Σούταραν τη Νικολάου από τα ψηφοδέλτια της νουδού

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11624
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Σούταραν τη Νικολάου από τα ψηφοδέλτια της νουδού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 11 Μαρ 2023, 20:37

Ναύτης έγραψε:
11 Μαρ 2023, 14:09
Εικόνα

:smt005:

Τον αγαπώ αυτόν!
Εικόνα
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9478
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Σούταραν τη Νικολάου από τα ψηφοδέλτια της νουδού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 17 Μαρ 2023, 19:16

Bic έγραψε:
11 Μαρ 2023, 12:54
Bazoomba έγραψε:
11 Μαρ 2023, 08:00
Bic γιατι πιστευεις οτι της ζητησαν να αποσυρθει;
Τι να σου πω, πολλά τα πιθανά σενάρια και μόνο υποθέσεις μπορώ να κάνω (φυσικά).

Την δικαιολογία που είπε η ίδια θα την άκουσες πιστεύω, ότι επειδή υπάρχει έρευνα σε εξέλιξη εις βάρος της, το θεώρησε σωστό να μην κατέβει. Απολύτως σωστή κίνηση από μένα, αν και εφόσον ισχύει βέβαια. Θέλω να πω, αυτό θα ήταν το σωστό να κάνει οποιοσδήποτε, χωρίς να ξέρω (όπως και κανείς μας άλλος φαντάζομαι) αν ισχύει ή όχι. Κι επειδή με ρωτάς τι πιστεύω, προσωπικά σ' αυτήν την εξήγηση δίνω πολύ μικρές πιθανότητες.

Αυτό που ακούγεται πολύ είναι ότι την αποσύρανε κι ότι δεν αποσύρθηκε μόνη της. Για μένα αυτό είναι και το πιθανότερο και μπορεί να έχει διάφορες εξηγήσεις. Μια πιθανή εξήγηση είναι ότι αν σε κάποια στιγμή από την έρευνα αποδειχθεί ότι όντως ισχύουν οι κατηγορίες, καλύτερα να είναι εκτός κι όχι μέλος της επόμενης κυβέρνησης (αν βγει η ΝΔ) ή του εκλογικού της σώματος (αν δεν βγει). Μια άλλη εξήγηση που θα μπορούσα να δώσω, είναι ότι έπεσε υπερ βωμών και εστιών. Θυσία, με την δικαιολογία της εν εξελίξει έρευνας, μια που δεν ήταν από τα βαριά ονόματα και τα πρωτοκλασάτα στελέχη, είτε για να δείξουν καλή εικόνα προς τα έξω, είτε για να κάνουν ένα σχετικό ντάματζ κοντρόλ για το κράξιμο που τρώνε (ακόμα κι από στελέχη τους) για την παπαριά με τον Καραμανλή και την επανένταξή του στους καταλόγους. Ή και για τα δυο, ποιος ξέρει;

Αυτά μου έρχονται πρόχειρα τώρα, αν σκεφτώ και κάτι άλλο θα σου πω. Ή αν έχεις κάτι άλλο εσύ, πες και θα σου απαντήσω.
Bazoomba, αυτό τώρα το θυμήθηκα που το ξανάδα κατά λάθος.

Καλά ρε μάστορα, εγώ μπήκα στον κόπο να σου γράψω μαξιλαροθήκη (σεντόνι δεν το λέω, γιατί άμα το πω έτσι θα βάλει τα γέλια ο Ναύτης) κι εσύ μ' έγραψες κανονικά; Ούτε ένα σχόλιο, αν συμφωνείς, αν διαφωνείς, αν λέω μαλακίες... κάτι; :a040:
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9591
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Σούταραν τη Νικολάου από τα ψηφοδέλτια της νουδού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 17 Μαρ 2023, 19:22

Bic έγραψε:
17 Μαρ 2023, 19:16
Bic έγραψε:
11 Μαρ 2023, 12:54
Bazoomba έγραψε:
11 Μαρ 2023, 08:00
Bic γιατι πιστευεις οτι της ζητησαν να αποσυρθει;
Τι να σου πω, πολλά τα πιθανά σενάρια και μόνο υποθέσεις μπορώ να κάνω (φυσικά).

Την δικαιολογία που είπε η ίδια θα την άκουσες πιστεύω, ότι επειδή υπάρχει έρευνα σε εξέλιξη εις βάρος της, το θεώρησε σωστό να μην κατέβει. Απολύτως σωστή κίνηση από μένα, αν και εφόσον ισχύει βέβαια. Θέλω να πω, αυτό θα ήταν το σωστό να κάνει οποιοσδήποτε, χωρίς να ξέρω (όπως και κανείς μας άλλος φαντάζομαι) αν ισχύει ή όχι. Κι επειδή με ρωτάς τι πιστεύω, προσωπικά σ' αυτήν την εξήγηση δίνω πολύ μικρές πιθανότητες.

Αυτό που ακούγεται πολύ είναι ότι την αποσύρανε κι ότι δεν αποσύρθηκε μόνη της. Για μένα αυτό είναι και το πιθανότερο και μπορεί να έχει διάφορες εξηγήσεις. Μια πιθανή εξήγηση είναι ότι αν σε κάποια στιγμή από την έρευνα αποδειχθεί ότι όντως ισχύουν οι κατηγορίες, καλύτερα να είναι εκτός κι όχι μέλος της επόμενης κυβέρνησης (αν βγει η ΝΔ) ή του εκλογικού της σώματος (αν δεν βγει). Μια άλλη εξήγηση που θα μπορούσα να δώσω, είναι ότι έπεσε υπερ βωμών και εστιών. Θυσία, με την δικαιολογία της εν εξελίξει έρευνας, μια που δεν ήταν από τα βαριά ονόματα και τα πρωτοκλασάτα στελέχη, είτε για να δείξουν καλή εικόνα προς τα έξω, είτε για να κάνουν ένα σχετικό ντάματζ κοντρόλ για το κράξιμο που τρώνε (ακόμα κι από στελέχη τους) για την παπαριά με τον Καραμανλή και την επανένταξή του στους καταλόγους. Ή και για τα δυο, ποιος ξέρει;

Αυτά μου έρχονται πρόχειρα τώρα, αν σκεφτώ και κάτι άλλο θα σου πω. Ή αν έχεις κάτι άλλο εσύ, πες και θα σου απαντήσω.
Bazoomba, αυτό τώρα το θυμήθηκα που το ξανάδα κατά λάθος.

Καλά ρε μάστορα, εγώ μπήκα στον κόπο να σου γράψω μαξιλαροθήκη (σεντόνι δεν το λέω, γιατί άμα το πω έτσι θα βάλει τα γέλια ο Ναύτης) κι εσύ μ' έγραψες κανονικά; Ούτε ένα σχόλιο, αν συμφωνείς, αν διαφωνείς, αν λέω μαλακίες... κάτι; :a040:
Αφου με καλυψε η απαντηση σου ρε, τι να πω; :D
Εγω ειμαι φυσει καχυποπτος και περισσοτερο δογματικος. Θεωρω οτι εχει φαει, δηλαδη παραφαγε. Μα το πρωτο κοκκινο σημαιακι για εμενα ήταν το γεγονος οτι υπηρξε hustler του ΣΚΑΙ σε εκπομπη του Αυτια.
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38110
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Σούταραν τη Νικολάου από τα ψηφοδέλτια της νουδού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 17 Μαρ 2023, 19:24

Beria έγραψε:
11 Μαρ 2023, 00:29
nyxtovios έγραψε:
11 Μαρ 2023, 00:21
Ο Αντρέας φταίει
Ο σταθμάρχης θα φταίει
Ο Πολάκης καπνίζει.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9478
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Σούταραν τη Νικολάου από τα ψηφοδέλτια της νουδού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 17 Μαρ 2023, 19:30

Bazoomba έγραψε:
17 Μαρ 2023, 19:22
Bic έγραψε:
17 Μαρ 2023, 19:16
Bic έγραψε:
11 Μαρ 2023, 12:54

Τι να σου πω, πολλά τα πιθανά σενάρια και μόνο υποθέσεις μπορώ να κάνω (φυσικά).

Την δικαιολογία που είπε η ίδια θα την άκουσες πιστεύω, ότι επειδή υπάρχει έρευνα σε εξέλιξη εις βάρος της, το θεώρησε σωστό να μην κατέβει. Απολύτως σωστή κίνηση από μένα, αν και εφόσον ισχύει βέβαια. Θέλω να πω, αυτό θα ήταν το σωστό να κάνει οποιοσδήποτε, χωρίς να ξέρω (όπως και κανείς μας άλλος φαντάζομαι) αν ισχύει ή όχι. Κι επειδή με ρωτάς τι πιστεύω, προσωπικά σ' αυτήν την εξήγηση δίνω πολύ μικρές πιθανότητες.

Αυτό που ακούγεται πολύ είναι ότι την αποσύρανε κι ότι δεν αποσύρθηκε μόνη της. Για μένα αυτό είναι και το πιθανότερο και μπορεί να έχει διάφορες εξηγήσεις. Μια πιθανή εξήγηση είναι ότι αν σε κάποια στιγμή από την έρευνα αποδειχθεί ότι όντως ισχύουν οι κατηγορίες, καλύτερα να είναι εκτός κι όχι μέλος της επόμενης κυβέρνησης (αν βγει η ΝΔ) ή του εκλογικού της σώματος (αν δεν βγει). Μια άλλη εξήγηση που θα μπορούσα να δώσω, είναι ότι έπεσε υπερ βωμών και εστιών. Θυσία, με την δικαιολογία της εν εξελίξει έρευνας, μια που δεν ήταν από τα βαριά ονόματα και τα πρωτοκλασάτα στελέχη, είτε για να δείξουν καλή εικόνα προς τα έξω, είτε για να κάνουν ένα σχετικό ντάματζ κοντρόλ για το κράξιμο που τρώνε (ακόμα κι από στελέχη τους) για την παπαριά με τον Καραμανλή και την επανένταξή του στους καταλόγους. Ή και για τα δυο, ποιος ξέρει;

Αυτά μου έρχονται πρόχειρα τώρα, αν σκεφτώ και κάτι άλλο θα σου πω. Ή αν έχεις κάτι άλλο εσύ, πες και θα σου απαντήσω.
Bazoomba, αυτό τώρα το θυμήθηκα που το ξανάδα κατά λάθος.

Καλά ρε μάστορα, εγώ μπήκα στον κόπο να σου γράψω μαξιλαροθήκη (σεντόνι δεν το λέω, γιατί άμα το πω έτσι θα βάλει τα γέλια ο Ναύτης) κι εσύ μ' έγραψες κανονικά; Ούτε ένα σχόλιο, αν συμφωνείς, αν διαφωνείς, αν λέω μαλακίες... κάτι; :a040:
Αφου με καλυψε η απαντηση σου ρε, τι να πω; :D
Εγω ειμαι φυσει καχυποπτος και περισσοτερο δογματικος. Θεωρω οτι εχει φαει, δηλαδη παραφαγε. Μα το πρωτο κοκκινο σημαιακι για εμενα ήταν το γεγονος οτι υπηρξε hustler του ΣΚΑΙ σε εκπομπη του Αυτια.
Καλά ρε μάστορα, μη βαράς.

ΟΚ, απλά δεν είχα καταλάβει αν συμφωνούσες ή αν απλά θεώρησες παπαριά την απάντηση και γι' αυτό δεν απάντησες, εξ ου και η ερώτηση. Την οποία δεν θα έκανα μάλιστα, αν δεν έπεφτα από λάθος πάνω της σήμερα, το είχα ξεχάσει κιόλας... :lol:

Θεεεενκς.
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9591
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Σούταραν τη Νικολάου από τα ψηφοδέλτια της νουδού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 17 Μαρ 2023, 19:34

sys3x έγραψε:
17 Μαρ 2023, 19:32
Θα προτεινα να ηρεμησεις λιγο. Εαν εσυ μπαναριστεις και οι χρηστες στους οποιους απευθυνεσαι συνεχιζουν να γραφουν, μαντεψε ποιος θα ειναι ο νικητης του 1ου Φορουμομποτικού Πολέμου. :g030:
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38110
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Σούταραν τη Νικολάου από τα ψηφοδέλτια της νουδού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 17 Μαρ 2023, 19:38

Ήρεμος είμαι.
(:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25559
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Σούταραν τη Νικολάου από τα ψηφοδέλτια της νουδού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 18 Μαρ 2023, 00:57

Αυτο το [λογοκριθηκε] ακομα δεν εχει οδηγηθει στη δικδιοσυνη;

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13680
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Σούταραν τη Νικολάου από τα ψηφοδέλτια της νουδού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 18 Μαρ 2023, 08:04

Bic έγραψε:
17 Μαρ 2023, 19:16
(...)Καλά ρε μάστορα, εγώ μπήκα στον κόπο να σου γράψω μαξιλαροθήκη (σεντόνι δεν το λέω, γιατί άμα το πω έτσι θα βάλει τα γέλια ο Ναύτης)
Ε όχι και σεντόνι, ένα τοσοδούλι σεμεδάκι έγραψες λατρεία.
Αλλά αυτοί είναι, δεν εκτιμούν τις δημιουργικές προσπάθειες. :011:

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23059
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Σούταραν τη Νικολάου από τα ψηφοδέλτια της νουδού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 18 Μαρ 2023, 08:19

Θα πάει στον τζημερο, να πολεμήσουν μαζί τους κακους αριστερούς τρομοκράτες έως την αιωνιότητα, για όλη αυτήν την καταστροφή που έχουν φέρει στην Ελλάδα.

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9478
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Σούταραν τη Νικολάου από τα ψηφοδέλτια της νουδού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 18 Μαρ 2023, 13:17

Ναύτης έγραψε:
18 Μαρ 2023, 08:04
Bic έγραψε:
17 Μαρ 2023, 19:16
(...)Καλά ρε μάστορα, εγώ μπήκα στον κόπο να σου γράψω μαξιλαροθήκη (σεντόνι δεν το λέω, γιατί άμα το πω έτσι θα βάλει τα γέλια ο Ναύτης)
Ε όχι και σεντόνι, ένα τοσοδούλι σεμεδάκι έγραψες λατρεία.
Αλλά αυτοί είναι, δεν εκτιμούν τις δημιουργικές προσπάθειες. :011:
:g094::smt008
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27245
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Σούταραν τη Νικολάου από τα ψηφοδέλτια της νουδού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 18 Μαρ 2023, 20:08

sys3x έγραψε:
17 Μαρ 2023, 19:38
Ήρεμος είμαι.
(:
Το σβήσανε αυτό που μου έγραψες πριν το δω. Μη μου πεις, όμως. Στ' αρχίδια μου :wave:
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38110
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Σούταραν τη Νικολάου από τα ψηφοδέλτια της νουδού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 18 Μαρ 2023, 21:55

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
18 Μαρ 2023, 20:08
sys3x έγραψε:
17 Μαρ 2023, 19:38
Ήρεμος είμαι.
(:
Το σβήσανε αυτό που μου έγραψες πριν το δω. Μη μου πεις, όμως. Στ' αρχίδια μου :wave:
Όχι όχι, σιγά μη σε έλεγα ρε.
Πόσα μπορεί να χωρέσει ένα στόμα άλλως τε.
:)
:wave:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9478
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Σούταραν τη Νικολάου από τα ψηφοδέλτια της νουδού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 19 Μαρ 2023, 12:32

sys3x έγραψε:
18 Μαρ 2023, 21:55
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
18 Μαρ 2023, 20:08
sys3x έγραψε:
17 Μαρ 2023, 19:38
Ήρεμος είμαι.
(:
Το σβήσανε αυτό που μου έγραψες πριν το δω. Μη μου πεις, όμως. Στ' αρχίδια μου :wave:
Όχι όχι, σιγά μη σε έλεγα ρε.
Πόσα μπορεί να χωρέσει ένα στόμα άλλως τε.
:)
:wave:
Πολλά. Λίγη προσπάθεια θέλει απλά.

Εικόνα
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25559
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Σούταραν τη Νικολάου από τα ψηφοδέλτια της νουδού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 17 Μάιος 2023, 13:30

Kauldron έγραψε:
10 Μαρ 2023, 23:13
https://www.protothema.gr/politics/arti ... upopsifia/
Νικολάου: Αποσύρομαι οικειοθελώς από τα ψηφοδέλτια - ΝΔ: Της είχε διαμηνυθεί ότι δεν θα είναι υποψήφια
:smt005::smt005::smt005::smt005::smt005:

Ε, ρε ξεφτιλίκια.

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ, πόσα χτυπήματα θ' αντέξεις ακόμα μικρό μου ποντικάκι?

Scouser.
Ακόμα δεν πήγε φυλακή η Νικολάου;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών