Προς κυβέρνηση παΝΔημίας: «είστε επικίνδυνοι» απο ένωση πληροφορικών Ελλάδας

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3333
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Προς κυβέρνηση παΝΔημίας: «είστε επικίνδυνοι» απο ένωση πληροφορικών Ελλάδας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 18 Νοέμ 2021, 22:00

Fluffy έγραψε:
18 Νοέμ 2021, 21:58
klg έγραψε:
18 Νοέμ 2021, 21:52
Fluffy έγραψε:
18 Νοέμ 2021, 21:50
μεγκα ή αντενα;
Γενικώς στο ότι τους κλάσανε τα αρχίδια απο την ΑΧΠΔΠΧ αυτό έχεις να απαντήσεις;
ναι, γιατί η ερώτηση ήταν τι λενε τα πετσωμενα μέσα και φέρνεις μια που προσομοιάζει ως απάντηση, και ρωτάω για διευκρίνιση, μέγκα ή αντένα λοιπόν;
Τι εννοείς σου φέρνω μία ρε μαλάκα; Από το άρθρο που λίνκαρε ο Μπούμπης είναι αυτή η πρόταση.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Άβαταρ μέλους
Fluffy
Δημοσιεύσεις: 21735
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2019, 08:54

Re: Προς κυβέρνηση παΝΔημίας: «είστε επικίνδυνοι» απο ένωση πληροφορικών Ελλάδας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fluffy » 18 Νοέμ 2021, 22:08

klg έγραψε:
18 Νοέμ 2021, 22:00
Fluffy έγραψε:
18 Νοέμ 2021, 21:58
klg έγραψε:
18 Νοέμ 2021, 21:52


Γενικώς στο ότι τους κλάσανε τα αρχίδια απο την ΑΧΠΔΠΧ αυτό έχεις να απαντήσεις;
ναι, γιατί η ερώτηση ήταν τι λενε τα πετσωμενα μέσα και φέρνεις μια που προσομοιάζει ως απάντηση, και ρωτάω για διευκρίνιση, μέγκα ή αντένα λοιπόν;
Τι εννοείς σου φέρνω μία ρε μαλάκα; Από το άρθρο που λίνκαρε ο Μπούμπης είναι αυτή η πρόταση.
αυτό που διαβασες. Αυτό που το έφερες ως απαντηση δεν απαντά αυτ΄'ο που εθεσε η ερωτηση. Κι εσυ ο ίδιος το παραδέχτηκες όταν ειπες αν είχα να πω μόνο για μεγκα/αντενα. Αλλο ήταν το ποιντ σου.

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3333
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Προς κυβέρνηση παΝΔημίας: «είστε επικίνδυνοι» απο ένωση πληροφορικών Ελλάδας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 18 Νοέμ 2021, 22:16

Fluffy έγραψε:
18 Νοέμ 2021, 22:08
klg έγραψε:
18 Νοέμ 2021, 22:00
Fluffy έγραψε:
18 Νοέμ 2021, 21:58

ναι, γιατί η ερώτηση ήταν τι λενε τα πετσωμενα μέσα και φέρνεις μια που προσομοιάζει ως απάντηση, και ρωτάω για διευκρίνιση, μέγκα ή αντένα λοιπόν;
Τι εννοείς σου φέρνω μία ρε μαλάκα; Από το άρθρο που λίνκαρε ο Μπούμπης είναι αυτή η πρόταση.
αυτό που διαβασες. Αυτό που το έφερες ως απαντηση δεν απαντά αυτ΄'ο που εθεσε η ερωτηση. Κι εσυ ο ίδιος το παραδέχτηκες όταν ειπες αν είχα να πω μόνο για μεγκα/αντενα. Αλλο ήταν το ποιντ σου.
Το point μου είναι ότι φαίνεται εξαιρετικά αστείο το να γράφεις ερωτήσεις με προβοκατόρικο ύφος, ενώ αυτό που έγινε ήταν επίπληξη από την ΑΠΔΠΧ.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Άβαταρ μέλους
Fluffy
Δημοσιεύσεις: 21735
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2019, 08:54

Re: Προς κυβέρνηση παΝΔημίας: «είστε επικίνδυνοι» απο ένωση πληροφορικών Ελλάδας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fluffy » 18 Νοέμ 2021, 22:26

το ξέρο.

Βέβαια, γιατί η κεραμέως θέλει ανάκληση της επιπληξης; Το πήρε προσωπικά;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών