Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 15 Ιούλ 2019, 21:18

fagano3 έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 13:07

Ενας ακομας λογος που οι γυναικες δεν πρεπει να εχουν δικαιωμα ψηφου ..
δεν νομιζω να ειχες τ αρχιδια να το πεις στην γυναικα σου αυτο, ακομα κι εαν χρυσωνες το χαπι με κανα οχι εσυ μωρο μου, εσυ εισαι η φωτεινη εξαιρεση.

Άβαταρ μέλους
stella
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 4001
Εγγραφή: 17 Απρ 2018, 10:09
Phorum.gr user: stella

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stella » 15 Ιούλ 2019, 21:18

fagano3 έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 21:06
stella έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 20:15

Προσπαθώ πραγματικά να σε πάρω στα σοβαρά. Μετά σκέφτομαι ότι έχω δικαίωμα ψήφου εγώ, ο Τσουκαλάς, ο Βελόπουλος (που το προχωρά στο "εκλέγεσθαι" κιόλας), η κολλητή μου η Σουλάρα που είναι και γαμώ τα παιδιά, ο Πλεύρης (μπαμπάς και γιος) και ο Κούγιας --- ε και μου περνάει!!! :e045:
Tσουκαλας ηγετης της θυρα 7. Σαφως και εχει ηγετικες αρα πολιτικες ικανοτητες. Το οτι ηγειται καφρων δεν αλλαζει το γεγονος οτι εχει ηγετικες ικανοτητες.Και ο Τσε ηγουνταν καφρων αλλα ειναι ηγετης.

Βελοπουλος εξυπνος λαοπλανος δημαγωγος, αρα πολιτικος.

Πλευρης πατηρ σαφεστατα πολιτικος.Το οτι η ιδεολογια του δεν μου ειναι αρεστη δεν σημαινει κατι.Και τον Μαρξ τον θεωρω σκουπιδι αλλα σιγουρα ηταν πολιτικος.

Γιος Πλευρη γονος.

Κουγιας.Εχει πολιτικο λογο αν και καιροσκοπος.

Αν εξαιρεσουμε τον υιο Πλευρη που ειναι πολιτικος γονος οι αλλοι σαφως και ειναι πολιτικα οντα.

Σε αντιθεση με τις βουλευτινες στην Ελλαδα που αν εξαιρεσουμε τις γονους οπου μπορεις να δεις και κανενα φυσιολογικο ανθρωπο π.χ. Μπακογιαννη,Κεραμεως ασχετα αν συμφωνεις με την ιδεολογια τους οι αλλες ειτε ειναι ομορφες γλαστρες τυπου Ραπτη ή Δουνια ειτε μουρλες σαν αυτες που εβαλε η Juno.

Για τη φιλη σου τη Σουλαρα δεν εχω αποψη μιας και δεν τη ξερω να δω σε ποια κατηγορια παιζει.Παντως αν ειναι ΚΚΕ δεν πιανεται.Στο ΚΚΕ δεν εχει σημασια αν εισαι ανδρας ,γυναικα,πολυφωτο,τραπεζομαντηλο.Ολοι τα ιδια λενε.

Τελος οπως ειπα στο αρχικο μου μηνυμα οι γυναικες εχουν,δυστυχως, δικαιωμα ψηφου και μαλιστα ειναι περισσοτερες.Οι ιδιες οι γυναικες δεν ψηφιζετε γυναικες, τι κλαιγεστε για ποσοστωσεις;Μερικες μαλιστα γυναικες οπως αυτες της κατηγοριας β τις ψηφιζουν μονο ανδρες ενω της α τις ψηφιζουν το ιδιο ανδρες και γυναικες.

Τελος να πω οτι η μονη περιπτωση ανδρα που να ανηκει στην κατηγορια μεταξυ β και γ ειναι ο Μπαρουφακης ο οποιος αν και ειναι τρελη κρυφη βγηκε με τις ψηφους των γυναικων επειδη τον θεωρησαν γοητευτικο αρσενικο.

Μετα ειναι δυνατον να μη ζητας να αφαιρεθει το δικαιωμα ψηφου απο τις γυναικες;
Αααααα καλά, περαστικά. Αν θεωρείς υγιές να αποφασίζει για την πολιτική σκηνή του τόπου ένας ψεκασμένος που πουλάει επιστολές του Ιησού ή ένα γλοιώδες υποκείμενο με κανέναν ηθικό φραγμό και "αρχές" που αλλάζουν τρις ημερησίως (στις καλές ημέρες), αλλά όχι υγιές να ψηφίζουν γυναίκες, I rest my case - δεν έχει και πολύ νόημα.

Και προσωπικά, η ποσόστωση είναι μια μαλακία και μισή ως εξαναγκασμός. Πρέπει να είναι κοινή λογική, για ΣΧΕΔΟΝ ίδια ποσοστά. Πόσο πιο άθλια περσόνα μπορεί να είναι μια γυναίκα πολιτικός, από τον Άδωνι για παράδειγμα; ΥΓ: ΟΚ, μου ήρθε αυτή που έλεγε ότι οι μετανάστες λιάζονται!!!

Τέλος, εγώ ψήφισα γυναίκες, όχι επειδή έχουμε την ίδια ανατομία (θέλω να πιστεύω!!!), μα επειδή τις έχω ακούσει και τις γουστάρω στη Βουλή, πιστεύοντας ότι μπορούν να με εκπροσωπήσουν με αξιοπρέπεια.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49634
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 15 Ιούλ 2019, 21:23

Αγις έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 21:15
blackpaint έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 21:11
stella έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 20:21


Να βάλω και τον Καρανίκα, μάναμ; Μέσα!!!
μην τους χαριζεις τιποτα, ουτε σπιθαμη, και ν αντεπιτιθεσαι πιο αγρια αντι να υποχωρεις. Γιατι εσυ εχεις δικιο, οχι αυτοι.
Τί μαλακίες είν' αυτές? Αυτές οι γυναίκες τώρα πιστεύουν οτι μπορούν ν' αμυνθούν έτσι? :o
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26436
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 15 Ιούλ 2019, 21:29

Kauldron έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 21:23
Αγις έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 21:15
blackpaint έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 21:11

μην τους χαριζεις τιποτα, ουτε σπιθαμη, και ν αντεπιτιθεσαι πιο αγρια αντι να υποχωρεις. Γιατι εσυ εχεις δικιο, οχι αυτοι.
Τί μαλακίες είν' αυτές? Αυτές οι γυναίκες τώρα πιστεύουν οτι μπορούν ν' αμυνθούν έτσι? :o
Δεν εχει σχεση με αυτοάμυνα οπως την καταλαβαινουμε αλλα με μνημειο ηλιθιότητας ( + γελοιο κ κακογουστο θεαμα ) για το πως νομιζουν πως είναι οι σχεσεις και τα ζευγάρια .
Αν ψαξεις ποιοι -ποιες ειναι πισω απο την ομαδα θα καταλάβεις :8) + γιατι τις ιδιες παπαριες τις διαβαζουμε στα φόρα.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
pal
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 681
Εγγραφή: 25 Ιουν 2019, 17:04
Phorum.gr user: pal

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pal » 15 Ιούλ 2019, 21:41

stella έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 21:18
fagano3 έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 21:06
stella έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 20:15

Προσπαθώ πραγματικά να σε πάρω στα σοβαρά. Μετά σκέφτομαι ότι έχω δικαίωμα ψήφου εγώ, ο Τσουκαλάς, ο Βελόπουλος (που το προχωρά στο "εκλέγεσθαι" κιόλας), η κολλητή μου η Σουλάρα που είναι και γαμώ τα παιδιά, ο Πλεύρης (μπαμπάς και γιος) και ο Κούγιας --- ε και μου περνάει!!! :e045:
Tσουκαλας ηγετης της θυρα 7. Σαφως και εχει ηγετικες αρα πολιτικες ικανοτητες. Το οτι ηγειται καφρων δεν αλλαζει το γεγονος οτι εχει ηγετικες ικανοτητες.Και ο Τσε ηγουνταν καφρων αλλα ειναι ηγετης.

Βελοπουλος εξυπνος λαοπλανος δημαγωγος, αρα πολιτικος.

Πλευρης πατηρ σαφεστατα πολιτικος.Το οτι η ιδεολογια του δεν μου ειναι αρεστη δεν σημαινει κατι.Και τον Μαρξ τον θεωρω σκουπιδι αλλα σιγουρα ηταν πολιτικος.

Γιος Πλευρη γονος.

Κουγιας.Εχει πολιτικο λογο αν και καιροσκοπος.

Αν εξαιρεσουμε τον υιο Πλευρη που ειναι πολιτικος γονος οι αλλοι σαφως και ειναι πολιτικα οντα.

Σε αντιθεση με τις βουλευτινες στην Ελλαδα που αν εξαιρεσουμε τις γονους οπου μπορεις να δεις και κανενα φυσιολογικο ανθρωπο π.χ. Μπακογιαννη,Κεραμεως ασχετα αν συμφωνεις με την ιδεολογια τους οι αλλες ειτε ειναι ομορφες γλαστρες τυπου Ραπτη ή Δουνια ειτε μουρλες σαν αυτες που εβαλε η Juno.

Για τη φιλη σου τη Σουλαρα δεν εχω αποψη μιας και δεν τη ξερω να δω σε ποια κατηγορια παιζει.Παντως αν ειναι ΚΚΕ δεν πιανεται.Στο ΚΚΕ δεν εχει σημασια αν εισαι ανδρας ,γυναικα,πολυφωτο,τραπεζομαντηλο.Ολοι τα ιδια λενε.

Τελος οπως ειπα στο αρχικο μου μηνυμα οι γυναικες εχουν,δυστυχως, δικαιωμα ψηφου και μαλιστα ειναι περισσοτερες.Οι ιδιες οι γυναικες δεν ψηφιζετε γυναικες, τι κλαιγεστε για ποσοστωσεις;Μερικες μαλιστα γυναικες οπως αυτες της κατηγοριας β τις ψηφιζουν μονο ανδρες ενω της α τις ψηφιζουν το ιδιο ανδρες και γυναικες.

Τελος να πω οτι η μονη περιπτωση ανδρα που να ανηκει στην κατηγορια μεταξυ β και γ ειναι ο Μπαρουφακης ο οποιος αν και ειναι τρελη κρυφη βγηκε με τις ψηφους των γυναικων επειδη τον θεωρησαν γοητευτικο αρσενικο.

Μετα ειναι δυνατον να μη ζητας να αφαιρεθει το δικαιωμα ψηφου απο τις γυναικες;
Αααααα καλά, περαστικά. Αν θεωρείς υγιές να αποφασίζει για την πολιτική σκηνή του τόπου ένας ψεκασμένος που πουλάει επιστολές του Ιησού ή ένα γλοιώδες υποκείμενο με κανέναν ηθικό φραγμό και "αρχές" που αλλάζουν τρις ημερησίως (στις καλές ημέρες), αλλά όχι υγιές να ψηφίζουν γυναίκες, I rest my case - δεν έχει και πολύ νόημα.

Και προσωπικά, η ποσόστωση είναι μια μαλακία και μισή ως εξαναγκασμός. Πρέπει να είναι κοινή λογική, για ΣΧΕΔΟΝ ίδια ποσοστά. Πόσο πιο άθλια περσόνα μπορεί να είναι μια γυναίκα πολιτικός, από τον Άδωνι για παράδειγμα; ΥΓ: ΟΚ, μου ήρθε αυτή που έλεγε ότι οι μετανάστες λιάζονται!!!

Τέλος, εγώ ψήφισα γυναίκες, όχι επειδή έχουμε την ίδια ανατομία (θέλω να πιστεύω!!!), μα επειδή τις έχω ακούσει και τις γουστάρω στη Βουλή, πιστεύοντας ότι μπορούν να με εκπροσωπήσουν με αξιοπρέπεια.
Κανόνες Συμμετοχής

app.php/rules

Διάδοση Ιδεών
1................
Εξαίρεση από τον παραπάνω κανόνα αποτελούν οι κάτωθι ιδεολογίες / απόψεις, οι οποίες δεν είναι αποδεκτές στο Phorum.com.gr : #
2. Απόψεις / ιδεολογίες που υιοθετούν ή δικαιολογούν ή ενστερνίζονται ή επικροτούν ή εξυμνούν βία ή διακρίσεις κατά οποιωνδήποτε κοινωνικών ομάδων, με βάση την εθνική, εθνοτική, φυλετική, σεξουαλική, βιολογική, πολιτική, ή θρησκευτική τους διαφορετικότητα ή πεποίθηση. #
.....
9. Δημοσιεύσεις που υιοθετούν ή δικαιολογούν ή ενστερνίζονται ή επικροτούν ή εξυμνούν την καταπάτηση των δημοκρατικών αρχών και την καταστρατήγηση της ισονομίας των πολιτών. #

Aυτή η επαναλαμβανόμενη συμπεριφορά του χρήστη fagano3 αποτελεί πλέον θέμα που πρέπει να επιληφθεί ο συντονισμός του φόρουμ.
Το ψέμα έχει κοντά ποδάρια

fagano3

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fagano3 » 15 Ιούλ 2019, 21:44

blackpaint έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 21:18
fagano3 έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 13:07

Ενας ακομας λογος που οι γυναικες δεν πρεπει να εχουν δικαιωμα ψηφου ..
δεν νομιζω να ειχες τ αρχιδια να το πεις στην γυναικα σου αυτο, ακομα κι εαν χρυσωνες το χαπι με κανα οχι εσυ μωρο μου, εσυ εισαι η φωτεινη εξαιρεση.
Mπα δεν θα το λεγα.Πριν απο μενα δηλωνε φεμινιστρια και φυτοφαγος.

Το οτι ψηφισε vox οφειλεται σε εμενα.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26436
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 15 Ιούλ 2019, 21:48

pal έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 21:41
stella έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 21:18
fagano3 έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 21:06


Tσουκαλας ηγετης της θυρα 7. Σαφως και εχει ηγετικες αρα πολιτικες ικανοτητες. Το οτι ηγειται καφρων δεν αλλαζει το γεγονος οτι εχει ηγετικες ικανοτητες.Και ο Τσε ηγουνταν καφρων αλλα ειναι ηγετης.

Βελοπουλος εξυπνος λαοπλανος δημαγωγος, αρα πολιτικος.

Πλευρης πατηρ σαφεστατα πολιτικος.Το οτι η ιδεολογια του δεν μου ειναι αρεστη δεν σημαινει κατι.Και τον Μαρξ τον θεωρω σκουπιδι αλλα σιγουρα ηταν πολιτικος.

Γιος Πλευρη γονος.

Κουγιας.Εχει πολιτικο λογο αν και καιροσκοπος.

Αν εξαιρεσουμε τον υιο Πλευρη που ειναι πολιτικος γονος οι αλλοι σαφως και ειναι πολιτικα οντα.

Σε αντιθεση με τις βουλευτινες στην Ελλαδα που αν εξαιρεσουμε τις γονους οπου μπορεις να δεις και κανενα φυσιολογικο ανθρωπο π.χ. Μπακογιαννη,Κεραμεως ασχετα αν συμφωνεις με την ιδεολογια τους οι αλλες ειτε ειναι ομορφες γλαστρες τυπου Ραπτη ή Δουνια ειτε μουρλες σαν αυτες που εβαλε η Juno.

Για τη φιλη σου τη Σουλαρα δεν εχω αποψη μιας και δεν τη ξερω να δω σε ποια κατηγορια παιζει.Παντως αν ειναι ΚΚΕ δεν πιανεται.Στο ΚΚΕ δεν εχει σημασια αν εισαι ανδρας ,γυναικα,πολυφωτο,τραπεζομαντηλο.Ολοι τα ιδια λενε.

Τελος οπως ειπα στο αρχικο μου μηνυμα οι γυναικες εχουν,δυστυχως, δικαιωμα ψηφου και μαλιστα ειναι περισσοτερες.Οι ιδιες οι γυναικες δεν ψηφιζετε γυναικες, τι κλαιγεστε για ποσοστωσεις;Μερικες μαλιστα γυναικες οπως αυτες της κατηγοριας β τις ψηφιζουν μονο ανδρες ενω της α τις ψηφιζουν το ιδιο ανδρες και γυναικες.

Τελος να πω οτι η μονη περιπτωση ανδρα που να ανηκει στην κατηγορια μεταξυ β και γ ειναι ο Μπαρουφακης ο οποιος αν και ειναι τρελη κρυφη βγηκε με τις ψηφους των γυναικων επειδη τον θεωρησαν γοητευτικο αρσενικο.

Μετα ειναι δυνατον να μη ζητας να αφαιρεθει το δικαιωμα ψηφου απο τις γυναικες;
Αααααα καλά, περαστικά. Αν θεωρείς υγιές να αποφασίζει για την πολιτική σκηνή του τόπου ένας ψεκασμένος που πουλάει επιστολές του Ιησού ή ένα γλοιώδες υποκείμενο με κανέναν ηθικό φραγμό και "αρχές" που αλλάζουν τρις ημερησίως (στις καλές ημέρες), αλλά όχι υγιές να ψηφίζουν γυναίκες, I rest my case - δεν έχει και πολύ νόημα.

Και προσωπικά, η ποσόστωση είναι μια μαλακία και μισή ως εξαναγκασμός. Πρέπει να είναι κοινή λογική, για ΣΧΕΔΟΝ ίδια ποσοστά. Πόσο πιο άθλια περσόνα μπορεί να είναι μια γυναίκα πολιτικός, από τον Άδωνι για παράδειγμα; ΥΓ: ΟΚ, μου ήρθε αυτή που έλεγε ότι οι μετανάστες λιάζονται!!!

Τέλος, εγώ ψήφισα γυναίκες, όχι επειδή έχουμε την ίδια ανατομία (θέλω να πιστεύω!!!), μα επειδή τις έχω ακούσει και τις γουστάρω στη Βουλή, πιστεύοντας ότι μπορούν να με εκπροσωπήσουν με αξιοπρέπεια.
Κανόνες Συμμετοχής

app.php/rules

Διάδοση Ιδεών
1................
Εξαίρεση από τον παραπάνω κανόνα αποτελούν οι κάτωθι ιδεολογίες / απόψεις, οι οποίες δεν είναι αποδεκτές στο Phorum.com.gr : #
2. Απόψεις / ιδεολογίες που υιοθετούν ή δικαιολογούν ή ενστερνίζονται ή επικροτούν ή εξυμνούν βία ή διακρίσεις κατά οποιωνδήποτε κοινωνικών ομάδων, με βάση την εθνική, εθνοτική, φυλετική, σεξουαλική, βιολογική, πολιτική, ή θρησκευτική τους διαφορετικότητα ή πεποίθηση. #
.....
9. Δημοσιεύσεις που υιοθετούν ή δικαιολογούν ή ενστερνίζονται ή επικροτούν ή εξυμνούν την καταπάτηση των δημοκρατικών αρχών και την καταστρατήγηση της ισονομίας των πολιτών. #

Aυτή η επαναλαμβανόμενη συμπεριφορά του χρήστη fagano3 αποτελεί πλέον θέμα που πρέπει να επιληφθεί ο συντονισμός του φόρουμ.
ενω οσες ζητουν διακρισεις - προνομια - ανισότητα ;
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

fagano3

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fagano3 » 15 Ιούλ 2019, 21:48

https://www.etymonline.com/word/hysterical

hysterical (adj.)
1610s, "characteristic of hysteria," the nervous disease originally defined as a neurotic condition peculiar to women and thought to be caused by a dysfunction of the uterus; literally "of the womb," from Latin hystericus "of the womb," from Greek hysterikos "of the womb, suffering in the womb," from hystera "womb," from PIE *udtero-, variant of *udero- "abdomen, womb, stomach" (see uterus). Compare hysteria.

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 15 Ιούλ 2019, 21:51

fagano3 έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 21:44
blackpaint έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 21:18
fagano3 έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 13:07

Ενας ακομας λογος που οι γυναικες δεν πρεπει να εχουν δικαιωμα ψηφου ..
δεν νομιζω να ειχες τ αρχιδια να το πεις στην γυναικα σου αυτο, ακομα κι εαν χρυσωνες το χαπι με κανα οχι εσυ μωρο μου, εσυ εισαι η φωτεινη εξαιρεση.
Mπα δεν θα το λεγα.Πριν απο μενα δηλωνε φεμινιστρια και φυτοφαγος.

Το οτι ψηφισε vox οφειλεται σε εμενα.
Δηλαδη της λες πως οι γυναικες δεν θαπρεπε να εχουν δικαιωμα ψηφου, και δεν εχει μαζεψει τα μπογαλακια της την ιδια στιγμη;
Δυσκολευομαι να σε πιστεψω :c020:

fagano3

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fagano3 » 15 Ιούλ 2019, 21:54

blackpaint έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 21:51
fagano3 έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 21:44
blackpaint έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 21:18


δεν νομιζω να ειχες τ αρχιδια να το πεις στην γυναικα σου αυτο, ακομα κι εαν χρυσωνες το χαπι με κανα οχι εσυ μωρο μου, εσυ εισαι η φωτεινη εξαιρεση.
Mπα δεν θα το λεγα.Πριν απο μενα δηλωνε φεμινιστρια και φυτοφαγος.

Το οτι ψηφισε vox οφειλεται σε εμενα.
Δηλαδη της λες πως οι γυναικες δεν θαπρεπε να εχουν δικαιωμα ψηφου, και δεν εχει μαζεψει τα μπογαλακια της την ιδια στιγμη;
Δυσκολευομαι να σε πιστεψω :c020:
Συνηθως αυτα τα συζηταω μετα απο καλο σεξ.

Τωρα που εχει ζεστες και δεν μπορω να αποδωσω οπως θελω αποφευγω τις συζητησεις για να μην μου πει να πλυνω κανενα πιατο. :lol:

Άβαταρ μέλους
stella
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 4001
Εγγραφή: 17 Απρ 2018, 10:09
Phorum.gr user: stella

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stella » 15 Ιούλ 2019, 21:54

blackpaint έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 21:51
fagano3 έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 21:44
blackpaint έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 21:18


δεν νομιζω να ειχες τ αρχιδια να το πεις στην γυναικα σου αυτο, ακομα κι εαν χρυσωνες το χαπι με κανα οχι εσυ μωρο μου, εσυ εισαι η φωτεινη εξαιρεση.
Mπα δεν θα το λεγα.Πριν απο μενα δηλωνε φεμινιστρια και φυτοφαγος.

Το οτι ψηφισε vox οφειλεται σε εμενα.
Δηλαδη της λες πως οι γυναικες δεν θαπρεπε να εχουν δικαιωμα ψηφου, και δεν εχει μαζεψει τα μπογαλακια της την ιδια στιγμη;
Δυσκολευομαι να σε πιστεψω :c020:
Κοίτα, λογικά αν τρολάρει το έκανε επίτηδες, για να σκεφτούμε πως αφού η κοπέλα έφαγε κρέας και της άρεσε, λογικά αναθεώρησε και για τον φεμινισμό. Τουσέ.

ΥΓ: Αχχχχχχ, με πρόλαβε ο Φαγανούλης!!!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stella την 15 Ιούλ 2019, 21:55, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 15 Ιούλ 2019, 21:55

fagano3 έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 21:48
https://www.etymonline.com/word/hysterical

hysterical (adj.)
1610s, "characteristic of hysteria," the nervous disease originally defined as a neurotic condition peculiar to women and thought to be caused by a dysfunction of the uterus; literally "of the womb," from Latin hystericus "of the womb," from Greek hysterikos "of the womb, suffering in the womb," from hystera "womb," from PIE *udtero-, variant of *udero- "abdomen, womb, stomach" (see uterus). Compare hysteria.
τωρα, πως αυτο εξηγει κατι υστερικους μπαρμπαδες 50αρηδες εδω μεσα ('δεν εχουν αφησει τιποτα ορθιο πια, θελουνε να καταστρεψουνε καθ τι παραδοσιακο και ομορφο..¨), μαλλον δεν μπορει να το εξηγησει η ανατομια του 16ου αιωνα.

Άβαταρ μέλους
pal
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 681
Εγγραφή: 25 Ιουν 2019, 17:04
Phorum.gr user: pal

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pal » 15 Ιούλ 2019, 21:56

stella έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 21:54
blackpaint έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 21:51
fagano3 έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 21:44


Mπα δεν θα το λεγα.Πριν απο μενα δηλωνε φεμινιστρια και φυτοφαγος.

Το οτι ψηφισε vox οφειλεται σε εμενα.
Δηλαδη της λες πως οι γυναικες δεν θαπρεπε να εχουν δικαιωμα ψηφου, και δεν εχει μαζεψει τα μπογαλακια της την ιδια στιγμη;
Δυσκολευομαι να σε πιστεψω :c020:
Κοίτα, λογικά αν τρολάρει το έκανε επίτηδες, για να σκεφτούμε πως αφού η κοπέλα έφαγε κρέας και της άρεσε, λογικά αναθεώρησε και για τον φεμινισμό. Τουσέ.

ΥΓ: Αχχχχχχ, με πρόλαβε ο Φαγανούλης!!!
Εγώ πάλι νομίζω ότι μας λέει αυτό που θα ήθελε να συμβαίνει κι όταν το πιστεύουμε, παίρνει κι αυτός λίγη χαρά.
Εγώ περιμένω υπομονετικά να λειτουργήσουν οι κανόνες και οι διαδικασίες του φόρουμ.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος pal την 15 Ιούλ 2019, 21:56, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Το ψέμα έχει κοντά ποδάρια

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24833
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 15 Ιούλ 2019, 21:56

Δημοκράτης έγραψε:
15 Ιούλ 2019, 15:53
Τα κοινωνικά αβαντάζ στην εξέλιξη της ζωής του καθενός είμαι απλώς πιπες. Τα αβαντάζ είναι πάντα είτε βιολογικά είτε οικονομικά.

Τα οικονομικά είναι υποκατηγορία των κοινωνικών. Τα βιολογικά έχουν μεγάλη σημασία μέχρι τα τριάντα περιπου και για τους κατωτερους κοινωνικα. Και μην ξεχνάμε πως το αν θεωρείσαι γκόμενος σε πλεονεκτικη θεση για αναπαραγωγή ή γελοία πουστρα με το ίδιο ατριχο στήθος είναι θέμα κοινωνικής σύμβασης.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος foscilis την 15 Ιούλ 2019, 21:59, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

fagano3

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fagano3 » 15 Ιούλ 2019, 21:59

Παλιογκαντεμηδες μου στειλε μηνυμα τωρα και πρεπει να τρεχω στο παρκα τωρα.

Εχει απιστευτη ζεστη.Εγω θελω μονο να καθισω στο σπιτι και να γραφω στο φορουμ.

Ετσι και ζητησει αντιφεμινιστικο σεξ θα σας ...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών