Τί θα μας πεις και τί θα μας σχολιάσεις;

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Ju-87
Δημοσιεύσεις: 4624
Εγγραφή: 19 Μάιος 2018, 14:16

Re: Τί θα μας πεις και τί θα μας σχολιάσεις;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ju-87 » 17 Ιουν 2019, 22:51

Nandros έγραψε:
17 Ιουν 2019, 22:08
Ju-87 έγραψε:
17 Ιουν 2019, 21:53
Nandros έγραψε:
17 Ιουν 2019, 18:24
Δεν μπορείς να ζήσεις αν δεν ταμπελιάσεις/ βάλεις σε κάποιο κουτάκι τον συνομιλητή σου;

Αποχή '90-'12. Πιο πρόσφατα ψήφισα Τζήμερο και στο παρελθόν κουκουέδες δημάρχους! Αυτά με κάνουν πασόκο;
Καταλαβα. Εκτος απο πρωην πασοκος εισαι και κρυφοκομμουνα. :e040:
Μη με αναγκάζεις; να ξαναβάλω το παλινδρομικό emoticon που αντέγραψα από σένα, που είσαι μέλος του bourdela.com.
.
Ωραιο site. Στο συνιστω ανεπιφυλαχτα. :wink
Δημοκράτης έγραψε:
31 Αύγ 2021, 14:42
Από εκεί και πέρα είναι φανερό ότι ψήφισα μαλακα
AlienWay έγραψε:
05 Οκτ 2021, 22:00
Η ΝΔ είναι βαθιά δεξιά.

Επαναλαμβάνω, η ΝΔ είναι βαθιά δεξιά.

Άβαταρ μέλους
oldjedi
Δημοσιεύσεις: 1929
Εγγραφή: 20 Αύγ 2018, 23:20
Phorum.gr user: oldjedi

Re: Τί θα μας πεις και τί θα μας σχολιάσεις;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από oldjedi » 17 Ιουν 2019, 23:29

blackpaint έγραψε:
17 Ιουν 2019, 13:58
oldjedi έγραψε:
17 Ιουν 2019, 13:53
blackpaint έγραψε:
17 Ιουν 2019, 13:12


κι ετσι να ναι, τωρα εσυ εισαι η γεννια που θα κατσει στον παγκο και θ ακουει αντι να μιλαει. Ειδικα εσυ με την συνταξαρα σου και τα προνομια σου που κανενας σημερινος δεν τολμα να ονειρευτει (μπονους η κλιματικη αλλαγη)


Σωστα ...
Δουλεψα 40 χρονια και δικαιουμαι να απολαυσω την συνταξαρα μου ... Φροντισε να κανεις το ιδιο ...
και ανεβοκατεβαζες κυβερνησεις με μονο σκοπο το ποσα επιδοματα και εξτραδακια θα σου δινανε, εφαγες οσο πιο πολλα μπορουσες απο το ταμειο και τωρα δινεις τον λογαριασμο στους επομενους.
Κι εχεις το θρασσος και μιλας.
:)

Το θρασος ειναι ολο δικο σου ...
Ετσι λειτουργουν ολα τα κρατη του κοσμου , με κυβερνησεις που αλλοτε πετυχαινουν και αλλοτε οχι ...
Και να ηθελα δεν μπορουσα να φαω τιποτα απο το ταμειο μου ... Το πληρωνα κανονικα απο τον μισθο μου...
Και φυσικα , εχω το δικαιωμα να μιλαω ...
Δεν ειμαι σαν και σενα , να περιμενω απο τους αλλους να μου δωσουν κατι ... Δουλεψα και κερδισα με τον ιδρωτα μου οτι μπορουσα...
Κοιτα τα δικα σου χαλια , και ασε εμενα ...

:wave:
Εξεστι , αριστεροις , ασχημονειν

Άβαταρ μέλους
Dante Alighieri
Δημοσιεύσεις: 848
Εγγραφή: 24 Απρ 2019, 00:13

Re: Τί θα μας πεις και τί θα μας σχολιάσεις;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dante Alighieri » 18 Ιουν 2019, 00:21

Ε καλα δεν ιδρωσες και πολυ. Ταμιας ησουνα.
Hec est vipera versa in viscera genitricis

Άβαταρ μέλους
Pedro
Δημοσιεύσεις: 3599
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 00:17
Phorum.gr user: Pedro
Τοποθεσία: Dachau

Re: Τί θα μας πεις και τί θα μας σχολιάσεις;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pedro » 18 Ιουν 2019, 02:29

Highlander έγραψε:
17 Ιουν 2019, 22:43
blackpaint έγραψε:
17 Ιουν 2019, 12:38
Η δικη σας γεννια μας εφερε εδω. Να εχετε την ελαχιστη αιδω να σωπαινετε.
blackpaint έγραψε:
17 Ιουν 2019, 13:12
κι ετσι να ναι, τωρα εσυ εισαι η γεννια που θα κατσει στον παγκο και θ ακουει αντι να μιλαει.
Αυτό είναι ηλικιακός ρατσισμός.

Ρατσισμος ειναι; Δηλαδη εμ τους μισους γερους που συζητουσα απο το 2010 εως το 2015 που εφυγα ,ελεγαν ως κολλημενα οντα πασοκ η νδ; Δεν ειναι ρατισμος αυτος για την γενια του 2000 που λυποθυμουσαν στα σχολεια κ αυτοι οι γεροντες εκει;

Ειλικρινα με θλιβει που καποτε δεν σκεφτηκαν τις επομενες γενιες,αλλα αφου επαθαν,δυστυχως δεν εμαθαν και εξακολουθουν το ιδιοτροπαρι. Στα παπαρια τους μας εγραφανκ εξακολουθουν.. συνεπως ειναι πραγματικοτητα και οχι ρατσισμος.


Α ρε γερο τζενται! Τι δεν θα εδινανα επινα ενα καφεδακι μαζι σου στα καστρα στην σαλονικα κ να σε κραζω.. :lol::lol::lol::lol::003::003::smt005::smt005::smt005:
Golden Age έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:42
NKVD_SMERSH έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:41


Εξωκοινοβουλευτικέ ακροδεξιέ στηρίζεις Μάρτυρες του Ιαχωβά;
Εγώ απλά αγωνίζομαι για τη δημοκρατία.

Άβαταρ μέλους
Pedro
Δημοσιεύσεις: 3599
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 00:17
Phorum.gr user: Pedro
Τοποθεσία: Dachau

Re: Τί θα μας πεις και τί θα μας σχολιάσεις;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pedro » 18 Ιουν 2019, 02:30

Dante Alighieri έγραψε:
18 Ιουν 2019, 00:21
Ε καλα δεν ιδρωσες και πολυ. Ταμιας ησουνα.
Πλακα πλακα τι δουλεία εκανε;
Golden Age έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:42
NKVD_SMERSH έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:41


Εξωκοινοβουλευτικέ ακροδεξιέ στηρίζεις Μάρτυρες του Ιαχωβά;
Εγώ απλά αγωνίζομαι για τη δημοκρατία.

Άβαταρ μέλους
Dante Alighieri
Δημοσιεύσεις: 848
Εγγραφή: 24 Απρ 2019, 00:13

Re: Τί θα μας πεις και τί θα μας σχολιάσεις;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dante Alighieri » 18 Ιουν 2019, 11:34

Pedro έγραψε:
18 Ιουν 2019, 02:30
Dante Alighieri έγραψε:
18 Ιουν 2019, 00:21
Ε καλα δεν ιδρωσες και πολυ. Ταμιας ησουνα.
Πλακα πλακα τι δουλεία εκανε;

Δεν τον ξερω. Απο τα λεγομενα του σχετικα με το ταμειο που ανεφερε υποθετω ηταν ταμιας. Για το υφος του και το τουπε ας μην κανουμε λογο. Δουλεψε και θεωρει οτι αυτο απο μονο του τον καθιστα σπουδαιο. Αφου αυτος μπορει να δουλεψει και αλλοι δεν μπορουν.
Hec est vipera versa in viscera genitricis

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Τί θα μας πεις και τί θα μας σχολιάσεις;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 18 Ιουν 2019, 16:08

Highlander έγραψε:
17 Ιουν 2019, 22:43
blackpaint έγραψε:
17 Ιουν 2019, 12:38
Η δικη σας γεννια μας εφερε εδω. Να εχετε την ελαχιστη αιδω να σωπαινετε.
blackpaint έγραψε:
17 Ιουν 2019, 13:12
κι ετσι να ναι, τωρα εσυ εισαι η γεννια που θα κατσει στον παγκο και θ ακουει αντι να μιλαει.
Αυτό είναι ηλικιακός ρατσισμός.
η λεξη που χρησιμοποιεις δεν σημαινει αυτο που νομιζεις πως σημαινει.

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Τί θα μας πεις και τί θα μας σχολιάσεις;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 18 Ιουν 2019, 16:16

oldjedi έγραψε:
17 Ιουν 2019, 23:29
blackpaint έγραψε:
17 Ιουν 2019, 13:58
oldjedi έγραψε:
17 Ιουν 2019, 13:53


Σωστα ...
Δουλεψα 40 χρονια και δικαιουμαι να απολαυσω την συνταξαρα μου ... Φροντισε να κανεις το ιδιο ...
και ανεβοκατεβαζες κυβερνησεις με μονο σκοπο το ποσα επιδοματα και εξτραδακια θα σου δινανε, εφαγες οσο πιο πολλα μπορουσες απο το ταμειο και τωρα δινεις τον λογαριασμο στους επομενους.
Κι εχεις το θρασσος και μιλας.
:)

Το θρασος ειναι ολο δικο σου ...
Ετσι λειτουργουν ολα τα κρατη του κοσμου , με κυβερνησεις που αλλοτε πετυχαινουν και αλλοτε οχι ...
Και να ηθελα δεν μπορουσα να φαω τιποτα απο το ταμειο μου ... Το πληρωνα κανονικα απο τον μισθο μου...
Και φυσικα , εχω το δικαιωμα να μιλαω ...
Δεν ειμαι σαν και σενα , να περιμενω απο τους αλλους να μου δωσουν κατι ... Δουλεψα και κερδισα με τον ιδρωτα μου οτι μπορουσα...
Κοιτα τα δικα σου χαλια , και ασε εμενα ...

:wave:
σιγα που εφτασαν οι εισφορες σου για να καλυψουν τη συνταξαρα σου: οι φορολογουμενοι πληρωνουν την διαφορα.


Και δεν αναφερομαι ειδικα σε σενα: αναφερομαι σε ενα κομματι της γεννιας σου, που σχεδιασαν και υλοποιησαν αυτο το μπουρδελο που χρεωθηκαμε, κι εχουν το θρασος να κουνανε το δαχτυλο και να προτεινουν "λυσεις" που μονο αυτους θα ωφελησουν και θα καταστρεψουν τους υπολοιπους.

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Τί θα μας πεις και τί θα μας σχολιάσεις;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 18 Ιουν 2019, 17:24

blackpaint έγραψε:
18 Ιουν 2019, 16:08
Highlander έγραψε:
17 Ιουν 2019, 22:43
blackpaint έγραψε:
17 Ιουν 2019, 12:38
Η δικη σας γεννια μας εφερε εδω. Να εχετε την ελαχιστη αιδω να σωπαινετε.
blackpaint έγραψε:
17 Ιουν 2019, 13:12
κι ετσι να ναι, τωρα εσυ εισαι η γεννια που θα κατσει στον παγκο και θ ακουει αντι να μιλαει.
Αυτό είναι ηλικιακός ρατσισμός.
η λεξη που χρησιμοποιεις δεν σημαινει αυτο που νομιζεις πως σημαινει.
Αν δεν είναι ηλικιακός ρατσισμός το να ρίχνεις όλα τα στραβά της χώρας στην τρίτη ηλικία και να κάνεις γενικεύσεις και να αναπαράγεις στερεότυπα, τότε τι είναι;

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Τί θα μας πεις και τί θα μας σχολιάσεις;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 18 Ιουν 2019, 17:29

Pedro έγραψε:
18 Ιουν 2019, 02:29
Highlander έγραψε:
17 Ιουν 2019, 22:43
blackpaint έγραψε:
17 Ιουν 2019, 12:38
Η δικη σας γεννια μας εφερε εδω. Να εχετε την ελαχιστη αιδω να σωπαινετε.
blackpaint έγραψε:
17 Ιουν 2019, 13:12
κι ετσι να ναι, τωρα εσυ εισαι η γεννια που θα κατσει στον παγκο και θ ακουει αντι να μιλαει.
Αυτό είναι ηλικιακός ρατσισμός.

Ρατσισμος ειναι; Δηλαδη εμ τους μισους γερους που συζητουσα απο το 2010 εως το 2015 που εφυγα ,ελεγαν ως κολλημενα οντα πασοκ η νδ; Δεν ειναι ρατισμος αυτος για την γενια του 2000 που λυποθυμουσαν στα σχολεια κ αυτοι οι γεροντες εκει;

Ειλικρινα με θλιβει που καποτε δεν σκεφτηκαν τις επομενες γενιες,αλλα αφου επαθαν,δυστυχως δεν εμαθαν και εξακολουθουν το ιδιοτροπαρι. Στα παπαρια τους μας εγραφανκ εξακολουθουν.. συνεπως ειναι πραγματικοτητα και οχι ρατσισμος.


Α ρε γερο τζενται! Τι δεν θα εδινανα επινα ενα καφεδακι μαζι σου στα καστρα στην σαλονικα κ να σε κραζω.. :lol::lol::lol::lol::003::003::smt005::smt005::smt005:
1) Το πόσους ηλικιωμένους έχεις συναντήσει εσύ προσωπικά και τους έχεις ρωτήσει για το τι ψηφίζουν δεν αποτελεί αντιπροσωπευτικό στατιστικό στοιχείο
2) Σύμφωνα με εσένα αυτό ισχύει για τους μισούς, αλλά κατά τ' άλλα κάνετε γενικεύσεις και όποιον ηλικιωμένο βλέπετε τον κατηγορείτε.
3) Η πολιτική επιλογή είναι σεβαστή, και δεν είναι καθόλου ωραίο να τα βάζουμε με τους ανθρώπους που δεν είναι τόσο εύκολο να υιοθετήσουν καινούργιες απόψεις επειδή είναι συνήθως εκ των πραγμάτων λιγότερο εύκαμπτοι και ευέλικτοι.
Οι γέροντες έχουν περάσει πολύ πιο δύσκολα παιδικά και νεανικά χρόνια από τη γενιά του 2000. Δεν υπάρχει καν σημείο σύγκρισης.

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Τί θα μας πεις και τί θα μας σχολιάσεις;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 18 Ιουν 2019, 17:36

Highlander έγραψε:
18 Ιουν 2019, 17:24
Αν δεν είναι ηλικιακός ρατσισμός το να ρίχνεις όλα τα στραβά της χώρας στην τρίτη ηλικία και να κάνεις γενικεύσεις και να αναπαράγεις στερεότυπα, τότε τι είναι;
να ξαναδιαβασεις τις παραθεσεις μου γιατι κατανοεις λαθος πραγματα. Η αναγνωριση ιστορικης ευθυνης δεν ειναι ρατσισμος, οπως δεν ειναι ρατσισμος να κατηγορεις τις οικονομικες ελιτ για τη γιγαντωση του κοινωνικου χασματος.

Υπαρχει ηλικιακος ρατσισμος σε βαρος της τριτης ηλικιας, αλλα διαλεξες εντελως λαθος παραδειγμα.

Και επι προσθετω, οι κατηγοριες μου εχουν να κανουν με πραγματα που εκαναν οσο ηταν νεοτεροι και μεσα στην παραγωγη, οχι μονο οσα κανουν τωρα στα γεραματα.

Άβαταρ μέλους
oldjedi
Δημοσιεύσεις: 1929
Εγγραφή: 20 Αύγ 2018, 23:20
Phorum.gr user: oldjedi

Re: Τί θα μας πεις και τί θα μας σχολιάσεις;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από oldjedi » 18 Ιουν 2019, 19:26

:)

Ο ΜαυροΜπογιας , ειναι ενα κλασσικο δειγμα της σημερινης νεολαιας ...
Ψαχνει και αυτος , με αγωνια να βρει τους υπαιτιους για ολα τα ασχημα που φοβαται πως θα αντιμετωπισει ...
Αλλα μεχρι που φτανει η ευθυνη των γηραιοτερων ;; Μπορουμε να υποθεσουμε πως σημερα πληρωνουμε τα λαθη του Ε.Βενιζελου ;; Γιατι οχι ;;
Αντι , ο συμπαθης ρατσιστης ΜαυροΜπογιας να περιγραψει τα λαθη που εκαναν οι προηγουμενοι απο αυτον και να βρει τροπους για να μην ξαναγινουν , αυτοϊκανοποιειται με το να ριχνει την "καταρα" στους παλιους ...Οι οποιοι σημερινοι παλιοι , οταν ηταν νεοι εριχναν με την σειρα τους το αναθεμα στους προηγουμενους ...

Θλιβερη κατασταση ...Δεν πειραζει ομως ... θα ερθει και η δικη του ωρα , να συγκεντρωσει το αναθεμα της νεολαιας του μελλοντος ...

:wave:
Εξεστι , αριστεροις , ασχημονειν

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Τί θα μας πεις και τί θα μας σχολιάσεις;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 18 Ιουν 2019, 19:36

blackpaint έγραψε:
18 Ιουν 2019, 17:36
Highlander έγραψε:
18 Ιουν 2019, 17:24
Αν δεν είναι ηλικιακός ρατσισμός το να ρίχνεις όλα τα στραβά της χώρας στην τρίτη ηλικία και να κάνεις γενικεύσεις και να αναπαράγεις στερεότυπα, τότε τι είναι;
να ξαναδιαβασεις τις παραθεσεις μου γιατι κατανοεις λαθος πραγματα. Η αναγνωριση ιστορικης ευθυνης δεν ειναι ρατσισμος, οπως δεν ειναι ρατσισμος να κατηγορεις τις οικονομικες ελιτ για τη γιγαντωση του κοινωνικου χασματος.

Υπαρχει ηλικιακος ρατσισμος σε βαρος της τριτης ηλικιας, αλλα διαλεξες εντελως λαθος παραδειγμα.

Και επι προσθετω, οι κατηγοριες μου εχουν να κανουν με πραγματα που εκαναν οσο ηταν νεοτεροι και μεσα στην παραγωγη, οχι μονο οσα κανουν τωρα στα γεραματα.
Εγώ πάντως βλέπω ότι πάντα στοχοποιείται η τρίτη ηλικία. Και το 2010 π.χ. δε θυμάμαι να έβριζε κανείς τους 40αρηδες και τους 50αρηδες, όλοι τους 70αρηδες και τους 80αρηδες έβριζαν.
Επίσης δε νομίζω ότι η δική μας γενιά είναι και ιδιαίτερα καλύτερη. Αυτοί που σχολιάζουν τους ηλικιωμένους συνήθως είναι πολύ χειρότεροι και ζουν και περισσότερο άνετα απ' ό,τι έζησαν αυτοί.

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Τί θα μας πεις και τί θα μας σχολιάσεις;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 18 Ιουν 2019, 20:16

Highlander έγραψε:
18 Ιουν 2019, 19:36
Εγώ πάντως βλέπω ότι πάντα στοχοποιείται η τρίτη ηλικία. Και το 2010 π.χ. δε θυμάμαι να έβριζε κανείς τους 40αρηδες και τους 50αρηδες, όλοι τους 70αρηδες και τους 80αρηδες έβριζαν.
Επίσης δε νομίζω ότι η δική μας γενιά είναι και ιδιαίτερα καλύτερη. Αυτοί που σχολιάζουν τους ηλικιωμένους συνήθως είναι πολύ χειρότεροι και ζουν και περισσότερο άνετα απ' ό,τι έζησαν αυτοί.
Αμα βρισουμε ομως την γενια του πολυτεχνειου - που ειναι η ιδια γενια -ολα καλα. Μολις μπει το ηλικιακο προσημο, τζιζ. Δε λεω, καλο ειναι που εχεις ευαισθητες αντιρατσιστικες κεραιες, και ειμαι ετοιμος να δεχτω κριτικη εαν εκπεμψω τοξικοτητα, αλλα εδω κανεις λαθος.

Άβαταρ μέλους
Pedro
Δημοσιεύσεις: 3599
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 00:17
Phorum.gr user: Pedro
Τοποθεσία: Dachau

Re: Τί θα μας πεις και τί θα μας σχολιάσεις;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pedro » 18 Ιουν 2019, 21:24

Highlander έγραψε:
18 Ιουν 2019, 17:29
Pedro έγραψε:
18 Ιουν 2019, 02:29
Highlander έγραψε:
17 Ιουν 2019, 22:43



Αυτό είναι ηλικιακός ρατσισμός.

Ρατσισμος ειναι; Δηλαδη εμ τους μισους γερους που συζητουσα απο το 2010 εως το 2015 που εφυγα ,ελεγαν ως κολλημενα οντα πασοκ η νδ; Δεν ειναι ρατισμος αυτος για την γενια του 2000 που λυποθυμουσαν στα σχολεια κ αυτοι οι γεροντες εκει;

Ειλικρινα με θλιβει που καποτε δεν σκεφτηκαν τις επομενες γενιες,αλλα αφου επαθαν,δυστυχως δεν εμαθαν και εξακολουθουν το ιδιοτροπαρι. Στα παπαρια τους μας εγραφανκ εξακολουθουν.. συνεπως ειναι πραγματικοτητα και οχι ρατσισμος.


Α ρε γερο τζενται! Τι δεν θα εδινανα επινα ενα καφεδακι μαζι σου στα καστρα στην σαλονικα κ να σε κραζω.. :lol::lol::lol::lol::003::003::smt005::smt005::smt005:
1) Το πόσους ηλικιωμένους έχεις συναντήσει εσύ προσωπικά και τους έχεις ρωτήσει για το τι ψηφίζουν δεν αποτελεί αντιπροσωπευτικό στατιστικό στοιχείο
2) Σύμφωνα με εσένα αυτό ισχύει για τους μισούς, αλλά κατά τ' άλλα κάνετε γενικεύσεις και όποιον ηλικιωμένο βλέπετε τον κατηγορείτε.
3) Η πολιτική επιλογή είναι σεβαστή, και δεν είναι καθόλου ωραίο να τα βάζουμε με τους ανθρώπους που δεν είναι τόσο εύκολο να υιοθετήσουν καινούργιες απόψεις επειδή είναι συνήθως εκ των πραγμάτων λιγότερο εύκαμπτοι και ευέλικτοι.
Οι γέροντες έχουν περάσει πολύ πιο δύσκολα παιδικά και νεανικά χρόνια από τη γενιά του 2000. Δεν υπάρχει καν σημείο σύγκρισης.

http://www.kathimerini.gr/805491/articl ... ton-syriza

https://www.ethnos.gr/politiki/41061_ex ... ioyhoi-vid
Golden Age έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:42
NKVD_SMERSH έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:41


Εξωκοινοβουλευτικέ ακροδεξιέ στηρίζεις Μάρτυρες του Ιαχωβά;
Εγώ απλά αγωνίζομαι για τη δημοκρατία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών