοτήτων. Δεν μπορεί να γίνει συζήτηση έτσι. Υπάρχει και σχετικός κανόνας.
«Η παρουσία μας επιλέγει από ένα τεράστιο σύνολο μόνο σύμπαντα συμβατά με την ύπαρξή μας.
Αν και είμαστε μικροί και ασήμαντοι σε κοσμικό επίπεδο, αυτό μας κάνει κατά κάποιο τρόπο, κύριους της δημιουργίας»
.
Stephen Hawking

Κλειδωμένο


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Life style”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών