ΟΧΙ Μετρό στην Πλατεία Εξαρχείων

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Chainis
Δημοσιεύσεις: 21282
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:39
Phorum.gr user: Chainis

Re: ΟΧΙ Μετρό στην Πλατεία Εξαρχείων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chainis » 12 Αύγ 2022, 20:32

ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:23
Chainis έγραψε:
12 Αύγ 2022, 11:18
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ έγραψε:
06 Αύγ 2022, 14:21


Η επέκταση των ΜΜΜ προς τα Καλύβια και τη Μαλακάσα, σαφώς και θα ήταν πιο χρήσιμη από τη δημιουργία του Μετρό
στου Ζωγράφου. Για τα λεωφορεία εγώ το έγραψα, πολύ απλά γιατί όταν έχεις δήμους στο Λεκανοπέδιο χωρίς καμία στάση
Μετρό και ο δήμος Ζωγράφου σχεδιάζεται να εξυπηρετείται από 4, ενώ εξυπηρετείται ήδη από 2 και πληθώρα λεωφορειογραμμών
ε εκεί αποδεικνύεται πως ο σχεδιασμός κάπου χωλαίνει.
Από ποιούς 2 σταθμούς εξυπηρετείτε ηδη;
Μέγαρο Μουσικής και Ευαγγελισμό. Αμφότεροι προσβάσιμοι με λεωφορεία για όποιον μένει στις "Άνω" γειτονιές, το Μέγαρο Μουσικής είναι προσβάσιμο και με τα πόδια για όποιον μένει "χαμηλά".
Πλάκα κάνεις ετσι;
Εννοείς αφού κατέβουν εκεί με τα λεωφορεία που εξυμνείς την αναντικαταστατη ύπαρξη τους, περνώντας την πάντα πηγμένη Παπαδιαμαντοπούλου και την εξίσου Μιχαλακοπούλου.
Με την λογική σου τους εξυπηρετεί και το σύνταγμα και η Ακαδημία αφού πάνε μέχρι εκεί λεωφορεία.
Όπου δεν κατάφερε να επικρατήσει ο ΕΛΑΣ εξοντωνοντας τις άλλες αντιστασιακες οργανώσεις δεν υπήρξαν και τάγματα ασφαλείας

Μάργκαρετ Θάτσερ:
Ο σοσιαλισμός είναι πολύ καλός μέχρι να τελειώσουν τα λεφτά των αλλων

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14746
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΟΧΙ Μετρό στην Πλατεία Εξαρχείων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 12 Αύγ 2022, 20:34

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:22
ΓΑΛΗ έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:16
stavmanr έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:14


Δηλαδή εσύ πηγαίνεις καθημερινά στον Έβρο κι έχεις άποψη για τον Έβρο;
Δεν κόβεις τις ανοησίες πάλι; Σε κάθε νημα αφήνεις και μία κουτσουλιά.
Άσε τις παπαριές σταβρούκο. Ιδέα δεν έχεις από εξάρχεια.

Οπότε, άντε να πουλήσεις σε κάποιους προχωρομά την πραμάτεια σου. Θα συγκινηθούν.
Εγώ που πήγαινα στην καφετέρια ΜΑΡΟΝΙΤΑ όταν ήμουν νέος και στο ΑΝ μετα συν του ότι άφηνα τα χρήματα μου το ρεμπεταδικο ΚΆΒΟΥΡΑΣ και έτρωγα και σουβλάκια από το σουβλατζίδικο ΚΆΒΟΥΡΑΣ ..μπορω να έχω γνώμη για την πλατεία Εξαρχειων;
Και γω έχω φάει σε αυτόν τον Κάβουρα, τύπε!
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25362
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: ΟΧΙ Μετρό στην Πλατεία Εξαρχείων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 12 Αύγ 2022, 20:35

Feindflug έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:34
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:22
ΓΑΛΗ έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:16


Άσε τις παπαριές σταβρούκο. Ιδέα δεν έχεις από εξάρχεια.

Οπότε, άντε να πουλήσεις σε κάποιους προχωρομά την πραμάτεια σου. Θα συγκινηθούν.
Εγώ που πήγαινα στην καφετέρια ΜΑΡΟΝΙΤΑ όταν ήμουν νέος και στο ΑΝ μετα συν του ότι άφηνα τα χρήματα μου το ρεμπεταδικο ΚΆΒΟΥΡΑΣ και έτρωγα και σουβλάκια από το σουβλατζίδικο ΚΆΒΟΥΡΑΣ ..μπορω να έχω γνώμη για την πλατεία Εξαρχειων;
Και γω έχω φάει σε αυτόν τον Κάβουρα, τύπε!
Δυνατή κράση!
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27506
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: ΟΧΙ Μετρό στην Πλατεία Εξαρχείων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 12 Αύγ 2022, 20:38

Beria έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:35
Feindflug έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:34
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:22


Εγώ που πήγαινα στην καφετέρια ΜΑΡΟΝΙΤΑ όταν ήμουν νέος και στο ΑΝ μετα συν του ότι άφηνα τα χρήματα μου το ρεμπεταδικο ΚΆΒΟΥΡΑΣ και έτρωγα και σουβλάκια από το σουβλατζίδικο ΚΆΒΟΥΡΑΣ ..μπορω να έχω γνώμη για την πλατεία Εξαρχειων;
Και γω έχω φάει σε αυτόν τον Κάβουρα, τύπε!
Δυνατή κράση!
Εγώ να δεις... Έχω φάει γιαουρτλου στον Κάβουρα (αν και έχουν παρέλθει τόσα χρόνια που δεν θυμάμαι αν ήταν ο Κάβουρας η αλλος).
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14746
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΟΧΙ Μετρό στην Πλατεία Εξαρχείων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 12 Αύγ 2022, 20:38

Beria έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:35
Feindflug έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:34
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:22


Εγώ που πήγαινα στην καφετέρια ΜΑΡΟΝΙΤΑ όταν ήμουν νέος και στο ΑΝ μετα συν του ότι άφηνα τα χρήματα μου το ρεμπεταδικο ΚΆΒΟΥΡΑΣ και έτρωγα και σουβλάκια από το σουβλατζίδικο ΚΆΒΟΥΡΑΣ ..μπορω να έχω γνώμη για την πλατεία Εξαρχειων;
Και γω έχω φάει σε αυτόν τον Κάβουρα, τύπε!
Δυνατή κράση!
Κάτι είχα ακούσει από τους ντόπιους όταν είχα κατέβει, τύπε, αλλά δεν έδωσα πολύ σημασία.

Ήμουν και νέος. Και πέτρες να έτρωγα, θα τις χώνευα.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70795
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: ΟΧΙ Μετρό στην Πλατεία Εξαρχείων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 12 Αύγ 2022, 20:39

Σε κάθε περίπτωση, ούτε από τους συγκοινωνιολόγους βλέπω κάποια θέση για τα δημοσιεύματα ευάλωτων προστατευμένων οικολογικών δειγμάτων της περιοχής.

Κρατήστε τις ασφαλείς σας αποστάσεις παίδες (κατανοητόν) :) αλλά μη θεωρείτε ότι αυτό δεν σημαίνει ανοχή ή συναίνεση, έτσι;

Να το ξεκαθαρίσουμε αυτό. :lol:
Gavalas for President! :grfl:

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19388
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: ΟΧΙ Μετρό στην Πλατεία Εξαρχείων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 12 Αύγ 2022, 20:41

ΓΑΛΗ έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:30
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:22
ΓΑΛΗ έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:16


Άσε τις παπαριές σταβρούκο. Ιδέα δεν έχεις από εξάρχεια.

Οπότε, άντε να πουλήσεις σε κάποιους προχωρομά την πραμάτεια σου. Θα συγκινηθούν.
Εγώ που πήγαινα στην καφετέρια ΜΑΡΟΝΙΤΑ όταν ήμουν νέος και στο ΑΝ μετα συν του ότι άφηνα τα χρήματα μου το ρεμπεταδικο ΚΆΒΟΥΡΑΣ και έτρωγα και σουβλάκια από το σουβλατζίδικο ΚΆΒΟΥΡΑΣ ..μπορω να έχω γνώμη για την πλατεία Εξαρχειων;
Σαφώς και μπορείς να έχεις γνώμη αλλά την εποχή που εσύ ήσουν νέος, τα Εξάρχεια είχαν όντως ενδιαφέρον ως περιοχή, αλλά όχι λόγω μαρονίτας και κάβουρα.

Για την ακρίβεια υπάρχει μια παροιμία που λέει "τα στερνά τιμούν τα πρώτα". Ε σήμερα, τα παπαράκια που μαζεύονται εκεί για να πουλήσουν επανάστα, όχι μόνον δεν τιμούν τα πρώτα αλλά δεν έχουν καν ιδέα από αυτά. Όπερ σημαίνει, ότι απλώς τα ξεφτιλίζουν.
Όλοι οι επαναστατημένοι νέοι έχουν κάποιον νοικοκύρη πατέρα πίσω τους που τους δίνει χαρτζιλίκι

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70795
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: ΟΧΙ Μετρό στην Πλατεία Εξαρχείων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 12 Αύγ 2022, 20:47

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:41
ΓΑΛΗ έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:30
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:22


Εγώ που πήγαινα στην καφετέρια ΜΑΡΟΝΙΤΑ όταν ήμουν νέος και στο ΑΝ μετα συν του ότι άφηνα τα χρήματα μου το ρεμπεταδικο ΚΆΒΟΥΡΑΣ και έτρωγα και σουβλάκια από το σουβλατζίδικο ΚΆΒΟΥΡΑΣ ..μπορω να έχω γνώμη για την πλατεία Εξαρχειων;
Σαφώς και μπορείς να έχεις γνώμη αλλά την εποχή που εσύ ήσουν νέος, τα Εξάρχεια είχαν όντως ενδιαφέρον ως περιοχή, αλλά όχι λόγω μαρονίτας και κάβουρα.

Για την ακρίβεια υπάρχει μια παροιμία που λέει "τα στερνά τιμούν τα πρώτα". Ε σήμερα, τα παπαράκια που μαζεύονται εκεί για να πουλήσουν επανάστα, όχι μόνον δεν τιμούν τα πρώτα αλλά δεν έχουν καν ιδέα από αυτά. Όπερ σημαίνει, ότι απλώς τα ξεφτιλίζουν.
Όλοι οι επαναστατημένοι νέοι έχουν κάποιον νοικοκύρη πατέρα πίσω τους που τους δίνει χαρτζιλίκι
Αυτό ισχύει από τη μεταπολίτευση και μετά. Δεν είναι τυχαίο το ότι έχει γίνει θέμα για πολλές κωμικές σκηνές ο... αναρχικός γιος ή κόρη, που αποκαλούν τον χρηματοδότη πατέρα "φασίστα". Για την ακρίβεια, είναι η καθημερινή πεπατημένη. :lol:
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26038
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: ΟΧΙ Μετρό στην Πλατεία Εξαρχείων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 12 Αύγ 2022, 20:48

stavmanr έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:17
ΓΑΛΗ έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:16
stavmanr έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:14


Δηλαδή εσύ πηγαίνεις καθημερινά στον Έβρο κι έχεις άποψη για τον Έβρο;
Δεν κόβεις τις ανοησίες πάλι; Σε κάθε νημα αφήνεις και μία κουτσουλιά.
(...)
Περιμένω απάντηση στο ερώτημα.
Έχεις τα κότσια να απαντήσεις ότι απλά γράφεις ανοησίες, ανάλογα με το πώς σου καρφώνονται στο κεφάλι;
σταυρακη αυτη την μανια να πετας μαλακισμενα ερωτηματα - να λυσσας να σου απαντησουν κ να επιμενεις (ενω σε γραφουν στ αρχιδια τους ) να την προσεξεις
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: ΟΧΙ Μετρό στην Πλατεία Εξαρχείων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 12 Αύγ 2022, 20:48

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:41
Όλοι οι επαναστατημένοι νέοι έχουν κάποιον νοικοκύρη πατέρα πίσω τους που τους δίνει χαρτζιλίκι
Ευτυχώς δηλαδή που μπροστά τους δίνει χαρτζιλίκι κι από πίσω ψηφίζει κυβερνήσεις να βάλουν τα ΜΑΤ να τους σακατεύουν.
Είναι "νοικοκύρης" ο άνθρωπος. Κι έπειτα αναρωτιούνται γιατί τα παιδιά φτύνουν κι αυτούς και τη νοικοκυροσύνη τους.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: ΟΧΙ Μετρό στην Πλατεία Εξαρχείων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 12 Αύγ 2022, 20:49

Αγις έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:48
stavmanr έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:17
ΓΑΛΗ έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:16


(...)
Περιμένω απάντηση στο ερώτημα.
Έχεις τα κότσια να απαντήσεις ότι απλά γράφεις ανοησίες, ανάλογα με το πώς σου καρφώνονται στο κεφάλι;
σταυρακη αυτη την μανια να πετας μαλακισμενα ερωτηματα - να λυσσας να σου απαντησουν κ να επιμενεις (ενω σε γραφουν στ αρχιδια τους ) να την προσεξεις
Εσύ πάλι από που ξεφύτρωσες; Φωλιά έχετε ρε μάγκες; :003:

Ρωτώ έναν, πετάγεται ο άλλος. Ρωτώ τον άλλο, πετάγεται ο τρίτος.
Μπορεί κάποια στιγμή να απαντήσει αυτός τον οποίο ρωτώ; Έτσι για αλλαγή...

Εν τάχει:
Πετάχτηκε ο Γαλής για να ρωτήσει αν πηγαίνω στα Εξάρχεια για να δικαιούμαι να έχω άποψη.
Τον ρώτησα αν ο ίδιος κάνει βόλτες καθημερινά πχ. στον Έβρο, δεδομένου ότι στα αντίστοιχα νήματα έχει άποψη.
Προσπαθώ να καταλάβω πώς σκέφτεται και βγάζει άκρη σε αυτό το Λαβύρινθο του εγκεφαλου...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stavmanr την 12 Αύγ 2022, 20:52, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70795
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: ΟΧΙ Μετρό στην Πλατεία Εξαρχείων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 12 Αύγ 2022, 20:51

georgebi έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:45
Εικόνα
Εικόνα

Χμμμμμμμμ :smt017 και τα γυναικόπαιδα; τα υπόλοιπ@ δηλαδή θα τη γλυτώσουν; :p2:

Και ναι, αυτοί οι πανύβλακες ζουν ανάμεσα μας. Αν ζούσαν μόνον στα Εξάρχεια θα ήμουν απολύτως υπέρ της διαφύλαξης της περιοχής.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26038
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: ΟΧΙ Μετρό στην Πλατεία Εξαρχείων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 12 Αύγ 2022, 20:52

stavmanr έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:49
Αγις έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:48
stavmanr έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:17


Περιμένω απάντηση στο ερώτημα.
Έχεις τα κότσια να απαντήσεις ότι απλά γράφεις ανοησίες, ανάλογα με το πώς σου καρφώνονται στο κεφάλι;
σταυρακη αυτη την μανια να πετας μαλακισμενα ερωτηματα - να λυσσας να σου απαντησουν κ να επιμενεις (ενω σε γραφουν στ αρχιδια τους ) να την προσεξεις
Εσύ πάλι από που ξεφύτρωσες; Φωλιά έχετε ρε μάγκες; :003:

Ρωτώ έναν, πετάγεται ο άλλος. Ρωτώ τον άλλο, πετάγεται ο τρίτος.
Μπορεί κάποια στιγμή να απαντήσει αυτός τον οποίο ρωτώ; Έτσι για αλλαγή...
δεν εχεις σωτηρια - κρατα την αναπνοη σου μεχρι να παρεις απαντηση
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ
Δημοσιεύσεις: 7077
Εγγραφή: 11 Αύγ 2019, 16:23
Phorum.gr user: ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ

Re: ΟΧΙ Μετρό στην Πλατεία Εξαρχείων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ » 12 Αύγ 2022, 20:53

Chainis έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:32
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:23
Chainis έγραψε:
12 Αύγ 2022, 11:18


Από ποιούς 2 σταθμούς εξυπηρετείτε ηδη;
Μέγαρο Μουσικής και Ευαγγελισμό. Αμφότεροι προσβάσιμοι με λεωφορεία για όποιον μένει στις "Άνω" γειτονιές, το Μέγαρο Μουσικής είναι προσβάσιμο και με τα πόδια για όποιον μένει "χαμηλά".
Πλάκα κάνεις ετσι;
Εννοείς αφού κατέβουν εκεί με τα λεωφορεία που εξυμνείς την αναντικαταστατη ύπαρξη τους, περνώντας την πάντα πηγμένη Παπαδιαμαντοπούλου και την εξίσου Μιχαλακοπούλου.
Με την λογική σου τους εξυπηρετεί και το σύνταγμα και η Ακαδημία αφού πάνε μέχρι εκεί λεωφορεία.
Δεν θα γράψω τα πάντα από την αρχή, αφού έκανες τον κόπο να διαβάσεις παρελθοντικά σχόλια ψάξε να δεις τι έχω γράψει ήδη.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70795
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: ΟΧΙ Μετρό στην Πλατεία Εξαρχείων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 12 Αύγ 2022, 20:57

stavmanr έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:48
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
12 Αύγ 2022, 20:41
Όλοι οι επαναστατημένοι νέοι έχουν κάποιον νοικοκύρη πατέρα πίσω τους που τους δίνει χαρτζιλίκι
Ευτυχώς δηλαδή που μπροστά τους δίνει χαρτζιλίκι κι από πίσω ψηφίζει κυβερνήσεις να βάλουν τα ΜΑΤ να τους σακατεύουν.
Είναι "νοικοκύρης" ο άνθρωπος. Κι έπειτα αναρωτιούνται γιατί τα παιδιά φτύνουν κι αυτούς και τη νοικοκυροσύνη τους.
Καλά, αν σταματήσουν οι νοικοκύρηδες να συνδράμουν τα παιδγιά, θα σταμάταγε και το φτύσιμο από τα ημιανήλικα παιδγιά αλλά άμα τη δουν αντιαυταρχικοί ο χαζομπαμπάς ή χαζομαμά που δικαιολογούν πάντα τα σπλάχνα τους, άντε να βγάλεις άκρη.

Είναι η φάση που η παιδοκεντρική πατριαρχική οικογένεια ταυτίζεται πλήρως με την προχωκαγκούρικη αναρχία και μόνον μετά από τρεις γενιές μπορεί να υπάρξει απεξάρτηση από αυτήν την αναρχοσύνη παιδοκεντρικού τύπου. :lol:
Gavalas for President! :grfl:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών