40 τακατο.Φάτε το καρτέλ των ακτοπλοϊκών γίδια δεξιοί

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9478
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: 40 τακατο.Φάτε το καρτέλ των ακτοπλοϊκών γίδια δεξιοί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 16 Ιούλ 2023, 12:33

sharp έγραψε:
15 Ιούλ 2023, 22:42
Isildur έγραψε:
11 Ιούλ 2023, 15:02
hellegennes έγραψε:
11 Ιούλ 2023, 15:00
Εγώ από την στιγμή που με αντιμετωπίζομαι κατ' αυτόν τον τρόπο από τον Isildur ειδικά, δηλώνω από 'δώ κι εμπρός αποχή. Lighter, ορίστε, ανοιχτός ο δρόμος να πεις ό,τι θες ανενόχλητος χωρίς "προσβλητικές" ερωτήσεις. Έτσι, για να έχεις την χαρά της επιβεβαίωσης ότι τουλάχιστον σε κάποιες εκφάνσεις της κοινωνικής ζωής η αποχή όντως σημαίνει ελεύθερο πεδίο σ' αυτούς που επιλέγουν να συμμετάσχουν.

Καλό κατευόδιο.
Χαίρομαι που επιτέλους το κατάλαβες και λες αυτό που είπα κι εγώ τόσες φορές, απλά με πιο πολλά λόγια.

:smt023

Edit: κάτσε, τώρα μου ήρθε φλασιά. Εννοείς γενική αποχή, όχι μόνο από συζητήσεις μαζί μου σε πολιτικά θέματα; Αν ναι, τότε πολύ κακώς.
Τον έδιωξες...

Δολοφόνε! :011:
Ένοχος, το παραδέχομαι. Έχω μια πολύ μικρή υποψία (προσωπική εκτίμηση αυτή) ότι δεν φταίω μόνο εγώ, αλλά ότι ήμουν ο κύριος λόγος και ίσως η αφορμή. Όπως και να 'χει πάντως, ακόμα κι αν ισχύει αυτό που λέω, και πάλι εγώ έπαιξα τον σημαντικότερο ρόλο νομίζω...
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
sharp
Δημοσιεύσεις: 21515
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: 40 τακατο.Φάτε το καρτέλ των ακτοπλοϊκών γίδια δεξιοί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 16 Ιούλ 2023, 18:16

Isildur έγραψε:
16 Ιούλ 2023, 12:33
sharp έγραψε:
15 Ιούλ 2023, 22:42
Isildur έγραψε:
11 Ιούλ 2023, 15:02

Χαίρομαι που επιτέλους το κατάλαβες και λες αυτό που είπα κι εγώ τόσες φορές, απλά με πιο πολλά λόγια.

:smt023

Edit: κάτσε, τώρα μου ήρθε φλασιά. Εννοείς γενική αποχή, όχι μόνο από συζητήσεις μαζί μου σε πολιτικά θέματα; Αν ναι, τότε πολύ κακώς.
Τον έδιωξες...

Δολοφόνε! :011:
Ένοχος, το παραδέχομαι. Έχω μια πολύ μικρή υποψία (προσωπική εκτίμηση αυτή) ότι δεν φταίω μόνο εγώ, αλλά ότι ήμουν ο κύριος λόγος και ίσως η αφορμή. Όπως και να 'χει πάντως, ακόμα κι αν ισχύει αυτό που λέω, και πάλι εγώ έπαιξα τον σημαντικότερο ρόλο νομίζω...
Νομίζω δεν είναι η πρώτη φορά που το κάνει. Οπότε θα ξαναεμφανιστεί και θα αθωωθείς (μετά θάνατον γιατί θα έχεις καταδικαστεί μέχρι τότε...)
“Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times.”

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9478
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: 40 τακατο.Φάτε το καρτέλ των ακτοπλοϊκών γίδια δεξιοί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 16 Ιούλ 2023, 18:18

sharp έγραψε:
16 Ιούλ 2023, 18:16
Isildur έγραψε:
16 Ιούλ 2023, 12:33
sharp έγραψε:
15 Ιούλ 2023, 22:42


Τον έδιωξες...

Δολοφόνε! :011:
Ένοχος, το παραδέχομαι. Έχω μια πολύ μικρή υποψία (προσωπική εκτίμηση αυτή) ότι δεν φταίω μόνο εγώ, αλλά ότι ήμουν ο κύριος λόγος και ίσως η αφορμή. Όπως και να 'χει πάντως, ακόμα κι αν ισχύει αυτό που λέω, και πάλι εγώ έπαιξα τον σημαντικότερο ρόλο νομίζω...
Νομίζω δεν είναι η πρώτη φορά που το κάνει. Οπότε θα ξαναεμφανιστεί και θα αθωωθείς (μετά θάνατον γιατί θα έχεις καταδικαστεί μέχρι τότε...)
Όχι, δεν είναι η πρώτη φορά. Απλά (νομίζω) ότι είναι η πρώτη φορά που αιτία είναι κάποιος φίλος...

Τέσπα, πολύ το συζητήσαμε νομίζω (γενικώς, όχι μόνο εδώ με σένα). Και όπως ξανάπα, κακώς λέω κάποια πράγματα χωρίς να είναι παρών κι ο ίδιος, έστω κι αν δεν προχωρώ σε λεπτομέρειες και αναλύσεις.
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών