Αυτή δεν είναι η αγανακτισμένη που...

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4531
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Αυτή δεν είναι η αγανακτισμένη που...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 07 Δεκ 2023, 18:57

Otto Weininger έγραψε:
07 Δεκ 2023, 16:47
Πτολεμαίος έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 13:13
...
Συνεχίζει να δίνει πόνο. Μιλάει για κίνδυνο της Δημοκρατίας αλλά και για μαζική κρατική δολοφονία.

https://www.instagram.com/reel/C0i1xTfo ... BiNWFlZA==
Μαλάκα μου το ΑΙ βελτιώνεται.
Μαθαίνει με γεωμετρικους ρυθμούς σαν τον Skynet
:lol::lol::lol:
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 30023
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Αυτή δεν είναι η αγανακτισμένη που...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 14 Φεβ 2024, 18:48

Στον επόμενο τόνο, βλέπουμε να της γράφει κάποιος το εξής ψεκασμενο σχόλιο, φτάνοντας level X-Files:


Εικόνα


Και τι του απαντάει η φίλη μας ;


Εικόνα


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 30023
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Αυτή δεν είναι η αγανακτισμένη που...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 17 Φεβ 2024, 18:43

Φυλακή ο "Κωστάκης" ο Καραμανλής

https://www.instagram.com/reel/C3ceoYMo ... ZjOGdiag==


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14186
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: Αυτή δεν είναι η αγανακτισμένη που...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 17 Φεβ 2024, 18:54

Otto Weininger έγραψε:
17 Φεβ 2024, 18:43
Φυλακή ο "Κωστάκης" ο Καραμανλής

https://www.instagram.com/reel/C3ceoYMo ... ZjOGdiag==
Την ειδα, αυτη μιλαει και αυτοθαυμαζεται.Παντα η ηλιθιοτητα συνοδευεται με αισθηση μεγαλειου.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38102
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Αυτή δεν είναι η αγανακτισμένη που...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 17 Φεβ 2024, 19:50

Μην είστε γαμώσταυροι;
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 30023
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Αυτή δεν είναι η αγανακτισμένη που...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 17 Φεβ 2024, 19:52

sys3x έγραψε:
17 Φεβ 2024, 19:50
Μην είστε γαμώσταυροι;
Ναι.
Μήπως σε λένε Σταύρο, να σου ρίξουμε έναν;


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38102
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Αυτή δεν είναι η αγανακτισμένη που...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 17 Φεβ 2024, 19:53

Έλα έλα, θα σου γλείφω την πλάτη ταυτόχρονα.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 30023
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Αυτή δεν είναι η αγανακτισμένη που...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 17 Φεβ 2024, 19:58

sys3x έγραψε:
17 Φεβ 2024, 19:53
Έλα έλα, θα σου γλείφω την πλάτη ταυτόχρονα.
Δε θα ερθω.
Ούτε εσύ θα έρθεις ποτέ. Άραξε λοιπόν, βρίζε εδώ μέσα και όλα καλά.
Όσο είσαι Level of Threat : Low, όλα καλά.
Μόλις φτάσεις στο substantial, όπως ο άλλος ο ψυχακιας, θα έχεις και την ανάλογη αντίδραση.

:wave:


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38102
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Αυτή δεν είναι η αγανακτισμένη που...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 17 Φεβ 2024, 20:05

Τι να σε βρίσω ρε γαβ γαβ, μόνος σου ξεφτιλίζεσαι. Δεν υπονόησα ούτε είπα ευθέως ότι θα έρθω να σε γαμήσω, εσύ το έκανες αυτό οπότε κλάσε μου μια μάντρα και έλα όποτε θέλεις, θα περάσεις καλά και συ και οποιαδήποτε γαμώσταυρη πουτάνα απειλεί.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 30023
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Αυτή δεν είναι η αγανακτισμένη που...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 17 Φεβ 2024, 20:20

sys3x έγραψε:
17 Φεβ 2024, 20:05
Τι να σε βρίσω ρε γαβ γαβ, μόνος σου ξεφτιλίζεσαι. Δεν υπονόησα ούτε είπα ευθέως ότι θα έρθω να σε γαμήσω, εσύ το έκανες αυτό οπότε κλάσε μου μια μάντρα και έλα όποτε θέλεις, θα περάσεις καλά και συ και οποιαδήποτε γαμώσταυρη πουτάνα απειλεί.
Κανείς δε σε απειλεί, αισθάνεσαι τόσο σημαντικός ώστε να σε απειλούν; Έλεος.
Λογοπαίγνιο ήταν για μια από τις αγαπημένες σου εκφράσεις. Ή για καρκίνους θα λες ή για γαμωσταυρους.

Και δε θα περάσω καλά. Δεν την βρίσκω με τις άσχημες καταστάσεις. Απλά που και που την πατάω και απαντάω στα ξερατα που γράφεις.

Μια συμβουλή δε, πριν πεις σε κάποιον ότι θα "περάσει καλά" που όλοι καταλάβαμε τι εννοείς, πρέπει να μην είσαι μια κουράδα με κίτρινα από το κάπνισμα δάχτυλα. Νοιασου για τον εαυτό σου.

Αν ποτέ με βγάλει ο δρόμος προς τα σένα, έλα να αράξουμε, να πιούμε μερικές μπυρίτσες (ποιος την χάρη σου, δεν πίνω σχεδόν ποτέ) και να είσαι σίγουρος ότι θα βρούμε άπειρα θέματα να μιλήσουμε και να περάσουμε ευχάριστα και με χαβαλέ μερικές ώρες.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38102
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Αυτή δεν είναι η αγανακτισμένη που...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 17 Φεβ 2024, 23:38

Otto Weininger έγραψε:
17 Φεβ 2024, 20:20
sys3x έγραψε:
17 Φεβ 2024, 20:05
Τι να σε βρίσω ρε γαβ γαβ, μόνος σου ξεφτιλίζεσαι. Δεν υπονόησα ούτε είπα ευθέως ότι θα έρθω να σε γαμήσω, εσύ το έκανες αυτό οπότε κλάσε μου μια μάντρα και έλα όποτε θέλεις, θα περάσεις καλά και συ και οποιαδήποτε γαμώσταυρη πουτάνα απειλεί.
Κανείς δε σε απειλεί, αισθάνεσαι τόσο σημαντικός ώστε να σε απειλούν; Έλεος.
Λογοπαίγνιο ήταν για μια από τις αγαπημένες σου εκφράσεις. Ή για καρκίνους θα λες ή για γαμωσταυρους.

Και δε θα περάσω καλά. Δεν την βρίσκω με τις άσχημες καταστάσεις. Απλά που και που την πατάω και απαντάω στα ξερατα που γράφεις.

Μια συμβουλή δε, πριν πεις σε κάποιον ότι θα "περάσει καλά" που όλοι καταλάβαμε τι εννοείς, πρέπει να μην είσαι μια κουράδα με κίτρινα από το κάπνισμα δάχτυλα. Νοιασου για τον εαυτό σου.

Αν ποτέ με βγάλει ο δρόμος προς τα σένα, έλα να αράξουμε, να πιούμε μερικές μπυρίτσες (ποιος την χάρη σου, δεν πίνω σχεδόν ποτέ) και να είσαι σίγουρος ότι θα βρούμε άπειρα θέματα να μιλήσουμε και να περάσουμε ευχάριστα και με χαβαλέ μερικές ώρες.
Κοίτα, εάν ποτέ βρισκόμασταν το πιο πιθανό είναι αυτό που λες και υπάρχει και ένα πάτερν με εμένα κι αυτά τα πράματα (και γενικότερα βασικά από ότι έχω παρατηρήσει), πχ με τον έναν τον κολλητό μου όταν γνωριστήκαμε (παίζαμε κάπου μπάσκετ νομίζω) αυτός ήθελε να με πλακώσει και εμένα μου την έσπαγε η μάπα του, 30 χρόνια περίπου μετά και είμαστε ακόμη κολλητοί, θέλω να πω...
Τώρα, για τους καρκίνους κτλ που λες, αυτό που έκανα και συνεχίζω να κάνω είναι μια καθ'όλα ευστοχότατη αντιστοιχία, εάν η κοινωνία μας αποτελεί έναν αυτούσιο οργανισμό τότες τα γαβ γαβ αποτελούν ένα καρκίνωμα για αυτόν τον οργανισμό. Μέχρι στιγμής μόνον τα γαβ γαβ διαφωνούν με αυτό το κόνσπετ.
Όσον αφορά τα κίτρινα δάκτυλα, στο αριστερό χέρι η άκρη του δείκτη και του μέσου έχουν κιτρινίσει γάμα τα, ειδικά σε σχέση με του δεξιού χεριού (είμαι αμφιδέξιος) διότι καπνίζω, θα ήθελα να μην καπνίζω; θεωρητικά ναι, θα ήθελα. Εφόσον όμως συνεχίζω να καπνίζω πρακτικά δεν θέλω ή έστω δεν προσπαθώ αρκετά έτσι ώστε να μην. Αυτό δεν με κάνει ούτε κουράδα ούτε μη κουράδα ούτε σημαντικό ή ασήμαντο, είναι αδιάφορο το ποσό κουράδα είναι ή δεν είναι κάποιος θέλω να πω εάν καπνίζει όπως εξίσου αδιάφορο είναι το πόσο σημαντικός είναι ή δεν είναι κάποιος για να δεχθεί απειλές.
Το πόσο σημαντικός επίσης είναι ή δεν είναι κάποιος για κάποιον εξετάζεται από πολλά και διάφορα κριτήρια τα οποία όμως δεν θα αναλύσω εις βάθος, θα σε πω μόνον το εξής, εάν για εσένα πχ το πόσο σημαντικός είναι κάποιος μετριέται από τι του άφησέ ο μπαμπάκας του τότες όχι, είμαι πάρα πάρα πολύ ασήμαντος για εσένα εάν πάλι το κριτήριο είναι οι επίκτητες ικανότητες σε πολλά και διαφορετικά μεταξύ τους γνωστικά πεδία κτλ τότες είμαι ένας από τους σημαντικότερους ανθρώπους που δεν έχεις γνωρίσει.
Αυτά όσον αφορά τα διαπροσωπικά μας - ανθρώπινα θέματα, στα αμιγώς πολιτικά θέματα δεν έχουμε απολύτως τίποτα νομίζω να συζητήσουμε, εάν μπορούσες να δεις έξω από εσένα πως φαίνεται η φασούλα ούτε εσύ δεν θα είχες μάλλον να συζητήσεις κάτι, τι να συζητήσεις με κολλημένες φλάντζες εξάλλου, τις πετάς και βάζεις καινούργιες.
Γι αυτό ρώτα όποιον θέλεις μη γαβ γαβ να σε πει πόσο κολλημένη φλάντζα φαίνεται ότι είμαι εγώ και πόσο εσύ, βασικά γάμα το, είναι γελοία η σύγκριση από μόνη της, δεν τίθεται καν τέτοιο θέμα, για να βάλω ένα μέτρο σύγκρισης το ανέφερα γνωρίζοντας εκ των προτέρων ότι δεν έχεις την ικανότητα να το αντιληφθείς, πιθανότατα όμως έχει αυτός ο μη γαβ γαβ άνθρωπος ο οποίος διαβάζει αυτές τις γραμμές.
Αυτά.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 30023
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Αυτή δεν είναι η αγανακτισμένη που...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 18 Φεβ 2024, 00:40

sys3x έγραψε:
17 Φεβ 2024, 23:38

Γι αυτό ρώτα όποιον θέλεις μη γαβ γαβ να σε πει πόσο κολλημένη φλάντζα φαίνεται ότι είμαι εγώ και πόσο εσύ, βασικά γάμα το, είναι γελοία η σύγκριση από μόνη της, δεν τίθεται καν τέτοιο θέμα, για να βάλω ένα μέτρο σύγκρισης το ανέφερα γνωρίζοντας εκ των προτέρων ότι δεν έχεις την ικανότητα να το αντιληφθείς, πιθανότατα όμως έχει αυτός ο μη γαβ γαβ άνθρωπος ο οποίος διαβάζει αυτές τις γραμμές.
Αυτά.
προσπερνώ τα προσωπικά/ανθρώπινα λέγοντάς σου μπράβο για τα γνωστικά πεδία που λες ότι κατέχεις, θα έχω και κάτι να μάθω αν ποτέ βρεθούμε σε προσωπική κουβέντα, δε με χαλάει.


Στο θέμα της παράθεσης όμως έχω να σου πω το εξής:
δεν ξέρω ποιον θεωρείς ότι πρέπει να ρωτήσω εδώ για το αν με βλέπει κολλημένη φλάτζα ή όχι. Και τούτο διότι:
1. είμαι στο φόρουμ 18 χρόνια, έχω γνωριστεί από κοντά με ένα σωρό άτομα πολλές φορές, έχουμε κάνει κουβέντες σε προσωπικό επίπεδο πολλές φορές κλπ. Πάρα πολλοί από δω (αλλά και από το παλιό που πια δεν είναι εδώ) με γνωρίζουν προσωπικά. Με έχουν ήδη κρίνει.

2. συμμετέχω εδώ και 18 χρόνια σχεδόν σε κάθε ενότητα, καταθέτω γνώση (όπου μπορώ), επιχειρήματα (άλλοτε σωστά άλλοτε όχι), απόψεις, γνώμες αλλά και ερωτήσεις. Δεν έχω κρύψει επάγγελμα, πολιτικές πεποιθήσεις, κομματική προτίμηση, ομάδα, χόμπι κλπ. Παίζω μπάλα με όλα τα χαρτιά ανοιχτά και υπερασπίζομαι με επιχειρήματα τις απόψεις μου όσο καλύτερα μπορώ. Δε φοβάμαι να λερωθώ.

Εσύ και το λοιπό παρεάκι 5-6 νοματαίων που εκτιμάς απλά γυρνάτε από νήμα σε νήμα με μοναδικό και αποκλειστικό σκοπό να βρίσετε/ειρωνευτείτε όποια άποψη σας χαλάει την σούπα. Μηδενικά επιχειρήματα, τσιτάτα και αμπελοσοφίες που δεν αντέχουν ούτε 5 λεπτά αντιπαράθεση με επιχειρήματα.

Ποιοι λοιπόν να μας βάλουν σε σύγκριση; Ποιο νήμα να ανοίξω για να δω κάτι που πρόσφερες εδώ μέσα έστω και σε 2 γραμμές; Εγώ είμαι με τα κομματόσκυλα. Οκ. Εσύ ; Με κάτι γελοίους σαν τον ψέκα τον Μπαζούμπα που δε μπορεί να συντάξει μια παράγραφο με δομή αλλά γυρνάει από νήμα σε νήμα ρωτώντας επικριτικά τους πάντες τι ψήφισαν αλλά κάνει την κότα όταν τον ρωτήσουν αυτόν; Με τον nyxtovio που είτε χασκογελάει είτε εύχεται θανάτους είτε λέει την μια πίπα πίσω από την άλλη και μόλις του ζητήσεις επιχείρημα που να στέκει στρίβει; Το enaon που δεν έχει πάρει θέση ποτέ και για τίποτα με την δικαιολογία ότι δεν θα το καταλαβαιναμε παρά γυρνάει από νήμα σε νήμα παριστάνοντας τον αστείο της παρέας.

Έλα ρε φίλε σε παρακαλώ. Σαν να με κοροιδεύεις επειδή φοράω μάυρο σακάκι με καφέ πουκάμισο, την ίδια ώρα που φοράς τιγρέ κουστούμι με μωβ πουκάμισο, τσαρούχια και καπέλο Ναπολέων.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Alex Amsterdam
Δημοσιεύσεις: 2381
Εγγραφή: 06 Φεβ 2024, 22:25

Re: Αυτή δεν είναι η αγανακτισμένη που...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Alex Amsterdam » 18 Φεβ 2024, 00:44

panos291 έγραψε:
17 Φεβ 2024, 18:54
Otto Weininger έγραψε:
17 Φεβ 2024, 18:43
Φυλακή ο "Κωστάκης" ο Καραμανλής

https://www.instagram.com/reel/C3ceoYMo ... ZjOGdiag==
Την ειδα, αυτη μιλαει και αυτοθαυμαζεται.Παντα η ηλιθιοτητα συνοδευεται με αισθηση μεγαλειου.
Παρενεργειες του ξυλολιου.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38102
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Αυτή δεν είναι η αγανακτισμένη που...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 18 Φεβ 2024, 15:47

Otto Weininger έγραψε:
18 Φεβ 2024, 00:40
sys3x έγραψε:
17 Φεβ 2024, 23:38

Γι αυτό ρώτα όποιον θέλεις μη γαβ γαβ να σε πει πόσο κολλημένη φλάντζα φαίνεται ότι είμαι εγώ και πόσο εσύ, βασικά γάμα το, είναι γελοία η σύγκριση από μόνη της, δεν τίθεται καν τέτοιο θέμα, για να βάλω ένα μέτρο σύγκρισης το ανέφερα γνωρίζοντας εκ των προτέρων ότι δεν έχεις την ικανότητα να το αντιληφθείς, πιθανότατα όμως έχει αυτός ο μη γαβ γαβ άνθρωπος ο οποίος διαβάζει αυτές τις γραμμές.
Αυτά.
προσπερνώ τα προσωπικά/ανθρώπινα λέγοντάς σου μπράβο για τα γνωστικά πεδία που λες ότι κατέχεις, θα έχω και κάτι να μάθω αν ποτέ βρεθούμε σε προσωπική κουβέντα, δε με χαλάει.


Στο θέμα της παράθεσης όμως έχω να σου πω το εξής:
δεν ξέρω ποιον θεωρείς ότι πρέπει να ρωτήσω εδώ για το αν με βλέπει κολλημένη φλάτζα ή όχι. Και τούτο διότι:
1. είμαι στο φόρουμ 18 χρόνια, έχω γνωριστεί από κοντά με ένα σωρό άτομα πολλές φορές, έχουμε κάνει κουβέντες σε προσωπικό επίπεδο πολλές φορές κλπ. Πάρα πολλοί από δω (αλλά και από το παλιό που πια δεν είναι εδώ) με γνωρίζουν προσωπικά. Με έχουν ήδη κρίνει.

2. συμμετέχω εδώ και 18 χρόνια σχεδόν σε κάθε ενότητα, καταθέτω γνώση (όπου μπορώ), επιχειρήματα (άλλοτε σωστά άλλοτε όχι), απόψεις, γνώμες αλλά και ερωτήσεις. Δεν έχω κρύψει επάγγελμα, πολιτικές πεποιθήσεις, κομματική προτίμηση, ομάδα, χόμπι κλπ. Παίζω μπάλα με όλα τα χαρτιά ανοιχτά και υπερασπίζομαι με επιχειρήματα τις απόψεις μου όσο καλύτερα μπορώ. Δε φοβάμαι να λερωθώ.

Εσύ και το λοιπό παρεάκι 5-6 νοματαίων που εκτιμάς απλά γυρνάτε από νήμα σε νήμα με μοναδικό και αποκλειστικό σκοπό να βρίσετε/ειρωνευτείτε όποια άποψη σας χαλάει την σούπα. Μηδενικά επιχειρήματα, τσιτάτα και αμπελοσοφίες που δεν αντέχουν ούτε 5 λεπτά αντιπαράθεση με επιχειρήματα.

Ποιοι λοιπόν να μας βάλουν σε σύγκριση; Ποιο νήμα να ανοίξω για να δω κάτι που πρόσφερες εδώ μέσα έστω και σε 2 γραμμές; Εγώ είμαι με τα κομματόσκυλα. Οκ. Εσύ ; Με κάτι γελοίους σαν τον ψέκα τον Μπαζούμπα που δε μπορεί να συντάξει μια παράγραφο με δομή αλλά γυρνάει από νήμα σε νήμα ρωτώντας επικριτικά τους πάντες τι ψήφισαν αλλά κάνει την κότα όταν τον ρωτήσουν αυτόν; Με τον nyxtovio που είτε χασκογελάει είτε εύχεται θανάτους είτε λέει την μια πίπα πίσω από την άλλη και μόλις του ζητήσεις επιχείρημα που να στέκει στρίβει; Το enaon που δεν έχει πάρει θέση ποτέ και για τίποτα με την δικαιολογία ότι δεν θα το καταλαβαιναμε παρά γυρνάει από νήμα σε νήμα παριστάνοντας τον αστείο της παρέας.

Έλα ρε φίλε σε παρακαλώ. Σαν να με κοροιδεύεις επειδή φοράω μάυρο σακάκι με καφέ πουκάμισο, την ίδια ώρα που φοράς τιγρέ κουστούμι με μωβ πουκάμισο, τσαρούχια και καπέλο Ναπολέων.
Δεν έχεις ούτε την βούληση ούτε την ικανότητα να καταλάβεις, σου το ανέφερα ήδη, δεν έχεις την κριτική ικανότητα, αυτό που κάνεις με την επιχειρηματολογία λέγεται τσέρυ πίκινγκ για να στηρίξεις κάτι που ήδη έχει προαποφασιστεί για εσένα, αυτό που κάνουν όλα τα υπόλοιπα κομματόσκυλα δλδ, δεν είναι τπτ ιδιαίτερο - σπουδαίο.
Είναι πάρα πολύ στα παπάργια μου με ποιους έχεις βγει, από πότε κτλ και ούτε επηρεάζει στο ελάχιστο αυτό που σου έγραψα. Αν διάβασε ο μπαζ κι ο νυ την "κριτική" που τους άσκησες βάζω στοίχημα ότι δεν θα μπορούν να κοιμηθούν το βραδ. Εάν δε τους πει τπτ κι ο άντερ μπορεί να αυτοκτονήσουν, να μην το αντέξουν.
Γελάει ο κόσμος.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38102
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Αυτή δεν είναι η αγανακτισμένη που...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 18 Φεβ 2024, 16:15

Alex Amsterdam έγραψε:
18 Φεβ 2024, 00:44
panos291 έγραψε:
17 Φεβ 2024, 18:54
Otto Weininger έγραψε:
17 Φεβ 2024, 18:43
Φυλακή ο "Κωστάκης" ο Καραμανλής

https://www.instagram.com/reel/C3ceoYMo ... ZjOGdiag==
Την ειδα, αυτη μιλαει και αυτοθαυμαζεται.Παντα η ηλιθιοτητα συνοδευεται με αισθηση μεγαλειου.
Παρενεργειες του ξυλολιου.
Τε λέει με τα ακτινίδια ρε ακτινίδιο;
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών