Εισβολή αστυνομικών και βία μέσα σε πολυκατοικία, κυνηγώντας πολίτη που χειροκρότησε ειρωνικά

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ
Δημοσιεύσεις: 8253
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:44
Phorum.gr user: ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ

Re: Εισβολή αστυνομικών και βία μέσα σε πολυκατοικία, κυνηγώντας πολίτη που χειροκρότησε ειρωνικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ » 13 Μαρ 2021, 16:20

ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Μαρ 2021, 14:25
Περονιστής έγραψε:
13 Μαρ 2021, 14:18
Η επίδειξη υπερβάλλοντος ζήλου όταν αφορά σημαντικό ζήτημα δικαιολογείται.
Μία μπούκα έτσι περίπου για την πλάκα όμως δεν είναι σωστή κίνηση.
Ε και λοιπόν;

Από τη στιγμή που μπορεί να μπουκάρει το οποιοδήποτε παρτσακλό οπουδήποτε, γιατί να μην μπουκάρει και η αστυνομία;

Η φάση πότε αντιφά πότε νοικοκυρέος, εκτός από παρανοϊκή έχει καταντήσει και κουραστική.

.


Αυτό τό πόστ εκτιμήθηκε στα 3.000 €..... :smt038 .....απο τά κρυφά κονδύλια της Αστεινομίας.....

Είμαστε πολύ ευχαριστημένοι απο την δουλεία σας.....

Περάστε όπως είπαμε προηγουμένως την Τρίτη να πληρωθείται και για τις υπερωρίες καί τα έξτρας μπόνους σας.....

Νά φοράτε 2 μάσκες Ρέιμπαν καί την κουκούλα σας.....Το συνθηματικό γιά την είσοδο είναι ΡΟΥΦ ΓΚΑΡΝΤΕΝ..... :8)



.
Ταφόπλακα τού Μέλλοντος τών Παιδιών μας η Γραφειοκρατεία καί οί Συντάξεις άνω τών 400 € ....

Δουλειά δέν έχει ό Διάολος γαμάει τά Παιδιά του .... Έλληνική Λαική Σοφία

Δέν ξέρεις κάν τό Λόγο ..........γιά νά μάς Ύποτάξης .........Σαδιστάκο ...

Άβαταρ μέλους
gassim
Δημοσιεύσεις: 7839
Εγγραφή: 06 Απρ 2018, 00:59

Re: Εισβολή αστυνομικών και βία μέσα σε πολυκατοικία, κυνηγώντας πολίτη που χειροκρότησε ειρωνικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gassim » 13 Μαρ 2021, 16:29

sharp έγραψε:
13 Μαρ 2021, 13:09
gassim έγραψε:
13 Μαρ 2021, 03:00
sharp έγραψε:
13 Μαρ 2021, 02:53


Λες να έχει να κάνει με την αλλαγή Κυβέρνησης στις ΗΠΑ :wink
Για πες...
Από τότε που ανέλαβε ο Μπίντεν έχουμε επαναφορά του ψυχρού πολέμου σε ψηφιακό επίπεδο αυτή τη φορά (δεν ξέρω αν τα γράφουν και στην Ελλάδα αυτά), αν και έριξε και έναν παραδοσιακό βομβαρδισμό στην Συρία. :lol: Έτσι όπως πάει, ο Τραμπ θα πρέπει στο τέλος να πάρει Νόμπελ Ειρήνης :003:

Πιθανόν να μην του κάνει και ο Κούλης για κάποιον λόγο που ίσως τον μάθουμε εν καιρώ. Όσα γίνονται πάντως τυχαία δεν είναι, όπως δεν ήταν και το επεισόδιο με τον Γρηγορόπουλο.
Μωρέ ο Συριζας αυτού του είδους την αντιπολίτευση ξέρει, πλατείες, κινήματα του fb, κοπτοραπτική σε βιντεάκια, δολοφονίες χαρακτήρων κτλ. Κάνανε μια προσπάθεια να πλασαριστούν για σοσιαλδημοκράτες αλλά τελικά αυτό το σουβλατζίδικο αυτά τα σουβλάκια φτιάχνει. Δεν νομίζω οτι περιμένανε τον τζο μπάιντεν.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71949
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Εισβολή αστυνομικών και βία μέσα σε πολυκατοικία, κυνηγώντας πολίτη που χειροκρότησε ειρωνικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 13 Μαρ 2021, 17:00

ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
13 Μαρ 2021, 16:20
ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Μαρ 2021, 14:25
Περονιστής έγραψε:
13 Μαρ 2021, 14:18
Η επίδειξη υπερβάλλοντος ζήλου όταν αφορά σημαντικό ζήτημα δικαιολογείται.
Μία μπούκα έτσι περίπου για την πλάκα όμως δεν είναι σωστή κίνηση.
Ε και λοιπόν;

Από τη στιγμή που μπορεί να μπουκάρει το οποιοδήποτε παρτσακλό οπουδήποτε, γιατί να μην μπουκάρει και η αστυνομία;

Η φάση πότε αντιφά πότε νοικοκυρέος, εκτός από παρανοϊκή έχει καταντήσει και κουραστική.

.


Αυτό τό πόστ εκτιμήθηκε στα 3.000 €..... :smt038 .....απο τά κρυφά κονδύλια της Αστεινομίας.....

Είμαστε πολύ ευχαριστημένοι απο την δουλεία σας.....

Περάστε όπως είπαμε προηγουμένως την Τρίτη να πληρωθείται και για τις υπερωρίες καί τα έξτρας μπόνους σας.....

Νά φοράτε 2 μάσκες Ρέιμπαν καί την κουκούλα σας.....Το συνθηματικό γιά την είσοδο είναι ΡΟΥΦ ΓΚΑΡΝΤΕΝ..... :8)



.
Προτείνω χαλάρωση και βαθιές αναπνοές στους αντιφα ελληνοπρεπείς δερβίσηδες του διαδικτύου.

:lol:
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
sharp
Δημοσιεύσεις: 21901
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: Εισβολή αστυνομικών και βία μέσα σε πολυκατοικία, κυνηγώντας πολίτη που χειροκρότησε ειρωνικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 13 Μαρ 2021, 19:21

gassim έγραψε:
13 Μαρ 2021, 16:29
sharp έγραψε:
13 Μαρ 2021, 13:09
gassim έγραψε:
13 Μαρ 2021, 03:00


Για πες...
Από τότε που ανέλαβε ο Μπίντεν έχουμε επαναφορά του ψυχρού πολέμου σε ψηφιακό επίπεδο αυτή τη φορά (δεν ξέρω αν τα γράφουν και στην Ελλάδα αυτά), αν και έριξε και έναν παραδοσιακό βομβαρδισμό στην Συρία. :lol: Έτσι όπως πάει, ο Τραμπ θα πρέπει στο τέλος να πάρει Νόμπελ Ειρήνης :003:

Πιθανόν να μην του κάνει και ο Κούλης για κάποιον λόγο που ίσως τον μάθουμε εν καιρώ. Όσα γίνονται πάντως τυχαία δεν είναι, όπως δεν ήταν και το επεισόδιο με τον Γρηγορόπουλο.
Μωρέ ο Συριζας αυτού του είδους την αντιπολίτευση ξέρει, πλατείες, κινήματα του fb, κοπτοραπτική σε βιντεάκια, δολοφονίες χαρακτήρων κτλ. Κάνανε μια προσπάθεια να πλασαριστούν για σοσιαλδημοκράτες αλλά τελικά αυτό το σουβλατζίδικο αυτά τα σουβλάκια φτιάχνει. Δεν νομίζω οτι περιμένανε τον τζο μπάιντεν.
Το ένα δεν αποκλείει το άλλο, ίσα ίσα. Και πάντως έχει δείξει διάθεση να ανακατέψει τον παγκόσμιο χάρτη, σε αντίθεση με τον προκάτοχό του.
“Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times.”

Άβαταρ μέλους
sharp
Δημοσιεύσεις: 21901
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: Εισβολή αστυνομικών και βία μέσα σε πολυκατοικία, κυνηγώντας πολίτη που χειροκρότησε ειρωνικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 14 Μαρ 2021, 00:16

sys3x έγραψε:
13 Μαρ 2021, 13:32
sharp έγραψε:
13 Μαρ 2021, 13:09
gassim έγραψε:
13 Μαρ 2021, 03:00


Για πες...
Από τότε που ανέλαβε ο Μπίντεν έχουμε επαναφορά του ψυχρού πολέμου σε ψηφιακό επίπεδο αυτή τη φορά (δεν ξέρω αν τα γράφουν και στην Ελλάδα αυτά), αν και έριξε και έναν παραδοσιακό βομβαρδισμό στην Συρία. :lol: Έτσι όπως πάει, ο Τραμπ θα πρέπει στο τέλος να πάρει Νόμπελ Ειρήνης :003:

Πιθανόν να μην του κάνει και ο Κούλης για κάποιον λόγο που ίσως τον μάθουμε εν καιρώ. Όσα γίνονται πάντως τυχαία δεν είναι, όπως δεν ήταν και το επεισόδιο με τον Γρηγορόπουλο.
:p2:
Έχω παρόμοιες ανησυχίες κι αυτό είναι ιδιαίτερα ανησυχητικό για εμένα.
Δεν είμαι σίγουρος ότι κατάλαβα τι ακριβώς θέλεις να πεις, αλλά είμαι μαζί σου.
Να ξέρεις ότι οι φίλοι του Μπαχ είναι και φίλοι δικοί μου.
“Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times.”

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38322
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Εισβολή αστυνομικών και βία μέσα σε πολυκατοικία, κυνηγώντας πολίτη που χειροκρότησε ειρωνικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 14 Μαρ 2021, 11:31

sharp έγραψε:
14 Μαρ 2021, 00:16
sys3x έγραψε:
13 Μαρ 2021, 13:32
sharp έγραψε:
13 Μαρ 2021, 13:09


Από τότε που ανέλαβε ο Μπίντεν έχουμε επαναφορά του ψυχρού πολέμου σε ψηφιακό επίπεδο αυτή τη φορά (δεν ξέρω αν τα γράφουν και στην Ελλάδα αυτά), αν και έριξε και έναν παραδοσιακό βομβαρδισμό στην Συρία. :lol: Έτσι όπως πάει, ο Τραμπ θα πρέπει στο τέλος να πάρει Νόμπελ Ειρήνης :003:

Πιθανόν να μην του κάνει και ο Κούλης για κάποιον λόγο που ίσως τον μάθουμε εν καιρώ. Όσα γίνονται πάντως τυχαία δεν είναι, όπως δεν ήταν και το επεισόδιο με τον Γρηγορόπουλο.
:p2:
Έχω παρόμοιες ανησυχίες κι αυτό είναι ιδιαίτερα ανησυχητικό για εμένα.
Δεν είμαι σίγουρος ότι κατάλαβα τι ακριβώς θέλεις να πεις, αλλά είμαι μαζί σου.
Να ξέρεις ότι οι φίλοι του Μπαχ είναι και φίλοι δικοί μου.
Και σε αυτό συμφωνώ.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών