Πόσο αχάριστοι ειναι όσοι δεν ψηφισουν ΝΔ;

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48491
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Πόσο αχάριστοι ειναι όσοι δεν ψηφισουν ΝΔ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 26 Μαρ 2023, 00:38

Beria έγραψε:
25 Μαρ 2023, 17:51
user έγραψε:
25 Μαρ 2023, 14:44
ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Μαρ 2023, 14:28


Να ψηφίσεις ΕΕΚ για να μη νοιώθει μοναξιά ο Beria. :P

Γιατί ακόμα και η μάνα του Σάββα, λογικά έχει πεθάνει.
Ναι ναι κάτι τέτοιο εννοώ :P
Αυτά τα θα ψηφίσω Σάββα Μιχαήλ ή τα ο Πανιώνιος είναι η δεύτερη ομάδα μου τα ακούμε βερεσέ εάν δεν συνοδεύονται από αποδείξεις.
Οταν θα ξέρεις το εκλογικό σου κέντρο θα μας το δηλώσεις και δούμε εάν το ΕΕΚ έχει (τουλάχιστον) μία ψήφο
:lol::lol::lol:
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου
Δημοσιεύσεις: 2906
Εγγραφή: 06 Μαρ 2023, 05:25

Re: Πόσο αχάριστοι ειναι όσοι δεν ψηφισουν ΝΔ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου » 26 Μαρ 2023, 00:41

ΓΑΛΗ έγραψε:
26 Μαρ 2023, 00:38
Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου έγραψε:
26 Μαρ 2023, 00:25
πατησιωτης έγραψε:
25 Μαρ 2023, 23:27
Όταν κάποιος τα βάζει με τη ΝΔ με επιχειρήματα για το τι έχουν κάνει ή τι χρωστάνε σαν κόμμα ή ότι έχουν γόνους και τα παρόμοια μπορείς να πιστέψεις ότι ίσως και να είναι ειλικρινής μέχρι να δεις και με ποιόν άλλο θα τα βάλει.
Όταν όμως τα βάζει και με τον Τζήμερο που ΔΕΝ έχει κυβερνήσει ποτέ,ΔΕΝ χρωστάει το κόμμα του κάτι,ΔΕΝ ήταν ο πατέρας του ή ο θείος του πολιτικός κλπ ανάβει ο προβολέας της ιδεολογίας και φαίνεται πίσω από την δήθεν ουδετερότητα ο πολιτικός προσανατολισμός του - σοσιαλιστάκι αριστεράκι. :D Αλλιώς γιατί να τα βάλει μόνο με τον Τζήμερο και όχι με τον Κουτσούμπα και ΤΗΝ Κουτσούμπα :lol: του Ανταρσύα ή και τόσους άλλους.
Ας αφήσουμε λοιπόν τις ψευδοουδετερότητες.Δεν είναι το πρόβλημα τα δάνεια της ΝΔ ή τι έκανε διότι ο Τζήμερος δεν έχει προλάβει να κάνει τίποτε.Το πρόβλημα είναι ότι είναι αριστερούλης.Με γειά του με χαρά του.Δεν είμαστε όλοι όμως. :102:
Μας έπεισες. Φερεφωνάκια
Ναι, άλλο καημό δεν έχει από το να πείσει τους αριστερούληδες. :lol:
Εγώ τζημερικος είμαι (χωρίς ιδιαίτερο ενθουσιασμό, σαν να ανοίγεις κατάψυξη να έχεις αρακά και ληγμένο κρεατικό και να κατεβάζεις τον αρακά)

Αλλά ο πατησιωτης δεν μας τα λέει καλά

Άβαταρ μέλους
O I
Δημοσιεύσεις: 4268
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2018, 22:11
Phorum.gr user: Ο.Ι.
Τοποθεσία: Χαλκιδική

Re: Πόσο αχάριστοι ειναι όσοι δεν ψηφισουν ΝΔ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από O I » 26 Μαρ 2023, 00:44

"Πόσο αχάριστοι ειναι όσοι δεν ψηφισουν ΝΔ;"

Υπάρχει ένα δίκαιο σ' αυτή την πρόταση

"Ρε αχάριστοι, θα έπρεπε να είστε ευγνώμονες που για κάποια χρόνια γινόμαστε η 51η πολιτεία των Η.Π.Α.
ε αχάριστοι.. :011:

.,
Η μεγάλη ιδέα που έχουμε για τον εαυτό μας, είναι το μεγάλο κενό που θα πέσουμε μέσα.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69686
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Πόσο αχάριστοι ειναι όσοι δεν ψηφισουν ΝΔ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 26 Μαρ 2023, 00:54

Kauldron έγραψε:
26 Μαρ 2023, 00:38
Beria έγραψε:
25 Μαρ 2023, 17:51
user έγραψε:
25 Μαρ 2023, 14:44


Ναι ναι κάτι τέτοιο εννοώ :P
Αυτά τα θα ψηφίσω Σάββα Μιχαήλ ή τα ο Πανιώνιος είναι η δεύτερη ομάδα μου τα ακούμε βερεσέ εάν δεν συνοδεύονται από αποδείξεις.
Οταν θα ξέρεις το εκλογικό σου κέντρο θα μας το δηλώσεις και δούμε εάν το ΕΕΚ έχει (τουλάχιστον) μία ψήφο
:lol::lol::lol:
Εγώ δεν κατάλαβα γιατί παραπονιέται ο Beria. Mέχρι στιγμής, εξασφάλισα στο εεκ ακόμη δύο ψήφους.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69686
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Πόσο αχάριστοι ειναι όσοι δεν ψηφισουν ΝΔ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 26 Μαρ 2023, 00:58

Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου έγραψε:
26 Μαρ 2023, 00:41
ΓΑΛΗ έγραψε:
26 Μαρ 2023, 00:38
Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου έγραψε:
26 Μαρ 2023, 00:25


Μας έπεισες. Φερεφωνάκια
Ναι, άλλο καημό δεν έχει από το να πείσει τους αριστερούληδες. :lol:
Εγώ τζημερικος είμαι (χωρίς ιδιαίτερο ενθουσιασμό, σαν να ανοίγεις κατάψυξη να έχεις αρακά και ληγμένο κρεατικό και να κατεβάζεις τον αρακά)

Αλλά ο πατησιωτης δεν μας τα λέει καλά
Σε ποιους δεν τα λέει καλά; Κι εγώ τζημ θα ψηφίσω αλλά μια χαρά βρίσκω αυτά που λέει.

Κατά τα άλλα, ενθουσιώδεις σε αυτές τις εκλογές για την ψήφο τους είναι μόνον οι δηλωμένοι ζαίοι. Οι κρυφοί, είναι άλλοι κατηγορία. :lol:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΓΑΛΗ την 26 Μαρ 2023, 01:01, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25121
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Πόσο αχάριστοι ειναι όσοι δεν ψηφισουν ΝΔ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 26 Μαρ 2023, 00:58

ΓΑΛΗ έγραψε:
26 Μαρ 2023, 00:54
Kauldron έγραψε:
26 Μαρ 2023, 00:38
Beria έγραψε:
25 Μαρ 2023, 17:51


Αυτά τα θα ψηφίσω Σάββα Μιχαήλ ή τα ο Πανιώνιος είναι η δεύτερη ομάδα μου τα ακούμε βερεσέ εάν δεν συνοδεύονται από αποδείξεις.
Οταν θα ξέρεις το εκλογικό σου κέντρο θα μας το δηλώσεις και δούμε εάν το ΕΕΚ έχει (τουλάχιστον) μία ψήφο
:lol::lol::lol:
Εγώ δεν κατάλαβα γιατί παραπονιέται ο Beria. Mέχρι στιγμής, εξασφάλισα στο εεκ ακόμη δύο ψήφους.
Γι αυτό και θα τιμηθείς με ιδιόχειρη αφιέρωση του Σάββα στο βιβλίο που θα σου κάνουμε δώρο

Εικόνα
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69686
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Πόσο αχάριστοι ειναι όσοι δεν ψηφισουν ΝΔ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 26 Μαρ 2023, 01:06

Beria έγραψε:
26 Μαρ 2023, 00:58
ΓΑΛΗ έγραψε:
26 Μαρ 2023, 00:54
Kauldron έγραψε:
26 Μαρ 2023, 00:38


:lol::lol::lol:
Εγώ δεν κατάλαβα γιατί παραπονιέται ο Beria. Mέχρι στιγμής, εξασφάλισα στο εεκ ακόμη δύο ψήφους.
Γι αυτό και θα τιμηθείς με ιδιόχειρη αφιέρωση του Σάββα στο βιβλίο που θα σου κάνουμε δώρο

Εικόνα
:smt038

Αυτά να τα βλέπουν τα νιούδια αντιφούδια. Όταν λέω ότι ήταν άλλη κλάση οι παλιοί αναρχικοί, κάτι ξέρω.

Τις θερμές μου ευχαριστίες στον Κύριο Σάββα.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37774
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Πόσο αχάριστοι ειναι όσοι δεν ψηφισουν ΝΔ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 26 Μαρ 2023, 01:11

Πασιφάη έγραψε:
25 Μαρ 2023, 23:21
Εσένα ρε taxalata xalasa έχω αρχίσει να σε γουστάρω λέμε. Όταν μιλάς δίχως ετυμολογίες και τα συναφή, σπέρνεις άνθρωπέ μου.
Είναι δυνατός.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
O I
Δημοσιεύσεις: 4268
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2018, 22:11
Phorum.gr user: Ο.Ι.
Τοποθεσία: Χαλκιδική

Re: Πόσο αχάριστοι ειναι όσοι δεν ψηφισουν ΝΔ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από O I » 26 Μαρ 2023, 01:12

ΓΑΛΗ έγραψε:
26 Μαρ 2023, 00:58
Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου έγραψε:
26 Μαρ 2023, 00:41
ΓΑΛΗ έγραψε:
26 Μαρ 2023, 00:38


Ναι, άλλο καημό δεν έχει από το να πείσει τους αριστερούληδες. :lol:
Εγώ τζημερικος είμαι (χωρίς ιδιαίτερο ενθουσιασμό, σαν να ανοίγεις κατάψυξη να έχεις αρακά και ληγμένο κρεατικό και να κατεβάζεις τον αρακά)

Αλλά ο πατησιωτης δεν μας τα λέει καλά
Σε ποιους δεν τα λέει καλά; Εγώ παραδείγματος χάριν, μια χαρά βρίσκω αυτά που λέει.

Κατά τα άλλα, ενθουσιώδεις σε αυτές τις εκλογές για την ψήφο τους είναι μόνον οι δηλωμένοι ζαίοι. Οι κρυφοί, είναι άλλοι κατηγορία. :lol:
Το "Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα", τροτσκιστικό - κομμουνιστικό κόμμα γαρ.



Μου χάλασαν την ησυχία με την παρέα μου ένα καλοκαιρινό βραδάκι του '89 στο άλσος Παγκρατίου με τον συνθηματικό εργατιστικό λόγο τους...χαλάστρα λαίμαι :011: και μη νομίζεις...καμιά 30ριά αργόσχολοι παρακολουθούσαν, από περιέργεια προφανώς ή... :8)

.,
Η μεγάλη ιδέα που έχουμε για τον εαυτό μας, είναι το μεγάλο κενό που θα πέσουμε μέσα.

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11693
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: Πόσο αχάριστοι ειναι όσοι δεν ψηφισουν ΝΔ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 26 Μαρ 2023, 09:11

talaipwros έγραψε:
25 Μαρ 2023, 23:50
Πρετεντέρης έγραψε:
25 Μαρ 2023, 22:23
aljawn έγραψε:
25 Μαρ 2023, 22:22


Κανένα μένος, όταν βγήκε ο κρυφακούλης ήμουν δικηγόρος τώρα δεν είμαι, στάση δεν έχω αλλάξει και έχω εξηγήσει και τους (πρόσθετους πλέον) λόγους. Φυσικά εξυπακούεται ότι επί Πόκου πλήρωνα κανονικά, τώρα το αργότερο που μπορώ
Σατανά!
Κλαιει ο Θεος των χαμένων δικών
Αυτα παθαίνουν οι " πραγματικοι δεξιοί " ψηφοφόροι του Πολεμαρχου: ψηφίζουν Τσιπρα με χέρια και πόδια. :lol:
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29751
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Πόσο αχάριστοι ειναι όσοι δεν ψηφισουν ΝΔ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 26 Μαρ 2023, 10:31

sys3x έγραψε:
25 Μαρ 2023, 22:52
Otto Weininger έγραψε:
25 Μαρ 2023, 17:14
πατησιωτης έγραψε:
25 Μαρ 2023, 17:09
Υπάρχει και κάτι άλλο βέβαια.Δεν πιστεύω να νομίζεις ότι η Ζωάρα θα αρκούνταν στα 13 δις ευρώ που υπολογίζουν τα 244 εκατομμύρια δολλάρια του 1944 για το κατοχικό δάνειο.Κατά τη Ζωάρα μάλλον θα έπρεπε το κατοχικό δάνειο να καλύπτει τα περισσότερα χρέη της Ελλάδος και τα υπόλοιπα να διαγραφούν.
Οπότε θα έπαιρνε αυτά που πήρε και ο Βαρουφάκης.
Δε έχει πολύ νόημα η κουβέντα.
Τόσα χρόνια μας έχει πρήξει τα αρχίδια, βρίζει, κράζει και παριστάνει τον γενικό κριτή, για να μας σκάσει το παραμύθι ότι θέλει κατοχικά δάνεια και διαγραφές χρεών, Ζωίτσα κλπ

Μάθανε όλοι το κατοχικό δάνειο το 2010 και βρήκαν το νόημα της ζωής
Ας πούμε απλά ότι είμαι ο μπαμπάς σας κομματόσκυλε.
Εμφανισιακά και γονιδιακά να το δεις, όχι δικός μου μπαμπάς δε θα μπορουσες να είσαι, αλλά ούτε μπαμπάς του γαλλικού μπουλντογκ που έχει ο γείτονας δεν θα μπορούσες να είσαι


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Λοξίας
Δημοσιεύσεις: 6688
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 15:06
Phorum.gr user: Δέλτα / Δέλτα-Λοξ

Re: Πόσο αχάριστοι ειναι όσοι δεν ψηφισουν ΝΔ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λοξίας » 26 Μαρ 2023, 11:22

Πασιφάη έγραψε:
25 Μαρ 2023, 23:21
Εσένα ρε taxalata xalasa έχω αρχίσει να σε γουστάρω λέμε. Όταν μιλάς δίχως ετυμολογίες και τα συναφή, σπέρνεις άνθρωπέ μου.
Αυτό του το έχω επισημάνει και εγώ και άλλοι, αλλά, δυστυχώς, το σύνδρομο Μπαμπινιώτη που τον διακατέχει, τον κάνει να πιστεύει πως είναι ανώτερος όλων καθηγητών γλωσσολογίας του κόσμου...
...ότι έχει πάθει και ο seismic σηλαδή, που πιστεύει πως είναι ανώτερος όλων των πολιτικών μηχανικών του κόσμου.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37774
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Πόσο αχάριστοι ειναι όσοι δεν ψηφισουν ΝΔ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 26 Μαρ 2023, 12:36

Otto Weininger έγραψε:
26 Μαρ 2023, 10:31
sys3x έγραψε:
25 Μαρ 2023, 22:52
Otto Weininger έγραψε:
25 Μαρ 2023, 17:14


Δε έχει πολύ νόημα η κουβέντα.
Τόσα χρόνια μας έχει πρήξει τα αρχίδια, βρίζει, κράζει και παριστάνει τον γενικό κριτή, για να μας σκάσει το παραμύθι ότι θέλει κατοχικά δάνεια και διαγραφές χρεών, Ζωίτσα κλπ

Μάθανε όλοι το κατοχικό δάνειο το 2010 και βρήκαν το νόημα της ζωής
Ας πούμε απλά ότι είμαι ο μπαμπάς σας κομματόσκυλε.
Εμφανισιακά και γονιδιακά να το δεις, όχι δικός μου μπαμπάς δε θα μπορουσες να είσαι, αλλά ούτε μπαμπάς του γαλλικού μπουλντογκ που έχει ο γείτονας δεν θα μπορούσες να είσαι
Γονιδιακά; όχι γαβ γαβ, δεν έχουμε καμμία απολύτως σχέση, εγώ είμαι κανονικός άνθρωπος δεν είμαι το πουτανάκι κανενός να παρσάρω ότι μου στέλνει η εκάστοτε υπόγα ούτε η λεκανατζού του οποιουδήποτε μαφιόζου.
Αυτό ακριβώς σημαίνει ότι είμαι ο μπαμπάς σας κομματόσκυλα.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16593
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Πόσο αχάριστοι ειναι όσοι δεν ψηφισουν ΝΔ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 26 Μαρ 2023, 12:52

Λοξίας έγραψε:
26 Μαρ 2023, 11:22
Πασιφάη έγραψε:
25 Μαρ 2023, 23:21
Εσένα ρε taxalata xalasa έχω αρχίσει να σε γουστάρω λέμε. Όταν μιλάς δίχως ετυμολογίες και τα συναφή, σπέρνεις άνθρωπέ μου.
Αυτό του το έχω επισημάνει και εγώ και άλλοι, αλλά, δυστυχώς, το σύνδρομο Μπαμπινιώτη που τον διακατέχει, τον κάνει να πιστεύει πως είναι ανώτερος όλων καθηγητών γλωσσολογίας του κόσμου...
...ότι έχει πάθει και ο seismic σηλαδή, που πιστεύει πως είναι ανώτερος όλων των πολιτικών μηχανικών του κόσμου.
υπαρχει μια σημαντικη διαφορα που αγνοεις, ενω στην εχω πει πολλες φορες. Εγω δεν εκδιδω βιβλια να πουλησω, ουτε εχω πατεντα να σπρωξω σαν τον seismic. Μοιραζομαι ετυμολογικες σκεψεις στο φορουμ διχως να προσβλεπω σε καμμια αναγνωριση, τιμη, δοξα και οικονομικα οφελη. Αν καποιες ειναι σωστες και αν καποιες ειναι λαθος, δεν εχει καμμια σημασια. Και συνηθως δινω και διαφορες ερμηνειες σε αρκετες λεξεις, εφοσον υπαρχουν διαφορες ερμηνειες. Αντιθετως εσυ, επικαλεισαι αυθεντιες για να στηριξεις κατι, σαν να μην εχεις ο ιδιος μυαλο να σκεφτει και δεχεσαι οτι σκεφτηκαν οι αλλοι για σενα. Ο καθενας εχει μια λοξα, Λοξια. Αλλος με κεινο, αλλος με το αλλο. Η δικη μου λοξα ειναι με τις λεξεις. Μ αρεσει να σκαλιζω ο ιδιος διχως να δεχομαι a priori τις εξηγησεις των «αυθεντιων». Αν συμφωνει το σκαψιμο με τις αυθεντιες, τοτε εχει καλως. Αν δε συμφωνει, τοτε η αυθεντια δεν ειναι αυθεντια, διοτι ουδεις άσφαλτος!

Τωρα εσυ προβοκαρεις και εμενα και τον seismic που φτιανει αντισεισμικα κοτοσπιτα... Και μετα φταιω εγω που σε αποκαλω κοινο προβειοκάτορα. :xena:
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13238
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Πόσο αχάριστοι ειναι όσοι δεν ψηφισουν ΝΔ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 26 Μαρ 2023, 16:02

Λοξίας έγραψε:
26 Μαρ 2023, 11:22
Πασιφάη έγραψε:
25 Μαρ 2023, 23:21
Εσένα ρε taxalata xalasa έχω αρχίσει να σε γουστάρω λέμε. Όταν μιλάς δίχως ετυμολογίες και τα συναφή, σπέρνεις άνθρωπέ μου.
Αυτό του το έχω επισημάνει και εγώ και άλλοι, αλλά, δυστυχώς, το σύνδρομο Μπαμπινιώτη που τον διακατέχει, τον κάνει να πιστεύει πως είναι ανώτερος όλων καθηγητών γλωσσολογίας του κόσμου...
...ότι έχει πάθει και ο seismic σηλαδή, που πιστεύει πως είναι ανώτερος όλων των πολιτικών μηχανικών του κόσμου.
Εμένα μου αρέσει ο τύπος. Δεν θα μπω σε άλλα τριπάκια. Και ειλικρινά βαρέθηκα με τους τσακωμούς, τα μήπως και τα ίσως ρε Δέλτα. Εδώ μέσα γίνεται της πουτάνας το κάγκελο, ο Τάχαλατα χάλασα, δεν είναι καν τροχός της αμάξης. Άστον να γουστάρει.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών