Διαγγελμα δημιουργιας νεου κασιδιαροκομματος

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Jolly Roger
Δημοσιεύσεις: 8524
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 00:21
Phorum.gr user: Jolly Roger

Re: Διαγγελμα δημιουργιας νεου κασιδιαροκομματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jolly Roger » 21 Μάιος 2020, 22:34

blackpaint έγραψε:
21 Μάιος 2020, 22:31
hades έγραψε:
21 Μάιος 2020, 22:16
panos291 έγραψε:
21 Μάιος 2020, 22:05



Εικόνα

:smt023 ευχαριστώ για την πρόταση
αυτο εχει αξια μονο ως αντικειμενο μελετης της ναζιστικης προπαγανδας, προεκλογικη μπροσουρα του κομματος ηταν. Δεν θα βρεις αξιοπιστα στοιχεια εκει.
προπαγάνδα πολλή, για όποιον θέλει, έχει εδώ:

https://research.calvin.edu/german-propaganda-archive/

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27244
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Διαγγελμα δημιουργιας νεου κασιδιαροκομματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 21 Μάιος 2020, 22:39

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
21 Μάιος 2020, 12:34
Εδω αφησε και γκριζους κροταφους για πιο ωριμο στυλ αλα ομπαμα, μιλαμε τα πραγματα εχουν σοβαρεψει, οχι αστεια. :lol:
Δεν είναι οι κρόταφοι ο λόγος που μοιάζει στον ομπάμα
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
adon99
Δημοσιεύσεις: 4594
Εγγραφή: 06 Μαρ 2020, 10:56

Re: Διαγγελμα δημιουργιας νεου κασιδιαροκομματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από adon99 » 21 Μάιος 2020, 22:44

Nαι ειχε καταρευση η οικονομια στο γ ραιχ
να φανε δεν ειχανε

το γραψε ο ριζοσπαστης

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: Διαγγελμα δημιουργιας νεου κασιδιαροκομματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 21 Μάιος 2020, 22:47

sys3x έγραψε:
21 Μάιος 2020, 21:00
21 σελίδες για τον Κας μπαμ μπαμ βλέπω, σταρχίδια σας τον γράφετε ε.
(:
Απλά γελάμε. Θυμάμαι εποχές που ο Μιχαλολιάκος ήταν γαμάτος και είχε έρθει να μείνει για πάντα, θυμόμαστε τι έγραφαν οι χρυσαυγιτες, θυμόμαστε τι έλεγαν οι ψηφοφόροι των χρυσαυγιτων, θυμόμαστε τι παπαριές έλεγαν τα στελέχη της ΧΑ για το εσωτερικό του κινήματος ( και την πίστη στον Αρχηγό) ( γιατί δεν ήταν κόμμα, ούτε επαγγελματίες πολιτευτές) ε και σήμερα γελάμε λίγο που τελείωσε η παρεούλα αφού έμειναν εκτός βουλής και βγήκε το κάθε νούμερο να φτιάξει δικό του κόμμα γιατί άκουσε από 20 δικά του άτομα εσένα θέλουμε για ηγέτη.

Οπότε το νήμα και 150 σελίδες να φτάσει στα αρχιδια μας τους γράφουμε. Απλά γελάμε με τον κάθε ουγκ ουγκ που ηγειται κόμματος.



Πάμε στα σοβαρά θέματα τώρα... Βλέπετε συνεργασία Κασιδιάρη Λαγού;
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: Διαγγελμα δημιουργιας νεου κασιδιαροκομματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 21 Μάιος 2020, 22:51

adon99 έγραψε:
21 Μάιος 2020, 22:44
Nαι ειχε καταρευση η οικονομια στο γ ραιχ
να φανε δεν ειχανε

το γραψε ο ριζοσπαστης
Έχεις δίκιο. Τι στηρίζουμε στις επόμενες εκλογές; ΧΑ
Κομμα Λαγου η κόμμα Κας; Δώσε μια συμβουλη
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14186
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: Διαγγελμα δημιουργιας νεου κασιδιαροκομματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 21 Μάιος 2020, 22:54

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
21 Μάιος 2020, 22:39
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
21 Μάιος 2020, 12:34
Εδω αφησε και γκριζους κροταφους για πιο ωριμο στυλ αλα ομπαμα, μιλαμε τα πραγματα εχουν σοβαρεψει, οχι αστεια. :lol:
Δεν είναι οι κρόταφοι ο λόγος που μοιάζει στον ομπάμα
:smt005:

Athos
Δημοσιεύσεις: 4044
Εγγραφή: 20 Μάιος 2018, 17:30
Phorum.gr user: Athos

Re: Διαγγελμα δημιουργιας νεου κασιδιαροκομματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athos » 21 Μάιος 2020, 22:58

Lord Brum έγραψε:
21 Μάιος 2020, 22:06
Ζαποτέκος έγραψε:
21 Μάιος 2020, 21:48
Ξέρει κανείς αν βρέθηκαν οι δολοφόνοι των Φουντούλη και Καπελώνη ; :smt017:smt017:smt017
Αυτοί οι δολοφόνοι είναι καλοί και δημοκράτες, αν σκότωναν συντ΄ροφους θα ήταν παρακρατικοί φασίστες
ε ποιός θα τους έβρισκε ; ο Τόσκας ;

τώρα είναι αρκετά δύσκολο γιατί έχει περάσει πολύς καιρός
θα το δουλεύετε σκληρά το εξηνταράκι σας

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38105
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Διαγγελμα δημιουργιας νεου κασιδιαροκομματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 21 Μάιος 2020, 23:00

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
21 Μάιος 2020, 22:39
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
21 Μάιος 2020, 12:34
Εδω αφησε και γκριζους κροταφους για πιο ωριμο στυλ αλα ομπαμα, μιλαμε τα πραγματα εχουν σοβαρεψει, οχι αστεια. :lol:
Δεν είναι οι κρόταφοι ο λόγος που μοιάζει στον ομπάμα
Ο γιομπάμα δεν μοιάζει τόσο πολύ με Εβραίο.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Athos
Δημοσιεύσεις: 4044
Εγγραφή: 20 Μάιος 2018, 17:30
Phorum.gr user: Athos

Re: Διαγγελμα δημιουργιας νεου κασιδιαροκομματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athos » 21 Μάιος 2020, 23:01

Gewponos90 έγραψε:
21 Μάιος 2020, 22:47
το νήμα και 150 σελίδες να φτάσει στα αρχιδια μας τους γράφουμε. Απλά γελάμε με τον κάθε ουγκ ουγκ που ηγειται κόμματος.
εσείς δήθεν γελάτε αλλά ο αρχηγός σας στου Βελόπουλου το κανάλι πήγε κι έδωσε συνέντευξη.

προετοιμάζει τον επόμενο σύμμαχο με τς υγείες σας
θα το δουλεύετε σκληρά το εξηνταράκι σας

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: Διαγγελμα δημιουργιας νεου κασιδιαροκομματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 21 Μάιος 2020, 23:05

Athos έγραψε:
21 Μάιος 2020, 23:01
Gewponos90 έγραψε:
21 Μάιος 2020, 22:47
το νήμα και 150 σελίδες να φτάσει στα αρχιδια μας τους γράφουμε. Απλά γελάμε με τον κάθε ουγκ ουγκ που ηγειται κόμματος.
εσείς δήθεν γελάτε αλλά ο αρχηγός σας στου Βελόπουλου το κανάλι πήγε κι έδωσε συνέντευξη.

προετοιμάζει τον επόμενο σύμμαχο με τς υγείες σας
Έδωσε ο δικός μου αρχηγος συνέντευξη στο κανάλι του Βελόπουλου ( λες και έχω αρχηγό και έχει δικό του κανάλι ο Βελόπουλος). Τι πίνεις και δεν μας δίνεις; Σε τι αναφέρεσαι ακριβώς;
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Διαγγελμα δημιουργιας νεου κασιδιαροκομματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 21 Μάιος 2020, 23:19

adon99 έγραψε:
21 Μάιος 2020, 22:44
Nαι ειχε καταρευση η οικονομια στο γ ραιχ
να φανε δεν ειχανε

το γραψε ο ριζοσπαστης
Μια χαρα τρωγανε, μεχρι λιγο πριν το τελος του πολεμου. Για να καταλαβεις ποσο στην κοσμαρα τους ηταν, οι αμερικανοι βρηκαν το 45 μια υπηρεσια που σχεδιαζε διοροφα τραινα πολυτελειας, με 300 μηχανικους, επειδη ηταν καπριτσιο του Χιτλερ, ενω η χωρα ειχε καταστραφει και οι σοβιετικοι ειχαν μπει στο Βερολινο.

Μετα βεβαια οι Γερμανιδες καθονταν στους Αμερικανους για καμια κονσερβα :c040:

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38105
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Διαγγελμα δημιουργιας νεου κασιδιαροκομματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 21 Μάιος 2020, 23:20

Gewponos90 έγραψε:
21 Μάιος 2020, 22:47
sys3x έγραψε:
21 Μάιος 2020, 21:00
21 σελίδες για τον Κας μπαμ μπαμ βλέπω, σταρχίδια σας τον γράφετε ε.
(:
Απλά γελάμε. Θυμάμαι εποχές που ο Μιχαλολιάκος ήταν γαμάτος και είχε έρθει να μείνει για πάντα, θυμόμαστε τι έγραφαν οι χρυσαυγιτες, θυμόμαστε τι έλεγαν οι ψηφοφόροι των χρυσαυγιτων, θυμόμαστε τι παπαριές έλεγαν τα στελέχη της ΧΑ για το εσωτερικό του κινήματος ( και την πίστη στον Αρχηγό) ( γιατί δεν ήταν κόμμα, ούτε επαγγελματίες πολιτευτές) ε και σήμερα γελάμε λίγο που τελείωσε η παρεούλα αφού έμειναν εκτός βουλής και βγήκε το κάθε νούμερο να φτιάξει δικό του κόμμα γιατί άκουσε από 20 δικά του άτομα εσένα θέλουμε για ηγέτη.

Οπότε το νήμα και 150 σελίδες να φτάσει στα αρχιδια μας τους γράφουμε. Απλά γελάμε με τον κάθε ουγκ ουγκ που ηγειται κόμματος.



Πάμε στα σοβαρά θέματα τώρα... Βλέπετε συνεργασία Κασιδιάρη Λαγού;
Ναι, έχετε πεθάνει στο γέλιο, το βλέπω.
:lol:

Τέσπα, εσύ παίζει και να την είχες σε μεγαλύτερη εκτίμηση1 από εμένα την ΧΑ, εγώ απλά γνώριζα από τότες πως στην Ελλάδα ΔΕΝ έχουμε 10% νεοναζί, φιλοναζί, *ναζί και ούτε ξαφνικά αποκτήσαμε ούτε τώρα ξαφνικά τους πήραν οι ξωγήνjιοι. Αυτά στα λέω γιατί νομίζω ότι ήρθε ο καιρός να γνωριστούμε λίγο καλύτερα, και με τα υπόλοιπα παιδιά στην παρέα :D
1Στο λέω γιατί και λίγα λες :D

Όσον αφορά τα σοβαρά που λες και στην προσπάθεια να σου δώσω να καταλάβεις τι θέλω να πω (πραγματικά δυσκολεύομαι να εκφραστώ - με τα λόγια στην περίπτωση μας και γενικότερα με τον *λόγο, δε μπορώ να κρατηθώ χωρίς να βρίζω όπως ο πατ πχ με τόσο σοβαρά θέματα :D ) όση ζημιά κάνουν οι ΧΑ άλλη τόση (μεγαλύτερη οκ) κάνουν τα ΚΚΕ στο "κίνημα" ανά πάσα στιγμή στην Ελλάδα, ο Κας είναι νέος άνθρωπος, δεν έχω ιδέα τι θα κάνει και με ποιον θα συνεργαστεί, θυμάμαι όμως πριν καμμιά οχταετία τον Υπερκουλτουριάρης και την αφεντομουτσουνάρα μου να προβλέπουμε, σχεδόν δημιουργούμε (σύμφωνα με την σύγχρονη φυσική) θα έλεγα αυτό το συγκεκριμένο σνάπσον της πραγματικότητος.
Όλα θα πάνε καλά.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: Διαγγελμα δημιουργιας νεου κασιδιαροκομματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 21 Μάιος 2020, 23:53

sys3x έγραψε:
21 Μάιος 2020, 23:20
Gewponos90 έγραψε:
21 Μάιος 2020, 22:47
sys3x έγραψε:
21 Μάιος 2020, 21:00
21 σελίδες για τον Κας μπαμ μπαμ βλέπω, σταρχίδια σας τον γράφετε ε.
(:
Απλά γελάμε. Θυμάμαι εποχές που ο Μιχαλολιάκος ήταν γαμάτος και είχε έρθει να μείνει για πάντα, θυμόμαστε τι έγραφαν οι χρυσαυγιτες, θυμόμαστε τι έλεγαν οι ψηφοφόροι των χρυσαυγιτων, θυμόμαστε τι παπαριές έλεγαν τα στελέχη της ΧΑ για το εσωτερικό του κινήματος ( και την πίστη στον Αρχηγό) ( γιατί δεν ήταν κόμμα, ούτε επαγγελματίες πολιτευτές) ε και σήμερα γελάμε λίγο που τελείωσε η παρεούλα αφού έμειναν εκτός βουλής και βγήκε το κάθε νούμερο να φτιάξει δικό του κόμμα γιατί άκουσε από 20 δικά του άτομα εσένα θέλουμε για ηγέτη.

Οπότε το νήμα και 150 σελίδες να φτάσει στα αρχιδια μας τους γράφουμε. Απλά γελάμε με τον κάθε ουγκ ουγκ που ηγειται κόμματος.



Πάμε στα σοβαρά θέματα τώρα... Βλέπετε συνεργασία Κασιδιάρη Λαγού;
Ναι, έχετε πεθάνει στο γέλιο, το βλέπω.
:lol:

Τέσπα, εσύ παίζει και να την είχες σε μεγαλύτερη εκτίμηση1 από εμένα την ΧΑ, εγώ απλά γνώριζα από τότες πως στην Ελλάδα ΔΕΝ έχουμε 10% νεοναζί, φιλοναζί, *ναζί και ούτε ξαφνικά αποκτήσαμε ούτε τώρα ξαφνικά τους πήραν οι ξωγήνjιοι. Αυτά στα λέω γιατί νομίζω ότι ήρθε ο καιρός να γνωριστούμε λίγο καλύτερα, και με τα υπόλοιπα παιδιά στην παρέα :D
1Στο λέω γιατί και λίγα λες :D

Όσον αφορά τα σοβαρά που λες και στην προσπάθεια να σου δώσω να καταλάβεις τι θέλω να πω (πραγματικά δυσκολεύομαι να εκφραστώ - με τα λόγια στην περίπτωση μας και γενικότερα με τον *λόγο, δε μπορώ να κρατηθώ χωρίς να βρίζω όπως ο πατ πχ με τόσο σοβαρά θέματα :D ) όση ζημιά κάνουν οι ΧΑ άλλη τόση (μεγαλύτερη οκ) κάνουν τα ΚΚΕ στο "κίνημα" ανά πάσα στιγμή στην Ελλάδα, ο Κας είναι νέος άνθρωπος, δεν έχω ιδέα τι θα κάνει και με ποιον θα συνεργαστεί, θυμάμαι όμως πριν καμμιά οχταετία τον Υπερκουλτουριάρης και την αφεντομουτσουνάρα μου να προβλέπουμε, σχεδόν δημιουργούμε (σύμφωνα με την σύγχρονη φυσική) θα έλεγα αυτό το συγκεκριμένο σνάπσον της πραγματικότητος.
Όλα θα πάνε καλά.
Το ότι δεν είχαμε τοσους νέοναζι το είπα και εγώ στην αρχή του νήματος. Εξήγησα ποια λούμπεν στοιχεία ( από το περιβάλλον μου κιόλας) ψήφισαν τοτε και οι χρυσαυγιτες πανηγύριζαν και έλεγαν ερχόμαστε και η γη θα τρεμει. Όπως και να έχει οι χρυσαυγιτες του παλιού τον ηπιαν οπότε ναι γελάμε. Εδώ λες στον άλλον ότι πλέον δεν χρειαζεται το κόμμα να κρύβει την ταυτότητα του όπως έκανε και η μόνη απάντηση ειναι << ναι αλλά ο Γεωργιάδης??>>

Στα αρχιδια μας και για τον Γεωργιάδη και για τον οποιοδήποτε. Καποιοι κοροϊδεύαμε Μιχαλολιακο, Παππα, Κασιδιάρη,Λαγό, Μπουκουρα, πρώην γκόμενο Ουρανιας, Μπαρμπαρουση Καραϊσκάκη του Αγρινίου που μόνο θάνατος θα τους κερδισει κτλ κτλ. Κάποιοι άλλοι μιλαγανε για ιδεολόγους αγωνιστές. Μαντεψε ποιος έχει το δικαίωμα να γελάει σήμερα... Σοβαρά θα ξαναασχοληθουμε όταν κάποιος από όλους αυτούς τους κομματαρχες καταφέρει και να συσπειρώσει τους υπολοιπους για να μαζέψουν όλοι μαζί τα 0,4 % τους για να μπουν στη Βουλή και να μαζέψει και τα λούμπεν στοιχεία που προανέφερα. Μέχρι τοτε ναι, θα γελάμε και είναι και δικαίωμα μας . Καλη τυχη στον συνάδελφο κασιδιαρη και περιμένουμε με αγωνία τι άλλον άσσο κρύβει στο μανίκι του. Μέχρι τώρα έχουμε ακούσει ότι η Χρυσή Αυγή ηρθε για να μείνει (δεν έμεινε) ότι η Χρυσή Αυγή στις δημοτικές έχει σιγουρακι έναν από τους 2 μεγάλους δήμους ( ούτε δεύτερο γύρο δεν πέρασε σε οποιονδήποτε δήμο, όχι στους μεγάλους) ότι ο Αρχηγός ξέρει τι κάνει καί αυτός είναι πιστός στρατιώτης(...).

Οπότε ναι, σορυ φίλε, γελάμε λίγο. Σου είπα δες το σαν τρολονημα. Τα νέα παιδιά κτλ εγώ τα βλέπω βερεσε. Δεν ήμουν ποτέ αυτής της λογικής. Νέο παιδί είναι ο Τσίπρας και ο Μητσοτακης
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11623
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Διαγγελμα δημιουργιας νεου κασιδιαροκομματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 22 Μάιος 2020, 00:11

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
21 Μάιος 2020, 22:39
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
21 Μάιος 2020, 12:34
Εδω αφησε και γκριζους κροταφους για πιο ωριμο στυλ αλα ομπαμα, μιλαμε τα πραγματα εχουν σοβαρεψει, οχι αστεια. :lol:
Δεν είναι οι κρόταφοι ο λόγος που μοιάζει στον ομπάμα
είναι που είναι το ίδιο...Δημοκρατικός! :vp14:
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Δημοσιεύσεις: 3684
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:06
Phorum.gr user: Λευκός Λύκος
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Μακεδονία

Re: Διαγγελμα δημιουργιας νεου κασιδιαροκομματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λευκός Λύκος » 22 Μάιος 2020, 00:30

Ο Κας άργησε τουλάχιστον 5-6 χρόνια γι αυτήν την κίνηση. Αν το έκανε νωρίτερα όπως τον σιγονταριζαν καποιοι θα ήταν διαφορετική η κατασταση.
Λόγω προσωπικων θεμάτων μαζί του δεν τον στηρίζω.Βέβαι περιμένω να δω τι θα κάνει.Ούτε φυσικα και την χα που έχει τελειώσει για εμένα το 2012 στην ουσία.
Επίσης όλοι την έχουν δει αρχηγοί και κάνουν κομμα.αυτός ο λεγόμενος πατριωτικός χώρος δεν θα σηκωσει ποτέ κεφάλι ξανά.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Λευκός Λύκος την 22 Μάιος 2020, 00:36, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών