170-175 βουλευτες αναμενεται να πουν ΝΑΙ στον γαμο ομοφυλοφίλων σημερα

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Τοξοβόλος_UK
Δημοσιεύσεις: 3351
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 11:32

Re: 170-175 βουλευτες αναμενεται να πουν ΝΑΙ στον γαμο ομοφυλοφίλων σημερα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τοξοβόλος_UK » 16 Φεβ 2024, 14:51

Saturn έγραψε:
16 Φεβ 2024, 14:47
Τοξοβόλος_UK έγραψε:
16 Φεβ 2024, 14:45
Από χθες έχω ξεκολιαστεί στα γέλια.
Καρφώνεσαι μόνος σου
Αν ήσουν η τσιριχτή καραμούζα που πλασάρεσαι εδώ, εχθές δεν θα είχες ξεκολιαστεί ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ :003:
Με τους ομοφοβικούς και χριστιανοταλιμπάν έχω ξεκολιαστεί στα γέλια.

Σας αφήνω τώρα γιατί γίνεται πανικός στα σόσιαλ και δε τα προλαβαίνω λολ

Aitwlos
Δημοσιεύσεις: 3414
Εγγραφή: 13 Ιαν 2024, 12:01

Re: 170-175 βουλευτες αναμενεται να πουν ΝΑΙ στον γαμο ομοφυλοφίλων σημερα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aitwlos » 16 Φεβ 2024, 14:52

Τοξοβόλος_UK έγραψε:
16 Φεβ 2024, 14:50
ΓΑΛΗ έγραψε:
16 Φεβ 2024, 14:44
Τοξοβόλος_UK έγραψε:
16 Φεβ 2024, 14:38


Βούλωστο μαρή ΚΑΠΗ.

Γκέι κάβλαρος είμαι
Άσ' το μπουμπουκάκι.

Επειδή ακριβώς γνώρισα περισσότερους γκέι από σένα, δεν ξέρω ούτε έναν που να τραβούσε τα τρελλά ζόρια που τραβάνε όσοι τσιρίζουν. Ούτε συνωστίστηκαν ποτέ σε εκδηλώσεις περφάνιας, γιατί δεν είχαν τον παραμικρό λόγο επιβεβαίωσης της ταυτότητας τους.

Στρέιτ καραμπαμπας είσαι που χρησιμοποιείς τις συνήθεις υστερικές πουστρομανιέρες. Εκσυγχρονίσου. :P
Ελά μαρή μαθουσάλα κάργια που μέσω νετ έβγαλες συμπέρασμα για τον σεξουαλικό μου προσανατολισμό.λολ

Ανοιχτά γκέι περήφανος παιδαράς είμαι και στα αρχίδια μας ποιούς γκέι έχεις γνωρίσει. Μια ετερογενής κοινότητα είμαστε όπως όλος ο κόσμος.

Επειδή ο δικός σου στερεοτυπικός εγκέφαλος έχει συνηθίσει οτι οι γκέι ''συμπεριφέρονται έτσι ή γιουβέτσι'' κάθεσαι και μας τα ζαλίζεις.

Ουστ μπαμόγρια στη σπηλιά σου λολ.
Να σε ρωτήσω κάτι μιας και αναφέρθηκες; το βιολογικό παιδί το έκανες με παλιά σου σχέση, η με παρένθετη;
Juno έγραψε:
15 Μάιος 2024, 23:50
Τελικά όλο δεξιούς πολιτικούς δολοφονούν παγκοσμίως. Έχουν δολοφονήσει κανέναν αριστερό;

Άβαταρ μέλους
Τοξοβόλος_UK
Δημοσιεύσεις: 3351
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 11:32

Re: 170-175 βουλευτες αναμενεται να πουν ΝΑΙ στον γαμο ομοφυλοφίλων σημερα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τοξοβόλος_UK » 16 Φεβ 2024, 14:54

Aitwlos έγραψε:
16 Φεβ 2024, 14:52

Να σε ρωτήσω κάτι μιας και αναφέρθηκες; το βιολογικό παιδί το έκανες με παλιά σου σχέση, η με παρένθετη;
Είναι μεγάλη ιστορία.

Φιλιά τα λέμε πιο μετά.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71636
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: 170-175 βουλευτες αναμενεται να πουν ΝΑΙ στον γαμο ομοφυλοφίλων σημερα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 16 Φεβ 2024, 14:55

Τοξοβόλος_UK έγραψε:
16 Φεβ 2024, 14:45
ΟΥΤΙΣ έγραψε:
16 Φεβ 2024, 14:42

Φτάνει τώρα, όμως.
Αν και μου το χαλάς οκ.

Φαντάζομαι θα πρέπει να σας έχουν έρθει φουλ αναφορές των πόστ μου από χριστιανοταλιμπάνια και ομοφοβικά γίδια. Τεσπά σας αφήνω να τρολάρω στα σόσιαλ. Από χθες έχω ξεκολιαστεί στα γέλια.
Για τις πουστρομανιέρες δεν χρειάζεται καν αναφορά ή καταγγελία. Αντιθέτως, είναι συλλεκτικά κοσμήματα του πχώρου. :smt023

Αλλά κάνετε κάτι για εύρεση νέων εκφράσεων. Αυτές παίζουν εδώ και μια εικοσαετία από τον κάθε προχωκαράμπαμπα.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
ΟΥΤΙΣ
Μέγας Ιεροσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 8068
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:20

Re: 170-175 βουλευτες αναμενεται να πουν ΝΑΙ στον γαμο ομοφυλοφίλων σημερα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΟΥΤΙΣ » 16 Φεβ 2024, 14:56

πετρος έγραψε:
16 Φεβ 2024, 14:48
ΟΥΤΙΣ έγραψε:
16 Φεβ 2024, 14:33
Παιδιά, ας ηρεμήσουμε λιγάκι. Μια ομάδα ανθρώπων κατέκτησε ένα αστικό δικαίωμα, που στερείτο δίχως λόγο.

Οι παραδοσιακές οικογένειες θα παραμείνουν παραδοσιακές. Αν θεωρείτε τις αξίες σας ανώτερες δεν χρειάζεστε νόμους για να σας τις προστατεύουν
Δεν ειναι καθολου ετσι. Μια ομαδα ανθρωπων με παρεκκλινουσα και παρα φυσι συμπεριφορα καταφερε να την καθιερωσει και να την επιβαλλει δια νομου παραβιαζοντας, καταπατωντας και κανοντας απιστευτο bulling στις '' παραδοσιακες οικογενειες'' Επιπλεον καταπατηθηκε βαναυσα το Ιερο δικαιωμα του παιδιου να μεγαλωσει φυσιολογικα βυζαινοντας γαλατακι απο το στηθος της Μανας η οποια επισης κακοποιειται απιστευτα υποβιβαζομενη οπως πολλοι αθλιοι ειπαν σε '' τεχνητη μητρα'' Αυτα και πολλα αλλα τα οποια με ιδιαιτερη οξυνοια ανεπτυξε ο κ. Σαμαρας στην ομιλια του...
Κανένας σοβαρός επιστήμονας, είτε βιολόγος, είτε ψυχολόγος, είτε κοινωνιολόγος δεν θεωρεί την ομοφυλοφιλία παρεκκλίνουσα και παρα φύσιν συμπεριφορά.

Τέτοιο ιερό δικαίωμα, όπως το θέτεις, για το παιδί δεν υπάρχει.Το παιδί έχει δικαίωμα στη στέγαση, στην τροφή, στην εκπαίδευση, στην υγεία, στην αγάπη.Το ποια πρόσωπα θα του τα δώσουν δεν ενδιαφέρει.
«Δεν σου μιλώ για περασμένα, μιλώ για την αγάπη", Γιώργος Σεφέρης, Κίχλη.

πετρος
Δημοσιεύσεις: 1354
Εγγραφή: 26 Οκτ 2021, 13:59
Phorum.gr user: peter

Re: 170-175 βουλευτες αναμενεται να πουν ΝΑΙ στον γαμο ομοφυλοφίλων σημερα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πετρος » 16 Φεβ 2024, 14:57

Allah έγραψε:
16 Φεβ 2024, 14:51
πετρος έγραψε:
16 Φεβ 2024, 14:48
να την επιβαλλει δια νομου ,
Ήρθε κανείς στο κρεβάτι σου να σου χώσει ψωλή στον κώλο με το ζόρι; Αν ναι, εντάξει, έχεις δικιο. Αν όχι, τότε δεν σου επιβάλλει κανείς τίποτα, και επομένως γράφεις μαλακίες.
Σε περιπτωση που δεν το καταλαβες μιλαμε για Νομοθετημα και τις εξ αυτου επιπτωσεις. Αν εισαι βλαξ και δε μπορεις να καταλαβεις τι λεω ασχολησου με κατι αλλο...

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 30658
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: 170-175 βουλευτες αναμενεται να πουν ΝΑΙ στον γαμο ομοφυλοφίλων σημερα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 16 Φεβ 2024, 14:58

Σπάνια εμφάνισή μου σε βίντεο :lol:



"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Saturn
Δημοσιεύσεις: 7271
Εγγραφή: 21 Ιουν 2023, 08:35
Phorum.gr user: Saturn

Re: 170-175 βουλευτες αναμενεται να πουν ΝΑΙ στον γαμο ομοφυλοφίλων σημερα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Saturn » 16 Φεβ 2024, 14:58

ΟΥΤΙΣ έγραψε:
16 Φεβ 2024, 14:51
Saturn έγραψε:
16 Φεβ 2024, 14:41
ΟΥΤΙΣ έγραψε:
16 Φεβ 2024, 14:39


Όχι δεν είναι. Καλώς προστατεύουν την οικογένεια. Αλλά, η οικογένεια δεν απειλείται από αυτό το νομοσχέδιο.
Με εκπλησσεις ρε συ ΟΥΤΙΣ, δεν τα περίμενα αυτά απο εσένα

Όσο για το αν απειλείται ή όχι, έχω πει κι εγώ αλλά οπωσδήποτε και άλλοι πολύ καλύτερα από εμένα
Τι εννοείς δεν το περίμενες από εμένα; Γίνε σαφέστερος.

Μα το νομοσχέδιο τακτοποιεί νομικά ένα ζήτημα υπαρκτό. Η παραδοσιακή οικογένεια μου, πως απειλείται; Αυτό το νομοσχέδιο πως αλλάζει τη ζωή της παραδοσιακής οικογένειας;

Η κλασσική,παραδοσιακή οικογένεια θα εκλείψει μόνο αν καταστεί άχρηστη. Όσο επιτελεί ρόλο εντός του κοινωνικού συνόλου κανείς δεν έχει να φοβηθεί το οτιδήποτε. Και αν σταματήσει η χρησιμότητα της, πάλι δεν έχουμε να φοβηθούμε τίποτα. Θα είναι μια εξέλιξη που ήρθε νομοτελειακά.
Εννοώ οτι από όσα διάβαζα να γράφεις κατα καιρούς γενικότερα, δεν περίμενα να παίρνεις τέτοια θέση

Βόμβα στα θεμέλια της οικογένειας είναι ΟΥΤΙΣ. Οικογένεια αποτελείται από γονεικά πρότυπα με συγκεκριμένο φύλο, αρσενικό θηλυκό με δυνατότητα αναπαραγωγής μεταξύ τους, οικο-γένεια, και δεν γίνεται το παιδί αντικειμενοποιείται στα πλαίσια ενός ετσιθελισμού.
'Έχει αναρτηθεί και η ανάλυση του Ράμφου που τα εξηγεί πολύ καλά. Δεν είναι δικαίωμα στα πλαίσια μιας δικονομίας η τεκνοθεσία και η οικογένεια, ωστε να διεκδικείται ως δυνατότητα γνωμικής επιλογής ανεξαρτήτως πλαισίου.
Frappezitis έγραψε:
09 Δεκ 2023, 08:03
Το ότι δεν φορέσαμε μαντήλα στην Σακελλαροπούλου, το λες και διπλωματική επιτυχία.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71636
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: 170-175 βουλευτες αναμενεται να πουν ΝΑΙ στον γαμο ομοφυλοφίλων σημερα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 16 Φεβ 2024, 14:59

Τοξοβόλος_UK έγραψε:
16 Φεβ 2024, 14:50
ΓΑΛΗ έγραψε:
16 Φεβ 2024, 14:44
Τοξοβόλος_UK έγραψε:
16 Φεβ 2024, 14:38


Βούλωστο μαρή ΚΑΠΗ.

Γκέι κάβλαρος είμαι
Άσ' το μπουμπουκάκι.

Επειδή ακριβώς γνώρισα περισσότερους γκέι από σένα, δεν ξέρω ούτε έναν που να τραβούσε τα τρελλά ζόρια που τραβάνε όσοι τσιρίζουν. Ούτε συνωστίστηκαν ποτέ σε εκδηλώσεις περφάνιας, γιατί δεν είχαν τον παραμικρό λόγο επιβεβαίωσης της ταυτότητας τους.

Στρέιτ καραμπαμπας είσαι που χρησιμοποιείς τις συνήθεις υστερικές πουστρομανιέρες. Εκσυγχρονίσου. :P
Ελά μαρή μαθουσάλα κάργια που μέσω νετ έβγαλες συμπέρασμα για τον σεξουαλικό μου προσανατολισμό.λολ

Ανοιχτά γκέι περήφανος παιδαράς είμαι και στα αρχίδια μας ποιούς γκέι έχεις γνωρίσει. Μια ετερογενής κοινότητα είμαστε όπως όλος ο κόσμος.

Επειδή ο δικός σου στερεοτυπικός εγκέφαλος έχει συνηθίσει οτι οι γκέι ''συμπεριφέρονται έτσι ή γιουβέτσι'' κάθεσαι και μας τα ζαλίζεις.

Ουστ μπαμόγρια στη σπηλιά σου λολ.
Φιλούθκια χρυσό μου. :g094:
Gavalas for President! :grfl:

Aitwlos
Δημοσιεύσεις: 3414
Εγγραφή: 13 Ιαν 2024, 12:01

Re: 170-175 βουλευτες αναμενεται να πουν ΝΑΙ στον γαμο ομοφυλοφίλων σημερα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aitwlos » 16 Φεβ 2024, 14:59

Otto Weininger έγραψε:
16 Φεβ 2024, 14:58
Σπάνια εμφάνισή μου σε βίντεο :lol:

:o Μόναχο είσαι; θα μου φέρεις μια μπλούζα της μπαγερναρας;
Juno έγραψε:
15 Μάιος 2024, 23:50
Τελικά όλο δεξιούς πολιτικούς δολοφονούν παγκοσμίως. Έχουν δολοφονήσει κανέναν αριστερό;

Άβαταρ μέλους
break
Δημοσιεύσεις: 1356
Εγγραφή: 04 Οκτ 2018, 22:49
Phorum.gr user: break

Re: 170-175 βουλευτες αναμενεται να πουν ΝΑΙ στον γαμο ομοφυλοφίλων σημερα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από break » 16 Φεβ 2024, 14:59

ΟΥΤΙΣ έγραψε:
16 Φεβ 2024, 14:33
Παιδιά, ας ηρεμήσουμε λιγάκι. Μια ομάδα ανθρώπων κατέκτησε ένα αστικό δικαίωμα, που στερείτο δίχως λόγο.
Οι παραδοσιακές οικογένειες θα παραμείνουν παραδοσιακές. Αν θεωρείτε τις αξίες σας ανώτερες δεν χρειάζεστε νόμους για να σας τις προστατεύουν
Άντε πάλι με την ισότητα. Καμία ομάδα δεν στερείτο κανένα δικαίωμα. Όλοι τα ίδια δικαιώματα είχαν. Το ζητούμενο δεν ήταν να έχουν πρόσβαση σε κάποιο δικαίωμα άτομα που δεν είχαν. Το ζητούμενο ήταν να δοθεί ένα επιπλέον δικαίωμα σε όλους. Δηλαδή το δικαίωμα να παντρεύονται άτομα του ίδιου φύλου. Πριν δεν το είχε κανείς, τώρα το έχουν όλοι.

Δεν είναι θέμα ισότητας το συγκεκριμένο, είναι θέμα αλλαγής των θεσμών.

Άβαταρ μέλους
Lugozzi
Δημοσιεύσεις: 16372
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:31
Τοποθεσία: Βόρεια Περιοχή του Πρώτου Μέρους

Re: 170-175 βουλευτες αναμενεται να πουν ΝΑΙ στον γαμο ομοφυλοφίλων σημερα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lugozzi » 16 Φεβ 2024, 15:00

πατησιωτης έγραψε:
16 Φεβ 2024, 13:38
Saturn έγραψε:
16 Φεβ 2024, 13:20
ακόμα οι ζαίοι σου φταίνε, Όττο;

την ατζέντα τους στηρίζεις με νύχια και με δόντια βρε
Ζαίοι είναι αυτοί;

https://www.iefimerida.gr/politiki/live ... -mitsotaki

Πάλι το επεισόδιο Παπαχρήστου θα παίξουμε που αποκλείσθηκε από τους ολυμπιακούς του Λονδίνου για ένα ανέκδοτο για τους μαύρους από τη Διεθνή Ολυμπιακή Επιτροπή που έχει μέσα βασιλιάδες και δούκες και εδώ έλεγαν ότι η ΝΔ υποχώρησε στην αριστερά;
Δεν τα θυμάσαι καλά.
Από την ελληνική ολυμπιακή επιτροπή αποκλείστηκε.
Μετά από ρουφιανιά αριστερών
“Don't let a win get to your head or a loss to your heart.”

Aitwlos
Δημοσιεύσεις: 3414
Εγγραφή: 13 Ιαν 2024, 12:01

Re: 170-175 βουλευτες αναμενεται να πουν ΝΑΙ στον γαμο ομοφυλοφίλων σημερα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aitwlos » 16 Φεβ 2024, 15:01

Aitwlos έγραψε:
16 Φεβ 2024, 14:59
Otto Weininger έγραψε:
16 Φεβ 2024, 14:58
Σπάνια εμφάνισή μου σε βίντεο :lol:

:o Μόναχο είσαι; θα μου φέρεις μια μπλούζα της μπαγερναρας;

Edit: τώρα είδα ημερομηνία :roll:
Juno έγραψε:
15 Μάιος 2024, 23:50
Τελικά όλο δεξιούς πολιτικούς δολοφονούν παγκοσμίως. Έχουν δολοφονήσει κανέναν αριστερό;

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71636
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: 170-175 βουλευτες αναμενεται να πουν ΝΑΙ στον γαμο ομοφυλοφίλων σημερα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 16 Φεβ 2024, 15:04

break έγραψε:
16 Φεβ 2024, 14:59
ΟΥΤΙΣ έγραψε:
16 Φεβ 2024, 14:33
Παιδιά, ας ηρεμήσουμε λιγάκι. Μια ομάδα ανθρώπων κατέκτησε ένα αστικό δικαίωμα, που στερείτο δίχως λόγο.
Οι παραδοσιακές οικογένειες θα παραμείνουν παραδοσιακές. Αν θεωρείτε τις αξίες σας ανώτερες δεν χρειάζεστε νόμους για να σας τις προστατεύουν
Άντε πάλι με την ισότητα. Καμία ομάδα δεν στερείτο κανένα δικαίωμα. Όλοι τα ίδια δικαιώματα είχαν. Το ζητούμενο δεν ήταν να έχουν πρόσβαση σε κάποιο δικαίωμα άτομα που δεν είχαν. Το ζητούμενο ήταν να δοθεί ένα επιπλέον δικαίωμα σε όλους. Δηλαδή το δικαίωμα να παντρεύονται άτομα του ίδιου φύλου. Πριν δεν το είχε κανείς, τώρα το έχουν όλοι.

Δεν είναι θέμα ισότητας το συγκεκριμένο, είναι θέμα αλλαγής των θεσμών.
Είναι θέμα πλήρους απαξίωσης θεσμών. Αυτό δεν θέλανε; Αυτό ακριβώς θα έχουν. :)
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
ΟΥΤΙΣ
Μέγας Ιεροσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 8068
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:20

Re: 170-175 βουλευτες αναμενεται να πουν ΝΑΙ στον γαμο ομοφυλοφίλων σημερα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΟΥΤΙΣ » 16 Φεβ 2024, 15:06

Saturn έγραψε:
16 Φεβ 2024, 14:58
ΟΥΤΙΣ έγραψε:
16 Φεβ 2024, 14:51
Saturn έγραψε:
16 Φεβ 2024, 14:41


Με εκπλησσεις ρε συ ΟΥΤΙΣ, δεν τα περίμενα αυτά απο εσένα

Όσο για το αν απειλείται ή όχι, έχω πει κι εγώ αλλά οπωσδήποτε και άλλοι πολύ καλύτερα από εμένα
Τι εννοείς δεν το περίμενες από εμένα; Γίνε σαφέστερος.

Μα το νομοσχέδιο τακτοποιεί νομικά ένα ζήτημα υπαρκτό. Η παραδοσιακή οικογένεια μου, πως απειλείται; Αυτό το νομοσχέδιο πως αλλάζει τη ζωή της παραδοσιακής οικογένειας;

Η κλασσική,παραδοσιακή οικογένεια θα εκλείψει μόνο αν καταστεί άχρηστη. Όσο επιτελεί ρόλο εντός του κοινωνικού συνόλου κανείς δεν έχει να φοβηθεί το οτιδήποτε. Και αν σταματήσει η χρησιμότητα της, πάλι δεν έχουμε να φοβηθούμε τίποτα. Θα είναι μια εξέλιξη που ήρθε νομοτελειακά.
Εννοώ οτι από όσα διάβαζα να γράφεις κατα καιρούς γενικότερα, δεν περίμενα να παίρνεις τέτοια θέση

Βόμβα στα θεμέλια της οικογένειας είναι ΟΥΤΙΣ. Οικογένεια αποτελείται από γονεικά πρότυπα με συγκεκριμένο φύλο, αρσενικό θηλυκό με δυνατότητα αναπαραγωγής μεταξύ τους, οικο-γένεια, και δεν γίνεται το παιδί αντικειμενοποιείται στα πλαίσια ενός ετσιθελισμού.
'Έχει αναρτηθεί και η ανάλυση του Ράμφου που τα εξηγεί πολύ καλά. Δεν είναι δικαίωμα στα πλαίσια μιας δικονομίας η τεκνοθεσία και η οικογένεια, ωστε να διεκδικείται ως δυνατότητα γνωμικής επιλογής ανεξαρτήτως πλαισίου.
Δεν μου έχεις ξεκαθαρίσει με ποιο τρόπο απειλούνται όσοι έχουν ή θέλουν να κάνουν παραδοσιακή οικογένεια, όμως.

Όλοι όσοι έχουμε παραδοσιακή οικογένεια αναγκαζόμαστε να την διαλύσουμε; Απαγορεύεται εφεξής η σύναψη παραδοσιακής σχέσης και η συγκρότηση παραδοσιακής οικογένειας;
«Δεν σου μιλώ για περασμένα, μιλώ για την αγάπη", Γιώργος Σεφέρης, Κίχλη.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών