Καθηγήτρια ΕΠΑΛ: εγώ μάσκα στη τάξη δεν φοράω....αν θέλετε πάρτε μου μάσκαρα [UPD συνελήφθη]

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Δημοκρατικός
Δημοσιεύσεις: 9194
Εγγραφή: 20 Μάιος 2020, 20:49

Re: Καθηγήτρια ΕΠΑΛ: εγώ μάσκα στη τάξη δεν φοράω....αν θέλετε πάρτε μου μάσκαρα [UPD συνελήφθη]

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκρατικός » 23 Οκτ 2020, 23:35

Σουβλίτσα έγραψε:
23 Οκτ 2020, 23:20
Την περίπτωση η ηλικιωμένη διπλανή μου να μην φοράει ούτε εκείνη μάσκα την έχεις φανταστεί?

Δεν απαντώ στην ερώτησή σου, είπα παραπάνω γιατί, απλώς σου θέτω μια παράμετρο
Eπειδή υποθέτω δεν θες να βρεθεί έτσι να αποχαιρετά τα εγγόνια απο το Skype του γιατρού:

Εικόνα

της κάνεις την παρατήρηση να φορέσει. Διαφορετικά δεν είσαι απλώς παράνομη που δεν φοράς εσύ, αλλά και ασυνείδητη που δεν σε ενδιαφέρει η ζωή της ηλικιωμένης.
Ο χρήστης που κονιορτοποίησε τον τραμπισμό, προασπίζει την υγειονομική ευμάρεια της Ελλάδος, αποκαθιστά την ιστορική αλήθεια και διώκει τις πολεοδομικές αυθαιρεσίες.

https://twitter.com/JoeBiden
https://twitter.com/KamalaHarris

Άβαταρ μέλους
Σουβλίτσα
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6091
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:31

Re: Καθηγήτρια ΕΠΑΛ: εγώ μάσκα στη τάξη δεν φοράω....αν θέλετε πάρτε μου μάσκαρα [UPD συνελήφθη]

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σουβλίτσα » 23 Οκτ 2020, 23:48

Δημοκρατικός έγραψε:
23 Οκτ 2020, 23:35
Σουβλίτσα έγραψε:
23 Οκτ 2020, 23:20
Την περίπτωση η ηλικιωμένη διπλανή μου να μην φοράει ούτε εκείνη μάσκα την έχεις φανταστεί?

Δεν απαντώ στην ερώτησή σου, είπα παραπάνω γιατί, απλώς σου θέτω μια παράμετρο
Eπειδή υποθέτω δεν θες να βρεθεί έτσι να αποχαιρετά τα εγγόνια απο το Skype του γιατρού:

Εικόνα

της κάνεις την παρατήρηση να φορέσει. Διαφορετικά δεν είσαι απλώς παράνομη που δεν φοράς εσύ, αλλά και ασυνείδητη που δεν σε ενδιαφέρει η ζωή της ηλικιωμένης.
Εγω σε πάω μαλακωσά και 'συ μου έρχεσαι :whp: μαλλιά! :smt061
...δι᾿ ἐσόπτρου ἐν αἰνίγματι...

Άβαταρ μέλους
Δημοκρατικός
Δημοσιεύσεις: 9194
Εγγραφή: 20 Μάιος 2020, 20:49

Re: Καθηγήτρια ΕΠΑΛ: εγώ μάσκα στη τάξη δεν φοράω....αν θέλετε πάρτε μου μάσκαρα [UPD συνελήφθη]

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκρατικός » 23 Οκτ 2020, 23:52

Άσε τις γαλιφιές και σταμάτα να βάζεις σε θανάσιμο κίνδυνο ηλικιωμένους. Δεν είναι όλα αστεία.
Ο χρήστης που κονιορτοποίησε τον τραμπισμό, προασπίζει την υγειονομική ευμάρεια της Ελλάδος, αποκαθιστά την ιστορική αλήθεια και διώκει τις πολεοδομικές αυθαιρεσίες.

https://twitter.com/JoeBiden
https://twitter.com/KamalaHarris

Άβαταρ μέλους
Σουβλίτσα
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6091
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:31

Re: Καθηγήτρια ΕΠΑΛ: εγώ μάσκα στη τάξη δεν φοράω....αν θέλετε πάρτε μου μάσκαρα [UPD συνελήφθη]

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σουβλίτσα » 23 Οκτ 2020, 23:57

Δημοκρατικός έγραψε:
23 Οκτ 2020, 23:52
Άσε τις γαλιφιές και σταμάτα να βάζεις σε θανάσιμο κίνδυνο ηλικιωμένους.


Δεν φταίω εγώ, εσύ μου το προκαλείς :romance-hearteyes:
...δι᾿ ἐσόπτρου ἐν αἰνίγματι...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33285
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Καθηγήτρια ΕΠΑΛ: εγώ μάσκα στη τάξη δεν φοράω....αν θέλετε πάρτε μου μάσκαρα [UPD συνελήφθη]

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 24 Οκτ 2020, 10:00

georgebi έγραψε:
23 Οκτ 2020, 19:36
η φιλόλογος
αυτο εξηγει πολλα.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33285
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Καθηγήτρια ΕΠΑΛ: εγώ μάσκα στη τάξη δεν φοράω....αν θέλετε πάρτε μου μάσκαρα [UPD συνελήφθη]

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 24 Οκτ 2020, 10:06

ST48410 έγραψε:
23 Οκτ 2020, 21:51
Planis έγραψε:
23 Οκτ 2020, 21:49
Όταν έχει επιβληθεί τέτοια τρομολαγνεία, αυτοί οι οποίοι θέλουν να αντισταθούν, πρέπει να εφεύρουν πιο έξυπνους τρόπους για να μην τους παίρνει χαμπάρι το τυραννικό καθεστώς. Ξέρω φίλους δασκάλους/καθηγητές που εδώ και μήνες δεν έχουν φορέσει ποτέ μάσκα και δεν τους έχει πάρει χαμπάρι κανείς ενώ δασκαλεύουν και αντιστοίχως τα παιδιά για περιπτώσεις εκτάκτου ανάγκης... :wink
Πες μου από περιέργεια, είναι κανείς από αυτούς εργαζόμενος σε ιδιωτικό σχολείο της προκοπής;
παραμυθια λεει. πως ειναι δυνατον να μπει στην ταξη χωρις μασκα και να μην τον παρουν χαμπαρι οι μαθητες.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: Καθηγήτρια ΕΠΑΛ: εγώ μάσκα στη τάξη δεν φοράω....αν θέλετε πάρτε μου μάσκαρα [UPD συνελήφθη]

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 24 Οκτ 2020, 10:10

Σέρπικο έγραψε:
23 Οκτ 2020, 21:26
Ο βαρυμαγκας Χαρδαλιάς ,τι λέει;
Όλα καλά;
Η κεραμεως;
Καλά είναι όλοι,χαιρετίσματα έχεις :wave:

Άβαταρ μέλους
Albrecht
Δημοσιεύσεις: 4257
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 00:46
Phorum.gr user: Albrecht

Re: Καθηγήτρια ΕΠΑΛ: εγώ μάσκα στη τάξη δεν φοράω....αν θέλετε πάρτε μου μάσκαρα [UPD συνελήφθη]

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Albrecht » 24 Οκτ 2020, 10:21

Μπίστης έγραψε:
23 Οκτ 2020, 19:37
Τι φύτακλες !
:+1:
Άλλοι μετράνε πορείες και άλλοι κούπες.Εμεις είμαστε Ολυμπιακός.

Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: Καθηγήτρια ΕΠΑΛ: εγώ μάσκα στη τάξη δεν φοράω....αν θέλετε πάρτε μου μάσκαρα [UPD συνελήφθη]

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 24 Οκτ 2020, 10:47

Χαοτικός έγραψε:
23 Οκτ 2020, 23:08
Εμένα η μάσκα μου αρέσει αρκεί να μην φοράμε τίποτα άλλο εκείνη τη στιγμή.
+1

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16493
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Καθηγήτρια ΕΠΑΛ: εγώ μάσκα στη τάξη δεν φοράω....αν θέλετε πάρτε μου μάσκαρα [UPD συνελήφθη]

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 24 Οκτ 2020, 10:49

Σενέκας έγραψε:
23 Οκτ 2020, 21:24
Golden Age έγραψε:
23 Οκτ 2020, 21:20
Σενέκας έγραψε:
23 Οκτ 2020, 19:44
Και γιατί συνεχίζει να διδάσκει ακόμα; :smt017
Γιατί δεν συντρέχουν οι λόγοι.

Αν έχεις τέτοιες ευαισθησίες, μπορείς να ασχοληθείς με τους εκπαιδευτικούς που εγκατέλειψαν τη διδασκαλία των μαθητών τους για να πάνε να συνωστιστούν στο Σύνταγμα, προκειμένου να ικανοποιήσουν τις ακροαριστερές τους ιδεοληψίες για πολτική παρέμβαση ως μοχλό πίεσης για την καταδίκη πολιτικών τους αντιπάλων. Ένας συνωνιστσμός που εκτίναξε τη μετάδοση του κωρονοϊού στην Αθήνα και τον μετέδωσε και αλλού, μιας και εκεί πήγαν άτομα και απο άλλες πόλεις και τώρα έχουμε πόλεις στο κόκκινο, πρόθυρα λοκντάουν κλπ.
μας έχεις πρήξει τον πούτσο. Ήσασταν άχρηστοι, μπήκατε φυλακή με ένα τηλέφωνο. Βούλωνε τώρα και τράβα τα τσιγάρα στον αρχηγό σου.

έλεος
:lol::smt005::smt023
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Planis

Re: Καθηγήτρια ΕΠΑΛ: εγώ μάσκα στη τάξη δεν φοράω....αν θέλετε πάρτε μου μάσκαρα [UPD συνελήφθη]

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Planis » 24 Οκτ 2020, 11:55

Ασέβαστος έγραψε:
24 Οκτ 2020, 10:06
ST48410 έγραψε:
23 Οκτ 2020, 21:51
Planis έγραψε:
23 Οκτ 2020, 21:49
Όταν έχει επιβληθεί τέτοια τρομολαγνεία, αυτοί οι οποίοι θέλουν να αντισταθούν, πρέπει να εφεύρουν πιο έξυπνους τρόπους για να μην τους παίρνει χαμπάρι το τυραννικό καθεστώς. Ξέρω φίλους δασκάλους/καθηγητές που εδώ και μήνες δεν έχουν φορέσει ποτέ μάσκα και δεν τους έχει πάρει χαμπάρι κανείς ενώ δασκαλεύουν και αντιστοίχως τα παιδιά για περιπτώσεις εκτάκτου ανάγκης... :wink
Πες μου από περιέργεια, είναι κανείς από αυτούς εργαζόμενος σε ιδιωτικό σχολείο της προκοπής;
παραμυθια λεει. πως ειναι δυνατον να μπει στην ταξη χωρις μασκα και να μην τον παρουν χαμπαρι οι μαθητες.
Οι άλλοι καθηγητές... Εκεί είναι το ζουμί...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33285
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Καθηγήτρια ΕΠΑΛ: εγώ μάσκα στη τάξη δεν φοράω....αν θέλετε πάρτε μου μάσκαρα [UPD συνελήφθη]

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 24 Οκτ 2020, 12:45

Planis έγραψε:
24 Οκτ 2020, 11:55
Ασέβαστος έγραψε:
24 Οκτ 2020, 10:06
ST48410 έγραψε:
23 Οκτ 2020, 21:51


Πες μου από περιέργεια, είναι κανείς από αυτούς εργαζόμενος σε ιδιωτικό σχολείο της προκοπής;
παραμυθια λεει. πως ειναι δυνατον να μπει στην ταξη χωρις μασκα και να μην τον παρουν χαμπαρι οι μαθητες.
Οι άλλοι καθηγητές... Εκεί είναι το ζουμί...
οχι, δεν ειναι. οι μαθητες ειναι που θα του πουν στους γονεις τους, και θα γινει μαχη. το να κρυφτουν απο τους αλλους καθηγητες δεν εχει ουσια.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Planis

Re: Καθηγήτρια ΕΠΑΛ: εγώ μάσκα στη τάξη δεν φοράω....αν θέλετε πάρτε μου μάσκαρα [UPD συνελήφθη]

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Planis » 24 Οκτ 2020, 13:46

Ασέβαστος έγραψε:
24 Οκτ 2020, 12:45
Planis έγραψε:
24 Οκτ 2020, 11:55
Ασέβαστος έγραψε:
24 Οκτ 2020, 10:06


παραμυθια λεει. πως ειναι δυνατον να μπει στην ταξη χωρις μασκα και να μην τον παρουν χαμπαρι οι μαθητες.
Οι άλλοι καθηγητές... Εκεί είναι το ζουμί...
οχι, δεν ειναι. οι μαθητες ειναι που θα του πουν στους γονεις τους, και θα γινει μαχη. το να κρυφτουν απο τους αλλους καθηγητες δεν εχει ουσια.
Τί να πω... Ίσως δεν έπεσαν σε μαθητές με υποχόνδριους γονείς. Τυχεροί...

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21510
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Καθηγήτρια ΕΠΑΛ: εγώ μάσκα στη τάξη δεν φοράω....αν θέλετε πάρτε μου μάσκαρα [UPD συνελήφθη]

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 24 Οκτ 2020, 13:47

看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Καθηγήτρια ΕΠΑΛ: εγώ μάσκα στη τάξη δεν φοράω....αν θέλετε πάρτε μου μάσκαρα [UPD συνελήφθη]

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 25 Οκτ 2020, 15:17

Ήταν που ήταν βλαμμένη - είχε υποπέσει ξανά σε πειθαρχικό παράπτωμα- ,ήταν φιλόλογος* ,δίδασκε και σε ΕΠΑΛ .. ο παρατατικός έχει μια ιδιαίτερη σημασία.

Τώρα ΕΔΕ κι απόλυση με συνοπτικές διαδικασίες , οι μαλακίες πληρώνονται κάποτε.

*Αι γυναίκες φιλόλογοι βαράνε "μπιέλα" μετά από μια ηλικία. Εμπειρία εκ 23 χρόνων εκπαίδευσης.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών