ΣΥΡΙΖΑ: Υπάρχουν πολλοί Έλληνες στην Ελλάδα

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34751
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: ΣΥΡΙΖΑ: Υπάρχουν πολλοί Έλληνες στην Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 12 Απρ 2019, 13:26

southern έγραψε:
12 Απρ 2019, 12:51
Ο ΣΥΡΙΖΑ πρέπει να φάει μεγάλη ήττα στις εθνικές εκλογές διαφορετικά θα γίνουμε επαρχία του Πακιστάν
Τότε η εφημερίδα που έβαλε το άρθρο που έγραψες γιατί κάθε μέρα φωνάζει ότι το σκάνδαλο Νοβάρτις είναι πραγματικό ή προβάλει τι είπε ο Καιρίδης ή σήμερα ο Αθανασίου για να εξυπηρετείται ο ΣΥΡΙΖΑ; :smt005:
Η εφημερίδα αυτή είναι το ηχείο των συνεργαζόμενων με τον ΣΥΡΙΖΑ δεξιών από Καμμένους ως Παπαγγελόπουλους κλπ.Γράφουν συνέχεια κατά του ΣΥΡΙΖΑ ή της αριστεράς άρθρα που προορίζονται για δεξιό κοινό (μέχρι και αναδρομές στις σφαγές της κατοχής) και ταυτόχρονα στα τρέχοντα θέματα παίρνουν τη θέση του ΣΥΡΙΖΑ. :lol: Θα δούμε πολλά κόλπα ακόμη.

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: ΣΥΡΙΖΑ: Υπάρχουν πολλοί Έλληνες στην Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 12 Απρ 2019, 13:28

Πάτ υπήρξες κάτι άλλο από νεοδημοκράτης στην ζωή σου ;

:smt017
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
oldjedi
Δημοσιεύσεις: 1929
Εγγραφή: 20 Αύγ 2018, 23:20
Phorum.gr user: oldjedi

Re: ΣΥΡΙΖΑ: Υπάρχουν πολλοί Έλληνες στην Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από oldjedi » 12 Απρ 2019, 13:33

southern έγραψε:
12 Απρ 2019, 12:51
Ο ΣΥΡΙΖΑ πρέπει να φάει μεγάλη ήττα στις εθνικές εκλογές διαφορετικά θα γίνουμε επαρχία του Πακιστάν
:)

Απο μια πλευρα εχεις δικιο ...
Απο την αλλη εισαι σιγουρος πως η ΝΔουλα θα αποΠακιστανοποιησει την Ελλαδα ;;

Η λυση ειναι μια ...
Στοπ στις Ελληνοποιησεις ... ΚΑΝΕΝΑΣ να μην γινεται Ελληνας , αν δεν εχει τουλαχιστον εναν εκ των γονεων του , Ελληνα ...
Να καθιερωθει η πολιτικη ιδιοτητα του "Αλλοδαπου Μονιμου κατοικου της Ελλαδος" ... ( το ποιος θα δικαιουται αυτη την ιδιοτητα ,και υπο ποιους ορους , ειναι υπο συζητηση ... )

Θα τολμησει η ΝΔουλα ;;

:wave:
Εξεστι , αριστεροις , ασχημονειν

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34751
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: ΣΥΡΙΖΑ: Υπάρχουν πολλοί Έλληνες στην Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 12 Απρ 2019, 13:34

Μπίστης έγραψε:
12 Απρ 2019, 13:28
Πάτ υπήρξες κάτι άλλο από νεοδημοκράτης στην ζωή σου ;

:smt017
Το 1977 σε ηλικία 18 ετών έβαζα αφίσες της ΕΔΗΚ του Μαύρου. :D Πάτωσε στις εκλογές καθώς οι ψηφοφόροι διέρρευσαν προς το ΠΑΣΟΚ και σχεδόν όλοι οι γύρω μου έλεγαν ότι αυτό είναι το νέο κόμμα της "δημοκρατικής παράταξης".Εγώ τους είπα άντε γειά.
Από τότε δεν έχω αλλάξει.Μια συμπάθεια φυσικά στον Βενιζέλο την έχω (ήταν και αυτός στο Κέντρο όπως έγινε γνωστό αργότερα.

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 13942
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: ΣΥΡΙΖΑ: Υπάρχουν πολλοί Έλληνες στην Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 12 Απρ 2019, 13:34

πατησιωτης έγραψε:
12 Απρ 2019, 13:26
southern έγραψε:
12 Απρ 2019, 12:51
Ο ΣΥΡΙΖΑ πρέπει να φάει μεγάλη ήττα στις εθνικές εκλογές διαφορετικά θα γίνουμε επαρχία του Πακιστάν
Τότε η εφημερίδα που έβαλε το άρθρο που έγραψες γιατί κάθε μέρα φωνάζει ότι το σκάνδαλο Νοβάρτις είναι πραγματικό ή προβάλει τι είπε ο Καιρίδης ή σήμερα ο Αθανασίου για να εξυπηρετείται ο ΣΥΡΙΖΑ; :smt005:
Η εφημερίδα αυτή είναι το ηχείο των συνεργαζόμενων με τον ΣΥΡΙΖΑ δεξιών από Καμμένους ως Παπαγγελόπουλους κλπ.Γράφουν συνέχεια κατά του ΣΥΡΙΖΑ ή της αριστεράς άρθρα που προορίζονται για δεξιό κοινό (μέχρι και αναδρομές στις σφαγές της κατοχής) και ταυτόχρονα στα τρέχοντα θέματα παίρνουν τη θέση του ΣΥΡΙΖΑ. :lol: Θα δούμε πολλά κόλπα ακόμη.
Ο καιριδης δεν είναι καθόλου του γούστου μου. Και δεν θα κάτσω εγώ να χαλάσω σάλιο για τον Αθανασίου. Η εφημερίδα Δημοκρατία δίνει βήμα σε συγκεκριμένα πρόσωπα που πολιτικά εκτιμώ, από τη στιγμή που δεν βλέπω καν να κατεβαίνουν, θα δώσω μια ψήφο ανοχής στη ΝΔ για να μην έχει δικαιολογία ότι δεν μπορεί να αλλάξει τα νομοσχέδια του ΣΥΡΙΖΑ. Στελέχη του ΔΙΕΣΥ είχαν δημόσια υποστηρίξει τον Άδωνι στη κούρσα για την αρχηγία της ΝΔ. Επίσης ο λιναρδατος προσωπικά επιτέθηκε στο ΣΥΡΙΖΑ για την υπόθεση Novartis. Αν θες στο αποδεικνύω κιόλας.
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25133
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: ΣΥΡΙΖΑ: Υπάρχουν πολλοί Έλληνες στην Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 12 Απρ 2019, 13:36

πατησιωτης έγραψε:
12 Απρ 2019, 13:34
Μπίστης έγραψε:
12 Απρ 2019, 13:28
Πάτ υπήρξες κάτι άλλο από νεοδημοκράτης στην ζωή σου ;

:smt017
Το 1977 σε ηλικία 18 ετών έβαζα αφίσες της ΕΔΗΚ του Μαύρου. :D Πάτωσε στις εκλογές καθώς οι ψηφοφόροι διέρρευσαν προς το ΠΑΣΟΚ και σχεδόν όλοι οι γύρω μου έλεγαν ότι αυτό είναι το νέο κόμμα της "δημοκρατικής παράταξης".Εγώ τους είπα άντε γειά.
Από τότε δεν έχω αλλάξει.Μια συμπάθεια φυσικά στον Βενιζέλο την έχω (ήταν και αυτός στο Κέντρο όπως έγινε γνωστό αργότερα.
:)
εγώ εκείνη τη χρονιά κόλλαγα αυτοκόλλητα της Συμμαχίας
ένα χρόνο μετά με διέγραφαν από τον Ρήγα επί χουλιγκανισμώ
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 13942
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: ΣΥΡΙΖΑ: Υπάρχουν πολλοί Έλληνες στην Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 12 Απρ 2019, 13:37

oldjedi έγραψε:
12 Απρ 2019, 13:33
southern έγραψε:
12 Απρ 2019, 12:51
Ο ΣΥΡΙΖΑ πρέπει να φάει μεγάλη ήττα στις εθνικές εκλογές διαφορετικά θα γίνουμε επαρχία του Πακιστάν
:)

Απο μια πλευρα εχεις δικιο ...
Απο την αλλη εισαι σιγουρος πως η ΝΔουλα θα αποΠακιστανοποιησει την Ελλαδα ;;

Η λυση ειναι μια ...
Στοπ στις Ελληνοποιησεις ... ΚΑΝΕΝΑΣ να μην γινεται Ελληνας , αν δεν εχει τουλαχιστον εναν εκ των γονεων του , Ελληνα ...
Να καθιερωθει η πολιτικη ιδιοτητα του "Αλλοδαπου Μονιμου κατοικου της Ελλαδος" ... ( το ποιος θα δικαιουται αυτη την ιδιοτητα ,και υπο ποιους ορους , ειναι υπο συζητηση ... )

Θα τολμησει η ΝΔουλα ;;

:wave:
Για αυτό χρειάζεται στις επόμενες εκλογές να πάει καλά κόμμα που θα αναγκάσει τη ΝΔ σε συγκυβέρνηση μαζί του. :wink
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34751
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: ΣΥΡΙΖΑ: Υπάρχουν πολλοί Έλληνες στην Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 12 Απρ 2019, 13:40

Beria έγραψε:
12 Απρ 2019, 13:36
εγώ εκείνη τη χρονιά κόλλαγα αυτοκόλλητα της Συμμαχίας
ένα χρόνο μετά με διέγραφαν από τον Ρήγα επί χουλιγκανισμώ
Οι εκλογές του 1977 δεν έχουν μελετηθεί αλλά είναι αυτές που καθόρισαν την πορεία της μεταπολίτευσης και την χρεωκοπία.Όλοι ήξεραν ότι μια μέρα αφού πλέον έπαψαν τα πραξικοπήματα θα βγει κάποιος άλλος από τη δεξιά στην κυβέρνηση.Το πραγματικό ερώτημα ήταν ποιός θα είναι αυτός ο άλλος.Στις εκλογές αυτές το ΠΑΣΟΚ επεβλήθη της ΕΔΗΚ στον χώρο του Κέντρου και το ΚΚΕ της Συμμαχίας στην αριστερά και ξεκίνησε η μεγάλη πορεία προς τη καφρίλα της δεκαετίας του 80.

Άβαταρ μέλους
Leporello
Δημοσιεύσεις: 14098
Εγγραφή: 07 Αύγ 2018, 19:09
Phorum.gr user: Leporello

Re: ΣΥΡΙΖΑ: Υπάρχουν πολλοί Έλληνες στην Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Leporello » 12 Απρ 2019, 13:44

Beria έγραψε:
12 Απρ 2019, 13:36
πατησιωτης έγραψε:
12 Απρ 2019, 13:34
Μπίστης έγραψε:
12 Απρ 2019, 13:28
Πάτ υπήρξες κάτι άλλο από νεοδημοκράτης στην ζωή σου ;

:smt017
Το 1977 σε ηλικία 18 ετών έβαζα αφίσες της ΕΔΗΚ του Μαύρου. :D Πάτωσε στις εκλογές καθώς οι ψηφοφόροι διέρρευσαν προς το ΠΑΣΟΚ και σχεδόν όλοι οι γύρω μου έλεγαν ότι αυτό είναι το νέο κόμμα της "δημοκρατικής παράταξης".Εγώ τους είπα άντε γειά.
Από τότε δεν έχω αλλάξει.Μια συμπάθεια φυσικά στον Βενιζέλο την έχω (ήταν και αυτός στο Κέντρο όπως έγινε γνωστό αργότερα.
:)
εγώ εκείνη τη χρονιά κόλλαγα αυτοκόλλητα της Συμμαχίας
ένα χρόνο μετά με διέγραφαν από τον Ρήγα επί χουλιγκανισμώ
Kι'εγώ Συμμαχία ήμουν τότε. Η ΕΔΗΚ που λέει ο πατησιώτης είχε πάρει 12%. Πάτωμα δεν το λες. Η Συμμαχία ήταν που πάτωσε, με κάτω από 3% και δύο μόνο βουλευτές, αν δεν απατώμαι Ηλιού και Κύρκος.
1.
hellegennes έγραψε:
13 Οκτ 2022, 21:35
Γνωρίζω πολύ καλύτερα στατιστική από σένα
2. Η λέξη υδρόφιλος είναι σύνθετη από δύο ελληνικές λέξεις το ύδωρ που σήμαινε νερό και το φίλος που σήμαινε φίλος.

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25133
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: ΣΥΡΙΖΑ: Υπάρχουν πολλοί Έλληνες στην Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 12 Απρ 2019, 13:51

πατησιωτης έγραψε:
12 Απρ 2019, 13:40
Beria έγραψε:
12 Απρ 2019, 13:36
εγώ εκείνη τη χρονιά κόλλαγα αυτοκόλλητα της Συμμαχίας
ένα χρόνο μετά με διέγραφαν από τον Ρήγα επί χουλιγκανισμώ
Οι εκλογές του 1977 δεν έχουν μελετηθεί αλλά είναι αυτές που καθόρισαν την πορεία της μεταπολίτευσης και την χρεωκοπία.Όλοι ήξεραν ότι μια μέρα αφού πλέον έπαψαν τα πραξικοπήματα θα βγει κάποιος άλλος από τη δεξιά στην κυβέρνηση.Το πραγματικό ερώτημα ήταν ποιός θα είναι αυτός ο άλλος.Στις εκλογές αυτές το ΠΑΣΟΚ επεβλήθη της ΕΔΗΚ στον χώρο του Κέντρου και το ΚΚΕ της Συμμαχίας στην αριστερά και ξεκίνησε η μεγάλη πορεία προς τη καφρίλα της δεκαετίας του 80.
Η ΕΔΗΚ δεν είχε καμια ελπίδα να αντισταθεί απέναντι στην λαίλαπα του Πασόκ, που ερχόταν παρασέρνοντας τα πάντα
Στο πασόκ αποκρυσταλλωνόταν η Ελλάδα που έβγαινε από τον Εμφύλιο με καθυστέρηση 20 ετών. Η χούντα (και η προετοιμασία της από το 1965) καθυστέρησε μια δεκαετία την πορεία της χώρας προς την ευρωπαϊκή κανονικότητα και -δυστυχώς- επέφερε και μια παραμόρφωση που την υφιστάμεθα ακόμα.

Στον άλλο πόλο δεν υπήρχε καμιά ελπίδα να αντισταθεί η αριστερά στο ΚΚΕ. Τα πρώτα χρόνια της Μεταπολίτευσης λειτουργούσε ακόμα η συμπάθεια στους ηρωικούς Ρηγάδες και η ανυπαρξία του ΚΚΕ στην φοιτητική αντίσταση, αλλά από τη νομιμοποίηση και μετά ήταν φανερό ότι το ΚΚΕ θα κυριαρχούσε.
ιδίως όταν η Αριστερά εσωτερικού επέλεξε να εμφανίσει αυτό το γεροντίστικο, παρωχημένο σχήμα της Συμμαχίας με κάτι Μαγκάκηδες, Ψαρουδάκηδες κλπ
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Nito
Δημοσιεύσεις: 753
Εγγραφή: 23 Ιαν 2019, 18:32
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΡΙΖΑ: Υπάρχουν πολλοί Έλληνες στην Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nito » 12 Απρ 2019, 13:51

southern έγραψε:
12 Απρ 2019, 12:49
Nito έγραψε:
12 Απρ 2019, 12:29
Ο αρθρογράφος ποντάρει σε λάθος άλογο. Πράγματι, υπήρχε μια μίνι τάση ανορθολογικής/συνωμοσιολογικής εξήγησης του μεταναστευτικού πριν λίγα χρόνια (αντικατάσταση πληθυσμών, Σόρος κτλ), πλέον όμως αυτές οι απόψεις έκαναν τον κύκλο τους και δε νομίζω να συγκινούν τους ψηφοφόρους. Ο κύκλος των αλτραιτ/τραντίσιοναλιστ κτλ έκλεισε μαζί με την ρεβιζιονιστική στροφή Τραμπ.

Καλύτερα να ξαναπάει στη ΝΔ και ποιος ξέρει; Μπορεί αυτήν την στιγμή κάποιος ζαίος να ζεσταίνει την καρέκλα ενός ράντομ υφυπουργείου για να κάτσουν τον Οκτώβριο κάποια συντηρητικά οπίσθια.
Θα το δούμε στις ευρωεκλογές σύντομα. Ο συγκεκριμένος κύριος δεν είναι παραδοσιοκρατης. Δεν βλέπω όμως το κόσμο να ενθουσιάζεται με τους θιασώτες των ανοιχτών συνόρων και τον σοσιαλισμό. Ακόμα και ο μακρόν υιοθετεί την Ευρώπη φρούριο
Εκτός από ηθικά αμφιλεγόμενο, το έξω οι ξένοι είναι δονκιχωτισμός. Απλά, δεν μπορεί να γίνει. Και δεν αναφέρομαι μόνο στους παλιούς μετανάστες που φυσικά κανένας δεν μπορεί να κουνήσει, αλλά και γι'αυτούς που ήρθαν με το ξέσπασμα της προσφυγικής κρίσης την τελευταία 6ετία. Δεν μπορείς να ναυλώσεις 10χιλιάδες αεροπλάνα για να τους στείλεις στο... (αλήθεια που θα τους στείλουν; Πακιστάν; Αφγανιστάν; Συρία;)
Οι ακροδεξιοί απλώς βάζουν μαξιμαλιστικούς και ανέφικτους στόχους επικαλούμενοι τα πρωτόγονα ένστικτα των ευρωπαικών πληθυσμών. Επιπλέον, διαιρούν την λαική ψήφο θέτοντας μονοθεματικές αντιλάθρο ατζέντες και μη ασχολούμενοι με τη μήτρα του κακού (τον παγκόσμιο καπιταλισμό), θυμίζοντας έτσι το ανέκδοτο με τον χρυσαυγίτη και την κοκακόλα.

Η σωστή (εθνο)λαική πολιτική επί του θέματος είναι:
1. Παίρνουμε απόφαση ότι επί ευρωπαικού εδάφους θα υπάρχει ένα Α ποστοστό μεταναστών από Ασία/Αφρική. (Αρέσει, δεν αρέσει)
2. Προσπαθούμε να διαφυλάξουμε τα σύνορα με σεβασμό στα ανθρώπινα δικαιώματα.
3. Μηδενική ανοχή και law and order στις γειτονιές, ώστε να μετριαστούν τα πράγματι αρνητικά αποτελέσματα της λαθρομετανάστευσης στο πεδίο της δημόσιας ασφάλειας. Άντε, να δεχτώ και κατάργηση των επιδομάτων σε παράτυπους. Μέχρι εκεί όμως. Οτιδήποτε άλλο αποτελεί σανοπωλείο Ο "Ωραίος Ψεκασμός"

Τέλος πάντων, ήδη έχουμε Τραμπ, Σαλβίνι, Μπρέξιτ, Όρμπαν. Για να δούμε πόσους λάθρο θα διώξει ο καθένας. :102:

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14895
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: ΣΥΡΙΖΑ: Υπάρχουν πολλοί Έλληνες στην Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 12 Απρ 2019, 13:54

foscilis έγραψε:
12 Απρ 2019, 12:47
εγώ λέω να ρωτήσουμε και κανέναν με καταγωγή από το Όσλο που ζει στο Πεκίνο τι εθνοτική σύνθεση πρέπει να έχει η χώρα ΜΑΣ για να τη γουστάρει.
Πολυ φασιστικο αυτο που εγραψες.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Drexler
Δημοσιεύσεις: 8047
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 11:43

Re: ΣΥΡΙΖΑ: Υπάρχουν πολλοί Έλληνες στην Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Drexler » 12 Απρ 2019, 15:55

Beria έγραψε:
12 Απρ 2019, 13:36

ένα χρόνο μετά με διέγραφαν από τον Ρήγα επί χουλιγκανισμώ
Με τον πανιωνιο? :)
Με λογισμό και μ' όνειρο τσακίζουμε το ημιπρολεταριάτο!

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25133
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: ΣΥΡΙΖΑ: Υπάρχουν πολλοί Έλληνες στην Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 12 Απρ 2019, 15:59

Drexler έγραψε:
12 Απρ 2019, 15:55
Beria έγραψε:
12 Απρ 2019, 13:36

ένα χρόνο μετά με διέγραφαν από τον Ρήγα επί χουλιγκανισμώ
Με τον πανιωνιο? :)
Για τον Πανιώνιο
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
Drexler
Δημοσιεύσεις: 8047
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 11:43

Re: ΣΥΡΙΖΑ: Υπάρχουν πολλοί Έλληνες στην Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Drexler » 12 Απρ 2019, 16:00

Lord Brum έγραψε:
12 Απρ 2019, 12:16
Oι Ζαιοι δεν έχουν αρχιδια, είναι αρχιδια
Το χειροτερο ειναι αυτες οι ανθυγιεινες μουτσουνες.

Με λογισμό και μ' όνειρο τσακίζουμε το ημιπρολεταριάτο!

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών