Καρυστιανού για το μπάζωμα στα Τέμπη: Ο Τριαντόπουλος (Υφυπουργός παρά τω Πρωθυπουργώ ΝΔ) έδωσε εντολή στον Αγοραστό!! .

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 13487
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Καρυστιανού για το μπάζωμα στα Τέμπη: Ο Τριαντόπουλος (Υφυπουργός παρά τω Πρωθυπουργώ ΝΔ) έδωσε εντολή στον Αγοραστό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 09 Μάιος 2024, 10:32

Αυτό το υποκείμενο πως και δεν το έχει σχολιάσει κανείς;

https://www.in.gr/2024/05/08/politics/e ... i-eythyni/

Επιμένει η Φλέσσα για Τέμπη και «μαζί τα σκοτώσαμε», προτάσσοντας την ατομική ευθύνη

«εάν από το 1981 έως σήμερα όχι μόνο στον ΟΣΕ, αλλά και σε άλλα πεδία, γνωρίζαμε ότι στο τρένο ήταν μέσα το παιδί μας, η μάνα μας και γενικά δικοί μας άνθρωποι, τότε θα κάναμε σωστά τη δουλειά μας. Τα παιδιά αυτά όλα μαζί τα σκοτώσαμε, είτε αφορά τα Τέμπη, είτε το Μάτι και είμαστε μία κοινωνία σάπιων ανθρώπων. Δεν φταίει καμία κυβέρνηση. Κάθε άτομο ξεχωριστά φταίει (…)» διακρίνοντας πως «ζούμε σε μία κουλτούρα βίας και τοξικότητας. Ζούμε σε μία δυστοπική κοινωνία με φόβο».

Το σούργελο αυτό πάει για ευρωβουλευτής με την ομάδα αλβανών και αυτιάδων; Δεν υπάρχει κάποιος να την μαζέψει να πετάει τέτοιες μαλακίες στην τηλεόραση;
Δεν ντρέπεστε γαλαζαιοι; Μακάρι να είναι όντως τα παιδιά της στο επόμενο, όπως δηλώνει η ίδια.
Ο Αντρέας φταίει, μαζί τα φάγαμε, μόνο οι γαλαζαίοι δε φταίμε.
Εμετός. Ντρόπη, είστε ηθικοί αυτουργοί και οι ψηφοφόροι τους.

Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8882
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: Καρυστιανού για το μπάζωμα στα Τέμπη: Ο Τριαντόπουλος (Υφυπουργός παρά τω Πρωθυπουργώ ΝΔ) έδωσε εντολή στον Αγοραστό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 26 Μάιος 2024, 17:06

Συμπλοκη μεταξυ των γνωστων φανατικων οπαδων των δυο ομαδων δείχνουν τα πρωτα στοιχεια.
1 σοβαρα τραυμαυτιας παλευει για τη ζωη του.

Πάλι πολιτισμό διδάσκουν οι κάφροι οπαδοί του Ολυμπιακού
Πριν αναθεματισω σκεφτομαι οτι απο 10 χιλ κοσμου Παναθηναικου κ Ολυμπιακου που βρεθηκε/βρισκεται στο Βερολινο φαινεται πως μερος στο ξυλο πηραν 50 ατομα (δηλ 0.5% του κοσμου)
Επιπλεον, ξανα κ ξανα γνωριζουμε κ καταλαβαινουμε ποιοι δινουν ραντεβου κ κανουν επεισόδια κ σκοτωνονται μεταξυ τους. Τζαμπατζηδες που πανε μονο με αυτο το σκοπο. Το απο που πληρωνονται ειναι γνωστο. Επομενως ειναι κ σχετικα ευκολο να σταματησει ολο αυτο.

Τελος, κλειστος θα μεινει ο σταθμος στον οποιο εγιναν τα επεισόδια μεχρι να εξετασει η γερμανικη αστυνομια το τι εγινε. Στην Ελλαδα πεθαναν στα Τεμπη 57 άνθρωποι κ η ΝΔ ετρεχε να ξεμπαζωσει/μπαζωσει κ να ασφαλτοστρωσει μην τυχων κ διερευνηθει τίποτα.


Εικόνα


Εικόνα
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8882
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: Καρυστιανού για το μπάζωμα στα Τέμπη: Ο Τριαντόπουλος (Υφυπουργός παρά τω Πρωθυπουργώ ΝΔ) έδωσε εντολή στον Αγοραστό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 02 Ιουν 2024, 17:22

Δεν χώρα ο κόσμος να μπει μέσα και κάθεται απ έξω να ακούσει από τα ηχεία τη Μαρία Καρυστιανού και τον Παύλο Ασλανίδη απο το Σύλλογο Συγγενών θυμάτων Τεμπών στο Δημοτικό Θέατρο Μυτιλήνης

https://fb.watch/sseoVbDWLQ/
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9881
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Καρυστιανού για το μπάζωμα στα Τέμπη: Ο Τριαντόπουλος (Υφυπουργός παρά τω Πρωθυπουργώ ΝΔ) έδωσε εντολή στον Αγοραστό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 02 Ιουν 2024, 18:18

Είναι δύσκολο να τους βάλεις όλους αυτούς φυλακή ή να τους καθαρίσεις. Και το πιο χυδαίο δεν ήταν η κάλυψη αλλά το ότι επανεξελέγη εκείνος ο άθλιος παλιάτσος στις Σέρρες. Όλη αυτή η σαπίλα. Όλη αυτή η μπίχλα που μας κυβερνά κι εμείς τρέχουμε από πίσω της για μια θεσούλα. Πόσο άθλιοι είμαστε κι εμείς. Τις προάλλες πήραν σηκωτή την αδελφή δύο δίδυμων κοριτσιών που σκοτώθηκαν στα τέμπη κατα την ομιλία του Μητσοτάκη κι ένα ζώο από κάτω δεν είπε τίποτα, δεν έκανε τίποτα. Σκατά φίλοι μου. Και σκατά μόνο μας περιμένουν από δω και πέρα.

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 30194
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Καρυστιανού για το μπάζωμα στα Τέμπη: Ο Τριαντόπουλος (Υφυπουργός παρά τω Πρωθυπουργώ ΝΔ) έδωσε εντολή στον Αγοραστό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 02 Ιουν 2024, 18:45

02.06.2024
Τέμπη: Νέες αποκαλύψεις για το μπάζωμα του χώρου του εγκλήματος.
Διαγράφησαν «κρίσιμες επικοινωνίες από το ειδικό καταγραφικό μηχάνημα του Ενιαίου Συντονιστικού Κέντρου Επιχειρήσεων και Διαχείρισης Κρίσεων (ΕΣΚΕΔΙΚ).

Εικόνα

Νέες αποκαλύψεις έρχονται στο προσκήνιο για το ζήτημα της «μονταζιέρας» με τα ηχητικά από το μοιραίο βράδυ του πολύνεκρου σιδηροδρομικού εγκλήματος στα Τέμπη.


Τώρα έρχεται νέο, πρωτοσέλιδο, δημοσίευμα για το μπάζωμα του χώρου του εγκλήματος. Σύμφωνα με το Documento, διαγράφησαν «κρίσιμες επικοινωνίες από το ειδικό καταγραφικό μηχάνημα του Ενιαίου Συντονιστικού Κέντρου Επιχειρήσεων και Διαχείρισης Κρίσεων (ΕΣΚΕΔΙΚ)», ενώ δεν κρατήθηκαν αντίγραφα κατά παράβαση του σχετικού κανονισμού.

Η εφημερίδα γράφει πως ο ειδικός εφέτης ανακριτής, που χειρίζεται την πολύκροτη υπόθεση, δεν βρήκε τους διαλόγους-κλειδί μεταξύ της ηγεσίας της πυροσβεστικής και μελών της πολιτικής προστασίας με τους πυροσβέστες που επιχειρούσαν στο πεδίο

Το ρεπορτάζ αναφέρεται επίσης σε εξαφάνιση-καρμπόν με αυτήν του βιντεοληπτικού υλικού που κατέγραφε την έλευση της εμπορικής αμαξοστοιχίας, και σημειώνει την έρευνα για την πορεία φορτίου χημικών διαλυτών, που δημοπρατήθηκε λίγες ημέρες πριν την πρωτοφανή τραγωδία.

ΣΥΡΙΖΑ: Ήθελαν να κρύψουν το μπάζωμα.
Τα παραπάνω προκάλεσε την άμεση αντίδραση της αξιωματικής αντιπολίτευσης, η οποία σχολιάζει πως η μονταζιέρα του Μεγάρου Μαξίμου που εργάστηκε για τη συγκάλυψη του εγκλήματος των Τεμπών δεν περιορίστηκε, όπως αποκαλύπτεται, στις συνομιλίες μεταξύ σταθμάρχη και μηχανοδηγών και στο βιντεοληπτικό υλικό που κατέγραφε τη διαδρομή της εμπορικής αμαξοστοιχίας, όπως γνωρίζαμε μέχρι τώρα.

«Μπορούμε να μαντέψουμε όλοι τι ήθελαν να αποκρύψουν: Το μπάζωμα του χώρου του εγκλήματος, το οποίο ακολούθησε. Όσο και να θέλει ο κ. Μητσοτάκης να κουκουλώσει τη χυδαία επέμβαση της κυβέρνησης για να επιτύχει τη συγκάλυψη του μεγαλύτερου κρατικού εγκλήματος στην ιστορία, η αλήθεια βρίσκει πάντα τον δρόμο της» τονίζει η Κουμουνδούρου.

«Ο ΣΥΡΙΖΑ-Π.Σ. δεν θα σταματήσει να θέτει ερωτήματα και να ζητά απαντήσεις, με κάθε μέσο που έχει στη διάθεσή του, μέχρι να αποδοθούν οι ευθύνες που αναλογούν σε όλους όσοι συνέβαλαν και στο έγκλημα αλλά και στη συγκάλυψη του» καταλήγει η ανακοίνωση.
https://www.pronews.gr/elliniki-politik ... gklimatos/

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 30682
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Καρυστιανού για το μπάζωμα στα Τέμπη: Ο Τριαντόπουλος (Υφυπουργός παρά τω Πρωθυπουργώ ΝΔ) έδωσε εντολή στον Αγοραστό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 02 Ιουν 2024, 18:45

Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
02 Ιουν 2024, 18:18
Είναι δύσκολο να τους βάλεις όλους αυτούς φυλακή ή να τους καθαρίσεις. Και το πιο χυδαίο δεν ήταν η κάλυψη αλλά το ότι επανεξελέγη εκείνος ο άθλιος παλιάτσος στις Σέρρες. Όλη αυτή η σαπίλα. Όλη αυτή η μπίχλα που μας κυβερνά κι εμείς τρέχουμε από πίσω της για μια θεσούλα. Πόσο άθλιοι είμαστε κι εμείς. Τις προάλλες πήραν σηκωτή την αδελφή δύο δίδυμων κοριτσιών που σκοτώθηκαν στα τέμπη κατα την ομιλία του Μητσοτάκη κι ένα ζώο από κάτω δεν είπε τίποτα, δεν έκανε τίποτα. Σκατά φίλοι μου. Και σκατά μόνο μας περιμένουν από δω και πέρα.
Κάτσε λίγο στη σκιά να ηρεμήσεις τώρα και ρίξε νερό στα μούτρα σου.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 30682
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Καρυστιανού για το μπάζωμα στα Τέμπη: Ο Τριαντόπουλος (Υφυπουργός παρά τω Πρωθυπουργώ ΝΔ) έδωσε εντολή στον Αγοραστό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 02 Ιουν 2024, 18:47

meanwhile

ο περίφημος "σύλλογος" που εκπροσωπείται από την λαλίστατη κυρία, είναι μόλις 5 οικογένειες. (Τέσσερις δηλαδή)


Εικόνα


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Μαδουραίος
Δημοσιεύσεις: 14033
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2021, 19:27

Re: Καρυστιανού για το μπάζωμα στα Τέμπη: Ο Τριαντόπουλος (Υφυπουργός παρά τω Πρωθυπουργώ ΝΔ) έδωσε εντολή στον Αγοραστό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαδουραίος » 02 Ιουν 2024, 21:29

Otto Weininger έγραψε:
02 Ιουν 2024, 18:47
meanwhile

ο περίφημος "σύλλογος" που εκπροσωπείται από την λαλίστατη κυρία, είναι μόλις 5 οικογένειες. (Τέσσερις δηλαδή)


Εικόνα
Να μην μιλανε οι δολοφονοι

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 30682
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Καρυστιανού για το μπάζωμα στα Τέμπη: Ο Τριαντόπουλος (Υφυπουργός παρά τω Πρωθυπουργώ ΝΔ) έδωσε εντολή στον Αγοραστό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 02 Ιουν 2024, 23:23

6 μήνες μετά μηδέν (0) υπογραφές. Τσάμπα τα σόου δυσφήμισης της χώρας που οργάνωνε ο Αρβανίτης.


Εικόνα


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Μαδουραίος
Δημοσιεύσεις: 14033
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2021, 19:27

Re: Καρυστιανού για το μπάζωμα στα Τέμπη: Ο Τριαντόπουλος (Υφυπουργός παρά τω Πρωθυπουργώ ΝΔ) έδωσε εντολή στον Αγοραστό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαδουραίος » 03 Ιουν 2024, 05:22

Otto Weininger έγραψε:
02 Ιουν 2024, 23:23
6 μήνες μετά μηδέν (0) υπογραφές. Τσάμπα τα σόου δυσφήμισης της χώρας που οργάνωνε ο Αρβανίτης.


Εικόνα
Ξεφτιλισμενοι ΝΔκρατες υποστηρικτές δολοφονων

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9881
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Καρυστιανού για το μπάζωμα στα Τέμπη: Ο Τριαντόπουλος (Υφυπουργός παρά τω Πρωθυπουργώ ΝΔ) έδωσε εντολή στον Αγοραστό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 03 Ιουν 2024, 13:43

Otto Weininger έγραψε:
02 Ιουν 2024, 18:45
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
02 Ιουν 2024, 18:18
Είναι δύσκολο να τους βάλεις όλους αυτούς φυλακή ή να τους καθαρίσεις. Και το πιο χυδαίο δεν ήταν η κάλυψη αλλά το ότι επανεξελέγη εκείνος ο άθλιος παλιάτσος στις Σέρρες. Όλη αυτή η σαπίλα. Όλη αυτή η μπίχλα που μας κυβερνά κι εμείς τρέχουμε από πίσω της για μια θεσούλα. Πόσο άθλιοι είμαστε κι εμείς. Τις προάλλες πήραν σηκωτή την αδελφή δύο δίδυμων κοριτσιών που σκοτώθηκαν στα τέμπη κατα την ομιλία του Μητσοτάκη κι ένα ζώο από κάτω δεν είπε τίποτα, δεν έκανε τίποτα. Σκατά φίλοι μου. Και σκατά μόνο μας περιμένουν από δω και πέρα.
Κάτσε λίγο στη σκιά να ηρεμήσεις τώρα και ρίξε νερό στα μούτρα σου.
Δηλαδή δεν είναι χυδαιο που ο τύπος ξανακατέβηκε και οι σερραίοι τον ξαναψήφισαν; Αλήθεια; Χρειάζομαι κάτι εγώ; Τι μου λες; Εγώ το βλέπω έτσι; Τι μεγάλη κλωτσιά έφαγες κι εσύ στο κεφάλι μικρό μου αγόρι που σε έκανε τόσο απανθρωποιημένο; Ήσουν το ίδιο αναίσθητος και με το μάτι;

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 30682
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Καρυστιανού για το μπάζωμα στα Τέμπη: Ο Τριαντόπουλος (Υφυπουργός παρά τω Πρωθυπουργώ ΝΔ) έδωσε εντολή στον Αγοραστό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 03 Ιουν 2024, 16:51

Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
03 Ιουν 2024, 13:43
Otto Weininger έγραψε:
02 Ιουν 2024, 18:45
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
02 Ιουν 2024, 18:18
Είναι δύσκολο να τους βάλεις όλους αυτούς φυλακή ή να τους καθαρίσεις. Και το πιο χυδαίο δεν ήταν η κάλυψη αλλά το ότι επανεξελέγη εκείνος ο άθλιος παλιάτσος στις Σέρρες. Όλη αυτή η σαπίλα. Όλη αυτή η μπίχλα που μας κυβερνά κι εμείς τρέχουμε από πίσω της για μια θεσούλα. Πόσο άθλιοι είμαστε κι εμείς. Τις προάλλες πήραν σηκωτή την αδελφή δύο δίδυμων κοριτσιών που σκοτώθηκαν στα τέμπη κατα την ομιλία του Μητσοτάκη κι ένα ζώο από κάτω δεν είπε τίποτα, δεν έκανε τίποτα. Σκατά φίλοι μου. Και σκατά μόνο μας περιμένουν από δω και πέρα.
Κάτσε λίγο στη σκιά να ηρεμήσεις τώρα και ρίξε νερό στα μούτρα σου.
Δηλαδή δεν είναι χυδαιο που ο τύπος ξανακατέβηκε και οι σερραίοι τον ξαναψήφισαν; Αλήθεια; Χρειάζομαι κάτι εγώ; Τι μου λες; Εγώ το βλέπω έτσι; Τι μεγάλη κλωτσιά έφαγες κι εσύ στο κεφάλι μικρό μου αγόρι που σε έκανε τόσο απανθρωποιημένο; Ήσουν το ίδιο αναίσθητος και με το μάτι;

Μην τα συζητάμε 100 φορές.
Μέσα εδώ εξ εξ οι τοποθετήσεις μου για το Μάτι, πάντα ίδιες πάντα συγκεκριμένες.

Πες μας τώρα ποιους πρέπει να βάλεις φυλακή και ποιους να καθαρίσεις.

Έχετε ξεφτιλιστεί με αυτό το θέμα.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"



Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9881
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Καρυστιανού για το μπάζωμα στα Τέμπη: Ο Τριαντόπουλος (Υφυπουργός παρά τω Πρωθυπουργώ ΝΔ) έδωσε εντολή στον Αγοραστό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 04 Ιουν 2024, 11:23

Otto Weininger έγραψε:
03 Ιουν 2024, 16:51
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
03 Ιουν 2024, 13:43
Otto Weininger έγραψε:
02 Ιουν 2024, 18:45


Κάτσε λίγο στη σκιά να ηρεμήσεις τώρα και ρίξε νερό στα μούτρα σου.
Δηλαδή δεν είναι χυδαιο που ο τύπος ξανακατέβηκε και οι σερραίοι τον ξαναψήφισαν; Αλήθεια; Χρειάζομαι κάτι εγώ; Τι μου λες; Εγώ το βλέπω έτσι; Τι μεγάλη κλωτσιά έφαγες κι εσύ στο κεφάλι μικρό μου αγόρι που σε έκανε τόσο απανθρωποιημένο; Ήσουν το ίδιο αναίσθητος και με το μάτι;

Μην τα συζητάμε 100 φορές.
Μέσα εδώ εξ εξ οι τοποθετήσεις μου για το Μάτι, πάντα ίδιες πάντα συγκεκριμένες.

Πες μας τώρα ποιους πρέπει να βάλεις φυλακή και ποιους να καθαρίσεις.

Έχετε ξεφτιλιστεί με αυτό το θέμα.
Όπα μεγαλειότατε δεν ήξερα ότι όλοι εδώ μέσα θα έπρεπε να γνωρίζουμε τις απόψεις σου και να μην ρωτάμε. Γιατί πιστεύεις ότι Όλοι πρέπει να διαβ'αζουμε κάθε ανοησία σου; Επαναλαμβάνω λοιπόν, τι τεράστια κλωτσιά έχεις φάει για να έχεις απανθρωποιηθεί τόσο έντονα και μαζί με άλλους αρκετούς εδώ μέσα να έχεις μια σοβαρή φορουμική ιδέα του εαυτού σου που απέχει πολύ από την πραγματικότητα. Κι εγώ είπα τις απόψεις μου για το μάτι. Να συμπεράνω ότι ξέρεις ποιες είναι; Τι λες ρε μάστορα; Ξεκαβάλα.

απάντηση χωρίς απάντηση λοιπόν με μια πονηρή γκεσταπική διάθεση να ομολογήσω ποιους θέλω να καθαρίσω. Και ποιους να βάλω φυλακή. Θα απαντούσα σχεδόν το σύνολο του πολιτικού κόσμου και εφοπλιστές δολοφόνους όπως ο Βαρδυνογιάννης κι άλλους κοπρίτες. Αυτό ξαναλέω πως είναι δύσκολο γιατί απαιτεί επανάσταση. Μα αν ποτέ θα γινόταν θα μπορούσα άνετα να γίνω ο δήμιος των ανθρώπων που εσύ υποστηρίζεις.
Αν πάντως έχεις παιδιά σκέψου λίγο πως θα αισθανόσουν αν αυτό συνεβαινε στα δικά σου όταν ο Καραμανλής σου έλεγε να πενθείς βουβά και η εισαγγελέας να στραφείς στην εκκλησία για παρηγοριά. Τέλος σταμάτα να λοιδωρείς ανθρώπους που δεν καταλαβαίνεις ως που εκτείνεται η θλίψη τους όχι από ανθρωπιά αφού τέτοια δεν έχεις. Μόνο από καλούς τρόπους. Δείξε λίγους καλούς τρόπους.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 30682
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Καρυστιανού για το μπάζωμα στα Τέμπη: Ο Τριαντόπουλος (Υφυπουργός παρά τω Πρωθυπουργώ ΝΔ) έδωσε εντολή στον Αγοραστό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 04 Ιουν 2024, 13:36

Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
04 Ιουν 2024, 11:23
Otto Weininger έγραψε:
03 Ιουν 2024, 16:51
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
03 Ιουν 2024, 13:43


Δηλαδή δεν είναι χυδαιο που ο τύπος ξανακατέβηκε και οι σερραίοι τον ξαναψήφισαν; Αλήθεια; Χρειάζομαι κάτι εγώ; Τι μου λες; Εγώ το βλέπω έτσι; Τι μεγάλη κλωτσιά έφαγες κι εσύ στο κεφάλι μικρό μου αγόρι που σε έκανε τόσο απανθρωποιημένο; Ήσουν το ίδιο αναίσθητος και με το μάτι;

Μην τα συζητάμε 100 φορές.
Μέσα εδώ εξ εξ οι τοποθετήσεις μου για το Μάτι, πάντα ίδιες πάντα συγκεκριμένες.

Πες μας τώρα ποιους πρέπει να βάλεις φυλακή και ποιους να καθαρίσεις.

Έχετε ξεφτιλιστεί με αυτό το θέμα.
Όπα μεγαλειότατε δεν ήξερα ότι όλοι εδώ μέσα θα έπρεπε να γνωρίζουμε τις απόψεις σου και να μην ρωτάμε. Γιατί πιστεύεις ότι Όλοι πρέπει να διαβ'αζουμε κάθε ανοησία σου; Επαναλαμβάνω λοιπόν, τι τεράστια κλωτσιά έχεις φάει για να έχεις απανθρωποιηθεί τόσο έντονα και μαζί με άλλους αρκετούς εδώ μέσα να έχεις μια σοβαρή φορουμική ιδέα του εαυτού σου που απέχει πολύ από την πραγματικότητα. Κι εγώ είπα τις απόψεις μου για το μάτι. Να συμπεράνω ότι ξέρεις ποιες είναι; Τι λες ρε μάστορα; Ξεκαβάλα.

απάντηση χωρίς απάντηση λοιπόν με μια πονηρή γκεσταπική διάθεση να ομολογήσω ποιους θέλω να καθαρίσω. Και ποιους να βάλω φυλακή. Θα απαντούσα σχεδόν το σύνολο του πολιτικού κόσμου και εφοπλιστές δολοφόνους όπως ο Βαρδυνογιάννης κι άλλους κοπρίτες. Αυτό ξαναλέω πως είναι δύσκολο γιατί απαιτεί επανάσταση. Μα αν ποτέ θα γινόταν θα μπορούσα άνετα να γίνω ο δήμιος των ανθρώπων που εσύ υποστηρίζεις.
Αν πάντως έχεις παιδιά σκέψου λίγο πως θα αισθανόσουν αν αυτό συνεβαινε στα δικά σου όταν ο Καραμανλής σου έλεγε να πενθείς βουβά και η εισαγγελέας να στραφείς στην εκκλησία για παρηγοριά. Τέλος σταμάτα να λοιδωρείς ανθρώπους που δεν καταλαβαίνεις ως που εκτείνεται η θλίψη τους όχι από ανθρωπιά αφού τέτοια δεν έχεις. Μόνο από καλούς τρόπους. Δείξε λίγους καλούς τρόπους.
Τι λες ρε καρακατακαημενε;
Επειδή δύο (2) άτομα που εκπροσωπούν μόλις το 10% των οικογενειών παίζουν (ηθελημένα ή μη) τα παιχνιδάκια των ζαίων και κάνουν τουρ σε Ελλάδα και Ευρώπη διαβάζοντας κονσέρβα ομιλίες λες και παρουσιάζουν βιβλίο, σημαίνει πως ο,τι πουν είναι και θέσφατο;

Έχεις συνεοδητοπιισει τι μαλακιες γράφονται τόσο εδώ όσο και σε "άρθρα" κλπ ;
Πως θα σταθούν όλα αυτά στην δική που έρχονται;

Που θα τολμήσεις να μου πεις ότι λοιδωρώ ανθρώπους επειδή δεν αποδέχομαι όλα αυτά που (τους λένε να) λένε.

Ψευτοευαίσθητοι του κώλου, που νομίζετε ότι όποιος καβαλάει το καράβι του λαϊκισμού και της σπέκουλας είναι ανθρωπιστής.

Μας έχετε πήξει στα κοσμητικά και στις μαλακιες εδώ μέσα.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών