Αντε γ@μισου

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Αντε γ@μισου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 11 Σεπ 2022, 17:16

Unique έγραψε:
11 Σεπ 2022, 17:06
Θετικό το μέτρο.

Πρέπει να τους γαμήσει κανονικά όλους αυτούς αντι-* της φακής. Αν Θέλετε να είστε μέρος της κοινωνίας, θα κάνετε αυτό που προστάζει η κοινωνία και μοκο. Αλλιώς να πάρετε να βουνά τουρκόγυφτοι.

Άντε γιατί και η υπομονή έχει τα όριά της.
"Ωραίο" ποστ ,εύγε :lol:

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 13473
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Αντε γ@μισου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 11 Σεπ 2022, 17:18

Unique έγραψε:
11 Σεπ 2022, 17:06
Θετικό το μέτρο.

Πρέπει να τους γαμήσει κανονικά όλους αυτούς αντι-* της φακής. Αν Θέλετε να είστε μέρος της κοινωνίας, θα κάνετε αυτό που προστάζει η κοινωνία και μοκο. Αλλιώς να πάρετε να βουνά τουρκόγυφτοι.

Άντε γιατί και η υπομονή έχει τα όριά της.
Όταν προστάξει η κοινωνία τσιπρες θα είναι φαντάζομαι επίσης θετικό.

Άβαταρ μέλους
Unique
Δημοσιεύσεις: 7783
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2020, 01:26

Re: Αντε γ@μισου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Unique » 11 Σεπ 2022, 17:28

nyxtovios έγραψε:
11 Σεπ 2022, 17:18
Unique έγραψε:
11 Σεπ 2022, 17:06
Θετικό το μέτρο.

Πρέπει να τους γαμήσει κανονικά όλους αυτούς αντι-* της φακής. Αν Θέλετε να είστε μέρος της κοινωνίας, θα κάνετε αυτό που προστάζει η κοινωνία και μοκο. Αλλιώς να πάρετε να βουνά τουρκόγυφτοι.

Άντε γιατί και η υπομονή έχει τα όριά της.
Όταν προστάξει η κοινωνία τσιπρες θα είναι φαντάζομαι επίσης θετικό.
Θετικο οχι, αλλα καποια στιγμη θα πρεπει να καταλαβουν οι τουρκογυφτοι οτι και οι επιλογες εχουν και επιπτωσεις. Δεν θες εμβολιο? Τραβα στα βουνά.
Κάθε λαός έχει τους ηγέτες που του αξίζουν. Οι πολίτες δεν θέλουν εξάλειψη της διαφθοράς, θέλουν περισσότερες ευκαιρίες να συμμετέχουν σ΄ αυτή. Δεν θέλουν ευνομία, θέλουν ανοχή της δικής τους ανομίας.

Θάνος Τζήμερος.

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11663
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Αντε γ@μισου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 11 Σεπ 2022, 17:36

Scouser έγραψε:
11 Σεπ 2022, 16:27
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
11 Σεπ 2022, 16:17
Ποιο υγειονομικό σκοπό έχει και με ποια ιατρικά δεδομένα λαμβάνεται η απόφαση ;
Τα ίδια που εξυπηρετούσε και η θέση σε αναστολή των ανεμβολίαστων συναδέλφων σου ή η δική σου απαλλαγή από την υποχρέωση ράπιντ, παρότι είναι αποδεδειγμένο ότι και κολλάς και μεταδίδεις, είτε έχεις εμβολιαστεί είτε όχι.
Μιλάμε τώρα , μετά από δύο χρόνια πανδημιας και έναν χρόνο αναστολής, με τα τωρινά επιστημονικά δεδομένα, τις σημερινές κυκλοφορούσες υποπαραλλαγες του ιού και κυρίως, χωρίς την ένταση και τον συναγερμό που απαιτεί η στράτευση σε μια μεγάλη μάχη.
Λοιπόν, σε αυτήν τη στιγμή, με αυτά τα δεδομένα θα πρέπει επιτέλους να αποσυνδεθεί από την πολιτική το θέμα και να αντιμετωπιστεί με υγειονομικούς και επιστημονικούς και μόνο όρους.
Αυτό λέω και βρίσκονται άτομα περιορισμένης ευθύνης αλλά περίσσειας οργής να μου την πουν , πως τάχα εγώ κάνω πολιτικό παιχνίδι (;!)
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13864
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Αντε γ@μισου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 11 Σεπ 2022, 17:43

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
11 Σεπ 2022, 16:17
Πασιφάη έγραψε:
11 Σεπ 2022, 13:49
Green Dragon έγραψε:
11 Σεπ 2022, 06:17


Το ότι είναι συριζαίος δεν σημαίνει ότι έχει αυτομάτως άδικο σε οποιαδήποτε κριτική του προς την κυβέρνηση. Σε όλη την Ευρώπη ΠΟΥΘΕΝΑ δεν υπάρχουν αυτά που πάνε πάλι να περάσουν εδώ. Και όχι, δεν είμαστε εμείς έξυπνοι και όλοι οι άλλοι χαζοί.
Δεν καταλαβαίνεις πως εδώ μέσα γίνεται πανηγύρι ; Πως υπάρχουν στρατόπεδα που ποτέ δεν πρόκειται να ''εγκρίνουν'' τις πράξεις των εκάστοτε πολιτικών αρχηγών; Δεν καταλαβαίνεις πως αυτό ακριβώς προσπαθώ να στηλιτεύσω;

Στο θέμα της πανδημίας όμως, δεν είναι κακό να είμαστε περισσότερο προσεκτικοί. Τα μέτρα που λαμβάνονται θα έπρεπε να έχουν πλήρη αποδοχή απ'όλα τα πολιτικά μέτωπα. Όχι να γίνεται αυτό το πατιρντί που θυμίζει καραγκιόζ μπερντέ.
Αντιπολίτευση με εφαλτήριο την υγεία δεν πρέπει καν να υφίσταται. Διότι έτσι διαφαίνεται ξεκάθαρα η μικροπολιτική προσέγγιση και όχι η πρέπουσα αντιμετώπιση του γεγονότος.

Ό Μιτζιχότζιρας καλά κάνει αφού του δίδεται η δυνατότητα απ'τα σωματεία των νοσοκομείων. Αυτό συμβαίνει δε, σε όλες τις πολιτικές παρατάξεις που έχουν εδραιωθεί παντού. Σε κάθε υπουργείο, σε κάθε πέτρα που θα σηκώσεις. Γι'αυτό πάμε κατά διαόλου με μαθηματική ακρίβεια.

Λυπάμαι, σεβαστη η άποψή σου, απλά διαφωνώ καθέτως και οριζοντίως.
Επί του θέματος και καθώς ενδιαφέρεσαι για την υγεία των ανθρώπων , μπορείς να μου εξηγήσεις ποια η χρησιμότητα διενέργειας ενός ραπίντ τεστ την εβδομάδα, μάλιστα υποχρεωτικά σε ιδιωτικό εργαστήριο για τους εκπαιδευτικούς που δεν εμβολιαστηκαν; (Η που εμβολιαστηκαν και δεν έκαναν τρίτη δόση)
Ποιο υγειονομικό σκοπό έχει και με ποια ιατρικά δεδομένα λαμβάνεται η απόφαση ;

Γιατί εγώ ειλικρινά , δεν ξέρω.
Είναι απλό το πράγμα. Απ'την στιγμή που δεν εμβολιάζονται γράφοντας στα μεζέα τους το γεγονός πως συναναστρέφονται με ανθρώπους που κι αυτοί με τη σειρά τους έχουν σπίτια τους ευπαθή πληθυσμό, δηλώνει ανευθυνότητα.
Να πληρώσουν το λοιπόν απ'την τσέπη τους αυτή τους την επιλογή.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Scouser
Δημοσιεύσεις: 11926
Εγγραφή: 13 Αύγ 2020, 23:18

Re: Αντε γ@μισου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scouser » 11 Σεπ 2022, 17:44

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
11 Σεπ 2022, 17:36

Λοιπόν, σε αυτήν τη στιγμή, με αυτά τα δεδομένα θα πρέπει επιτέλους να αποσυνδεθεί από την πολιτική το θέμα και να αντιμετωπιστεί με υγειονομικούς και επιστημονικούς και μόνο όρους.
Πολύ αργά για αυτό. Και οι δύο πλευρές υποστηρίξατε την πολιτικοποίηση του ζητήματος και αυτό πλέον θα βρίσκετε μπροστά σας τις συνέπειες όχι μόνο για τη γριπούλα (για όλους πλην των γνωστών), αλλά και για κάθε αντίστοιχη περίπτωση στο μέλλον.
''That's not what your fucking job is. You are bullshiting people, you are acting as a propagandist. It's not 'mostly peaceful' when a car is on fire''. Joe Rogan

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11663
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Αντε γ@μισου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 11 Σεπ 2022, 17:51

Scouser έγραψε:
11 Σεπ 2022, 17:44
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
11 Σεπ 2022, 17:36

Λοιπόν, σε αυτήν τη στιγμή, με αυτά τα δεδομένα θα πρέπει επιτέλους να αποσυνδεθεί από την πολιτική το θέμα και να αντιμετωπιστεί με υγειονομικούς και επιστημονικούς και μόνο όρους.
Πολύ αργά για αυτό. Και οι δύο πλευρές υποστηρίξατε την πολιτικοποίηση του ζητήματος και αυτό πλέον θα βρίσκετε μπροστά σας τις συνέπειες όχι μόνο για τη γριπούλα (για όλους πλην των γνωστών), αλλά και για κάθε αντίστοιχη περίπτωση στο μέλλον.
Δε σας μπορώ ψεκ και κρυφοψεκ.

Εγώ είμαι η Φωνή της Λογικής.
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 24373
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Αντε γ@μισου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 11 Σεπ 2022, 18:15

Αν τα αρχίσαμε απο τώρα αυτά, που δεν εχουν ανοιξει ακομα τα σχολεια, το λοκντάουν ειναι όλο και πιο κοντά. Ετοιμαστείτε.

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9668
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Αντε γ@μισου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 11 Σεπ 2022, 18:34

Πασιφάη έγραψε:
11 Σεπ 2022, 17:43
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
11 Σεπ 2022, 16:17
Πασιφάη έγραψε:
11 Σεπ 2022, 13:49


Δεν καταλαβαίνεις πως εδώ μέσα γίνεται πανηγύρι ; Πως υπάρχουν στρατόπεδα που ποτέ δεν πρόκειται να ''εγκρίνουν'' τις πράξεις των εκάστοτε πολιτικών αρχηγών; Δεν καταλαβαίνεις πως αυτό ακριβώς προσπαθώ να στηλιτεύσω;

Στο θέμα της πανδημίας όμως, δεν είναι κακό να είμαστε περισσότερο προσεκτικοί. Τα μέτρα που λαμβάνονται θα έπρεπε να έχουν πλήρη αποδοχή απ'όλα τα πολιτικά μέτωπα. Όχι να γίνεται αυτό το πατιρντί που θυμίζει καραγκιόζ μπερντέ.
Αντιπολίτευση με εφαλτήριο την υγεία δεν πρέπει καν να υφίσταται. Διότι έτσι διαφαίνεται ξεκάθαρα η μικροπολιτική προσέγγιση και όχι η πρέπουσα αντιμετώπιση του γεγονότος.

Ό Μιτζιχότζιρας καλά κάνει αφού του δίδεται η δυνατότητα απ'τα σωματεία των νοσοκομείων. Αυτό συμβαίνει δε, σε όλες τις πολιτικές παρατάξεις που έχουν εδραιωθεί παντού. Σε κάθε υπουργείο, σε κάθε πέτρα που θα σηκώσεις. Γι'αυτό πάμε κατά διαόλου με μαθηματική ακρίβεια.

Λυπάμαι, σεβαστη η άποψή σου, απλά διαφωνώ καθέτως και οριζοντίως.
Επί του θέματος και καθώς ενδιαφέρεσαι για την υγεία των ανθρώπων , μπορείς να μου εξηγήσεις ποια η χρησιμότητα διενέργειας ενός ραπίντ τεστ την εβδομάδα, μάλιστα υποχρεωτικά σε ιδιωτικό εργαστήριο για τους εκπαιδευτικούς που δεν εμβολιαστηκαν; (Η που εμβολιαστηκαν και δεν έκαναν τρίτη δόση)
Ποιο υγειονομικό σκοπό έχει και με ποια ιατρικά δεδομένα λαμβάνεται η απόφαση ;

Γιατί εγώ ειλικρινά , δεν ξέρω.
Είναι απλό το πράγμα. Απ'την στιγμή που δεν εμβολιάζονται γράφοντας στα μεζέα τους το γεγονός πως συναναστρέφονται με ανθρώπους που κι αυτοί με τη σειρά τους έχουν σπίτια τους ευπαθή πληθυσμό, δηλώνει ανευθυνότητα.
Να πληρώσουν το λοιπόν απ'την τσέπη τους αυτή τους την επιλογή.
Α! Αυτο εννοούσες με τον συγκεκριμενο ορο...

Δεν εμβολιαζονται με ενα εμβολιο που αποδεδειγμενα δεν παρεχει κανεναν φραγμο εναντι της μεταδοσης παρα το γεγονος οτι συναναστρεφονται με εμβολιασμενους ή μη ανθρωπους οι οποιοι εχουν σπιτια τους εμβολιασμενο ή μη ευπαθη πληθυσμο που με την σειρα του μπορει να κολλησει και να μεταδωσει τον ιο με την ιδια πιθανοτητα και τουμπαλιν.

Αλλα εδω μπαινουν και αλλες παραμετροι... Διοτι οσοι εκαναν τις 3 δοσεις πριν απο κανα χρονο θεωρουνται ασφαλεις για την κοινωνια και τον περιγυρο τους. Γιατι; Γιατι δεν εγραψαν στα μεζεα τους το Κουλι (αυτον ειχαμε τοτε τι να καμωμεν;), οποτε η πολιτεια τους επιβραβευει απαλλασσοντας τους απο τον κεφαλικο φορο, που μπαινει εξαρχης για την προστασια του κοινωνικου συνολου.

Εχεις δικιο, καλα να παθουν! :smt023
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 13473
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Αντε γ@μισου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 11 Σεπ 2022, 18:45

Unique έγραψε:
11 Σεπ 2022, 17:28
nyxtovios έγραψε:
11 Σεπ 2022, 17:18
Unique έγραψε:
11 Σεπ 2022, 17:06
Θετικό το μέτρο.

Πρέπει να τους γαμήσει κανονικά όλους αυτούς αντι-* της φακής. Αν Θέλετε να είστε μέρος της κοινωνίας, θα κάνετε αυτό που προστάζει η κοινωνία και μοκο. Αλλιώς να πάρετε να βουνά τουρκόγυφτοι.

Άντε γιατί και η υπομονή έχει τα όριά της.
Όταν προστάξει η κοινωνία τσιπρες θα είναι φαντάζομαι επίσης θετικό.
Θετικο οχι, αλλα καποια στιγμη θα πρεπει να καταλαβουν οι τουρκογυφτοι οτι και οι επιλογες εχουν και επιπτωσεις. Δεν θες εμβολιο? Τραβα στα βουνά.
Ο Κούλης δηλαδή και το κόμμα του αντιπροσωπεύουν την υπευθυνότητα;

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13864
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Αντε γ@μισου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 11 Σεπ 2022, 18:48

Bazoomba έγραψε:
11 Σεπ 2022, 18:34
Πασιφάη έγραψε:
11 Σεπ 2022, 17:43
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
11 Σεπ 2022, 16:17


Επί του θέματος και καθώς ενδιαφέρεσαι για την υγεία των ανθρώπων , μπορείς να μου εξηγήσεις ποια η χρησιμότητα διενέργειας ενός ραπίντ τεστ την εβδομάδα, μάλιστα υποχρεωτικά σε ιδιωτικό εργαστήριο για τους εκπαιδευτικούς που δεν εμβολιαστηκαν; (Η που εμβολιαστηκαν και δεν έκαναν τρίτη δόση)
Ποιο υγειονομικό σκοπό έχει και με ποια ιατρικά δεδομένα λαμβάνεται η απόφαση ;

Γιατί εγώ ειλικρινά , δεν ξέρω.
Είναι απλό το πράγμα. Απ'την στιγμή που δεν εμβολιάζονται γράφοντας στα μεζέα τους το γεγονός πως συναναστρέφονται με ανθρώπους που κι αυτοί με τη σειρά τους έχουν σπίτια τους ευπαθή πληθυσμό, δηλώνει ανευθυνότητα.
Να πληρώσουν το λοιπόν απ'την τσέπη τους αυτή τους την επιλογή.
Α! Αυτο εννοούσες με τον συγκεκριμενο ορο...

Δεν εμβολιαζονται με ενα εμβολιο που αποδεδειγμενα δεν παρεχει κανεναν φραγμο εναντι της μεταδοσης παρα το γεγονος οτι συναναστρεφονται με εμβολιασμενους ή μη ανθρωπους οι οποιοι εχουν σπιτια τους εμβολιασμενο ή μη ευπαθη πληθυσμο που με την σειρα του μπορει να κολλησει και να μεταδωσει τον ιο με την ιδια πιθανοτητα και τουμπαλιν.

Αλλα εδω μπαινουν και αλλες παραμετροι... Διοτι οσοι εκαναν τις 3 δοσεις πριν απο κανα χρονο θεωρουνται ασφαλεις για την κοινωνια και τον περιγυρο τους. Γιατι; Γιατι δεν εγραψαν στα μεζεα τους το Κουλι (αυτον ειχαμε τοτε τι να καμωμεν;), οποτε η πολιτεια τους επιβραβευει απαλλασσοντας τους απο τον κεφαλικο φορο, που μπαινει εξαρχης για την προστασια του κοινωνικου συνολου.

Εχεις δικιο, καλα να παθουν! :smt023
Δεν ξέρω τι κατάλαβες εσύ, ή τι θες να νομίζεις ότι κατάλαβες. Ξεκαθάρισα απόλυτα τη θέση μου απέναντι σε κάθε κομματική σκοπιμότητα και έβαλα μπροστά την υγεία και μόνον αυτή.
Ουδέποτε μίλησα άσχημα εδώ μέσα σε άνθρωπο ανεμβολίαστο, παρά μόνον τους παρότρυνα ευγενικά να εμβολιαστούν για να μην τραβήξουν ζόρια με βαρειές νοσήσεις.
Και όχι, ουδέποτε είπα ''καλά να πάθουν''. Μη βάζεις κουβέντες που δεν είπα στο στόμα μου αν έχεις την καλωσύνη.
Απλά θεωρώ φαιδρό να φωνάζουν κάποιοι για δήθεν κεφαλικό φόρο, απ'την στιγμή που έχουν επιλέξει συνειδητά να απέχουν απ'το θέμα των εμβολίων. Μάλλον θεωρούν πως έτσι επαναστατούν τρόπον τινά, απέναντι στο Κουλί ξέρω γω, ή στον οποιονδήποτε που τους χαλάει τον δικό τους τρόπο άμυνας στη χαζομάρα, με μια λογική κουβέντα. Ε, τι άλλο να πω. Ας κάνουν ό,τι νομίζουν. Ας τους φωτίσει ο Μανιτού.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33280
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Αντε γ@μισου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 12 Σεπ 2022, 09:49

OANNHSEA έγραψε:
10 Σεπ 2022, 15:23


Το πτυχίο ιατρικής σου, μπορούμε το δούμε; :c020:

.
μπα, δεν εχω. και για αυτο ακουω αυτους που εχουν.

εσυ, επισης δεν εχεις, αλλα ακους τους ψεκ.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Αντε γ@μισου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 12 Σεπ 2022, 09:53

vantono έγραψε:
11 Σεπ 2022, 18:15
Αν τα αρχίσαμε απο τώρα αυτά, που δεν εχουν ανοιξει ακομα τα σχολεια, το λοκντάουν ειναι όλο και πιο κοντά. Ετοιμαστείτε.
Ξέχασες να κλείσεις με "καλό χειμώνα", τυπε

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33280
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Αντε γ@μισου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 12 Σεπ 2022, 09:59

sys3x έγραψε:
10 Σεπ 2022, 15:42
Ναι, και το πιστοποιητικό εμβολιασμού (θεέ μου τι γελοιότητες ζήσαμε!) είναι κάτι σαν μεταπτυχιακό στην επιστημοσύνη.
απολυτηριο πρωτοετους φοιτησης ειναι, στην κοινη λογικη.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33280
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Αντε γ@μισου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 12 Σεπ 2022, 10:00

sys3x έγραψε:
10 Σεπ 2022, 15:46


Δεν είναι γιατρός γιατρός σαν τον σεβ, ψεκάθαρα, είναι κομματικός δάκτυλος του σρζ.
ειπα καπου γω οτι ειμαι γιατρος, και μου ξεφυγε;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών