Έκτακτο! Υπογράφουμε για τον Ιησού μας. Κυριάκος Βελόπουλος. Όχι στη βλασφημία.

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
axilmar
Δημοσιεύσεις: 8460
Εγγραφή: 08 Απρ 2019, 11:48
Phorum.gr user: axilmar

Re: Έκτακτο!Υπογράφουμε για τον Ιησού μας.Κυριάκος Βελόπουλος.Όχι στη βλασφημία.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από axilmar » 07 Ιαν 2020, 10:16

oldjedi έγραψε:
31 Δεκ 2019, 00:48
axilmar έγραψε:
30 Δεκ 2019, 11:22
oldjedi έγραψε:
26 Δεκ 2019, 19:12


Αποψη σου , σεβαστη μεν , αλλα μου ειναι αδιαφορη ...
Στην ζωη μου ακουσα τον Καραμανλη (θειο) τον Γεωργιο Παπανδρεου , τον λεγομενο και παπατζη, τον Παπαδοπουλο, τον Ανδρεα Θαθανδρεου τον επονομαζομενο και σιδερενιο , τον απαραδεκτο Κωστα Μητσοτακη , τον Σιμητη τον επονομαζομενο και αρχιερεα της διαφθορας , τον Καραμανλη ( ανιψιο ), τον Καρατζαφερη , τον Γιωργακη Παπανδρεου τον επονομαζομενο και "παιντι", τον Σαμαρα, τον απατεωνα Τσιπρα και τωρα ακουω τον Κουλη ...

Αλλα ΠΕΡΑ απο τα ακουσματα εβλεπα τα αποτελεσματα των πραξεων τους ...

Και τους συχαθηκα ολους ...ολο λογια και απο πραξεις τιποτα ...

Ο Βελοπουλος , με τα οσα αρνητικα του αξιζει οσο ολοι μαζι οι προηγουμενοι...

Αποψη μου ε ;; Δικαιουμαι να την εχω και την εχω ...
Το οτι εισαι 100% λαθος και οτι ο Βελοπουλος ειναι ενας γελοιος που πουλαει επιστολες του Ιησου και αλοιφες δεν σε απασχολει; και οτι οι αποψεις του ειναι για τα μπαζα;

Τι ακριβως δλδ εκτιμας απο αυτον;

Και τι σχεση εχουν ολοι οι υπολοιποι; ναι, και αυτοι μαλακες ητανε, αλλα αυτο δεν κανει την μαλακια του Βελοπουλου λιγοτερη.
:)

Αντε παλι ... θα το πω για χιλιοστη φορα ...
ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΑΣΧΟΛΙΑ ΤΟΥ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ...

Επι των πολιτικων του προτασεων εχεις να φερεις αντιρρησεις ;; να το συζητησουμε ...

Αλλα απο οτι βλεπω εχεις καταληξει στο συμπερασμα πως ΟΛΟΙ οι προηγουμενοι , ηταν μαλακες ... Τελικα , σε ποιον να βασιστουμε για να εχουμε κατι να ελπιζουμε ;; Η προταση σου ;;

:wave:
Φυσικά και ενδιαφέρει η επαγγελματική ασχολία ενός πολιτικού. Διότι εάν είναι λαμόγιο στο επάγγελμα του, θα είναι λαμόγιο γενικώς, και στην πολιτική.

Το ότι όλοι είναι μαλακές δεν σημαίνει ότι πρέπει να ψηφίζουμε εναν ακόμα μαλακα, ειδικά όταν αυτός είναι ακόμα πιο μαλακας.

Επίσης υπάρχει και η επιλογή 'κανενας', μόνο έτσι θα συμμορφωθούνε οι πολιτικοι.

(Το πρόβλημα.βεβαια με τους πολιτικούς είναι ο λαός ο ίδιος που τους βγάζει. Όπως και στην περίπτωση σου, η κριτική σκέψη πάει περίπατο, υπερισχύει το συναισθημα).

Άβαταρ μέλους
περαστικος
Δημοσιεύσεις: 1528
Εγγραφή: 22 Δεκ 2019, 18:29

Re: Έκτακτο! Υπογράφουμε για τον Ιησού μας. Κυριάκος Βελόπουλος. Όχι στη βλασφημία.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστικος » 07 Ιαν 2020, 11:41

oldjedi έγραψε:
26 Δεκ 2019, 19:00
:)

Μολις μου παρουσιασεις χειροπιαστες αποδειξεις οτι δεν υπαρχει Θεος , θα παραδεχτω το λαθος μου ...

:wave:
oldjedi, να σε ρωτησω κατι. Ο Θεος ειναι παντοδυναμος; :giggle:
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Οκτ 2020, 22:16
Το μόνο τραγούδι που αξίζει να ακουστεί για να τιμήσει το 21, θα είναι τα ουρλιαχτά των Τούρκων όταν θα πέφτουν στο κεφάλι τους τα πυρηνικά στις μεγαλύτερες τους πόλεις.

Άβαταρ μέλους
oldjedi
Δημοσιεύσεις: 1929
Εγγραφή: 20 Αύγ 2018, 23:20
Phorum.gr user: oldjedi

Re: Έκτακτο!Υπογράφουμε για τον Ιησού μας.Κυριάκος Βελόπουλος.Όχι στη βλασφημία.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από oldjedi » 11 Ιαν 2020, 23:56

axilmar έγραψε:
07 Ιαν 2020, 10:16
oldjedi έγραψε:
31 Δεκ 2019, 00:48
axilmar έγραψε:
30 Δεκ 2019, 11:22


Το οτι εισαι 100% λαθος και οτι ο Βελοπουλος ειναι ενας γελοιος που πουλαει επιστολες του Ιησου και αλοιφες δεν σε απασχολει; και οτι οι αποψεις του ειναι για τα μπαζα;

Τι ακριβως δλδ εκτιμας απο αυτον;

Και τι σχεση εχουν ολοι οι υπολοιποι; ναι, και αυτοι μαλακες ητανε, αλλα αυτο δεν κανει την μαλακια του Βελοπουλου λιγοτερη.


Αντε παλι ... θα το πω για χιλιοστη φορα ...
ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΑΣΧΟΛΙΑ ΤΟΥ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ...

Επι των πολιτικων του προτασεων εχεις να φερεις αντιρρησεις ;; να το συζητησουμε ...

Αλλα απο οτι βλεπω εχεις καταληξει στο συμπερασμα πως ΟΛΟΙ οι προηγουμενοι , ηταν μαλακες ... Τελικα , σε ποιον να βασιστουμε για να εχουμε κατι να ελπιζουμε ;; Η προταση σου ;;
Φυσικά και ενδιαφέρει η επαγγελματική ασχολία ενός πολιτικού. Διότι εάν είναι λαμόγιο στο επάγγελμα του, θα είναι λαμόγιο γενικώς, και στην πολιτική.

Το ότι όλοι είναι μαλακές δεν σημαίνει ότι πρέπει να ψηφίζουμε εναν ακόμα μαλακα, ειδικά όταν αυτός είναι ακόμα πιο μαλακας.

Επίσης υπάρχει και η επιλογή 'κανενας', μόνο έτσι θα συμμορφωθούνε οι πολιτικοι.

(Το πρόβλημα.βεβαια με τους πολιτικούς είναι ο λαός ο ίδιος που τους βγάζει. Όπως και στην περίπτωση σου, η κριτική σκέψη πάει περίπατο, υπερισχύει το συναισθημα).
:)

ΟΛΟΙ οι πολιτικοι ειναι λαμογια ... Ειδες κανενα πολιτικο φτωχο ;;
Η πολιτικη εχει καταντησει επαγγελμα απο το οποιο κερδιζουν χρηματα οι ασχολουμενοι με αυτην ...
Ο Βελοπουλος δεν εχει αναγκη την πολιτικη για να κερδισει χρηματα ... εχει τις επιχειρησεις του ... ΑΡΑ δεν ειναι και τοσο λαμογιο οπως θελεις να τον παρουσιασεις ... Το ποιος δε ειναι μαλακας και ποσο ειναι θεμα προσωπικης αποψης ...

Οσο για την επιλογη να μην ψηφιζουμε κανενα , ειναι η χαρακτηριστικη επιλογη του "κανω τον μαλακα"...

Προτεινεις και εσυ , λοιπον , να αλλαξουμε λαο , αφου λειπει η κριτικη σκεψη ...Αλλα αντι αλλων , σε λογια να βρισκομαστε ...

Ο Βελοπουλος ειναι η μονη ρεαλιστικη λυση ... Εσυ κρατα τις ουτοπιες σου και ψηφισε Ζαιους , Φωφη , Κουτσουμπα , Μιχαλολιακο , Κουλη ...Δικαιωμα σου ...

:wave:
Εξεστι , αριστεροις , ασχημονειν

Άβαταρ μέλους
oldjedi
Δημοσιεύσεις: 1929
Εγγραφή: 20 Αύγ 2018, 23:20
Phorum.gr user: oldjedi

Re: Έκτακτο! Υπογράφουμε για τον Ιησού μας. Κυριάκος Βελόπουλος. Όχι στη βλασφημία.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από oldjedi » 11 Ιαν 2020, 23:59

περαστικος έγραψε:
07 Ιαν 2020, 11:41
oldjedi έγραψε:
26 Δεκ 2019, 19:00


Μολις μου παρουσιασεις χειροπιαστες αποδειξεις οτι δεν υπαρχει Θεος , θα παραδεχτω το λαθος μου ...
oldjedi, να σε ρωτησω κατι. Ο Θεος ειναι παντοδυναμος; :giggle:
:)

Δεν ξερω ...Κανω διαφορες υποθεσεις , αλλα μπορει ολες να ειναι λαθος ...
Εσυ ξερεις ;; Απεδειξε το...

:wave:
Εξεστι , αριστεροις , ασχημονειν


axilmar
Δημοσιεύσεις: 8460
Εγγραφή: 08 Απρ 2019, 11:48
Phorum.gr user: axilmar

Re: Έκτακτο!Υπογράφουμε για τον Ιησού μας.Κυριάκος Βελόπουλος.Όχι στη βλασφημία.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από axilmar » 13 Ιαν 2020, 12:05

oldjedi έγραψε:
11 Ιαν 2020, 23:56
axilmar έγραψε:
07 Ιαν 2020, 10:16
oldjedi έγραψε:
31 Δεκ 2019, 00:48



Αντε παλι ... θα το πω για χιλιοστη φορα ...
ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΑΣΧΟΛΙΑ ΤΟΥ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ...

Επι των πολιτικων του προτασεων εχεις να φερεις αντιρρησεις ;; να το συζητησουμε ...

Αλλα απο οτι βλεπω εχεις καταληξει στο συμπερασμα πως ΟΛΟΙ οι προηγουμενοι , ηταν μαλακες ... Τελικα , σε ποιον να βασιστουμε για να εχουμε κατι να ελπιζουμε ;; Η προταση σου ;;
Φυσικά και ενδιαφέρει η επαγγελματική ασχολία ενός πολιτικού. Διότι εάν είναι λαμόγιο στο επάγγελμα του, θα είναι λαμόγιο γενικώς, και στην πολιτική.

Το ότι όλοι είναι μαλακές δεν σημαίνει ότι πρέπει να ψηφίζουμε εναν ακόμα μαλακα, ειδικά όταν αυτός είναι ακόμα πιο μαλακας.

Επίσης υπάρχει και η επιλογή 'κανενας', μόνο έτσι θα συμμορφωθούνε οι πολιτικοι.

(Το πρόβλημα.βεβαια με τους πολιτικούς είναι ο λαός ο ίδιος που τους βγάζει. Όπως και στην περίπτωση σου, η κριτική σκέψη πάει περίπατο, υπερισχύει το συναισθημα).
:)

ΟΛΟΙ οι πολιτικοι ειναι λαμογια ... Ειδες κανενα πολιτικο φτωχο ;;
Η πολιτικη εχει καταντησει επαγγελμα απο το οποιο κερδιζουν χρηματα οι ασχολουμενοι με αυτην ...
Ο Βελοπουλος δεν εχει αναγκη την πολιτικη για να κερδισει χρηματα ... εχει τις επιχειρησεις του ... ΑΡΑ δεν ειναι και τοσο λαμογιο οπως θελεις να τον παρουσιασεις ... Το ποιος δε ειναι μαλακας και ποσο ειναι θεμα προσωπικης αποψης ...

Οσο για την επιλογη να μην ψηφιζουμε κανενα , ειναι η χαρακτηριστικη επιλογη του "κανω τον μαλακα"...

Προτεινεις και εσυ , λοιπον , να αλλαξουμε λαο , αφου λειπει η κριτικη σκεψη ...Αλλα αντι αλλων , σε λογια να βρισκομαστε ...

Ο Βελοπουλος ειναι η μονη ρεαλιστικη λυση ... Εσυ κρατα τις ουτοπιες σου και ψηφισε Ζαιους , Φωφη , Κουτσουμπα , Μιχαλολιακο , Κουλη ...Δικαιωμα σου ...

:wave:
Συνελθε ρε συ που μου λες οτι ενας που προσπαθει να πουλησει επιστολες του Ιησου δεν ειναι λαμογιο.

Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Δημοσιεύσεις: 3684
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:06
Phorum.gr user: Λευκός Λύκος
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Μακεδονία

Re: Έκτακτο!Υπογράφουμε για τον Ιησού μας.Κυριάκος Βελόπουλος.Όχι στη βλασφημία.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λευκός Λύκος » 13 Ιαν 2020, 22:32

axilmar έγραψε:
13 Ιαν 2020, 12:05
oldjedi έγραψε:
11 Ιαν 2020, 23:56
axilmar έγραψε:
07 Ιαν 2020, 10:16


Φυσικά και ενδιαφέρει η επαγγελματική ασχολία ενός πολιτικού. Διότι εάν είναι λαμόγιο στο επάγγελμα του, θα είναι λαμόγιο γενικώς, και στην πολιτική.

Το ότι όλοι είναι μαλακές δεν σημαίνει ότι πρέπει να ψηφίζουμε εναν ακόμα μαλακα, ειδικά όταν αυτός είναι ακόμα πιο μαλακας.

Επίσης υπάρχει και η επιλογή 'κανενας', μόνο έτσι θα συμμορφωθούνε οι πολιτικοι.

(Το πρόβλημα.βεβαια με τους πολιτικούς είναι ο λαός ο ίδιος που τους βγάζει. Όπως και στην περίπτωση σου, η κριτική σκέψη πάει περίπατο, υπερισχύει το συναισθημα).
:)

ΟΛΟΙ οι πολιτικοι ειναι λαμογια ... Ειδες κανενα πολιτικο φτωχο ;;
Η πολιτικη εχει καταντησει επαγγελμα απο το οποιο κερδιζουν χρηματα οι ασχολουμενοι με αυτην ...
Ο Βελοπουλος δεν εχει αναγκη την πολιτικη για να κερδισει χρηματα ... εχει τις επιχειρησεις του ... ΑΡΑ δεν ειναι και τοσο λαμογιο οπως θελεις να τον παρουσιασεις ... Το ποιος δε ειναι μαλακας και ποσο ειναι θεμα προσωπικης αποψης ...

Οσο για την επιλογη να μην ψηφιζουμε κανενα , ειναι η χαρακτηριστικη επιλογη του "κανω τον μαλακα"...

Προτεινεις και εσυ , λοιπον , να αλλαξουμε λαο , αφου λειπει η κριτικη σκεψη ...Αλλα αντι αλλων , σε λογια να βρισκομαστε ...

Ο Βελοπουλος ειναι η μονη ρεαλιστικη λυση ... Εσυ κρατα τις ουτοπιες σου και ψηφισε Ζαιους , Φωφη , Κουτσουμπα , Μιχαλολιακο , Κουλη ...Δικαιωμα σου ...

:wave:
Συνελθε ρε συ που μου λες οτι ενας που προσπαθει να πουλησει επιστολες του Ιησου δεν ειναι λαμογιο.
Άτομα σαν τον τζενται,μια χαρά τους ψήνουν τέτοια λαμόγια.

Άβαταρ μέλους
oldjedi
Δημοσιεύσεις: 1929
Εγγραφή: 20 Αύγ 2018, 23:20
Phorum.gr user: oldjedi

Re: Έκτακτο! Υπογράφουμε για τον Ιησού μας. Κυριάκος Βελόπουλος. Όχι στη βλασφημία.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από oldjedi » 15 Ιαν 2020, 10:51

:)

Αγαπητε Λυκε ...
ΟΛΟΙ οι ανθρωποι ,ο καθενας ξεχωριστα , απο καποιον πειθονται ... Αλλοι απο τον Κουλη , αλλοι απο τον Μιχαλολιακο , αλλοι απο τον Κουτσουμπα , αλλοι απο τον Αλεξη ...
Δεν εισαι ουτε καλυτερος , ουτε χειροτερος απο οποιονδηποτε ,,,
Απλα εκανες την δικη σου επιλογη οπως εκανα και εγω την δικη μου ...
Καλα μυαλα ...

:wave:
Εξεστι , αριστεροις , ασχημονειν

Άβαταρ μέλους
oldjedi
Δημοσιεύσεις: 1929
Εγγραφή: 20 Αύγ 2018, 23:20
Phorum.gr user: oldjedi

Re: Έκτακτο!Υπογράφουμε για τον Ιησού μας.Κυριάκος Βελόπουλος.Όχι στη βλασφημία.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από oldjedi » 15 Ιαν 2020, 10:55

axilmar έγραψε:
13 Ιαν 2020, 12:05
oldjedi έγραψε:
11 Ιαν 2020, 23:56
axilmar έγραψε:
07 Ιαν 2020, 10:16


Φυσικά και ενδιαφέρει η επαγγελματική ασχολία ενός πολιτικού. Διότι εάν είναι λαμόγιο στο επάγγελμα του, θα είναι λαμόγιο γενικώς, και στην πολιτική.

Το ότι όλοι είναι μαλακές δεν σημαίνει ότι πρέπει να ψηφίζουμε εναν ακόμα μαλακα, ειδικά όταν αυτός είναι ακόμα πιο μαλακας.

Επίσης υπάρχει και η επιλογή 'κανενας', μόνο έτσι θα συμμορφωθούνε οι πολιτικοι.

(Το πρόβλημα.βεβαια με τους πολιτικούς είναι ο λαός ο ίδιος που τους βγάζει. Όπως και στην περίπτωση σου, η κριτική σκέψη πάει περίπατο, υπερισχύει το συναισθημα).
:)

ΟΛΟΙ οι πολιτικοι ειναι λαμογια ... Ειδες κανενα πολιτικο φτωχο ;;
Η πολιτικη εχει καταντησει επαγγελμα απο το οποιο κερδιζουν χρηματα οι ασχολουμενοι με αυτην ...
Ο Βελοπουλος δεν εχει αναγκη την πολιτικη για να κερδισει χρηματα ... εχει τις επιχειρησεις του ... ΑΡΑ δεν ειναι και τοσο λαμογιο οπως θελεις να τον παρουσιασεις ... Το ποιος δε ειναι μαλακας και ποσο ειναι θεμα προσωπικης αποψης ...

Οσο για την επιλογη να μην ψηφιζουμε κανενα , ειναι η χαρακτηριστικη επιλογη του "κανω τον μαλακα"...

Προτεινεις και εσυ , λοιπον , να αλλαξουμε λαο , αφου λειπει η κριτικη σκεψη ...Αλλα αντι αλλων , σε λογια να βρισκομαστε ...

Ο Βελοπουλος ειναι η μονη ρεαλιστικη λυση ... Εσυ κρατα τις ουτοπιες σου και ψηφισε Ζαιους , Φωφη , Κουτσουμπα , Μιχαλολιακο , Κουλη ...Δικαιωμα σου ...

:wave:
Συνελθε ρε συ που μου λες οτι ενας που προσπαθει να πουλησει επιστολες του Ιησου δεν ειναι λαμογιο.
:)
εις καποιο σχολιο
Να μην τις αγορασεις ... Οπως να μην πας στον Μασουτη , αλλα προτιμα τον Σκλαβενιτη ...
Για τις ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ του θεσεις εχεις καποιο σχολιο να το κουβεντιασουμε ;;

:wave:
Εξεστι , αριστεροις , ασχημονειν


Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Δημοσιεύσεις: 3684
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:06
Phorum.gr user: Λευκός Λύκος
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Μακεδονία

Re: Έκτακτο! Υπογράφουμε για τον Ιησού μας. Κυριάκος Βελόπουλος. Όχι στη βλασφημία.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λευκός Λύκος » 15 Ιαν 2020, 21:58

oldjedi έγραψε:
15 Ιαν 2020, 10:51
:)

Αγαπητε Λυκε ...
ΟΛΟΙ οι ανθρωποι ,ο καθενας ξεχωριστα , απο καποιον πειθονται ... Αλλοι απο τον Κουλη , αλλοι απο τον Μιχαλολιακο , αλλοι απο τον Κουτσουμπα , αλλοι απο τον Αλεξη ...
Δεν εισαι ουτε καλυτερος , ουτε χειροτερος απο οποιονδηποτε ,,,
Απλα εκανες την δικη σου επιλογη οπως εκανα και εγω την δικη μου ...
Καλα μυαλα ...

:wave:
Το θέμα είναι ότι εσύ που έχεις τα διπλά χρόνια από εμένα,συνεχίζεις και έχεις τα ιδια μυαλά που ειχες και όταν ήσουν 20 χρονών.Οι ψήφοι που ρίχνεις όλα αυτά τα χρόνια σε δικαιώνουν απόλυτα γι αυτό που είσαι.
Εγώ όταν στήριξα τον Μιχαλολιάκο,που ήταν καθαρά ιδεολογικό το ζήτημα,ήταν στο απόλυτο 0,με 200 ατομα σε όλη την Ελλάδα,και τον παράτησα στην απόλυτη κορύφωση του με σχεδόν 500.000 ψήφους για δικούς μου λόγους.
Και για να μπορεσω να στηρίξω ξανά κάποιον,έτσι πως το βλέπω θα περάσουν πολλά χρόνια.ήδη πέρασαν 7.Αντιθετα με εσένα που όποιος σου γαργαλίσει τα αυτιά τρέχεις από πίσω του.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49113
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Έκτακτο! Υπογράφουμε για τον Ιησού μας. Κυριάκος Βελόπουλος. Όχι στη βλασφημία.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 15 Ιαν 2020, 22:02

εις καποιο σχολιο
Να μην τις αγορασεις ...
Δηλαδή δεν τον εμπιστεύεσαι αρκετά ωστε να δώσεις 20-40 ή πόσα ευρώ ζητάει για ν' αγοράσεις αυτά που πουλάει, αλλά τον εμπιστεύεσαι αρκετά για να του παραδώσεις τη διακυβέρνηση της πατρίδας σου.
Μου έμαθες πολλά πράγματα για το πόση αξία δίνεις στην πατρίδα.
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Άβαταρ μέλους
oldjedi
Δημοσιεύσεις: 1929
Εγγραφή: 20 Αύγ 2018, 23:20
Phorum.gr user: oldjedi

Re: Έκτακτο! Υπογράφουμε για τον Ιησού μας. Κυριάκος Βελόπουλος. Όχι στη βλασφημία.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από oldjedi » 15 Ιαν 2020, 22:21

:):)
Λευκός Λύκος έγραψε:
15 Ιαν 2020, 21:58
oldjedi έγραψε:
15 Ιαν 2020, 10:51
:)

Αγαπητε Λυκε ...
ΟΛΟΙ οι ανθρωποι ,ο καθενας ξεχωριστα , απο καποιον πειθονται ... Αλλοι απο τον Κουλη , αλλοι απο τον Μιχαλολιακο , αλλοι απο τον Κουτσουμπα , αλλοι απο τον Αλεξη ...
Δεν εισαι ουτε καλυτερος , ουτε χειροτερος απο οποιονδηποτε ,,,
Απλα εκανες την δικη σου επιλογη οπως εκανα και εγω την δικη μου ...
Καλα μυαλα ...

:wave:
Το θέμα είναι ότι εσύ που έχεις τα διπλά χρόνια από εμένα,συνεχίζεις και έχεις τα ιδια μυαλά που ειχες και όταν ήσουν 20 χρονών.Οι ψήφοι που ρίχνεις όλα αυτά τα χρόνια σε δικαιώνουν απόλυτα γι αυτό που είσαι.
Εγώ όταν στήριξα τον Μιχαλολιάκο,που ήταν καθαρά ιδεολογικό το ζήτημα,ήταν στο απόλυτο 0,με 200 ατομα σε όλη την Ελλάδα,και τον παράτησα στην απόλυτη κορύφωση του με σχεδόν 500.000 ψήφους για δικούς μου λόγους.
Και για να μπορεσω να στηρίξω ξανά κάποιον,έτσι πως το βλέπω θα περάσουν πολλά χρόνια.ήδη πέρασαν 7.Αντιθετα με εσένα που όποιος σου γαργαλίσει τα αυτιά τρέχεις από πίσω του.
:)

Αγα;πητε , απο 20 χρονων σαν δεξιος εθνικιστης εχω απορριψει την αριστερα και ψηφιζα ΠΑΝΤΑ την δεξια με οποια μορφη και αν εμφανιζοταν ... Δεν ειχα αλλη επιλογη ... Αρα και παλι το ιδιο θα κανω και κανω
Και σε εμενα αρεσε στην αρχη το ακτιβιστικο εργο της Χ.Α , αλλα οταν αρχισαν να βγαινουν στην φορα κατι ναζιστικες υπερβολες της , την απερριψα και αυτην ...
Εσυ μπορει να μηυν θελεις να ψηφισεις κανενα και να αφηνεις το πεδιο ελευθερο στους αριστερους που φανατικα ψηφιζουν τους κουμμουνιστογενεις ... Διαφωνω ... θεωρω καθηκον μου να ψηφισω ...
Ο Βελοπουλος δεν μου εχει γαργαλησει τα αυτια ... Καμμια σχεση ... Ειμαι πιστος ακροατης και αναγνωστης του Παναγιωτη Ηφαιστου καθηγητη Γεωπολιτικης στον Παν.Πειραια και διαβαζω τις αναλυσεις του στην ιστοσελιδα ΠΟΙΟΤΗΤΑ ...
Ο Βελοπουλος λεει ακριβως τα ιδια με τον καθηγητη Και τον ψηφιζω γιατι ΣΥΜΦΩΝΩ με οσα λεει ...
Μην βγαζεις ευκολα συμπερασματα ... Κανε μια επισκεψη σγτην ιστοσελιδα ΠΟΙΟΤΗΤΑ , διαβασε τις αναλυσεις του Ηφαιστου και ξαναελα ...

:wave:
Εξεστι , αριστεροις , ασχημονειν

Άβαταρ μέλους
oldjedi
Δημοσιεύσεις: 1929
Εγγραφή: 20 Αύγ 2018, 23:20
Phorum.gr user: oldjedi

Re: Έκτακτο! Υπογράφουμε για τον Ιησού μας. Κυριάκος Βελόπουλος. Όχι στη βλασφημία.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από oldjedi » 15 Ιαν 2020, 22:27

Kauldron έγραψε:
15 Ιαν 2020, 22:02
εις καποιο σχολιο
Να μην τις αγορασεις ...
Δηλαδή δεν τον εμπιστεύεσαι αρκετά ωστε να δώσεις 20-40 ή πόσα ευρώ ζητάει για ν' αγοράσεις αυτά που πουλάει, αλλά τον εμπιστεύεσαι αρκετά για να του παραδώσεις τη διακυβέρνηση της πατρίδας σου.
Μου έμαθες πολλά πράγματα για το πόση αξία δίνεις στην πατρίδα.
:)

Οπως και εσυ μου εδειξες πως χρησιμοποιεις το φουκαριαρικο το μυαλο σου ...
Οταν πιστευεις πως ΑΝ κυβερνησει ο Βελοπουλος θα κυβερνουν οι κηραλοιφες , τοσο μυαλο εχεις ...
Σε διαβεβαιω πως ΑΝ κυβερνησει ο Βελοπουλος , ΔΕΝ θα κυβερνησουν οι επιστολες του Ιησου , αλλα οι πολιτικες του ιδεες και αποψεις ...
Μεχρι στιγμης απο ΚΑΝΕΝΑ δεν εχω ακουσει κριτικες για τις πολιτικες του προτασεις...

:wave:
Εξεστι , αριστεροις , ασχημονειν

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9172
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Έκτακτο! Υπογράφουμε για τον Ιησού μας. Κυριάκος Βελόπουλος. Όχι στη βλασφημία.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 15 Ιαν 2020, 22:40

Δυστυχώς η πολιτική ιστορία μετά το 80 την οποία και γνωρίζω έδειξε ότι τα κομματάκια της ακροδεξιάς και τα αποκόμματα της ΝΔ στην ουσία είναι σαν να ψηφίζεις αριστερά. Το λιγότερο "χωνω μονιμους, γεμιζω λαθρομετανάστες, Βορεια Μακεδονία, στήνω κώλο σε όλους, γάμοι γκέι" κόμμα είναι η ΝΔ με εξαίρεση τους γκέι.
Με τον Καμμένο είδαμε τι έγινε.
Πρέπει να συμβιβαστούμε και να μην ζητάμε πολλά απο τους πολιτικούς μας. Και η ΝΔ πολύ μας είναι. Όποιος ζητάει τα πολλά χάνει και τα λίγα.
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών