16 χρονών πας Α' Λυκείου, όχι δούλος σε ξενοδοχείο! -Δανια δεν σας καναμε αλλα θα σας κανουμε...Ταϊλάνδη της Ευρώπης!

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27415
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: 16 χρονών πας Α' Λυκείου, όχι δούλος σε ξενοδοχείο! -Δανια δεν σας καναμε αλλα θα σας κανουμε...Ταϊλάνδη της Ευρώπης!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 10 Σεπ 2021, 13:24

Πτολεμαίος έγραψε:
10 Σεπ 2021, 13:14
Nandros έγραψε:
10 Σεπ 2021, 12:46
.
Με το που μπήκα στο Γυμνάσιο, όλα τα καλοκαίρια μέχρι που αποφοίτησα από την Σχολή και μπαρκάρισα, δούλευα στο λιμάνι του Πειραιά, βοηθώντας τον πατέρα μου.
Με το ποδήλατο έκανα τις μεγάλες αποστάσεις, που εκείνος θα έπρεπε να κάνει με τα πόδια, ευκολότερα και ταχύτερα.

Και έχουμε δω μέσα το πορφυρογέννητο νεοκομμούνι να ποστάρει τις μακακίες του απανωτά και να μην κάνει διάλογο. Μόνο τρώει τις χλαπάτσες.
.
Μαλακιες. Σύμφωνα - πάντα- με τον axilmar και τον πηζοντα μποτεα, ο πατέρας σου δεν έπρεπε να σε εκμεταλλευεται. Έπρεπε να βάζει εργάτη να κάνει τη δουλειά που έκανες εσύ.

Μλκς μου, μιλούν για τα εργασιακά, άτομα που δούλεψαν (αν δούλεψαν) πρώτη τους φορά μετά το στρατό. :smt005::smt005::smt005:
Να πληρώνει υπάλληλο - και όχι εργάτη - ο πατέρας μου, με λεφτά που δεν περίσσευαν, και εγώ να ψωλαρμενίζω τα καλοκαίρια ξύνοντας τα @@ μου;
Μα τόσο μακάκες είναι αυτά τα φασιστερά;
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: 16 χρονών πας Α' Λυκείου, όχι δούλος σε ξενοδοχείο! -Δανια δεν σας καναμε αλλα θα σας κανουμε...Ταϊλάνδη της Ευρώπης!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 10 Σεπ 2021, 13:26

Ασέβαστος έγραψε:
10 Σεπ 2021, 13:19
Πτολεμαίος έγραψε:
10 Σεπ 2021, 13:14
Nandros έγραψε:
10 Σεπ 2021, 12:46
.
Με το που μπήκα στο Γυμνάσιο, όλα τα καλοκαίρια μέχρι που αποφοίτησα από την Σχολή και μπαρκάρισα, δούλευα στο λιμάνι του Πειραιά, βοηθώντας τον πατέρα μου.
Με το ποδήλατο έκανα τις μεγάλες αποστάσεις, που εκείνος θα έπρεπε να κάνει με τα πόδια, ευκολότερα και ταχύτερα.

Και έχουμε δω μέσα το πορφυρογέννητο νεοκομμούνι να ποστάρει τις μακακίες του απανωτά και να μην κάνει διάλογο. Μόνο τρώει τις χλαπάτσες.
.
Μαλακιες. Σύμφωνα - πάντα- με τον axilmar και τον πηζοντα μποτεα, ο πατέρας σου δεν έπρεπε να σε εκμεταλλευεται. Έπρεπε να βάζει εργάτη να κάνει τη δουλειά που έκανες εσύ.

Μλκς μου, μιλούν για τα εργασιακά, άτομα που δούλεψαν (αν δούλεψαν) πρώτη τους φορά μετά το στρατό. :smt005::smt005::smt005:
περσι πηρα το γιο μου, 8 χρονω, να βοηθησει στις ελιες.* εμαθε και πως βγαινει το λαδακι που βαζει στο ψωμακι με τη ριγανη.



*φυρα ηταν, πιο πολυ εχανα χρονο να τον προσεχω, παρα η δουλεια που εβγαλε. πληρωθηκε με παγωτα.



κρεμαστε με, εκμεταλλευτης παιδικης εργασιας.
Κι εγώ τα κορίτσια. :D Μόνο που δεν πήραμε το δικό μας, κρίμα γιατί είναι και κορωνέικη. Αλλά δεν γίνεται. Είναι ερασιτεχνική η φάση μας και το κάνουμε ακριβώς για τη φάση. Στο ελαιοτριβείο που έχουμε στην περιοχή, δίνουν ένα προς εννέα. Γύρω στα δέκα λίτρα βγαίνει κάθε φορά. Αλλά γουστάρουν τη διαδικασία και νιώθουν τη γλύκα του κοπιάσματος.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Καραμελίτσα
Δημοσιεύσεις: 9245
Εγγραφή: 17 Σεπ 2020, 17:35

Re: 16 χρονών πας Α' Λυκείου, όχι δούλος σε ξενοδοχείο! -Δανια δεν σας καναμε αλλα θα σας κανουμε...Ταϊλάνδη της Ευρώπης!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καραμελίτσα » 10 Σεπ 2021, 13:27

Το θέμα είναι το εξής και αποκλειστικά και μόνο:
Το υπουργείο Εργασίας και το Ξενοδοχειακό Επιμελητήριο Ελλάδος σύναψαν συμφωνία στην οποία προβλέπεται η εργασία σε ξενοδοχειακές μονάδες, παιδιών άνω των 16 ετών τα οποία ζουν σε δομές φροντίδας ανηλίκων.
Όχι γενικά για 16χρονα, η εργασία αφορά παιδιά που δεν έχουν γονείς και ζουν σε δομές. Εφόσον δεν είναι υποχρεωτική, μάλλον κακό δεν είναι, αν και πρέπει να δούμε τους όρους της συμφωνίας.

Τα αρχικά ποστ είναι κλασικός κκεδικος αποπροσανατολισμός.
Z

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29949
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: 16 χρονών πας Α' Λυκείου, όχι δούλος σε ξενοδοχείο! -Δανια δεν σας καναμε αλλα θα σας κανουμε...Ταϊλάνδη της Ευρώπης!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 10 Σεπ 2021, 13:27

ΜπλεΜπουμπυς έγραψε:
10 Σεπ 2021, 08:52
Μαλάκες γαμώ τον μεσαίωνα, να μιλάμε για τα αυτονόητα το 2021 ασταδιάλα




Δεν είναι σκλαβιά το να εργαστούν εποχικά, νόμιμα και με ένσημα. Αλλά προφανώς εσείς θέλετε μαύρη εργασία για να τους πείσετε ότι πρέπει να καταρρεύσει ο γκαμπινταζμόζ

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27415
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: 16 χρονών πας Α' Λυκείου, όχι δούλος σε ξενοδοχείο! -Δανια δεν σας καναμε αλλα θα σας κανουμε...Ταϊλάνδη της Ευρώπης!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 10 Σεπ 2021, 13:28

Πασιφάη έγραψε:
10 Σεπ 2021, 13:24
Ρε θα μας τρελλάνει ο άεργος Μπούμπης. Στα 16 μου, τακτοποιούσα γραμματειακές εκκρεμότητες στο γραφείο του πατέρα μου και μετά γύριζα όλη την Ελλάδα να πουλήσω βιβλία, καλοκαίρι. Τουλάχιστον ένα δίμηνο. Και όχι δουλειά 8ωρη αλλά όσο μας έπαιρνε. Άλλη στιγμή θα διηγηθώ γεγονότα που μου έχουν συμβεί.
Η ουσία είναι οτι έβγαζα εν έτει 1989, 1990 και 1991 τρελλά φράγκα. Αν είναι δυνατόν. Λες και μιλάμε για ανθρακορυχεία και αλυσοδεμένα ανήλικα.
Τράβα να δουλέψεις ρε χλαπάτσα να δεις πως βγαίνει το μεροκάματο, αντί να αναλώνεσαι εδώ μέσα.
Μην το μαλώνεις το παιδί. Δουλεύει για το κώμα! :003:
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29949
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: 16 χρονών πας Α' Λυκείου, όχι δούλος σε ξενοδοχείο! -Δανια δεν σας καναμε αλλα θα σας κανουμε...Ταϊλάνδη της Ευρώπης!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 10 Σεπ 2021, 13:32

ΜπλεΜπουμπυς έγραψε:
10 Σεπ 2021, 09:14
αύριο σεξοτουρισμός με ανήλικα.
Αυτό που λες γίνεται στην ομοϊδεατή σας Κούβα (και δεν επιτρέπεται καν ΜΚΟ για καταγγελίες εκεί).

Έτσι θα μας κάνατε κι εδώ εάν καταλαμβάνατε την εξουσία κι εφαρμόζετε την ιδεολογία σας.

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14616
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: 16 χρονών πας Α' Λυκείου, όχι δούλος σε ξενοδοχείο! -Δανια δεν σας καναμε αλλα θα σας κανουμε...Ταϊλάνδη της Ευρώπης!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 10 Σεπ 2021, 13:33

Ασέβαστος έγραψε:
10 Σεπ 2021, 13:16
Ζενίθεδρος έγραψε:
10 Σεπ 2021, 13:13
Ασέβαστος έγραψε:
10 Σεπ 2021, 13:02


δημοσιογραφος, ιερεας, και ποια ειναι η αλλη; πολιτικος;
Τα δύο αρχαιότερα και το νεότερο.
α, το ιερεας σιγουρα δηλαδη. εξαιρουνται οι ιερειες της αφροδιτης. :roll:
Το αρχαιότερο είναι η πουτάνα. Το δεύτερο αρχαιότερο είναι ο κατάσκοπος/επαγγελματίας δολοφόνος. Το νεότερο είναι ο influencer, κατ' επέκταση το κομματικό μποτ.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: 16 χρονών πας Α' Λυκείου, όχι δούλος σε ξενοδοχείο! -Δανια δεν σας καναμε αλλα θα σας κανουμε...Ταϊλάνδη της Ευρώπης!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 10 Σεπ 2021, 13:33

Πασιφάη έγραψε:
10 Σεπ 2021, 13:24
Ρε θα μας τρελλάνει ο άεργος Μπούμπης. Στα 16 μου, τακτοποιούσα
Άστο διάλο ρε, "τεκνοποιούσα" είδα στη αρχή. :fp: Δεν κάνω πλάκα, παίζει λίγη στραβωμάρα.
Για κλάσματα δευτερόλεπτου ένιωσα τη διάθεσή μου να σε συμπαθώ και να σου βγάλω πιο πολύ σεβασμό. Όχι γιατί θεωρώ ότι έτσι πρέπει να γίνεται, αλλά αφού έγινε σημαίνει ότι θα είσαι πολύ ψημένη και θα ξέρεις πιο πολλά και όλα αυτά. καταλαβαίνεις πιστεύω.

Τέλος πάντων τώρα θα πάω να διαβάσω τη συνέχεια να δω αν θα σε σεβαστώ λίγο περισσότερο ή αν θα συνεχίσω να σε θεωρώ βλαμμένο :8)
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: 16 χρονών πας Α' Λυκείου, όχι δούλος σε ξενοδοχείο! -Δανια δεν σας καναμε αλλα θα σας κανουμε...Ταϊλάνδη της Ευρώπης!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 10 Σεπ 2021, 13:36

Πασιφάη έγραψε:
10 Σεπ 2021, 13:24
Ρε θα μας τρελλάνει ο άεργος Μπούμπης. Στα 16 μου, τακτοποιούσα γραμματειακές εκκρεμότητες στο γραφείο του πατέρα μου και μετά γύριζα όλη την Ελλάδα να πουλήσω βιβλία, καλοκαίρι. Τουλάχιστον ένα δίμηνο. Και όχι δουλειά 8ωρη αλλά όσο μας έπαιρνε. Άλλη στιγμή θα διηγηθώ γεγονότα που μου έχουν συμβεί.
Η ουσία είναι οτι έβγαζα εν έτει 1989, 1990 και 1991 τρελλά φράγκα. Αν είναι δυνατόν. Λες και μιλάμε για ανθρακορυχεία και αλυσοδεμένα ανήλικα.
Τράβα να δουλέψεις ρε χλαπάτσα να δεις πως βγαίνει το μεροκάματο, αντί να αναλώνεσαι εδώ μέσα.
ΟΚ. καλύπτομαι. Σε σεβάστηκα. :smt023 Αλλά φάε σκατά ένι γουέι :sal9:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13864
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: 16 χρονών πας Α' Λυκείου, όχι δούλος σε ξενοδοχείο! -Δανια δεν σας καναμε αλλα θα σας κανουμε...Ταϊλάνδη της Ευρώπης!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 10 Σεπ 2021, 13:40

Χαοτικός έγραψε:
10 Σεπ 2021, 13:33
Πασιφάη έγραψε:
10 Σεπ 2021, 13:24
Ρε θα μας τρελλάνει ο άεργος Μπούμπης. Στα 16 μου, τακτοποιούσα
Άστο διάλο ρε, "τεκνοποιούσα" είδα στη αρχή. :fp: Δεν κάνω πλάκα, παίζει λίγη στραβωμάρα.
Για κλάσματα δευτερόλεπτου ένιωσα τη διάθεσή μου να σε συμπαθώ και να σου βγάλω πιο πολύ σεβασμό. Όχι γιατί θεωρώ ότι έτσι πρέπει να γίνεται, αλλά αφού έγινε σημαίνει ότι θα είσαι πολύ ψημένη και θα ξέρεις πιο πολλά και όλα αυτά. καταλαβαίνεις πιστεύω.

Τέλος πάντων τώρα θα πάω να διαβάσω τη συνέχεια να δω αν θα σε σεβαστώ λίγο περισσότερο ή αν θα συνεχίσω να σε θεωρώ βλαμμένο :8)
Γιατί να μην με συμπαθείς ρε παπάρα στραβέ; Είμαι η επιτομή της τελειότητας. :102:
Ψημμένο αλάνι γαρ. Και θα σέβεσαι μη γαμήσω. :lol:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13864
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: 16 χρονών πας Α' Λυκείου, όχι δούλος σε ξενοδοχείο! -Δανια δεν σας καναμε αλλα θα σας κανουμε...Ταϊλάνδη της Ευρώπης!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 10 Σεπ 2021, 13:42

Χαοτικός έγραψε:
10 Σεπ 2021, 13:36
Πασιφάη έγραψε:
10 Σεπ 2021, 13:24
Ρε θα μας τρελλάνει ο άεργος Μπούμπης. Στα 16 μου, τακτοποιούσα γραμματειακές εκκρεμότητες στο γραφείο του πατέρα μου και μετά γύριζα όλη την Ελλάδα να πουλήσω βιβλία, καλοκαίρι. Τουλάχιστον ένα δίμηνο. Και όχι δουλειά 8ωρη αλλά όσο μας έπαιρνε. Άλλη στιγμή θα διηγηθώ γεγονότα που μου έχουν συμβεί.
Η ουσία είναι οτι έβγαζα εν έτει 1989, 1990 και 1991 τρελλά φράγκα. Αν είναι δυνατόν. Λες και μιλάμε για ανθρακορυχεία και αλυσοδεμένα ανήλικα.
Τράβα να δουλέψεις ρε χλαπάτσα να δεις πως βγαίνει το μεροκάματο, αντί να αναλώνεσαι εδώ μέσα.
ΟΚ. καλύπτομαι. Σε σεβάστηκα. :smt023 Αλλά φάε σκατά ένι γουέι :sal9:
Μινάροβιτς. :sal9:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: 16 χρονών πας Α' Λυκείου, όχι δούλος σε ξενοδοχείο! -Δανια δεν σας καναμε αλλα θα σας κανουμε...Ταϊλάνδη της Ευρώπης!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 10 Σεπ 2021, 13:43

:003:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13864
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: 16 χρονών πας Α' Λυκείου, όχι δούλος σε ξενοδοχείο! -Δανια δεν σας καναμε αλλα θα σας κανουμε...Ταϊλάνδη της Ευρώπης!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 10 Σεπ 2021, 13:45

Χαοτικός έγραψε:
10 Σεπ 2021, 13:43
:003:
:na!:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Ju-87
Δημοσιεύσεις: 4624
Εγγραφή: 19 Μάιος 2018, 14:16

Re: 16 χρονών πας Α' Λυκείου, όχι δούλος σε ξενοδοχείο! -Δανια δεν σας καναμε αλλα θα σας κανουμε...Ταϊλάνδη της Ευρώπης!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ju-87 » 10 Σεπ 2021, 13:50

Ασέβαστος έγραψε:
10 Σεπ 2021, 13:02
Ζενίθεδρος έγραψε:
10 Σεπ 2021, 12:50
πήζον bot έγραψε:
10 Σεπ 2021, 12:18
ολα τα ξεφτιλομποτ που εχουν κάλους στην παλαμη απο την πολλη παλινδρομηση, δουλευαν τελικα απο 10 χρονων.. :smt005::smt005::smt005:

καθε μερα ψεμματα οι αποκληροι
Εκτος από τρεις, καμιά άλλη δουλειά δεν είναι ντροπή.
δημοσιογραφος, ιερεας, και ποια ειναι η αλλη; πολιτικος;
Δημοσιογράφους και πολιτικούς στα αρχιδια μου τους γράφω, αλλά οι ιερείς έχουν προσφέρει στην κοινωνία πολύ περισσότερα από όσα έχεις προσφέρει εσύ στην μίζερη, τραγική, τρισαθλια ζωή σου στο κοινωνικό σύνολο, μην σου πω και ολόκληρο το σόι σου.
Έχεις ιδέα πόσοι φτωχοί παίρνουν φαγητό από την εκκλησία; Έχεις ιδέα πόσα ορφανοτροφεία ελέγχονται από την εκκλησία;

Προσφερες ποτέ σου τίποτα ρε σφετεριστή οξυγόνου στην ανθρωπότητα για να μπορείς να κρίνεις τον αρχαιότερο και σπουδαιότερο θεσμό του έθνους...;
Δημοκράτης έγραψε:
31 Αύγ 2021, 14:42
Από εκεί και πέρα είναι φανερό ότι ψήφισα μαλακα
AlienWay έγραψε:
05 Οκτ 2021, 22:00
Η ΝΔ είναι βαθιά δεξιά.

Επαναλαμβάνω, η ΝΔ είναι βαθιά δεξιά.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13864
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: 16 χρονών πας Α' Λυκείου, όχι δούλος σε ξενοδοχείο! -Δανια δεν σας καναμε αλλα θα σας κανουμε...Ταϊλάνδη της Ευρώπης!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 10 Σεπ 2021, 13:51

Nandros έγραψε:
10 Σεπ 2021, 13:28
Πασιφάη έγραψε:
10 Σεπ 2021, 13:24
Ρε θα μας τρελλάνει ο άεργος Μπούμπης. Στα 16 μου, τακτοποιούσα γραμματειακές εκκρεμότητες στο γραφείο του πατέρα μου και μετά γύριζα όλη την Ελλάδα να πουλήσω βιβλία, καλοκαίρι. Τουλάχιστον ένα δίμηνο. Και όχι δουλειά 8ωρη αλλά όσο μας έπαιρνε. Άλλη στιγμή θα διηγηθώ γεγονότα που μου έχουν συμβεί.
Η ουσία είναι οτι έβγαζα εν έτει 1989, 1990 και 1991 τρελλά φράγκα. Αν είναι δυνατόν. Λες και μιλάμε για ανθρακορυχεία και αλυσοδεμένα ανήλικα.
Τράβα να δουλέψεις ρε χλαπάτσα να δεις πως βγαίνει το μεροκάματο, αντί να αναλώνεσαι εδώ μέσα.
Μην το μαλώνεις το παιδί. Δουλεύει για το κώμα! :003:
.
Αν ήξερε πως βγαίνει το μεροκάματο δεν θα μας έπρηζε αυτός και ο Φλάφης εδώ μέσα με τσιτάτα.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών