Επαναφορά της πατροπαράδοτης χρεοδουλείας

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Επαναφορά της πατροπαράδοτης χρεοδουλείας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 24 Μάιος 2023, 22:49

ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Μάιος 2023, 15:29
Beria έγραψε:
24 Μάιος 2023, 15:18
Αν θέλει η ΝΙΚΗ να επιστρέψουμε στα πατροπαράδοτα μπορεί να ζητήσει επαναφορά του τα ραβδισμού στα απλά αδικήματα και της δουλείας στα βαρύτερα
Εγώ είμαι περίεργη για το πόσο "πατροπαράδοτες" είναι οι κατοικίες, οι εργασίες και τα μέσα μεταφοράς των ψηφοφόρων της ΝΙΚΗΣ.

Και αν τελικώς η πρόταση είναι το να ζουν οι πιστοί όπως οι παραδοσιακοί αγιορείτες.

Γιατί μοντερνιά εδώ και παράδοση εκεί, δε λέει.
Πολλες φαρμακογλωσες λενε οτι το κομμα ΝΙΚΗ χρηματοδοτειται υπογειως απο την εκκλησια της Ελλαδας και οτι δημιουργηθηκε με σκοπο να
κοψει ψηφους απο τον μιστερ κεραλοιφες χαπακια τελοπον και επιστολες του Χριστουλη Κυριακο Βελοπουλο. :003:

Τεσπα οπως και αλλοτε εχω αναφερει στο παρελθον με σκωπτικο υφος το πολυ Κυριε ελεησον το βαριεται και ο Θεος η πιο γλυκια αμαρτια
ειναι το αχαλινωτο $ex μεταξυ δυο η και περισοτερων συναινουντων ενηλικων.

Ο πολυς ο κοσμος αλλωστε παει στην εκκλησια το πολυ για τον γαμο ενος συγγενικου η φιλικου προσωπου η για μια βαφτιση και χτυπα ξυλο για
καμια κηδεια.

Μονο οι παλαιομερολογιτες συμμετεχουν πιο πολυ στον εκκλησιασιασμο οι ιδιοι αυτοαποκαλουνται Γνησιοι Ορθοδοξοι Χριστιανοι
και εχουν καποιες επιμερους διαφορες με εμας τους υπολοιπους και γενικα μιλωντας ειναι τροπον τινα συντηριτικοι "χριστιανοταλιμπαν".


Ο πασιγνωστος χριστιανοταλιμπαν πατερας Κλεομενης ειναι δηλωμενος παλαιοημερολογιτης και αν θες μπορεις να δεις το διλεπτο
αυτο βιντεο να ειναι πυρ και μανια κατα του παπικου μασονικου Νεου Ημερολογιου. :smt005::smt005:


Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών