Νημα κατα των διοδιων

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Νημα κατα των διοδιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 14 Οκτ 2018, 10:19

Η ΝΔ όχι μόνο δεν πρόκειται να πάρει ψήφους από τον ΣΥΡΙΖΑ, αλλά δε θα μπορέσει να ξεπεράσει ούτε το ψυχολογικό όριο του 30% και οι ίδιες της οι ψήφοι που είχε πάρει τον Σεπτέμβριο του 2015 θα μειωθούν σημαντικά.

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9551
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Νημα κατα των διοδιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 14 Οκτ 2018, 10:25

Highlander έγραψε:
14 Οκτ 2018, 10:18
Nostalgia έγραψε:
14 Οκτ 2018, 10:14
Highlander έγραψε:
14 Οκτ 2018, 10:05


Δηλαδή θέλουν να τιμωρήσουν τον ΣΥΡΙΖΑ για το οικονομικό του πρόγραμμα ψηφίζοντας ΝΔ που θαυμάζει το οικονομικό πρόγραμμα του... πινοσετ.

Δεν έχω ακούσει πάντως απολύτως κανέναν ψηφοφόρο του ΣΥΡΙΖΑ να λέει "Απογοητεύτηκα και θα πάω να ψηφίσω Κυργιάκο για να πάρω το αίμα μου πίσω"

Απογοητευμένους ξέρω πολλούς, αλλά είμαι σίγουρος ότι όταν έρθει η ώρα της κάλπης και δουν το πινοσετικο τσίρκο που θα έρθει στην εξουσία αν χάσει τις εκλογές ο Αλέξης, θα πάνε να ψηφίσουν με χέρια και πόδια ΣΥΡΙΖΑ.
Ο Ελληνας σε μεγαλο ποσοστο ψηφιζει με το θυμικο του, ετσι θελοντας να τιμωρησει τον Συριζα για ολα αυτα τα ψεμματα που ειπε, θα το ριξει στη ΝΔ. Εφοσον ο Συριζα εγινε το μεγαλο πλυντηριο και βαλθηκε να αποδειξει σε ολους τους Ελληνες οτι το μνημονιο ηταν οντως μονοδρομος, ποιος ο λογος να ψηφισει καποιος Συριζα; Το εφαρμοζει καλυτερα; Ο Συριζα δεν ηταν ουσιαστικα το τελευταιο κομμα που ακολουθησε τον μνημονιακο δρομο οταν οι αλλοι το ειχαν ηδη κανει; Δηλαδη ο τελευταιος και καταιδρωμενος Συριζα που αντιληφθηκε κατι που τα αλλα κομματα το εφαρμοζαν ηδη ειναι η λυση; Οταν τα αλλα κομματα μιλουσαν για μνημονια ο Συριζα μιλουσε για ταμπουρλα και τωρα ρωτας γιατι καποιος να μην ψηφισει ΝΔ; Η ΝΔ ηταν εκει πολυ πριν απο εσενα, εσυ χοροπηδαγες στο Συνταγμα λεγοντας τερμα η πολιτικη που ακολουθει η ΝΔ και τωρα που την εφαρμοσες κατα γραμμα, μας λες οτι η πολιτικη της ΝΔ δεν ειναι καλη; Βαλε φρενο....

Καλημερες!
Σοβαρά; Για πες μας τότε και για τα πανηγυρικά Ζαππεια.
Γιατι νομιζεις οτι εσυ διαφερεις απο τον Σαμαρα; Αυτος ειχε τα Ζαππεια εσεις τα ταμπουρλα, διοτι το οικον. επιτελειο σας ηταν μικρο. Εκει που πηγε ο Σαμαρας πρωτος εσυ μετα τον ακολουθησες. Μηπως δεν ακολουθησε μνημονιακη πολιτικη ο Σαμαρας πριν απο εσενα; Για πες ποτε ξεκινησε να ακολουθει την μνημονιακη πολιτικη ο Σαμαρας και ποτε ο Τσιπρας; Ειπαμε εκανες τελευταιος και καταιδρωμενος αυτο που εκαναν οι αλλοι πριν απο εσενα και εχεις και την απαιτηση να δεχτουμε οτι εισαι και πιο εξυπνος και πιο καλος, ε οχι.
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 24003
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Νημα κατα των διοδιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 14 Οκτ 2018, 11:14

Spiros252 έγραψε:
14 Οκτ 2018, 00:56
Ερμής έγραψε:
14 Οκτ 2018, 00:09
Είμαι υπέρ διοδίων ειδικά στο κέντρο των Αθηνών.
Είμαι επίσης υπέρ στη μείωση φορολογίας, τελων στο ελάχιστο και αυξηση της βενζίνης. Χρησιμοποιείς δρομους; πλήρωνε, δε χρησιμοποιεις, πλήρωσε μια ασφάλεια μόνο και είσαι μεγκλα
Αλεξάνδρας; Συγγρού;

Στο τέλος θα μένουν μόνο μετανάστες που δεν έχουν όχημα.
Υπάρχει και το μετρό. Για τους κάτοικους εντός της γραμμής αυτής να υπάρχει pass με ένα συμβολικό αντίτιμο το χρόνο.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41265
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Νημα κατα των διοδιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 14 Οκτ 2018, 13:19

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
14 Οκτ 2018, 06:19
Να μοιραστουμε το ρευμα που καταγραφει ο μετρητης σου οτι καταναλωσες;

Εγω τι σου ζητησα να μοιραστουμε;'
Την χρήση των δρόμων που κάνεις. Εγώ δεν οδηγώ καν.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
ΟΥΤΙΣ
Μέγας Ιεροσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 8068
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:20

Re: Νημα κατα των διοδιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΟΥΤΙΣ » 14 Οκτ 2018, 14:41

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
13 Οκτ 2018, 22:14
ΟΥΤΙΣ έγραψε:
13 Οκτ 2018, 19:38

Γιαννόπουλα, άκου να δεις, παιδί μου.

Είμαι σίγουρος ότι τα έξοδα σου σε διόδια είναι φανταστικοέξοδα μέχρι να το αποδείξεις. Από κει και πέρα, είναι εμφανές ότι γράφεις ασυναρτησίες και μεταθέτεις την συζήτηση ακριβώς επειδή γράφεις μυθώδη ψέμματα. Είμαι επίσης σίγουρος, επειδή έχω δουλέψει σε περίπτερο, και δεν ντρέπομαι γι' αυτό, ότι σε περίπτερο δεν θα άντεχες να δουλέψεις ούτε τρεις μέρες. Θα έτρεχες να βρεις παρηγορητική αγκαλιά κλαμένος με τις μύξες να σου τρέχουν μέχρι το στόμα.

Πάνε αλλού να παίξεις, λοιπόν!

Διαβασες κατι εξωφρενικο;
Μιλαμε για 42 διαδρομες Θεσσαλονικη-Κατερινη μεσα σε ενα μηνα
Αν το διαιρεσεις πχ δια 4 αυτοκινητα μιλαμε για 10-11 διαδρομες για το καθε αυτοκινητο μεσα σε ενα μηνα
Τα αυτοκινητα αλλες φορες ειναι δυο αλλες φορες ειναι τρια δουλευουμε και Κυριακες αλλα εσενα σου φαινεται ολα αυτο τοσο εξωφρενικο ωστε να το θεωρεις ψεμα.Ε αμα εισαι περιπτερας σου φαινονται εξωφρενικα ολα αυτα
Ενταξει ενιωσες αβολα με τις ασυναρτησιες σου περι εξοδων που εκπιπτουν και ειπες να κανεις αλλου ειδους επιθεση

Εχει παρατηρηθει πολλες φορες οτι κατι αλεπουδιτσες σαν κ εσενα οταν δεν φτανουν μερικα πραγματα τα κανουν κρεμασταρια
Καποιοι εχετε μια ταση να θεωρειτε ψεμα οτι δεν εχετε κανει η οτι δεν μπορειτε να κανετε

Ποια δεν φτάνω, βρε ψευταράκο! Τα φανταστικά 500Ευρα που δίνουν τα φανταστικά αυτοκίνητα της φανταστικής σου εταιρείας; Κάνε μας την χάρη. Πήγαινε να δουλέψεις αληθινό μεροκάματο και μετά έλα να μας κάνεις μαθήματα και υποδείξεις. Και δεν υπάρχει καμιά ασυναρτησία. Τα έξοδα αυτά εκπίπτουν μια χαρά από την φορολογία και γι' αυτό όλοι χρεώνουν το οτιδήποτε επιτρέπεται ως εταιρικό έξοδο. Τώρα ένας πραγματικός επιχειρηματίας, είπαμε όχι εσύ, δεν θα διαμαρτυρόταν για τα φυσιολογικά, αλλά αφορολόγητα, έξοδα της εταιρείας του εκτός κι αν ήταν τσίπης!
«Δεν σου μιλώ για περασμένα, μιλώ για την αγάπη", Γιώργος Σεφέρης, Κίχλη.

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27425
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Νημα κατα των διοδιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 14 Οκτ 2018, 15:24

Highlander έγραψε:
14 Οκτ 2018, 10:18
Nostalgia έγραψε:
14 Οκτ 2018, 10:14
Ο Ελληνας σε μεγαλο ποσοστο ψηφιζει με το θυμικο του, ετσι θελοντας να τιμωρησει τον Συριζα για ολα αυτα τα ψεμματα που ειπε, θα το ριξει στη ΝΔ. Εφοσον ο Συριζα εγινε το μεγαλο πλυντηριο και βαλθηκε να αποδειξει σε ολους τους Ελληνες οτι το μνημονιο ηταν οντως μονοδρομος, ποιος ο λογος να ψηφισει καποιος Συριζα; Το εφαρμοζει καλυτερα; Ο Συριζα δεν ηταν ουσιαστικα το τελευταιο κομμα που ακολουθησε τον μνημονιακο δρομο οταν οι αλλοι το ειχαν ηδη κανει; Δηλαδη ο τελευταιος και καταιδρωμενος Συριζα που αντιληφθηκε κατι που τα αλλα κομματα το εφαρμοζαν ηδη ειναι η λυση; Οταν τα αλλα κομματα μιλουσαν για μνημονια ο Συριζα μιλουσε για ταμπουρλα και τωρα ρωτας γιατι καποιος να μην ψηφισει ΝΔ; Η ΝΔ ηταν εκει πολυ πριν απο εσενα, εσυ χοροπηδαγες στο Συνταγμα λεγοντας τερμα η πολιτικη που ακολουθει η ΝΔ και τωρα που την εφαρμοσες κατα γραμμα, μας λες οτι η πολιτικη της ΝΔ δεν ειναι καλη; Βαλε φρενο....

Καλημερες!
Σοβαρά; Για πες μας τότε και για τα πανηγυρικά Ζαππεια.
Μην το συνεχίζεις προπαγάνδα! Ο Nostalgia σου πήρε το βρακάκι και το ανεμίζει! :c020:
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33285
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Νημα κατα των διοδιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 15 Οκτ 2018, 09:55

enterprise-psi έγραψε:
13 Οκτ 2018, 22:12
Εγώ δεν πάω απο εθνικές , θέλω να στρίβω. Αλλά αυτό που λέει ο ΓΓ ισχύει, το κάνουν πολλοί. Ή δεν στραβώνουν πινακίδα, βάζουν ταινία αυτοκόλλητη.

Εντελώς γύφτοι μιας και η μηχανή πληρώνει λιγότερα διόδια.
καποτε υπηρχε και η δικαιολογια οτι ειναι πολλη ταλαιπωρια και καθυστερηση να βγαλεις γαντια και να ψαχνεις για λεφτα στις τσεπες κλπ. τωρα με τα e-pass φαινεται η ξεκαθαρη γυφτια.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Μηχανικός
Δημοσιεύσεις: 12036
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:31
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: Νημα κατα των διοδιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μηχανικός » 15 Οκτ 2018, 09:59

Ασέβαστος έγραψε:
15 Οκτ 2018, 09:55
enterprise-psi έγραψε:
13 Οκτ 2018, 22:12
Εγώ δεν πάω απο εθνικές , θέλω να στρίβω. Αλλά αυτό που λέει ο ΓΓ ισχύει, το κάνουν πολλοί. Ή δεν στραβώνουν πινακίδα, βάζουν ταινία αυτοκόλλητη.

Εντελώς γύφτοι μιας και η μηχανή πληρώνει λιγότερα διόδια.
καποτε υπηρχε και η δικαιολογια οτι ειναι πολλη ταλαιπωρια και καθυστερηση να βγαλεις γαντια και να ψαχνεις για λεφτα στις τσεπες κλπ. τωρα με τα e-pass φαινεται η ξεκαθαρη γυφτια.
Δεν δίνουν e-pass για μοτοσυκλέτες.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33285
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Νημα κατα των διοδιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 15 Οκτ 2018, 10:06

Ερμής έγραψε:
14 Οκτ 2018, 00:09
Είμαι υπέρ διοδίων ειδικά στο κέντρο των Αθηνών.
Είμαι επίσης υπέρ στη μείωση φορολογίας, τελων στο ελάχιστο και αυξηση της βενζίνης. Χρησιμοποιείς δρομους; πλήρωνε, δε χρησιμοποιεις, πλήρωσε μια ασφάλεια μόνο και είσαι μεγκλα
εχουμε ξανακανει παλιοτερα αυτη τη συζητηση. αν και συμφωνω οτι τελη και φορολογια ειναι υπερβολικα ακριβα, και υπερβολικα αδικα κατανεμημενα, η λυση δεν ειναι να φορτωθουν ολα στη βενζινη.

βενζινη δε χρησιμοποιουν μονο τα αυτοκινητα, ειναι παρανοικο να πληρωνουν τελη κυκλοφοριας τα αλυσοπριονα και τα χλοοκοπτικα.
επισης πολυ συντομα θα εχουμε πολλα ηλεκτρικα. δεν παιζει να χωθουν τα τελη στο ρευμα.

τα διοδια μοιαζουν σαν η πιο λογικη λυση :102:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33285
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Νημα κατα των διοδιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 15 Οκτ 2018, 10:07

Μηχανικός έγραψε:
15 Οκτ 2018, 09:59
Ασέβαστος έγραψε:
15 Οκτ 2018, 09:55
enterprise-psi έγραψε:
13 Οκτ 2018, 22:12
Εγώ δεν πάω απο εθνικές , θέλω να στρίβω. Αλλά αυτό που λέει ο ΓΓ ισχύει, το κάνουν πολλοί. Ή δεν στραβώνουν πινακίδα, βάζουν ταινία αυτοκόλλητη.

Εντελώς γύφτοι μιας και η μηχανή πληρώνει λιγότερα διόδια.
καποτε υπηρχε και η δικαιολογια οτι ειναι πολλη ταλαιπωρια και καθυστερηση να βγαλεις γαντια και να ψαχνεις για λεφτα στις τσεπες κλπ. τωρα με τα e-pass φαινεται η ξεκαθαρη γυφτια.
Δεν δίνουν e-pass για μοτοσυκλέτες.
https://www.aodos.gr/syndromitika_progr ... -15412736/

:102:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Μηχανικός
Δημοσιεύσεις: 12036
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:31
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: Νημα κατα των διοδιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μηχανικός » 15 Οκτ 2018, 10:11

Πριν δύο χρόνια πήγα να βγάλω και δεν μου έδωσαν.
Μου έλεγαν ότι είναι θέμα ασφάλειας για τα μηχανάκια, γιατί μπορεί να τραυματιστεί κάποιος αν δεν σηκωθεί η μπάρα.
Μάλλον άλλαξαν τώρα.

Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12610
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: Νημα κατα των διοδιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 15 Οκτ 2018, 10:30

Ναι , σου δίνει Κάρτα Λογαριασμού όπου πάλι πρέπει να περάσεις απο το γκισέ που πληρώνουν και οι άλλοι, οχι από το αυτόματο.

Γιατί πολύ απλά το αυτόματο δεν ξέρει αν είσαι αυτοκίνητο ή μηχανή.
The business man whose master plan controls the world each day,
Is blind to indications of his species slow decay.

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: Νημα κατα των διοδιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 15 Οκτ 2018, 10:58

:salicry:
Εικόνα

ΟΥΤΙΣ έγραψε:
14 Οκτ 2018, 14:41



Ποια δεν φτάνω, βρε ψευταράκο! Τα φανταστικά 500Ευρα που δίνουν τα φανταστικά αυτοκίνητα της φανταστικής σου εταιρείας; Κάνε μας την χάρη. Πήγαινε να δουλέψεις αληθινό μεροκάματο και μετά έλα να μας κάνεις μαθήματα και υποδείξεις. Και δεν υπάρχει καμιά ασυναρτησία. Τα έξοδα αυτά εκπίπτουν μια χαρά από την φορολογία και γι' αυτό όλοι χρεώνουν το οτιδήποτε επιτρέπεται ως εταιρικό έξοδο. Τώρα ένας πραγματικός επιχειρηματίας, είπαμε όχι εσύ, δεν θα διαμαρτυρόταν για τα φυσιολογικά, αλλά αφορολόγητα, έξοδα της εταιρείας του εκτός κι αν ήταν τσίπης!
Αυτος ειναι ο αναλυτικος λογαριασμος για τον μηνα Σεπτεμβριο ΜΟΝΟ για τον αυτοκινητοδρομο Αιγαιου
Δηλαδη δεν εχει μεσα τα Μαλγαρα
Ουτε καποια συγκριτικα λιγα που πληρωθηκαν στην Εγνατια οδο

Ημουν πολυ μετριοπαθης για τον Οκτωβριο και τα 500€


Θα ειμαι σιγουρα πανω απο 500€
Screenshot_21.jpg
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: Νημα κατα των διοδιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 15 Οκτ 2018, 12:32

Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: Νημα κατα των διοδιων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 15 Οκτ 2018, 14:36

:salicry::salicry::salicry:
ΟΥΤΙΣ έγραψε:
14 Οκτ 2018, 14:41
Ποια δεν φτάνω, βρε ψευταράκο! Τα φανταστικά 500Ευρα που δίνουν τα φανταστικά αυτοκίνητα της φανταστικής σου εταιρείας; Κάνε μας την χάρη. Πήγαινε να δουλέψεις αληθινό μεροκάματο και μετά έλα να μας κάνεις μαθήματα και υποδείξεις. Και δεν υπάρχει καμιά ασυναρτησία. Τα έξοδα αυτά εκπίπτουν μια χαρά από την φορολογία και γι' αυτό όλοι χρεώνουν το οτιδήποτε επιτρέπεται ως εταιρικό έξοδο. Τώρα ένας πραγματικός επιχειρηματίας, είπαμε όχι εσύ, δεν θα διαμαρτυρόταν για τα φυσιολογικά, αλλά αφορολόγητα, έξοδα της εταιρείας του εκτός κι αν ήταν τσίπης!
Oι διελευσεις ενος μονο πομποδεκτη την περιοδο 1-15 Οκτωβριου μονο για τα διοδια Αιγινιου
Τα Μαλγαρα ειναι αλλη εταιρεια
Αλλη φορα να εισαι προσεκτικοτερος γιατι το να σε ξεφτιλιζω ειναι κατι πανευκολο
:c020::c020::c020:
Εικόνα
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών